Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Rugpjūtis 12 Trečiadienis
 

Ko nerodo mūsų televizijos: P.Porošenkos „baudžiamoji operacija“ Rytų Ukrainoje virsta genocidu?

2014-07-03 00:05 | Užsienis | Komentarų (69)

Trečiadienį apie 11 val. P.Porošenkos "baudžiamosios operacijos" vykdytojai subombardavo civilių gyvenamųjų namų rajoną - žuvo virš 20 gyventojų, tarp jų ir penkiametis berniukas. Stop kadras

Liepos 1 d. Vaniai Ermilovui sukako penkeri metukai. O trečiadienį, liepos 2 d., penkiametis berniukas ir jo tėveliai tapo Kijevo valdžios priešais, separatistais. Jo namas, kaip ir dešimtys kitų Luganskaja namų, buvo sunaikinti aviacijos bombardavimu. 11 valandą – tiesiog vidury baltos dienos.

„Aš išėjau į darbą parduotuvėje, kažkoks nerimas buvo. Ir kai man paskambino ir pasakė, kas įvyko, aš nebenorėjau gyventi… Mano brangieji… Už ką? Dieve, mano! Kokios motinos pagimdė šituos išsigimėlius? Būkite prakeikti, timošenkos, porošenkos ir visi fašistai!“, – verkė sūnelio ir vyro netekusi moteris.

Pranešama, kad per civilių namų aviacijos bombardavimą žuvo virš 20 civilių. Tarp jų – ir penkiametis berniukas.

Taigi, jau nebeaišku, kas vyksta Rytų Ukrainoje – baudžiamoji operacija ar genocidas?

Parengta pagal užsienio spaudą

Komentarai

 

 

 
 1. Rusijos satrapai, parengėt, pagal užsienio spaudą, bet ne į temą! Ten vyksta Rusijos sukeltas karas, o karo metu žūva žmonės. Žūva visokie ir kalti ir ne. Visuomet daugiau žūva neginkluotų ir nekaltų! Todėl savo prakeiksmus nukreipkite Maskvon į Kremlių. Tiems, kurie už gerklės paėmę turi 1/6 žemės rutulio ir kuriems vis dar maža, ir palinkėkite jiems, kad greičiaiu pasprigtų, kad savo patronus pasprangdintų, kurie juos jau beveik šimtmetis nuo suirimo saugoja!

  Thumb up 4 Thumb down 13

  • Ačiū už oficialios lietuviškos antirusiškos politikos pagrindų trumpą išdėstymą.
   Reiškia, režimas dirba ne tuščiai.

   Thumb up 13 Thumb down 3

  • Jei ką, Zanavykas jau pasiruošęs eiti žudyti, ideologiškai paruoštas puikiai.

   Thumb up 10 Thumb down 3

 2. Viskas vyksta pagal plana: kuo daugiau bus iszudyta ukrainieciu, tuo lengviau “strateginiams partneriams” bus perimti Ukrainos pramone, zemes ir gelmiu turtus. Nepergyvenkit. Ateis ir Lietuvos eile. Kuo maziau Lietuvoje bus lietuviu, tuo lengviau “strateginiams partneriams” bus pumpuoti Lietuvos nafta, skalunines dujas, supirkti Lietuvos zemes ir vandenis

  Thumb up 10 Thumb down 0

 3. iouco.tumblr.com/post/90590748224/i-love-when-the-european-union-officials-speak-about

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • kaip mus: slaptųjų tarnybų nusikaltimai visad lieka neišaiškinti arba “nurašyti” ant kitų

   Thumb up 9 Thumb down 0

 4. Separatisto atviravimai “Уровень обученности бойцов – “ноль”, различной степени толщины. Оружие до сих пор не приведено к нормальному бою ни у одного из опрошенных. Возможно у Востока и Оплота иначе – мало пока с ними сталкивался. Но все остальные, похоже верят, что оружие самонастраиваемое.

  Поучаствовал в одной “операции”, помог в меру сил удержать об беспорядочных метаний бойцов, для которых это (для всех) это была вообще первая в жизни боевая задача. Послушал, как проходят другие.
  Впечатления – махновщина и полная тактическая и просто военная безграмотность, хотя здравый смысл имеет место быть, но часто его смывает стремление к геройству.
  После первой операции составил памятку местным командирам по подготовке к проведению операций. Они обрадовались, но, как мне кажется, прочли её разок и успешно забыли. По описаниям бойцов, бывших на сегодняшней задаче – хаос продолжает бушевать. Чудом потери минимальны.
  По выражению одного бойца – “снайпера наверно со смеху подыхали, пока мы перед ними бегали”.
  Укропы обстреливают мирняк.

