Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Rugpjūtis 11 Ketvirtadienis
 

Kokie teismai, toks ir teisingumas

2010-05-24 19:59 | Komentarai | Komentarų (15)

Lietuvoje yra viena, nuo tarybinių metų užsikonservavusi, neužtarnautai privilegijuota žmonių grupė. Ji neatsakinga niekam ir turi uždarą (kaip kokioje totalitarinėje sektoje) struktūrą. Tai teismai. Jie priima sprendimus pagal savo vidines, neskaidrias, sektos nustatytas taisykles ir tvarką. Jų aplinkoje esantys žmonės valdo firmas ir kuria nusikalstamas struktūras puikiai žinodami, kad teisėjų klanas juos apgins.

Teisėjų sąstatas nuo sovietmečio nepakito. Visi tie Minsko milicijos mokyklos diplomus turintys ir sovietinę sistemą savo pseudomoksliniuose darbuose šlovinantys kadrai su dvasių „iššaukėjais“ iki šiol sėkmingai atstovauja komunistinės nomenklatūros interesams mūsų valstybėje.

Kėdainių teismo sprendimas dėl skubaus Kedžio dukrytės atidavimo motinai, kuri galimai suteneriavo dukros prievartavimui, dar kartą akivaizdžiai parodė, kad „nomenklaturščikų“ kontroliuojami teismai gynė ir iki paskutinio atodūsio gins sovietinės nomenklatūros klaną ir jo turtinius/seksualinius interesus. Jau turbūt niekas iš mūsų nebegali suskaičiuoti, kiek bylų prieš sovietinės nomenklatūros prievartavimus, piktnaudžiavimus, vagystes sužlugdė iki šiol KGB kontroliuojama mūsų teisėtvarka. Kiek visokių neskaidrių ir kriminalinių dalykų per mūsų sovietinės nomenklatūros teismus yra įteisinta, paslėpta, pavogta ir išprievartauta. Niekas neturi jokios galimybės suvaldyti šį, nuo sovietmečio išlikusį komunistinės nomenklatūros ir KGB struktūros prieglaudos bastioną. Tik šio monstro pagalba sovietinė komunistinė-kagėbistinė nomenklatūra tapo beveik nenugalima jėga mūsų valstybėje.

Tarybiniais metais buvo nustatyta tvarka, kad KGB atrenka ir kuruoja besimokančius teisėje studentus, todėl dabartiniai teisėjai tiesiog iš principo negali būti nešališki ir nepriklausomi žmonės. Atsižvelgiant į tai, nors ir pavėluotai, bet būtina pradėti iš pagrindų reformuoti mūsų teismų sistemą, nes tiktai tai galėtų išgelbėti mūsų valstybę nuo totalios komunistinės KGBistinės nomenklatūros savivalės ir šešėlinės valdžios.

Kelias kaip tai padaryti yra paprastas ir kartu labai sudėtingas.

Paprastas, nes yra keli pagrindiniai principai kurių reikėtų laikytis šioje reformoje, o sudėtingas šis kelias todėl, kad nomenklatūrinis klanas turi beveik absoliučią valdžią mūsų valstybėje.

Reformos principai būtų penki:

Visų pirma reikia įvesti teisėjų rinkimų apylinkėse tvarką tam, kad žmonės žinotų ir rinktų tuos, kas priima sprendimus jų bendruomenės vardu.

Antra, būtinai reikia įvesti prisiekusiųjų teismo institutą tam, kad ne kažkoks uždaras komunistinis klanelis, o pati visuomenė realiai galėtų vykdyti teisingumą.

Trečia, reikia įvesti apygardų teismų teisėjų renkamumą. Apygardos teisėjus rinktų bendruomenių išrinktų apylinkių teisėjų visuotinis suvažiavimas.

Ketvirta, Aukščiausiąjį Teismą turėtų sudaryti lygiomis dalimis skirti teisėjai nuo Seimo, Prezidento ir Teisėjų visuotinio suvažiavimo.

Ir penkta, Konstitucinis Teismas turi būti išformuotas, o jo funkcijos perduotos nuolatinei konstitucinei komisijai prie Lietuvos Respublikos Seimo, nes tik tautos atstovybė turi teisę aiškinti šį svarbiausią mūsų valstybės teisės aktą. Tam, kad Konstitucijos nereikėtų keisti, komisiją galima būtų pavadinti „Konstitucinis teismas“.

