Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 18 Penktadienis
 

Klaipėdos rajono politikas paskelbė viešą laišką pusbroliui Ramūnui: valstiečiai, ar atsibusite? [Konservatorės pergalę lėmė valstiečių parama] 

2019-09-24 15:28 | Naujienos | Komentarų (4)

Klaipėdos rajono politikas Sigitas Karbauskas paskelbė atvirą laišką pusbroliui Ramūnui. Nuotr. iš Sigito Karbausko FB paskyros

Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos narys Sigitas Karbauskas paskelbė viešą laišką „pusbroliui Ramūnui“.

„Sekmadienį Klaipėdos rajone išrinkome Seimo narę konservatorę Rasą Petrauskienę. Kitą kandidatą, kurį rėmė didžioji dalis mūsų komandos – Kristupą Krivicką, konservatorė įveikė 207 balsais.

Ką parodė šie rinkimai į Seimą? Akivaizdu, kad jei vietiniai valstiečiai, valstiečių meras Bronius Markauskas nebūtų rėmę konservatorių kandidatės, rinkimus būtų laimėjęs Kristupas Krivickas. Dabar Lansbergiukas ir jo prieteliai gali drąsiai, pilna burna šaukti, kad laimėjo rinkimus. Taip, Klaipėdos rajone konservatoriai tikrai laimėjo ir tą pergalę jiems, gražiai supakuotą, įteikė patys valstiečiai“, – atvirame laiške rašo Klaipėdos rajono politikas.Jis teigia girdėjęs, jog vietos valstiečių parama konservatorei gavo valstiečių lyderio Ramūno Karbauskio pritarimą. „Esą priežastis, kodėl valstiečiai rėmė konservatorę, K. Krivicko garsiai įvardinta Klaipėdos rajono valstiečių nuodėmė – postas ir darbo vieta Tarybos nariui Raimundui Daubariui. Jo labui, netrukus po savivaldos rinkimų organizuotame konkurse į VŠĮ „Gargždų švara“ direktoriaus pavaduotojo postą, konkurso nuostatuose buvo įrašyta, kad vadovo pavaduotojui užteks ir aukštesniojo techninio išsilavinimo, kaip tik tokio, kokį ir yra įgijęs R. Daubaris.

Ką tai liudija? Manau, kad valstiečiai, kuo toliau, tuo labiau tampa dar viena sistemine Lietuvos partija ir praranda pokyčių kūrėjų vardą. Skirti gerai apmokamą darbo vietą savivaldybės įstaigoje savam žmogui, kuris neturi aukštojo išsilavinimo, neskaidru ir neteisinga. Kaltinti K. Krivicką, kad jis paviešino šį faktą, absurdiška ir paradoksalu.

Vietoj to, kad valstiečiai pripažintų savo kaltę – gal suklydo, nebuvo visiems vienodai sąžiningi ir teisingi, ne, jie šaukia, kad kaltas tas, kuris tai paviešino ir apie tai kalba.

Tai valstiečiams savų protegavimas, įstatymo interpretacijos savų naudai jau normalu, teisinga ir įprasta? Konservatoriams, socdemams, liberalams įdarbinti savus, paskui juos ginti buvo įprasta praktika, žmonės matydami protekcijas ir neskaidrumą pyko, dabar tą pati daro ir darys valstiečiai?“ – savo atvirame laiške „pusbroliui Ramūnui“ klausia Klaipėdos rajono politikas Sigitas Karbauskas.

Jis ragina valstiečius „atsibusti“. „Tokia sistemine, nesąžininga partija ir būsit? Tiek vilčių į Jus dėjo Lietuva, vieną kitą korupcijos židinį pajudinote, bet saviems leidžiate proteguoti savus? Netikiu, kad eiliniams partijos nariams priimtini tokie partijos vadovų, regionų lyderių veiksmai, netikiu, kad jie džiaugiasi parama konservatoriams“, – rašo S. Karbauskas.

Jis paminėjo ir pastarųjų dienų Klaipėdos rajonui labai aktualų įvykį – naujos valdžios sprendimą perkelti ilgai planuoto Daugiafunkcio sporto centro statybos vietą iš Dariaus ir Girėno gatvės į nedidelę erdvę prie Gargždų miesto stadiono.

„85 procentai vietos gyventojų (1924 balsai) internetinėje apklausoje pasisakė už tai, kad ankstesnis planas nebūtų keičiamas, tačiau meras Bronius Markauskas negirdi piliečių nuomonės, stumia projekto pokyčius neslėpdamas, kad tokia yra naujos valdžios koalicijos sutartyje su liberalais ir konservatoriais įrašyta sąlyga.

Kas vyksta? Tokia dabar ir bus naujoji valstiečių politika? Saviems, už savus, dėl savų? Nauji Seimo rinkimai jau netoli. Ką rinksime?“ – retoriškai klausia Klaipėdos rajono politikas.

Savo „atvirame laiške pusbroliui Ramūnui“ jis pabrėžė, kad R. Petrauskienės pergalę šiuose papildomuose Seimo nario rinkimuose lėmė ne tik valstiečių, bet ir visų kitų sisteminių partijų susivienijimas ir bendra parama konservatorių kandidatei.

„R.Petrauskienę rėmė valstiečiai, liberalai, patys konservatoriai, socdemai (esą neoficialiai), o K. Krivicką antrame ture parėmė tik mūsų visuomeninio rinkimų komiteto „Kuriam kartu“ komandos dalis. K. Krivicką rėmėme ne tik kaip asmenybę, labiau kaip antisisteminį kandidatą.

Tariamo elito susivienijimas atnešė trapią – 207 balsų – pergalę konservatorei, reiškia, žmonės mato, stebi, vertina ir daro išvadas. Šią abejotiną pergalę vertinu kaip didelę viltį, kad žmonės supranta, kas vyksta“, – pažymėjo „Ramūno pusbrolis“.

Klaipėdos rajono politikas pažymėjo, kad konservatorių kandidatę „vos vos“ išstūmė į Seimą visų sisteminių partijų, mero, kaimyninių Klaipėdos, Palangos savivaldybių merų parama, taip pat buvusios kandidatės į Prezidentus Ingridos Šimonytės parama.

„Apgailestauju, kad valstiečiai, kurie buvo daugelio viltis kurti pokyčius Lietuvoje, tampa dar viena sistemine partija, prarandančia piliečių pasitikėjimą. Prisiminkime, kad tiek praėjusiuose Seimo rinkimuose, tiek šių metų savivaldos rinkimuose žmonės balsavo ne už valstiečius, o prieš konservatorius“, – pastebėjo Sigitas Karbauskas.

„Valstiečiai, o gal dar atsibusite? Gal susimąstysite, pergalvosite, ką ir kaip darote ir keisitės: stosite piliečių pusėn, nedangstysite savų klaidų, ryžtingai ir skaidriai dirbsite Lietuvai? Ne žodžiais, darbais parodykite, ką iš tiesų kuriate Lietuvai?“ – klausia Klaipėdos rajono politikas.

Anot jo, kiti Seimo rinkimai jau po metų, todėl turime žinoti, kas gali išvaduoti šalį nuo amžino murgdymosi interesuose.

„Visi norime skaidrios, sąžiningai ir teisingai savo piliečiams dirbančios valdžios. Koks bus kitas piliečių pasirinkimas? Valstiečiai ar vis dėlto – visiškai nauja jėga, kuri sukurs alternatyvą sistemoje klimpstantiems valstiečiams?“ – savo „atvirą laišką pusbroliui Ramūnui“ užbaigia Klaipėdos rajono politikas Sigitas Karbauskas.

Komentarai

 

 

 
  1. Teks balsuoti už Lenkų rinkiminę akciją (nes viena iš didesnių), Centro partiją (kuri vistik labai neskaitlinga) arba tą partiją, kurioje bus visų gerbiami Mindaugas Puidokas, Naglis Puteikis, Rūta Janutienė, Kristupas Krivickas. Nes valstiečiai apsijuokė, ožių ir liberastų partijos senai išsigimė, tik dar Lenkai ir Centro partija turi garbės.

    Thumb up 12 Thumb down 0

  2. Jei ir toliau taip elgsis, tai po rinkimų aiškiai atsivers kelias konservams, o kartu su jais ir Grybauskaitei geras postas.O jai bet kokio posto nereikės.Užteks ir premjerės.Ar to mums reikia? Nepasimokėt? Visa televizija dabar kaip varė taip ir varo ant valstiečių.Ir čia tikrai vyksta ne be konservų pagalbos.O valstiečiai nieko nedaro su nacionalinės televizijos valdymu.Reikia keisti vadovybę.Negi jie to nemato? Laiko liko nedaug

    Thumb up 17 Thumb down 0

  3. Jau kuris laikas valstieciai seime tiesiog stebina.Valstieciai neturi stuburo,neturi garbes,ir net neturi jokio uzsibrezto tikslo Lietuvai.Manau,kad karbauskis yra sudares sutarti su landsberginiais slaptai,todel va tokie ciudai ir dedasi.kitu atveju karbauskis jau senai butu susitvarkes su landsbergine partgauja ir nebeleides teroristinei partgaujai shikti ant saves ir ant visu pazaliavusiu valstieciu.Cia dar viena Lietuvos isdavyste,ypac tu ,kurie tikejosi ,kad landsberginiai bent jau nustos “tvarkyti” savo reikalus valstybes saskaita.Deja,Karbauskio perskystos blauzdos,arba irgi yra pakabintas kaip koks svarkelis ar tiesiog kaip Kildisienes paltas.Ramunai,kukliam ir mandagiam reikia buti su tokiais pat kai bendrauji.bet turint reikalu su paiutlige susirgusiom kobrom,reikia mandaguma ,kukluma padet toli ,toli,o su kobrom elgtis kaip elgesi piranijos su pasikesinusiu i ju ramybe.

    Thumb up 16 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...