Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Sausis 23 Sekmadienis
 

Kas šalina nereikalingus liudininkus D.Kedžio nužudymo byloje?

2010-05-05 19:10 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (364)

Kuo toliau, tuo labiau stiprėja įspūdis, kad pati baisiausia ir žiauriausia organizuota nusikalstama grupuotė Lietuvoje - tai prokuratūra (KK nuotr.)

Jonas – toks vardas žvejo, kuris ketvirtadienį, bežvejodamas naktį, matė, kaip atvažiavo įtartinas automobilis tamsintais stiklais, iš jo išlipo du vyrai ir kažką numetė.

Po dviejų dienų toje vietoje per akciją „Darom“ buvo rastas Drąsiaus Kedžio kūnas, o netyčia pamatęs, „kaip du vyrai, atvažiavę įtartinu autobusiuku, kažką išmetė“, Jonas atsidūrė Žiegždrių psichiatrinėje ligoninėje.

„Prisidengus rūpesčiu čia gydomų ligonių privatumu, Jonas čia buvo slepiamas nuo artimiausių žmonių. Niekas negalėjo sužinoti, kodėl ir kaip čia buvo gydomas Jonas“, – šiurpius faktus išsiaiškino TV3 laida „Prieš srovę“.

Paklaustas, ar Jonas prisimena, kas Žiegždrių psichiatrinėje ligoninėje buvo daroma, vyras atsakė: „Man suleido vaistus. Raminčius“.

„O stipriai raminančius?“ – teiravosi TV3 laidos „Prieš srovę“ kūrėjai.

„Du švirkštus suleidžia, paskui vaistų, kad ramiai miegočiau“, – prisimena Jonas.

„Bet jūs atsimenat, ką jums leido?“

„Aš nežinau, kokie tie vaistai… Paskui vėl tokius pačius vaistus suleido… Kad man po du švirkštus leisdavo – ryte, per piet ir vakare“, – TV3 laidai „Prieš srovę“ pasakojo Jonas.

Šiurpu? Labai. Labai, labai, nes jau 21 nepriklausomybės metus skaičiuojančioje Lietuvoje žmogus, atsidūręs ne toje vietoje ir ne laiku, gali atsidurti psichiatrinėje ligoninėje, ir negali sužinoti nei kuo buvai gydomas, nei kas su tavimi buvo daroma. Tai – valstybės paslaptis.

„Tai kaip jums gydytojai paaiškino, kodėl jūs čia gulite toj ligoninėj?“

„Nu, tai aš paaiškinau – liepė man nesakyt dėl to Kedžio“, – šiurpią tiesą atskleidė Jonas.

Nežinia, kaip viskas būtų baigęsis Jonui, balandžio 15 d. naktį žvejojusiam ir pamačiusiam įtartiną automobilį, iš kurio išlipo du vyrai ir kažką išmetė toje vietoje, kur po kelių dienų buvo rastas Drąsiaus Kedžio kūnas, jei ne žmonės.

Į TV3 laidos „Prieš srovę“ redakciją paskambino iš matymo Joną pažįstanti moteris. Ji suprato, kad Jonas jau kelios dienos dingęs, o giminės per daug įbauginti, kad kur nors kreiptųsi.

„Jisai žvejojo ir kažką pamatė. Policija pagavo: „Tu matei kažką tai?“ Jisai matė, kaip atvažiavo juoda mašina, tamsinti langai ir du vyrai išlipo iš mašinos ir kažką išmetė toje vietoje. Ir policija paklausė: „Tu matei, ką išmetė?“ Jisai sako: „Mačiau“… O dabar jisai vaistų privarytas specialiai, kad nieko nepasakytų“, – kalbėjo į laidos redakciją paskambinusi moteris.

Šiandien Jonas jau laisvėje. Tačiau iš jo kalbos dar šiek tiek justi vaistų poveikis. Mat, kaip papasakojo Jono sesuo, savo brolį ji vos atpažino, kai rado jį psichiatrinėje.

„Jį, žinokit, tiek prigirdė vaistų, tiek prileido, kad, kai atėjom su mama, tai jis prie mamos tik taip – ir krenta, ir viskas – ir nukrito. Jeigu ne tos kėdės, Jonas viskas – būtų ant žemės“, – pasakojo Jono sesuo.

Pasak jos, brolis viską prisimena – kad leido vaistus, kad saujom tabletes šėrė.

„Jūs gi Jono artimieji – galit paprašyti ligos istorijos?“, – pasiteiravo laidos kūrėjai.

„Nieko nerodo, viską slepia“, – atsakė Jono sesuo.

„O dabar grįžkime į lemtingą Jonui naktį – iš ketvirtadienio į penktadienį. Susiviliojęs geresniu kibimu, Jonas susiruošė prie netoliese esančių marių žvejoti. Būtent naktį“, – įvykių priešistorę primena laida „Prieš srovę“.

„Tai jūs penktadienį ryte policijai pasakėt, kad matėt įtartiną mašiną?“

„Taip“, – sako Jonas.

„Paskui šeštadienį paaiškėja, kad toj vietoj rastas Drąsius Kedys?“

„Taip, pasakė, kad Kedys, bet man pasakė jau tas žmogus…“

„Bet jūs penktadienį policijai jau pranešėt, kad matėt įtartiną mašiną?“

„Aš skambinau… Po to policija vežė mane į tą vietą, kur aš žvejojau, matavo, kiek metrų atstumas nuo tos mašinos…“ – visas detales, ką darė policija, papasakojo Jonas. Net akinius namie apžiūrėjo – ką Jonas galėjo pamatyti…

„Žodžiu, policija viską išmatavo, viską nufilmavo. O kodėl jie taip darė, Jonai? Nieko nepaaiškino?“

„Jie išvis liepė man tylėt ir mamai nesakyt nieko“, – nors ir prigąsdintas, tačiau pareigūnų neišsigandęs tiesą atskleidė žvejas Jonas.

„Tai jie jus prigrasino? Sakė tylėt?“

„Taip, sakė: „Tylėk!“ Tylėt liepė“, – TV3 laidai „Prieš srovę“ sakė Jonas.

Nepaisant gąsdinimų, Jonas prisipažino, kad buvo ir mušamas – į guminę lazdą buvo įsuktas medvaržtis, ir su ta lazda Jonas buvo mušamas. Skaudžiausia, sakė Jonas, buvo, kai pataikė į kojos kaulą…

Laikraštyje „Karštas komentaras“ yra išspausdintos nuotraukos, kuriose užfiksuotos žymės ant Drąsiaus Kedžio kūno. Viena didelė mėlynė užfiksuota ir ant Drąsiaus Kedžio kairės kojos. Tačiau Vilniuje atliekant D.Kedžio kūno ekspertizę, kaulas iš kojos toje vietoje, kur matosi didžiulė mėlynė, buvo išimtas…

Taigi, kas ir ką bando šioje juodoje istorijoje paslėpti?

KK inf.

2010-05-05

Komentarai

 

 

 
 1. Cia ziuriu idomiu dalykeliu parasyta, cituoju "Matote mielieji, Žiegždrių psichiatirinės direktorė Matonienė neigia faktą, kad Kedys galėjo būti slepiamas toje ligoninėje. O kas yra Matonienės vyras? Oi negaliu patikėti, Kauno Kriminalinės Policijos biuro viršininkas – Matonis. Ar dar kyla klausimų? O jei dar pasidomėti Matonio "darbu" tai dar ne tiek oi ir ai išltystų.". Manau butu gerai Krivickui sia info perduoti, tai turetu papildomos medziagos savo laidos kurimui, gal kas zinot Krivicko el. pasto adresa, perduokit

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Dar DRASIAUS puslapio nera. Info siulo "kova tesiasi" tai tu paciu pedo tvariu gaudykle, o gal ir virusas,bukite atsargus!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. laukre ir venckienes tokia dalia,nes paskaicius viena komentara jau minejo jog ji nenuovoki po insulto,ir t,t.jau ruose dirva tam.bus isgelbejes jonas.tai baisu.vot kam ziegzriu pschine reikalinga,kai uzdaromos ligonines,kaip akmeneje pav.o cia …bet ir kvailiai antra klaida padare.pirma su sauninku,kuk kedzio artimieji nebut deje salia,anta jono patalpinimas psichuskej.tegu sau sneka jis,o kad dingo,tai ir sukele aistras.o jei but rade negyva,but dar daugiau triuksmo.dabar pilnai tikiu kad saude ne kedys.taigi kas tie zudikai.o ratas toks bnedidelis

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Taip iseina,kad zvejas Jonas savo sutikimu atsigule i ligonine,juk jis turejo pasirasyti,kad sutinka gulti "gydymui",o gal nesuprato ka pasirasineja?
  ir dar-TV laidoje pasakojo,kad dedei policijoje dave isgerti 3 stikliukus degtines…Idomu ar visada snapsu nuovadose vaisina?:)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Kiek prisimenu yra įstatimas dėl patalpinimo į psichiatrinę ligoninę, ir tai nėra taip paprasta padaryti. Todėl klausimas kaip jis ten pateko kvepia dideliu skandalu, nepriklausomai nuo kitų aspektų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. del istatymu – zvejo Jono artimieji negali pamatyti ligos istorijos, negali gauti jokios informacijos apie jo sveikata ir diagnoze, nes tai draudzia istatymas, bet – jeigu pats Jonas sutikime teikti informacija gydymo istaigai nurodo savo giminaicius – gydytojai apie Jona, jo sveikata, diagnoze ir patalpinimo i ligonine indikacijas suteikti privalo ir gali tai padaryti, nes taip leidzia istatymas. Zurnalistai is gydytoju apie Jona nieko negali suzinoti – draudzia istatymas, bet jeigu pats Jonas sutikime teiktti informacija pamines konkrecius zurnalistus (o to jis nebepadarys, nes jau nebesigydo ligonineje) – informacija zurnalistams gydytojai gales suteikti. Dabartiniu atveju yra viena iseitis, kuri isprendzia visas problemas ir gali isklaidyti miglas, pripustas paciu zurnalistu – tereikia, kad pats zvejas Jonas rastiskai ir oficialiai kreiptusi i ligonines administracija su prasymu gauti ligos istorijos kopija (uz kuria pats susimoka) – ir viskas – gales ta savo kopija su visa joje esancia informacija viesinti kam tik pats pageidauja – kaimynui, kaimo bobutei, zurnalistui ar dar kam. Tokiu budu viskas paaisketu – kaip jis ten atsidure, kodel, kokiomis aplinkybemis, kieno iniciatyva, kokia bukle buvo, kokia diagnoze, koki gydyma gavo ir t.t. Taigi – nera cia jokios paslapties, o viska paaiskinti gali tik pats Jonas – tereikia jam pareikalauti med. dokumentu kopijos. O zurnalistams kreiptis i ligonine ar tuo labiau begioti 19 val. vakaro aplink ligonine ir ieskoti ko nepamete – juokingas ir bergzdzias reikalas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Kazko dvoke vysi veiksmai pareigunu,atlikta ekspertyze o jau slaptumas daugiau klausimu negu atsakymu,kuno atradimo vietos apziura ir vel nesuprantama.Gyvenam didelem kaime ir pasikalbam ir ne vienas yra sakes,tokiu klaidu bet koks pareigunas negali daryti,nebent yra slaptos instrukcijos,cia buves ekspertas ir kriminalystas kalba.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. O koks skirtumas, ka jis ten mate? Net jei jis ir ne Kedzio lavona mate. Pats faktas, kad zmogus, atsidure psichiatrineje ir niekas is artimuju nezino nei diagnozes, nei kaip jis ten atsidure – yra skandalas. O, kad jis ten atsidure netrukus po kazkokio liudijimo – dvigubas skandalas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Kuriant D.Kedžio – besislapstančio pas giminaičius ir persigėrusio įvaizdį, jei jis buvo kuriamas skubiai ir ekspromtu, galėjo prrireikti kelių važiavimų ir plaukiojimų. Tarkim, atplukdė lavoną, po to atvežė iš kitus paltą, degtinę šokoladą, paskiausiai, kad kas "nepriglaustų", "įkaltį" -ginklą. Tai gal vieni matė viena, kiti- kita. Nors "liudytojų" gausa bylose kelia nepasitikėjimą, kai nusikaltimai vyksta neviešai. Bet policiją, tarkim, išduoda jų reakcija į Jono informaciją: jis nelegaliai vežamas į durnyną, grasinamas nepasakoti. Kam reikėjo atiminėti laisvę,smurtauti, tai yra galimai daryti nusikaltimą? Jonui dar nevėlu viešai skųstis ir "padaryti abdukciją"

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. apie tai kad dingo zmogus ir kad buvo gasdinamas tom dienom ejo komentarai as pati parasiau kad kreiptusi i ziniasklaida….per tas 4dienas mes nezinom kur jo ieskojo…..o siaip tai juk galima paklausti ir detalesnio paaiskinimo

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Kaip sau norit,bet su tuo zveju jonu kazkas kazkas netaip.bezvejodamas nakti bijojo gamtos apsaugos,bet policijai paskambint nepabijojo.Juk nemate ,kad butent kuna ismete.(gal ten siuksles isverte).Ir kaip cia Ziegzdriuose atrado?Juk paprastai zmogui prapuolus ieskoma paprastose ligoninese,policijoj ir t.t.Kazkoks padrikas pasakojimas.Gal cia Kudabienes piaras.Tik labai idomu del ko?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. REIKIA NAUJOS PROKURAT8ROS, LIEKAM NEAPGINTI.
  ATEIKITE I MITINGĄ gegužės 8d. 12val. Kaune, aikštėje prie Karo muziejaus arba
  gegužės 13 d., ketvirtadienį, 17 val. į Vilniuje ant Tauro kalno vyksiantį mitingą!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Visu situ zudyniu organizatorius bus Usas,nes jis ir bus vienas is situ klano darbuotoju kurie ji taip stipriai atstovauja,gina ir issukineja.Bet reikia kantrybes ir viskas isaiskes.O zurnalistai Goriene,Kudabiene,Grineviciute,Krivickas verti paciu diciausiu pagyrimu ir padekos.Aciu jums uz solidaruma,pilietiskuma ir padoruma.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. to tikintis, va būtent to L.e.p. Petrauskas ir siekia, atsisėst į generalinio prokuroro kėdę.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Lietuvos valdžiukė vaidina,kad Lietuva yra teisinė valstybė, kur klęsti homoseksualistų garbinimas(vakarykštė LTV laida vedama R.Miliūtės,visaip šlovino homoseksualistus per vadinamų "menininkų" R.Žilinsko,D.Šindeikio,D.Sužiedėlio pasisakymus),tačiau nenorima matyti,kaip Lietuvos prokuratūroje dirbantys piderasai savivaliauja niekindami žmonių teises,-tai panašu į hitlerinės Vokietijos SS darbelius.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Ps. Cia gal primaliau, bet kas susidures su ginklais asmeniskai ir profesonaliai (armija TSRS) supras ka reiskia ginklo "prisisuudymas" ginklo asmeniskai kiekvieno, kiekvienai rankai. O prof. zudikai ir spec. zmones, "prisisaudo" ginkla kad nebutu kliurkiu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Prie tavo pasvarstymu galima dadeti dar viena. Kas tarnavo armijoje (TSRS) zino, kad ginkla prikirdavo viena personaliai kiekvienam. Tai buvo daroma ir del to, kad kiekvienas ginklas turi buti "prisaudytas". Tos pacios rusies ginklo, pvz. AKM, Makarov, kulkos trajektorija skiriasi net labai. Sportiniai yra "prisaudomi" ant spec. stendo. Jei baikal pistoletas buvo kedzio, kur jis ji "prisaude"? Legalu galima "prisaudyti" saudykloje, o kad zudymo iranki nestis i saudykla ir visiem rodyti, nesamone. Tas kas nesaudes is legalaus (kedzio bereta), tikrai neims jo nusikaltimui, nes galejo is atstumo neptaikyti. Duosiu pvzd. Armijoje turejau du ginklus, AKM ir Makarov. Sakydavo kad neblogas saulys. Drg. pistoleto gaidukas sunkiai vaiksciojo todel paprase kad pabandyciau palyginimui. Is 5 suviu nepataikiau nei vieno. Tada supratau, kodel gavus ginkla (kita) visada varydavo i saudykla ir prisaudydavo per kelias dienas. Isvada tokia, kas zude furma, narus., nebuvo saude is kedzio ginklo, todel naudojo savo ginkla, o kedzio ismete kaip irodyma ir kaip nereikalinga

