Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Kovas 8 Pirmadienis
 

Klaipėdos rajono politikas paskelbė viešą laišką pusbroliui Ramūnui: valstiečiai, ar atsibusite? [Konservatorės pergalę lėmė valstiečių parama] 

2019-09-24 15:28 | Naujienos | Komentarų (4)

Klaipėdos rajono politikas Sigitas Karbauskas paskelbė atvirą laišką pusbroliui Ramūnui. Nuotr. iš Sigito Karbausko FB paskyros

Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos narys Sigitas Karbauskas paskelbė viešą laišką „pusbroliui Ramūnui“.

„Sekmadienį Klaipėdos rajone išrinkome Seimo narę konservatorę Rasą Petrauskienę. Kitą kandidatą, kurį rėmė didžioji dalis mūsų komandos – Kristupą Krivicką, konservatorė įveikė 207 balsais.

Ką parodė šie rinkimai į Seimą? Akivaizdu, kad jei vietiniai valstiečiai, valstiečių meras Bronius Markauskas nebūtų rėmę konservatorių kandidatės, rinkimus būtų laimėjęs Kristupas Krivickas. Dabar Lansbergiukas ir jo prieteliai gali drąsiai, pilna burna šaukti, kad laimėjo rinkimus. Taip, Klaipėdos rajone konservatoriai tikrai laimėjo ir tą pergalę jiems, gražiai supakuotą, įteikė patys valstiečiai“, – atvirame laiške rašo Klaipėdos rajono politikas.Jis teigia girdėjęs, jog vietos valstiečių parama konservatorei gavo valstiečių lyderio Ramūno Karbauskio pritarimą. „Esą priežastis, kodėl valstiečiai rėmė konservatorę, K. Krivicko garsiai įvardinta Klaipėdos rajono valstiečių nuodėmė – postas ir darbo vieta Tarybos nariui Raimundui Daubariui. Jo labui, netrukus po savivaldos rinkimų organizuotame konkurse į VŠĮ „Gargždų švara“ direktoriaus pavaduotojo postą, konkurso nuostatuose buvo įrašyta, kad vadovo pavaduotojui užteks ir aukštesniojo techninio išsilavinimo, kaip tik tokio, kokį ir yra įgijęs R. Daubaris.

Ką tai liudija? Manau, kad valstiečiai, kuo toliau, tuo labiau tampa dar viena sistemine Lietuvos partija ir praranda pokyčių kūrėjų vardą. Skirti gerai apmokamą darbo vietą savivaldybės įstaigoje savam žmogui, kuris neturi aukštojo išsilavinimo, neskaidru ir neteisinga. Kaltinti K. Krivicką, kad jis paviešino šį faktą, absurdiška ir paradoksalu.

Vietoj to, kad valstiečiai pripažintų savo kaltę – gal suklydo, nebuvo visiems vienodai sąžiningi ir teisingi, ne, jie šaukia, kad kaltas tas, kuris tai paviešino ir apie tai kalba.

Tai valstiečiams savų protegavimas, įstatymo interpretacijos savų naudai jau normalu, teisinga ir įprasta? Konservatoriams, socdemams, liberalams įdarbinti savus, paskui juos ginti buvo įprasta praktika, žmonės matydami protekcijas ir neskaidrumą pyko, dabar tą pati daro ir darys valstiečiai?“ – savo atvirame laiške „pusbroliui Ramūnui“ klausia Klaipėdos rajono politikas Sigitas Karbauskas.

Jis ragina valstiečius „atsibusti“. „Tokia sistemine, nesąžininga partija ir būsit? Tiek vilčių į Jus dėjo Lietuva, vieną kitą korupcijos židinį pajudinote, bet saviems leidžiate proteguoti savus? Netikiu, kad eiliniams partijos nariams priimtini tokie partijos vadovų, regionų lyderių veiksmai, netikiu, kad jie džiaugiasi parama konservatoriams“, – rašo S. Karbauskas.

Jis paminėjo ir pastarųjų dienų Klaipėdos rajonui labai aktualų įvykį – naujos valdžios sprendimą perkelti ilgai planuoto Daugiafunkcio sporto centro statybos vietą iš Dariaus ir Girėno gatvės į nedidelę erdvę prie Gargždų miesto stadiono.

„85 procentai vietos gyventojų (1924 balsai) internetinėje apklausoje pasisakė už tai, kad ankstesnis planas nebūtų keičiamas, tačiau meras Bronius Markauskas negirdi piliečių nuomonės, stumia projekto pokyčius neslėpdamas, kad tokia yra naujos valdžios koalicijos sutartyje su liberalais ir konservatoriais įrašyta sąlyga.

Kas vyksta? Tokia dabar ir bus naujoji valstiečių politika? Saviems, už savus, dėl savų? Nauji Seimo rinkimai jau netoli. Ką rinksime?“ – retoriškai klausia Klaipėdos rajono politikas.

Savo „atvirame laiške pusbroliui Ramūnui“ jis pabrėžė, kad R. Petrauskienės pergalę šiuose papildomuose Seimo nario rinkimuose lėmė ne tik valstiečių, bet ir visų kitų sisteminių partijų susivienijimas ir bendra parama konservatorių kandidatei.

„R.Petrauskienę rėmė valstiečiai, liberalai, patys konservatoriai, socdemai (esą neoficialiai), o K. Krivicką antrame ture parėmė tik mūsų visuomeninio rinkimų komiteto „Kuriam kartu“ komandos dalis. K. Krivicką rėmėme ne tik kaip asmenybę, labiau kaip antisisteminį kandidatą.

Tariamo elito susivienijimas atnešė trapią – 207 balsų – pergalę konservatorei, reiškia, žmonės mato, stebi, vertina ir daro išvadas. Šią abejotiną pergalę vertinu kaip didelę viltį, kad žmonės supranta, kas vyksta“, – pažymėjo „Ramūno pusbrolis“.

Klaipėdos rajono politikas pažymėjo, kad konservatorių kandidatę „vos vos“ išstūmė į Seimą visų sisteminių partijų, mero, kaimyninių Klaipėdos, Palangos savivaldybių merų parama, taip pat buvusios kandidatės į Prezidentus Ingridos Šimonytės parama.

„Apgailestauju, kad valstiečiai, kurie buvo daugelio viltis kurti pokyčius Lietuvoje, tampa dar viena sistemine partija, prarandančia piliečių pasitikėjimą. Prisiminkime, kad tiek praėjusiuose Seimo rinkimuose, tiek šių metų savivaldos rinkimuose žmonės balsavo ne už valstiečius, o prieš konservatorius“, – pastebėjo Sigitas Karbauskas.

„Valstiečiai, o gal dar atsibusite? Gal susimąstysite, pergalvosite, ką ir kaip darote ir keisitės: stosite piliečių pusėn, nedangstysite savų klaidų, ryžtingai ir skaidriai dirbsite Lietuvai? Ne žodžiais, darbais parodykite, ką iš tiesų kuriate Lietuvai?“ – klausia Klaipėdos rajono politikas.

Anot jo, kiti Seimo rinkimai jau po metų, todėl turime žinoti, kas gali išvaduoti šalį nuo amžino murgdymosi interesuose.

„Visi norime skaidrios, sąžiningai ir teisingai savo piliečiams dirbančios valdžios. Koks bus kitas piliečių pasirinkimas? Valstiečiai ar vis dėlto – visiškai nauja jėga, kuri sukurs alternatyvą sistemoje klimpstantiems valstiečiams?“ – savo „atvirą laišką pusbroliui Ramūnui“ užbaigia Klaipėdos rajono politikas Sigitas Karbauskas.

Komentarai

 

 

 
  1. Teks balsuoti už Lenkų rinkiminę akciją (nes viena iš didesnių), Centro partiją (kuri vistik labai neskaitlinga) arba tą partiją, kurioje bus visų gerbiami Mindaugas Puidokas, Naglis Puteikis, Rūta Janutienė, Kristupas Krivickas. Nes valstiečiai apsijuokė, ožių ir liberastų partijos senai išsigimė, tik dar Lenkai ir Centro partija turi garbės.

    Thumb up 12 Thumb down 0

  2. Jei ir toliau taip elgsis, tai po rinkimų aiškiai atsivers kelias konservams, o kartu su jais ir Grybauskaitei geras postas.O jai bet kokio posto nereikės.Užteks ir premjerės.Ar to mums reikia? Nepasimokėt? Visa televizija dabar kaip varė taip ir varo ant valstiečių.Ir čia tikrai vyksta ne be konservų pagalbos.O valstiečiai nieko nedaro su nacionalinės televizijos valdymu.Reikia keisti vadovybę.Negi jie to nemato? Laiko liko nedaug

    Thumb up 17 Thumb down 0

  3. Jau kuris laikas valstieciai seime tiesiog stebina.Valstieciai neturi stuburo,neturi garbes,ir net neturi jokio uzsibrezto tikslo Lietuvai.Manau,kad karbauskis yra sudares sutarti su landsberginiais slaptai,todel va tokie ciudai ir dedasi.kitu atveju karbauskis jau senai butu susitvarkes su landsbergine partgauja ir nebeleides teroristinei partgaujai shikti ant saves ir ant visu pazaliavusiu valstieciu.Cia dar viena Lietuvos isdavyste,ypac tu ,kurie tikejosi ,kad landsberginiai bent jau nustos “tvarkyti” savo reikalus valstybes saskaita.Deja,Karbauskio perskystos blauzdos,arba irgi yra pakabintas kaip koks svarkelis ar tiesiog kaip Kildisienes paltas.Ramunai,kukliam ir mandagiam reikia buti su tokiais pat kai bendrauji.bet turint reikalu su paiutlige susirgusiom kobrom,reikia mandaguma ,kukluma padet toli ,toli,o su kobrom elgtis kaip elgesi piranijos su pasikesinusiu i ju ramybe.

    Thumb up 16 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Fintech: kodėl finansų teisininkas – būtinas palydovas?
Patarimai tobulai terasai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Dokumentų valdymo sistema – būtina modernios įmonės sąlyga 
Elektroninė dokumentų valdymo sistema vis dažniau keičia pasenusius fizinius dokumentų sandėliavimo, valdymo ir...

Skaitymo nauda: kodėl privalote pamėgti knygas? 
Skubančiame ir moderniame šiuolaikinių technologijų pasaulyje vis sunkiau atrasti laiko įvairiems užsiėmimams savo...

Šaltojo skambučio patarimai, kaip padidinti pardavimų kiekį! 
Šalti skambučiai gali būti varginantys ir sunkūs, ypač jei neturite susikūrę tinkamo plano....

Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...