Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Vasaris 27 Ketvirtadienis
 

L.Stankūnaitė teigia, kad dukrą susigrąžins „jau greitai“

2010-02-08 22:16 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (168)

L.Stankūnaitė teisme neslėpė geros nuotaikos - maivėsi prieš žurnalistus ir replikavo, kad retušuotų jos nuotraukas (KK nuotr.)

Kauno miesto apylinkės teismo teisėja Irena Poderienė taip ir nepradėjo nagrinėti Neringos Venckienės bei Laimos Stankūnaitės prašymų – Neringa Venckienė pareiškė teisėjos Irenos Poderienės nušalinimą, o Laima Stankūnaitė prašė nuo jos pareiškimo nagrinėjimo nusišalinti tiek Kauno miesto apylinkės, tiek Kauno apygardos teismą.

„Iš Kauno miesto apylinkės teismo gavau pranešimus, kad 2010 m. vasario 8 d. 13.30 val. bus nagrinėjamas mano prašymas dėl nutarties pakeitimo, mano brolio Drąsiaus Kedžio prašymas dėl nutarties išaiškinimo ir L. Stankūnaitės prašymas panaikinti laikinąsias apsaugos priemones.

Visus šiuos prašymus nagrinės Kauno miesto apylinkės teismo teisėja Irena Poderienė.

Teisėjas, vykdydamas teisingumą, turi būti nešališkas (CPK 21 str.). Teisėjas privalo nusišalinti nuo bylos nagrinėjimo arba jam gali būti pareikštas nušalinimas, jeigu yra aplinkybių, kurios kelia abejonių dėl teisėjo nešališkumo (CPK 66 str.). Pareiškiu, jog yra aplinkybių, kurios kelia abejonių dėl teisėjos I. Poderienės nešališkumo.

Informuoju, kad man dirbant teisėja Kauno rajono apylinkės teisme, išnagrinėjau civilinę bylą Nr. 2-2103/2002 pagal ieškovo Vaidoto Juozo Zaro ieškinį atsakovui Kauno miesto antstolių kontorai, trečiajam asmeniui Irenai Poderienei dėl žalos atlyginimo. Tarp šalių buvo pasirašyta taikos sutartis, pagal kurią Kauno miesto antstolių kontora ieškovui V. J. Zarui atlygino Irenos Poderienės, buvusios antstolės, padarytą žalą dėl neteisėtų antstolės veiksmų. Mano 2002-12-23 nutartimi patvirtinta taikos sutartis sukėlė I. Poderienei tam tikras pasekmes – galimybę iš jos regreso tvarka prisiteisti padarytą žalą. Esant tokiai situacijai, manau, kad egzistuoja aplinkybės, kurios kelia abejonių dėl jos nešališkumo. Manau, kad ji pati privalėjo nusišalinti nuo šios bylos nagrinėjimo. Kadangi teisėja I. Poderienė nenusišalino, aš pati jai reiškiu nušalinimą (CPK 66 str.)“, – rašoma teisėjos Neringos Venckienės pareiškime Kauno miesto apylinkės teismo pirmininkui.

Po daugiau nei valandos trukusios pertraukos teisėja Irena Poderienė pareiškė nusišalinanti nuo N.Venckienės prašymo nagrinėjimo, o L.Stankūnaitės prašymas panaikinti laikinąsias apsaugos priemones perduodamas Lietuvos Apeliaciniam Teismui.

Per maždaug valandos trukmės pertrauką žurnalistai bandė užduoti klausimus Laimai Stankūnaitei, kuri neatrodė panaši į neseniai seserį palaidojusią ir dėl mergaitės susigrąžinimo kovojančią moterį – atsakydama į klausimus Laima Stankūnaitė maivėsi ir elgėsi tarsi būtų Lietuvos pramogų pasaulio „žvaigždė Nr.1“. „Tik paretušuokit nuotraukas“, – prieš žurnalistus maivėsi Laima Stankūnaitė.

Drąsiaus Kedžio dukrelės mama, kurią D.Kedys kaltino pardavinėjus jųdviejų dukterį pedofilams, žurnalistams nesugebėjo paaiškinti, kodėl ji neatvyko net į 20 pasimatymų su dukra, tačiau rasdavo laido filmuotis televizijos laidose.

Paklausta, kokias dovanas dovanodavo dukters tvirkinimu įtariamas Andrius Ūsas, Laima Stankūnaitė atsakė, kad „gėles ir knygas“. Į klausimą, kokias knygas, L.Stankūnaitė atsakė: „Apie meilę“. Kokios tai buvo knygos – ar su „kokiais nors“ paveiksliukais, ar kitokios, Laima Stankūnaitė nepatikslino.

Laima Stankūnaitė, kurios atžvilgiu Vilniaus apygardos prokuratūra nutraukė ikiteisminį tyrimą, neradus nusikalstamų veikų, arogantiškai ir gana užtikrintai žurnalistams pareiškė, kad netrukus dukra bus sugrąžinta jai.

Paklausta, kur Laima Stankūnaitė su dukra bus išvežtos pagal liudytojų apsaugos programą, iš pradžių D.Kedžio dukrelės mama lyg ir bandė suvaidinti, kad pirmą kartą apie tai girdi, tačiau paklausta, ar tai bus Europa, ar kitas žemynas, išrėžė: „Afrika“.

Kaip žinia, į vieną Afrikos žemyno salą po Kiesų žmogžudystės buvo siūloma išvykti ir kai kuriems už Kiesų ir vairuotojo žmogžudystę dabar iki gyvos galvos nuteistiems „tulpiniams“.

Laima Stankūnaitė atsisakė žurnalistams pasakyti, kas jai byloje dėl mergaitės susigrąžinimo pasamdė Andriaus Ūso advokatę L.Kraujutaitienę. Tuo tarpu advokatė, paklausta, kaip ją susirado Laima Stankūnaitė, atsakė, kad „per apsaugą“.

Laima Stankūnaitė nenorėjo pasakyti, kiek kainuoja L.Kraujutaitienės paslaugos bei iš kokių pinigų yra apmokėta advokatė. Laima Stankūnaitė taip pat atsisakė pasakyti, iš kokių pinigų ji gyvena.

Laima Stankūnaitė apkaltino Neringą Venckienę, kad mergaitė į pasimatymą su mama buvo atėjusi neva nešvari. Tuo tarpu pati Laima Stankūnaitė nors ir atėjo į teismą pasidariusi prancūzišką manikiūrą, tačiau vilkėjo nešvaria neperšaunama liemene.

Laimai Stankūnaitei į žurnalistų klausimus padėjo atsakinėti advokatė L.Kraujutaitienė, kuri sufleruodavo, ką sakyti, kai žurnalistų klausimai pakrypdavo apie pedofilijos bylą.

Laima Stankūnaitė žurnalistams patvirtino, kad Andriaus Ūso ji nemyli.

Tuomet lieka vis dar neatsakytas klausimas: kas siejo Laimą Stankūnaitę ir mažametės jos dukters tvirkinimu įtariamą Andrių Ūsą, ir už ką priimdavo iš nemylimo vyro dovanas?

Laima Stankūnaitė taip pat neatsakė į žurnalistų klausimus apie įtariamam pedofilija Andriui Ūsui pasirašytą įgaliojimą tvarkyti su dukterimi susijusius klausimus.

Tie Laimos Stankūnaitės atsakymai į klausimus, į kuriuos ji sutiko atsakyti, dvelkė cinizmu ir arogancija.

KK inf.

2010-02-08

Komentarai

 

 

 
 1. tikiuosi teisingumas nugales,jei dar toks lietuvoje yra.kas bus su mergaite,jei ja susigrazins mama?juk ji jau i ja neziures ,kaip i autoriteta ir apie koki auklejima gali buti toliau kalba?ne tokius zmones zeme turi nesioti

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ATMATA!!!! NERA KITO ZODZIO JA PAVADINTI, GYVULIU PER GRAZU NES JIE TAIP NESIELGIA. JONAITIENE-BRUZAITE VISA GALVA AUKSCIAU UZ JA, TAI GAL PROTELIS APTEMO BET SITAI…. ATMATA JEI DIEVAS YRA NELEIS JEI LAIMETI

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Tikiu tik gerbiamais Venckais ! – 2010 02 13 01:41

  Stebiu šią baisią bylą ir matau tokią BAISIĄ NETEISYBĘ, kad jau net žodžių trūksta – juk įrodymų daug daugiau negu reikia, pagal visą medžiaga vien per TV, tai 2 vaikai buvo prievartaujami ir tai kaip suprantu nebuvo paprastas prievartavimas ir atsitiktinis, tai buvo GRUPINIS ilgalaikis vaiko PRIEVARTAVIMAS, trijų solidžių vyrų ir dar stebinčios viską šalia motinos, vienu metu t. y. prievartavimo metu šalia vaiko buvo mažiausia net 4 asmenys!!!

