Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Birželis 19 Trečiadienis
 

Konservatoriai pasipiktinę – S.Jakeliūnas jiems pasiūlė pasivadinti „moralinių debilų sąjunga“

2019-04-10 14:01 | Naujienos | Komentarų (20)

Konservatoriai apskundė S.Jakeliūną Seimo Etikos ir procedūrų komisijai. KK nuotr.

Seimo Pirmininko pavaduotoja Irena Degutienė kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją, prašydama įvertinti Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko Stasio Jakeliūno elgesį, kai jis antradienio (balandžio 9 d.) Seimo rytiniame plenariniame posėdyje apie Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos atstovus taip pasisakė: „O aš Jums, visa frakcija, siūlyčiau pagalvoti apie tokį dalyką. Kadangi nieko Jūsų veiksmai neturi bendro nei su tėvyne, nei su Lietuva, nei su demokratija, nei su krikščionybe, siūlau jums įvertinti galimybes pagal jūsų moralines ir elgesio nuostatas, iš termino „moralinis intelektas“, yra toks terminas 2005 metais, pasivadinti moralinių debilų sąjunga.“

 „Žodžiai, kuriuos išgirdome iš Seimo nario S. Jakeliūno, ne tik nesuderinami su Seimo nario, komiteto pirmininko darbu, bet ir peržengia visas žmogiškosios moralės ribas. Šiame Seime jau tapo norma nepaisyti opozicijos teisių, kas demokratinėje visuomenėje savaime suprantama, tačiau nusirista iki viešo oponentų įžeidinėjimo tiesiog Seimo salėje“, – pabrėžė Seimo vicepirmininkė I. Degutienė.

„Atsižvelgiant į tai, kad toks Stasio Jakeliūno kalbėjimas yra sąmoningas, žemina Lietuvos Respublikos Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakciją, jos narius, Seimo Etikos ir procedūrų komisijos parlamentarė prašo ištirti, ar tokiu elgesiu S.  Jakeliūnas nepažeidė Valstybės politikų elgesio kodekse įtvirtintų valstybės politikų elgesio principų“, – teigiama Seimo TS-LKD frakcijos išplatintame pranešime spaudai.

Komentarai

 

 

 
 1. pas konservus ne vieno garbingo nera. Ne vienos partijos nariai tiek purvo ant kitu neispila, kiek konservu izymybes. Simonyte idiotais, debilais metosi, Jakeliuno kalbejima staugimu vadina. Apie kubiliu, broileri, jukneviciene, degutiene ir tetusi lansberga nera ko bekalbeti. Tie tai rezia kuo slyksciau, kad tik kuo daugiau pazemint kita. Siuksles, kuo patys kvepia tuo kita tepa. Perdaug graziai ta siukslyna Jakeliunas pasiule pasivadinti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. O kaipatrodo ,kai Kubilius valdančiąją daugumą išvadino PITBULIAIS.
  Savo patrono senio leksiką tęsia.Degutiene,o kaip šis pavadinimas
  jusų nesudomino ir neperduosit Kubiliaus etikmatui.

  Thumb up 2 Thumb down 0

 3. manau -Naftalininė partija prisibuvo valdžioje 29 metus,gal užteks,nieko daugiau nesugeba,kaip niekais užsiiminėti…po kokį R E Z U L T A T Ą parodė,jokio,tik algą gavo ,ir akmeniuniais veidais ….greiciau dingtų,manau neatsiras nei vienoi,kuris ,gali balsuoti,už cinišliausią “žMONIŲ PARTIJĄ” NA IR SIUGALVOK PAVADINIMĄ,DIDESNIŲ CINIKŲ GYVENIME NEMAČIAU,O GABRIELIUS TEGUL PASIŽIŪRI Į VEIDRODŠ…”artistas”…o pavojų kelia ne valstiečiai….štai kas atsitinka -KAI NĖRA VALDŽIOS KAITOS,o “bestuburiai” valdo valstybę….todėl paskutinė nuo galo,greitai ir ukraina pralenks…….IŠSIRINKS PREZIDENTĄ,,o naftalinus paliks praeities kartoms,prisiiminti sovietmetį…..

  Thumb up 2 Thumb down 0

 4. Labai taikliai pasiule p. Jakeliunas. Konservatoriai turetu tik padekoti uz partijos veikla atitinkanti pavadinima ir pasikeist kuo skubiau, nes ju veiksmai su Tevynes vardu ir Krikscioniu morale visai nesiderina. Uztenka tyciotis is Lietuvos. Broileris siandien kazka paisto apie sazines ramuma, kai kalbama apie vaiku sauguma, o patys istraukineja korteles. Geda, geda, kai tokie veikejai, prisidenge Tevynes vardu, vysto kenkejiska veikla.

  Thumb up 2 Thumb down 0

 5. kodel degutiene kreipesi del Jakeliuno? Jos uzpakalaitis, kaip ir visos partijos “grietineles”, yra suterstas “kvapia” tyrele. Labai noretusi nutildyt Jakeliuna, bet padorioji tautos dalis tik uz tyrima. Ko tiek sujudo konservu gyvatynas, vasios dudorius, senis tata su broileriu? Jeigu esat svarus, tai tik dziaugtis reiketu, kad vykdomas tyrimas, kad bus atsakyta i abejones keliancius klausimus. Deja, deja, desperaciniai kubiliaus ir kitu tuo metu valdziusiuju veiksmai yra labai iskalbingi ir pasakantys daug, ir ne ju naudai.

  Thumb up 2 Thumb down 0

 6. Degutienei tik patyleti. Nuo pat rinkeju pasirinkimo isrenkant valstiecius, Degutiene pati labai aktyviai izeidinejo valdanciuosius, prisimenam kaip pirstu rode i ministra Veryga ir isiutusiu veidu ir grubiu balsu pamokslavo TV forume. Tyciojasi visur ir per uzvaldyta lrt ir seimo saleje.Sita arogantiska poniute ir kiti konservu gaujos nariai tegu gerbia kitus, tada ir patys bus gerbiami. Labai teisingai pasake p. Jakeliunas. Pagarba Jakeliunui, o tokioms nesvariu ranku grobuonems, Snoro banko svarintojoms degutienems tik patylet. Konservu partija tapo siuksliadeze, priglaudziancia visas atliekas ir zemos morales asmenybes. Ko noret, koks vadas, tokie ir bendrazygiai

  Thumb up 3 Thumb down 0

 7. Gerb. Jakeliūnas pasiūlė o ne išvadino.
  Gyvenimo taisykle – paklausti durno ar jis durnas, sukelia durnam neigiama reakcija.
  Silkems sakau, bet gi kiekvienas gerb. Jakeliūno žodis tai TIESA.

  Thumb up 5 Thumb down 0

 8. Jakeliūnas teisus .Pasiūlymas geras.Bet koncervos turi teisę jo neklausyti ir likti prie seno pavadinimo.

  Thumb up 14 Thumb down 0

 9. Manau ,kad Jakeliunas pasake apie landsberginius labai jau svelniai,koegiskai,neizeidziant.O galejo ir reikejo pasakyti saziningai ir daug griezciau.Landsberginiu partgauja ,tai teroristine ir aferistu junginys,kuriu tikslas naikinti Lietuva visais imanomais budais,kitus kaltinti nebutais dalykais,vogti ir plesti Lietuva tik milijonais ir milijardais,neleisti seime dirbti saziningiems ir saziningai,organizuoti politines provokacijas,ir vykdyti teroristinius aktus Lietuvoje.Turiu mintyje susprogdinta paminkla Kryzkalnyje ,kur sprogdintojai buvo priversti atlikti si teroroakta uz 500 doleriu,turiu galvoj brazuoles upelio tilto uzminavima,kur pasekmes galejo buti panasios kaip Amerikoje per rugsejo vienuoliktosios ataka.Apie tokias smulkmenas kaip mazeikiu naftos padovanojimas amerikos zydams,snoro banko isvogimas,ar duju geldos nuoma,ar skoinimasis vietoj 2 proc 10 ,tai jau nebekalbu.

  Thumb up 13 Thumb down 0

 10. Atejo metas, kada reikia atsakyt uz savo veiksmus!!! Tai dar per svelniai pavadinta konservatoriu partija . Tai moraline mirstanciu gulbiu giesme kitame zombiu pasaulyje!! As taip ivertinciau pasiputeliu ir pilnai arogancijos besibaigianciu partijos mirties sokiu. Kadangi atsakyt reikes anksciau ar veliau ateis ta valanda!!!

  Thumb up 12 Thumb down 0

 11. Lietuvos “Naftalinas ” aiškina iš seimo”Grėsmė NACIONALINIAM saugumui- PIKTI ŽMONĖS”..IDOMU ,KĄ PADARĖ komunistų partinėlė(konservatnikai su wsio zakono) per 29 metus ,kad žmonės nebūtų pikti,tik valdžioje isisavino žemes,persikėlė iš kaimų Į WILNIŲ,O IDOMŲ IŠ KUR TAS ŽEMES ATĖMĖ?????>IR DAR NORĖČIAU PAKLAUSTI AKMENINIU VEIDU “POLITIKIERIO” KĄ Nuveikė per 29 metus?????tik kiršino tautą …pagrinde tik valdžioje niekus kalbėdami,tapo -milijonieriais,dabar taip gera tyčiotis iš ubagės tautos…idomu koks “BEPPROTIS ” gali eiti balsuoti už NAFTALINĄ,kada JOKIOS ATEITIES NESIMATO….TURI ATEITI NAUJI ŽMONĖS su LIETUVOS ATEITIES VIZIJA…O NE – S T A G N A T O R I A I…VEJANTYS ŽMONES IŠ VALSTYBĖS……

  Thumb up 12 Thumb down 0

 12. REIKIA PAZIURETI I KONSERVATNIKU DARBUS MAZEIKIU NAFTA ATIDAVEM JENKIAMS IR DAR DAMOKEJOM ZMONIU SUSAUDIMAS PRIE SEIMO LIETUVOS PRASKOLINIMAS UZ VELNISKAS PALUKANAS VARGINGIAUSIU LIETUVOS ZMONIU APIPLESIMAS SNORO BANKO UZGROBIMAS. AR SITAI PASIELGTU LIETUVAI IR JOS ZMONEMS DIRBANTIS SVEIKO PROTO VALDININKAS ?JEKELIUNAS LABAI TEISINGAI IVERTINO SITOS KUBILIAUS GAUJOS NUOPELNUS.

  Thumb up 16 Thumb down 0

 13. Sugeba ta “sąjunga” savo debilizmu bet ką išvesti iš kantrybės. Stiprybės Jakeliūnui.

  Thumb up 17 Thumb down 0

 14. Nuo šiol aš juos taip ir vadinsiu ne konservais, o moralinių debilų sąjunga. Nu geras.

  Thumb up 27 Thumb down 0

  • Kodėl trumpiau nepavadinus-MRS{ moralinių debilų sąjunga}.Gal neblogai, ir greitai prigis, nes dauguma pritaria tam.Juk pas mus pasirinkimas ir žodžio laisvė.O čia juk gryna teisybė

   Thumb up 1 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Skelbiama akcija LAISVĖ KŪJAIS NESUDAUŽOMA! 35
Tyrimas: kreiptis į psichologą pagalbos daugiau kaip pusei lietuvių vis dar nėra normalu 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą 
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Prezidentė: Švęskime Vasario 16-ąją, kaip išsivadavimo ir laisvės šventę! (15)
Brangieji, atkurtoji mūsų valstybė skaičiuoja naują šimtmetį savo ilgaamžėje istorijoje. Švęskime Vasario 16-ąją,...

Sovietų kariuomenės nusikaltimai Lietuvoje: prieš ir po okupacijos (1)
Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras internetinėje svetainėje www.kgbveikla.lt baigė publikuoti dokumentus apie nusikalstamą...

Rusijai gresia vadinamojo S. Magnitskio akto Europos variantas (13)
EP Užsienio reikalų komitete pirmadienį apie 17.30 val. Lietuvos laiku bus svarstoma rezoliucija...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
Seimo nariai kreipėsi į Vyriausybę ir Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetą dėl suskystintų dujų pirkimo iš Rusijos (11)
Seimo Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nariai Laurynas Kasčiūnas ir...
D.Grybauskaitė pasveikino išrinktąjį Ukrainos Prezidentą (19)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pergalės Ukrainos Prezidento rinkimuose proga...
 
Teismas vėl atmetė „MG Baltic“ reikalavimą atlyginti 13 mln. Eur tariamą žalą (7)
Lietuvos apeliacinis teismas dar kartą atmetė ieškovės UAB „MG Baltic...
Rusijos žurnalistas A.Nevzorovas nufilmavo Medininkų žudynes? (281)
Kas iš tiesų įvyko 1991-ųjų metų liepos 31 d. naktį...
Aukščiausias teismas abejonių dėl įrodymų Medininkų byloje neišsklaidė (38)
Nors Aukščiausiasis teismas vasario 28 d. ir paliko galioti Apeliacinio...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
Neskundžiama nutartimi patvirtintas atsisakymas pradėti ikiteisminį tyrimą dėl M. Ivaškevičiaus romano „Žali“ (1)
Vilniaus apygardos teismas konstatavo, kad Vilniaus apygardos prokuratūros vyriausiojo prokuroro...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (1)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
Išaugo šauktinių pasitenkinimas tarnybos sąlygomis kariuomenėje
Auga šauktinių pasitenkinimas tarnybos sąlygomis. Lyginant su 2016 m., 2018...
 
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (20)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sirijoje – raketų smūgis, JT ST atmetė Rusijos parengtą rezoliuciją (26)
Naktį iš penktadienio į šeštadienį JAV, Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...