Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Sausis 25 Antradienis
 

Kuo partija skiriasi nuo šutvės. Atsakymas Skverneliui

2021-09-07 09:51 | Naujienos | Komentarų (26)

Saulius Skvernelis pranešė paliekąs LVŽS frakciją. KK nuotr.

Agnė Širinskienė 

Reikėtų dėkoti išėjusiems, kad jie pagaliau garbingai pripažino, jog jiems su LVŽS puoselėjamomis tradicinėmis vertybėmis nėra pakeliui.

Vertybinių skirtumų ženklai – ne tik garsusis Skvernelio fotografavimasis per 2016 m. rinkimus su plakatu “aš už Stambulo konvenciją”. 2016 m. LVŽS rinkimų programoje buvo siekis saugoti lietuvių kalbą remiant Talkos iniciatyvą (užsieniečių pavardžių rašymas antrame paso numeryje). Šis projektas “numirė” vien Skvernelio iniciatyva, nes tuoj po 2016 metų rinkimų jam pasirodė (su labai konkrečiais grasinimais, kad, frakcijai nepaklusus, jis išeis), jog reikia registruoti radikaliai priešingą projektą. Tą vertybinę takoskyrą, paaiškėjusią jau po rinkimų, buvo sunku nuryti, kaip ir pasiaiškinti Talkos žmonėms bei savo rinkėjams, kodėl projekto negalėjome priimti. Juk negi sakysi, kad Premjeras šantažavo?

Šioje kadencijoje pasipylė asmeniškumai su Prezidentu. Kurį laiką šypseną kėlė tai, kaip berniukiškai Skvernelis stengiasi “įkąsti” Prezidentui registruodamas antikonstitucinius (tai pripažino Teisės departamentas) įstatymus, kuriuose siekiama leisti tarnyboms sekti valstybės vadovą! Paskui tas noras prieštarauti Prezidentui visur ir visada jau tapo nejuokingu ir ėmė trukdyti konstruktyviam dialogui tarp valstybės valdžių. Svarstant kandidatūras, frakcijos kolegoms dažnai dar iki svarstymo buvo aišku, kad jei jas teikia Prezidentas – Seimo narys Skvernelis prieštaraus. Tas pats ir su Europos Vadovų Taryba. Suprantu, kad nuoskaudų būna visokių ir gal sunku perlipti per pralaimėjimą Prezidento rinkimuose ar nesutarimus būnant Vyriausybės vadovu. Bet “perlipimas” ir pirmiausiai valstybės, o ne asmeninių nuoskaudų matymas, yra politiko duona.

Galiausiai, šią vasarą išryškėjo, kad Skvernelis linksta paremti kolegos Raškevičiaus partnerystės įstatymą, o LVŽS frakcijos registruotąjį, kurį ne kartą anksčiau viešai yra skatinęs priimti kaip tinkamą kompromisą, vadina “neoriu”, nes juo neįteisinamos homoseksualų šeimos. Galbūt ne veltui kolega Raškevičius džiaugiasi portalams naujos frakcijos atsiradimu, nes žino, kad savo idėjoms ras atramą naujoje Skvernelio frakcijoje ir Seime bus daugiau dar vienais liberalais, kurie kaip ir socialdemokratai apsimeta, kad yra opozicijoje, o balsuoja kaip reikia valdantiesiems.

Manau, kad tos vertybinės takoskyros ir buvo priežastis, kaip ir asmeninės ambicijos, kurių kolegoms, deja, nepavyko peržengti net valstybės labui.

Bet partija ir skiriasi nuo šutvės valdžios ištroškusių žmonių tuo, kad vienija vienminčius žmones, turi savo vertybes, ideologiją ir įsitikinimus, kurių nekeičia jau kitą rytą po rinkimų, kai pavyksta pagaliau “prasmukti” į Seimą, ar kokia kita proga, kai liberalais tampa būti naudingiau – arčiau prie postų ir prie “lovio”. Turint ne partijos, o šutvės mentalitetą, lengva pakeisti vieną, antrą, trečią partiją, kas realiai šiandien ir įvyko, nes ne vertybės, o postai, keliukai ir pinigai tampa mato vienetu.

Suprantu, kad politikoje pakankamai daug savimylos ir visi nori būti dideliais paukščiais. Bet dideliu baltu paukščiu gali būti ir gulbė, ir žąsis. Tad linkiu pasitraukusiems kolegoms panašėti su gulbėmis, o ne su žąsimis, kurios eina iš paskos kiekvienam, kas duoda gardesnį ar lengviau pasiekiamą kąsnį.

“Facebook” 

Komentarai

 

 

 
 1. Kiek dar ta kutvela senmerge Šimonytė savo GPispasiais kankins žmones??? Ar klausimas turetu buti adresuotas K.Svabui, B.Geitcui, G.Soros, Big Pharmai… Arkliadante, tik ju nurodymu ir isakymu vykdytoja, zurnalo pagrindinis puslapis
  t-sakant???

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Rašau čia buvusi banko darbuotoja, beveik dešimtmetį išdirbusi geriausiame Lietuvos banke Snoras. Būk prakeikta Šimonyte, keiksiu tave iki gyvenimo galo,kad dar žemėje pajustum pragaro smarvę, nes tik ten tau ir vieta – vagie tu.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • 2020 metai, visa media klykia, kad Covid19 atsirado kai skujuotis 1$p1so šikšnosparnį kurį paskui suvalgė Čong Čingas ir suviduriavo Uhano turgui. Teorija apie biologinį ginklą prilyginta plokščiažemių lygiui ir viešai išjuokta.
   2021 metai……… 2021 metai, visa media klykia, kad mus išgelbės tik skiepai, ir tik po kažkelioliktos dozės nugalėsim virusą. Teorija apie pasaulinį sąmokslą priskirta celofanams ir šeimų maršistams, iš nesutinkančių skiepytis atvirai tyčiojamasi, įvedami segregacinio pobūdžio nutarimai.
   2022 metai…….

   Thumb up 0 Thumb down 0

 2. 146/mln. Rusijos gyventojų atstovauja 450 Dūmos narių. Išvedus vidurkį, Lietuvoje mums, 2,7 mln. gyventojų turėtų atstovauti tik 8 Seimo nariai. O kiek yra ? Septyniolika kartų daugiau ! Lietuvoje yra 141 Seimo narys. Kiek pinigų be reikalo išleidžiame !!!

  Thumb up 1 Thumb down 1

 3. Jo, Landsbergiai, jo
  Jn 8,44
  44 Jūsų tėvas-velnias, ir jūs norite vykdyti savo tėvo troškimus. Jis nuo pat pradžios buvo žmogžudys ir nesilaikė tiesos, nes jame nėra tiesos. Kalbėdamas melą, jis kalba, kas jam sava, nes jis melagis ir melo tėvas.
  Apr 12,9
  9 Taip buvo išmestas didysis slibinas, senoji gyvatė, vadinamas Velniu ir Šėtonu, kuris suvedžioja visą pasaulį. Jis buvo išmestas žemėn, ir kartu su juo buvo išmesti jo angelai.

  Didysis slibinas Velnias/Melas senoji gyvatė šiandien gyvena velniadėžėse.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Vakcinuoti pavojingi nevakcinuotiems? Natūralus imunitetas žymiai geriau? Reikia skiepyti vaikus? says:

  1. Visų „peršalimo“ ligų (ir Covid-19) atvejais imunitetas yra trumpalaikis.
  2. Todėl vienkartinė vakcinacija negalės išspręsti ilgalaikių problemų.
  3. Taigi reikės pastovios vakcinacijos, norint tęstinio medicininio efekto.
  4. Peršalimo ligas sukeliantys virusai (ir koronavirusas) mutuoja, todėl
  reikės naujos vakcinacijos ir naujo mutavusio viruso atveju.
  5. Net ir pasiekus 100% vakcinaciją vienoje šalyje, virusas niekur nedings – jis atkeliaus iš kitos šalies, arba pasireikš po naujos mutacijos.
  6. Ši medicininė situacija ( tinkamai išpūsta ) sukelia prielaidas apriboti konstitucines žmonių teises, performuoti ekonomiką ir žmonių elgesį.
  7. Tai kas seniau galėjo atrodyti nenormalu dabar turi tapti naująja norma.
  8. Žmonių masės tai priims kaip būtinybę (galvodamos kad tai vienintelis kelias).
  9. Totalitarinė žmonių kontrolė turi tapti kasdienine praktika.
  10. Tie, kas suvokia žmonių ir visuomenės performatavimo tikslus, turi būti neutralizuojami ar kitaip likviduojami (nebūtinai fiziškai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Pagaliau bent lrytas lentelę išbezdėjo:
  Dulkys +22 -68
  PiŠ +21 -69
  GL +19 -74
  Armonautė +17 -74

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • SNORO nacionalizavimo metai tame dalyvavo sita grazuole PIŠ ir kaip dovana gavo gera politine karjera bet kadangi likimas negailestingas tai boba nesusitvarko su “uztarnautom” pareigomis.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 6. LIETUVOJE, KUR 2,7 MILIJONO GYVENTOJŲ, PER PARA UŽSIKRĖTĖ 1098 ASMENYS, O PALYGINIMUI MASKVOJE, KUR 15 MILIJONU GYVENTOJŲ, PER PARA UŽSIKRĖTĖ 1938 ASMENYS. MASKVOJE JOKIŲ DĖL COVID-19 APRIBOJIMU: LAISVAI VEIKIA RESTORANAI, KIRPYKLOS, GROŽIO SALONAI, SPORTO KLUBAI. JOKIŲ GALIMYBIŲ PASU. VA, TAU IR “SPUTNIK V” VAKCINA, VA, TAU IR PIŠ VYRIAUSYBĖ!…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Mitingui Seimas pasiruošę - apsitvėrė tvora ir su tauta nebendraus says:

  Tai jie bijo.
  Taip labai, kad avansu užsibarikadavo, nes žino, kad valdžioje tegali išlikti smurtu, prievarta, šantažu, melu ir klasta.

  Thumb up 6 Thumb down 0

  • metalinė tvora aplink seimą dėl Zapad pratybų- Čmilytė aiškiai gyvena paraleliniame pasaulyje.

   Thumb up 7 Thumb down 0

 8. SKVERNELIS yra konservatorių TROJOS ARKLYS. O mento frakcija turi vadintis “VARDAN ORLEN LIETUVOS”.

  Thumb up 13 Thumb down 0

 9. Pagaliau pagaliau parodė savąjį “Aš” kiekvienas iš velnio tuzino 13. Nėra daugiau ką pasakyti, tik galiu palinkėti ateityje susinaikinimo ir nebebezdeti daugiau Seime. Aplamai, esant geresnei situacijoje Seime, reikia būtinai įteisinti veiksma: jeigu atėjęs į Seima dirbti su partijos programa, nebenori laikytis pažadu, arba keičia partija, PRIVALO trauktis iš Seimo, užleisdamas vieta sekančiam partijos nariui.
  Kažin ar benoretu kas lakstyti iš partijos į kita partija? Ir aplamai, daroma klaida, kai prie partijos tik “prisišliejęs” įlenda į Seimą.
  Galiu tik pasveikinti valstiečių partija, kad apsivalė.

  Thumb up 23 Thumb down 1

 10. Jeigu Skvernelis įsivaizduoja,kad ir ,,faktinio prezidento” partijoje [kaip pas valstiečius] jis galės kelti balsą,tai labai klysta.
  Palaidojo Skvernelis savo kaip politiko karjerą.
  Jei ir gali į ką pretenduoti pas ,,anūką” tai ministro kėdė.
  Perbėgėlių-išdavikų likimas visur vienodas.
  Prisiminkim kur anos kadencijos perbėgėliai Matelis…net palot neleidžia.

  Thumb up 24 Thumb down 1

 11. Skvernelis galvoja, kad išvertęs kailinius visus apgaus ir vėl ateis į valdžią. Ir dar su tokia kompanija? Visiškas apsurdas. Senas ir kvailas triukas.

  Thumb up 23 Thumb down 2

 12. teisingai parase Sirinskiene,nes niekada netikejau Skverneliu,vien del Garliavos ivykiu,o Tomilinu ir Baskiene taip pat,nes pastariesiems labai patinka vaivorykste

  Thumb up 34 Thumb down 0

 13. I
  Išrinkti pagal sąrašą turėtų iš viso pasitraukti, o nelakstyti į kitas partijas ar kurti naujas frakcijas.Balsavom tai už partijos programą ir jos deklaruojamas vertybes.

  Thumb up 38 Thumb down 0

 14. visi matė, kas tai per žmogysta.Įvyko stebūklas karabaso gauja praregėjo.

  Thumb up 20 Thumb down 1 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kaip pasirinkti EURO padėklus?
Kokybiški indai kiekvieniems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
„Premier“ lygos lenktynės: bėganti „Man City“ ir įnirtingos kovos 
Stipriausia Anglijos ir bene Europos nacionalinė futbolo lyga „Premier“ lyga jau beveik įpusėjo...

Kam reikalingi pastoliai? 
Žmonėms, kurie nedažnai susiduria su statybomis ar darbų atlikimu aukštyje, neretai gali iškilti...

Kaip apsaugoti telefoną nenaudojant dėklo? 
Suprantama, kad kai kurie telefonų savininkai nekenčia apsauginių dėklų. Telefonų gamintojai stengiasi sukurti...

Kokios ypatybės slepiasi už grindjuosčių pasirinkimo? 
Grindys yra vienos iš svarbiausių namų interjero elementų. Atlikus grindų dangos darbus bei...

Kviečia prisidėti prie gerumo akcijos 
Kviečiame prisijungti geros valios žmonių prisidėti prie gerumo akcijos. Labdaros akcija „Su Kalėdų...

Mėgstate egzotinius vaisius? Štai ką reikėtų žinoti apie ananasus 
Tikra tiesa, kad egzotinių vaisių mylėtojams rūpi į savo mitybos racioną įtraukti vis...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (5)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...