  Tokia jau ta teisybe toj Lietuvoj, kaip visada visiems viskas aisku, bet bausti neskubama. Kaip visada tauta zino, o kaltieji juokiasi jai i akis. Gal todel ta Temide ir akla :))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Tie Laimos Stankūnaitės atsakymai į klausimus, į kuriuos ji sutiko atsakyti, dvelkė cinizmu ir arogancija." Va supratau, kokie zmones buna ciniski. Pakankamai tokiu prisiziurejau

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • 2011 – continue farowrd with my Diet Coke abstinence; only mention my heel every 3rd post; post at least once a month; only complain about how cold the pool is for 5 minutes prior to getting in it; use half as many exclamation marks in my posts!!; join my own Biggest Loser club I start up next week at school for the faculty….and last, but not least, help a friend run his first 50mile, which will be the highlight of my year. I might even run one in Madison, too!I am upping my protein and downing my calorie intake for the next 12 weeks so will check out the nutritional contents of those bars. Do you think I can get them at Sunflower Market or Whole Foods? (Sunflower is a mini version of WF, but with prices considerably less).Good luck mortgage shopping today!!! :)(those damn exclamation marks!)

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Jus nuolat smeiziate nuo Kedziu nukentejusias aukas ir dar reikalaujate padorumo is komentatoriu?Cinicmo virsune.Linkiu nusibaigti "Komentarui" kartu su sia kruvina byla.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Kodel A.Paulauskas su Sadeckiu taip uoliai gina pedofilus?…Kodel "Ekskomisaru biuras" vietoj "Aro" saugo ta Usa ir Stankunaite?…
  Kodel Seimo apsauga pakeite (be konkurso) Seimo nario A.Sadecko sunaus ALIAUS "Ekskomisaru b." berniukai. O buvusieji Seimo apsaug. darbuot. permesti i Turniskes ,kad sustiprintu Turniskiu apsauga…Ka ten taip reikia saugoti??? Gal tuos pedofus is VSD???
  Įvertink

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Pasidariusi Prancūziška manikiura,bet ateina pas savo dukra su Nešvaria neperšaunama liemene [:-)> Pasakykit kas nors jei,kad išsiskalbtų sau GAŁVÅ.!!! Ačių.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. kai perskaičiau, kad kailinius nešiojo Venskienė, o dabar aprengia jais penkiametę mergytę. Laima, turėdama tiek advokatų ir patarėjų, galėtų ką nors protingesnio sugalvoti. Labai jau kvailai atrodo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. nu cia,indirut, ir pripyskinai… visa savaite turbut sedejai ant kompo ir malei shu…a.pati klausi pati atsakai, pati komentuoji. Nieko suprantu, brangioji, gal mama taves vaikystej nemylejo…Parasiau savo nuomone ir kuo toliau tuo labiau isitikinu, kad Laimute nekalta. Prisipazinsiu pirmom dienom po zmogzudysciu, ja niekinau ir negalejau suprast, kaip motina galetu su savo vaiku taip pasielgt, bet paziurejus Kedzio filmus ir daugiau apie visa sia istorija paskaitinejus- dashuto, kad cia tik sheimos gincas apkakojes visa valstybe. Plepek toliau, dziaugsmo skambaleli(indira)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. jau kas kas bet audines kailiniai tai tikrai lengvi,ilgi kailiniai,o jaucias lyg su dzemperiu,tad tegul ta pajuodele nesapalioja

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Tai kad ta nepilnametė labai jau patyrusi buvo. Už ką patys tėvai ją iš namų ištrenkė, kai pas seserį prieglobsčio ieškojo? Beje, lytiniai santykiai pagal Lietuvos įstatymus leidžiami su asmenimis nuo 14 metų, taigi – jokio nusikaltimo čia nėra, net tuo atveju jeigu ta merga būtų ne pati kabinusis ant kaklo. Dėl žudiko – dar labai neaišku, kas ten žudikas. Kedys pirmiausia būtų nudėjęs Stankūnaitę ir Ūsą.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Tūkstantmečio kartai psichologė siūlo profesiją rinktis ne pagal pavadinimą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (3)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities”
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (2)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (4)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...