Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Liepa 4 Pirmadienis
 

L.Stankūnaitė išvyko. Ar iš tiesų tik dabar?

2013-08-24 19:16 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (350)

L.Stankūnaitė pasikeitė tapatybę ir išvyko iš Lietuvos. KK nuotr.

Likus savaitei iki naujųjų mokslo metų pradžios, „Lietuvos rytas“ paskelbė interviu su Laimute Stankūnaite – neva tai jos atsisveikinimas su Lietuva, nes interviu paskelbimo dieną, šeštadienį, jos ir dukters jau nėra Lietuvoje: pagal liudytojų apsaugos programą joms suteiktos naujos tapatybės, jos išvyko gyventi į užsienį.

Nors apie L.Stankūnaitės išvykimą iš Lietuvos visuomenei pranešta štai tokiu būdu – per interviu, tačiau gali būti, jog šis interviu buvo paruoštas kur kas anksčiau, o tiktai paskelbtas dabar: kai L.Stankūnaitė jau įsikūrė kitoje šalyje.

Kaip žinia, liepos viduryje L.Stankūnaitė neatvyko į kelis teisiamų policijos pareigūnų teismo posėdžius Panevėžyje, ir jau tuomet buvo pradėta svarstyti, kad turbūt jos jau nėra Lietuvoje. Gali būti, kad L.Stankūnaitė jau tuomet buvo išvykusi iš Lietuvos – nes kitoje šalyje mergaitė per savaitę nespėtų pasiruošti mokslo metų pradžiai, adaptuotis.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Jo jo mes taip ir patikejome gal nuzudytos greiciau koks dar uzsienis ka jie galvoja mes zmones nesuprantam kas kaip yra jie laimutes taip lengvai nepaleis jum ji tiek zino kad bus nuzyta tai faktas ir cia tas uzsienis tik zmoniu mulkinimas.

  Thumb up 72 Thumb down 2

 2. visai kitaip yra is tikruju. Visi sie uzsakomieji rasineliai tik demesio nukreipimui. Klanas niekada ir nesiruose jos vezti is Lietuvos. Pagalvokite logiskai. Kokia uzsienio kalba moka Stanke? Kiek internete yra jos foto? Ka jinai moka dirbti? Kiek zinau, tik Lietuvoje galima susisneketi lietuviskai.
  Klanas gali moketi savo sunims, kad jas laikytu ikalintas Lietuvoje, o uzsienio valstybeje tas butu neimanoma. Stankei niekada neleis buti laisvai. Per daug kvaila, pradetu pliurpti kas negalima. O mergaite, ji senai jau ne veiksni. Per daug buvo pavojinga.

  Thumb up 72 Thumb down 2

 3. Maziau sisiokite del Stankunaites ir jos dukros….Rupinkites Ivanausko ir jo sugyventines vaiku ,- KAS BUS , KAI TEVAI SES UZ ZMOGZUDYSTES? Deimantes tik tevas zmogzudys , o sito vaiko – abudu…..

  Thumb up 72 Thumb down 13

 4. jei dar gyvos tai labai greit bus negyvos juk negali ju paleist kazkam bus riesta ir gyvenimas bus labai baisus kai jos prasnektu

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. JUK NERINGA VESAI SAKE NEZINO SU KUO SUSIDEJO IR KAS LAUKE STAI IR IVYKO STANKUNAITE KAS BUVO PASAKYTA IR VAIKA NUSITEMPE PASKUI SAVEISVYKO TEN KUR NIEKAS NEGRYSTA UZTAI IR SLEPEMA TAIP KAD NIEKAS NEZINOTU KUR REIKETU NUNESTI GELIU PER VISUS SVENTUS

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Matote kaip lengva buvo stankunaite sunaikinti ,nereikes nei teismi nei jokiu irodymu neliko nei mergaites nei mamos .Isvyko pas KEDI IR USA ir pas visus liudytojus kurie norejo tiesos ju niekas nezino kur jos dabar isvestuos i kokes kapines niekas nei zvakeles neuzdeks

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. maciausi,tu turbut nematai to didziulio skirtumo tarp stank-es ir NERINGOS.Pirmoji issizadejo visko-tevu ,TEVYNES,draugu,tapatybes /taip elgiasi isdavikai del dideliu pinigu/,o Neringa nieko neissizadejo ir jokios apsaugos neturi,bet ji nera tevynes isdavike uz tai ja turime gerbti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. jeigu ji nekalta pedofilijos nebuvo tai kam tada toks isskirtinis demesys paprastai moteriai tarsi valstybes asmeniui? manoma pedofilai taip gelbsti savo kaily o stankunaite sumokejo uz dukros pardavinejima savo laisve ir mergaites gyvenimu istremiant ja y nezinia kur jai visiskai svetima krasta. kodel ? kada tai bus isaiskinta? o gal ju abieju jau nebera?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Tikrai Lavastės kalbos šiurpina. Ar prisimenat, ką reiškia “десять лет без права переписки” ? (Nuteistasis sušaudytas, o jo arimieji dešimt metų laukia jo grįžtančio iš lagerio).
  Lavastė kalba apie 20-30 metų, atseit , kai nebebus gyvų ir biologinę prisimenančių kažkada egzistavus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. tai gal Deimantei jau nereikia lankyti kokyklos, lavastės kalbos šiurpina….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. tai gal Deimantei jau nereikia lankyti kokyklos, lavastės kalbos šiurpina….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Nu, saunuole Laimute ir jos padejejai. Dave foru violetiniams isgamoms, kad tie uzmirstu savo kankinimo objekta. Tegul dabar iesko po pasauli savo lyderes-pabegeles, kuri slepiasi nuo teisingumo menulyje.

  Thumb up 72 Thumb down 12

  • tai dar labiau akivaizdu, kad pedofilija buvo, nes kodėl reikėtų slėptis, nors netikiu, kad pasislėpė, tikriausiai jas nužudė, todėl jų niekuomet nepamatysi.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Ko bėgti jei nekalta biologinė? Kam ją slėpti jei pedofilijos nebuvo? Kas jai kelia pavojų? Kada kas ją puolė? Štai, kad pedofilai valdžioja bijo jog neišplepėtų tai tiesa. Tai koks darbas čia vaikų teisių a? Kur vaicekauskienė teisingoji? Ar taip galima vaiką kaip laga,iną paimti slapta ir išvežti? MELAS

  Thumb up 72 Thumb down 1

  • Ko begti , jei nekalta Venckiene? Kam jai sleptis , jeigu nesugalvojo pedofilijos?Kas jai kelia pavoju? Koks vaiku teisiu a. darbas, kur Vaicekauskiene teisingoji ?Argi galima Karoli kaip lagamina paimti ir slapta isvezti?

   Thumb up 72 Thumb down 16

   • niekas jų neišvežė,jie patys išvažiavo, bijodami, kad neištiktų toks pat likimas, kaip brolio Drasiaus, arba ūso,arba kitų, kurie buvo liūdytojai šioje byloje, kam čia gali būt neaišku.

    Thumb up 72 Thumb down 0

  • Visi violetiniai , net seimo VIOLETINIAI – kala visiems viena minti : JU NERA GYVU…Ir toks svieciasi violetiniu noras BEGALINIS – kad jos butu nuzudytos…..Tai as labai noriu / cia tik NORAS / , kad visus violetinius isszudytu – ju vaikus , ju tevus sudirbtu , kiti kad islektu is Lietuvos besislapstydami nuo zudiku……

   Thumb up 72 Thumb down 19

 14. Kalčiausia Asta Kuznecovaitė 4 metus slėpusi jai žinomą tiesą nuo žioplų prokurorų apie Garliavoje kuriamus mitus apie pedofiliją ir planuojamas žudynes says:

  Kalčiausia Asta Kuznecovaitė 4 metus slėpusi jai žinomą tiesą nuo žioplų prokurorų apie Garliavoje kuriamus mitus apie pedofiliją ir planuojamas žudynes
  .
  Lietuvos ryte 2013-08-31 Asta Kuznecovaitė interviu LR korespondentei Mildai Kuizinaitei prisipažino, kad jau prieš 4 metus, t.y. dar prieš nužudant teisėją Furmanavičių ir Naruševičienę, žinojo, kad Neringa Venckienė kurpia kraupius žudynių planus, tame tarpe:
  1. ruošiasi mirtimi atkeršyti teisėjui Furmanavičiui už tai, kad šis atstūmęs ją ir nesutikęs būti jos meilužiu,
  2. ruošiasi atkeršyti mirtimi Stankūnaitei už tai, kad šį paprašiusi iš Drąsiaus Kedžio alimentų dukros Deimantės išlaikymui.
  .
  Asta Kuznecovaitė žinojo Venckienės ruošiamus nusikaltimus, tačiau visa tai 4 metus nuslėpė nuo žioplų prokurorų, dėl ko:
  1. nukentėjo ir buvo nubausti 8 Kauno prokurorai (pažeminti pareigose ir t.t.)
  2. plius buvo priverstas atsistatydinti gen.prokuroras,
  3. buvo nušautas teisėjas Furmanavičius,
  4. buvo nušauta Stankūnaitės sesuo Naruševičienė,
  5. žuvo Stankūnaitės meilužis Andrius Ūsas,
  6. Venckienės namuose ilgam buvo įkalinta jos dukrelė Deimantė, kur ją mušė senelis Kedys.
  .
  Pagal protą ir įžvalgas Asta Kuznecovaitė yra verta būti paskirta Lietuvos Respublikos generaline prokurore.
  .
  Tačiau už tai, kad 4 metus slėpė jai žinomus akivaizdžius faktus apie Venckienės ruošiamus nusikaltimus nuo žioplų prokurorų ir visos Lietuvos, Asta Kuznecovaitė turi būti teisiama už savalaikį nepranešimą apie ruošiamus sunkius nusikaltimus.

  Thumb up 72 Thumb down 5

 15. Replika į hmm 2013-08-29 – 15:55 komentarą:
  “Kai pasipylė gimdymai ir pakvipo reikalai ženatve bei alimentais, prasidėjo karas ir būsimąją marčią, iš savo prabangių namų, kaip kokį šunį, išspyrė su vaiku į gatvę, “>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
  nefantazuok ir nepudruok smegenu,babule…. Problemos prasidejo tada,kai tavo apdainuotoji ir karunuotoji per komercine radijo stoti pradejo ieskoti turtingu “remeju” ir paskelbe savo tel.

  Reiškia, Tamsta nesekei įvykių eigos. Netgi ne viename portale buvo žinutės, kad tyrėjai nustatė, jog ne Laima Stankūnaitė, o Neringa Venckienė specialiai patalpino tą žinutę su Laimos tel. numeriu, kaip perspektyvinę vieną iš daugelio sufabrikuotų kompromatų, nes už tokius žaidymėlius su nepilnamete, Neringos broliukui grėsė ne vieneri metai grožėtis saulute pro grotuotą langelį. Reikėjo gi Kedžvenckiams kažkaip nuo to gintis, tai kūrė visokius kvailus filmukus su vaiku, skelbimus Laimos vardu dėliojo ir visokį šmeižtą apie ją visais įmanomais būdais skleidė, pasišovusius jai pagelbėti, pedofilais darė. Ši „inteligentų“ šeima iki tiek jau buvo nusiritusi, kad net nebesuvokė, jog klykdami apie tuos griovius su šunimis, jau ne Laimą, o patys save kompromituoja…

  Thumb up 72 Thumb down 22

  • tai turbut venckiene ir socialineme bute apgyvendino stankunaites tevus ir stankunaites vardu rase rastus , kad goba paskirtu seseriai o ne tevam nes jie neva nesirupina mergaite, tai gal ir venckiene nepilnamete leido slaistytis gatvemis o ne mokykis vidurineje….

   Thumb up 72 Thumb down 1

   • Pupule, Stankunai buta gavo tarybiniais metais.Tada nebuvo SOCIALINIU BUSTU, buvo valdiski / dauguma/ ir kooperatiniai / mazuma/. Isidek i savo galvele :buto gavimas , Laimos uzdirbti pinigai , jos darbaviete, jos mamos gipiurine palaidinuke , netgi MATE AR NEMATE KEDYS USA Stankunu bute – tai neturi nieko bendro su PEDOFILIJA…Na neturi , kaip tu sito nesupranti? Vat tu dirbi arba ne , tave islaiko vyras , tevai arba ne, tu gyveni bute ar nuosavam name , tu istekejai nekalta ar kalta ne viena syki – TAI NE PEDOFILIJA…Net jei tave ituzusi kaimyne isvadins pedofile – tai nebus PEDOFILIJA…SUVOKI?

    Thumb up 72 Thumb down 13

 16. Kai vyndėminiai padarai,
  Prisidengia miokslo laipsniais, siurbia nekaltųjų gyvastį –
  Ar tu gali tylėt,
  Ar tau širdies, žmogau, neskauda?
  .
  Kai grobiamos ir tremiamos,
  Violetiniu persekiojamos aukos –
  Ar tu gali tylėt,
  Ar tau širdies, žmogau, neskauda?
  .
  Kada meilė Motinai
  Paminama ikalinus ir verciant neapkesti –
  Ar tu gali tylėt,
  Ar tau širdies, žmogau, neskauda?
  .
  Kai žudomi tėvai,
  Pakilę ginti mažą vaiką –
  Ar tu gali tylėt,
  Ar tau širdies, žmogau, neskauda?
  .
  Kada šėtonas jumyse
  Prieš angelą ranka pakyla –
  Ar tu gali tylėt,
  Ar tau širdies, žmogau, neskauda?

  Thumb up 72 Thumb down 1

 17. O ko tai šventai mergelei bėgt? Ką ji prisidirbo? Kažkodėl apie mergaitę nieks negalvoja,juk sakė,kad lanko mokyklą Lietuvoj,laiminga.O kaip dabar?

  Thumb up 72 Thumb down 3

 18. Nebegales persekioti violetiniai isgamos, kniskites del ko Venckiukas ne lietuvoj, kodel aferiste ne kalejime…

  Thumb up 72 Thumb down 39

  • Tai kad tik viena žurnalistė šv.mergelę laimutę persekioja.O kas daugiau?gal žinai? klok, kas persekioja ir kokiu būdu persekioja?Sakyk aiškiai, padėsi tyrimui, būsi paaukštintas už gerus darbus.Valio.

   Thumb up 72 Thumb down 4

   • komentaras tšk lt jau metai neleidžia man reitinguoti komentatorių. Ar tik man, ar yra dar tokių? Vyksta revizija ir patikra, bent jau man taip atrodo.

    Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką reikia žinoti apie veido kosmetiką?
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras