Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 8 Pirmadienis
 

Kuo valatkofilas skiriasi nuo pedofilo?

2010-10-01 21:41 | Komentarai | Komentarų (98)

KK nuotr.

Drąsiaus Kedžio tragedija žmones Lietuvoje suskaidė į grupes: prieš pedofilus ir už pedofilus.

Už pedofiliją pasisako tam tikra nedidelė, valdžiai pataikaujančių, prisitaikėliškų, į tragediją neįsigilinusių, paviršutiniškai mąstančių ir rašančių asmenų grupė. Ją tiksliausia pavadinti valatkofilais.

Valatkofilai – tai asmenys, kurie mažo vaiko tragediją, to vaiko tėvo kančią vadina muilo opera.

Valatkofilai – žmonės, kuriems be pelno, naudos iš jų vadinamos „kūrybos“, be pataikūniško gyvenimo būdo niekada nieko švento nėra ir nebus. Tai žmonės – neverti žmogaus vardo. Tai „padarai“, o dar tiksliau – pedofilų pakalikai. Šių asmenų rašliavose įtariamieji pedofilai vadinami Don Kichotais, o galimai vaikus pardavinėjančios pedofilams motinos – Šventosiomis.

Kaip Jūs manote: ar valatkofilai kuo nors skiriasi nuo pedofilų???

drasiauskelias.lt

2010-10-01

Komentarai

 

 

 
 1. Apie pedofilija ir kitokius nusikaltimus nuomoniu negali buti.Uz nusikaltimus nesvarbu kas juos padare reikia atsakyti pagal BK.Tad diskutuoti pedofilija gerai ar blogai gali tik nevisprociai.Tad neverkit turintys atseit kitokia nuomone.,kodel jums nepatinka toks pavadinimas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. As tik uzsistojau dama,ba man pasirode,kad ja bando pagasdint kazkoks zemaugis neigalintis.Sugriztu,ugi mano varda vartalioja kas tik netingi.Kiba savu vardu neturit? O gal ir ne vyrai esat.Nusimaukit gi kelnes,pasitikrinkit.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. nzn kodel ***** praejusiame komentare uzsifruota, juk tai nekeiksmazodis. Ar keiksmazodis?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. koks kvailas straipsnis . Xmm nesuprantu ka nori pasakyt sitas kelias. cia mazdaug " kas ne su mumis tas pries mus ". kitu nuomoniu buti nebegali. :-))))) labai keista.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Socdemai žino, kad jų niekas dar kartą neišrinks, tad jiems nėra prasmės kažko bijoti, na nebent žino, kad rinkimų balsavimų biuleteniai bus suklastoti ar koks kompiuteris suges…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Tik tiek tesugebėjai išlementi? Argumentų 0, intelekto… 0. Štai tokius ir užhipnotizavo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Socdemai prezidentes praso pirmalaikiu rinkimu. Sakiau, kad padai svyla.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Algirdui ir kitiems uzhipnotizuotiems – 2010 10 02 15:08
  Ak tu Gorefilų pakalike. Gorefilai, drasofilai, kedofilai – tai nauja žmonių rasė kurią mokslininkai atrado visai neseniai. Jiems neegzistuoja žodžio laisvė, jie apšviesti kažkokios ateiviškos violetinės spalvos

  ……………….eik tu, kaip idomu, su baltais arklaiais nekalbejai?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Valio – 2010 10 02 15:04
  Vasara RESPUBLIKA kasdien skaite 21.900 zmoniu,kamsamolka tik 16.300.O greit ir rudens statistika zinosim.Che he he.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Ak tu Gorefilų pakalike. Gorefilai, drasofilai, kedofilai – tai nauja žmonių rasė kurią mokslininkai atrado visai neseniai. Jiems neegzistuoja žodžio laisvė, jie apšviesti kažkokios ateiviškos violetinės spalvos kuri užhipnotizavo juos. Jie žino tik savają violetinę tiesą ir visi, kas mano kitaip yra ne žmonės, o padarai – štai taip, lengva kaip du kart du. Kedofilai, gorefilai ir drasofilai yra nustebę, kad kitus pedofilus ir vaikų tvirkintojus (kurių aš taip pat nemėgstu ir esu už tai, kad tokiems asmenims būtų skirtos griežtos bausmės) lengvai policija sugauna ir teismas nuteisia, o štai šios mažos mergaitės D.K. (kurios man tikrai gaila) vadinamų skriaudėjų niekaip neranda. Galimai neranda, nes mergaitę galimai prievartavo kitas asmuo (asmenys) o ne tie, kuriuos mergaitė paminėjo filmuotoje medžiagoje? Aš nesakau, kad mergaitė nebuvo prievartauta bet aš nepuolu naiviai įtikėti, kad būtent apkaltinti ir jau mirę žmonės buvo tikrieji mergaitės skriaudėjai. Gal jie nužudyti kaip tikrieji kaltininkai, o gal dėl to, kad niekada Jiems nepavyktų save išteisinti? Miręs žmogus nieko nepasakys… Žinoma, dažniausiai nužudo kaltininkus, rečiau liudininkus ar nekaltus žmones bet reikia viską išsiaiškinti, surinkti įkalčius ir pan. Šioje situacijoje tiesioginių įkalčių nėra ir nebus nes nei vienas asmuo iki šiol jokių įrodymų kaltintojų naudai nepateikė. Neatsirado nei vienos kitos aukos, kuri būtų paminėjusi, kad nukentėjo nuo tų pačių asmenų, kuriuos kaltino Kedys. O kaip žinia, pedofilai neapsiriboja vienu vaiku, jiems reikia vis kitų, tad kol kas tai yra muilo opera ir tik svarbūs ir nenuginčyjami faktai pakeis mano nuomonę. Drąsius "sugebėjo" per pusę metų "atrasti" net du iš trijų "pedofilų" o Jūsų armija dar nei vieno į viešumą neištempė, taip kad Don Kichotais kol kas esatę Jūs patys 😉 Adjos gorefilai, kedofilai ir drasofilai, kol kas mano pagarbos nenusipelnėte.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. ka zodziu laisve turi bendra su smeiztu? Neskau, kad pats Valatka meluoja, bet jo laikrastis ima interviu tik is tu zmoniu kurie apsimelavo viesai. Kraujutaitiene, Stankunaite ir pan. Seniau jis rase normlaiai, tik faktus isdeliodavo, viena diena apsisuko i kita puse ir kas gi atsitiko? LAurinkus atejo dirbti pas juos stai ir viskas pasiketeite.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Nereikia taip susireiksminti! Jei esame demokratine valstybe, tai kodel negali buti N nuomoniu? Juk yra zodzio laisve, ir ja galime naudotis! Kitas reikalas, jei prie nuomones prisideda juodi uzgauliojimai!Pats laikas susimastyti ir pradeti komentarus rasyti be prakeikimu,be keiksmazodziu ,be pasiuntymu toliau. Ismokime santuriai vesti dialoga, vardan teisybes ! Sena tiesa, jog priesa galima isvesti is kantrybes tik esant ramiam, santuriam .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. apie visus filus ir kitus iskrypelius tik gerai arba nieko,tai atmatos gerbiamos Lietuvos visuomenes.Rasykit Giedrute taip kaip Lietuvos rytas.,jiems tai patinka.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. apie visus filus ir kitus iskrypelius tik gerai arba nieko,tai atmatos gerbiamos Lietuvos visuomenes.Rasykit Giedrute taip kaip Lietuvos rytas.,jiems tai patinka.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. oho kokie grasinimai zurnalistei susidorojimu, matyt per daug tiesos pasake, kad tu net smurto pasiryzusi griebtis. Manau pats laikas zurnalistei kreitis i policija del grasinimu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Jau nuleidai? Paskubejai. Perskaityk dar karta, iki pacios apacios.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Tai kas gi tave taip izeide gal esi zmogzudys,gal pedofilas gal kedofilas,ar usofilas ,valatkofilas ,ar siaip grybaujantis?kuris teiginys tau labiausia tiktu?ko gero kokiu jautiesi pats toki ir prisitaikysi,o kreiptis privataus kaltinimo tvarka gali tik pas savo parapijos klebona.sekmes.As jau kreipiausi man padejo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Tai kas gi tave taip izeide gal esi zmogzudys,gal pedofilas gal kedofilas,ar usofilas ,valatkofilas ,ar siaip grybaujantis?kuris teiginys tau labiausia tiktu?ko gero kokiu jautiesi pats toki ir prisitaikysi,o kreiptis privataus kaltinimo tvarka gali tik pas savo parapijos klebona.sekmes.As jau kreipiausi man padejo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. O kas yra valatkofilai? Tokio zodzio lietuviu k. zodyne nera. Teiskis teiskis tik nelik pajuokos objektu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. tas laikraštis ne tik dangsto pedofilus, bet dar yra ir valsybės nusikaltėliai , apšmeižę A.a. Pociūno vardą , trukdę ir tos bylos tyrimui , varydami melą, demgogiją. Vėliau ar ankčiau jiems reikės atsakyti už visą šitą šmeižtų epopėją padarytą per 20 nepriklusomybės metų.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Na va, štai ir išlindo visas žmogžudžio žmonos mentalitetas. Rašo: "Valatkofilai (arba visi tie, kurie netiki, kad mergaitė buvo tvirkinta), tai ne žmonės, tai "padarai". Ačiū Giedrute, manau būsiu pirmasis, kuris paduos tave į teismą privataus kaltinimo tvarka už žmogaus garbės ir orumo įžeidimą, už žmogaus žodžio ir mastymo laisvę bei jų suvaržymą (nes turiu tikėti tik kedofilais ir susuktu filmuku). Kaip ilgai laukiau šio momento, skaičiau kiekvieną Giedrutės straipsnį, jaučiau, kad vieną dieną ji padarys klaidą ir štai ta diena atėjo. Pagaliau tu gausi tai, ko nusipelnai "žurnaliste" 😉