P.S. Tam, kad teismai tikrai pradėtų atstovauti mūsų bendruomenei, o ne save ir neaiškiems mafijiniams interesams, reikia nedelsiant pradėti reformą, nes teisingumas – tai vienas iš pamatų, ant kurių laikosi bet kokia valstybė ir bendruomenė. Jei nėra teisingumo, labai greitai nebebus ir valstybės. Aš meldžiuosi, kad Dievas palaimintų mūsų valstybę ir atsirastų bendruomenės lyderiai, kurie pradėtų šią reformą.

V.Troščenka

2010-05-24

Komentarai

 

 

 
 1. Pliurpi nesąmones.Vokietijoje po karo daugelis darbingų vyrų buvo žuvę fronte.Amerikonai per vargus surado kandidatą į valstybės vadovus.Vokietijos vadovu tapo senukas Adenaueris prieš karą tapęs pensininku.
  Mūsų “laisvintojas” Jaša Liandsberg buvo mylimas KPSS,nes tai ji jam suteikė mokslų kandidato laipsnį be disertacijos gynimo, profesoriaus pedagoginį laipsnį iš KPS-o jis gavo nebūdamas habilituotu mokslų daktaru.Ar dar reikia kokių įrodymų,kad tai KGB kadras.Komunizmas griuvo,-tai čia Jaša buvo reikalingas.Vokietijoje po karo Adenaueris išvaikė iš teisėsaugos visus hitlerinius teisininkus ir suformavo civilizuotą teisėsaugą.Tarybų Lietuvoje Jaša,AMB ir Fermer dirbo taip ,kad išliktų visi KGB paruošti kadrai.Daša Polikarpovna Aukštosios partmokyklos dėstytoja neturi supratimo,-kas yra civilizuotas teisi9ninkas ir tik kartas nuo karto pašūkauja -tai turgaus bobos “išmintis”.Tovarišč JURGELEVIČ mums tavo patarimai nereikalingi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Pone,Jūsų pasiūlymas yra puikus,bet jis tikrai nepatiks KGB agentams.O konkrečiai,ką pasakys Jaša Liandsberg,Voldemar Adamkevič ir Daša Polikarpovna.
  Ar gali būti taip,kad valstybė skelbiasi kapitalistine,o jos teisėsauga išugdytaGB.Nejaugi šito “nežinojo” Jaša Liandsberg,AMB ir Fermeris.Ar to nežino Vilniaus Aukštosios partinės mokyklos dėstytoja..Aferistė D.I.,komanduoja Seimui ir “nesaupranta” kas dedasi valstybėje,oJaša iš Kowno ir dabar,kai jis jau pilnai demaskuotas vis vien dedasi nieko nematąs.Taip vadinama “inteligentija” -tai brudas,kuris gyvena parazituodamas.Pritariu Troščenkos pasiūlymui.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Man tokios troumas nebuvo, nes tai buvo rogių batai Bet tačiau nereikėjo vis dėlto tada taip parintis Bristi kuo gilyn į sniegą. Reikėjo tiesiog kuriame nors Talšos ežero krante (kaip simboliška) nepabūgti atsistoti tiesia nugara ir sušukti Aš čia, TOKIA . Ir tada gal visi mano kiemo draugai būtų man tų batų užpavydėję Kas žino Prisimenant žiemos linksmybes ir traumuojančias aplinkybes, tai turėjau aš roges . Senelio, kurio jau TADA nbeuvo gyvo virintas iš kažkokių gelžgalių, dideles, be proto sunkias Tai va jos traumuodavo ir fiziškai (nes galai rėmos buvo neužapvalinti, aštrūs, kartais stabdant tekdavo paragauti ), ir dvasiškai. Nors niekas nesityčiojo, bet vis tiek ilgai norėjau gražių rogučių, šviesaus medžio, gražių lentučių kad būčiau kaip visi. Šiandien jau galėčiau įsigyti tokį anų laikų žaizdų tvarstį , bet kad nebėra sniego )) Užtat senelio rogės sklepe vis dar laukia savo renesanso.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Ir kam tokia valstybe, kurie gina savo, savo seimu ir hebru interesus o ne valstybes ir pilieciu!

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Tu žmogus rimtas, kai najaduou linux teko sužinot daugiau apie tave, ir tiesa linux, kompiuterių pasaulyje tu kietas, bet tai kompiuterių pasaulis. O žmonės gyvenantys realiai, ir skiriantys kompiuteriui laiko minimaliai vertina windows, nes čia jie populiariasni, kas reiškia kad dauguma pc pasaulyje kalba windows kalba, beto ir patogesni. Tu esi linux žmogus, todėl kaip žmonės minėjo windows vertint neturėtum, ne ta sritis, linux apžvalgos pas tave išsamios, bet windows neobjektyvios, nekaltink jų dėl užimamos vietos, nors pc ir senas tos vietos galima pasidaryt kiek nori ir pigiai, ir ta windows nepyksta tada, aš pats nuo linux prie windows perėjau, ir man tinka. Programų trūksta po starto? ir gerai nes linukse dauguma pradinių man nepatiko turėjau rinktis nuo 0 vistiek, o čia susirenki pirmą kartą, ir turi savo mėgiamus instalus, jų diegimas nėra toks jau ilgas procesas.Tavo tinklapį skaitau nes domiuosi atviro kodo judėjimu, ir tu tikrai apie visa tai kalbi tiksliai, bet nepatariu taip žiauriai nagrinėt windows, reikia rinktis viena, ir tai tobulint windows renkasi ne tokie užkietėją kompiuteristai, ir žmonės taupantys laiką, bei nervus, nemanau kad jie greitu metu supras tokius straipsnius.Žinoma tai tavo plotas, ir pasirinkimas, bet aš kaip komentatorius tik sakau kaip man atrodo.(sorry jei rasit klaidų parašiau paskubomis nes labai užkabino šis straipsnis net neturint laiko)

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • Tada ką belieka atntlpikai dėl meno nesidomėjimo? Save patį? Jei taip, tai kas gi mus pakeitė? Ogi technologijos ir mūsų pačių apatiškumas savam gyvenimui.Taip, mūsų literatūra yra įspūdinga savo patriotizmu ir aukštesniais tikslais, tačiau tai yra autoriaus individualumo išraiška. Jei jis taip parašė : rimtai ir pernelyg metaforiškai, ar verta jam mesti savo kaip individo prasmę ir rašyti aiškiai ir suprantamai? Taip sakant : Kad įkastų mano skaitalą bet kas, kad ir kaimo Jurgelis Meistrelis . Atsakymas : neverta. Visi rašytojai pasaulio, o kartu ir Lietuvos kuria taip, kaip supranta ir nori. Jei vienam iš mūsų pasirodė tai neįkandama, autorius neturi mesti savo kūrybos kelio dėl takelio. Jei kūrinys rado ryšį bent su vieno žmogumi tai puiku, nes kitaip rašytojas kuria vardan minios kad visi suprastų, o ne dėl savęs ir saviraiškos. Altorių šešėly filosofinis romanas, štai dėl ko svarbūs yra pamąstymai, o ne veiksmai, kurie yra nukeliami ateities perspektyvom.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Tiek straipsnio autorius – tiek komentarų autoriai – visi lyg ir sutariame kad posovietinės LR teisėsaugos sistema tinkamai nedirba, nes posovietiniai teisininkai neturi pilietinės pareigos bei specialisto savigarbos jausmų. Tuos, kurie rekomenduoja tokią teisėsaugą "reformuoti" noriu paklausti: gerbiamieji, kokiu būdu Jūs ruošiatės pakeisti susiformavusius (ir todėl nekintančius) posovietinių teisininkų pasaulėžiūros stereotipus? Kiek galima svaičioti apie neįmanomas "reformas"?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Įvykiai Garliavoje spjūvis klaninei-švogerinei „teisingumo sistemos“ ir bananų respublikos kūrėjams. Degradavusioje valstybėje jau senai nėra nei teismų, nei prokuratūrų, o yra tik klanų interesus ginančios kontoros-UAB-ai. Klaninės-švogerinės „teisingumo sistemos“ ir bananų respublikos pagrindiniai kūrėjai-Lansbergis, Brazauskas, Adamkus, nes būtent jie parinkdavo ir skirdavo į vadovaujančius postus už teisėsaugą atsakingus asmenis. Ypatingas „nuopelnas“ priklauso Adamkui, kuris teismų pirmininkais skyrė melagius, o teisybę bandžiusį įrodyti Greičių išvarė ir tokiu būdu davė suprasti, kad klaninės-švogerinės teisingumo sistemos uždavinys ne teisingumo vykdymas, o lojalumas jam ir jį remiančiams klanams ir faktiškai jis sukūrė ne teisingumo sistemą, o klaninę-švogerinę nusikalstamą gaują ir už jos sukūrimą turi būti pasodintas į teisiamųjų suolą. Jau akivaizdu, kad Grybauskaitės desperatiški veiksmai (už teisėsaugą atsakingų asmenų „atstatydinimas“) yra eilinė viešųjų ryšių akcija, siekiat sudaryti įvaizdį, kad vyksta pertvarka, o iš tikrųjų vyksta akių dūmimas. 2009 m. sausio 16-osios ir šiandieniniai įvykiai Garliavoje, tai pirmieji rimti sukilimai prieš bananų respubliką ir jos klaninę-švogerinę teisingumo sistemą. Pagarba jų dalyviams. Pritariu straipsnio autoriaus pasiūlytiems pirmiems dviems teismų sistemos reformos principams. Manyčiau, kad apygardos teisėjus turėtų būti rinkti apygardų gyventojai, nes jei apygardų teismų teisėjus rinktų apylinkių teisėjai, tai apylinkių teisėjai galėtų daryti netesioginę įtaką apygardų teismų teisėjų sprendimams (apylinkių teisėjai galėtų atsikratyti nuo apygardų teismų teisėjų atmetančių apylinkių teisėjų priimtus sprendimus).

