Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 17 Ketvirtadienis
 

Keturių Seimo frakcijų nariai registravo rezoliuciją dėl nepasitikėjimo  Lietuvos banko valdybos pirmininku Vitu Vasiliausku

2019-05-09 11:17 | Naujienos | Komentarų (40)

Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas. KK nuotr.

Daugiau nei 40 Seimo narių iš LVŽS, LSDDP, TT frakcijų ir mišrios Seimo narių grupės registravo Seimo rezoliucijos projektą, kuriuo reiškia nepasitikėjimą Lietuvos banko valdybos pirmininku Vitu Vasiliausku ir kreipiasi į jį, siūlydami atsistatydinti iš užimamų pareigų.

Rezoliucijos projekte teigiama, kad Lietuvos bankas vengė bendradarbiauti su parlamentinį tyrimą atliekančiu Seimo Biudžeto ir finansų komitetu, veikiančiu laikinosios komisijos teisėmis, ir galimai sąmoningai neteikė visos Lietuvos banko turimos informacijos apie VILIBOR indekso pokyčių krizės laikotarpiu priežastis bei aplinkybes ir šių pokyčių įtaką gyventojų palūkanų išlaidoms, taip apsunkindamas vykdomą parlamentinį tyrimą bei pristatydamas iškreiptą ir tikrovės neatitinkantį vaizdą apie 2009-2010 metų krizę Lietuvoje.

Konstatuojama, kad savo žodžiais ir veiksmais Lietuvos banko valdybos pirmininkas siekė nuteikti Lietuvos banko tarnautojus atmestinai ar net neigiamai vertinti atliekamą parlamentinį tyrimą, taip pažeisdamas geros moralės principus bei esminius Lietuvos banke taikomame etikos kodekse įtvirtintus pagarbos žmogui ir valstybei, padorumo, viešumo principus, menkindamas Tautos atstovybės vykdomą veiklą, ją apibūdindamas kaip „beprasmiškiausią darbą“, „marodieriavimą“ ir net „santykius su lavonais“.

Seimo narių nuomone, Lietuvos banko pozicija parlamentinio tyrimo atžvilgiu ir valdybos pirmininko Vito Vasiliausko elgesys buvo skirti ginti siaurus institucinius ir komercinių bankų, o ne jų klientų ir visų šalies piliečių interesus.

Rezoliuciją pasirašę Seimo nariai siūlo pripažinti, kad tokiais veiksmais Lietuvos banko valdybos pirmininkas pažemino Seimo reputaciją bei diskreditavo Lietuvos banką, kaip pagrindinę už Lietuvos finansų sistemos ir finansinių paslaugų priežiūrą atsakingą instituciją. Todėl siūloma pareikšti nepasitikėjimą Lietuvos banko valdybos pirmininku Vitu Vasiliausku ir kreipiamasi į jį, siūlant atsistatydinti iš užimamų pareigų. Jam neatsistatydinus Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė raginama pradėti Lietuvos banko valdybos pirmininko Vito Vasiliausko atleidimo iš užimamų pareigų procedūrą.

Rezoliucijos projektą planuojama pateikti Seimo plenariniame posėdyje antradienį, gegužės 14 dieną.

Komentarai

 

 

 
 1. Is pradziu nacionalizavo bet ner kaip pavogti pinigu tada paskelbe bankrota tam prime lanzbergistai nauja istatyma turetu visa ta gauja dengi snoro bankininku jieskini

  Thumb up 6 Thumb down 0

 2. Iškrypėlės Austėjos išnaudotas Liansbergiukas , pats dalyvaves aferose su pensijų fondu ir bandęs apiplėšti pensininkus mums kiša aferistę Šimonytę įį preidentus ….
  NEGALIMA rinkti Lansberginių kandidatų Šimonytės į prezidentus ,,, ji bandys išsisukti nuo atsakomyės už ,,snoro,, aferą …..
  ŠIMONYTĖ sėdės ne tik už ,,snoras,, užgrobimą , bet ir už aferas su valstybės obligacijomis iš kurių neteisėtai pelnėsi KGB prostitutė Grybauskaitė …..
  NEJAUGI balsuosite už aferistę Šimonytę , kad išsukti ją nuo baudžiamosios atsakomybės ?

  Thumb up 14 Thumb down 0

 3. SURAS tą Vasiliauską varlių prišiktoje baloje snukiu žemyn , nes bijos kad neprasikalbėtų kieno nurodymus vykdė skurdindamas žmones ir naikindamas ,,snoro,, banką …
  Nuostuolius tai reikės atlyginti iskaitant 1,1 milijardo , nes pralaimės Paryžiaus arbitraže ,,snoro,, bylą.
  O paskui ateis eilė ir Šimongrybės ….

  Thumb up 16 Thumb down 0

 4. Snoro“ byla atgimsta: arbitraže Paryžiuje banko akcininkai reikalauja iš Lietuvos milijardo daugiau lrytas.

  Thumb up 22 Thumb down 0

 5. Vasiliauskas laukia rinkimu baigties. Kai Simonyte ar Nauseda taps prezidentu, Grybauskaite premjere, Vasilaiuskas toliau sekmingai vadovaus banko elitui. Elita aptarnaujantis bankas.

  Thumb up 18 Thumb down 1

  • todel ir nebalsuojam uz saldziai snekancius urodus,juk yra uz ka ir be situ siuksliu

   Thumb up 14 Thumb down 0

 6. AKIVAIZDU, KAD IR SNORĄ UŽVERTĖ GRYBAUSKAITĖS GAUJA SU LANDSBERGINIŲ CHUNTA, PADEDANT PREZIDENTES EUNUCHUI VASILIAUSKUI IR VIŠTGAIDŽIUI, ŠIANDIEN JAU KANDIDATUI Į PREZIDENTUS ŠIMONIŲ KUMELEI.

  Thumb up 19 Thumb down 0

  • ŠIMONYTĖ YRA VAGIS. JI KARTU SU VASILIAUSKU IR KUBILIUMI UŽGROBĖ SNORO BANKĄ, PASIKVIETĖ AFERISTUS FRIKLĮ SU KUPERIU IR IŠVOGĖ IŠ BANKO SĄSKAITŲ ŽMONIŲ PINIGUS. O IŠ KUPERIO GAUTUS OTKATUS SUNEŠĖ GRYBAUSKAITĖS RINKIMAMS. ŠIMONYTĖS VIETA TEISIAMŲJŲ SUOLE.

   Thumb up 15 Thumb down 0

 7. Vasiliauskas -Vienintelis CB vadovas Europoje ,o gal ir pasaulyje ,kuris nieko nenutuokia apie bankininkystę ir ekonomiką.Bet jis puikiai patarnavo senmergei Daliai,tad pastaroji sugebėjo Vitą iprūdinti i Lietuvos banko vadovus.Cūdai Marijos Žemėj ,ir tiek.Užtat Europos niekada ir nepasivysim su tokiai vadais ir vadovais. Bet kvailiems lietuviams dar vis nedaeina,kad Nuosėda ir Šimonytė yra Skandinavų bankų statytiniai,o jau vienas bankų statytinis Europoje Prancūzijos Prezidentas Macronas jau baigia suniokoti ir sunaikyti savo šalį ir Europos sąjungą.Jau norisi keiktis nuotokių liaupsių -oi kokie fainuoliai ,protinguoliai Ingrida ir Gitanas.Juk visi kandidatai yra tokie potinguoliai,išskyrus Puteikį ,kuris buvo kontūzytas Afganistano kare.Bet reikia galvoti į priekį,ką tie kandidatai atstovauja ir ką jie nuveiks Lietuvos labui.

  Thumb up 14 Thumb down 0

 8. Ramūnai Karbauski, pagarsinkit 2011 metų laiškus iš SNORO sustabdymo laikų. Ir juos ištirkit. Mažai Ožio gaujai ir Tulpei nepasirodys. O Tulpei tai bus ne jos “meilės” laiškai E.Masiuliui, nuo kurių vien paviešinimo Bestija iš baimės vos n.e.apsimyžo.

  Thumb up 15 Thumb down 0

 9. Paprastai tokius vagis su antrankiais isveda, cia dar jo pono prasoma, juk isvoge, isparceliavo is salies milijardus, budamas itakingoje gaujoje, bet atsakingas uz visos Lietuvos pinigus ir tai dare n metu, sukurdamas zudanti svedu banku monopoli, kuris nuskurdino daugybe Lietuvos zmoniu ir jis dar nemato savo kaltes? Lovio kiaules dideles akys.

  Thumb up 16 Thumb down 0

 10. Vasiliauskai, – “maroderiavimas” ir “santykiai su lavonais” , ką tamsta sakai, yra tai, ką jūs su konservatorių kandidate į prezidentus ta retadante kutvela Šimonyte padarėte su Snoro banku! Jūs, niekšai, iš pradžių nužudėte banką, o po to prasidėjo maroderiavimas. Dabar jau 8-ti metai vagiate iš, neva, “numirusio” Snoro banko žmonių pinigus ir vargo nematote. O pinigai “mirusiame” banke kaip nesibaigia, taip nesibaigia, – tai ir yra santykiai su lavonais. Dar ir mėlynam chalatui per “otkatus” duoda su “numirusiu” banku (pa)santykiauti. Jei galėčiau, tai jus p.a.d.l.o.s. savo rankomis pasmaugčiau!

  Thumb up 11 Thumb down 0

  • PROKURORAI, PAJUDINKIT GRYBAUSKAITĖS “KRIŠTOLĄ” VASILIAUSKĄ SU LIEMENE. JAM E.MASIULIS , PAĖMĘS IŠ KURLIANSKIO MG BALTIC KONCERNO VADOVO D.MOCKAUS PINIGUS, NEŠĖ TUOS PINIGUS UŽ VARTOJIMO KREDITŲ ĮSTATYMĄ. O KAI STT INFORMAVO TULPĘ, KAM SKIRTA PAKYŠA, TAI PASTAROJI IŠSIGANDUSI LIEPĖ STT VYRAMS OPERACIJĄ TIES E.MASIULIU IR PABAIGTI. IR TATAI LANDSBERGIUI TAI BUVO GERAI – LIBERALŲ PARTIJA TAPO POLITINIAIS LAVONAIS. ANŪKUI KELIĄ TUO PAČIU “PRAVALĖ”.

   Thumb up 12 Thumb down 0

 11. Kokia rezoliucija ji placiadante kubila lanzberloida i lukiskes ji turta greiciau arestuot nes tuoj antonovas musu turta atims svolaciai

  Thumb up 13 Thumb down 0

 12. tiek “prisirpo” prisipleses pinigeliu. Nutuko jie visi, simones, nausedos, broileriai su prievartautojom, tatos, kubilai su magnolijom, prikiso lrt ir visus politpletkininkus, nes skalija nesustodami ir varo ant valstieciu. Atsibuskim zmones, is tos gaujos ne vieno nerinkime. Tik uz Skverneli, seimo nariu skaiciaus mazinima, gal apsivalysim nuo juknevicieniu, palucku, kubilu, broileriu, simonyciu, razmu, degutieniu, anusausku ir autoralininkiu bilotaiciu

  Thumb up 20 Thumb down 0

  • DANSKE bankas, SWEDBANKAS ir NORDEA bankas šauniai plauna pinigus po Grybauskaitės statytinio LB vadovo Vasiliausko sparneliu ir vargo nemato. O PROKURORAI, STT ar FNTT tyrėjai ir visokie gėjai irgi užmerkę akis. Matomai pateptos MŪSŲ VALDŽIOS RANKELĖS….

   Thumb up 11 Thumb down 0

 13. ĮDOMIAUSIA , kodėl tyli LRGP ir nesiima jokių teisinių priemonių , kad apginti viešą interesą ?
  KGB prostitutės Grybauskaitės statytinis D. Valys tylėjo , o dabar ir E. Pašilis tyli ,,, nes žino kad teks patraukti baudžiamojon atsakomybėn ir KGB prostitutę ….
  Tai kam reikalinga tokia LRGP kuri dangsto milijardines aferas ?

  Thumb up 18 Thumb down 0

  • Iki sios dienos labai panasu ,kad tiek prokurorai tiek teismai ,atstovauja ir gina ne Lietuva,Lietuvos zmoniu interesus,bet turedami visas teises ,valstybes vardu ,dangsto tu milijardiniu aferistu “biznius”.Tai nusikaltimai pries Lietuvos zmones.Ka gali nuveikti teisininkai ,kai ju darbas ir nurodomi metodai tiesiai per tulpiu pasta???Manau ateityje bus ivardinti ir tie uniformuoti ponai,kurie dangste milijardinius nusikaltimus.Berods teisiskai tai vadintusi nusikalteliams padedantys -tai trktuojami kaip bendrininkai.

   Thumb up 13 Thumb down 0

 14. Advokatūros Guru – JAV advokatų kompanija Alton & Bird LLP, kuri Paryžiuje Tarptautiniame arbitraže atstovaus Snoro banko akcininkus, – pati atstovauja tokias pasaulio milžines kaip Apple, Nokia, Microsoft, Toyota Motors Corp, Porche, Starbuks Corp ir kt. perkąs Lietuvą kaip popkorną ir užgers Coca-Cola, kurios interesus taip pat atstovauja.

  Thumb up 16 Thumb down 0

 15. … pradžioje, kaip ir iš visų “vištų vagių”, iš vasiliausko reikia paimti pasą ir pasižadėjimą iš šalies niekur neišvykti ir skubiai teisti už Snoro aferą… o menki užduoti klausimai konferencijoje tik parodo, kad Lietuvos “žurnalistams” tik apie “rusai puola” ir terašynėti. Ten protelio visai nereikia…

  Thumb up 18 Thumb down 0

 16. Atrodo, kad ir čia prie Snoro banko Ožio kvapas tvyro. KGB stukačius-dėdulė yra vagis Nr.1 Lietuvoje. Pavogė ne tik tvartelį, bet ir Norvegijos žmonių dovanotą tautos fondą, o prichvatizuotą pavogtą konservatorių partiją net sugebėjo Anūkui padovanoti. Prieš tai įtaisė dar Anūką į Eurosojūzo pinigų melžyklą, kad galėtų iš dujų laivo-terminalo per Bermudų ofšorus gaunamų “otkatų” srautus suderinti bei sukontroliuoti. O dar prisiminkime Anūko žmonos Austėjos Čijauskaitės, tos žabos, už valstybės pinigus vystomą vaikų darželių biznį arba žemės sklypus už 1 EUR. Afigiet.

  Thumb up 16 Thumb down 0

  • Jeigu iš tiesų Lietuvai reikės mokėti milijardą eurų už Snoro banko uždarymą,ponas Karbauski pasitrauk iš valdžios ir leisk tą milijardą sumokėti tiems,kuriems valdant buvo uždarytas tas bankas.Tegul nuo žmonelių trusikus mauna tuo metu buvę valdžioje.

   Thumb up 17 Thumb down 0

 17. Senai buvo laikas si pona atlaisvinti nuo banko reikalu.Kokia nauda Lietuvai gali duoti banke tunodami vasiliauskai,simonytes ir panasus???Seimas jau praeitoj kadencijoj turejo ta klausima isspresti.Bet mane stebina landsberginiu partgaujos seime veiksmai su ju pastumdeliais liberastais.kaip tie dvygubos morales clienai gali aplamai seime darbuotis?? Kiek kartu girdeta rekiant ,kad jie nori teisingumo,nori ir zada Lietuvos gyventojams vis geresni rytoju,o vat kai reikalai pasisuka apie prashiktus milijardus,visi kaip katinai miltus prishike slapstosi,bijo balsuoti ir bega is komisijos verdikto pasirasymo,ir va siuo atveju net nedrista pasirasyti po interpeliacija vienam is Lietuvos naikintoju?? kas tai,dvyguba morale?? Gal tai prezidentes pasluosteliai jos ir jos sebru apsaugai???

  Thumb up 17 Thumb down 0

 18. padal save sprendžia apie santykiavimą su lavonais, juk moralė jam ne šio pasaulio dimencija.

  Thumb up 22 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...