Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Sausis 23 Sekmadienis
 

Kas šalina nereikalingus liudininkus D.Kedžio nužudymo byloje?

2010-05-05 19:10 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (364)

Kuo toliau, tuo labiau stiprėja įspūdis, kad pati baisiausia ir žiauriausia organizuota nusikalstama grupuotė Lietuvoje - tai prokuratūra (KK nuotr.)

Jonas – toks vardas žvejo, kuris ketvirtadienį, bežvejodamas naktį, matė, kaip atvažiavo įtartinas automobilis tamsintais stiklais, iš jo išlipo du vyrai ir kažką numetė.

Po dviejų dienų toje vietoje per akciją „Darom“ buvo rastas Drąsiaus Kedžio kūnas, o netyčia pamatęs, „kaip du vyrai, atvažiavę įtartinu autobusiuku, kažką išmetė“, Jonas atsidūrė Žiegždrių psichiatrinėje ligoninėje.

„Prisidengus rūpesčiu čia gydomų ligonių privatumu, Jonas čia buvo slepiamas nuo artimiausių žmonių. Niekas negalėjo sužinoti, kodėl ir kaip čia buvo gydomas Jonas“, – šiurpius faktus išsiaiškino TV3 laida „Prieš srovę“.

Paklaustas, ar Jonas prisimena, kas Žiegždrių psichiatrinėje ligoninėje buvo daroma, vyras atsakė: „Man suleido vaistus. Raminčius“.

„O stipriai raminančius?“ – teiravosi TV3 laidos „Prieš srovę“ kūrėjai.

„Du švirkštus suleidžia, paskui vaistų, kad ramiai miegočiau“, – prisimena Jonas.

„Bet jūs atsimenat, ką jums leido?“

„Aš nežinau, kokie tie vaistai… Paskui vėl tokius pačius vaistus suleido… Kad man po du švirkštus leisdavo – ryte, per piet ir vakare“, – TV3 laidai „Prieš srovę“ pasakojo Jonas.

Šiurpu? Labai. Labai, labai, nes jau 21 nepriklausomybės metus skaičiuojančioje Lietuvoje žmogus, atsidūręs ne toje vietoje ir ne laiku, gali atsidurti psichiatrinėje ligoninėje, ir negali sužinoti nei kuo buvai gydomas, nei kas su tavimi buvo daroma. Tai – valstybės paslaptis.

„Tai kaip jums gydytojai paaiškino, kodėl jūs čia gulite toj ligoninėj?“

„Nu, tai aš paaiškinau – liepė man nesakyt dėl to Kedžio“, – šiurpią tiesą atskleidė Jonas.

Nežinia, kaip viskas būtų baigęsis Jonui, balandžio 15 d. naktį žvejojusiam ir pamačiusiam įtartiną automobilį, iš kurio išlipo du vyrai ir kažką išmetė toje vietoje, kur po kelių dienų buvo rastas Drąsiaus Kedžio kūnas, jei ne žmonės.

Į TV3 laidos „Prieš srovę“ redakciją paskambino iš matymo Joną pažįstanti moteris. Ji suprato, kad Jonas jau kelios dienos dingęs, o giminės per daug įbauginti, kad kur nors kreiptųsi.

„Jisai žvejojo ir kažką pamatė. Policija pagavo: „Tu matei kažką tai?“ Jisai matė, kaip atvažiavo juoda mašina, tamsinti langai ir du vyrai išlipo iš mašinos ir kažką išmetė toje vietoje. Ir policija paklausė: „Tu matei, ką išmetė?“ Jisai sako: „Mačiau“… O dabar jisai vaistų privarytas specialiai, kad nieko nepasakytų“, – kalbėjo į laidos redakciją paskambinusi moteris.

Šiandien Jonas jau laisvėje. Tačiau iš jo kalbos dar šiek tiek justi vaistų poveikis. Mat, kaip papasakojo Jono sesuo, savo brolį ji vos atpažino, kai rado jį psichiatrinėje.

„Jį, žinokit, tiek prigirdė vaistų, tiek prileido, kad, kai atėjom su mama, tai jis prie mamos tik taip – ir krenta, ir viskas – ir nukrito. Jeigu ne tos kėdės, Jonas viskas – būtų ant žemės“, – pasakojo Jono sesuo.

Pasak jos, brolis viską prisimena – kad leido vaistus, kad saujom tabletes šėrė.

„Jūs gi Jono artimieji – galit paprašyti ligos istorijos?“, – pasiteiravo laidos kūrėjai.

„Nieko nerodo, viską slepia“, – atsakė Jono sesuo.

„O dabar grįžkime į lemtingą Jonui naktį – iš ketvirtadienio į penktadienį. Susiviliojęs geresniu kibimu, Jonas susiruošė prie netoliese esančių marių žvejoti. Būtent naktį“, – įvykių priešistorę primena laida „Prieš srovę“.

„Tai jūs penktadienį ryte policijai pasakėt, kad matėt įtartiną mašiną?“

„Taip“, – sako Jonas.

„Paskui šeštadienį paaiškėja, kad toj vietoj rastas Drąsius Kedys?“

„Taip, pasakė, kad Kedys, bet man pasakė jau tas žmogus…“

„Bet jūs penktadienį policijai jau pranešėt, kad matėt įtartiną mašiną?“

„Aš skambinau… Po to policija vežė mane į tą vietą, kur aš žvejojau, matavo, kiek metrų atstumas nuo tos mašinos…“ – visas detales, ką darė policija, papasakojo Jonas. Net akinius namie apžiūrėjo – ką Jonas galėjo pamatyti…

„Žodžiu, policija viską išmatavo, viską nufilmavo. O kodėl jie taip darė, Jonai? Nieko nepaaiškino?“

„Jie išvis liepė man tylėt ir mamai nesakyt nieko“, – nors ir prigąsdintas, tačiau pareigūnų neišsigandęs tiesą atskleidė žvejas Jonas.

„Tai jie jus prigrasino? Sakė tylėt?“

„Taip, sakė: „Tylėk!“ Tylėt liepė“, – TV3 laidai „Prieš srovę“ sakė Jonas.

Nepaisant gąsdinimų, Jonas prisipažino, kad buvo ir mušamas – į guminę lazdą buvo įsuktas medvaržtis, ir su ta lazda Jonas buvo mušamas. Skaudžiausia, sakė Jonas, buvo, kai pataikė į kojos kaulą…

Laikraštyje „Karštas komentaras“ yra išspausdintos nuotraukos, kuriose užfiksuotos žymės ant Drąsiaus Kedžio kūno. Viena didelė mėlynė užfiksuota ir ant Drąsiaus Kedžio kairės kojos. Tačiau Vilniuje atliekant D.Kedžio kūno ekspertizę, kaulas iš kojos toje vietoje, kur matosi didžiulė mėlynė, buvo išimtas…

Taigi, kas ir ką bando šioje juodoje istorijoje paslėpti?

KK inf.

2010-05-05

Komentarai

 

 

 
 1. prasau paskaityt KK nr9, ir pamatysit ko verti irodymai policijos komisariate/siuo atveju Vilkaviskio/ ir apie filmavimo kameras raso, kuriu irasai ,,dingsta,,,ir pareigunai net nemoka su tom kamerom elgtis,ir kaip klastoja ikalcius irtt, tai IRODYKIT,jei PK, prokuraturose tai vyksta,teismuose, tai kodel nevyksta psihcligoninese, IRODYKIT…….. kas liecia asmeniskai jusu personalijas as nezinau,turiu daug pazystamu teisesaugoj,yra ir geru zmoniu ,bet jie soka tik pagal vyresnybes muzika, ir Kedzio bylos netyre pradzioj tik todel kad pamate Furmonaviciaus pavarde,zinau is pirmu lupu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Dieve, Dieve, kas darosi Lietuvoj…Banditai prokurorai valdo Lietuvos teisėsaugą. Ar galima grįžti į tokią Lietuvą? Kol kas -niekada…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Esu nustebęs, kad nepasipylė aiškinimai, kad Venskienė dirbo tik su civilinėmis bylomis, kuriose priimdavo teisingus ir sąžiningus sprendimus. Esu nustebęs kad nepasipylė tvirtinimai, kad vienoje šeimoje gali būti nesąžiningu verslu užsiiminėjęs Kėdys ir sąžininga teisėja. Nesu nusiteikęs tikėti, kad nesąžiningu verslu užsiiminėjantis Kėdys buvo daugiau sąžiningas nei Ūsas.
  Tad permąstyti visuomenė dar turėtu daug apie ką ir visu pirma įvertinti savo sąžiningumą. Nes pasirodo visai sąžininga yra dirbti parazituojančioje valstybės valdumo sferos įstaigoje ir keikti valdžią, kad ji moka per maža atlyginimą už tarnavimą, kaip tai darė policininkai, mokytojai, gydytojai ir t.t. Kaip matosi iš visuomenės nuomonės, sąžiningiausi yra gaisrininkai, tačiau ir jie gali neskubėdami pagerti degtinę net jei į gaisravietę važiuoja.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Atsargiai: komentaruose reklamuojama D.Kedžio vardo internetinė svetainė gali būti įkurta spec tarnybų, kadangi D.Kedžio artimieji niekam leidimo naudoti D.Kedžio vardą svetainei atidaryti nėra davę.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. 14.52 Ar dar mes matome Dievo atvaizdą mūsų veiduose, gerai įsižiūrėkim į praeinančių žmonių veidus retai kad pamatysi taigi mes patys išvarėme Dievą ir sisidraugavome su velniu o koks draugas tokie ir darbai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. DRASIAUS puslapis dar nera atdarytas , tipo ww..d.kedis…, zinuokite cia gali buti virusas. Tikras puslapis bus paskelbtas K.K. straipsneje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Jei Dievas sukūrė žmogų pagal savo paveiklą, tai baisu net pagalvoti koks jis niekšas ir išsigimėlis. Tad ta dvasia kurią įpūtė Sievas į žmogų nėra jau tokia graži ir šventa.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Mane vis dar juokina įtikinėjimai, kad korumpuotoje valstybėje ir tokioje kaip dabar egzistuojančioje valstybėje galima išlikti sąžiningu ir doru ir manant kad tarnauji Tautai ir visuomenei. Taip manė ir sovietiniam rėžimui ir santvarkai tarnaujantys, taip manė ir lietuviški žydšaudžiai tarnavę vokiečių okupantams. Net sovietinės Lietuvos Pirmasis CK Sekretorius yra įsitikinęs kad 50 metų ar visą savo gyvenimą, jis tarnavo „Lietuvai“. Tad kalbant apie sąžiningus policininkus ar prokurorus reiktu paminėti ir sąžiningai tarnavusia prokurorus ir Kedžio seserį, kuri už savo naivumą dabar ir kenčia. Tai kalbėkite apie tuos kuriems nesvarbu kam tarnauti, kokiai