  Позавчера были в деревне (красногоровка) по ней выпустили три снаряда, один снаряд прошёл в 10 метрах от хозяина дома и зарылся в землю на огороде, второй упал в другую усадьбу, третий – в поле.
  Укры ведут активную разведывательную работу в Донецке, всеми видами разведки, включая агентурную. Особое внимание уделяют городским коммуникациям, в том числе и дамбам.
  Многих ловят, пойманные быстро раскалываются. ” paimta iš andrey-cruz livejournal

  Thumb up 1 Thumb down 1

 5. Ukrainos žiniasklaida pasakoja ,kad sukilėliai žudo civilius,žurnalistus,bet filmuota medžiaga įrodo kas žudo iš tiesų,Apšaudomas autobusas,kuriame motinos vyksta atsiimti savo vaikų,žmonos vyrų,kuriame vyksta žurnalistai.Autobusas apšaudomas ,nušautas operatorius,o mūsų žinios pasakoja ,kad tai sukilėlių darbas .Nebežiūriu LT kanalų žinių-man nereikia Miunhauzeno pasakojimų.

  Thumb up 15 Thumb down 0

  • Ukrainos žiniasklaidai reikia išsukinėti Kijevo valdžią, kad Porošenka neatsidurtų Hagos teisme teisiamųjų suole dėl karo nusikaltimų

   Thumb up 13 Thumb down 0

   • Hagos teisme atsiduria tik tie, kurie priešinasi jankiams. Jei bespėja.
    O Porošenko kol kas klusniai vykdo. Tad jam niekas negresia.

    Thumb up 9 Thumb down 0

 6. Tik debylas gali sakyti,kad karas ir žmoniu naikinimas gerai mano nuomone maidanas sugriove Ukraina – persistenge tokia jau tu revoliuciju kaina galejo Janukoviciu gražiai patraukti,o ne patiems daryti neteisetus veiksmus ir paskui reikalauti iš kitu teisėtu veiksmu. Nes pagal tarptautine teise jeigu neteisetai perimama valdzia – reikškia subyra valtybė. O ka daro perversmininkai vėl bando užsikariauti teritorijas kurios nesutinka su neligitime valdzia buti vienoje valstybėje po neteisėto valdžios užgrobimo

  Thumb up 10 Thumb down 0

 7. Hmm,papasakokit man ,kokiu būdu,neturint aukštųjų technologijų gyvenvietėje naikinti priešo gyvają jėga ir ginkluotę? Raketos juk nevaldomos,dar Sovietinių laikų.Opaliaubos nieko neišsprendė.Gaila civilių,atsakomybė tenka separatistams ir Ukrainos armijai.Bet daugiausiai Rusijai.

  Thumb up 4 Thumb down 6

  • O ko čia dėta Rusija,ar kad nesivelia įkarą?Nors gerai pagalvojus ,Rusija turėtų subombarduoti Ukrainos ugnies taškus už jų teritorijos apšaudyma,jau kelintą kartą.Ir jų kerštas būtų teisėtas.

   Thumb up 8 Thumb down 2

 8. Šį rusakalbių genocidą palaimino ir remia JAV ir ES valstybės. Todėl ukrainos fašistai daro nusikaltimus žmogiškumui.

  Thumb up 13 Thumb down 3

 9. nuotraukoje mano haubica ‘priamoj navodkoj, rzavoj hranatoj, pricel 20, trubka 12 -bac bac- i net kolorado.

  Thumb up 2 Thumb down 8

 10. Įdomiai čia.
  Netgi liūdnai.
  O dar tiksliau – kraupiai.
  Aš apie žudančiuosius. Ir komentuojančius tas žudynes. Nesvarbu, kurią pusę palaikančius.
  Pirmiausia priešininkas išvadinamas fašistu. Po to jau žudomas.
  Arba po nužudymo išvadinamas nacionalistu, teroristu ar fašistu.
  Lyg tai suteiktų teisę žudyti.
  Sprendžiant iš komentarų, lygiai tas pats vyktų pas mus.
  Pirmai progai pasitaikius. Gal netgi žiauriau.
  Kraupu, kaip neviekia žmonių protas.
  Jeigu tai būtų tik eiliniai runkeliai.
  Betgi valstybės galvos irgi tokios pat…
  -Povilas-

  Thumb up 16 Thumb down 0

 11. Dabar tiems, kurie už žudynes Ukrainoje, būtų pats metas priminti, kaip LIETUVIAI ŽYDUS ŠAUDĖ.
  Mentalitetas, kaip matau skaitydamas komentarus, NEPASIKEITĖ.

  Thumb up 6 Thumb down 4

  • Sklerotikui.
   -Bei zydov, spasai raseju,
   -turguje dainavo girtas Cizik Pizik,
   kai dar Hitleris nezinojo, kas tai yra ruskiu propaganda.

   Thumb up 5 Thumb down 7

 12. “Premjeras A. Butkevičius išreiškė užuojautą dėl Izraelyje nužudytų paauglių
  Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius Izraelio premjerui Benjaminui Netanyahu išreiškė užuojautą dėl trijų paauglių – Naftaliio Fraenkelio, Gilado Shaaro ir Eyalo Yifracho – pagrobimo ir nužudymo.
  „Mes esame giliai sukrėsti ir nuliūdinti. Lietuvos žmonių ir Vyriausybės vardu
  leiskite išreikšti nuoširdžią užuojautą jaunuolių šeimoms, artimiesiems bei visiems Izraelio žmonėms“, – sakoma premjero užuojautos laiške.
  Vyriausybės vadovas savo laiške smerkia šį beprasmišką teroro aktą prieš nekaltus jaunuolius.”
  Kur Premjero užuojauta dėl nekaltai nužudytų Rytų Ukrainoje?

  Thumb up 21 Thumb down 1

  • Rytų Ukrainos vaikų jiems negaila,nes patys skatina tai kartu su jankiais,o kaltina Putiną.Ukrainos valdžios perversmininkams teikė medicininę pagalba,bet negelbsti nė vieno vaiko iš Rytų Ukrainos.Mūsų valdžiažmogių tylėjimas reiškia pritarimą Kijevo chuntos kruviniems darbams.

   Thumb up 6 Thumb down 1

 13. Naikint rusiškus fašistus okupantus be gailesčio ir be paliaubų.
  Kol banditinės rusiškos grupuotės nusiginkluos,ir bus grąžintas užgrobtas Krymas.Gerai nu a Putin??? A putin chuilo-bybiagalvis,jobanas nacius-fašistas,okupantas nu ir daunas :)

  Thumb up 5 Thumb down 12

  • Nesmirdink svetainės, fašistinių galvažudžių-banderininkų b…čiulpi. Visi banderos sulauks savo atpildo už tautiečių žudynes, genocidą. Įsikalk tai į savo buką makaulę. O dabar siūlau išgeri raminamųjų, nes nau labai dvokiančios putos drimba.

   Thumb up 7 Thumb down 4

   • mento litetui
    -Bei zydov, spasai raseju,
    -turguje dainavo girtas Cizik Pizik,
    kai dar Hitleris nezinojo, kas tai yra ruskiu propaganda.

    Thumb up 4 Thumb down 4

   • Ir netik žydus šaudė,bet ir nekaltus tautiečius žudė,išlindę iš urvų bei skundė kaimynus,kad išvežtų į Sibirą,o po to grobė išvežtųjų turtą.

    Thumb up 2 Thumb down 2

 14. Uz kadro rusas graziai kalba. “Saudo is cielkastrojaus,bled idi siuda,i musu nama pataike….” Kalba su savo zmona kaip supratau.

  Thumb up 3 Thumb down 2

 15. Yra patarlė, viską pasakanti apie Ukrainos ir Rusijos santykius: abu labu tokie patys. O man, nepolitikui atrodo, kad kalta yra Ukraina, nes ji pirmoji pradėjo savo šalyje riaušes, nei moraliai, nei fiziškai pasiruošusi. Na tada, kai p. Graužinienė Ukrainoje prakalbą sakė. O dabar visiems graudu. Vo tep, vo. Ir taškas.

  Thumb up 7 Thumb down 3

 16. A nachiera Duginas su Putinu užsimanė NOVOROSIJĄ gimdyt.
  Dabar KOMPLIKACIJOS.
  Dūmatj nado…

  Thumb up 4 Thumb down 6

 17. Separatistai sprunka iš Donecko srities administracijos pastato.
  Plojimai.sokolovui per snuki.

  Thumb up 3 Thumb down 9

  • Cituoju ištrauką iš to paties tau taip patikusio straipsnio:
   “Per pastarąją parą Ukrainos Antiteroristinės operacijos pajėgos prarado vieną kariškį, kurį nušovė prorusiškų separatistų snaiperis. … Vidaus reikalų ministro patarėjas Zorianas Škiriakas pranešė, kad liepos 1-ąją, pirmąją Antiteroristinės operacijos dieną po paliaubų sunaikinta daugiau kaip tūkstantis prorusiškų kovotojų.”
   V a kaip reikia kovoti!!!!!
   Puolamojoj operacijoj nuostolių santykis puolančiųjų naudai – >1000:1.
   Šis santykis jau įrašytas į visus karinius vadovėlius, ginesų ir visų kitų rekordų knygas. Per visą žmonijos istorija tokių svarių rezultatų dar niekad niekam niekur nepavyko pasiekti.
   Šlovė Paršenkai!!!!!
   P.S. Jau antrą dieną girdisi žiaurios raudos iš Gebelso grabo. Jis verkia iš pavydo, kad net geriausias savo laikais nesugebėjo pateikti bent 50 kartų mažesnio nuostolių santykių Reicho naudai.
   NATO generolai jau laksto paskui šauniuosius Ukrainos karius ir nusižeminę prašo išmokyti tokios nuostabios karybos meno.
   Reikia manyti, kad šlovinga Paršenkos armija jau rytoj bus priimta į NATO ir taps šio aljanso koviniu lyderiu.
   Šlovė Paršenkai.
   Putin chuilo.

   Thumb up 11 Thumb down 1

 18. . Rusija akupavo Kryma ir tai yra faktas ir daugiau gali nieko neskaityti ar tau dar reikia kokiu irodymu?

  Thumb up 5 Thumb down 12

  • na o jei dar kam trūksta kokių nors įrodymų, mes juos pateikiam – putin chuilo.
   prieš šitą faktą joks kacapas neatsilaiko.

   Thumb up 5 Thumb down 5

 19. ko nerodo jusu televizija?
  Daug ko. kaip papiautą vaikezą jusu ‘katiusos’ spardo, kaip garbingą ir talentingą tautą bandrovcais pravardziuoja. kaip pasauliui grasina karu. Arba bent santazuoja uzsukti kraneli…
  Kas tu vanku nepazista.
  pu tin hu jlo la la la la la la la la.

  Thumb up 2 Thumb down 10

  • Šaunuolis.
   Viską visada galima atremti ir įrodyti mūsų superargumentu – putin chuilo. Tą mes gerai mokam ir tik tuo tesinaudojam.
   Tak deržat

   Thumb up 8 Thumb down 2

 20. baudziamoji operacija kurios tikslas yra nutraukti karini konflikta salyje sunaikinus ginkluotus banditus,ka dare rusija cecenijoje,ka darytu bet kokia salis kad tik baigtusi karas

  Thumb up 2 Thumb down 10

  • tai jau ir 4 metų vaikai tapo separatistais-banditais-teroristai chuntos ir tavo požiūriu.
   malonu tai girdėti.

   Thumb up 8 Thumb down 3

  • šiaip, tai filmuoja ne “vietinis gyventojas”, o atvykėlis žurnalistas.
   jei sugebėtum pažiūrėti ir paklausyti, tai išgirstum iš kur tas žurnalistas ir todėl vietinis gyventojas tikisi, kad tai kas filmuojama, bus parodyta.
   suprantu, tau negalima žiūrėti tokių filmavimų. juk jie neaprobuoti landsdauskaitės režimo cenzūros.
   putin chuilo.

   Thumb up 7 Thumb down 0

 21. sakyti, kad musų režimo žiniasklaida nerodo šio video – reikia meluoti.
  ukrainos tv (ir mūsų režimo žiniasklaida) rodo šitą patį video. tik be garso.
  bet užtat chuntos ir mūsų režimo žurnalistai už kadro paaiškina, kad tai teroristai-separatistai šaudydamiesi tarpusavyje, sugriovė kaimą, nužudė žmones.
  p.s. chunta dėsto, kad čia teroristų-separatistų darbas, tačiau net nebando užsiminti, iš kur pas tuos teroristus-separatistus karinė aviacija, kuri ir įvykdė bombardavimą.

  Thumb up 12 Thumb down 2

 22. “Parengta pagal užsienio spaudą”. Norėtųsi tikslumo – pagal kokio užsienio?

  Thumb up 6 Thumb down 2

  • matyt, pagal to, kurio tv, radijas, spauda ir panaši informacija mūsų režimo uždrausta.
   kad žinotume tik tikrą, gerai atrinktą, patikrintą, įgarsintą, sukramtytą tiesą. kad beliktų tik nuryti ir nevarginti smegenų svarstymais apie jokius kitus variantus.
   todėl viską žinom kaip reikia.
   putin chuilo

   Thumb up 7 Thumb down 1

 23. GYVIEJI IR ŽUVUSIEJI DAR LAUKIA…

  Tai, ką Rytų Ukrainoje vykdo marionetinė Kijevo chunta, yra karo nusikaltimas bei taikių gyventojų genocidas!
  Po kruvino Maidano Ukraina virto analogų neturinčio KARO PRIEŠ SAVO LIAUDĮ poligonu. Šimtai, tūkstančiai nužudytų, sudegintų, dūmuose užtroškusių taikių gyventojų, dešimtys tūkstančių suluošintų žmonių…Tačiau Vakarų bei JAV remiamas marionetinis fašistinis Kijevo chuntos režimas ir toliau bombarduoja bei apšaudo gyvenvietes, naudoja kasetines bombas, cheminį ginklą, vykdo išdegintos žemės taktiką…
  Tenka priminti, jog tokio fašistinio režimo palaikymas taip pat yra nusikaltimas!
  Kodėl Kijevo chuntos letenos vis labiau atrišamos? Kodėl lig šiol neateina tikra, reali pagalba deginamiems bei žudomiems žmonėms? Kodėl realius veiksmus keičia pliurpalynė, kažkokios “derybos” su fašistuojančiais monstrais bei jų rėmėjais? Ar bus pagaliau…dar kartą peržengtas “negrįžimo taškas”, tik dabar jau fašistų nenaudai?…Ir…Kas turi pagaliau jį peržengti, ar peržengs? Gyvieji ir Žuvusieji dar laukia…

  Thumb up 15 Thumb down 4

  • gal paaiškintum, ką svetimoj valstybėj veikia strelkovai-girkinai, borodajai.Ką veikia čečėnų samdiniai,tuntai, iš Rusijos per sieną perėjusių,iki dantų ginkluotų visokio plauko veikėjų?

   Thumb up 0 Thumb down 6

   • jei turi bent lašą smegenų, pabandyk susimąstyti, kodėl per jau porą mėnesių vykstantį karą, šlovingajai parašenkos kariaunai nepavyko paimti į nelaisvę nei vieno samdinio karinių veiksmų metu. nei vieno čečėno, karinių veiksmų metu.
    toliau. tau turbūt neteko girdėti, kad ukrainoje gyvena ne ukrainiečiai, bet ir rusai, turkai, čečėnai, lietuviai ir dar daugybė kitų tautų. kad jie visi yra tos pačios ukrainos piliečiai.
    dar toliau. jei net yra kokios kitos tautos žmonės, tai tik visiškas landsberginis tai laiko tos valstybės atstovais, pasiuntiniais… jei tarp sukilėlių yra lietuvių, tai nereiškia, kad jie lietuvos, o ne savo pačių atstovai.
    bet grįžkim prie pirmo klausimo. kodėl tūkstančiais naikinant tuos baisiuosius teroristus-samdinius separatistus nesugebėta paimti bent vieno gyvo užsienio valstybės piliečio mūšio lauke/
    ar tu tikrai tiki, kad puolamosios karinės operacijos metu gali būti nuostoliai 1000:1 puolančiosios pusės naudai?
    jei tiki – klausimų nėra.

    Thumb up 5 Thumb down 1

  • Gerb.Saulelydi,As prisipazystu,kad nikrena nesusigaudau kas vyksta UK,o tu tuo labiau.Ar foto originali?Gal cia koks tvartelis pvz.Kulautuvoj.Kuo mes daugiau apie juos snekesim,tuo daugiau ir viena ir kita puse rodys savo popas.Fut bola paziuri?Matai kaip skaudziai futbolistai krenta,ypac baudos aiksteleje?

   Thumb up 1 Thumb down 4 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (5)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (7)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (4)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas (1)
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą? (1)
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai (1)
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (2)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį (1)
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...