Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Gegužė 7 Penktadienis
 

Kodėl aš dalyvausiu „Didžiajame šeimos gynimo marše 2021“?

2021-04-15 13:47 | Naujienos | Komentarų (14)

Gegužės 15-ąją įvyks didysis šeimos gynimo maršas

Giedrė Gorienė

Kuo toliau, tuo daugiau pilama purvo bei skleidžiama dezinformacijos ant gegužės 15-ąją vyksiančio Didžiojo šeimų gynimo maršo 2021 – tai „gal už to stovi TS-LKD krikščioniškasis sparnas“, tai „gal už to stovi stovi Rusija, nes kas prieš genderizmo ideologiją, tas vatnikas“, tai „jei manęs nėra tarp organizatorių, tai tada visas renginys yra š…“, tai kažkam tarp organizatorių kažkurie yra „netinkami“, tai dar kas nors ne taip ir t.t.

Kaip sako liaudies patarlė, kai nori mušti šunį, lazdą visada rasi.

Aš esu už šeimą. Prigimtinę šeimą. Ir taškas. Ir man visai nesvarbu, kad kam nors kurio nors organizatoriaus ūsai nepatinka, gal kam kito – plikė, kad „tuo anti-genderizmu gali pasinaudoti Lietuvos priešai“ ir t.t., ir pan.

Esmė yra viena ir labai aiški: prigimtinės šeimos sampratai ir esybei iškilęs pavojus, nes „laisviečiai“, kaip tie bolševikai, šitoje valdančiojoje koalicijoje iššovė genderistinį „Auroros“ šūvį ir pradėjo ideologinę revoliuciją, o konservatoriai su liberalais, laikydami rankose Stambulo konvencijos vėliavas, bėga paskui juos, šaukdami „ura“.

Jie – vieningi, nes juos vienija pinigai. Ir jie vieningai pervažiuos „buldozeriu“ per Konstituciją ir mūsų prigimtinę šeimą. Dar daugiau, iki 2025 metų turi būti įvestas vadinamasis „Jautrusis žodynėlis“, užčiaupsiantis mums burnas ir neleisiantis mamos vadinti „mama“, o tėvo – „tėvu“ („Tėvai, išsirikiuot pirmais, antrais!“).

Todėl mums, kaip visad anksčiau lietuvių tautos išlikimui lemiamais momentais, reikalinga vienybė.

Taip, ši misija nelengva, nes už lietuvių tautos „pardavimą“ mokami pinigai, o judų visais laikais buvo, yra ir bus. Tuo tarpu mus vienija kur kas kilnesnis dalykas – prigimtinės šeimos idėja ir mūsų tautos ateitis.

Ir ši idėja yra kur kas auksčiau visko – virš visokių asmeninių ambicijų, „myliu-nemyliu“, „patinka-nepatinka“, o „ką mano draugas iš konservatorių partijos apie mane pagalvos“ ir t.t., ir pan.

Todėl, jei dar kyla abejonių, ar verta gegužės 15-ąją dalyvauti Didžiajame šeimos gynimo marše 2021, tiesiog sau atsakykite į klausimą: jūs už prigimtinę šeimą ar ne? Jei ne – organizuokitės vienalyčių porų maršą. Nes šitame ideologiniame kare yra tik dvi stovyklos – prigimtinės šeimos ir ne. Oi, ne – yra dar ir trečia: kurie už pinigus parduotų ne tik lietuvių tautą, bet ir savo mamą, atsiprašau, Tėvą-1, su tėčiu, atsiprašau, Tėvu-2.

Komentarai

 

 

 
 1. Prieš 30 su + mes (besąlygiškai) tikėjome V. Landsbergiu.
  Ir kur tas ‘patriarchas’ nuvedė tautą ir valstybę? Ogi į zingerišką naratyvą. (Landsbergis TIK su Zingeriu seime Kovo 11-sios proga…)
  .
  Dabartiniai šeimos pikniko garvežiai pučia dūmus – sveikina su kovo 8-ąja.
  Ar šito JAV žydiško simbolizmo dar maža?!
  Dar reikia pandos snukučio metamorfozės?! (Vienas iš logotipų).
  .
  Dvi moterys po ąžuolu… Kaikada kritikai meniniame kūrinyje “randa” tai, apie ką menininkas net nepagalvojo… Būtų galima “viską nurašyti” ant modernaus meno…, bet visame tame* esama ir daug velniavos!
  .
  Kodėl tik šeima („Didysis šeimos gynimo maršas 2021“), kai problemos valstybėje kuriamos “kvadratiniu lizdiniu būdu”? Šeima, šeimos tema pats paprasčiausias ir efektyviausias garo nuleidimo būdas, bet ne esminių problemų sprendimas iš pagrindų.
  .
  Interneto platybėse kažkas siūlė TAUTOS VIENYBĖS maršą (dieną).
  Va ši idėja tikrai puiki!!! Bet ar kas tai platina. Darykime išvadas…
  .
  Lyderius su jų idėjomis būtina rinktis ATIDŽIAI, kad ir vėl neliktume prie suskilusios geldos (nuvilti, nusivylę).

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Skauda,labai skauda,kad neatlikdami pilietinės teisės balsuoti ir iširinkti bent dalį tikrų patrijotų,dabar vėl turime stoti kovoti už savo teises,kada piktavališkoji valdžia baigia išsunkti paskutines kantrybės liekanas,leidama eskaluoti susipriešinimą ir toleruodama “ligonių”dominavimą ir taip silpstančioje bendruomenėje.
  Tai jei esi už tvirtą šeimą,prisijunk!!!

  Thumb up 4 Thumb down 0

 3. Bravo, aišku, konkretu, už šeimą, mažų tautų išlikimą, teisingą valstybę, už tautinę vienybę. prieš skaldytojus, tradicinės dorovės griovėjus.
  Gaila tik, kad mažai turime tokių jaunų pasiryžėlių – optimistų, sistemingai dirbančių, dar tikinčių baltiškais genais ir mūsų ateitimi…
  J.G.Platukas

  Thumb up 4 Thumb down 0

 4. As uz šeima , tety mama vaiku apsauga, ju normalų mokymasi, ir, kaip skelbia Briuselio istatymas, negalima vaiku me testuoti ne vakcinuoti, tevai tik gali nuspręsti ko reikis jirms paties ir ju vaikams.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 5. 1.Karantinas.2.Tema ir protesto forma -išsemta,lieka :Pirmalaikių Rinkimų referendumas,Partinių sąrašų eliminavimas ,+atsisakymas….3.Neaiškus organazacinis komitetas,programoje:koncertai= įrašų leidimas ir kalbės gal zingeriai….

  Thumb up 3 Thumb down 0

 6. Dalyvausiu ir aš su vaikais , anūkais.
  Man rūpi Tauta, šeima, tradicijos, papročiai, tikra istorija.
  Išgyvenu dėl prarasto Lito ir viliosi kad susigrąžinsim tikrą nepriklausomybę pilnai atitinkantį kaip Tautos laisvę.

  Thumb up 11 Thumb down 0

 7. Dalyvausiu!!!!!! Už tradicinę šeimą!! Kur yra mama, tete ir vaikai!! Uz seimos tradicijas. Prieš bet kokią prievartą!! Uz mūsų vaikų gerovę!! Uz konstitucija!!

  Thumb up 13 Thumb down 0

  • tik zodziai deja galima tik tiek,deja tokia musu laisve,deja visa tai tik del savo nusiraminimo,nes uzpakaliniai dejo skersa ant tu vaikstiniu ir pasivazinejimu,deja ne ta santvarka kad reik gintis nuo ko…kas visiems aisku nuo urvinio zmogaus,deja galingieji mus runkelius tratina ir tratins,nes nera kam uzstoti ir kam pasiskusti,parsidavem,pasidavem su visom smutkem,o dabar jau ka saukstai po pietu,galit vaiksciot galit skraidyt,tai nieko nekeicia,deja…

   Thumb up 1 Thumb down 3

 8. nedalyvausiu nes :
  pirma – šeimos maršo simbolyje nėra tradicinės šeimos – nėra vyro ir moters – tik dvi moterys, o tai reiškia už kokią šeimą maršas – kas maršo simbolyje už tą ir maršas.
  antra – ” Didžiojo šeimos gynimo maršo organizatorių simbolizmas” pasiieškokit internete.

  Thumb up 0 Thumb down 8

 9. o ką matote simbolyje šeimos maršo paveikslėlyje prie straipsnio? Dvi skirtingų spalvų moteris su dviem skirtingų spalvų vaikučiais saugomas ąžuolų? Tai va toks tas šeimų maršas ir tokių šeimų maršas gaunasi… Valdoma per simbolius ir pasąmonę.

  Thumb up 0 Thumb down 5

 10. As noriu isrekti visa gerkleTAIP AS ESU VATNIKAS. Ne seip sau vatnikas,o vedamas konservatoriu politikos,tiksliau pasakius tai LANDSBERGIO klano,o jei visai tikslei tai amerikos uzatlantes zydaujos litvaku ir vidaus zydeliu.Taip as situ isvardintu LIETUVOS kenkeju ir valstybes griveju deka,priverstas pirkti rusiskas dujas,piltis lukojlo kolonelese benzina,ir vygdyti lojaliu KGB uzsislaptinusiu kuremus istatymus.Nuodytis zydiska vakcina,kuri neaisku kieno sukurta,bet isgamu persama kaip vitaminas.Na ir kuo as ne VATNIKAS?

  Thumb up 12 Thumb down 0

  • koks skirtumas kaip tu vadiniesi nors ir ybiu,jokio skirtumo,tik vat supratimas tai jau pas tave slubuoja,tai ko tu ubageli ir mes visi jei neturim savo nieko ir perkam kas parduoda,tai ko tu nepatenkintas,a,aij noretum jankiu duju,jankiu kuro,tai kame saknys,atves uz is balos ir busi jau ne vatnikas,o pindosas,ir ka kas is to keiciasi,o gi niekas tik ptusti pliurpalai,uzsileidot konservinemis padlomis tai dabar ka jau,kentekit

   Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką skaityti? Knygos apie moteris, metusias iššūkį tradicijoms
Santaros klinikose įrengiamos naujos reanimacijos vietos sunkiems pacientams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...