Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 3 Trečiadienis
 

Klonio gatvėje – karinė parengtis: pasiekė informacija, kad mergaitę „ims“ tarp šeštadienio ir trečiadienio. Šeštadienio rytą žmonės šturmo laukė nuo 5 val. (papildyta)

2012-05-11 23:09 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (1,096)

Klonio gatvėje buvo nerimo naktis:  anksti ryte buvo tikimasi policijos šturmo. KK nuotr.

Socialiniame tinkle „Facebook“ – pagalbos šaukimo signalai: teigiama, kad gauta patikima informacija, jog policija Klonio gatvę šturmuos greičiausiai šeštadienį, gegužės 12 d., o jeigu operacija šeštadienį dėl žmonių gausos bus atšaukta, mergaitę planuojama paimti kitą dieną, tačiau ne vėliau kaip iki gegužės 16 d.

„Neseniai gavome tokią patikimą informaciją: nuo rytojaus, šeštadienio, gegužės 12 d., iki trečiadienio, gegužės 16 d., reikia kuo daugiau žmonių Klonio gatvėje nuo 6 val. iki 22 val. – tikrai suplanuota paimti mergaitę per šias dienas.

Didžiausia tikimybė, kad ims rytoj, šeštadienį, 6 val. ryte. Nuo 5 val. ryto ar net nuo anksčiau bus užblokuotos visos gatvės, nebus galima pasiekti Klonio gatvės“, – rašoma internetinėje erdvėje siuntinėjamoje informacijoje. Dėl šios priežasties socialiniame tinklapyje ir komentaruose žmonės yra kviečiami rinktis į Klonio gatvę dar iki paryčių.

Taip pat teigiama, kad „visi policijos “mokymai” ir rimti signalai siunčiami, pvz., Skučienei, kad “ims mergaitę”, buvo siunčiami dėl kelių priežasčių: viena jų – paskaičiuoti laiką, per kiek susirenka žmonės. Paskaičiavo, kad vidutinis laikas – 1 – 1,5 val. neutralioje aplinkoje, gatvės sąlygomis. Antra, dukart atliko kontrolinius operacijos bandymus, viskas jiems pavyko. Paskaičiuota, kad per paskelbtą aliarmą, kad „ims mergaitę“, susirenka apie 100 – 150 žmonių.“

Papildyta: šeštadienis, 9.40 val.

Policijai paskelbus, kad jau pasirašytas planas, kaip paimti mergaitę, ir pasklidus informacijai, kad mergaitę planuojama “imti” šeštadienį-trečiadienį, t.y. kad terminas mergaitės “paėmimui” nustatytas iki gegužės 16 d., ir kad policija dar gerą valandą prieš operaciją užblokuos kvartalą ir neprileis žmonių prie Kedžių namų, šeštadienį, gegužės 12 d., žmonės Klonio gatvėje susirinko dar prieš 5 val. ryto. Mat teismo sprendimu antstolei mergaitę “imti” leidžiama nuo 6 iki 22 val.

“Jau prieš 5 val. nebuvo kur mašinos pasistatyti, visa gatvė buvo pilna”, – apie situaciją Garliavoje “Karštam komentarui” sakė Audronė Skučienė.

“Kol kas policija dar neatvažiavo. Tačiau gali bet kada atvažiuoti”, – sakė A.Skučienė.

Svarstoma, ką reiškia “nutekėjusi” informacija, kad policija “dukart atliko kontrolinius bandymus, operacija pavyko”.

Į Klonio gatvę pas mergaitę buvo dukart atvykusios vaiko teisių apsaugos specialistės. Vieną kartą buvo atvykusi kovo 23 d. herojė A.Vežbavičiūtė, kurią mergaitę gerai priėmė, noriai bendravo, žmonės jai, einant per Kedžių kiemą, plojo, antrą kartą – nepažįstama, prie kurios mergaitė nėjo nei iš tolo.

“Gal patikrino, kad mergaitė gerai priima Vežbavičiūtę ir operacijai bus pasitelkta Vežbavičiūtė? Ji galėtų mergaitę už rankos paimti, pastumti – juk mergaitė ja pasitiki”, – svarstė artimieji.

Manoma, kad per antrą bandymą paimti bus iš Kedžių namų išvaryti seneliai, mergaitės artimieji, o namuose kad bus palikta tik mergaitė su vaiko teisių apsaugos specialiste, kuri pagal įstatymą ir turi perduoti vaiką biologinei motinai.

Policija paskaičiavo, kad prie Kedžių namų nuolat budi 20-30 žmonių, o per paskelbtą aliarmą per 1-1,5 val. susirenka iki 150 žmonių.

Tuo tarpu policijai mergaitės “paėmimo” operacijai  reikia pusvalandžio.

“Taigi kol per valandą susirinks žmonės, mergaitė bus paimta”, – apie galimą scenarijų kalbėjo A.Skučienė.

Buvęs policijos pareigūnas “Karštam komentarui” išsakė nuomonę, kad norint apsaugoti mergaitę, prie Kedžių namų nuolat turi būti ne mažiau 150 žmonių.

Kritinis laikas – iki gegužės 16 dienos.

15.50 val.

Klonio gatvėje kol kas ramu.

Grupė parlamentarų: Atsakomybė už įstatymų pažeidimus ir žalą vaikui teks visų pirma antstolei, o taip pat Vaikų teisių apsaugos tarnybai bei policijai

Grupė parlamentarų penktadienį paskelbė pareiškimą, kuriuo apgailestauja, kad teisėsaugos institucijos nesiėmė veiksmų, kad būtų sustabdytas V.Kondratjevo sprendimas, ir teigia, kad už žalą vaikui teks atsakyti antstolei, Vaiko teisių apsaugos tarnyboms ir policijai.

“Apgailestaujame, kad teisėsaugos institucijos nesiėmė jokių veiksmų, kad Kėdainių apylinkės teismo nutarimas nebūtų vykdomas, kol nebus išnagrinėta Kauno pedofilijos byla ir kol nebus grėsmės dėl mergaitės psichologinio traumavimo.

Esame pasipiktinę dėl kai kurių teisininkų siūlymų, kad mergaitės paėmimui iš jos gyvenamosios aplinkos gali būti panaudotas net ginklas.

Nepritariame Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininko S. Šedbaro viešai pareikštiems siūlymams susidoroti su Garliavoje susirinkusiais piliečiais, kurie nepritaria Kėdainių teisėjo nutarimui skubiai nustatyti naują gyvenamąją vietą mergaitei.

Pareiškiame, kad antstolės patvarkymas naudoti prievartą ir pasitelkti net specialiąsias tarnybas neatitinka nei įstatymų, nei teismo sprendimo, nei žmogiškumo vertybių.

Atsakomybė už įstatymų pažeidimus ir žalą vaikui teks visų pirma antstolei, o taip pat Vaikų teisių apsaugos tarnybai bei policijai”, – pareiškime teigia Seimo nariai Gintaras Songaila, Asta Baukutė, Ligitas Kernagis, Aurelija Stancikienė, Rima Baškienė, Kazimieras Uoka, Rytas Kupčinskas, Jonas Šimėnas, Saulius Stoma, Naglis Puteikis.Komentarai

 

 

 
 1. D.Kedzio zudikai nesusipainiojo,jie zino ka daro-siekia nuzudyti jo Dukra!

  Kalti šitie pedofilai:

