Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Rugsėjis 23 Trečiadienis
 

Kur slapta buvo kalinamas Drąsius Kedys?

2010-04-28 09:29 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (176)

Kalbama, kad netrukus Generalinė prokuratūra turėtų surengti naują spektaklį (KK nuotr.)

„Karšto komentaro“ duomenimis, netrukus į viešą erdvę Generalinė prokuratūra turėtų išmesti naują versiją, kur „slapstėsi Drąsius Kedys“ iki tol, kol jo kūnas buvo rastas.

Kadangi vis garsiau spėliojama, kur galėjo būti slapta kalinamas Drąsius Kedys (rankų padėtis ant mirusio kūno rodo, kad žmogus galimai mirė apvilktas tramdomais marškiniais), bei tam, kad nebūtų ieškoma, kur Drąsius Kedys galimai buvo slapta įkalintas, visuomenei ir žiniasklaidai turėtų būti pateikta tokia versija: D.Kedys slapstėsi užsienyje, o sugrįžęs į Lietuvą iš įtampos prisigėrė, apsivėmė, užspringo ir numirė.

Tai, kad Drąsius Kedys „iš tiesų slapstėsi užsienyje“, mūsų teisėsaugai turėtų „paliudyti“ užsienyje esantys mūsų policijos agentai.

Taip tikimasi „nugesinti“ vis garsiau viešumoje svarstomą versiją, kad Drąsius Kedys nuo spalio 5 d. buvo slapta įkalintas, o pasikeitus VSD vadovybei ir besikeičiant Generalinės prokuratūros vadovybei, nužudytas, taip siekiant padėti tašką pedofilijos ir Kauno žudynių byloje.

KK inf.

2010-04-28

Komentarai

 

 

