Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Liepa 4 Pirmadienis
 

Kodėl K.Nikulinui Latvijoje pakeista pavardė į Michailovo?

2013-05-23 16:40 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (33)

Konstantinas Michailovas. KK nuotr.

Vilniaus apygardos teisme iki gyvos galvos Medininkų byloje nuteisto Konstantino Michailovo pavardės pakeitimo istorija mūsų žiniasklaidoje buvo pristatyta taip – jog „vengdamas atsakomybės už žudynes Medininkuose, Konstantinas Nikulins, gyvendamas Latvijoje, pavardę pasikeitė į Michailovo“.

Tačiau ar iš tiesų tai buvo padaryta dėl Medininkų bylos, ar priežastys buvo kitokios, tik Lietuvoje dėl kažkokių priežasčių apie tai įtartinai nutylima?

Paaiškėjo, kad Konstantinas (Nikulins) Michailovas buvo Latvijos spec.tarnybų bendradarbis – jis padėjo atskleisti Latvijos aukšto muitinės pareigūno Viačeslavo Liscovo, užkirtusio kelią stambiai kontrabandai, nužudymą.

Konstantinas Nikulins bendradarbiavo su Latvijos teisėsauga, buvo slaptas liudytojas, dėl to pagal liudytojų apsaugos programą jam buvo pakeista tapatybė – iš Nikulino jis tapo Michailovu, iš Rusijos piliečio – Latvijos piliečiu.

Todėl visiškai logiškas Latvijos žiniasklaidos keltas klausimas po to, kai Latvija atskleidė Michailovo tapatybę ir išdavė Michailovą Lietuvai: ar tai – ne kerštas?

Daugiau skaitykite laikraštyje „Karštas komentaras“.

Komentarai

 

 

 
 1. Tąsomasi , muistomasi nes šįita teisėsauga yra tampoma už pavadėlio … ir savų niekas nenuteis ….

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Ar patys Lietuvos prokurorai bylos netyrė? O gal jie nemokėjo tirti arba nenorėjo? Tai kas ir kame juos kvailina, ir kodėl turėtų?
   Neprotinga pykti ant veidrodžio, kai esi murzinas. Tikri Patriotai turėtų suprasti šią elementarią tiesą. O jei neupranta? Tai gal jie nėra tais, kuo dedasi?

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • Lietuvos patriotai, jais esantys, o ne apsimetantys, šitokių nesąmonių nerašo ir nekalba.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 2. krokas ra�o:
  2013-05-24 – 10:10
  Jei būtų atsiradęs bent vienas žmogus, kuris būtų bent kažką paminėjęs apie šito Michailovo dalyvavimą Medininkų nužudyme, televizija ir laikraščiai senai būtų ištrimitavę per visą Lietuvą. Paižiūrėk yutubėje prokuroro interviu žurnalistams, kai jo klausė ar jis gali įvardinti bent vieną įrodymą dėl šito Michailovo kaltės, dėl kurio jis nuteistas. Ką atsakė prokuroras? Pasižiūrėk. Pasakė, kad jis tokio kokio nors pasakyti negali. Taip pat ir nužudyto pasieniečio sūnus negalėjo paaiškinti kaip ir dėl kokių įrodymų šitas buvęs omonininkas yra nuteistas. O tu rašai, apie kažkokius sabutylnikus ir girtuoklių sapaliones? O iš kur jie galėtų žinoti? Patys dalyvavo ar balti drambliai karštinėje pripūtė straubliais į galvas? Tai gal tu vienas iš jų? Gal tu esi vienas iš tų tikrų žudikų, kurių paskutinioji valanda jau artėja?

  Thumb up 72 Thumb down 1

 3. Nusipirkau. Tai bent pavaryta per tris straipsnius. Dar labai įdomus Audriaus Butkevičiaus komentaras. O kodėl neįdėta į tinklapį?