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. kad nesiskiria nei kuo.Valatkofilai dengia pedofilus.O įrodymų neigimas,bandymas slėpti nusikaltimą yra tas pats kaip atlikti nusikalstamą veiką. Nes tik suinteresuoti asmenys gali neigti pedofilijos faktą.Nes visiems bent kiek besidomintiems pedofilijos byla,aišku,ir tai ne pasvaičiojimai,o jau įrodymais patvirtinti faktai,kad prievartavimas buvo.Juk Ūsui yra iškelti kaltinimai tvirkinus mergaitę.Reiškia įrodymų prokuratūra turi.Pradžioj juk net buvo iškelti kaltinimai prievartavus,tik po ilgo pedofilų-valatkofilų ir jų advokatės ponios Kraujutaitienės darbo buvo perkvalifikuoti į tvirkinimą.Reiškia Ūsas buvo pedofilas.Ir net ir durniui aišku,kad biomotina Stankūnaitė dalyvavo šitoje veikloje,dukrą pardavinėjo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. Kad mergaitė buvo prievartauta iškrypėlių netiki tik tie, KURIEMS NEAPSIMOKA TIKĖTI, vat taip, negerbiamieji, ir nesakykite, kad dauguma žmonių tokie išsigimėliai kaip jūs. Be to, mūsų tarpe dar atsirado garbingų žmonių, kurie apgynė mergaitę nuo neteisėtos teismo nutarties vykdymo, kitaip sakant, sujaukė jūsų, labai negerbiamieji, nusikalstamus planus, vat taip.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. tai kad cia viskas aisku-valatkos banda neturi nei sazines nei supratimo apie tai,kad galima gyventi ir be pelno vaikymosi-o sis zurnaliuga gi dvasios ubagas-ir jam pinigai sustiprina vaizda per akinius-gaila kad iskrypeliska linkme….o apie ryza lavaste patylesiu…..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. Dviejų aukų tėvai neketina stebėti M.Dutroux teismo, nes kaltina prokurorus nesugebėjimu rasti įkalčių, kurie įrodytų pedofilijos tinklo egzistavimą.
  Noreciau atkreipti demesi 300 tukstanciu zmoniu ,pamatytumete riausias ir mitingus del sitos pedofilijos bylos ,sioje byloje nuzudyta virs 20 liudininku ,ir tai belgijoje,isgyvenusios pedofilu pagrobima vaikai tvirtino kad buvo elito puotos , bei sex orgijos bet vaikus ekspertize pripazino isprotejuseis nuo patyrto soko,ir viskas baigesi tyliai ramiai ir graziai ,tai as jums ir sakau jus nors puse Lietuvos i gatves isveskit visvien nieko nepasieksit ,o noresite sita sekta demokratiskomis priemonemis priremti prie sienos tai mirsit nesulauke tos dienos

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras