Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Gegužė 28 Ketvirtadienis
 

Kas šalina nereikalingus liudininkus D.Kedžio nužudymo byloje?

2010-05-05 19:10 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (363)

Kuo toliau, tuo labiau stiprėja įspūdis, kad pati baisiausia ir žiauriausia organizuota nusikalstama grupuotė Lietuvoje - tai prokuratūra (KK nuotr.)

Jonas – toks vardas žvejo, kuris ketvirtadienį, bežvejodamas naktį, matė, kaip atvažiavo įtartinas automobilis tamsintais stiklais, iš jo išlipo du vyrai ir kažką numetė.

Po dviejų dienų toje vietoje per akciją „Darom“ buvo rastas Drąsiaus Kedžio kūnas, o netyčia pamatęs, „kaip du vyrai, atvažiavę įtartinu autobusiuku, kažką išmetė“, Jonas atsidūrė Žiegždrių psichiatrinėje ligoninėje.

„Prisidengus rūpesčiu čia gydomų ligonių privatumu, Jonas čia buvo slepiamas nuo artimiausių žmonių. Niekas negalėjo sužinoti, kodėl ir kaip čia buvo gydomas Jonas“, – šiurpius faktus išsiaiškino TV3 laida „Prieš srovę“.

Paklaustas, ar Jonas prisimena, kas Žiegždrių psichiatrinėje ligoninėje buvo daroma, vyras atsakė: „Man suleido vaistus. Raminčius“.

„O stipriai raminančius?“ – teiravosi TV3 laidos „Prieš srovę“ kūrėjai.

„Du švirkštus suleidžia, paskui vaistų, kad ramiai miegočiau“, – prisimena Jonas.

„Bet jūs atsimenat, ką jums leido?“

„Aš nežinau, kokie tie vaistai… Paskui vėl tokius pačius vaistus suleido… Kad man po du švirkštus leisdavo – ryte, per piet ir vakare“, – TV3 laidai „Prieš srovę“ pasakojo Jonas.

Šiurpu? Labai. Labai, labai, nes jau 21 nepriklausomybės metus skaičiuojančioje Lietuvoje žmogus, atsidūręs ne toje vietoje ir ne laiku, gali atsidurti psichiatrinėje ligoninėje, ir negali sužinoti nei kuo buvai gydomas, nei kas su tavimi buvo daroma. Tai – valstybės paslaptis.

„Tai kaip jums gydytojai paaiškino, kodėl jūs čia gulite toj ligoninėj?“

„Nu, tai aš paaiškinau – liepė man nesakyt dėl to Kedžio“, – šiurpią tiesą atskleidė Jonas.

Nežinia, kaip viskas būtų baigęsis Jonui, balandžio 15 d. naktį žvejojusiam ir pamačiusiam įtartiną automobilį, iš kurio išlipo du vyrai ir kažką išmetė toje vietoje, kur po kelių dienų buvo rastas Drąsiaus Kedžio kūnas, jei ne žmonės.

Į TV3 laidos „Prieš srovę“ redakciją paskambino iš matymo Joną pažįstanti moteris. Ji suprato, kad Jonas jau kelios dienos dingęs, o giminės per daug įbauginti, kad kur nors kreiptųsi.

„Jisai žvejojo ir kažką pamatė. Policija pagavo: „Tu matei kažką tai?“ Jisai matė, kaip atvažiavo juoda mašina, tamsinti langai ir du vyrai išlipo iš mašinos ir kažką išmetė toje vietoje. Ir policija paklausė: „Tu matei, ką išmetė?“ Jisai sako: „Mačiau“… O dabar jisai vaistų privarytas specialiai, kad nieko nepasakytų“, – kalbėjo į laidos redakciją paskambinusi moteris.

Šiandien Jonas jau laisvėje. Tačiau iš jo kalbos dar šiek tiek justi vaistų poveikis. Mat, kaip papasakojo Jono sesuo, savo brolį ji vos atpažino, kai rado jį psichiatrinėje.

„Jį, žinokit, tiek prigirdė vaistų, tiek prileido, kad, kai atėjom su mama, tai jis prie mamos tik taip – ir krenta, ir viskas – ir nukrito. Jeigu ne tos kėdės, Jonas viskas – būtų ant žemės“, – pasakojo Jono sesuo.

Pasak jos, brolis viską prisimena – kad leido vaistus, kad saujom tabletes šėrė.

„Jūs gi Jono artimieji – galit paprašyti ligos istorijos?“, – pasiteiravo laidos kūrėjai.

„Nieko nerodo, viską slepia“, – atsakė Jono sesuo.

„O dabar grįžkime į lemtingą Jonui naktį – iš ketvirtadienio į penktadienį. Susiviliojęs geresniu kibimu, Jonas susiruošė prie netoliese esančių marių žvejoti. Būtent naktį“, – įvykių priešistorę primena laida „Prieš srovę“.

„Tai jūs penktadienį ryte policijai pasakėt, kad matėt įtartiną mašiną?“

„Taip“, – sako Jonas.

„Paskui šeštadienį paaiškėja, kad toj vietoj rastas Drąsius Kedys?“

„Taip, pasakė, kad Kedys, bet man pasakė jau tas žmogus…“

„Bet jūs penktadienį policijai jau pranešėt, kad matėt įtartiną mašiną?“

„Aš skambinau… Po to policija vežė mane į tą vietą, kur aš žvejojau, matavo, kiek metrų atstumas nuo tos mašinos…“ – visas detales, ką darė policija, papasakojo Jonas. Net akinius namie apžiūrėjo – ką Jonas galėjo pamatyti…

„Žodžiu, policija viską išmatavo, viską nufilmavo. O kodėl jie taip darė, Jonai? Nieko nepaaiškino?“

„Jie išvis liepė man tylėt ir mamai nesakyt nieko“, – nors ir prigąsdintas, tačiau pareigūnų neišsigandęs tiesą atskleidė žvejas Jonas.

„Tai jie jus prigrasino? Sakė tylėt?“

„Taip, sakė: „Tylėk!“ Tylėt liepė“, – TV3 laidai „Prieš srovę“ sakė Jonas.

Nepaisant gąsdinimų, Jonas prisipažino, kad buvo ir mušamas – į guminę lazdą buvo įsuktas medvaržtis, ir su ta lazda Jonas buvo mušamas. Skaudžiausia, sakė Jonas, buvo, kai pataikė į kojos kaulą…

Laikraštyje „Karštas komentaras“ yra išspausdintos nuotraukos, kuriose užfiksuotos žymės ant Drąsiaus Kedžio kūno. Viena didelė mėlynė užfiksuota ir ant Drąsiaus Kedžio kairės kojos. Tačiau Vilniuje atliekant D.Kedžio kūno ekspertizę, kaulas iš kojos toje vietoje, kur matosi didžiulė mėlynė, buvo išimtas…

Taigi, kas ir ką bando šioje juodoje istorijoje paslėpti?

KK inf.

2010-05-05

Komentarai

 

 

 
 1. Girdejote per kakadu,kai Lobovas sake,kad Kedi po spalio 5 mate,prokuraturos kabinete.Bet tas liudininkas buvo uztildytas.Sake ruosia bomba pedofilams!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Saipaisi is zmoniu, bet tavo komentaras rodo, kad pats esi visiskas idiotas nesugebantis isisavinti visos informacijos. Antrasis zvejys, kuris rado kuna, ne is karto pamate tatuiruote kaip tu cia pezi. Jeigu ka, tai jis rado kuna, ieskojo zmoniu su telefonu, rado, iskviete policija, O JIS LAUKER IR MATE KA POLICININKAI DARE, JUK AISKAIAI BUVO RASYTA, KAD ATVERTE KUNA NE IS KARTO, O PO VALANDOS, PO KUNO ATVERTIMO JIS IR PAMATE KAIP SUDETOS JO RANKOS BUVO IR TATUIRUOTE. AR DABAR TAU AISKU? PADARYK VISIEMS IR SAU TUO PACIU PASLAUGA, NUSTOK SAVO IDIOTISKUS VAPALIOJIMUS RASYTI BENT PORA KARTU GERAI NEPRESKAITES INFO IR DAR KOKI KARTELI PAPRASYK, KAD KAS NORS TAU PASKAITYTU IR ATPASAKOTU. MAZIAU GEDOS PRISIDARYSI

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. o tu negalvoji kad usas labiausiai nekente D.Kedzio ,kad galejo ne tik nuzudyt bet ir kankint,o jam padejo nestabilus isteriskas ,o gal naudojantis narkotikus uso brolis Evaldas,kuris bekita ko megsta dujinius pistikus, ogal jis Aidas nes nuotraukoj panasus i ta fotorobota…a tai pasakyk.gal istiesu zvejas mate ka nors jei prokurorai gasdino

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. cia visokie joe ir teisingos policininkes aiskinasi ir detalizuoja kaip itikinamesne apkaltinamaja versija sukurt. cha, nepasitare vis pravalu pridaro

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Paskaičius komentarus atrodo, kad kažkoks visuotinas nupušimas užplaukė. Gal vėl Saulėje kokia juodoji skylė atsivėrė ar dar kas? Va, net išmintingiesiems „detektyvams“ viskas aišku apie tuos du žvejus Jonus, o man niekas neaišku, nors tu ką… Pirmą valandą nakties kažkoks brakonierius Jonas (kaip supratau nuo kranto) meškerioja. Nakties tamsoje pasirodo šviesos. Brakonierius prideda į kelnes, manydamas, kad tai gamtosaugininkai ir slepiasi krūmuose. Bet… Labai gerai įsidėmi, kad mašina tamsi ir tamsintais (?) langais, ir kad du vyrai (?) iš jos išmeta kažkokį maišą ir nuvažiuoja. Persigandęs brakonierius vynioja meškeres (kodėl, jei nuvažiavo?) ir lekia namo. Perlėkęs griebia telefoną ir skambina policijai, nurodydamas vietą, kur išmestos „šiukšlės“(?). Policija lekia vidurnaktį patikrinti, bet „nieko neranda“. Brakonierius nei iš šio, nei iš to kelioms dienoms be jokių įstatymais numatytų apiforminimų uždaromas į beprotnamį, kad pamirštų tai, ką matė(?). O matė tik išmetant šiukšles!(?). Toliau. Po poros dienų kitas žvejas Jonas, žvejodamas iš valties, užsinori kakučio. Priplaukia prie kranto, išlipa, eina į krūmus ir užlipa ant lavono. Apžiūri. Guli kniūbsčias, sukryžiavęs rankas po savimi, rūbai šlapi, paltas po lavonu, šalia pistoletas, ant pilvo apatinės dalies slibino tatuiruotė(!?). Bėga pranešti talkininkams, kad tie iškviestų policiją. Minia smalsių talkininkų pusvalandį trypia apie lavoną. Atvykusi policija tik dar po pusvalandžio atverčia lavoną ( manau kad prie publikos nenurenginėjo) ir visi mato(ant pilvo apačios?) tatuiruotę(?). Staugiant sirenom a†a išvežamas (gal reanimuoti?). Venckai nieko apie tai nežino, bet lekia į morgą pasitikrinti, nors prieš keletą dienų jų Drąsius, pagal oficialią versiją, kljojo po ispanijas(?)Šiaip sau – dėl viso pikto… Ir – kaip pirštu į debesį… . P.s. O patys įdomiausi tame „atradimo“ epizode žvejai. Ne žvejai, o kažkokie rentgenai… Ir dar. Atrodo, kad „nerša“ jau ne tik kvailiojančius komentatorius, kuriems stogai per tas „pedofilijas“ važiuoja, bet ir pačius pačiausius prokurorus baigia išvesti iš proto. Jau ir tie nuo bėgių nušokti baigia… Štai ką gali du nevispročiai, panaudoję ginklu nepilnametę…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. TAF KVIEČIA

  2010 m. gegužės 13 d., ketvirtadienį, 17 val. į Vilniuje ant Tauro kalno vyksiantį mitingą!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Gorienė mielai parašys straipsnį pagal bet kurio iš jūsų peizalus.
  Užeikite į Gorienės "Forumas" ir bus aiškaiu kad kvviepuojama Gorienės "bazdalais", kurių nepaklaiko net Prezidentė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Straipsnis yra pakankamai informatyvus. Nė vienas kitas laikraštis neatskleidė tokių faktų. Straipsnis parašytas pagal laidą "prieš srovę".

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Tai gal uso brolis ir yra Aidas??? Bus usas nuzudes visus,gal netiesiogiai,gal su brolio pagalba,bet nzn man ta mintis giliai virpa jau 7 men.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. gerb. pareigune, tai kad niekas netikim jumis pareigunais,apie kokius cia filmavimus galim simtais irodymu duoti kaip dingsta filmuotos medziagos,klastojami faktai bylos ir tt,negana to dabar jau ir zudo tie pareigunai…..o Jonas,aiskiai buvo siekiama uztildyti kaip ir Kedi tik svorio kategorijos ne tos, todel apie savo Komitetinius pareigunus daugiau cia nelok

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Kokių dar tau faktų per mažai? Neužtenka Jono vardo, reikia pavardės? Pasakys pavardę, verksi asmens kodo? Net jei ir būtų tas Jonas įskaitoje, ar tai reiškia kad galima žmogų subaladot lazdom ir įslaptintai išvežus šert chemija?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Ponia Gorienė dirbdama pas „Laisvo laikraščio“ redaktorių Aurimą Drižių nieko neišmoko. Jos sugebėjimas rašinėlio forma perpasakoti ar papasakoti savo manymus pasireiškia ir paminint „Joną“ bepavardį. Neišsiaiškinta ar jis anksčiau nebuvo nuolat gydomas Žiegždriuose, ar nėra psichiatrų įskaitoje, nėra filmuotos medžiagos kur „Jonas“ nesislapstydamas papasakotu kas su juo įvyko. Pigios rašliavos pakanka ir :delfi“, o Gorienės specializacija atsiskirus nuo „Laisvo laikraščio‘ jai užtikrina pragyvenimą. Tad kodėl reiktu tikėti Gorinės kliedesiais kuri skelbiasi pasitikinti Prezidente o šį per savo patarėjus siūlo visuomenei daugiau tikėti pareigūnais ir prokurorais? Ponia Goriene, prašau skelbti faktus o ne rašinėlio forma pudrinti visuomenei smegenis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Kaip A.Ūsas kelis metus galėjo tvirkint 3metų mergaitę be prižiūrinčiojo žinios, klausymų tyrėjams nekyla. Bylos nespartina ir tai, kad prieš 7 metus „Lietuvos“ viešbutyje Ūsas jau buvo pagautas kaip pedofilas.Kleboniškio parko porelių reketuotojas Paulius Sakalauskas (kitas Algimantas Babilas) galėtų patvirtint ( jei jiems būtų motyvuojama) apie A.Ūso 2000Lt kyšį jiems už pagautą kartu su kitu vyru. Kokią informaciją galėtų suteikt kitas vyras? P.Sakalauskas patvirtina, kad yra daugiau tyrėjų žinančių apie tai. Faktai rodo A.Ūso santuoką

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Beje, kodėl medikai nutyli, apie Kedžio mergaitės ligas, kurias gydė 2009 metų rugpjūtį???? Ją operavo dėl Bartolinio liaukos uždegimo. Galiu paaiškinti kas tai yra – tai liaukos esančios didžiose lytinėse lūpose uždegimas, kuris dažniausiai atsiranda moterims, kurios turi lytinių santykių. Keistas mamos elgesys – ji užregistravo mergaitę kita pavarde, kvietėsi suaugusiųjų ginekologus….Matyt vaikų chirurgai nebuvo sukalbami… Bet Lietuva, o tuo labiau Kaunas yra tokie maži….viskas kaip ant delno.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Jei tai tiesa,kad Kedžio dukra buvo operuota,tada Kauną reikia aptverti spygliuota
  viela ir iš ten nebeišleisti:prokurorų,ginekologų,kirpėjų(su geromis žirklėmis) ir
  vaikų teisių gynėjų,o visus kitus-evakuoti kur nors link padoresniam gyvenimui skirtos vietos…Juokas juoku,bet jei ginekologai drįso operuot tą vaikelį ir dar
  svetima pavarde,tai dabar jos motinai reikia nuraut kudlas ir nuo galvos ir nuo
  apatinės kūno dalies po vieną plaukelį!!!!! Kiaulę-ūsą reikia nusvilinti ir paspirginti
  kaip reikiant.Kitos išeities čia nėra.Kaip mergaitės motina ir babcia drįsta vėpsoti
  į ekraną ir gintis nuo akivaizdžių dalykų? Ne žmonės,o velniai iš tiesų,kaip kad ir
  sakė D.Kedys.Bet jis už tiesos pasakymą mirė kankiniu,o kaip su kitais būtų?
  Negi ištisas minias galima nutildyt ir patvarkyt?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Negi įstengsite patys išrinkti sąžiniga prokūrorą kuris įtiktu ir jums ir ūsams, dingtu pedofilai ir butu įteisinti "šiknaskylininkai". Tad jei durnas tai kaltas, kaip sakoma, esi tik pats. Buvo kalbama, kad problemos esmė ne prokuraturose, kurias norima padaryti atpirkimo ožiais. O jei to nebesupranti prisikaitęs/čiusi Gorienės skėdalų, tai juk ji iš to duonelę valgo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. matet ka rase VD tipo jau prokurorai turi irodymy kad tai dede Drasiu nunese i ta vieta, tipo savaite gere nes ilgai nesimate buvo ir tas netycia uzspringo o dede ryte prasiblaives ir issigandes nunese ji i ta vieta. Ir gimines zinojo Kedzio buvimo vieta. Va cia tai versija, tik nezino dar kokiu budu dede nunese Drasiu (dar nesugalvojo :)) Na ir dede ka? Ir rankeles sudejo ir zoles i skrandi prikiso. Idomu kodel dedei policijoj isgerti dave o va Ziliu isgerusi isvare?
  TOLIAU DURNINA….. SIAUBAS!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. viskas issisprendzia,dabar prokurorai suras tuos kurie uzdare Jona i psichuske,juos apklaus,iskels ieskinius uz neteiseta laisves atemima ir tt isvynios siula iki Drasiaus mirties.Juk teisingai mastau Petrauskai?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Jei galimi sąžinės ar supratimo keli matai ar standartai, tai ir Ūsas turi teisę skaityti save sąžiningu ir doru piliečiu. Tad kam tas „šikimas miltais“ pasinaudojant tik vienu Kedžio skandalu ir kaltinant viskuo tik prokuratūras lyg tai Kedys kitur nesikreipė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Bet gi Valdones Matonienes vyro vardas yra Albinas,taip raso ‘wikipedijoje’.Pasitikslinkite,nes suklysti mums negalima.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Sovietinė "teisėsauga" vykdo tai ką jai patikėjo sovietinės teisėsaugos globėjai:V.Landsberg,pan Voldemar Adamkevič ir AMB.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. KAI PAAIŠKĖJO ,KAS MATONIENĖS VYRAS IR KOKIAS PAREIGAS POLICIJOJ UŽIMA,TAI IR KLAUSIMŲ DAUGIAU NEKYLA,KAD DRĄSIUS MIRTĮ GALIMAI IR PASITIKO BŪTENT MATONIENĖS VALDOSE,TUOSE NEPRIEINAMUOSE KITIEMS-TUNELIUOSE.KAS GALI PAAIŠKINTI IŠ KUR TRAMDOMIEJI MARŠKINIAI,KOKIU BŪDU ŽOLĖS IR DUMBLAS RASTI KEDŽIO ORGANUOSE.KODĖL IŠSEKĘS ,NES BADU MARINTAS BUVO.KODĖL POLICIJA IR PROKURATŪRA IŠ ESMĖS NIEKO NETIRIA,O TIK LAUKIA ŽINIASKLAIDOS REPORTAŽŲ.KUR DINGO ŪSAS SU STANKŪNAITE?VISA DĖMESYS NUO TIESIOGINIŲ NUSIKALTĖLIŲ NUKREIPTAS Į KEDŽIŲ GIMINĘ.KODĖL?KADA SULAUKSIM ŪSO TEISMO?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. o prie ko cia Kedzio saziningumas ir Uso???? Niekas neneigia kad Kedys galejo uzsiimineti kokiais nesvariais darbeliais uzdarbiui, tai tokiu kaip Kedys "nesaziningu" jei ne kiekvienas tai kas antras net ne LT o visur. Bet Kedzio "nesaziningumas" su ISTVIRKIMU net lyginti negalima. Truputi zmogeli skirk nesazininga versla nuo VAIKU TVIRKINIMO!!! O gal tau tai taip pat verslas? Ir sakysi jog lazda turi du galus, tipo Drasius uz nesazininga versla paukojo dukters likima ir savo gyvybe vardan tokio pat nesaziningo Uso verslo????
  Turbut pats laabai saziningas esi tik va idomu kaip su proteliu?

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (1)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (6)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...