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Man pradeda patikti l.e.p. Petrauskas. Jis iškėlė baudžiamąją bylą iškrypėlių-gėjų ir kitų parado Vilniuje organizatoriams. Petrauskas gerai žino įstatymus, kad jei įstatymai prieštarauja Dievo įstatymams, kurie buvo įgyvendinti Sodomos ir Gomoros miestuose- Vilniui to nelinki. Petrauskas tikintis. Valio. Ištvirkėlių parado nebus įstatymiškai.
  Padėkokime Dievui ir pasimelskime už Petrausko teisinę kvalifikaciją.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Jei Kedi nužudė tai tik tie, kas bijojo, kad Kedys kažko nepapasakotų. O jis galėjo pasakyti gal ,kad jis teisėjo nežudė, o gal jis žinojo kas ir dėl ko žudė. Kas Kedžiui liepė per TV galima grasinti pedofilams? Tas kas jam liepė grasinti, po to galėjo Kedžio vardu ir žudyti arba organizuoti tai.Be to nenatūraliai atrodo Kedžio ginklas prie Naruševičienės, antras ginklas prie paties Kedžio. Viskas pradedant nuo grasinimų iki abiejų ginklų numetimo , sudėliota taip,kad Kedys būtų kaltas dėl žudynių. O faktiškai Naruševičienė Kedžio neturėjo įsileisti, Kedys legalaus ginklo neturėjo pamesti, antro nelegalaus ginklo taip pat neturėjo nešiotis,autobusiuko prie Ūso neturėjo palikti, su ginklais nenatūraliai dingti iš namų taip pat negalėjo.Lyg kažkieno tyčia stengtasi, kad Kedys būtų kaltas…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. to Jeronimas Emigra – 2010 05 06 00:53

  Susisiek del kompo, jei rimtai itari. Pasiulysiu ekspertus, kurie patikrins. Nereiks nei vezti.
  CrimeRangers@gmail.com parasyk skype ar telef. bei tinkama laika, kada gali but prie kompo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Bezdantis meskene :-) Koks gi tu stengiesi pasirodyti gudrus, nupasakoji teritorija, kur rastas Kedys taip kaip rodyta per TV. Pasistatyt masina aiksteleje… bla bla bla, nuo kada lietuvaiciai tapo tokie geruciai, kad i norima vieta eina pesciomis jeigu gali davaziuoti? Is kur toks isitikinimas, kad kunas buvo atveztas butent is aiksteles puses? Pats vezei? O gal su Jonuku kartu buvai imdamas parodymus ir matuodamas kur jis buvo, kur buvo masina? O po to ir i ziegzdrius palydejai? Sakai, kad man toli iki paprasto policininko tyrejo? NU IR ACIU DIEVUI,NEI PAPRASTU NEI NEPAPRASTU STRIBU BUTI NETROKSTU! Kas liecia saskaita, tai siulau ateiti geguzes 8d. i mitinga ir pasiklausti pas Kedzio mamos seses kas atidare saskaita

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. tai jonas mate, kad du vyrai numete maisa ir ta pacia nakti policijai pranesė? tai policija gi rašo lyg ten tikrino ka jonas mate, tai kaip jau tada policija lavono nerado?

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kaip pasirinkti EURO padėklus?
Kokybiški indai kiekvieniems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
„Premier“ lygos lenktynės: bėganti „Man City“ ir įnirtingos kovos 
Stipriausia Anglijos ir bene Europos nacionalinė futbolo lyga „Premier“ lyga jau beveik įpusėjo...

Kam reikalingi pastoliai? 
Žmonėms, kurie nedažnai susiduria su statybomis ar darbų atlikimu aukštyje, neretai gali iškilti...

Kaip apsaugoti telefoną nenaudojant dėklo? 
Suprantama, kad kai kurie telefonų savininkai nekenčia apsauginių dėklų. Telefonų gamintojai stengiasi sukurti...

Kokios ypatybės slepiasi už grindjuosčių pasirinkimo? 
Grindys yra vienos iš svarbiausių namų interjero elementų. Atlikus grindų dangos darbus bei...

Kviečia prisidėti prie gerumo akcijos 
Kviečiame prisijungti geros valios žmonių prisidėti prie gerumo akcijos. Labdaros akcija „Su Kalėdų...

Mėgstate egzotinius vaisius? Štai ką reikėtų žinoti apie ananasus 
Tikra tiesa, kad egzotinių vaisių mylėtojams rūpi į savo mitybos racioną įtraukti vis...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (5)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...