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Re: "V. Ladas – 2010 05 25 09:14…" Pone Ladai, gal išsamiau paaiškintumėte, kaip teisės srityje išsilavinusį pilietį kažkas kažkur gali "pakabinti"? Jei išsireikšti paprasčiau – tai kaip žmogus gali nustoti būti žmogumi? Kaip "lėkštesniais" gali tapti visi nedidelės valstybės teisininkai???

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Nereikia suprimityvinti problemos, išradus kažkokias "užkonservuotas teismų privilegijas" ir kažkaip ypatingai ruošiamus teisėjus. Visi teisininkai buvo ruošiami vienoje vietoje -Vilniaus universitete, vienetai galėjo mokytis kitose TSRS aukštosiose. Patikėkit VU baigusį, jokios specatrankos, jokio specialaus mokymo, kad privalai vizginti uodegą prieš kokį visuomenės sluoksnį ar tarpsluoksnį. Daugiau privilegijų suteikta dabarties teismo sistemai, ji pakabinta virš visuomenės, nejaučia kontrolės ir nuėjo lengvo pinigo darymo keliu, kaip ir likusi valdininkija. Visoje teisėtvarkoje ir teisėsaugoje dabar viskas daug lėkščiau, prasčiau negu net anais laikais, taigi, žiūrėkim į priekį, ne atgal

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Ir dar pakeltos rezonansines bylos is kuriu visi pamatytumem. Kam 20m. dirbo prokuratura ir teismai? Valstybei ir teisingumui ar kontrabandininkams,valstybes pinigu plovejams,pedofilams ir savo mafijinei hebrai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Nesupratau – kodėl straipsnio autorius siūlo rinkti tik dalį teisėjų? Pagal galiojančią Konstituciją turi būti renkami visi nepriklausomos konstitucinės valdžios grandies pareigūnai. Be to jie privalo būti atskaitomingi rinkėjams (visuomet paaiškinti jų sprendimų priėmimą nulėmusias priežastis). Pats įdomiausias klausimas: kaip atsirinksime kandidatus į teisėjus? Juk visi dabartiniai teisininkai (išskyrus vieną ar du) nutyli faktą, kad tariamas nuosavybės teisių atkūrimas vyksta posovietiniame laikotarpyje suklastotų sovietinių teisės aktų suklastojimo pasekmėms panaikinti… Tai reiškia, kad ponai teisininkai bent jau aktyviai slepia akiplėšišką piliečių paveldimų žemės valdų išgrobstymą. Nepamirškime, kad visame pasaulyje nekilnojamas turtas yra turto pastovumo ekvivalentas. Todėl tam procesui – kurį jau dvidešimti metai vykdo posovietinės Lietuvos nepakeičiamoji valdžia ir vadina "nuosavybės teisių atkūrimu" – yra sunku surasti tiksliai to proceso teisinę prasmę atitinkantį pavadinimą…

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Susidomėjusi perskaičiau stpirasnį ir komentarus.Pritariu dėl sveiko gyvenimo būdo ir kitoms mintims.Daržovių ir vaisių vartojimas teigiama, tačiau gydymo tikslams jų reikia labai didelių kiekių.Todėl naudojant natūralius koncentratus galima greičiau pasiekti efektą.Yra produktas, kuriame didelė rezviretrolio (natūralios medžiagos iš raudonųjų vynuogių luobelių) koncentracija.Apie šio produkto naudojimą stiprinant imunitetą ir kovojant su vėžiu Ukrainoje rašomos disertacijos.Atlikti tyrimai.Lietuvoje produktas kolkas neregistruotas, bet sėkmingai platinamas jau daugely Europos ir Amerikos šalių.Gyvenu Latvijos pasienyje ir gaunu iš ten šį puikų koncentratą.Galiu suteikti informacijos .Tiesa lietuviškai jos nėra daug.Rašykite kam įdomu

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • me irgi norės naujo, bet maniškis tik metų nors kol ateis naujas į luietvą, jau maniškiui bus trys metai bus pats tas keisti į naują (: nepergyvenk, kol nauji išeis ir tu pasikeisi d:

   Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras