Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 4 Ketvirtadienis
 

Kas šalina nereikalingus liudininkus D.Kedžio nužudymo byloje?

2010-05-05 19:10 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (363)

Kuo toliau, tuo labiau stiprėja įspūdis, kad pati baisiausia ir žiauriausia organizuota nusikalstama grupuotė Lietuvoje - tai prokuratūra (KK nuotr.)

Jonas – toks vardas žvejo, kuris ketvirtadienį, bežvejodamas naktį, matė, kaip atvažiavo įtartinas automobilis tamsintais stiklais, iš jo išlipo du vyrai ir kažką numetė.

Po dviejų dienų toje vietoje per akciją „Darom“ buvo rastas Drąsiaus Kedžio kūnas, o netyčia pamatęs, „kaip du vyrai, atvažiavę įtartinu autobusiuku, kažką išmetė“, Jonas atsidūrė Žiegždrių psichiatrinėje ligoninėje.

„Prisidengus rūpesčiu čia gydomų ligonių privatumu, Jonas čia buvo slepiamas nuo artimiausių žmonių. Niekas negalėjo sužinoti, kodėl ir kaip čia buvo gydomas Jonas“, – šiurpius faktus išsiaiškino TV3 laida „Prieš srovę“.

Paklaustas, ar Jonas prisimena, kas Žiegždrių psichiatrinėje ligoninėje buvo daroma, vyras atsakė: „Man suleido vaistus. Raminčius“.

„O stipriai raminančius?“ – teiravosi TV3 laidos „Prieš srovę“ kūrėjai.

„Du švirkštus suleidžia, paskui vaistų, kad ramiai miegočiau“, – prisimena Jonas.

„Bet jūs atsimenat, ką jums leido?“

„Aš nežinau, kokie tie vaistai… Paskui vėl tokius pačius vaistus suleido… Kad man po du švirkštus leisdavo – ryte, per piet ir vakare“, – TV3 laidai „Prieš srovę“ pasakojo Jonas.

Šiurpu? Labai. Labai, labai, nes jau 21 nepriklausomybės metus skaičiuojančioje Lietuvoje žmogus, atsidūręs ne toje vietoje ir ne laiku, gali atsidurti psichiatrinėje ligoninėje, ir negali sužinoti nei kuo buvai gydomas, nei kas su tavimi buvo daroma. Tai – valstybės paslaptis.

„Tai kaip jums gydytojai paaiškino, kodėl jūs čia gulite toj ligoninėj?“

„Nu, tai aš paaiškinau – liepė man nesakyt dėl to Kedžio“, – šiurpią tiesą atskleidė Jonas.

Nežinia, kaip viskas būtų baigęsis Jonui, balandžio 15 d. naktį žvejojusiam ir pamačiusiam įtartiną automobilį, iš kurio išlipo du vyrai ir kažką išmetė toje vietoje, kur po kelių dienų buvo rastas Drąsiaus Kedžio kūnas, jei ne žmonės.

Į TV3 laidos „Prieš srovę“ redakciją paskambino iš matymo Joną pažįstanti moteris. Ji suprato, kad Jonas jau kelios dienos dingęs, o giminės per daug įbauginti, kad kur nors kreiptųsi.

„Jisai žvejojo ir kažką pamatė. Policija pagavo: „Tu matei kažką tai?“ Jisai matė, kaip atvažiavo juoda mašina, tamsinti langai ir du vyrai išlipo iš mašinos ir kažką išmetė toje vietoje. Ir policija paklausė: „Tu matei, ką išmetė?“ Jisai sako: „Mačiau“… O dabar jisai vaistų privarytas specialiai, kad nieko nepasakytų“, – kalbėjo į laidos redakciją paskambinusi moteris.

Šiandien Jonas jau laisvėje. Tačiau iš jo kalbos dar šiek tiek justi vaistų poveikis. Mat, kaip papasakojo Jono sesuo, savo brolį ji vos atpažino, kai rado jį psichiatrinėje.

„Jį, žinokit, tiek prigirdė vaistų, tiek prileido, kad, kai atėjom su mama, tai jis prie mamos tik taip – ir krenta, ir viskas – ir nukrito. Jeigu ne tos kėdės, Jonas viskas – būtų ant žemės“, – pasakojo Jono sesuo.

Pasak jos, brolis viską prisimena – kad leido vaistus, kad saujom tabletes šėrė.

„Jūs gi Jono artimieji – galit paprašyti ligos istorijos?“, – pasiteiravo laidos kūrėjai.

„Nieko nerodo, viską slepia“, – atsakė Jono sesuo.

„O dabar grįžkime į lemtingą Jonui naktį – iš ketvirtadienio į penktadienį. Susiviliojęs geresniu kibimu, Jonas susiruošė prie netoliese esančių marių žvejoti. Būtent naktį“, – įvykių priešistorę primena laida „Prieš srovę“.

„Tai jūs penktadienį ryte policijai pasakėt, kad matėt įtartiną mašiną?“

„Taip“, – sako Jonas.

„Paskui šeštadienį paaiškėja, kad toj vietoj rastas Drąsius Kedys?“

„Taip, pasakė, kad Kedys, bet man pasakė jau tas žmogus…“

„Bet jūs penktadienį policijai jau pranešėt, kad matėt įtartiną mašiną?“

„Aš skambinau… Po to policija vežė mane į tą vietą, kur aš žvejojau, matavo, kiek metrų atstumas nuo tos mašinos…“ – visas detales, ką darė policija, papasakojo Jonas. Net akinius namie apžiūrėjo – ką Jonas galėjo pamatyti…

„Žodžiu, policija viską išmatavo, viską nufilmavo. O kodėl jie taip darė, Jonai? Nieko nepaaiškino?“

„Jie išvis liepė man tylėt ir mamai nesakyt nieko“, – nors ir prigąsdintas, tačiau pareigūnų neišsigandęs tiesą atskleidė žvejas Jonas.

„Tai jie jus prigrasino? Sakė tylėt?“

„Taip, sakė: „Tylėk!“ Tylėt liepė“, – TV3 laidai „Prieš srovę“ sakė Jonas.

Nepaisant gąsdinimų, Jonas prisipažino, kad buvo ir mušamas – į guminę lazdą buvo įsuktas medvaržtis, ir su ta lazda Jonas buvo mušamas. Skaudžiausia, sakė Jonas, buvo, kai pataikė į kojos kaulą…

Laikraštyje „Karštas komentaras“ yra išspausdintos nuotraukos, kuriose užfiksuotos žymės ant Drąsiaus Kedžio kūno. Viena didelė mėlynė užfiksuota ir ant Drąsiaus Kedžio kairės kojos. Tačiau Vilniuje atliekant D.Kedžio kūno ekspertizę, kaulas iš kojos toje vietoje, kur matosi didžiulė mėlynė, buvo išimtas…

Taigi, kas ir ką bando šioje juodoje istorijoje paslėpti?

KK inf.

2010-05-05

Komentarai

 

 

 
 1. O Usas mergaitei tik 5 kartus i burna ikiso. Lygiai vienu kartu maziau, negu kad traukiama baudziamojon atsakomyben uz isprievartavima. Viska tiksliai apskaiciavo, kad uzkistu kelia "nusikalteliskai" Vencku veiklai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Prisimename, kaip mūsų tėvą ,užsienio kalbų vertėją, terorizuodavo šitie padliūgos KGB-istai, bet niekaip , negalėję prikirpti ,,Kronikos" vertimų , tai bandė prikirpti Kalantos įvykius, draugus ir jį patį mėtė iš darbų,vežė į Mordovijas, grasino psichuškėmis, o ypač ŽIEGŽDRIŲ, grasino susidoroti su visa šeima,giminėmis. Ir tikrai 1000% esame įsitikinę, veikiančiomis dabartinėje Lietuvoje KGB metodikomis, nes nuo sovietmečio į visas struktūras atėjo dirbti tų pačių saugumiečių vaikai ir pasilikę tie patys .Kiek galėsime tiek finansiškai remsime Kedžių ir Venskų šeimas, nes labai gerai žinome , kas yra nužmogėjusi sistema ir jos nusikaltėliai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. tai kuo mūsų gerbiasmieji gydytojai skiriasi nuo Mengelės, o mūsų teisėsauga nuo fiurerių niekuo tie patys metodai apie kokią krizėsd pabaigą mes galime kalbėti kada krizė mūsų širdyse ir galvose manau laukia baisi ateitis

