Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Vasaris 19 Trečiadienis
 

Kauno apygardos prokuratūroje D.Kedžio mirtis – „gera naujiena“

2010-04-22 15:02 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (137)

Naujai pareigūnų brukama versija:D.Kedys užspringo ir todėl numirė. Kuo užspringo? Pedofilų klanu?

Drąsiaus Kedžio nužudymo strategai pagal aplinkybes vis koreguoja D.Kedžio mirties aplinkybes. Dar neseniai buvo skelbiama, kad Drąsiaus Kedžio mirtes priežastis – sušalimas. Esą prigėręs alkoholio D.Kedys nebepaėjo, nukrito miškelyje kniūbsčias ant kelių, sušalo ir numirė.

Tačiau šią versiją paneigė Drąsiaus Kedžio kūną jo radimo vietoje apžiūrėjusi tyrėja. Ji D.Kedžio artimiesiems teigė, jog šitoje situacijoje elgsis sąžiningai ir nemeluos. „Drąsius nebuvo sušalęs, pasakė tyrėja“, – „Karštam komentarui“ sakė D.Kedžio krikšto mama A.Skučienė.

Pasak jos, tyrėja teigė galinti paliudyti, jog kai ji apžiūrėjo rastą D.Kedžio kūną, jis nebuvo sušalęs.

Taip žlugus sušalimo versijai, netikėtai atsirado nauja D.Kedžio mirties versija – D.Kedys užspringo ir numirė.

Kokią kitą pasaką mums paseks Kauno žudynių ir D.Kedžio nužudymo strategai?

Kaip A.Žilius areštinėje priėmė „gerą naujieną“

Paleistas iš areštinės, buvęs D.Kedžio draugas A.Žilius apsilankė pas D.Kedžio mamą ir papasakojo, kaip su juo mūsų juodieji pareigūnai bandė susidoroti.

„Graikijoje jam lietuvė moteris primygtinai siūlė atsigerti sulčių. Kai jis atsigėrė, prarado sąmonę, buvo sumuštas, sutryptas jo mobilusis telefonas, pavogti dokumentai ir piniginė“, – KK pasakojo D.Kedžio mama.

„Sugrįžus į Lietuvą, jis buvo sulaikytas. Į areštinę atėjęs pareigūnas A.Žiliui pasakė: „Turiu gerą naujieną – Kedys negyvas“. Už tai A.Žilius trenkė pareigūnui. Įsivaizduojat, kad mano sūnus negyvas – gera naujiena“, – verkė D.Kedžio mama.

Už tai, kad dėl tokios „geros naujienos“ A.Žilius trenkė pareigūnui, jam, pasak L.Kedienės, buvo pareikšti įtarimai.

KK inf.

2010-04-22

Komentarai

 

 

 
 1. Oho, geras YouTube “vaizdo įrašą apie , kaip sukurti virtualų katalogą , aš visiškai got it . Ačiū keep it up .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. kiek pamenu spauda kažkada rašė( gal apie 2000 metais) , kad Oniūnas policininkus kažkokius lyg buvo įskundęs Specialiųjų tyrimų tarnybai dėl kyšio paėmimo iš jo, kai jis vairavo neblaivus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. drauge buvus
  (kopija), Tokia motina kaip laima, neverta motinos vardo. Nereikia apsimesti, ir vaidinti gerute. Yra bendradarbes, pazistamos, buvusios drauges, mokytojos, kurios zino, kaip tu gyvenai, kaip daveisi nuo 12 metu, su visokiaias diedais, kas tik uzkalbindavo, iesodavai nuotykiu visur ir visada.Gyvenai ne tiek biednu, kiek gerianciu-alkoholiku seimoje, ir laisvo tavo gyvenimo niekas nekontroliavo.Apsigyvenus normalioj seimoj, jau nemokejai gyvent, toliau norejai gastroliu, po kiekbvieno buitinio apsipykimo, lekdavai is namu, ir gastroliuodavai, valkidavaisi po klubus.Davei skelbimus, kad ieskai draugo, i radiaja , laikrascius, kuris padetu materialiai.Pakol viena karta ta skelbima isgirdo pro radija pats Drasius.Del to ir galutinai issiskyrei.Misko paukstis i miska ziuri, .O po to jau darei ka norejai. daveisi pati su Usu, dar vadindavai ji stora kiaule, pasakodavai kaip slykstu su juo…nes mazai ka gali. O po to pradejai mergaite jam pardavineti ir atsistojai ant koju, praturtejai, Visi zino, tavo pazistami, daug pasakodavai, o isvadas toliau galima pasidaryt. O dabar neapsimesk, kad nezinojai apie Drasiaus likima, ir kur jis, ir kas su juo daroma.Kartu planavot su stora kiaule….Aisku vykdytojai buvo kiti, bet nemazai ir pati zinai. ….Kodel tave gina uso advokatai.Jei jis butu nekaltai apkaltintas, tai su tavim seniai nenoretu turet nieko bendro, o gintusi pats, Jus vieno lizdo pauksciai, ….Toliau uzdarbiausi is savo vaiko…Tau nieko nera svento. Tu supusvusi dvasiskai ir moraliskai iki pat saknu.Bet ateis ir tau atpildo diena, uz toki nuzmogejima.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Tokie įvykiai ir masiniai nesutarimai įrodo, kad RESPUBLIKOS valdymo santvarka nėra tinkama. Laikas keisti valstybės valdymo santvarką – įvesti papildomų saugiklių – LDK su Karaliumi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Dėmesio visiems, Balandžio 24dieną, 12:00 valandą visi renkamės išlydėti D.K į paskutinę kelionę. Susitiksime prie Kauno pilies esančioje stovėjimo aikštelėje, visų prašau atvykti su savo transportu, o neturintiems atvykti paprastai, manau, visose mašinose atsiras vietos bendraminčiam susėst, papuošt mašinas Juodais kaspinais ir lėtai su įjungtais avarinės šviesos žibintais kolona judėt link Jonučių miestelio kapinių (kur bus laidojimas D.K.) Taigi jau nemažai norinčių dalyvaut bus, jeigu tu taip pat palaikei D.K kai buvo gyvas,palaikyk ir toliau, nes jis – žmogus stojęs prieš sistemą ir paskyręs savo gyvenimą surast tiesą. Taigi atsineškite plakatus, vėliavas, juodus kaspinus bei žvakes palydėt žmogų, kuris to vertas… Vieta: Kaunas, Kauno pilies stovėjimo aikštelė Data: Balandžio 24d. (šeštadienis) Laikas: 12:00 (vidurdienis) Ačiū už dėmesį. "„Kviečiame visus, visus. Kviečiame visą Lietuvą. Atvažiuokite šeštadienį pirmą valandą į Kedžio laidotuves. Tegul Lietuva pažiūri, ką padarė… žinot kas“, – raudodama kalbėjo B.Stepankevičienė. (15min.lt)" P.S.LABAI PRASAU PADEKITE PLATINTI!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. kaip galit is laidotuviu daryt kazkoki tai sou.keistas supratimas Ateikyt kas norit…ziurekyt… jokios pagarbos mirusiam

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Kauno prokurorų kileriai dirbo profesionaliai.Kedį nesužalojo,jam į gerklę suvarė bonkelę degtinės išnešė į lauką ir numetė,kad žmonės jį surastų.Na tikkrai neįtikėtina,kad Kedys tokiu šaltu metų laiku būtų ėjęs į lauką vienas gerti iš bonkos.Čia pono Ūso ir Betingio samdiniai persistengė,tačiau valstybinius apdovanojimus tikrai gaus,nes paqsistengs l.e.p.generalinis prokuroras .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. nekenciu taves nes tavo prokurorai zudo musu vaikus tyciojasi naikina ir prievartauja ……Drasius jau senai buvo laikomas ju zudiku ir plaukus jam daze aidas blondinas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. paskelbkite zinia, kad visuose komentaruose platinama ,kad rytoj tie kas negali atvykti i laidotuves renkasi deginti zvakuciu uz Drasiu prie savo miesto prokuraturu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. xx

  2010 04 23 04:56

  Copypaste: " Jūs dar tikriausiai nesuprantate kad penktadienį ne vien tik Kedys mirė. Jūs, klano atstovai mielieji patys iš jo padarėte tautos didvyrį. Jis bus antrasis Kalanta, antroji legenda, kuri sukilo prieš sistemą. Jūs nesuprantate, ane? Šiandieną liaudis parypuos, parašinės komentarus ir nurims. Keli mitingai, kelios akcijos – galbūt. Nepavojinga, tiesa? Ko čia bijoti, runkelių, avinų… Bet kartu su tuo žmogumi kiekviename teisybės ieškančiame žmoguje kažkas nutrūko. Kiekvienam teisingajam sugelė širdį. Daugelis jaučiasi lyg praradę šeimos narį. Šiandien jie tyli. Bet tik šiandien. Traukinio stabdžiai sulyg šio žmogaus mirtimi atsileido. Jis įgauna pagreitį ir įsibėgėja. Traukinys, kurį stumia ne paprasti vagonai, bet milijonas? Pusantro? du milijonai? nusivylusių piliečių. Dėka šio klano tie patys piliečiai pradeda bijoti ir nekęsti savo Tėvynės. Bet visais laikais pabaigos pradžia budavo nepastebima… Jūs nesuprantate, bet šiandieną, nužudę vieną priešą įgijote jų milijoną. Tylių priešų. Runkeliai jus stebės. Kiekvienas runkelis šalia jūsų kuris giliai širdyje už Kedį nekęs jūsų ir viešins. Visų neišpjausite : ) Neužteks degtinės ir pakalikų…."

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. ACIU GIEDRES **** komandai! BUKITE TOLIAU TOKIE,KOKIE ESATE! …ATA DRASIAUS SIELAI:( Meldziames uz SIELOS RAMYBE…uz iskankinta,sudraskyta,suzeista bet ISLIKUSIA KOVOJE!!!,,,-ZMONES jau "prabudo" ir SAUGOKITE SAVO VAIKUS! GINKITE JUOS TAIP,KAIP GYNE DRASIUS!*GILI UZUOJAUTA DRASIAUS SEIMAI>…GERIAU DIDVYRIU NUMIRT,NEGU GYVENT…-NIEKSAIS!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. ką veikė Naruševičius Lietuvoje, kuris kaip girdėjau per žiniasklaidą taip pat gyvena netoli tos vietos kur rado AADrąsių? Jo duktė Vokietijoje su močiute. Kad gyventi, reikia turėti pajamų tai žinome visi. Koks buvo jo darbas?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. uoi,
  2010 04 23 00:10Prisipazystu,esu absoliutus diletantas temoje,apie kuria rasau.Bandau remtis tik sveika nuovoka ir loginiu mastymu… Buvo ne karta skelbta spaudoje, kad salia Drasiaus kuno buvo rastas, laisvoje(atsiprasau,jeigu klystu) prekyboje esantis dujinis pistoletas „Baikal iz 79-8“ kuris buvo perdirbtas saudyti koviniais soviniais su duslintuvu….. Butent is sio ginklo buvo nusautas a.a. teisejas… Internete radau,kad sios markes dujinio ginklo kalibras 8mm.,saudymo nuotolis, iki 3 m. Vadinasi,ji buvo imanoma perdirbti saudyti tik didesnio kalibro koviniais (suprantama,ne dujiniais) soviniais…. Internete randau,kad artimiausias kovinis sovinys,kuris tiktu siam ginklui,po vamzdzio istekinimo, -9mm Istekinus vamzdi,jo sieneles suploneja.Idejus i toki ginkla kovini sovini,-suvio metu,spaudimas i vamzdzio sieneles(palyginus su soviniu,turinciu dujini uztaisa) zymiai isauga…. Prisiminus,kad vamzdis istekintas(suplonejes) ir kad ant jo galo,uzmautas duslintuvas,kuris,mano isitikinimu, dar labjau padidina spaudima i vamzdzio sieneles… Kyla klausimas,kiek suviu is panasaus ginklo galima realiai atlikti? Manau,geriausiu atveju, 4-6 Sakykim,kad saudymo nuotolis,is kurio mirtinai galima suzeisti zmogu,siuo atveju padides… Bet ne manau,kad jis bus didesnis,negu 10 metru… Dabar isivaizduokime Drasiu,kuris turi legalia “Bereta“(tai yra,originalu KOVINI ginkla),kuris savo KOVINEMIS savybemis(interneto duomenimis)visai parametrais NEPRILYGSTAMAI pralenkia perdirbtaji "Baikal’,kersytojo vaidmenyje… Jis "nuzudo" teiseja ir LS seseri is perdirbto ginklo,kurio vamzdis,bet kuriuo metu gali neatlaikyti kovinio sovinio jegos… Palieka savo KOVINE „Bereta“(net nebandes is jos sauti),prie pastarosios duru…. Ir visa laika „slapstosi“ nepaleisdamas is ranku perdirbtojo „Baikal“… Kuris po perdirbimo (primenu),po 4-6 suviu,tinka nebent metalo lauzui… Nesioja(kaip ikalti!!!) net po to,kai tuo ginklu nuzudyti zmones….. Atsakykite man,runkeliui, ar nors vienas,su sveiku protu nesusipykes zmogus taip pasielgtu…?????????? Manau,kad NE..!!!! Mano isvada viena ir ji,manau,labiau,negu akivaizdi……. Mums atvirai, ciniskai ir su neslepiamu pasityciojimu,kabina ant ausu makaronus..:((( PS. Nesu sios srities ekspertas,bet pabandykite pakalbinti juos.Pasirauskite google… Manau,kad po pusdienio pastangu,rezultatai bus pribloskiantys. PS2 As paieskoje uztrukau tik 5 min….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. siaip platinu komentara – 2010 04 23 00:42siaip platinu komentara – 2010 04 23 00:42siaip platinu komentara – 2010 04 23 00:42siaip platinu komentara – 2010 04 23 00:42

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Prokuratūros KiLERIAMS šventė,jie "sėkmingai" įykdė prokurorų užsakymą.Pagaliau Kauno spekuliantai pradės suprasti,ką reiškia Landsbergio sukurta "teisėsauga",kai prokurorai ir teisėjai dirba kaip tik jiems patinka,žodžiu be jokios kontrolės.Kaunas turi padėkoti V.Landsbergiui,kad jis paliko prosovietinę "teisėsaugą" kuri visuomet dirba valdančiajai partijai ir tiems kas daugiau duos pinigučių.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Neplatink tu to komentaro, jokios naudos iš jo. Kiekvienas iš mūsų dar ne tokių moralų parašytų. Jei kalbat apie Kedį, tai ir kalbėkit į temą. Mano nuomonė tokia, kad Betingis visą laiką sakė tiesą, kai sakė, kad Kedys gyvas. Betingis žinojo, kad jis gyvas. Tik ne kažkur užsienyje, o Lietuvoje, laikomas nelaisvėje, galbūt net Betingio reguliariai lankomas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Žinot, bratva, aš esu susidūręs su ta sistema keletą kartų ir galiu pasakyti tik tiek, kad kol Marijos žemėj nebus nors 1 iš dešimties Drąsius Kedys, tol tie "mentai", prokurorai, teisėjai, medikai, "pedikai" ir visi kiti "urodai" galvojantys, kad jie yra aukštesni už eilinį žmogų, darys ir toliau savo "afioras" įjungę savo durną šypsenytę kuri reiškia – "atstok nuo manęs, nes vistiek nieko nelaimėsi". Galiu garantuoti, kad jei tai būtų atsitikę Graikijoje ar kokioje Ispanijoje, o gal Anglijoje, dabar ten būtų Jungtinės Tautų Pajėgos bandančios nuraminti įsiplieskusias žmonių aistras, bet mūsų tauta yra tokia, kad kol manęs tai neliečia, tai man poch–. Na, bet mes už tai "humaniški", "civilizuoti", "nedarom gėdos Europai" ir tyliai, ramiai engiami toliau bandome pasislėpti nuo pačių savęs, save nuraminti galvodami, kad "tai ne aš’. Gal tai paveldėta iš amžinos vergovės ir išnaudojimo ? Na Sibiras…., Rusijos okupacijos metai…. Gal mes pripratę su viskuo sutikti ir "neišsišokti kur nereikia" ? Tautiečiai, galiu jus nuraminti ir pasakyti, kad tai laikina, kad tai "išgis", kad bus geriau, bet…. tai bus tada, kada išmirs šita ir dar kelios kartos ateityje, o mirdamos jos keiks tą naująją valdžią kuri bus jiems nemaloni, negailestinga, o jie su nostalgija prisimins laikus kai jiems buvo gera. Na kaip ir dabar koks senolis prisimindamas "Stalino saulę" nusiima kepurę. Žinot kas blogiausia ? O gi tai, kad mes taip pat su jais išmirsim. Na su tom kartom kurios sutinka, kad iš jų būtų tyčiojamasi, kad jas išnaudotų, o tariamas žodis "prieš", būtų įvardijamas kaip nusikaltimas didesnis nei žmogžudystė ar pedofilo darbeliai. Na, bet mirkim su ta mintim, kad mūsų anūkam, o gal anūkų anūkam bus gyventi gerai, kad jie galės reikšti savo nuomonę laisvai, nevaržomai, kad galės "prisišikusį" politiką apmėtyti kiaušiniais, o visi kiti politikai, jausdami padėką liaudžiai, savo DARBDAVIUI, jaustų padėką už gaunamą atlyginimą, pagarbą už suteiktas pareigas ir galimybę dirbti. Mes juk gerbiame savo darbdavius, ar ne ? Gal kartais jie mums atrodo neteisūs, gal kartais kažkuo nepatinka, bet mes juos gerbiame ir vykdome jų valią.
  Taigi, bratva….. nuleskite galvas, apsišarvuokite geležine kantrybe, išmokite dar labiau žiūrėti į viską pro pirštus ir stenkitės neparodyti, kad jums šiandien geriau nei vakar, nes tikrai naujų mokesčių neišvengsime, tikrai pajusime dar labiau beveržiančią kilpą ant kaklo. Ateis nauji rinkimai, balsuokite mesdami monetą į viršų, nes tik ji pasakys kurie iš kandidatų blogesni, o apie geresnius pamirškite, nes jų tiesiog nėra ir tikrai greitai nebus. Nors geriau, atiduoti viską Dievo valiai ir neiti visai balsuoti, nes tai galimybė kam nors sutaupyti lašelį degalų, troleibuso bilietėlių pora, o gal tiesiog pusvalandį laisvo laiko savo vaikams ar buities darbams. Nepasikliaukite niekuo tik patys savimi, o jei yra nors menkiausia galimybė dingti iš Marijos žemės, tai neškite iš jos viską ką turite ir kurkite savo ateitį svetur, nes ten nors ir nėra viskas sava, bet ką rasite svetima, tai bus kur kas maloniau ir jums ir jūsų palikuonims kurie kada nors jums labai už tai padėkos.
  Gaila, kad žuvo Drąsius. Jis buvo išgirstas, jis buvo suprastas, jis buvo įvertintas…. Jis buvo tautos didvyris, jis buvo…… buvo.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Tūkstantmečio kartai psichologė siūlo profesiją rinktis ne pagal pavadinimą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities”
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (2)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (4)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...