  1. A M – Aidis Mieželis (VSD),

  2. A S – Alvydas Sadeckas (politikas),

  3. L J – Linas Jurgelaitis (VSD),

  4. R V – Romualdas Vaišnoras (teisininkas, laikinai ėjęs VSD vadovo
  pareigas),
  5. A S – Aloyzas Sakalas (politikas),

  6. G K – Gintaras Kryževičius (LAT pirmininkas),

  7. G J – Gintaras Jasaitis ( buves Generalinio prokuroro pavaduotojas),

  8. S Š – Stasys Šedbaras (Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas),

  9. Č J – Česlovas Jokubauskas (LAT teisėjas),

  10. A A – Armanas Abramavičius (LAT teisėjas),

  11. V V – Virgilijus Valančius (LVAT teisėjas),

  12. R A – Rimas Andrikis (advokatas),

  13. G L – Giršas Leichteris (advokatas),

  14. D B – Darius Balčiūnas (STT Šiaulių valdybos viršininkas),

  15. P R – PedRytis (Komsomolka)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. kodel dabar ,kada tokia itempta padetis ir vis laukiame ju puolimo nebetransliuoja iš Klonio gatves ir nebera užsienio lietuviu susirašinejimo.Taip buvo gera skaityti juos ir jaustis ,kad mes visi kartu.Ka tai reiškia ?/Užsienio lietuviai žadejo susimesti ir nupirkti kompa ,tai tas Rolandas atsisake ,o dabar nebetransliuoja ,negi nuo jo vieno viskas priklauso.Man tai labai ,labai itartina.Dabar turetu kiaura para vykti translaicija.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Kaip parodė laikas, tamsiosios jėgos Lietuvoje sumaištį kėlė per Velykų, Kalėdų šventes.
  Todėl tikėtina, kad ir dabar šėtonas gundys veikti arti Sekminių.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Apkavailinti žmonės. Gaila man tų Garliavos budėtojų. Labai jau keistai atrodo noras išlaikyti mergaitę kuo ilgiau.Prisisdirbot, niekas jau jums nepadės. Reikės atsakyti prieš įstatymą. Baikit užsiiminėti nuaikalstama veikla ir nekvailinkit žmonių.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Pamenu, komunistai taip pat kalbėjo: “apkvailinti žmonės”, o jų vadas ir Lietuvos vėliavą skuduru vadino. Labai jau panašus tamstos braižas.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. baikit gasdinti vis kiekviena diena straipsniais ir komentarais: jau vaziuoja, jau ims, jau grobs… marazmu tinklapis kazkoks.
  o Venckiene pati budama teiseja tai galetu kovoti uz savo tiesa teisinem priemonem, o ne smegenu plovimu zmonems ir skundu rashinejimu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Gaila apgailestaujančių . Tai tik tiek ir gali? Ko ten tada sėdi? Apgelestauja močiutės, kurios nebeturi jėgų atvykti į Klonio gatvę. Gėda man už tokius parlamentarus. Savo ir savo artimųjų reikalams pasitvarkyti, jiems užtenka jėgų ir įgaliojimų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Toks įspūdis, kad su tais aliarmais bando išsiaiškinti kas nutekina info apie planuojamą šturmą

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. remiantiems mergaitę, sąžiningiems politikams, meninikams, ir visiems , kurie aukojasisavo buvimu klonyje. easu su jumis madose. lota.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. ta ”valdžia” išsidirbinėja iš žmonių,kodėl nebuvo tokio dėmesio su Rinau dukra

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Pirmiausiai turi būti išnagrinėta PEDOFILIJOS BYLA, tik tada spręsti mergaitės gyvenamosios vietos klausimą.!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. turime idemiai studijuoti kandidatus i Seima. Kaip pacias blogiausias partijas matau Darbo ir liberalu. Socdemai – exkomunistai, va del ju buvimo valdzioje ir prasidejo Lietuvos nuskurdinimas. Isigalejo gejai ir pedofilai. Slezevicius buvo itartas pedofilija ir todel galimai del to nusizude, jei nenuzude, jo zmona (pirmoji). Kokiu tik tarnybu veltedziams neprikurta- Zmogaus teisiu stebejimo institutas, nepavaldus niekam. Tik pinigus gauna is mokesciu moketoju. Paskaitykite atsakyma i H.Mickeviciaus str. 3w taskas biciulyste taskas com – Is Dienorascio uzrasu. Super! Nerinkite Sedbaro, Teiserskytes, Zuoko, Valinsko, Sedziaus ir dar daugelio daugelio dykaduoniu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. oi, kaip aš norėčiau sulaukti tos dienos, kai bus teisiami visi priėmę tokius nuosprendžius, juos leidę vykdyti, pritarę nusikalstamai veikai prieš vaiką ir tylėję… tai būtų Aukščiausiojo Diena, nepaprasta Diena. Mes lauksim jos, lauk musų vaikai, manau, sulauksim. Istorija iškelia purvą į paviršių.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Ekspertuose yra VIDEO apie Klonio gatvės žmones:

  Klonio gatvė kitaip (video, I, II, III, IV ir V dalys)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. raso, kad “atsakys vaiku teisiu apsaugos tarnyba”, o kada bus atsakomybe Ziobienei uz raginimus imti neparuosta mergaite, uz deklaruojama stankunaites palaikyma? pati paklausiau, pati ir atsakau – niekada. baisu. liudna.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Na susirinks zmones po laiko ? Uzmirsote kaip baigesi kai susideginusi Kalanta
  tokie patys valdziapodziagalviai neleido palaidot ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Tai jau ir netikintis žmogus patikės, kad pedofilija buvo, o jos veikėjai valdo valstybę. Kaip kitaip pateisinti tokį ruošimąsi paimti vaiką jėga, kaip didžiausią nusikaltėlį. Sugriauta moralė, net menkiausias pasitikėjimas Valstybe, sugriauta pati Valstybė. Vardan ko?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Tai ka lietuvos teisesaugininkai pabus veterinarais: juk prisiziureje per televizoriu kaip laukinius gyvunus be streso perkelia i kita vieta suleidus raminamuju vaistu. pasirodo kad mazametis vaikas yra prilyginamas gyvuneliui… O gal mes visi tiems antzmogiams jau nebe zmones o gyvunai????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Paskaitykite, straipsnį portale Ekspertai !

  Stabdyti nusikaltėlius – kiekvieno Lietuvos piliečio pareiga

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Megaitės tėvelį nužudė ją skriaudusią motiną įkalino ir “dėdės” ruošiasi pagrobti likusią našlaitę iš senelių ir tetos.Tokia tikrovė.Mažą našlaitę gina žmonės,bet kodėl negina Seimo žmonės.Tik 10 Seimo narių pareiškė palaikymą,o kur likę.Kur Kaune išrinkta įtakinga Seimo narė ministrė Juknevičienė ir kiti.Ar Landsbergio žodžias “stovi po medžiu”,kolaboruoja su vaikus “mylinčių” “dėdžių” klanu.Galvokit kauniečiai už ką balsuojat,ar vėl balsuosit už tuos pačius?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Už tuos pačius balsuosiu. Be jokios abejonės. Jų sąrašu kaip tik ir baigiamas straipsnis. :)
   Pasidairius – rasis ir daugiau. Taip, kad yra už ką balsuoti. Tik netingėkim.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • balsuoti yra už ką tik ne už lovyje kriuksinčias partijas,o už asmenybes.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 20. uspaskis, paleckis ir likusi gauja nori galutinai sunaikinti tauta ir LIETUVA, jiems reikia tos pacios lyties santuokas iregistruoti, issigimimas, pedofilu pilnos pakampes, net nesislepia, karininkas vaika 8 metu viesbutyje uzsidares tvirkina, BAISYBES, nieko, nieko nebijo !!! TAUTA MASTYKIME !

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Nesvaik julijau, su tuo paleckiu ir uspaskiu. Jei tik čia problemas tematai, tai tu gali šokinėti iš laimės…

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • patiko,pasakymas jei beda Uspashis ir Paleckis,tai gali sokineti is laimes.Zmones gerieji atskirkite pelus nuo grudu.Tarp kitko Uspashikas,tai dar vienas sansa Lietuvai isgyventi,nes zmogus supranta politika,versla…

    Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Visdelto kazkaip turetu namiskiai paaiskinti mergaitei,kad nieko prie saves neprisileistu.Sie antz…. mate ir zino,kad mergaite savo noru neis,tai matyt suplanave visus isvesti is namu,kad pasiliktu tik viena mergaite( anstole tai minejo)o tada tvarkys visais imanomais budais mergaite,kad ir vaistais.
  Man labai neramu,kad visi tie antz…esa labai isitikine,kad margaite paims.Koks stebuklas galetu sustabdyti siuos tironus!?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Noriu patarti jums zmones: jus turite pati svarbiausia ginkla,tai jusu balsavimo balsas. Pasiimkite tevus,vaikus,senelius ir visi BUTINAI nueikite balsuoti. Dar turite draugus,su kuriais pasitarkituz Ka balsuosite. Siandien pabendravome su Moletu draugais. Jie sake,kad ten krikscionys balsus perkpo20 litu. Ju ten daugiausiai ir yra. Taciau jie(3) siemet balsuos uz Drasiaus partija. Dar ju gimines bus pakalbintos. O musu visi seimoje tik uz sia nauja partija balsuosim. Tikiu,kad iskuopsime senaji Seima ir pakeisime naujais,dorais ir darbsciais zmonemis. Sekmes jums visiems.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. uz viesus grasinimus susidoroti su vaiku ir panaudoti spec tarnybas vaiko perdavime, grasinimu galimai kraujo praliejimu, is karto antrankius ant ranku ir i cype laukti teismo, o bus kaip su Kedziu, grasino ir nieko nedare, kol gal zude, o gal tik itariamuoju pakrikstyjo, nepraziopsokit teisesauga, nes antstole grasina viesai, atvirai per tv

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. tai durs mergaitei ampule,gi kitaip ji niekur neis, tai ne traumavimas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! isgamos !!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...