 
 1. 1. 1990 m. Lietuva tampa nepriklausoma, tačiau po 50 metų trukusios okupacijos korumpuota sovietinė tvarka išlieka Seime, Prezidentūroje, teismuose, prokuratūroje, policijoje ir kitur. Komunistai toliau dalyvauja politikoje, kagėbistai toliau dirba saugume (VSD) ir teisėsaugoje. Korumpuoti sovietiniai teisėjai toliau dirba teismuose. Sovietinė korupcija įgauna neregėtus mastus kapitalizmo sąlygomis.
  2. Korumpuotam kagėbistų elitui tampa pavojingas per daug žinantis teisėjas F., per daug kovojantis Kedys. Moteris N. bus nužudyta tam, kad antroji mergaitė būtų sėkmingai išvežta iš Lietuvos.
  3. Vyksta pasiruošimas: paskiriami 2 profesionalūs žudikai (vairuotojas ir šaulys). Juodojoje rinkoje įsigyjamas dujinis ginklas „Baikal Iž 79-8“, kuris perdirbamas į kovinį, o kagėbistų elitas parūpina šiam ginklui duslintuvą. Iš fizinio asmens nuperkamas baltos spalvos autobusiukas „VW Transporter“ (numeris HSR 427) su draudimu ir galiojančia technine apžiūra, tačiau žudikai pirkimo sutarties neįformina ir neregistruoja transporto priemonės savo vardu. Automobilis apklijuojamas „Kauno keliai“ lipdukais, kurie užsakomi ir nuperkami prisistatant Drąsiaus Kedžio vardu. Ant autobusiuko stogo uždedamas geltonas švyturėlis, kad žudant teisėją galima būtų apsimesti kelininkais. Beje panašus baltas autobusiukas naudojamas Kedžio darbovietėje, kuris yra registruotas Kedžio vardu. Žudant panašus baltas autobusiukas bus naudojamas tam, kad apkaltinti Kedį. Vėliau bus ieškomas Kedžio vardu registruotas autobusiukas, tačiau ne tas, kuriuo buvo įvykdytas nusikaltimas. Taip pat gaunamos dvi kelininkų uniformos. Netoli Ūso namų, prie apleisto namo, dieną prieš žudynes paliekamas lengvasis automobilis, o jame kasdieniai žudikų rūbai.
  4. Ankstyvą pirmadienio rytą žudikai su „VW Transporter“ (HSR 427) autobusiuku privažiuoja prie Kedžio namų, kur laukia jo išeinančio. Gali būti, kad Kedys yra informuojamas apie tai, kad su juo bus susidorota pirmadienį, todėl jis išsinuomoja kambarį viešbutyje ir paima abu savo ginklus iš seifo, tačiau prie namų yra sugaunamas ir įkišus į maišą patalpinamas į autobusiuko galą. Transporto priemonė patogi žmogaus pergabenimui.
  5. Kedžio ginklai „Beretta“ ir „Winchester“ žudikų rankose.
  6. Kedys nuvežamas į saugią vietą, kuri nepraleidžia garso ir kurios sienos yra paminkštintos, kad Kedys savęs nesužalotų. Kedžio rankos surakinamos arba ant jo užmaunami tramdomieji marškiniai. Jeigu jis patalpinamas psichiatrijos ligoninėje, tai ne sunkiai yra gaunami tramdomieji marškiniai, patalpa su garso izoliacija, kuri dar yra ir paminkštinta, kad pacientas savęs nesužalotų. Pistoletą „Beretta“ žudikai pasiima su savimi, o „Winchester“ palieka būstinėje.
  7. Žudikai skubiai važiuoja prie teisėjo F. namų. Žudoma bus tokiu metu, kai policijos dieninė ir naktinė pamaina keičiasi.
  Skaityti toliau. pratęsimas —–>>> w w w . dkedys.tk ……….:::::::::::::::::: w w w . dkedys.tk ::::::::::::::::::………. w w w . dkedys.tk ……….:::::::::::::::::: w w w . dkedys.tk ::::::::::::::::::………. w w w . dkedys.tk ……….:::::::::::::::::: w w w . dkedys.tk ::::::::::::::::::………. w w w . dkedys.tk ……….:::::::::::::::::: w w w . dkedys.tk ::::::::::::::::::………. w w w . dkedys.tk ……….:::::::::::::::::: w w w . dkedys.tk ::::::::::::::::::………. w w w . dkedys.tk ……….:::::::::::::::::: w w w . dkedys.tk ::::::::::::::::::……….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. esi totalus debilas…Zilys yra tam kad nuzudzius mergaite ir Neringa Venskiene ji tuo apkaltinti

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. konservatorius ir Prezidente, nes kazi ar kada turesime toki tandema kuris igalintu nusluoti sasaldemokratu, lddpistu ir pideralu vistgaidziu mafija nuo svarbiausiu jegos strukturu valstybeje

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. ….nemanau kad kas paaiskes kas kaip ir kur…..Jie klausosi musu….pasuks i ta puse kuri palankesne JIEMS musu atzvigiu…
  Nubuskite Zmonija…. Istatymai LT RESPUBLIKOJE Ju kisenese nemusu naudai.
  Medziu viespati kad Atsirastu Zmogus , butu geriau kad Zmoniu Grupe kurie galetu pakeisti kai kuriuos dalykus skubos tvarka…. Juk Viskas imanoma…
  Ziuriu ir "verkiu" – prokurorai ju Istatymai JUOKIASI is musu…
  O mes kaip visada,plepam,dejuojam,uzjauciam rezultate – 0 Kol tas reikalas nepaliecia paciu…..
  Uzjauciam D.KEDZIO seima, labiausiai Dukryte, o jam RAMYBES.