santvarkai, nes jei nėra tokie naivūs ir kvaili, kad nesuprastu kad visuomenė yra š.. kuri yra tik paklusni avių banda. Tačiau atrodo visi vieningai „pučia dūdą“ ir linkusi patikėti, kad naivus arba gudrus kvailys gali nebesuprasti kam jis tarnauja ir nelinkusi aptarinėti kam tarnavo Kedžio sesutė. Matomai prastai tarnavo ir Furmnavičius, ir Kedžio sesuo, jei nepateko į vadovaujančių ratą, bet tikrai netarnavo visuomenei kaip netarnauja ir visa Lietuvos valdžia. Jie vadovauja kvailių gaujai kurie vis dar naiviai mano kad galima dirbti sąžiningai, nesąžiningai valstybės valdžiai arba nematomiems tos valstybės valdytojams. Sąžiningi žmonės neina tarnauti į represines struktūras nesąžiningoje valstybėje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Niekaip nesuprantu, ko tau tas Jonas uzkliuvo? Visiems stengiesi irodyti, kad jo nebuvo ir jis nieko nemate. Kodel?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Šiandien perskaičiau tikrai išmintingus žodžius "Jei žmogus yra Dievo paveikslas, tai turėtų atspindi žmogaus atmintis, intelektas ir valia. Jei nori suprasti meilę, turi gyventi ja tiesoje, o jei nori suprasti tiesą, turi gyventi meilėje. Kur dingo mūsų atmintis, intelektas, valia, tiesa ir meilė? Parduota už grašius!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Atsiprasau ponia stribiene, bet kad tamstele vyrelis atveze butent is aiksteles puses nereiskia, kad neimanoma privaziuoti iki tos vietos pro kitur. Teko man i viena vaizdinga vietele pri Kauno mariu vaziuoti, kelio kaip ir nera, BET TARPAI TARP MEDZIU PAKANKAMAI PLATUS BUVO IR (O STEBUKLE!) PRIVAZIAVOM. Idomiai skamba tamsteles teiginiai, kad Jonas ten negalejo buti, o tamstos durna galva supranta, kad jonas salia kazkur sedejo krumelyje, per metra nuo tos vietos kur kunas rastas? Nei zinai kur jis buvo, nei matei (nebent vyrelis ir palydejo vargsa Joneli i ligonine, po to kai papasakojo viska), atvaziavai is kazin kur ir irodineji visam svietui, kad tai vienintelis kelias iki vietos kur rastas Kedys. O aplink reikia manyt kalnai, uolos ir nepraeinamos dziungles.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Niekaip nesuprantu ka tamsta cia nori parodyti komentuodama "Mes su vyru ta.. mes su vyru dirbame… " manau niekam cia neidomu kur dirbat su vyru ar su broliu. Ar yra irodyta…, sioj byloj daug yra faktu tik jie kad ir irodyti kazkaip niekam neidomus! Padarykit geriau uz Kudabiene tada cia savo versijas rezkit, o gal manot is lempos Kudabiene ta Jona istrauke? Daug yra liudininku su irodymais tik vat kad jie kazkaip gesinami (vienas su irodymais po zeme). As ir turiu policininku ir galiu uztikrinti jei "virsus" panores tai irodymu ir nebus, taip kad nekudakuokit cia ir nereikalaukit kazkokiu irodymu, jei is tiesu dirbat policijoj turit puikiai zinoti kaip viska "apzaisti" galima. O gal galit irodyt kad Kedzio dedei degtines nepyle???? Na Venckus teigia bet va kaip jam irodyt???
  Durnesnes kalbos nesu girdejusi, gal jus ir kalbekit tik su savo vyru… :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. tikiu kad pas mus yra teisingu teisininku. bet jie tokie patys ‘durniukai’ kaip ir mes visi likusieji. rinkite jus tuos savo irodymus, bet JU irodymai bus tokie kokiu JIEMS reikes. o jus ziurekit, nepersistenkit, kad nepakliutumet i Ziegzdriu ligonine

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. sau tuos klausymus uzsidavinek,ir jei dirbi mentinej,tai dirbk,o ne alga imk,kokia tu gudri "irodyk"o kam jus busit,mentai,jei zurnalistai jums irodines.taip bus klausymas,ka tu nori tuom pasakyti?sventoji?ir antras,kas tau irodines tas tiesas,kam tu reikalinga biurokrate popierine,imkis darbo ir VISKA irodyk,o tada galesi uzdavineti klausymus,pati zinai kam,tik ne zurnalistam ir eiliniam zmogui,zodziu dirbk darba,uz kuri jums moka atlyginima is mokesciu moketoju kisenes

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. kam šiuo metu reikalingi įrodymai, dirba ištisos struktūros, kad būtų neįrodyta deja

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. trumpiausias siu dienu anekdotas:TURI TEISE,cha,cha,cha,Jonai,baik juokinti su tom "teisem"

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Deja mes turime vaiku ir lygiai taip pat, kaip ir kiti esame pasiurpe. Mes negalime buti kaltinami korupcija vien del to, kad kiti yra sulauze priesaikas, pamyne savo moralinius isitikinimus. Negi Jus manote, kad absoluciai visa teisesauga yra korumpuota? Tuomet Jus izeidziate ir mane ir mano vyra ir tokiu atveju tai jau as Jums patarciau apsilankyti Ziegzdriuose. Atsakant i kazakieno (pamastymai)cia pateiktus klausimus: 1. Ar galite irodyti, kad Jonas pranese policijai ir buvo apklaustas lavono radimo vietoje? Kodel senesneje Sroviu laidoje Kudabiene ima interviu is visai kitu zveju, kurie sake, kad mate balta Caravelle? Ar ta nakti buvo ir daugiau zveju? 2. Ar galite irodyti, kad policija ji tarde? Gal Jonas galetu pasakyti is kokio PK buvo atvyke policininkai (mes su vyru dirbame Kauno policijos skyriuose ir galime labai lengvai patinkrinti kas "tarde" Jona). 3. Ar gali Kudabiene nufilmuoti Jono sumusimus? Turint omenyje policijos lazdoje isukta varzta sumusimai butu visiskai aiskus ir gerai plika akimi matomi. 4. Spec.priemones naudoja spec.tarnybos ir padaliniai. 5. Ar galite irodyti, kad Jonas buvo paguldytas i Ziegzdriu ligonine? Teritorija ir patalpos stebimos vaizdo kameromis ir kiek man yra zinoma, jau yra tikrinami vaizdo irasai bet as beveik neabejoju, kad jokiu irasu nebus rasta nes tokio fakto galimai ir nebuvo. 6. Vel gi, ar galite irodyti kad jis buvo girdomas vaistu arkliskomis dozemis? 7. Ar galite tai irodyti? 8. Negaliu komentuoti Matonienes pasisakymu, bet turint omenyje, kad Matonienes vyras dirba Kauno Kriminalineje policijoje – tai kyla papildomu klausimu, i kuriuos norime rasti atsakymus. Apie pati Matoni mano vyras daug idomiu dalyku pasakojo, tad mes neatmetam versijos, kad Matoniene meluoja. Bet vel gi, viska reikia irodyti. Dar kalusimu bus?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Jonai,kiek tau metuku,kad taip naiviai galvoji?tokie zodziai,kaip"turejo","privalejo" ir t.t.na nejuokink su tom pasakom,ar nematai kas vyksta?daug paieskosi tai ir nezinia kur atsidursi,va taip jusu laisvoj landsberginej lietuvoj vyksta,o tu???,ar daejo nors kiek?manau,kad dar neturi tiek proto,kad daeitu,pasaku jus sekejai,o ne kovotojai… privalejo…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. ar tamsta esi nesamoningas,ar skaityti nemoki?i ka kreiptis?kur sauktis?apie ka tu kalbi?negi toks nerastingas esi?tame ir beda,kad nera kur kreiptis,ner kur sauktis,va kaip brolyciai…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Praėjo šitiek mėnesiųi po šūvių, o apie Aido fotorobotą tyla. Apie pačias jo paieškas taip pat nei žodžio. Kas atsakingas? To Aido net ieškot nereikėjo.Tik papurtyt Laimutę. Ir jie, kadangi ją saugo, tai ir žino viską…tik neišduos. Nes jei jau išduos trečią,tai dar ir negalės neigti, kad buvo ir antras – J. Furmanavičius. Pirmas prie nužudyto J. Furmanavičiaus pasirodo gen. Prokuratūros pavaduotojas G. Jasaitis. Pikti liežuviai net iš buvusių VSD kalba, kad atsiimt VSD kasečių, kuriose pats esąs aktorius. Nepraėjus nei 2 valandom po pirmų šūvių, be jokio tarnybų svarstymo į spaudą vieninteliu įtariamuoju paskelbiamas D. Kedys… V. Naruševičienei nebuvo suteikta apsauga, nors prašymas tam buvo paduotas prieš mėnesį iki žmogžudysčių? Kodėl po pirmosios žmogžudystės nebuvo pasirūpinta svarbios liudininkės V.N. saugumu? Ar realu buvo D.Kedžiui ar jo tariamiems bendrininkui(-ams) prieiti prie sekančios aukos V.N.(Laukimas pasaloje, kai bet kuriuo metu gali atvykti pareigūnai neįtikėtinas, kaip ir namo šturmas). V.N. prisileisti prie savęs galėjo tik žmogų, kuris kėlė pasitikėjimą, ypač po sesers skambučio apie nužudytą J. F. A.Ūsas paskelbtas įtariamuoju dėl tvirkinimo, tačiau L. Stankūnaitė įtariamąja net ir po 3 mėnesių nepaskalbiama. Kaip A.Ūsas kelis metus galėjo tvirkint 3metų mergaitę be prižiūrinčiojo žinios, klausymų tyrėjams nekyla. Bylos nespartina ir tai, kad prieš 7 metus „Lietuvos“ viešbutyje Ūsas jau buvo pagautas kaip pedofilas.Kleboniškio parko porelių reketuotojas Paulius Sakalauskas (kitas Algimantas Babilas) galėtų patvirtint ( jei jiems būtų motyvuojama) apie A.Ūso 2000Lt kyšį jiems už pagautą kartu su kitu vyru. Kokią informaciją galėtų suteikt kitas vyras? P.Sakalauskas patvirtina, kad yra daugiau tyrėjų žinančių apie tai. Faktai rodo A.Ūso santuoką

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. vis taip pat galvojat,kaip pries 20metu?va jums ir laisve,jo kazkam laisve tik ne mums zemes vabalams,daro mus kaip suniukus kaip nori,kada nori ir kiek nori,tai kur dingo jusu landsbergis,kur tas "vaduotojas"?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. As nieko apie mergaiciu tvirkinima ar prievartavima nesakau. Mums su vyru taip pat labai keista, kodel Orinta atidave tevui ir leido issivezti. Mes MANOME, kartoju, MANOME kad abi mergaites buvo prievartaujamos. Kadangi Deimante tvirkino nuo 4 metu, tai jos per isange neprievartavo, tik galimai oraliniu budu. O kadangi Orinta buvo jau 6-7 metu tai ta vargse mergaite galejo proevartauti analiniu budu (ka beje patvirtina faktai, kad mergaite nelaike ismatu). As nesakau, kad Venckai ir Kedziai issigalvojo visa sita dalyka. As tik sakau, kad siais ivykiais naudojasi politikos siekiantys sliuzai. Stai kad ir JDJ, dar visai neseniai palaikes Kedzius ir kviesdaves i mitingus ragino kovoti su korumpuota taisesauga ir iskrypeliais. O stai pries kelias dienas randame straipsni, kaip ***** pranesa, jog nevertetu Kedzio artimiesiems mitinguoti??? Tai argi ne absurdas??? Beje aciu uz Jusu nuosirdzius palinkejimus, matau kad ne blaiviu protu mastote o emocijomis ir bet kuri, kuris tik pasakys nors truputi kitaip nei Jus manote, iskart tampame mentais, blakemis, Usais, Stankunaitemis ir t.t. Atveskite truputi…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. man kazkodel visi sitie pedofiliniai kompromatai labai tiesiogiai siejasi su vandens, elektros ir benzino kainu nerealiu didejimu musu salyje

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Tau kazkas su galva negerai gal i Žiegždriu psihiatrine paprasyk kad nuveztu tu ryskiai esi ne tos pakraipos kaip galima tokias nesamones smeizt tikriausia neturi savo vaiku ir tau svetimas skausmas nieko nereiskia

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. pamastymui

  2010 05 06 10:54

  Jeigu viskas,ka pasakojo zvejys Jonas, TV laidoje yra prasimanymas,jeigu
  jis nieko „nemate“, matyti negalėjo ir niekam nieko nepranese….
  Kyla klausimai:
  1. Is kur tada policija suzinojo apie zveji Jona ?
  2. Kodel tarde butent ji (ne Petra, Antana etc..) ?
  3. Jeigu Jonas kalbėjo „vejus“, kokia prasme buvo jam grasinti (musti)?
  4. Kokia struktūra (iprastai) naudoja „patobulintas“ spec priemones?
  5. Kokiu tikslu Jonas buvo uždarytas Ziegzdriu ligoninėje ? KAS ji pristate?
  6. Nuo ko jis buvo 4 dienas „gydomas“ arkliškomis vaistu dozėmis ? Kokia Jono LIGOS istorija, koks teisejas suteike leidima priverstiniam gydymui pries Jono ir jo artimuju valia?
  7 Kodel apie jo "gydyma" nebuvo pranesta Jono artimiesiems?
  8 Kodel V.Matoniene,atsižegnojusi nuo Kedzio, „pamirso“ ,- Jona? Tiesa, Kedzio matyt gydytoja neatpazino, priglaude kaip valkata is gatves…juk prokurorai irgi NEpazino. Nespejo gydymo kurso, o sis pabego galva pravedinti..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. Be to, eitynių „Už lygybę“ organizatoriai paprašė Generalinės prokuratūros pradėti ikiteisminį tyrimą dėl jos laikinojo vadovo R.Petrausko padarytų nusikalstamų veikų ir neteisėtų veiksmų.

  Šiame dokumente teigiama, kad laikinasis generalinis prokuroras eitynių organizatoriams daro neteisėtą poveikį ir spaudimą, piktnaudžiauja savo tarnybine padėtimi, diskriminuoja ir net kursto susidoroti fiziškai.

  Lietuvos gėjų lygos prezidentas Vladimiras Simonko pabrėžė, kad rengdami dokumentus visi aštuoni teisininkai dirbo nemokamai, nes jiems buvo svarbiausia apginti žmogaus teises.
  ——Ka reiskia ,stipri organizacija,cia idejau,kaip pavyzdi.As pries visus iskrypelius.Bet dziaugiuos,kad PULINI paspirgins:)

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kaip pasirinkti EURO padėklus?
Kokybiški indai kiekvieniems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
„Premier“ lygos lenktynės: bėganti „Man City“ ir įnirtingos kovos 
Stipriausia Anglijos ir bene Europos nacionalinė futbolo lyga „Premier“ lyga jau beveik įpusėjo...

Kam reikalingi pastoliai? 
Žmonėms, kurie nedažnai susiduria su statybomis ar darbų atlikimu aukštyje, neretai gali iškilti...

Kaip apsaugoti telefoną nenaudojant dėklo? 
Suprantama, kad kai kurie telefonų savininkai nekenčia apsauginių dėklų. Telefonų gamintojai stengiasi sukurti...

Kokios ypatybės slepiasi už grindjuosčių pasirinkimo? 
Grindys yra vienos iš svarbiausių namų interjero elementų. Atlikus grindų dangos darbus bei...

Kviečia prisidėti prie gerumo akcijos 
Kviečiame prisijungti geros valios žmonių prisidėti prie gerumo akcijos. Labdaros akcija „Su Kalėdų...

Mėgstate egzotinius vaisius? Štai ką reikėtų žinoti apie ananasus 
Tikra tiesa, kad egzotinių vaisių mylėtojams rūpi į savo mitybos racioną įtraukti vis...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (5)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...