  Thumb up 72 Thumb down 1

  • bet dėl butkevičiaus nesigailiu.
   tas be galo arogantiškas aferistas sugeba tiek ir taip prifantazuoti, kad net pats turbūt pasimeta.
   bet kuriuo atveju, ten turėtų būti labai gera audriaus butkevičiaus nuomonė apie butkevičių audrių ir apie jo teigiamą įtaką lietuvos labui.

   Thumb up 72 Thumb down 1

 4. Ir kas čia nuostabaus, dauguma banditų pradeda “bendradabiauti”, kai prisidirba ir gresia ilgi metai. Reikėjo gi vaikinui kažkokio prieglobsčio ir kitos tapatybės tiek prisidirbus, “bendradarbiavimas” vienintelė išeitis. O kad jo rankos kruvinos, tai matyt yra jo sobutilnikų omonovcų iš Vilniaus krašto parodymai, dėl to ir nuteisė, o ne dėl kažkokių tuščių išvedžiojimų kaip galėtų kas būti ar nebūti.

  Thumb up 72 Thumb down 5

  • manai, kad visi tokie idiotai-patriotai kaip tu?
   kodėl reikėjo keisti pavardę, ir gyventi latvijoje visą gyvenimą slapstantis, drebant dėl savo ateities, jei galėjo būti rusijoj ir ramiai nugyventi gyvenimą. kam priimti pilietybę valstybės, kuri savaime aišku jį išduos lietuvai, jei turėjo rusijos pilietybę ir žinojo kad rusija jį gins?
   ką gi jis prisidirbo? paviešink
   ar ne todėl, kad nieko prisidirbęs nebuvo?
   kaip tik atvikščiai – pasitarnavo latvijos teisėsaugai. todėl latvija jį ir saugojo, kol išduotų nusikaltėlių bendrininkai sugebėjo jį surasti ir atkeršyti.
   na ir kokie tie sobutilninkų parodymai? paviešink.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • Jei būtų atsiradęs bent vienas žmogus, kuris būtų bent kažką paminėjęs apie šito Michailovo dalyvavimą Medininkų nužudyme, televizija ir laikraščiai senai būtų ištrimitavę per visą Lietuvą. Paižiūrėk yutubėje prokuroro interviu žurnalistams, kai jo klausė ar jis gali įvardinti bent vieną įrodymą dėl šito Michailovo kaltės, dėl kurio jis nuteistas. Ką atsakė prokuroras? Pasižiūrėk. Pasakė, kad jis tokio kokio nors pasakyti negali. Taip pat ir nužudyto pasieniečio sūnus negalėjo paaiškinti kaip ir dėl kokių įrodymų šitas buvęs omonininkas yra nuteistas. O tu rašai, apie kažkokius sabutylnikus ir girtuoklių sapaliones? O iš kur jie galėtų žinoti? Patys dalyvavo ar balti drambliai karštinėje pripūtė straubliais į galvas? Tai gal tu vienas iš jų? Gal tu esi vienas iš tų tikrų žudikų, kurių paskutinioji valanda jau artėja?