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. kaip buvote mentiaros taip ir liksite-policijoj mat dirbat-tai papasakokit placiau kaip ir kokiais budais jus prisipazinimus isgaunat-o gal paviesinti??????taip kad blakes dinkit is eterio-cia ne gaidenio laikrastis ir ne jo propaganda……Drasius paviesino visu jusu darbelius ir pajamu saltinius…..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Į durnynus daro todėl, kad šių namų gyventojų liudijimai teisiškai niekiniais tampa. Bus ir oficiali diagnozė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Mes su vyru tikime, kad arba Venckais ir Kedziais kazkas pasinaudojo, arba Venckai ir Co, yra viso sio politinio proceso dalyviai. Galimai jie kartu su nusikalteliais, kurie siekia uzimti valdzia. Sekite zinias, naujienas, paziurekite – jau net pas du itakingus asmenis rasti ivairus soviniai. Manote cia siaip sau? Pakista butent tiek soviniu, pagal kuriu kieki yra keliama byla su laisves atemimu 4-8 metams. Tai yra eilinis susidorojimas su konkurentais. O jus uzhipnotizuoti pedofilija nematote platesnio vaizdo. Kova vyksta tarp pederastu Adamkinio palikimo ir tikru KGBistiniu asu su ex prokurorais, majorais ir kitais. Vis7 ivykiu braizas panasus i KGB braiza. Vat beda ir yra tame, kad KGB metodika nesikeicia tad nudienai yra labai lengva ta maetodika atskirti. Laikas butu tobulinti KGB metodus majorams :-) Vakaru Valstybese spec.tarnybu taktiniai veiksmai pastovia tobulinami nes nusikalteliai irgi tobuleja, o cia KGBistai mano, kad ju metodika yra pati geriausia :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. taip taip pas mus LOGISKAI masto tik prokurorai ir policininkai tokie kaip jus ponia policininke

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Mano vyras paprastas kriminalistas, neslepsiu as irgi dirbu policijoje. Mes su vyru nuo pat pradziu stebime siuos ivykius. Taip, mes buvome nuvaziave prie mariu smalsumo vedami. Prie tos vietos, kur buvo lavonas su automobiliu NEPRIVAZIUOSI! Tad nereikia cia to Jonuko skiedalu klausytis. Kodel Jonukas per Kudabienes laida nepapasakojo, kas atvaziavo jo paimti i ligonine, kiek buvo zmoniu ar pareigunu, su kokiu automobiliu atvaziavo ir t.t. Mat jam buvo isakyta net mamai nieko nesakyti i jis drasuolis Kudabienei viska papasakoja. Melagis nelaimingas. Greiciau si psichoze baigtusi ir visi kaltininkai su "liudininkais" butu patraukti baudziamojon atsakomyben. Uz sios grazios pasakos slypi politiniai procesai, atsiseskite bent kelioms valandoms ir pamastykite LOGISKAI.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. w w w.fotobankas.lt/fotografija/…/Arūnas+Jasaitis ——Paziurekit sias nuotraukas :A.Jasaitis labai panasus i "Aida"(i Valantina), o salia jo, ne kas kitas, o pats Darius Mockus….. Arunas Jasaitis yra VSĮ "Vito Gerulaicio vardo teniso akademijos" direktorius, "SEB arenos" vadovas ir Liet.teniso sąjungos viceprezidentas. Darius Mockus-Sios LTS garbes prezidentas,LNK irgi jo !.Pamastymui: juodi pinigai gryninami per sportą…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. del pilietiskumo… jus pastebejote, kad visi iseja is pokalbiu su prokurorais sako: as pasirasiau kad tylesiu… taip sake Zilius, taip sake Venckus ir kiti. matyt visi medikai ir kiti liudininkai pasirase kad tyles. o jei netyles – kas jiems uz tai gresia? Kedzio byla – valstybine paslaptis! tuo ir naudojasi pedofilu klanas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. gerebiamieji,rasote,kad pagrobe,girde,kankino ir viskas,-tai kodel nepadedate zmogui kreiptis i prokuratura del jo pagrobimo ir kankinimo,o tuo labiau toks svarbus liudytojas turetu tuoj pat buti saugomas 27/7…
  taigi ne tik rasykite bet ir padekite kreiptis i prokuratura ir pasirupinkite apsauga!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Išvada: Lietuvoje saugiau tvirtinti, kad matei marsiečius su skraidančiomis lėkštėmis (į psichuške nieks už tai neuždarys), negu pamatyti, ko neturėjai pamatyti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Idomi ne tik Jono ligos istorija, bet ir jo atsidurimo ligonineje apinkybes, Jis ten galejo patekti tik su siuntimu (kas isdave?) arba teismo sprendimu (ar buvo?). Panasu, kad Jonas ten atsidure ne savo noru po incidento su policija. Kodel i ligonine, o ne i arestine? Kas ir kokiu pagrindu prieme ta sprendima? Kodel nebuvo informuoti artimieji? Manau yra pagrindas, kodel ligonine ne is karto imasi teisiniu priemoniu pries "Sroves", o dar kazka derina ir glaisto.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Idomus dalykeliai lenda. Oj idomus. Kaip diena nors ne diena kaip valanda – taip naujiena….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. nejau, šis Jono atvejis – tai tik paplazdenimas gandų lygyje Lietuvoje? Tai akivaizdus žmogaus teisių pažeidimas ir tai turi būti viešinama kaip SOS signalas tarptautiniu mastu Nebūkime naivūs, jog tai neįmanoma sužinoti , kieno paliepimu buvo siekiama užtildyti Joną! Giminaičiai ir su žurnalistų palaikymu turi paduoti teisinei atsakomybei nusikaltėlius kriminalistus ir psichiatrus nusikaltėlius , kurie ryžosi tokiam žingsniui!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Kazkas jau minejo… pasikartosiu. Jonas istatymiskai TURI TEISE zinoti savo gydymo istorija. Jono vietoje, nuvaziuociau i Ziegzdrius ir prasyciau savo ligos istorijos kopijos. O gaves sia informacija, jis gali ja dalintis su bet kuo. Tikrai smalsu butu suzinoti, kokiais motyvais ji buvo paguldytas. Kas cia zino… o gal atsitiks ir taip, kad Jono Ziegzdriuose nebuvo…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. tikras skandalas,…tai kur mes gyvename, iš bet ko gali kaip tik nori tyčiotis,…kieno čia tokie metodai, ar žino apie tai prezidentė, kodėl tyli politikai, kodėl taip liaudis įbauginta-bijom jau savo šešėlio,…kas čia darosi… , argi galima taip elgtis su žmonėmis. Daugelis nebeturime jau jokios vilties, kad gyvensime tikroje demokratinėje visuomenėje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Ponas ar ponia tyčia Venckus šmeižiate? Pagal Jus ponai Venckai tokie durniai, kad daro vaikui niolika psichologinių ekspertizių, kai tereikia vienos ginekologo ar net paprasčiausio pediatro apžiūros, kad pamatytų išpjaustytas mergystės plėves ir pooperacibnius randus ir byla būtų baigta? Beje, o ir Jūsų nurodytu laiku mergaitė buvo pas Venckus ir motina su ja matydavosi tik Vaiko teisių specialistų priežiūroje, nes jai teisės buvo apribotos, tai dar išeitų, kad kokia venckienė ar Kedienė ją į ligoninę vežė? Esate šlykštus klano atstovas provokatorius!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Daugelis aplinkybiu gan greitai isaiskejo. Truksta tik poros faktu, 1)kas ir uz ka(organizatoriai) nusove teiseja, 2)kas yra tas treciasis dalyvaves lytiniuose nusikaltimuose pries vaikus(tikriausiai ne viena) ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. skaitau aš komentarus, seku A+A Drąsiaus bylos tyrimus, pasisakymus žmonių bei pareigūnų ir žinote ką sumoju? Kad nėra Lietuvoje pilietiškumo. Juk,jei tiesa ką rašo komentatorius apie mergytės ginekologinę operaciją, kodėl nepilietiškai tyli medikai? Kodėl atkirčio neduoda piliečiai iš akcijos "Darom 2010", metę pirmieji Drąsiaus lavoną? Kai žmonės, tikri liudininkai tyli, bepigu teisėsaugai, jei ji neteisingai elgiasi, meluoti ir apgaudinėti žmones. Bijoma? Bet, jei tai tiesa, žmonių baimė kaip tik ir padeda kai kam.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Jono uzdarymas i durnyna, oficialus visko neigimas, grasinimas susidoroti "teisiniais" metodais tik irodo jog klanas jauciasi nebeudziamas, bet iki kol tauta pratruks, o tada klius ne tik nusikalteliams valdzioje, bet ir myzniams, is baimes prarast darba dengiantiems savo nusikaltelius virsininkus, bei galimai dalyvaujancius ju nusikalstamu gauju veikloje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. pydare, puskilometris tai viso labo 500m, o dureles atidarius sviesiuke uzsiziebia, ir kai matai jog langai gerokai silpniau persvieciami, nei atidarius dureles, tai tik toks idiotas (o gal pedalu samdytas meluotojas/provokuotojas) tesugebetu nesuprast kas prie ko. neveltui sakoma – "aukstasis dar ne viskas, diploma ir nupirkt galima, prota nuo igimimo reik turet".

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. esme ne tame ka ir kaip ir ar labai aiskiai ar nelabai mate Jonas, esme kad po jo skambucio policijai, jis kaip galimas liudininkas buvo uzdarytas i durnyna. Taigi jo parodymus ir taip butu buve lengva atmest kaip nepatikimus del oro salygu ar pan., bet ne – reikejo gi uzdaryt. Matyt labai karstai jiems jau padai svyla, kad sitaip zmogu sudorot reikejo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. O tai anksčiau Jonas su psichika problemų neturėjo ir jei varžtas pataikė į kaulą, tai be abejo turėjo likti žymė?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. (kopija) Beje, kodėl medikai nutyli, apie Kedžio mergaitės ligas, kurias gydė 2009 metų rugpjūtį???? Ją operavo dėl Bartolinio liaukos uždegimo. Galiu paaiškinti kas tai yra – tai liaukos esančios didžiose lytinėse lūpose uždegimas, kuris dažniausiai atsiranda moterims, kurios turi lytinių santykių. Keistas mamos elgesys – ji užregistravo mergaitę kita pavarde, kvietėsi suaugusiųjų ginekologus….Matyt vaikų chirurgai nebuvo sukalbami… Bet Lietuva, o tuo labiau Kaunas yra tokie maži….viskas kaip ant delno.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. Ne ligoniui Jonui reikia moketi uz savo ligos istorijos kopija, o ligonine turi suteikti informacija Jono advokatui, kokiu pagrindu jo klijentui buvo taikytas laisves apribojimas, kodel ligonis nebuvo informuotas apie savo ligos ir gydymo detales, o jei ligonis nebuvo pajegus tai suvokti – kodel atitinkama informacija nebuvo suteikta artimiesiems.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. JOE nesk kudasiu is KK.Tupek savo Klaipedoj,pabrukes uodega ir saugok savo sikyne,nes tuoj gali buti panaudota…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 28. Jei istatymai draudzia gyditojams teikti informacija artimiesiems apie psichinio ligonio ligos bukle, tai pats laikas tarptautinems Zmogaus teisiu gynimo organizacijoms susidometi sitais istatymais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 29. ATEIKITE I MITINGĄ gegužės 8d. 12val. Kaune, aikštėje prie Karo muziejaus arba
  gegužės 13 d., ketvirtadienį, 17 val. į Vilniuje ant Tauro kalno vyksiantį mitingą!

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...