Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Rugpjūtis 10 Trečiadienis
 

Kuo valatkofilas skiriasi nuo pedofilo?

2010-10-01 21:41 | Komentarai | Komentarų (98)

KK nuotr.

Drąsiaus Kedžio tragedija žmones Lietuvoje suskaidė į grupes: prieš pedofilus ir už pedofilus.

Už pedofiliją pasisako tam tikra nedidelė, valdžiai pataikaujančių, prisitaikėliškų, į tragediją neįsigilinusių, paviršutiniškai mąstančių ir rašančių asmenų grupė. Ją tiksliausia pavadinti valatkofilais.

Valatkofilai – tai asmenys, kurie mažo vaiko tragediją, to vaiko tėvo kančią vadina muilo opera.

Valatkofilai – žmonės, kuriems be pelno, naudos iš jų vadinamos „kūrybos“, be pataikūniško gyvenimo būdo niekada nieko švento nėra ir nebus. Tai žmonės – neverti žmogaus vardo. Tai „padarai“, o dar tiksliau – pedofilų pakalikai. Šių asmenų rašliavose įtariamieji pedofilai vadinami Don Kichotais, o galimai vaikus pardavinėjančios pedofilams motinos – Šventosiomis.

Kaip Jūs manote: ar valatkofilai kuo nors skiriasi nuo pedofilų???

drasiauskelias.lt

2010-10-01

Komentarai

 

 

 
 1. kad mergaitė buvo prievartaujama 1000 kartų , o netiki dauguma žmonių , nes nėra įrodymų , išskyrus sumontuotą filmuką ……………….baik nusipezeti, tiki netiki, zmones TIKI, nes Usui surasytas kaltinamasis aktas, jau reiskias yra labai svariu irodymu. Be to, jis venge teismo ir Stankunaite venge ir advokate. Cia didziausiais irodymas, kad prievartavimas buvo. Pakolkas zinoma, nes pedofilijos byla dar nebuvo atversta.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Kuo skiriasi Valatkofilas nuo pedofilo?ogi niekuo ,nes nusikaltelis tiesiogiai daro nusikaltima o Valatkofilai juos dengia arba jiems pritaria.,vadinasi pries istatyma turi atsakyti abu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Kuo skiriasi Valatkofilas nuo pedofilo?ogi niekuo ,nes nusikaltelis tiesiogiai daro nusikaltima o Valatkofilai juos dengia arba jiems pritaria.,vadinasi pries istatyma turi atsakyti abu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Labai teisingas apibudinimas sitiems atseit kitaip mastantiems.Kas baisiausia kad sitie parazitai isvis nemasto,ju gyvenimo kredo yra pinigai ir tuscia garbe,noras itikti iskrypeliams kurie sedi valdzioje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Labai teisingas apibudinimas sitiems atseit kitaip mastantiems.Kas baisiausia kad sitie parazitai isvis nemasto,ju gyvenimo kredo yra pinigai ir tuscia garbe,noras itikti iskrypeliams kurie sedi valdzioje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. puikus straipsnis!!!tiesiai pedofilams i ruda aki pataike :) tai tuoj zviegs kaip skerdziamos kiaules!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. netiki tik tie, kurie kurpė tą bylą, ir kurie yra socdemai arba socialliberalai, su jumis viskas aišku. Ir neritinkit bačkų ant Neringos, nes visi puikiai žino, įskaitant ir eksmilicininkus, kurie dirbo su furma, kas ir kaip

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Straipsnis ir komentarai. Jei aš netikiu , kad mergaitė buvo prievartaujama 1000 kartų , o netiki dauguma žmonių , nes nėra įrodymų , išskyrus sumontuotą filmuką , jei aš žinau, kad Furmanavičius nušautas dėl Neringos užgaidų plius Naruševičienės mirtis ir t.t. , tai nereiškia , kad aš ir kiti esame už pedofiliją. Kai komentatoriai taip rašo , ,- nieko tokio , bet straipsnis , skirstant žmones už ir prieš ,- durnių laivas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Kvailas palyginimas.Yra tie kurie už tiesą ir tie kurie jos nepripažysta,nęs to nesugeba padaryti pagal savo protines galimybes.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. manau valatkofilai zinojo kur slepiamas Kedys ir kada jis bus ismestas ant mariu kranto, tuo net neabejoju. Juos reikia gerai ispurtyti. O galima valatkofilai nusprende nebe faktus rasyti tada kai prezidente Laurinku Lietuvon atsauke is Gruzijos, kad isidarbintu pas valatkofilus. Reiktu patikrinti datas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. valatkofilai bendrauha su pedofilais ir kurpia kartu scenarijus, viesai net meluoti nebijo, melai isaiskejo o kas baus? Pedofilai? Vietoi Valio as ten tokia krata padaryciau, kad valatkofilai nustotu smeizti visiems laikams. Zmones kurie masto ir skaito VISKA net ir valatkofilu rasliava zino, kas ir kodel meluoja. Anksciau valatkofilai nemelavo ir rase tik faktus, viena diena viskas apsiverte aukstyn kojom ir pradejo meluoti. Pirmas ju melas buvo, toks: isaiskejo tikroji tiesa, baltose burese tyrejai nustate, kad buvo ne tas Andrius Usas ir ne tas Furmanavicius, pagal jono Furmanaviciaus viena tel (kur dar 10?) nustatyta moderniom priemonem, kad jis ten net nera busves. Nuo tos dienos prasidejo rezisura ir pries Kedzio lavono radima nusviete, kad gimines megdavo uzdaryti Kedi i rusi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Zmogau Prezidente viesai remia iskrypeliu klana ar Tu nepastebi? Paziurek kas buvo Lietuvos Prezidentai. Tai cekistai brazauskas, adamkus ir grybauskaite atejo is tos pacios bandos. ES kalejimas tai anot Putino pyderastu sajunga ir tai viesai snekama. Donskas iskrypeliu, pyderastus ivardija kaip ES vertybe.Rusu saugumas pastebejes, kad respublikos gali issiskirstyti nutare, kad geriau vadovauja savi nei tu respubliku patriotai. Taip ir paskyre lensbergi vadovauti Lietuvai. Jie suzaide zmoniu jausmais, bet nuo cekistu neatsipleseme ir dabar lensbergis sukure cekistu iskrypeliu imperija teisesaugoje. Kai zmones supras, kad sitos dabartines organizuotos nusikalstamos gaujos, kurios vadinasi partija, negalima balsuoti ne uz vienus tai Lietuva nusimes pancius nuo saves. Ar gali nors truputi mastantis zmogus balsuoti uz situos nusikaltelius kurie prievartauja, kudykius ir vaikus, suzlugde Valstybe. Cekistai, zydai marksistai tyciojasi is Lietuviu Tautos o JUS visi tylite. Kai prie Prezidenturos susirinks desimtys tukst. zmoniu padetis prades keistis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Palaikau Jono komentarą, daug kas taip pradėjo mastyti,…yla vistiek išlys greitai iš maišo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. As skaitai pedofilu, pyderastu uztarejei yra Prezidentura su Prezidente ji tai irode panaikinusi iskrypeliu skleidziama demagogija vaiku darzeliuose. Ji surenge pyderastu karnavala. Seime as manau dirba didesne puse protiskai nestabilios padeties zmones, kurie pritaria vaiku ir kudykiu prievartavimui. Man idomu kodel andriukaitis susidimejes Kedio mergaites byla? Niekas negali paneikti, kad gali pamatyti pazystamu veidu. As jau nesneku apie keliu iskrypeliu valdoma teisesauga. O komjaunimo tiesa tai visai nenuostabu, kad yra Lenino, karlo markso, zydu marksistu, cekistu ruporas. Ar gali doras zmogus rasyti, kad issigimeliai nusikalteliai yra geri zmones. Zydu marksistu tikslas per iskrypelius, naikinti Tautu tradicijas ir kultura. Del to zydai marksistai ir kuria ES koncentracijos stovykla pagal Holakausto modeli. Kas pries mus tas lavonas. Holakausto arhitektas tai pat buvo zydas Adolfas Anheimas. O kas per vienas KGB agentas su slapyvardziu ,,dedule,,lensbergis? Tai antras Stirlicas. Tai grynas marksistas tai avis, vilko kailyje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. nustebinta ir šokiruota prezidentės pozicijos atžvilgiu,…kodėl valstybės vadovė iki šiol nesiėmė griežtų sprendimų ginant nuskriaustus pedofilais veiksmų,,,.trūksta žodžių…ir pasitikėjimo visa valdžia.Skaudu,labai skaudu visiems žmonėms.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Anksciau maciau filmuka"Mauglis" ir ten buvo tigras ir sakalas, o dabr pedofilai ir valatkofilas. Lietrytis kaip tas sakalas uz apgrauzta kaula gatavas pedofilams i uzpakali ilysti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Anksciau maciau filmuka"Mauglis" ir ten buvo tigras ir sakalas, o dabr pedofilai ir valatkofilas. Lietrytis kaip tas sakalas uz apgrauzta kaula gatavas pedofilams i uzpakali ilysti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. manes nebanino,bet uz pedofilus nepalaikanti komen tara kazkur reportavo kaip spammeri

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. ir mano komentarų "Lietuvos rytas" nepriima, nors aš ir nesikeikiu, rašau kultūringai, tik, žinoma, pasisakau prieš pedofilus…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Puiku. Nuo dabar "Lietuvos rytas" puls pirkti "Karštą komentarą" ir ieškoti kas gi ten tuose popierėliuose žurnalistė buvo "parašyta".

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Nenusiminki www. Ir manęs neįsileidžia, "Lietuvos rytas" nes ten "demokratinė" cenzūra. Teisingai pastebėjai. Jeigu ten išdėstai logiškas mintis kulturingai, pateiki faktus atvirai, įvardindamas ir nesislėpdamas, tai tie komentarai nepraleidžiami. Pastebėkite, kaip jiems patinka vulgarūs komentarai, ten vieno atrodo nesveiko asmens rašomi, įžeidžiantys, tai tie patinka. Užteko parašyti kaip jų žurnalistė laidoje "Prašau žodžio" mosavo celofaniniu krepšeliu su nieko vertais popierėliais,(specialai pridėtais) aiškindama, kad ten daug kompromatų. (apgavo žiūrovus, nes niekas ten tų popierėlių nepatikrino )Nei tų straipsnių buvo atsapausdinta nei kompromatų. Ir po tokių minčių išdėstymo, mano komentarai blokuojami. Kas buvo tuose popierėliuose, tiksliau ten nieko nebuvo ir kaip jie atsirado bus atspausdinta "Karštame komentare"

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. GERESNIS UZ DELFI ? NIEKUO. IR TIE IR TIE SENIAUSIAI REKLAMUOJA VAIVORIKSTINI ORO BALIONA ,KAS MOKA UZ REKLAMA ? MANAU VISIEM AISKU .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. valatkofilai blogesni uz pedofilus, jei ju nebutu pedofilai nesijaustu tokie stiprus Lietuvoij.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. samdiniais-dirbančiais už pinigus(jiems nesvarbu,ant ko dėti,jims ,svarbu tik pinigų kiekis)-šiandien teisėja,ryt paulauskas,dar ir visi kiti,už ką moka pinigus

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. Manes i LR "neileidzia jau labai seniai. Po parasto paaiskino-paklausimo, "uzbanino" kad negaliu niekur parasyti. O juk nebuvo nei keiksmazodziu, nei kurstymo. Buvo paprastas minciu destymas pagal samdytu komentarus ir logiskas klausinejimas apie gaidenio ir lovatieses skleidziama informacija. Ten leidzia rasyti, jeigu parasysi "supisti pedofilai", "stanke aborto liekana" ir t.t. bet jei destysi mintis pagal faktus, iskarto "amzinas banas"

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras