Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Gegužė 29 Sekmadienis
 

Kovo 11 d. eitynės Vilniuje: “Lietuva – lietuviams, lietuviai – Lietuvai!”

2012-03-11 18:54 | Foto reportažai. | Komentarų (81)

Eitynės su plakatais „Lietuva – lietuviams, lietuviai – Lietuvai!“.KK nuotr.

Kovo 11-ąją Vilniuje įvyko patriotų eitynės “Lietuva – lietuviams, lietuviai – Lietuvai!”, kurias organizavo Lietuvos tautinio jaunimo sąjunga ir Lietuvių tautinis centras.

Patriotų kolona žygiavo nuo Katedros aikštės iki Seimo.

„Lietuvos patriotai jau pasiekė vieną svarbiausių šių eitynių tikslų – sugebėjo išjudinti apsnūdusią visuomenę, išvesdami ją į gatves ir taip atimdami Nepriklausomybės švenčių monopolį iš valdžios. Netgi tie patys valdžios atstovai pradėjo naudoti kur kas nuosaikesnę retoriką mūsų atžvilgiu, nes suprato, kad vien medalių pa(si)dalijimas ir mintinai išmoktų kalbų paburbėjimas iš aukštų tribūnų valstybinių švenčių proga anaiptol nekonsoliduoja tautos, o tik didina tarpusavio atskirtį.

Mes privertėme į gatves išeiti netgi tuos, kuriems tautiškumas, lietuvybė, patriotizmas yra keiksmažodžiai. Jie taip pat jau švenčia pagal patriotų taisykles, net jeigu jiems už tai nesumoka įvairūs Briuselio ar Maskvos fondai”, – apie šias eitynes socialiniame tinklapyje FB rašė Lietuvių tautinio jaunimo centro pirmininkas Ričardas Čekutis.

Kovo 11-osios eitynėse Vilniuje dalyvavo apie pusantro tūkstančio Lietuvos patriotų.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Kur Veršis?
  Niekada provokatoriaus nepastebėsit tarp peleckiukų ar naciukų.O kam? Savų jie neskriaudžia.Visad prie žmonių eina.Nors iš skirtingų pusių- tikslas pateisina priemones.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • sake”Arba sesiu iki gyvos galvos,arba pakelsiu pries save ranka..” bet vistiek liezuvi isleides lekia i parada ,kad paskui turetu ka tuk,tuk….

   Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Sekančiam kartui žaliam jaunimėliui siūlau plakatą su užrašu “Lietuviai namo”. Jei taip pasielgs kitų šalių patriotai, tai mūsų pusė milijono nežinos į kurią pusę bėgti. Turiu omeny mūsų emigrantus. Nemanau, kad , jei skandatoriai nuvykę į bet kurią Europos šalį bus sutikti su tokiais skandavimais, ar jiems tai bus priimtina. ATSILIEKATE NUO PASAULIO BRANGIEJI. TIESIOG SUBRĘSKITE.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. kol yra tokių, kurie gali išeiti į gatvę ir pasakyti “mes lietuviai”

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • ryte yra , vakare jau nebera – nes liezuvio neapvercia ir ant suoliuku vartosi apsimyze

   Thumb up 72 Thumb down 0

 4. O tie nedaryti fašistukai dar ir didybės manija besergantys- nebūtus nuopelnus sau prisirašo.
  O tikrumoje tai tokie tik iš pasalų, patamsį su lazdomis profesorius sugeba sudaužyti. Profkių produkcija.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Lietuvos Pilietės ir Piliečiai,

  Susirinkę vasario 22 dieną prie Prezidento rūmų pareikalavome, kad mūsų politikai ir pareigūnai nusimestų neskaidrių ryšių bei įsipareigojimų naštą, trukdančią jiems ginti tiesą, teisingumą ir laisvę. Pareiškėme, kad norime švęsti Kovo 11-ąją švaresnėje Tėvynėje.

  Balsiai išsakyta mūsų pilietinė valia paskatino tiesos pusėn stoti Seimo Antikorupcijos komisiją, o Premjerą – pagaliau pateikti siūlymą atleisti ministrą Raimundą Palaitį. Tačiau pagrindiniai mūsų reikalavimai liko neįgyvendinti.

  Todėl šeštadienį, kovo 17 dieną, 14 valandą, susirinkime prie Seimo, Nepriklausomybės aikštėje Vilniuje ir paraginkime savo valdžią apsivalyti.

  Pareikalaukime:

  kuo greičiau išviešinti visų šalies partijų, aukštų politikų, teisėtvarkos ir slaptųjų tarnybų pareigūnų ryšius su šešėliniu verslu ir kitomis nusikalstamomis struktūromis, paskelbti duomenis apie jų gaunamus pinigus iš šių struktūrų ir galimai neteisėtą praturtėjimą;

  nedelsiant sugrąžinti į pareigas be pagrindo nušalintus FNTT vadovus Vitalijų Gailių ir Vytautą Giržadą;

  atleisti iš pareigų susikompromitavusį vidaus reikalų ministrą Raimundą Palaitį ir visus kitus su šešėliniu verslu ir kriminaliniu pasauliu susijusius valdžios pareigūnus;

  atleisti savo pareigų atlikti nepajėgiančius generalinį prokurorą Darių Valį bei jo pavaduotoją Darių Raulušaitį, o į šias pareigas paskirti principingus, sąžiningus ir profesionalius pareigūnus.

  Paraginkime Seimą susigrąžinti Tautos Atstovybės galias ir pareikalaukime:

  užtikrinti parlamentinę Valstybės saugumo departamento, Generalinės prokuratūros, kitų teisėsaugos institucijų kontrolę;

  sutramdyti VSD pareigūnų savivalę ir jų neteisėtą kišimąsi į visuomenės gyvenimą;

  nedelsiant išviešinti VSD vykdytos kabinetinės „liustracijos“ duomenis ir išlaisvinti buvusius KGB bendradarbius Seime, Vyriausybėje, teisėtvarkoje, žiniasklaidoje nuo dabartinio VSD šantažo;

  atstatydinti savo pareigų nevykdančius, tiesos, teisingumo ir žmogaus teisių ginti nepajėgiančius parlamento vadovus – Seimo vicepirmininką Algį Čapliką, Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininką Stasį Šedbarą, Žmogaus teisių komiteto pirmininką Arminą Lydeką;

  įsteigti ypatingojo prokuroro instituciją Vytauto Pociūno, Kauno pedofilijos ir žudynių, Eglės Kusaitės, kitų galimų VSD bei Generalinės prokuratūros nusikaltimų ir politinės korupcijos byloms ištirti.

  Pasiekime, kad mūsų valdžia stotų ne nusikaltėlių, bet Lietuvos Respublikos pusėn.
  Neleiskime mūsų atkurtos valstybės paversti plėšikų gauja.
  Susigrąžinkime Lietuvą – orią, garbingą, teisingą.

  Iniciatyvinė grupė Už teisingumą:
  Bronius Genzelis, Romualdas Ozolas, Alvydas Medalinskas, Naglis Puteikis, Audrius Nakas, Šarūnas Valentinavičius, Darius Kuolys

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Nieko tokio – Versis menturoje savas. Jis, kaip astunkojis isgasdins mentus savo ismatu dvoku.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Visus,kuriem brangi Lietuva,kuriems si diena svente,sveikinu.O visokiems svetimkuniams,isdavikams ziulikams ir parsidaveliams,linkiu ateiti i razuma!

  Thumb up 72 Thumb down 0

    • pagirk uz tai Zuoka – uzdraude ismaldos prasineti kampais ir patvoriais, va ir Versis darbuotis eme .Joks darbas gedos nedaro.

     Thumb up 72 Thumb down 0

    • ogi ta palta buvau ismetus i siuksliu konteineri.Nes visas buvo kandziu sugrauztas

     Thumb up 72 Thumb down 0

     • dabar tos kandys evoliucionavo i uteles, niezus ir peles. O kisenese balandi sudygs burokeliai. ten net slieku yra. Vien zo- mikro visata pilna gyvybes.

      Thumb up 72 Thumb down 0

     • mano vyras pagalvos,kad tas ,kuriam krenta liezuvis lauk, yra mano meiluzis :(

      Galvos,kad ta sukirmijusi palta jam padovanojau…

      Thumb up 72 Thumb down 0

     • O kodel jam tas liezuvis krenta? dantu neturi?

      Thumb up 72 Thumb down 0

     • neturi, vaikeli, neturi – uztat moka su dantu smegenim alaus buteli atidaryti . Ir uz mineta zonoje ji labai vyrai gyre.

      Thumb up 72 Thumb down 0

     • veršio taip lengvai į konteinerį neišmest…is vis prisikelia iš konteinerio ir eina kariauti už savo žemą suvokimo lygį

      Thumb up 72 Thumb down 0

     • jis gyvena ten konteineryje. ten labai jauku- agrofobija negresia. kvepia maisto atliekom. Kartais paltai tarsi is dangaus nukrenta. Na ir kas kad bobiski? uztat grazus, pilni faunos

      Thumb up 72 Thumb down 0

     • Viena rankove visai buvo nuesta. Tai matyt su liezuviu ir seilem prisiklijavo.
      Gerai,kad nors parada atlaike

      Thumb up 72 Thumb down 0

  • todel , kad matei jog is Versio ausu dygsta kalafijorai? manai dykai pasiskinsi sriubai ,patriote apsimetus

   Thumb up 72 Thumb down 0

 7. žmonės gražiai pražygiavo, atšventė Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą, ir niekaip nesuprantu, prie ko čia “neonaciai”? taigi čia Lietuvos patriotai

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • tas su iskistu liezuvu ne patriotas o pedriotas- toki gejuka su graziais usais gunde

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • aha, maciau – usai tokie grazus , vaivorykstiniai ! Versis tik pamate iskart liezuvi iskore !!!!

    Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Perskaičiau vieno internetinio rašinio įvade teiginį: “Vilniuje tradiciškai surengtos priešingai vertinamos nacionalistų eitynės” ir susimąsčiau, kad tai nėra tikslu ir visiškai teisinga.

  PASIAIŠKINKIME KAI KĄ:
  Žodis “nacionalinis” susijęs su visuomeniniu politiniu nacijos gyvenimu, o štai iš Prancūzijos kilęs terminas “nacionalizmas” nurodo, kad jis suabsoliutina tautinį bendrumą, pabrėža tautinį išskirtinumą. Kai kas šį terminą pasąmonėje sutapatina netgi su “nacismu”, kas yra visiškas nonsensas.

  LR Konstitucijoje randame tokią nuostatą: “Lietuvos valstybę kuria Tauta. Suverenitetas priklauso Tautai” (2 str.) Žodis “Tauta” įrašytas iš didžiosios raidės, tai reiškia, kad yra įvardinta konkreti tauta. Tik Lietuvoje gyvena daugiausiai lietuvių, tik čia valstybinė kalba yra lietuvių kalba. Kiekvienas bet kurios tautos atstovas turi teisę mylėti savo tautą labiausiai, tačiau niekam neleistina tokiu pagrindu žeminti arba niekinti kitas tautas. Kiekvienos tautos kultūra, kalba, papročiai, religija ar dar kokie individualūs bruožai yra viso Pasaulio turtas. Lietuvių tauta taip pat suspindi Pasaulio tautų karūnoje savito brangakmenio spindesiu.

  “Niekas negali varžyti ar riboti Tautos suvereniteto…” (iš 3 str.), tad kiekvienas tautietis turi teisę tokį suverenitetą viešai priminti. Tačiau tokioje laisvoje raiškoje yra vienas nemažas pavojus. Bet kokios superradikalios tautinės raiškos formos gali pasiekti tokią stadiją, kad jos gali persipinti su bolševikiniais -neokomunistiniais kliedesiais. “Kremlinų” ideologogai tą gerai žino ir visame Pasaulyje, negailėdami pastangų ir lėšų stengiasi įsiterpti į kraštutinius tautinius judėjimus, taip juos priartinant prie “kremlinų” ideologijos. Veikiama pagal žinomą principą: “Skaldyk ir valdyk”. Visokių provokatorių gali atsirasti ir šios dienos eisenoje, kurie dirbtinai, gel net užsakytai gali pasistengti išprovokuoti kokį smurto proveržį, sušukti kokį kraštutinį nacionalistinį ar net nacizmu dvelkianti lozungą tam, kad visuomenė pasmerktų teisėtą tautiškumo akciją. Visa tai jaunimui kartais gali būti sunkoka suvokti ir sugebėti tiksliai atskirti, kas yra šalies patriotai ir kas – tiktai niekingi provokatoriai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Požiūris į tokius mitingus ir eisenas kartais labai priklauso ir nuo žiniasklaidos objektyvumo. Jei akcentuojamas tik vienas kitas plakato ar šūkio tekstas, tai visuma gali gerokai išsikreipti. Vienas iš prasmingiausių mūsų jaunimo auklėjimo tikslų yra išugdyti meilę savo šaliai, savo tautai, nežiūrint kokiai tautybei koks Lietuvos pilietis ar tik nuolatinis jos gyventojas priklauso.

  Žinau, kad nebūsiu populiarus, tačiau jokio populiarumo niekada nesiekiu, o tik ieškau kelio tiesos link. Esu įsitikinęs, kad tokia tautiškumą pabrėžianti eisena yra pernelyg dirbtinai sureikšminama, taip keliant šurmulį dėl jos didžiulio pavojaus mūsų savimonei ir t.t. Pasakysiu tiesiai. Geriau turėti tautiškai ir patriotiškai nusiteikusį jaunimą, negu kokius jaunus mankurtus, kuriems valstybė, tauta, patriotizmas ir panašios sąvokos yra visiškai “dzin”. Lietuvos ateitis – aktyvaus ir įvairiapusiškai sąmoningo jaunimo rankose. Tikiu mūsų jaunaja karta ir tikiu, kad jokie neokomunistinių jėgų “čiulbuonėliai” juos į savo “paleckių šeimos” pinkles nenuvilios. Saulę turime ir Lietuvoje. Net ir šią apsiniaukusią dieną jaučiame, kad ji yra kažkur virš mūsų. Jokių imperinių “saulių” daugiau nebevežiosime. Tikiu tuo.
  Įvertink: 29 1

  P.S. Paklausiau televizijos žinių laidoje laaabai užsirūstinusio V.P. Andriukaičio nerišlaus pezėjimo apie jo patirtą siaubą, matant patriotiškai nusiteikusio jaunimo eiseną. Negi “Rubikonas” pradėjo plonesnius vokelius Vyteniui siuntinėti. Gal jau nebėra jis toks geeeeras, atsiradęs, demagogijas dar mikliau pilstančio, Valentino Mazūronio šešėlyje?

  Thumb up 72 Thumb down 0

   • tokie neonaciniai mankurtai po eisenu miega ant suoliuku girti. jei kepenys laikys – gal dar 10 metu ir gyvens. jei netikit pasiziurek i antifa

    Thumb up 72 Thumb down 0

  • mažai apie juos info, kad praeitų į seimą, reikia apie 80 tūkstančių balsų per visą Lietuvą

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • versis uz desros rinke visa lietuva parduotu ne nemirktelejes, ar rusams ar latviams , kad ir kitajozams

    Thumb up 72 Thumb down 0

    • uz pieniska sosiska perleistu Izraeliui Zemaitija iki Kauno , o uz rukyta spirga – lenkai gautu Vilniaus krasta

     Thumb up 72 Thumb down 0

     • Mateme, kaip lenku nacionalistai veze riebu spirga aksomineje dezuteje- matyt tarsis su versiu del Vilniaus krasto. Bandys versi ar papirkti ar taip pamainikauti.

      Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Pagarba eisenos dalyviams. Tik nusikalte pries Lietuviu Tauta, gali bijoti sitos eisenos. Kuo bus didesne si eisena tuo bus laisvesni zmones nuo baudziavos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Benai, nemeluok- tas su iskistu liezuviu labai i baudziauninka panasus, i sena suni be dantu mainoma

   Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Kanados lietuviai sveikina Lietuvos patriotus – JAUNIMĄ!!! Gelbėkit Lietuvą nuo žlugimo ir visokio nuopuolio….

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • pritariu tamstai. Linkiu, kad Lietuvoje kuo daugiau būtų jaunimo neabejingo lietuvybei. Su švente.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 12. 3-čia nuotrauka viską pasako. Visoje minioje nesimato nė vieno protingo snukio, sėkmės Lietuvai su tokiais žmonėmis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Nemaciau mitinge jokiu skustagalviu tai buvo susirinkes dar mastantis jaunimas del savo tautos ateities

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Patiko peleckiukai.Jau su baltais skudurėliais išėjo.Kaip Maskvoj.Jau nebe taip gėda prieš rusus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Tik ka maciau eisena vilniaus prospekte ,normalus zmones,daug grazaus jaunimo, skandavo LIETUVA ir dainavo “ant kalno murai” Deja…policijos buvo daugiau kaip eisenos dalyviu.Geda!!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • maciau as irgi- visi kaip trauke ,,ant kalno murai,, o Versis kazka is Laskovyj Maj repertuaro dainavo atrodo ,, Uxadi i liubi svoju Natashku, obaidus ja kak nibud bez tvojei liubvi,, Matyt kadras paliko del nataskos Versi, kad sirdi liejo

   Thumb up 72 Thumb down 0

 16. per TV3 žinias sakė kad patriotų žygiavo apie 3 tūkst, tai kodėl K k dvigubai sumažino :))

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ar tikrai yra verta pasirinkti namų šildymą medienos granulėmis?
Mediniai namai: 6 taisyklės, kaip juos paruošti žiemai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Miško darbai: pačiam ar su specialistais? 
Lietuvos kraštas yra labai žalias ir miškai yra pats didžiausias mūsų turtas. Jeigu...

Greitas ir efektyvus papilomų naikinimas 
Kamuoja papilomos virusas? Norite atkurti gražią ir sveiką odą? Papilomų naikinimas „Vivus Sanus“...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (8)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras