Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Sausis 28 Penktadienis
 

Kas šalina nereikalingus liudininkus D.Kedžio nužudymo byloje?

2010-05-05 19:10 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (364)

Kuo toliau, tuo labiau stiprėja įspūdis, kad pati baisiausia ir žiauriausia organizuota nusikalstama grupuotė Lietuvoje - tai prokuratūra (KK nuotr.)

Jonas – toks vardas žvejo, kuris ketvirtadienį, bežvejodamas naktį, matė, kaip atvažiavo įtartinas automobilis tamsintais stiklais, iš jo išlipo du vyrai ir kažką numetė.

Po dviejų dienų toje vietoje per akciją „Darom“ buvo rastas Drąsiaus Kedžio kūnas, o netyčia pamatęs, „kaip du vyrai, atvažiavę įtartinu autobusiuku, kažką išmetė“, Jonas atsidūrė Žiegždrių psichiatrinėje ligoninėje.

„Prisidengus rūpesčiu čia gydomų ligonių privatumu, Jonas čia buvo slepiamas nuo artimiausių žmonių. Niekas negalėjo sužinoti, kodėl ir kaip čia buvo gydomas Jonas“, – šiurpius faktus išsiaiškino TV3 laida „Prieš srovę“.

Paklaustas, ar Jonas prisimena, kas Žiegždrių psichiatrinėje ligoninėje buvo daroma, vyras atsakė: „Man suleido vaistus. Raminčius“.

„O stipriai raminančius?“ – teiravosi TV3 laidos „Prieš srovę“ kūrėjai.

„Du švirkštus suleidžia, paskui vaistų, kad ramiai miegočiau“, – prisimena Jonas.

„Bet jūs atsimenat, ką jums leido?“

„Aš nežinau, kokie tie vaistai… Paskui vėl tokius pačius vaistus suleido… Kad man po du švirkštus leisdavo – ryte, per piet ir vakare“, – TV3 laidai „Prieš srovę“ pasakojo Jonas.

Šiurpu? Labai. Labai, labai, nes jau 21 nepriklausomybės metus skaičiuojančioje Lietuvoje žmogus, atsidūręs ne toje vietoje ir ne laiku, gali atsidurti psichiatrinėje ligoninėje, ir negali sužinoti nei kuo buvai gydomas, nei kas su tavimi buvo daroma. Tai – valstybės paslaptis.

„Tai kaip jums gydytojai paaiškino, kodėl jūs čia gulite toj ligoninėj?“

„Nu, tai aš paaiškinau – liepė man nesakyt dėl to Kedžio“, – šiurpią tiesą atskleidė Jonas.

Nežinia, kaip viskas būtų baigęsis Jonui, balandžio 15 d. naktį žvejojusiam ir pamačiusiam įtartiną automobilį, iš kurio išlipo du vyrai ir kažką išmetė toje vietoje, kur po kelių dienų buvo rastas Drąsiaus Kedžio kūnas, jei ne žmonės.

Į TV3 laidos „Prieš srovę“ redakciją paskambino iš matymo Joną pažįstanti moteris. Ji suprato, kad Jonas jau kelios dienos dingęs, o giminės per daug įbauginti, kad kur nors kreiptųsi.

„Jisai žvejojo ir kažką pamatė. Policija pagavo: „Tu matei kažką tai?“ Jisai matė, kaip atvažiavo juoda mašina, tamsinti langai ir du vyrai išlipo iš mašinos ir kažką išmetė toje vietoje. Ir policija paklausė: „Tu matei, ką išmetė?“ Jisai sako: „Mačiau“… O dabar jisai vaistų privarytas specialiai, kad nieko nepasakytų“, – kalbėjo į laidos redakciją paskambinusi moteris.

Šiandien Jonas jau laisvėje. Tačiau iš jo kalbos dar šiek tiek justi vaistų poveikis. Mat, kaip papasakojo Jono sesuo, savo brolį ji vos atpažino, kai rado jį psichiatrinėje.

„Jį, žinokit, tiek prigirdė vaistų, tiek prileido, kad, kai atėjom su mama, tai jis prie mamos tik taip – ir krenta, ir viskas – ir nukrito. Jeigu ne tos kėdės, Jonas viskas – būtų ant žemės“, – pasakojo Jono sesuo.

Pasak jos, brolis viską prisimena – kad leido vaistus, kad saujom tabletes šėrė.

„Jūs gi Jono artimieji – galit paprašyti ligos istorijos?“, – pasiteiravo laidos kūrėjai.

„Nieko nerodo, viską slepia“, – atsakė Jono sesuo.

„O dabar grįžkime į lemtingą Jonui naktį – iš ketvirtadienio į penktadienį. Susiviliojęs geresniu kibimu, Jonas susiruošė prie netoliese esančių marių žvejoti. Būtent naktį“, – įvykių priešistorę primena laida „Prieš srovę“.

„Tai jūs penktadienį ryte policijai pasakėt, kad matėt įtartiną mašiną?“

„Taip“, – sako Jonas.

„Paskui šeštadienį paaiškėja, kad toj vietoj rastas Drąsius Kedys?“

„Taip, pasakė, kad Kedys, bet man pasakė jau tas žmogus…“

„Bet jūs penktadienį policijai jau pranešėt, kad matėt įtartiną mašiną?“

„Aš skambinau… Po to policija vežė mane į tą vietą, kur aš žvejojau, matavo, kiek metrų atstumas nuo tos mašinos…“ – visas detales, ką darė policija, papasakojo Jonas. Net akinius namie apžiūrėjo – ką Jonas galėjo pamatyti…

„Žodžiu, policija viską išmatavo, viską nufilmavo. O kodėl jie taip darė, Jonai? Nieko nepaaiškino?“

„Jie išvis liepė man tylėt ir mamai nesakyt nieko“, – nors ir prigąsdintas, tačiau pareigūnų neišsigandęs tiesą atskleidė žvejas Jonas.

„Tai jie jus prigrasino? Sakė tylėt?“

„Taip, sakė: „Tylėk!“ Tylėt liepė“, – TV3 laidai „Prieš srovę“ sakė Jonas.

Nepaisant gąsdinimų, Jonas prisipažino, kad buvo ir mušamas – į guminę lazdą buvo įsuktas medvaržtis, ir su ta lazda Jonas buvo mušamas. Skaudžiausia, sakė Jonas, buvo, kai pataikė į kojos kaulą…

Laikraštyje „Karštas komentaras“ yra išspausdintos nuotraukos, kuriose užfiksuotos žymės ant Drąsiaus Kedžio kūno. Viena didelė mėlynė užfiksuota ir ant Drąsiaus Kedžio kairės kojos. Tačiau Vilniuje atliekant D.Kedžio kūno ekspertizę, kaulas iš kojos toje vietoje, kur matosi didžiulė mėlynė, buvo išimtas…

Taigi, kas ir ką bando šioje juodoje istorijoje paslėpti?

KK inf.

2010-05-05

Komentarai

 

 

 
 1. Na tas žvejas Jonas ir kietas. Prisakė jam mentai niekam nieko apie tą išmestą šiukšlę nei pyp, dar bananu su įsuktu varžtu (!?) gale, pašventino, kad burnos nepražiotų. Žvejas ir nesakė niekam. Net motinai ir seseriai nesakė. O žurnalistei prieš kamerą, kaip kunigėliui per išpažintį viską išklojo. O jau akytės… Naktinio matymo prietaisą mesk per stogą. Ir kodėl jis tos mašinos numerio neužsirašė. Ne juokas gi. Pradės čia visokie šiukšles naktimis pakrantėmis mėtyti. Įdomu ar gaus baudą už brakonieriavimą? Ir kas mokės – jis ar „nerša“ padengs? O tas antrasis „žvejas“ Jonas dar kietesnis. Net kelnes nabašnikui numovęs tatuiruotes ant sysalo apžiūrėjo. O gal per kelnes tą tatuiruotę matė? Tai bent žvejai apie Kauno marias naktimis trinasi! Cūdų cūdai…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. reiketu mums Jonui surast dora advokata ir paduoti tuos, kuriu zinioje jis buvo priverstinai uzdarytas i psichuske, i teisma.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Kokia dar proga turejo? Apie ka tu cia? Kiek zinau as, o gal klystu, bet nepriklausomo eksperto isvados jokios teisines vertes neturi. Tad ka jie butu tuo laimeje? Be to, kad Kedys mire smurtine mirtimi, ta sako visi ji maciusieji zmones. Nes tai buvo akivaizdu! Vat jei butu leide tam nepriklausomam ekspertui dalyvauti ekspertizeje kartu su tais pedo-ekspertais, gal tada tai ir turetu kokios teisines vertes.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Niekas cia tau nieko chronologiskai nedelios, KK kaip tik patinka, kai niekas nieko nesupranta. O kai pradetum delioti chronologiskai, tuomet visai kitoks vaizdas atsivertu. Beje,o kur Krivicko zvejai? Toki "analogu neturinti" filmuka susuko kad oho! Tai kuo dabar tiketi – Kudabienes Jonuku ar Krivicko kompanija su valtele? Ir vel liaudis turi ka veikti, vel spelios, versijas kurs ir gyvens su siuo serialu, o valdzios vyrukai priimines pataisas, istatymus naudingus chuntai. Zodi chunta reikia isrinkti metu zodziu :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Kalbos sklinda, kad Orintai buvo operuota isange o ne Deimantei. Kedys Deimantes neveze atlikti fizines ekspertizes, atliktos buvo tik psichologines ekspertizes. Kazkas sake samdyti Jonui advokata taigi yra Aidas Venckus, Sonata ir galu gale Kedienes saskaitoje jau turbut yra pakankamai pinigu nusisamdyti pati kieciausia advokata. Tik vargu ar kas nors ka nors samdys. Jau turejo proga pasisamdyti eksperta is Lenkijos ar ta pati is Vilniaus Drasiaus kuno apziurai bet deja atsisake. Ar tai ne nuostaba keliantis poelgis? Tai jei reikia aiskumo, tai prasom ir padarykite viska, kad butu aisku.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. KK galėtų pasistengti sudėlioti žvejo Jono istoriją chronologiškai, nes dabar neina suprasti kas kokia tvarka vyko.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. KK galėtų pasistengti sudėlioti žvejo Jono istoriją chronologiškai, nes dabar neina suprasti kas kokia tvarka vyko.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Tai dabar nuo Aidzio Miezelio persoksime prie Evaldo ar ne? Ir kuo jau tas Evaldukas toks ipatingas kad jo tiek Andrius tiek Jonas klausydavois puses zodzio? Aha, ruosiama tikra bomba pedofilams – viena ankstu ryta ateina Kedys pas Betingi su vincesteriu rankoje ir paklausia: kvietei Betingi? Stai ir atejau ir nuspaudzia Vincesterio gaiduka. Betingis nuo kulkos smugio iskrenta pro prokuraturos langa, o Zilius stovedamas apacioje dar apmyza merdinti Betingi. Tauta, nusciuva, zandikauliai atlepe o Kedys nusiima juodus akinius kaip Svarcas ir pasako: xana pedofilams! Pirmos serijos pabaiga, laukite tesinio

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. kalbama ne apie Drasiaus dukrele,bet apie vyresne jos pusesere,- Narusevicienes dukra.Bet Jusu komentaras geras ! +100

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. DEMESIO !!!, is Delfi:
  2010 05 06 20:13 Tvirtinasi info,kad uso brolis save vadindavo AIDAS !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. NE I TEMA…………………………………………………………..Ispudinga ir malonu isvysti tokias mintis*** — > ”’Rima – 2010 05 06 14:28”’ : ) ……………..
  ””””***…Jei nori suprasti meile, turi gyventi ja tiesoje, o jei nori suprasti tiesa, turi gyventi meileje. ….””…………………………………….Tad mano mintys-atsakymas, Rimai — > ””KOKIOS IDEJOS, MINTYS IR JAUSMAI, UZDEGA TAVO PROTA BEI SIRDI IR AUKSCIAUSIAI YRA TAVO IVERTINAMOS, KO TU LYG SALTINIO SAVO SIELAI PAGIRDYTI IR GYVENIMUI PRATURTINTI SIEKI IR IESKAI, TOKIU KELIU IR EINI..- TOKS IR ESI !!.. NES:: ZMOGAUS BUTYBES ESMINIS TOBULUMAS YRA NE JO KVALIFIKACINES AR KT. PAN. GEBOS, BET DVASINIO IR SIELOS POLEKIO "INKARAI", KRITERIJAI GYVENIME..- MUSU DIEVISKOJI IR ZMOGISKOJI ESME. TAD KADANGI MES VISI ESAME NETOBULI, O TIK ESAME SAVAME KELYJE.., TAI MUSU TOBULUMA AR BUSENA, NUSAKO KELIAS, KURIUO EINAME SAVO DVASIA IR SIELA, IR KURI ISSIRINKOME MUSU ZEMISKAJAI IR "DANGISKAJAI" ATEICIAI.. PROTAS SEKA KERTINEMIS MUSU SIELOS IR DVASIOS ‘PEDUTEMIS’..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Specialus tyrimas reikalingas tam, kad nutraukti nusikalstama tyrima. Abejoniu neliko, kad tai "zmogaus pagrobimo ir trigubos zmogzudystes rezonansine(lytinio nusikaltimo pries mazamecius vaikus) byla. Reikalaukime Ypatingo bylos tyrimo. Yra pakankamai saziningu ir drasiu zmoniu.Remkime ir palaikykime vieningus judejimus. Pazyma represinems strukturoms : Didvyrius niekina tik bailiai, nieksai ir isdavikai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. reiketu mums Jonui surast dora advokata ir paduoti tuos, kuriu zinioje jis buvo priverstinai uzdarytas i psichuske, i teisma.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. idomu butu palyginti uso broliuko foto,su vyro,kuri Neringa sutiko iseinanti is F kabineto atvaizdu… Ar nebus panasus… ???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. "…O tai nakti is nemazo atstumo eina matyti, kad masinos stiklai tamsinti?…"
  …….
  Atidarius masinos duris,salono viduje uzsidega lemputes….
  Esant uztamsintiems stiklams,jos sviecia blausiai.Kas neaisku?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Va tokiu abejingu tai niekaip nesuprantu. Ka reiskia nesidometi tokiom istorijom? Cia yra toooooks zmogaus teisiu pazeidimas, kad kraupu ir baisu gyventi tokioje salyje! Kaip jaustis saugiai, jei valdo vaiku prievartautojai? As suprantu, kai isplauna milijonines sumas, galima likti abejingam, nes neesi materialistas, kiek turi, tiek uztenka, o kiti tegu springsta tais pinigais. Bet cia yra tai, ko savo blogiausiam sapne nesu susapnavus, nes kazkaip isivaizdavau, kad ta pedofilija yra toli toli nuo manes. Butu visai ramu, jei pagauti pedofilai sedetu uz grotu ar butu priverstinai gydomi, o kas vyksta dabar?? Pedofilai laisvej vaiksto, o zmones, bandantys pasipriesinti siam klanui, tiesiog naikinami. Ir nieks nieko padaryt negali.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Re: "to Zenonas – 2010 05 06 22:22…" Su represine sistema kovoti nereikia. Tik visiems reikia turėti aiškią pilietinę poziciją. Tuomet pradės veikti demokratija.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Re: ">Zenonas Jurgelevičius – 2010 05 06 22:07…"Šio komentaro autorius sąmoningai klaidina skaitytojus, nes nesileisti apvagiamam ir neleisti kitus apvaginėti neturi nieko bendro su "hektarų gavimu". Komentaro autorius tikriausiai yra iš tų "žmonių gynėjų" – kurie iš svetimos žemės išvogimo buvo pasidarę "šeimyninį biznį".

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Kas tas vaikinukas su plakatu nuotraukoje? Koks jis saunuolis, ateina i visus mitingus negailedamas svao laiko, nebijodamas nieko. Lenkiu savo galva pries ji, didziausia pagarba sitam zmogui, kuris abejingas SVETIMAI nelaimei, kuri paliete ne savas skausmas… Neduag tokiu liko Lietuvoje, o gal tik jis vienas, jei i kai kuriuos piketus ateina tik jis? :S

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Eina kalbos,kad Kedys buvo slepiamas ir kankinamas uso namuose,tai dabar islenda yla is maiso,kodel jam tada reikejo tokios sargybos,o ir masina giminele pasirodo turi tokia pat,kaip kad Jonas-zvejys mate nakti is jos isnesant Kedzio lavona.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Beja, gerai, kad atkreipei visu demesi. Jonas zvejojo nakti pirmomis jaunaties dienomis. Zvejyba tokiu metu tikrai turi privalumu. Kas parodo, kad Jonas yra neblogas zvejys ir del savo buvimo tuo metu toje vietoje, greiciausiai, nemelavo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. ne nedirbu, tik as, didziuma mano draugu ir pazistamu sitom istorijom nesidomim, tai pasitikslinau.uzklydau cion tai ir paklausiau.siaip yra daug idomesniu dalyku siam pasauli, nei keisti zaidimai – kedofilai ar pedofilai.buvo malonu linkiu sekmes

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. h t t p ://w w w . rafes.lt/www4/viewpage.php?page_id=2
  Evaldo Uso foto, ar sitas? Pas ji ir plaukai dazyti

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Taip, Jonas brakonierius. Zvejojo be leidimo. Pats prisipazino.O tu turbut prokuraturoj dirbi, kad cia kazkokias versijas be logikos bandai kuri?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. GEGUŽĖS 8D., 12 VAL, Kaune VIENYBĖS AIKŠTĖJE šalia KARO MUZIEJAUS vyks sankcionuotas mitingas prieš pedofilus ir jų padėjėjus prokurorus. Žmonės, NEBŪKIME KELMAI, komentuoti straipsnius praeities etapas, reikia eiti į gatves ir parodyti visiems, kad mes ne asilų banda, kuriai tinka bet kokios debiliškos istorijos apie šventuosius pedofilus ir blogiečius teisybės ieškotojus. Platinkit visi šitą informaciją! Užteks jau mums sėdėti rankas sudėjus! Detali informacija "Karšto komentaro" ir ***** internetinėse svetainėse.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. supratau dorasis jonas ne tik kankinys, bet ir brakonierius.taciau kiti zvejai kruvomis valkiojiosi TOMIS DIENOMIS, o jonas nakti.klausimu neturiu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. Ka ten Jonas veike? Turbut ta pati, ka ir kruva kitu zveju, kurie pamariais tomis dienomis valkiojosi. Kaip ir tas zvejys, kur lavona atrado. O ka? Gal ir tas su boba susipykes buvo? Ar lydekos, kuriu balandzio 14-taja nebuvo, balandzio 15-taja atsirado? O seip, tai jaunaties pirmosiomis dienomis – kaip tik ir yra pats kibimas.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Viskas, ką reikėtų žinoti apie universalias padangas
Kaip pasirinkti EURO padėklus?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
„Premier“ lygos lenktynės: bėganti „Man City“ ir įnirtingos kovos 
Stipriausia Anglijos ir bene Europos nacionalinė futbolo lyga „Premier“ lyga jau beveik įpusėjo...

Kam reikalingi pastoliai? 
Žmonėms, kurie nedažnai susiduria su statybomis ar darbų atlikimu aukštyje, neretai gali iškilti...

Kaip apsaugoti telefoną nenaudojant dėklo? 
Suprantama, kad kai kurie telefonų savininkai nekenčia apsauginių dėklų. Telefonų gamintojai stengiasi sukurti...

Kokios ypatybės slepiasi už grindjuosčių pasirinkimo? 
Grindys yra vienos iš svarbiausių namų interjero elementų. Atlikus grindų dangos darbus bei...

Kviečia prisidėti prie gerumo akcijos 
Kviečiame prisijungti geros valios žmonių prisidėti prie gerumo akcijos. Labdaros akcija „Su Kalėdų...

Mėgstate egzotinius vaisius? Štai ką reikėtų žinoti apie ananasus 
Tikra tiesa, kad egzotinių vaisių mylėtojams rūpi į savo mitybos racioną įtraukti vis...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (5)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...