Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Sausis 27 Trečiadienis
 

L.Stankūnaitė perėjo į kontrpuolimą (papildyta)

2010-01-19 12:28 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (129)

2009 m. spalio 5 d. D.Kedžio dukrelė buvo pagrobta iš vaikų darželio ir uždaryta į vadinamąją vaikų 'psichuškę' - Vaiko raidos centrą. Po savaitės ji jau nebeprisiminė, kur pas kaimynus randasi supynės, iš atminties išsitrynė ir kaip žaisti šaškėmis (KK nuotr.)

Buvusi Drąsiaus Kedžio sugyventinė Laima Stankūnaitė, kurią D.Kedys kaltino pardavinėjus jųdviejų mažametę dukterį A.Ūsui, perėjo į kontrpuolimą – L.Stankūnaitė kartu su Kauno rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriumi rado būdą, kaip susidoroti su D.Kedžio dukrelę globojančia ir nuo pedofilų ją saugančia teisėja Neringa Venckiene.

Kauno rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Janina Dabašinskienė raštu Nr.S-93 kreipėsi į Neringą Venckienę, kad ši, o ne jos mama Laima Kedienė lydėtų D.Kedžio dukrelę į susitikimus  su mama L.Stankūnaite. Mat tiek 2009 m. gruodžio 31 d., tiek 2010 metų sausio 4 d. Neringai Venckienė turėjo dalyvauti teismo posėdžiuose ir brolio dukrelę į susitikimus su mama lydėjo močiutė L.Kedienė.

Tačiau kai į susitikimą su L.Stankūnaite mergaitę atlydėjo ne močiutė, o globėja Neringa Venckienė, L.Stankūnaitė apskundė teisėją N.Venckienę ir Teisėjų tarybai, ir Prezidentei Daliai Grybauskaite – kodėl N.Venckienė darbo metu palydėjo mergaitę į susitikimą su mama.

„Kiek man yra žinoma, Kauno apygardos teismo teisėjos Neringos Venckienės darbo diena prasideda 8 val. ryto, pietų pertrauka 12.00-12 val.45 min., o baigiasi 17.00 val. Prašau paaiškinti, ar darbo laiko klausimas teisėjai Neringai Venckienei yra išimtinis ir ji gali savo darbo laiku elgtis privačiais interesais, eikvodama mokesčių mokėtojų pinigus“, – savo skunde Prezidentei D.Grybauskaitei ir Teisėjų tarybai rašo L.Stankūnaitė, kurią D.Kedys kaltino pardavinėjus mažametę dukrelę pedofilams, ir kurios saugojimas mokesčių mokėtojams kainuoja 40 tūkst. litų per mėnesį.

Kaip pranešė „Karšto komentaro“ šaltiniai iš Vilniaus apygardos prokuratūros, Drąsiaus Kedžio dukrelės prievartavimo ir tvirkinimo byla praktiškai yra nutraukta. „Šita byla nepasieks teismo, nes toks pažadas yra duotas L.Stankūnaitei ir A.Ūsui“, – sakė KK šaltiniai.

Jų teigimu, L.Stankūnaitę, prisidengus tuo, kad „Kedys gali kėsintis ją nužudyti“, bus siekiama saugoti kiek galima ilgiau.

„Nežinau, kiek metų ji bus saugoma, bet ji bus saugoma tikrai ilgai. Nes prieš Tris Karalius čia buvo sukelta tokia isterija, kad aišku viena – ji turi būti saugoma ir neprileidžiama prie žiniasklaidos. Turiu omenyje prie kitokios žiniasklaidos“, – sakė KK šaltiniai.

Šaltinių teigimu, prokuratūros vadovybė yra pasimetusi, nežino, ką daryti. „Bylą reikėtų oficialiai nutraukti, bet dabar negali, nes per daug didelis visuomenės, žiniasklaidos ir politikų susidomėjimas. Norint tą padaryti, reikia kokio nors didelio įvykio – tokio, kuris nustelbtų šitą pedofilijos bylą“, – sakė KK šaltiniai.

„Dėl to, kol bus sugalvotas „didelis įvykis“, yra imituojamas tyrimas: ieškomas ir nesurandamas koks nors telefono numeris, ieškomas ir nesurandamas automobilis. Kai prezidentė išsikvies pas save generalinį prokurorą, jis viską „nurašys“ ant mūsų – kad tai neva mes ko nors nesuradome (telefono ar mašinos) ir dėl to nusitempė tyrimas. Tačiau iš tiesų mes esame priversti imituoti tyrimą. Patikėkite – nuo mūsų tai nepriklauso: mes tik vykdome savo tiesioginių vadovų nurodymus“, – „Karštam komentarui“ sakė šaltiniai iš Vilniaus apygardos prokuratūros.

Šaltinių teigimu, D.Kedžio dukrelės prievartavimo byla turėtų baigtis taip: „didesnis įvykis“ (žmogžudystė? kieno?) nustelbia pedofilijos bylą, byla nutraukiama, mergaitė sugrąžinama Laimai Stankūnaitei, ir Laima Stankūnaitė su mergaite pagal liudytojų apsaugos programą (saugomos nuo Drąsiaus Kedžio) skubiai išvežama iš Lietuvos į šiltus kraštus, kur gyvens už Lietuvos valstybės mokesčių mokėtojų pinigus tol, kol bus surastas Drąsius Kedys.

„O kadangi Drąsius Kedys nebus surastas, vadinasi, L.Stankūnaitė pagal liudytojų apsaugos programą gali būti saugoma ir dešimt, ir dvidešimt metų“, – Generalinėje prokuratūroje sklandančias versijas atskleidė KK šaltiniai.

Tačiau, pasak jų, šito gali ir neatsitikti: „Dabar viskas Prezidentės ir Seimo rankose“.

KK šaltiniai mano, kad dėl susiklosčiusios situacijos prokuratūroje yra kalti politikai. „Visų pirma, niekas iki šiol nevykdė parlamentinės Generalinės prokuratūros kontrolės. Antra, Generalinei prokuratūrai leido įsikurti valstybę valstybėje – operatyvinę prokuratūrą. Ar kas nors žino, kokios pinigų sumos yra skiriamos operatyvinei prokuratūrai ir kaip bei kam tie pinigai yra panaudojami? Ar Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas žino, kad operatyvinėje prokuratūroje dirbantys prokurorai turi po 10-12 agentų? Ar kas nors kontroliuoja šį monstrą ir ar turi bent menkiausią supratimą, ką iš tiesų veikia šita operatyvinė prokuratūra?“ – klausė „Karšto komentaro“ šaltiniai, tikėdamiesi, kad pagaliau tiek politikai, tiek Prezidentė atkreips rimtą dėmesį į vieną svarbiausių mūsų šalies institucijų – Generalinę prokuratūrą. (2010-01-19)

D.Kedžio dukrelę L.Stankūnaitei sugrąžins Jonavos r. apylinkės teismas?

Jonavos r. apylinkės teismas, kuriame savo svaiginančią karjerą pradėjo Algimantas Valantinas, priėmė nagrinėti L.Stankūnaitės skundą, kuriuo ji prašo teismą sugrąžinti jai dukrą.

"Aš galiu ir sugebu tinkamai rūpintis mergaite, ir jokių objektyvių priežasčių, kurios galėtų trukdyti buvimą kartu ir tinkamą jos rūpinimąsi, nėra", – Jonavos r. apylinkės teismui rašo L.Stankūnaitė.

Kaip žinia, Drąsiaus Kedžio dukrelė teigia, kad jos motina, L.Stankūnaitė, pas mergaitę atvesdavo "dėdes", kurie ją tepdavo "iš sysalų" išbėgusiais "kremais", o mama prašė mergaitės niekam apie tai nepasakoti.

Dabar Jonavos r. apylinkės teismas, kuriame dirba nužudyto teisėjo J.Furmanavičiaus bendramokslio generalinio prokuroro A.Valantino buvę kolegos, spręs D.Kedžio dukrelės sugrąžinimo L.Stankūnaitei klausimą.

Jonavos r. apylinkės teismas 2010 sausio 18 d. rašte Drąsiui Kedžiui teigia, kad jeigu D.Kedys per 20 dienų nepateiks savo atsiliepimo į L.Stankūnaitės ieškinį, teismas vyks už akių, nedalyvaujant D.Kedžiui.

Kaip žinia, 2009 m. spalio 5 d. Drąsius Kedys dingo be žinios. Nors oficialiai teigiama, kad jis įtariamas dviejų žmonių nužudymu ir dėl to slapstosi, manoma, jog ir pats D.Kedys buvo nužudytas , o jo vardu, nužudant teisėją J.Furmanavičių ir L.Stankūnaitės seserį, galėjo būti pasinaudota.

Šitą versiją sustiprina faktas, kad prokuratūra iki šiol nepateikė nė vieno įrodymo, jog D.Kedys iš tiesų yra gyvas ir slapstosi.

KK inf.

2010-01-20

Komentarai

 

 

 
 1. Visi cia tik komentuot mokat, geriau vaziuokit prie Kedziu namo ir padekit saugot mergaite, visi tik liezuviais malt moka, o kai reik daryt kazka puse krumuose sedi… Kas buvo kedzio laidotuvese atvaziuokit pirmadieni ryte nors puse, tai jau butu didele pergale, atkreiptu gal ir grybauskaite demesi, nes jau nebutu jai kur dingt, o dabar apsimeta kad nezino kas vyksta…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Zmones, vienykimes, nes jau darosi aisku, arba mes pries pedofilus susivienijam, arba jie uzvaldys visa musu valstybele. Kvieciu prisijungti prie internetinio FACEBOOKO puslapio, skirto kovai su pedofilais. Facebook paieskos laukelyje iveskite ‘STOP pedofilijai Lietuvoje!’ ir tapkite puslapio ‘fanu’. Skleiskite sia informacija, vienykimes, ir neleiskime musu pamirst taip lengvai! Junkimes, pakvieskim visus svao Facebooko draugus, dalinkimes naujausia info, kvietimais i mitingus – nepalikim pedofilu klano ramybej!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Kam dar neaisku,kad KEdys nuzudytas?o pastiprinimui pridejo Naruseviciene ir Furmanaviciu,Stankunaite ir mergaite pasiliko sau,nes nuo dabar labai myli,Kedys uzmyne ant labai aukstu pareigunu-pedofilu ir buvo pasalintas agentu is prokuraturos kaip ir Pociunas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Tegul Laimos girtuokliai tėvai moka už jos išlaikymą , o ne mokesčių mokėtojai. O gal jiems dar negrąžintos tėvų teisės, kurios buvo atimtos auginant Laimutę? Jeigu taip, tai tegu tyli ir Dievą myli.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. "eikvodama mokesčių mokėtojų pinigus". Ar čia Stankūnaitė susirūpino, kiek išeikvota jos saugojimui???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. uz tokius pinigus kurie sukasi, as galiu ir brado pitto ir jenifer lopez veideli susikonstruot vienu metu. bet vistiek as tau l dekingas.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kalbų mokymasis nuotoliniu būdu: ar jis kokybiškas?
Santaros klinikos dėl COVID-19 nestabdo ir kitų gyvybiškai pacientams svarbių paslaugų
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Užuolaidos: šiek tiek iš istorijos 
Užuolaidos sutinkamos daugumoje erdvių. Jos tokios įprastos, kad daugelis retai kada susimąsto, kaip,...

Kaip išlaikyti motyvaciją sportui namuose? 
Drastiškai pasikeitus mūsų kasdieniam gyvenimui vis dažniau susimąstoma, kaip palaikyti fizinį aktyvumą. Tai...

Burnos ir bendra organizmo būklė – kaip jos susijusios? 
Burnos ertmės sveikata yra glaudžiai susijusi su bendra organizmo būkle. Todėl pastebėjus dantų,...

Nuotekų valymo įrenginiai: kokie mitai sklando apie juos? 
Biologiniais nuotekų valymo įrenginiais šiais laikais naudojasi nemaža dalis gyventojų. Dideliu efektyvumu pasižyminti...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
Lietuva toliau grimzta į skolas:  vidaus rinkoje pasiskolino 30 mln. eurų
Finansų ministerija informavo, kad Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...