   Thumb up 72 Thumb down 1

  • Taip, You Tube tikrai neblogi gabalai su komentarais apie nuosprendį. Vienas prokuroras pabėga nuo žurnalistų, o kitas negali nieko paaiškinti. Jaunuolis, nužudytojo sūnus, taip pat nelabai ką tegalėjo pasakyti apie įrodymus. Matomai ir pats dorai nesuprato kaip taip galėjo nutikti.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Nuo pirmu dienu Medininku ivykius skaitau viska.Bet sis rasinys ,jeigu tai tiesa,atskleidzia dideli tyreju broka ,ir tai eilini karta.Buvo kazkada rasyta,kai atsirado Michailovas,jog sis pasikeite pavarde del Medininku zudyniu.O va cia,aiskiai parasyta del ko.As asmeniskai manau,kad Nikulinas Lietuvos teismo yra neteisingai apkaltintas.Gal butu tiksliau sakyti,kad priimtas teismo sprendimas,nesurinkus jokiu irodymu,tiesiog teismo sprendimas is virsaus kazkam isakius.Tik vienas dalykas tai mano zodzius irodo.Niekas neatsake i mano klausima,ka veike,kodel 20 metu ,sis zmogus gyveno salia Lietuvos,pas kita baltijos sese,ir niekam nerupejo jo ivezti i Lietuva? Ka musu teisininkai nezinojo,ar neturejo rysio su Latvija?Cia reiketu aiskintis visu pirmakieno isakymus vykdo Lietuvos teismai ir tyrejaisioje byloje,o tik paskiau Nikulino kalte.Bet zmones,kuriems teko neduodant kysiu teisejuj per advokata ,susidurti su Lietuvos teismu teisingumu,manu,visiskai supranta,kam si byla ir nuteisimas ir dar toks skambus buvo reikalingas.O vistik teismas turetu buti ta institucija,kur neegzistuotu kainorasciai,o butu vykdomas teisingumas valstybes vardu apsidengus mantija ir pasikabinus po kaklu priesaikos verini.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Šiam, su 1991 metų įvykiais Medininkuose susijusios bylos tyrimui, kurį atlieka Karšto Komentaro redaktorė bei analitikė Giedrė, tikrai NĖRA LYGIŲ ! Kai kam iš teisėsaugos, kurie nemoka dirbti, derėtų bent jau IŠMOKTI SKAITYTI !

  Thumb up 72 Thumb down 4

 7. Butinai ieskosiu laikrascio “karstas komentaras”, butinai ta straipsni reikia perskaityti. Tik labai sunku ji gauti, zaibiskai isperka.

  Thumb up 72 Thumb down 5

  • Jūs prenumeruokite ! Ir šį įdomų laikraštį rasite pašto dėžutėje ! Aš irgi ilgai ieškodavau, kol nepradėjau prenumeruoti…Aišku, kad išperka žmonės. Tai , turbūt, skaitomiausias laikraštis Lietuvoje !

   Thumb up 72 Thumb down 8

   • deja bet skaitomiausias komsomolke,nors ir kaip to nesinori,tai rodo kokie musu zmones uzbukinti

    Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Tai, kas čia parašyta, sužinojau tik dabar, iš KK. Taigi, kiti laikraščiai apie tai tyli !

  Thumb up 72 Thumb down 1

 9. Tai Amžiaus tyrimas ! Ačiū KARŠTAM KOMENTARUI, – vieninteliam, kas atskleidžia tiesą !

  Thumb up 72 Thumb down 4

 10. Pavardą pakeitė ar pasikeitė? Koks skirtumas? Ką įrodo pavardės pakeitimas? Gal įrodo dalyavimą žmpogžudystėje? 😀 Nejuokinkit, nes tada visusier visas, kurie kaitalioja savo pavardes ir net bukagalviškai jas iškraipo teks uždaryti į Lukiškes, nes jie tą daro bėgdami nuo atsakomybės už savo nusikaltimus? 😀 Dvelkia atviru idiotizmu.

  Thumb up 72 Thumb down 5

   • Kiekvienam aisku, kad metami DIDELI ” kazkieno ” piningai, kad inesti sumaisti – siame VISIEMS AISKIAME REIKALE !!!!!!!!!!!!!!!
    Kiek piningu gavo PROKURATORIU mafija, kad net Gudijai pretenziju p. Kliuka `inas nepareiske, pradangino ,,,,IRODYMUS Medininku bylose !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    KK irgi nori uzdirbti, bet MES ne visai kvaili ,,,,,,net septyni aferisteliai, kaip p. Marcinkevicius / sunadvokatis / neapsuks galvos ir nesistenkite ,,,,VARGSELIAI !!!???

    Rosieja gyva supuvo, tai nepukime ….MES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką reikia žinoti apie veido kosmetiką?
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras