Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Lapkritis 20 Trečiadienis
 

Konservatoriai A.Kubilių nori pakeisti R.Juknevičiene

2009-12-05 10:28 | Politikų tribūna | Komentarų (59)

'Toks jausmas, kad A.Kubilius dirba pagal principą: 'po manęs - nors ir tvanas', ir apie partijos ateitį visai negalvoja', - redakcijai sakė šaltiniai iš Seimo pirmininkės I.Degutienės aplinkos. Todėl konservatorių kuluaruose intensyviai svarstoma, kuo būtų galima pakeisti A.Kubilių premjero poste

Tėvynės sąjunga – krikščionys demokratai matydami, kad premjero Andriaus Kubiliaus Vyriausybė kelia socialinę įtampą šalyje, dėl ko gali pasikartoti riaušės, o politiniai priešininkai intensyviai ruošiasi priešlaikiniams Seimo rinkimams, savo kuluaruose pradėjo svarstyti, kas premjero poste galėtų pakeisti Andrių Kubilių.

"Jei A.Kubilius nebus pakeistas, o įtampa ir visuomenės nepasitenkinimas didės, ir Seimas bus priverstas skelbti priešlaikinius Seimo rinkimus, tai konservatorių partija galės džiaugtis, jei kitame Seime turės savo frakciją. O stebint A.Kubilių, jaučiasi, kad jis gyvena tik šia diena, apie partijos ateitį negalvoja, ir į premjero postą nėra įsikabinęs. Kartais net susidaro įspūdis, kad jis specialiai taip daro – kad konservatoriai į valdžią daugiau niekada nebūtų išrinkti", – tokią nuomonę apie premjerą Andrių Kubilių išsakė "Karšto komentaro" šaltiniai iš Konservatorių frakcijos Seime.

Pasak šaltinių iš Seimo pirmininkės Irenos Degutienės aplinkos, Seimo Konservatorių frakcijos kuluaruose jau svarstoma, kas galėtų būti premjeru, jeigu biudžetas nebus patvirtintas.

"Jei Seimas biudžeto nepatvirtins, koalicija tikrai nesugrius – pasikeis tik premjeras. Tuomet A.Kubilių greičiausiai pakeis R.Juknevičienė. Būtent jos kandidatūra šiuo metu yra svarstoma kaip alternatyva A.Kubiliui", – sakė šaltiniai iš Seimo pirmininkės Irenos Degutienės aplinkos.

KK inf.

2009-12-05

Komentarai

 

 

 
 1. O kas Jums sakė, kad tie ponai siekia naudos Lietuvai? Jie turi savo ateities, o ne Lietuvos ateities viziją

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Vertybes J8s jau išdėstėte Zenonas Jurgelevičius – 2009 12 05 19:04, skaitykim, kad dėl vienodo jų vertinimo susitarėm. Tai gal jau galim ir pradėti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Matyt, turime sudaužyti psiaudobažnyčią, kad varžytuvės dėl turto, dėl galių turto pagrindu yra teisingas kelias.
  Tai neabejotinas klystkelis. Tikiuosi, kad sveikoji tautos dalis anksčiau ar vėliau tai suvoks ir grąžins Lietuvą į jos amžių tėkmę.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Pažiūrėkime apie ką kalba Bernardinų vadovas Navickas.Jis kalba apie kleptomaniją. Kodėl filosofas pagal išsilavinimą nenusileidžia nuo pasekmių prie priežasties. Tiesą supratęs nevoks. Su sąlyga, kad valstybė savo įstatymais neskatins vogti.Nenoriu toliau mėšlintis, tegaliu pasakyti, kad šiuolaikinis išsilavinimas (net labai aukštas)nesuteikia besimokančio sielai dvasinių saugiklių nusikaltimams išvengti.
  Vadinasi gyvename vetybių bade. Koks skirtumas kas ką pakeis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Re: "ccccc??> Zenonas Jurgelevičius – 2009 12 – 2009 12 05 20:02

  Bet dabar Jūs jau pasiūlėte, tai kas gi mums kliudo pradėti?" Norint pradėti vykdyti tai kas išsakyta – būtina susitarti dėl vienodo kai kurių vertybių vertinimo. Tokia įžanginė diskusija jau vyksta mano asmeninės internetinės svetainės: "ŽMOGAUS TEISĖS POSOVIETINĖJE LIETUVOJE" forume, temoje: "DISKUSIJA APIE NEPRIEŠTARAUJANTĮ TIKROVEI PASAULIO SUVOKIMĄ IR APIE ŽMONIŲ VIETĄ TAME PASAULYJE". Mano svetainę rasite Google paieškoje, pagal mano vardą ir pavardę. Kviečiu Jus apsilankyti ir sudalyvauti diskusijose.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Vienas sudas butu pakeistas kitu.O kokia nauda is to pakeitimo Lietuvai?Tik nuostoliai ,vienam iseitiniu keli milijonai,kitam iseitiniu keli milijonai,vel isikurimui reikes.Juk tai prafurai tuoj reiks nauju automobiliu,namo turniskese,kol ismokes visiem patarejam,padejejam,pavaduotojam,sekretoriam ir vieno ir kito,ciagi simtai milijonu nuplestu nuo visu Lietuvos vargsu pensiju.O kokia ateities vizija pas zadancia ateiti-jokios.Reikia tiek seimo sutve tiek vyriausybe keisti is pagrindu,ir ten turi but zmones nors siek tiek ismanantys apie valstybes valdyma.O ar galit isivaizduot kubila karo ministeriu.Cia zinot kaip anekdotas:zydas-kolukietis,Kubilius-karo ministeris.Tokios rokiruotes valdzioj,tai dar vienas laiptelis zemyn i dugna.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Bet dabar Jūs jau pasiūlėte, tai kas gi mums kliudo pradėti?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Re: "??> Zenonas Jurgelevičius – 2009 12 – 2009 12 05 19:33

  Kodėl tada mes to nedarom?". Todėl, kad iki šio momento Jūs manęs nepaklausėte ir aš atsakydamas į Jūsų paklausimą – nepasiūliau… Tiesiog mes pirmi tai sugalvojome.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Re: "??>Zenonas Jurgelevičius – 2009 12 – 2009 12 05 17:33

  Kokia jus matot konkrečia iseiti" Šiuo metu "valdžią turinčiųjų" statytiniai, apsišaukėliai žmogaus teisių gynėjai – deda visas pastangas kad Tautą eilinį kartą suklaidinti ir nukreipti į klystkelius nuo išeities iš esamos padėties ieškojimo. O ta išeitis yra paprasta kaip dviratis. Posovietinėje Lietuvoje yra daug konkrečių blogybių ir daug konkrečių tų blogybių autorių bei vykdytojų. Mes sukuriame Tautos interesus ginančią visuomeninę organizaciją ir dviejų-trijų mėnesių laikotarpyje viešose diskusijose išsiaiškiname – kas iš tų blogybių autorių yra tiesiog nekompetentingas būti valdžioje, o kas iš jų neteisėtas veikas vykdė sąmoningai. Po to suruošiame referendumą, ištaisome galiojančioje LR Konstitucijoje esančius – jos teksto ruošėjų sąmoningai įdiegtus vidinius teisinės prasmės prieštaravimus (tokius kaip politinių partijų privilegijuota padėtis rinkimuose, kai kurių konstitucinių valdžios grandžių skyrimus – vietoje rinkimų (nors visų Konstitucijoje numatytų valdžios grandžių rinkimų LR Konstitucija reikalauja ir dabar – bet tai nevykdoma) ir kt.). Referendumo metu Konstitucijoje įtvirtiname privalomą visų valdžios grandžių veiklos viešumą bei loginį-prasminį pagrįstumą. Taip pat detalizuojame rinkėjų teisės atšaukti vilčių nepateisinusius "liaudies patikėtinius" bet kuriuo metu – įgyvendinimo "mechanizmą". Po to neeiliniuose LR Seimo rinkimuose išsirenkame kompetentingus ir ekonominiais nusikaltimais nesusitepusius naujus Liaudies patikėtinius. Visam tam reikia tik šiek tiek Lietuvos piliečių pilietinės drąsos (nebijoti atvirai išsakyti savo nuomonę) ir nereikia jokių mitingų bei revoliucijų… Dabartiniai kai kurių asmenų siūlymai prašyti meluojančius ir neteisėtas veikas vykdančius" valdžią turinčius", kad šie leistų piliečiams jiems rašyti peticijas – yra atviras išsityčiojimas iš Tautos ir iš teisingumo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Buvau konservatoriu salininke, taciau Kubiliui valdant matau tik jo cinizma, padlaiziavima oligarchams, nepagarba zmogui kokios profesijos jis bebutu. Nebenoriu jo valdymo, tad vyksiu su visa seima streikuoti ten, kur bus kvieciama

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Na zinote – 2009 12 05 17:59

  Tai panasu i asilo pakeitima isaku.Bet ar tai keistu situacija,nes abieju protiniai gebejimai vienodi.

  Žinoma – žinome, bet ką daryti?????? Jie kaip šachmatai,kaip vaikų dėlionės, na niekaip juos nepanaikinti. Jie gi kaip sudėtinė dalis, vieną išmesi, atsiras kitas. Kažkokia gliti masė, nei nusplauti, nei numuilinti, nei nugremžti. Reikia super chemikalų, NAUJŲ, NEIŠPLAUNAMŲ!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Negi nepastebėjote, kad jie rūpinasi kaip išlikti valdžioje, o ne Lietuva

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Tai panasu i asilo pakeitima isaku.Bet ar tai keistu situacija,nes abieju protiniai gebejimai vienodi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Gerbiami komentarų rašytojai ir skaitytojai: kada-gi galų gale mes pradėsime ieškoti konkrečios išeities iš esamo, "valdžią turinčiųjų" dirbtinai sukurto absurdo? Ar tai į čia apsilankančiųjų planus neįtraukta?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. "-algis.matulevicius@gmail.com"- ismete kaip muse is barciu is seimo bet visvien ten lisiu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Turime kviesti dalyvauti konkurse žmones iš kitos šalies. Nepriklausančius partijoms ir klanams.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. KVIEČIAM JUNGTIS Į KOVOS UŽ SAVO TEISES JUDĖJIMĄ,KURIS ORGANIZUOS REFERENDUMĄ,REGISTRUOJAMĖS-algis.matulevicius@gmail.com

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Pakeis premjera ir prades kristi mana is dangaus ir visi gyvensime gerai.Infantilu salis.Pirmiausia tai reikia nustoti vogti vieniem is kitu (pvz.mamyciu pasalpos),pazvelgti i savo sazine.Baisus kulturos trukumas,zmones,kaip sunys urzgia vieni ant kitu,skuba ,velniai zino,kur,traisko zmones perejoje,nera meiles kits kitam.
  Pakeisti valdzia galima,bet ar bus geriau?Ar rinkejai kita kart ir vel issirinks"is viso bliudo mesos kiaules uodega?"

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Pakeitimas tikrai ne į bloga būtų.Ka bedarytų Kubilius, viskas būtų blogai. (komunistai mato šviesą tunelio gale ir labai veržiasi prie greit pilnėsiančio lovio) Bet negi nėra žmogaus ekonomiškai mąstančio?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Žodžiu, viena blogybė būtų pakeista kita blogybe.Kuri didesnė -tik laikas parodytų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Moteru protingu nera, jos buna tik gudrios. Jos neturi loginio mastymo, pirma daro (kalba), o tik paskui galvoja.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (7)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (2)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (1)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (1)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (3)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (1)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (3)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (2)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...