Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugsėjis 18 Šeštadienis
 

Kauno rajono gyventoja: į policiją kreipiausi dėl dingusio telefono, o dabar būsiu teisiama „dėl pasipriešinimo policijai“

2013-09-03 13:01 | Teisėsauga | Komentarų (18)

Ką iš tiesų reiškia "pasipriešinimas policijai" ir kas į tą sąvoką turėtų įeiti? KK nuotr.

Yra toks posakis: „Neturėjo boba vargo, nusipirko karvę“. Taip ir šiuo atveju: neturėjo Kauno rajone, Vilkijos kaime gyvenanti Ona S. vargo, nusipirko mobilųjį telefoną. Iš „Omnitelio“, su dokumentais, viskas tvarkingai. O išleisdama į svečius savo dešimtmetę dukrą pasisvečiuoti pas kaime gyvenančios socialinės darbuotojos anūką (daugiau vaikų panašaus amžiaus nėra, o vaikai juk nori žaisti), įdėjo ir tą „Omnitelyje“ pirktą mobilųjį telefoną – kad dukra galėtų paskambinti motinai (ar atvirkščiai), jeigu kas. Iš svečių dešimtmetė grįžo be mobiliojo ryšio telefono. Gal svečiuose paliko, gal kur bežaisdama pametė. Pats telefono aparatas dar geras, pirktas tik šiemet. Taigi, logiška, kad Ona S. kreipėsi į vietinę policijos nuovadą – kad padėtų surasti mobilųjį telefoną.

Telefonas dingo penktadienį, liepos 26 d. Kadangi vietinė policijos nuovada šeštadienį ir sekmadienį nedirba, Ona S. pareiškimą dėl dingusio telefono parašė liepos 29 d., pirmadienį. O tada… ir prasidėjo.

Pirmas „pogromas“, kaip „Karštam komentarui“ papasakojo Ona S., įvyko rugpjūčio 1 d.

„Įvirto į namus trys moterys, pradėjo po spinteles landžioti. Kažką surašė, kad ten kvapas nuo manęs sklinda negeras, liepė pasirašyti. Nepasirašiau. Rugpjūčio 5 d. parašiau skundą į prokuratūrą. O tada… Atvažiavo rugpjūčio 8 d., dviem ekipažais, liepė pasirašyti tą dokumentą, kurio nepasirašiau rugpjūčio 1 d.,  – nepasirašiau, tai  dešimtmetės dukters akivaizdoje uždėjo man antrankius ir išvežė mane į policijos nuovadą. Atseit priešinausi policijai. Aš, 53 metų, šluba, be dantų – pasipriešinau 4 policijos pareigūnams! Ten su antrankiais prasėdėjau apie pusę valandos. Liepė pūsti į alkotesterį – atseit girta. Nepūčiau. Bet tada atvažiavo mano vyresnė duktė su žentu ir pasakė: „Mama, dėl šventos ramybės, papūskit“. Papūčiau, alkotesteris rodė 0,00. Tada „girtumas“ dingo, liko „pasipriešinimas policijai“. Ir dabar mane teis – neva už vaiko nepriežiūrą ir už pasipriešinimą policijai. O aš kreipiausi į policiją tik dėl vieno – dėl dingusio telefono“, – „Karštam komentarui“ įspūdžius iš susidūrimo su Kauno rajono policijos pareigūnais pasakojo Vilkijos kaimo gyventoja Ona S.

Bet tai – dar ne viskas. Visas tas incidentas rugpjūčio 8 d. su antrankiais vyko dešimtmetės Onos S. dukters akivaizdoje. Ona dukrą augina viena. Mergaitė, pamačiusi, kad motiną su antrankiais išsiveža policijos pareigūnai, baisiai išsigando. Mergaitė pradėjo lankytis pas psichologą, atsirado labai negerų sveikatos problemų. „Kai psichologė paprašė nupiešti, ko mano dukra labiausiai bijo, kas ją taip išgąsdino, dukra nupiešė raudoną velnią ir užrašė „Darius“. Čia to policininko, kur mane su antrankiais išsivežė, vardas. Pavardės net nežinau“, – redakcijai pasakojo Kauno rajono gyventoja.

Ji mano, jog visas šitas „buldozeris“ per ją „pervažiavo“ tik dėl to, kad ji kreipėsi į policiją su pareiškimu padėti surasti dingusį mobilųjį telefoną.

„Aš tikrai nežinau, ką dabar daryti. Savo namuose jaučiuosi labai nesaugi. O juk aš norėjau tik vieno – kad pradėtų tyrimą dėl mano dingusio mobiliojo ryšio telefono“, – „Karštam komentarui“ sakė Vilkijos kaimo, Kauno r., gyventoja.

Ji įsitikinusi – nebūtų rašiusi pareiškimo policijai, nebūtų prašiusi surasti dingusį mobilųjį telefoną, tai ir šią dieną ramiai gyventų.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. ne policija,bet milicia/cia as APIE GARLIAVOS SURMA/ KA TEKO PMATYTI PER TV3 ,TAI GYVENIME NEPASIMIRS/ MANAU LIETUVOJ VISKAS BUS TIK BLOGIAU IR BLOGIAU/PATYS LAIMINGIAUSI ZMONES ,KURIE EMIGRAVOME/

  Thumb up 1 Thumb down 0

 2. jusw kurvos kausai zvengianr,pabukit jos vietoje,kazin kaip bustu,jai uz lempa nuvelka i mentyna gaunat malku ir t.t.o kad jie nemoka dirbt su zmonems,ir senai yra aisku bukaprociai jie visi sulinde i ta mentyna,kas tingejo eit normalu moksla krimst lindo i mentyno mokyklas tiek klaipedos tiek kauno

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Mociutei matomai dega padai, kad dvi administracinės bylos teisme. Tik niekas nežino, kad pirma karta policija užfiksavo neblaivią ir už tai buvo surašytas protokolas už vaikų nepriežiūrą. Jei tai būtų pasipriešinimas policijai tai būtų iškelta baudžiamoji byla, Visas straipsnis kvepia žurnalistiniu detektyvu su pagrąžinimais ir patepliojimais :)

  Thumb up 3 Thumb down 0

  • TOS ONOS NEZINO,VISI..PRISIDARĖ VAIKŲ PER VYRUS ĖJO KAIP ……O DABAR KALTŲ IEŠKO,MELAGIŲ MELAGĖ,NORĖJO VYRAS Į KAIRĘ AR DEŠINĘ PASUKKTI TAI PIRMU TAIKYMU PAS ONĄ VISI VARĖ,OI KOKIA BAISI ,IR KĄ TEN JIE RADO PAS JĄ…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. KK kažko užpyko ant policijos.Jau antra istorija iš eilės apie tuos blogus policininkus ..Ar užsakymą gavo tokį -pasiundyti žmones prieš policiją?…

  Thumb up 0 Thumb down 2

  • Šis komentaras tikrai keistas.
   Policija privalo išmokti normaliai dirbti su visuomene, ir nustoti dangstyti savo gretose esančių vilkolakių.
   Bet kuriuo atveju policija privalo informuoti visuomenę apie objektyvų tyrimą tokių faktų, kurie vienaip ar kitaip nedaro garbės policijos pareigūnams. To nesant, policija, kaip ir bet kokia kita teisėsaugos ar jėgos struktūra, negalės dirbti visuomenės labui, o pavirs neliečiama, VIRŠ VISUOMENĖS tūnančia “kasta”.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • bet ir turi laiko policininkai darbe komentarus rasineti.O pas nusikaltelius nera kada nuvykti.Nei batu,nei benzino,nei noro… Va,jei koks mitingas ar kokios eitynes, prasom – keli simtai atvyks… Zmogeliai,neieskokim jokiu tiesu’,ji seniai suprivatizuota valdzios veikeju ir juos akylai nuo tautos sauganciu “milicininku.” Zinoma,eiliniai policininkai cia niekuo deti, uz juos juk sprendzia ‘vadai’. O jie – gerai atrodo,vos telpa i TV ekranus. Jiems matomai netruksta pinigu., batai geri ir masinos liuksusines. geros dienos,ponuliai!

   Thumb up 1 Thumb down 0

 5. pasipriešinimas policijai
  manau, ta tema bus išgvildenta, kai prasidės teismai, kuriuose Garliavos įvykių dalyvį gins advokatas Marcinkevičius

  Thumb up 2 Thumb down 1

 6. Kazko nenustebau.Nors ir ne Ona is kaimo,o tik paprastas Vilniaus PK 3 parapijos miescionis ,ale pareiskima greit atsiemiau,nes anot Ilfo ir Petrovo -pajutau,kad tuoj prades musti.

  Thumb up 2 Thumb down 0

 7. Išvada perskaičius paskutinius du KK straipsnius:

  Skvernelis lėks lauk.

  Dar viena išvada:

  Senai reikėjo.

  Thumb up 6 Thumb down 0

 8. jau taip yra:
  1) policija visada teisi;
  2) jeigu neteisi, skaityk 1 punktą.
  Ir jokių diskusijų.

  Thumb up 6 Thumb down 0

 9. nėra čia ko turėti mobiliakus, sovietmečiu visi gyveno be mobilių ir ką – “pasipriešinimo milicijai” buvo kur kas mažiau :)

  Thumb up 3 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
3 patarimai, norintiems puikiai pasiruošti anglų kalbos valstybiniam brandos egzaminui
Kaip pasirinkti plautuvę virtuvei?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...