Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 22 Antradienis
 

Konservatoriai A.Kubilių nori pakeisti R.Juknevičiene

2009-12-05 10:28 | Politikų tribūna | Komentarų (59)

'Toks jausmas, kad A.Kubilius dirba pagal principą: 'po manęs - nors ir tvanas', ir apie partijos ateitį visai negalvoja', - redakcijai sakė šaltiniai iš Seimo pirmininkės I.Degutienės aplinkos. Todėl konservatorių kuluaruose intensyviai svarstoma, kuo būtų galima pakeisti A.Kubilių premjero poste

Tėvynės sąjunga – krikščionys demokratai matydami, kad premjero Andriaus Kubiliaus Vyriausybė kelia socialinę įtampą šalyje, dėl ko gali pasikartoti riaušės, o politiniai priešininkai intensyviai ruošiasi priešlaikiniams Seimo rinkimams, savo kuluaruose pradėjo svarstyti, kas premjero poste galėtų pakeisti Andrių Kubilių.

"Jei A.Kubilius nebus pakeistas, o įtampa ir visuomenės nepasitenkinimas didės, ir Seimas bus priverstas skelbti priešlaikinius Seimo rinkimus, tai konservatorių partija galės džiaugtis, jei kitame Seime turės savo frakciją. O stebint A.Kubilių, jaučiasi, kad jis gyvena tik šia diena, apie partijos ateitį negalvoja, ir į premjero postą nėra įsikabinęs. Kartais net susidaro įspūdis, kad jis specialiai taip daro – kad konservatoriai į valdžią daugiau niekada nebūtų išrinkti", – tokią nuomonę apie premjerą Andrių Kubilių išsakė "Karšto komentaro" šaltiniai iš Konservatorių frakcijos Seime.

Pasak šaltinių iš Seimo pirmininkės Irenos Degutienės aplinkos, Seimo Konservatorių frakcijos kuluaruose jau svarstoma, kas galėtų būti premjeru, jeigu biudžetas nebus patvirtintas.

"Jei Seimas biudžeto nepatvirtins, koalicija tikrai nesugrius – pasikeis tik premjeras. Tuomet A.Kubilių greičiausiai pakeis R.Juknevičienė. Būtent jos kandidatūra šiuo metu yra svarstoma kaip alternatyva A.Kubiliui", – sakė šaltiniai iš Seimo pirmininkės Irenos Degutienės aplinkos.

KK inf.

2009-12-05

Komentarai

 

 

 
 1. Ismainytu kaliosa i kaliosa.o gal ir gerai, boba is ratu , ratams lengviau , nebutu daugiau isakymu saudyti protestuojancia minia.Tiesiog klaiku kaip Lietuvoje truksta brandos , intelekto. Tiesiog nera is ko rinktis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Įdomu, iš kur tokie mįslingi šaltiniai Degutienės aplinkoje, kai ji nėra apsistačiusi (įtakingais) partiniais žmonėmis iš TS-LKD? Ta partija yra pasižyminti griežta vidine drausme ir tokie dalykai svarstomi ne kuluaruose, o Politikos komitete, kuriame yra pati Rasa Juknevičienė ir Vytautas Landsbergis, palaikantys Andriaus Kubiliaus sparną. Nereikia baltos spalvos vadinti pilka ir skaitytojams aiškinti, kad tai yra juoda, gerbiama redaktore, neleidžianti komentatoriams rašyti jos vardo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. GANA JUMS KONSERVATORIAMS IR KOMUNISTAMS VOGTI IR LOBTI-LAIKAS LIETUVOJE DARYTI TVARKA ATEJO….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Re: " ??> Zenonas Jurgelevičius – 2009 12 06 19:16

  Tylėti Jūs neprivalote, tačiau tai ir yra tik žodžiai". O žodžiais išreiškiamas mūsų turimas pasaulio supratimas ir jo vertinimas. Jeigu valstybę prilyginti „teisinių šachmatų lentai“ – tai „valdžią turintieji“ patys pasistengė sukurdami „toje lentoje“ esančią situaciją. Aš tik pastebėjau – kad jie yra „užmatuojamoje situacijoje“. Tačiau „teisinių šachmatų“ partiją „valdžią turintieji“ lošia prieš Tautą ir tik Tauta gali pasinaudoti mano pastebėjimu. Tik Tauta gali jiems pasakyti: „ponai, jums teisinis matas“. Jei pamenate, aš savo komentare pabrėžiau, kad: „Visam tam (įgyvendinti) reikia tik šiek tiek Lietuvos piliečių pilietinės drąsos (nebijoti atvirai išsakyti savo nuomonę) ir nereikia jokių mitingų bei revoliucijų…“

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Re: "??> Zenonas Jurgelevičius – 2009 12 06 17:15". Vieni "oratoriai" jau yra valdžioje ir 20 metų visapusiškai žlugdo Lietuvos valstybę – kiti oratoriai siūlo prašyti, kad tie žlugdytojai Tautai leistų jiems rašyti peticijas… Aš nesu nei oratorius nei politikas – todėl skaitytojų dėmesiui pateikiau tik trumpą savo asmeninį esamos padėties ir išeičių iš tos padėties supratimą. Nesuprantu – kodėl aš turiu pulti jį įgyvendinti? Mano nuomone žmonės patys renkasi – kaip jiems geriau gyventi… O gal mano mintys pernelyg nesiderina su Jūsų paminėtų "oratorių" kalbomis (o dar labiau – veikomis) ir todėl aš privalau tylėti?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. 2009 12 05 17:03 komentare paraginote "ieškoti konkrečios išeities iš esamo, "valdžią turinčiųjų" dirbtinai sukurto absurdo". ?? klaustukai paklausė,kokią matote konkrečiaą išeitį. Savo pasiūlymus išdėstėte 2009 12 05 19:04 komentare.
  ?? klaustukai paklausė, kodėl neįgyvendinate savo pasiūlymų, jei manote, kad jūsų pasiūlytu būdu galima juos įgyvendinti. Atsakyo nepateikėte, bet pacitavote Niutoną ir Suvorovą ir išaiškinote, kas, Jūsų nuomone yra tiesa. Ponas Jurgelevičiau, jeigu manote, kad Jūsų pasiūlytu būdu galima įgyvendinti 2009 12 05 19:04 komentare išdėstytus siūlymus, padarykite tai, parodykite tai praktiškai, nes oratorių jau ir taip yra pakankamai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Kad į diskusiją įnešti daugiau aiškumo – komentarų skaitytojus ir rašytojus informuoju: 1994-1995 m., (tikslios datos neperžiūrėjęs didelį dokumentų archyvą jau neatsimenu) buvau priėmime pas tuometinį žemės ūkio ministro pavaduotoją poną V. Putvinskį. Susitikime dalyvavo ir tuometinis Žemės tvarkymo departamento direktorius ponas P. Aleknavičius. Iš ryto nuvykus – abu pareigūnai pradėjo šaukti, kad aš griaunu valstybę, esu Lietuvos valstybės priešas ir t.t. Prieš pietų pertrauką jau ramiais balsais jie pasiūlė: papietavus susitikime vėl. Papietavome. Susitikome, dar kelias valandas argumentuotai diskutavome. Atsisveikinant minėti ponai pripažino kad aš esu visiškai teisus, spaudė mano ranką ir pasiūlė visą mano sukauptą informaciją pateikti raštu. Pateikiau. Nežinau kokiame valdžios lygyje tą mano informaciją vėl sustabdė – bet Lietuvos Žemėtvarkos ir Hidrotechnikos Inžinierių Sąjungos Žurnale (kurio vyr. redaktoriaus pavaduotoju tuo metu buvo ponas P. Aleknavičius): „Žemėtvarka ir melioracija“ – 1997 m., Nr.2 ir Nr.4 buvo išspausdinti mano straipsniai – kuriuose aš iš esmės kritikavau ne tik vadinamąją „žemės reformą“, bet ir 1994 m. gegužės 27 d., Lietuvos Konstitucinio Teismo nutarimą byloje Nr.12/93. Taip kad žmonėms nedera nustoti pasitikėti tiesa. Ji įtikina net „priešingoje barikadų pusėje“ esančius oponentus ir yra galingesnė net už Konstitucinio Teismo autoritetą. Argumentuotoje ramioje diskusijoje, tiesos pagalba, galima įveikti bet kurį apsimelavusį „politiką“. Todėl Lietuvos žmonėms aš siūlau savo teises ginti tik teisės pagrindu ir nesileisti, kad įvairių pakraipų demagogai Jus tampytų po beprasmius mitingus. Pagalvokite: ką protingo galima išsiaiškinti per 2-3 val., trukmės mitingą? Jo metu galima tik išlieti savo emocijas ir neapgalvotai pritarti apsukrių asmenų slaptiems tikslams įgyvendinti skirtiems (jų) siūlymams.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Re: "Povilas – 2009 12 06 14:22

  Re:"Povilui – 2009 12 06 13:19"…Iš kitos pusės aš nesu įsitikinęs, kad šitą JDJ judėjimą dabartinėje stadijoje jau nebegalima nukreipti tikrų demokratinių permainų reikalavimo linkme. Juk tikro, ryškaus vado, oratoriaus, paskui kurį minia eis, aš ten nematau. Tai gal tas judėjimas dar ne visai beviltiškas.Jei šalia ten esančių pseudolyderių stotų dori, protingi, ryžtingi žmonės, manau situacija galėtų keistis".
  Jeigu Jūs rastumėte laiko apsilankyti mano asmeninėje svetainėje ir susipažinti su ten mano įdėta, dokumentais pagrįsta žmogaus teisių gynimo posovietinėje Lietuvoje žlugdymo istorija – tai tuomet šią savo nuomonę pakeistumėte…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Re: "Povilas – 2009 12 06 13:13" ir "Povilui – 2009 12 06 13:19". Gerbiamieji, Jūs abu esate visiškai teisūs. Aš veikiu savo galimybių ribose. Ką tai domina – tas pasiskaito ir kitiems rekomenduoja. O tuos, kuriems ši informacija nereikalinga, net prievarta nepriversi ją perskaityti. Patikėkite, per 18 metų aktyvaus darbo žmogaus teisių gynimo srityje aš turėjau laiko ir progų tuo įsitikinti. Akivaizdus tokio nesupratimo pavyzdys yra komentarų autorius "??" (klaustukai). Jis klausia – kur mano konkretūs darbai. Atsakydamas pacituosiu dar vieno protingo žmogaus pasisakymą. Viktoras Suvorovas (Rezunas): tiesa išryškėja palyginant. Todėl klaustukai lai komentarų skaitytojams nurodo – kas posovietinėje Lietuvoje žmogaus teisių gynime nuveikė bent dešimtą dalį mano turimo įdirbio?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Re:"Povilui – 2009 12 06 13:19".Apie informacijos priemonės tiražą manau reikėtų spręsti pagal tai, kokį kiekį žmonių ten pateikta informacija pasiekia. Neblogas rodiklis galėtų būti komentarų kiekio santykis į tą pačią informaciją, paskelbtą skirtinguose laikraščiuose, portaluose ir t.t. Nenoriu šiuo teiginiu menkinti KK reikšmingumo tarp kitų žiniasklados priemonių, nes būtent čia komentatorių ir komentarų intelektualus lygis, manau, stipriai atsveria blevyzgų gausą,plūstančią kitur. Tačiau masiniam judėjimui išjudinti KK auditorija nepakankamai skaitlinga.Jūsų minimas nemokamas daugiatiražis leidinys būtų ko gero tinkamiausias, bet tam jau reikia rimtos organizacijos(gal nebūtinai gausios), su tam tikrais materialiniais pajėgumais.Pradinėje organizacijos kūrimo stadijoje tai padaryti sunkoka.Iš kitos pusės aš nesu įsitikinęs, kad šitą JDJ judėjimą dabartinėje stadijoje jau nebegalima nukreipti tikrų demokratinių permainų reikalavimo linkme. Juk tikro, ryškaus vado, oratoriaus, paskui kurį minia eis, aš ten nematau. Tai gal tas judėjimas dar ne visai
  beviltiškas.Jei šalia ten esančių pseudolyderių stotų dori, protingi, ryžtingi žmonės, manau situacija galėtų keistis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Ką reiškia "masinį tiražą turinčiame dienraštyje"? Jūs turbūt neįsivaizduojate, kokie realūs tų dienraščių tiražai ir koks jų nurašymo procentas… Mintys žmones geriausiai pasiekia per radiją, arba galima išspausdinti specialų, nemokamą daugiatiražį laikraštį ir išdalinti jį žmonėms. Manau, kad tam, kad toks neformalus judėjimas neatsirastų, ir buvo specialiai įkurtas JDJ, kuris absorbuotų neva tai liaudies mases.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Re:"Zenonas Jurgelevičius – 2009 12 05 19:04"
  Prie šio Jūsų pasisakymo, gerbiamas Zenonai, nereikia nieko nei pridėt, nei atimt. Čia Jūs konstatuojate esamą padėtį mūsų šalyje ir pasiūlote išeities iš šios padėties kelius taip paprastai ir suprantamai kaip 2×2=4. Keliu kepurę prieš Jūsų gebėjimą taip skaidriai ir glaustai reikšti mintis.
  Bet neiškenčiu neišsakęs savo "bet".
  1.Esantys valdžioje kaip pikti sarginiai šuunys saugo savo teritoriją ir linkę sudraskyti kiekvieną svetimą.
  2.Jie nesilaiko demokratijos taisyklių.
  3.Pajutę grėsmę, jie susivienija ir įgauna dar daugiau galios.
  4.Jie turi jau išbandytas ir veikiančias technologijas kaip nušluoti nuo savo kelio pažangesnius ar šiaip jiems skersai kelio stojančius.
  Todėl manau, kad be masinio Lietuvos žmonių nuomonės ir nuotaikų pademonstravimo, kokių nors pokyčių tikėtis neverta.
  Žinau, kad masinį judėjimą galima nesunkiai išnaudoti doriems tikslams arba visai priešingai. Tai priklauso nuo to, kas tame judėjime prasiveržia į lyderius. Bet reikiamos galios progresyvioms idėjoms realizuoti gyvenime vienas žmogus ar nedidelė grupelė paprasčiausiai neturi. Reikalingas masinis palaikymas.
  Jūs, gerbiamas Zenonai, valdančio klano nesate "suvalgytas" arba "valgomas" tik todėl, kad Jūsų neginčytinai pažangios mintys dabar paprasčiausiai girdimos ir svarstomos gan siaurame rate. Jūs tik įdėmiai stebimas iš "ten" tol, kol neturite pakankamai galios realizuoti savo idėjas ir neatrodote rimtai pavojingas tiems blogybių autoriams ir vykdytojams, kaip Jūs sakote. Bet tik pabandykite šias savo mintis išdėstyti kuriame nors masinį tiražą turinčiame dienraštyje. Labai abejoju ar pavyks.
  Todėl aš perspektyvą matau masiniame civilizuotame neformaliame judėjime. Tada šansai pasiekti teigiamą rezultatą gerokai didesni(nors ir be 100-procentų garantijos).

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Ponas Jurgelevičiau, Jūs tik cituojate protingus žmones. Kada pagaliau bus realūs praktiniai darbai?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Kiek suprantu, išskyrus tuščias kalbas apie laivus, lėktuvus ir amžinybę jokiios konkrečios išeities pasiųlyti negalite. Kaip manote, kodėl tikintis taip bijo išdėstyti vertybių, kuriomis tiki, turinį? Ar ne todėl, kad nieko knkretaus psakyti negali?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Re: "Tiesa – 2009 12 05 23:06". Aš savo vertybėmis ne tikiu – bet jas įrodau. Kaip sakė I. Niutonas: "Hipotezių nekuriu".

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Re: "??>Zenonas Jurgelevičius – 2009 12 – 2009 12 05 22:42

  Yra realus pavojus, kad mes pradėsime labai ilgą ir protingą pokalbį, tačiau niekur toliau kalbų nenueisime. Aptarinėti linksnius ir nuosakas nėra mūsų tikslas" Atleiskite, aš ne profesionalus demokratiniuose rinkimuose renkamas politikas ir į "politiką" netaikau. Aš esu tik savo nuomonę turintis Lietuvos pilietis ir kuomet matau atvirą žmonių mulkinimą – tą savo nuomonę išsakau kaip alternatyvą melui, kad klaidinami žmonės galėtų palyginti ir pasirinkti tai kas yra tiesa. Vienas protingas žmogus yra pasakęs, kad: teisingumas visose šalyse yra vienas ir tas pats – tai tiesa.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. tarp "sakykime kad susitarėme" ir susitarėme išties esmę skiria amžinybė. Kaip sakydavo a.a. mano mokytojas dėl to krenta lėktuvai ir skęsta laivai. Sakykime, vartoja žmonės neišpažįstantys tų vetybių, o tik norintys sužinoti, kokį turinį išdėstys jomis tikintys.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Yra realus pavojus, kad mes pradėsime labai ilgą ir protingą pokalbį, tačiau niekur toliau kalbų nenueisime. Aptarinėti linksnius ir nuosakas nėra mūsų tikslas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Re: " ??> Zenonas Jurgelevičius – 2009 12 – 2009 12 05 21:10

  Vertybes J8s jau išdėstėte Zenonas Jurgelevičius – 2009 12 05 19:04, skaitykim, kad dėl vienodo jų vertinimo susitarėm. Tai gal jau galim ir pradėti." "Sakykim kad susitarėme" ir "susitarėme" yra visiškai skirtingi dalykai. Šiuo atveju skiriasi žmogaus gyvenime užimamą poziciją nulemianti – jo turima informacija. "Sakykim kad susitarėm" atveju žmogus dar neturi tikslo ir noro tą tikslą siekti… Todėl tolimesni veiksmai dar būtų pernelyg skuboti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Jūsų dėmesiui kalbą apie konkrečias išeitis pradėjo ne ?? klaustukai, bet ponas Zenonas Jurgelevičius – 2009 12 05 17:03

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Jeigu turite informacijos apie ?? klaustukų nusikalstamas veikas, kodėl jos nepaviešinate?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. nori idėjiškai išmelšt Jurgelevičių, kad pakoreguot savo nusikalstamas veikas .

  Thumb up 0 Thumb down 0



 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas










Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...