  Bukime vieningi,padekime patys sau,nes jei ne rytoj,poryt nereiskia kad tu saugus, juk jie gali pulti ir mus, nors paprsatai jie ta daro kiekviena diena, tik mes tai nepagalvojeme.
  Myliu as jus tauta, nors joje nebuvau daug metu, del savo SEIMOS galiausiai TAUTOS galeciau ir numirti….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Nu didesnio briedo negirdėjau… tai kuri čia pagal tavo scenarijų "nukakošino" Kedį – Venskienė? Jos pusseserė? O gal pati senojin Kedienė? Kažkokie sapaliojimai… R.Gajauskaitė, kriminalistė išdirbusi daug metų į eterį sako, kad angelo poza mirti gali tik žmogus, buvęs tramdomuose marškiniuose, kad tai kriminologinė klasika, galiojanti VISAME pasaulyje, kad veidas nusėtas smurtinėmis žymėmis, kad dūrio žymė matosi – tai pagal tavo versiją, Kedžio ,pteriįkosios lyties giminaitės visos nyndzės su juodais siržais 😀 😀 😀 gal išsimiegok…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. manau,kad kedys pirmiausia,po spalio 5d zudyniu spruko y uzsieny,netrukus prisijunge zilius.balandzio men su ziliaus dokumentais gryzo y lietuva,pries tai reikejo pasikudint,kad y originala labiau panasus butu.o zilius ta uzpuolima ir dokumentu pavogima sukure,nes ir jam kazkaip gryzt reikejo.gryzusy drasiu slapste seima,kuri visada zinojo kur jis,nes ne taip zmones elgiasi,kai ju artimas zmogus dinges nezinia kur.veliau drasius pradejo psichuot,kad galbut viska prisipazins,ar pan.tada bobos nusprende aukot drasiu,nes jei jis visa afera isklos,tai ses visa familija.kokia geda giminei,o ir is didvyrio snipstas.nudaigojo taip,kad rastu darom akcijos dalyviai,nes siaip radimas gali uzsitest,o palaidot kaip didvyry pats laikas,kol liaudis ant bangos.pametejo sautuvely,bonka,ir t.t.,kad liaudis dar labiau ysiaudrintu ant prokuroru.vien lavono aptikimas su apvaizdos pagalba daug pasako.cia padare venckedziai klaida,nors kita vertus baisu buvo,kad gali palaidot kaip neatpazinta.vargu ar kas patiketu,kad apvaizda parodytu,kuriam neatpazintu kape guli kedys.netrukus viskas isaiskes,bet kazkas panasaus buvo

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. …ir atėjo mintys…. Perskaičiau kai kuriuos komentarus ir kažkodėl ta versija, kad pas tą usą(nesinori net jo vadinti jam skirta pavarde…),sodyboje, galėjo būti kalinamas Drąsius-labai įtikinama,…o ta stankunaitė(tfiu…)-galėjo ir plaukus Drąsiui nudažyti, juk mokėsi kirpėjos amato…. Bet kodėl gi kriminalistai tų versijų netikrina,…kodėl tuos asmenis(usą ir stankunaite) visi bijo net "pajudinti",…hmmm-čia vėl kažkas naujo gaunasi.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 8. …žūt būt viską davesti iki galo. Įgriso melas, įgriso alkanos dienos, įgriso valdžios vaidmainystės,įgriso žmogaus žeminimas ir nesiskaitymas su juo. Dar daugiau įgriso kuriami visokie scenarijai apie Drąsių Kedį,…galutiniame plane paliekama subjaurota mergytės siela…., ir iš valdžios vyrų tiesiog niekas nebemato. Manau jei buvo sugebėta taip drąstiškai vilkinti pedofilų bylą iki šiol, tai tegul bent pasistengia duoti gerą apsaugą mergytei, kurios šiuo metu labai reikia. Kaip apmaudu, kai iškovoję Laisvę, mes nebežinome kaip begyventi ,…..gudrūs savanaudžių būriai baigia žmones paversti į NIEKĄ.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. GANA TYLĖTI !!!
  TAUTOS ATEITIES FORUMAS KVIEČIA Į MITINGUS, KURIE ĮVYKS:
  -2010m. gegužės 8d. Kaune, Vienybės aikštėje prie Karo muziejaus 12 val.
  -2010m. gegužės 13d. Vilniuje Taurakalnyje 17val.

  Pagrindinės mitingų aktualijos:
  -dėl vis blogėjančio gyvenimo šalyje, didėjančios emigracijos ir valdžios bejėgiškumo.
  -dėl fatališkos padėties teisėsaugoje išryškėjus skandalingiems faktams, tiriant
  pedofilijos bylą, Pociūno, Kedžio ir kitų žmonių žūtis.
  -dėl mokslo reformos ir jaunimo užimtumo problemų.
  -dėl Seimo nenoro keisti merų rinkimų tvarką bei visą rinkimų sistemą ir rikimų finansavimą.

  ŽMONES, NESIBIJOKIME, VIENYKIMĖS, ATEIKIME Į MITINGUS IR PARODYKIME TAUTOS VALIĄ !
  POVEIKĮ VALDŽIAI DARO TIKTAI GAUSŪS MITINGAI !

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Gal iš įtampos taip padarys genprokuroro pavaduotojas Vytautas Barkauskas,padedamas pan BETINGA

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Sekmadienį 14 val mitingas prie Kauno savivaldybės. Bus sprendžiama Kedžio, mokesčiu, pensijų klausimai. Dalyvaukime – nemiegokime!!!!!!!!!Platinkime!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. GEGUŽĖS 8D., 12 VAL, VIENYBĖS AIKŠTĖJE šalia KARO MUZIEJAUS vyks sankcionuotas mitingas prieš pedofilus ir jų padėjėjus prokurorus. Žmonės, NEBŪKIME KELMAI, komentuoti straipsnius praeities etapas, reikia eiti į gatves ir parodyti visiems, kad mes ne asilų banda, kuriai tinka bet kokios debiliškos istorijos apie šventuosius pedofilus ir blogiečius teisybės ieškotojus. Platinkit visi šitą informaciją! Užteks jau mums sėdėti rankas sudėjus!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. nebuvo ir nebus teisybes…visi kalba skirtingai, o mes zmogeliai tik galim pasirinkt ka palaikyti sioje situacijoje, o ka ne…makalyne ir tiek, vieni ant kitu tik varo ir nieko daugiau, tik daugiau?????????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Kedžio istorijoje sprendžiama tam tikru nestandartiniu metodu. Joje yra daug asmenų kurie darė netinkamus ir dažnai prieštaraujančius sveikam protui sprendimus. Užtenka sudaryti tokių asmenų grafą ir prie jo pridėti tų asmenų artimos aplinkos asmenis ir pradės lysti neįtikėtini sutapimai tose artimose aplinkose. Ir pasimatys visas paieškos laukas. Beliks tik pasikliauti visuomenės pastabumu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Ziurejau Akistata, nuotraukas 15 min. – baisu. Ka jie sneka – nera smurto! Beje, maciau ir rasto mirusio Kedzio nuotrauka – ten didele kraujo srove per veida. Dabar man aisku is kur tas kraujas – is zaizdos po akimi (ji labai gili), o kraujas nutekejes aukstyn, reiskia, jis bent jau kuri laika buvo visai kitoje pozoje, nei rastas zmoniu… Net jei man ir kelia ebejoniu Venckiene ir visos Kedzio tetos, tai smurtas Kedzio atzvilgiu ir smurtine mirtis – akivaizdu !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Man net nejauku gyventi LT…o prezidente toliau nieko nedaro…:( zmones bukime bent mes vieningi stokim muru pries pedofilu klana,…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. GEGUZES 8D., 12 VAL, VIENYBES AIKSTEJE SALIA KARO MUZIEJAUS VYKS SANKCIONUOTAS MITINGAS PRIES PEDOFILUS IR JU PADEJEJUS PROKURORUS. ZMONES NEBUKIME KELMAI, KOMENTUOTI STRAIPSNIUS PRAEITAS ETAPAS, REIKIA EITI I GATVES IR PARODYTI VISIEMS, KAD MES NE ASILU BANDA KURIAI TINKA BETKOKIOS DEBILISKOS ISTORIJOS APIE SVENTUOSIUS PEDOFILUS IR BLOGIECIUS TEISYBES IESKOTOJUS. Platinkit visi sita informacija! Uzteks jau mums sedeti rankas sudejus!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. manau pats laikas jau susimesti visisems ir uzsakyti kokia sekliu tarnyba gera pasektu visus situs veikejus tai jauciu nuotraukyciu islystu i viesuma ohoho kokiu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. gaila, kad Lietuviu tauta yra runkeliu tauta, kuri negali uz save pakovoti. Iskrypeliai, zydai tyciojasi is vaiku ir kudykiu. jaunimas tremiamas is Lietuvos, baisiau nei stalino laikais. Valstybe bankrutuoja o visi lyg impotentai tyli ir tingi eiti i mitingus. Kitoje valstybeje tai prie Prezidenturos dektu lauzai ir reikalautu Prezidentes, kad butu isaiskinti visi iskrypeliai kurie tyre iskrypeliu byla o jei ne Prezidente turi bekti is Lietuvos i Briuseli. Lietuva dar neturejo save gerbiancio Prezidento ir vyriausybes. Kas kovojo uz teisybe, visi buvo nuzudyti o kas palaiko iskrypelius, marksistus zydus ir prisiplakelius tie dirba valdzioje, gerai, kad as neinu niekada balsuoti uz nusikaltelius.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Pagal visa iskrypeliu bylos eiga, prokuraturos darbuotojei, tapo ne teisininkai o apgailetini nusmurge bomzai. Teisineje valstybeje visi sedetu kalejime o Prezidentes dangstymas iskrypeliu klana, atsistatydintu. Man geda, kad Prezidente valdo, iskrypeliu klanas. Tai gal patarejei prezidentei tiktu cekanavicius, usas. O gal cia prezidentes teisingumas apie kuria pliurpe pries tapdama prezidente. As visa laika sakiau, kad Grybauskaite tai didziausia nelaime po lensbergio. Nejaugi prezidentei svetimas moteriskas jausmas?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. tik subjektyvi nuomone gal zilys turi arba turejo ta slapta medziaga,gal jau neturi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Naruševičienė skaičiau buvo nušauta 2 šuviais į galvą,manau į galvą gali pataikyti tik koks kileris,(jokiu būdu netikėčiau ,kad Drąsius buvo toks taiklus)konkrečiai tyčiojasi iš žmonių teisėsauga…kas pinigus moka,tas muziką užsako….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. is kur tas Zilys atrastas? Kedzio gimines minejo, kad nebuvo jau jis toks labai draugas. Staiga suimtas ir paleistas. Ima "NEATSARGIAI" keikti Usa, tuoj tyrimas ir kaltinimai grasinimu organizuojami. Itariu, sis zmogus galejo arti prie Kedzio prieiti ir gal net is namu kai reikejo isvilioti, ar ginklus paimti…Itartinas tipas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Nejaugi Betingis, Palaima, Petrauskas ir visa jų šutvė neturi anūkų. Teisingai- jie įsitikinę, kad jų vaikaičių niekas nedrįs prievartauti. O kiek išprievartauta našlaičių vaikų namuose? Jaunimas, kurkite organizacijas kovai prieš pedofilus kol laikas. Visi mes žinome, kad jie užima gana aukštus postus, bet mūsų vis vien daugiau ir mes privalome kovoti už savo vaikų, anūkų ateitį. Gal įmanoma dar kaip nors kitaip pranešti, kad gegužės 8d. vyks mitingas, nes ne visi naudojasi internetu.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Vilniaus universitetas baltarusių studentams siūlys nemokamas studijas ir stipendijas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (5)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (5)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (7)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas (1)
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Naujų potyrių miegamajame suteiks vibratoriai poroms (1)
Kas yra vibratorius, greičiausiai, sakyti nereikia. Šis malonumų šaltinis paprastai...
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą? (2)
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai (1)
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį (1)
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...