Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Gegužė 28 Ketvirtadienis
 

Kas šalina nereikalingus liudininkus D.Kedžio nužudymo byloje?

2010-05-05 19:10 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (363)

Kuo toliau, tuo labiau stiprėja įspūdis, kad pati baisiausia ir žiauriausia organizuota nusikalstama grupuotė Lietuvoje - tai prokuratūra (KK nuotr.)

Jonas – toks vardas žvejo, kuris ketvirtadienį, bežvejodamas naktį, matė, kaip atvažiavo įtartinas automobilis tamsintais stiklais, iš jo išlipo du vyrai ir kažką numetė.

Po dviejų dienų toje vietoje per akciją „Darom“ buvo rastas Drąsiaus Kedžio kūnas, o netyčia pamatęs, „kaip du vyrai, atvažiavę įtartinu autobusiuku, kažką išmetė“, Jonas atsidūrė Žiegždrių psichiatrinėje ligoninėje.

„Prisidengus rūpesčiu čia gydomų ligonių privatumu, Jonas čia buvo slepiamas nuo artimiausių žmonių. Niekas negalėjo sužinoti, kodėl ir kaip čia buvo gydomas Jonas“, – šiurpius faktus išsiaiškino TV3 laida „Prieš srovę“.

Paklaustas, ar Jonas prisimena, kas Žiegždrių psichiatrinėje ligoninėje buvo daroma, vyras atsakė: „Man suleido vaistus. Raminčius“.

„O stipriai raminančius?“ – teiravosi TV3 laidos „Prieš srovę“ kūrėjai.

„Du švirkštus suleidžia, paskui vaistų, kad ramiai miegočiau“, – prisimena Jonas.

„Bet jūs atsimenat, ką jums leido?“

„Aš nežinau, kokie tie vaistai… Paskui vėl tokius pačius vaistus suleido… Kad man po du švirkštus leisdavo – ryte, per piet ir vakare“, – TV3 laidai „Prieš srovę“ pasakojo Jonas.

Šiurpu? Labai. Labai, labai, nes jau 21 nepriklausomybės metus skaičiuojančioje Lietuvoje žmogus, atsidūręs ne toje vietoje ir ne laiku, gali atsidurti psichiatrinėje ligoninėje, ir negali sužinoti nei kuo buvai gydomas, nei kas su tavimi buvo daroma. Tai – valstybės paslaptis.

„Tai kaip jums gydytojai paaiškino, kodėl jūs čia gulite toj ligoninėj?“

„Nu, tai aš paaiškinau – liepė man nesakyt dėl to Kedžio“, – šiurpią tiesą atskleidė Jonas.

Nežinia, kaip viskas būtų baigęsis Jonui, balandžio 15 d. naktį žvejojusiam ir pamačiusiam įtartiną automobilį, iš kurio išlipo du vyrai ir kažką išmetė toje vietoje, kur po kelių dienų buvo rastas Drąsiaus Kedžio kūnas, jei ne žmonės.

Į TV3 laidos „Prieš srovę“ redakciją paskambino iš matymo Joną pažįstanti moteris. Ji suprato, kad Jonas jau kelios dienos dingęs, o giminės per daug įbauginti, kad kur nors kreiptųsi.

„Jisai žvejojo ir kažką pamatė. Policija pagavo: „Tu matei kažką tai?“ Jisai matė, kaip atvažiavo juoda mašina, tamsinti langai ir du vyrai išlipo iš mašinos ir kažką išmetė toje vietoje. Ir policija paklausė: „Tu matei, ką išmetė?“ Jisai sako: „Mačiau“… O dabar jisai vaistų privarytas specialiai, kad nieko nepasakytų“, – kalbėjo į laidos redakciją paskambinusi moteris.

Šiandien Jonas jau laisvėje. Tačiau iš jo kalbos dar šiek tiek justi vaistų poveikis. Mat, kaip papasakojo Jono sesuo, savo brolį ji vos atpažino, kai rado jį psichiatrinėje.

„Jį, žinokit, tiek prigirdė vaistų, tiek prileido, kad, kai atėjom su mama, tai jis prie mamos tik taip – ir krenta, ir viskas – ir nukrito. Jeigu ne tos kėdės, Jonas viskas – būtų ant žemės“, – pasakojo Jono sesuo.

Pasak jos, brolis viską prisimena – kad leido vaistus, kad saujom tabletes šėrė.

„Jūs gi Jono artimieji – galit paprašyti ligos istorijos?“, – pasiteiravo laidos kūrėjai.

„Nieko nerodo, viską slepia“, – atsakė Jono sesuo.

„O dabar grįžkime į lemtingą Jonui naktį – iš ketvirtadienio į penktadienį. Susiviliojęs geresniu kibimu, Jonas susiruošė prie netoliese esančių marių žvejoti. Būtent naktį“, – įvykių priešistorę primena laida „Prieš srovę“.

„Tai jūs penktadienį ryte policijai pasakėt, kad matėt įtartiną mašiną?“

„Taip“, – sako Jonas.

„Paskui šeštadienį paaiškėja, kad toj vietoj rastas Drąsius Kedys?“

„Taip, pasakė, kad Kedys, bet man pasakė jau tas žmogus…“

„Bet jūs penktadienį policijai jau pranešėt, kad matėt įtartiną mašiną?“

„Aš skambinau… Po to policija vežė mane į tą vietą, kur aš žvejojau, matavo, kiek metrų atstumas nuo tos mašinos…“ – visas detales, ką darė policija, papasakojo Jonas. Net akinius namie apžiūrėjo – ką Jonas galėjo pamatyti…

„Žodžiu, policija viską išmatavo, viską nufilmavo. O kodėl jie taip darė, Jonai? Nieko nepaaiškino?“

„Jie išvis liepė man tylėt ir mamai nesakyt nieko“, – nors ir prigąsdintas, tačiau pareigūnų neišsigandęs tiesą atskleidė žvejas Jonas.

„Tai jie jus prigrasino? Sakė tylėt?“

„Taip, sakė: „Tylėk!“ Tylėt liepė“, – TV3 laidai „Prieš srovę“ sakė Jonas.

Nepaisant gąsdinimų, Jonas prisipažino, kad buvo ir mušamas – į guminę lazdą buvo įsuktas medvaržtis, ir su ta lazda Jonas buvo mušamas. Skaudžiausia, sakė Jonas, buvo, kai pataikė į kojos kaulą…

Laikraštyje „Karštas komentaras“ yra išspausdintos nuotraukos, kuriose užfiksuotos žymės ant Drąsiaus Kedžio kūno. Viena didelė mėlynė užfiksuota ir ant Drąsiaus Kedžio kairės kojos. Tačiau Vilniuje atliekant D.Kedžio kūno ekspertizę, kaulas iš kojos toje vietoje, kur matosi didžiulė mėlynė, buvo išimtas…

Taigi, kas ir ką bando šioje juodoje istorijoje paslėpti?

KK inf.

2010-05-05

Komentarai

 

 

 
 1. Cia ziuriu idomiu dalykeliu parasyta, cituoju "Matote mielieji, Žiegždrių psichiatirinės direktorė Matonienė neigia faktą, kad Kedys galėjo būti slepiamas toje ligoninėje. O kas yra Matonienės vyras? Oi negaliu patikėti, Kauno Kriminalinės Policijos biuro viršininkas – Matonis. Ar dar kyla klausimų? O jei dar pasidomėti Matonio "darbu" tai dar ne tiek oi ir ai išltystų.". Manau butu gerai Krivickui sia info perduoti, tai turetu papildomos medziagos savo laidos kurimui, gal kas zinot Krivicko el. pasto adresa, perduokit

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Dar DRASIAUS puslapio nera. Info siulo "kova tesiasi" tai tu paciu pedo tvariu gaudykle, o gal ir virusas,bukite atsargus!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. laukre ir venckienes tokia dalia,nes paskaicius viena komentara jau minejo jog ji nenuovoki po insulto,ir t,t.jau ruose dirva tam.bus isgelbejes jonas.tai baisu.vot kam ziegzriu pschine reikalinga,kai uzdaromos ligonines,kaip akmeneje pav.o cia …bet ir kvailiai antra klaida padare.pirma su sauninku,kuk kedzio artimieji nebut deje salia,anta jono patalpinimas psichuskej.tegu sau sneka jis,o kad dingo,tai ir sukele aistras.o jei but rade negyva,but dar daugiau triuksmo.dabar pilnai tikiu kad saude ne kedys.taigi kas tie zudikai.o ratas toks bnedidelis

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Taip iseina,kad zvejas Jonas savo sutikimu atsigule i ligonine,juk jis turejo pasirasyti,kad sutinka gulti "gydymui",o gal nesuprato ka pasirasineja?
  ir dar-TV laidoje pasakojo,kad dedei policijoje dave isgerti 3 stikliukus degtines…Idomu ar visada snapsu nuovadose vaisina?:)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Kiek prisimenu yra įstatimas dėl patalpinimo į psichiatrinę ligoninę, ir tai nėra taip paprasta padaryti. Todėl klausimas kaip jis ten pateko kvepia dideliu skandalu, nepriklausomai nuo kitų aspektų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. del istatymu – zvejo Jono artimieji negali pamatyti ligos istorijos, negali gauti jokios informacijos apie jo sveikata ir diagnoze, nes tai draudzia istatymas, bet – jeigu pats Jonas sutikime teikti informacija gydymo istaigai nurodo savo giminaicius – gydytojai apie Jona, jo sveikata, diagnoze ir patalpinimo i ligonine indikacijas suteikti privalo ir gali tai padaryti, nes taip leidzia istatymas. Zurnalistai is gydytoju apie Jona nieko negali suzinoti – draudzia istatymas, bet jeigu pats Jonas sutikime teiktti informacija pamines konkrecius zurnalistus (o to jis nebepadarys, nes jau nebesigydo ligonineje) – informacija zurnalistams gydytojai gales suteikti. Dabartiniu atveju yra viena iseitis, kuri isprendzia visas problemas ir gali isklaidyti miglas, pripustas paciu zurnalistu – tereikia, kad pats zvejas Jonas rastiskai ir oficialiai kreiptusi i ligonines administracija su prasymu gauti ligos istorijos kopija (uz kuria pats susimoka) – ir viskas – gales ta savo kopija su visa joje esancia informacija viesinti kam tik pats pageidauja – kaimynui, kaimo bobutei, zurnalistui ar dar kam. Tokiu budu viskas paaisketu – kaip jis ten atsidure, kodel, kokiomis aplinkybemis, kieno iniciatyva, kokia bukle buvo, kokia diagnoze, koki gydyma gavo ir t.t. Taigi – nera cia jokios paslapties, o viska paaiskinti gali tik pats Jonas – tereikia jam pareikalauti med. dokumentu kopijos. O zurnalistams kreiptis i ligonine ar tuo labiau begioti 19 val. vakaro aplink ligonine ir ieskoti ko nepamete – juokingas ir bergzdzias reikalas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Kazko dvoke vysi veiksmai pareigunu,atlikta ekspertyze o jau slaptumas daugiau klausimu negu atsakymu,kuno atradimo vietos apziura ir vel nesuprantama.Gyvenam didelem kaime ir pasikalbam ir ne vienas yra sakes,tokiu klaidu bet koks pareigunas negali daryti,nebent yra slaptos instrukcijos,cia buves ekspertas ir kriminalystas kalba.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. O koks skirtumas, ka jis ten mate? Net jei jis ir ne Kedzio lavona mate. Pats faktas, kad zmogus, atsidure psichiatrineje ir niekas is artimuju nezino nei diagnozes, nei kaip jis ten atsidure – yra skandalas. O, kad jis ten atsidure netrukus po kazkokio liudijimo – dvigubas skandalas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Kuriant D.Kedžio – besislapstančio pas giminaičius ir persigėrusio įvaizdį, jei jis buvo kuriamas skubiai ir ekspromtu, galėjo prrireikti kelių važiavimų ir plaukiojimų. Tarkim, atplukdė lavoną, po to atvežė iš kitus paltą, degtinę šokoladą, paskiausiai, kad kas "nepriglaustų", "įkaltį" -ginklą. Tai gal vieni matė viena, kiti- kita. Nors "liudytojų" gausa bylose kelia nepasitikėjimą, kai nusikaltimai vyksta neviešai. Bet policiją, tarkim, išduoda jų reakcija į Jono informaciją: jis nelegaliai vežamas į durnyną, grasinamas nepasakoti. Kam reikėjo atiminėti laisvę,smurtauti, tai yra galimai daryti nusikaltimą? Jonui dar nevėlu viešai skųstis ir "padaryti abdukciją"

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. apie tai kad dingo zmogus ir kad buvo gasdinamas tom dienom ejo komentarai as pati parasiau kad kreiptusi i ziniasklaida….per tas 4dienas mes nezinom kur jo ieskojo…..o siaip tai juk galima paklausti ir detalesnio paaiskinimo

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Kaip sau norit,bet su tuo zveju jonu kazkas kazkas netaip.bezvejodamas nakti bijojo gamtos apsaugos,bet policijai paskambint nepabijojo.Juk nemate ,kad butent kuna ismete.(gal ten siuksles isverte).Ir kaip cia Ziegzdriuose atrado?Juk paprastai zmogui prapuolus ieskoma paprastose ligoninese,policijoj ir t.t.Kazkoks padrikas pasakojimas.Gal cia Kudabienes piaras.Tik labai idomu del ko?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. REIKIA NAUJOS PROKURAT8ROS, LIEKAM NEAPGINTI.
  ATEIKITE I MITINGĄ gegužės 8d. 12val. Kaune, aikštėje prie Karo muziejaus arba
  gegužės 13 d., ketvirtadienį, 17 val. į Vilniuje ant Tauro kalno vyksiantį mitingą!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Visu situ zudyniu organizatorius bus Usas,nes jis ir bus vienas is situ klano darbuotoju kurie ji taip stipriai atstovauja,gina ir issukineja.Bet reikia kantrybes ir viskas isaiskes.O zurnalistai Goriene,Kudabiene,Grineviciute,Krivickas verti paciu diciausiu pagyrimu ir padekos.Aciu jums uz solidaruma,pilietiskuma ir padoruma.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. to tikintis, va būtent to L.e.p. Petrauskas ir siekia, atsisėst į generalinio prokuroro kėdę.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Lietuvos valdžiukė vaidina,kad Lietuva yra teisinė valstybė, kur klęsti homoseksualistų garbinimas(vakarykštė LTV laida vedama R.Miliūtės,visaip šlovino homoseksualistus per vadinamų "menininkų" R.Žilinsko,D.Šindeikio,D.Sužiedėlio pasisakymus),tačiau nenorima matyti,kaip Lietuvos prokuratūroje dirbantys piderasai savivaliauja niekindami žmonių teises,-tai panašu į hitlerinės Vokietijos SS darbelius.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Ps. Cia gal primaliau, bet kas susidures su ginklais asmeniskai ir profesonaliai (armija TSRS) supras ka reiskia ginklo "prisisuudymas" ginklo asmeniskai kiekvieno, kiekvienai rankai. O prof. zudikai ir spec. zmones, "prisisaudo" ginkla kad nebutu kliurkiu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Prie tavo pasvarstymu galima dadeti dar viena. Kas tarnavo armijoje (TSRS) zino, kad ginkla prikirdavo viena personaliai kiekvienam. Tai buvo daroma ir del to, kad kiekvienas ginklas turi buti "prisaudytas". Tos pacios rusies ginklo, pvz. AKM, Makarov, kulkos trajektorija skiriasi net labai. Sportiniai yra "prisaudomi" ant spec. stendo. Jei baikal pistoletas buvo kedzio, kur jis ji "prisaude"? Legalu galima "prisaudyti" saudykloje, o kad zudymo iranki nestis i saudykla ir visiem rodyti, nesamone. Tas kas nesaudes is legalaus (kedzio bereta), tikrai neims jo nusikaltimui, nes galejo is atstumo neptaikyti. Duosiu pvzd. Armijoje turejau du ginklus, AKM ir Makarov. Sakydavo kad neblogas saulys. Drg. pistoleto gaidukas sunkiai vaiksciojo todel paprase kad pabandyciau palyginimui. Is 5 suviu nepataikiau nei vieno. Tada supratau, kodel gavus ginkla (kita) visada varydavo i saudykla ir prisaudydavo per kelias dienas. Isvada tokia, kas zude furma, narus., nebuvo saude is kedzio ginklo, todel naudojo savo ginkla, o kedzio ismete kaip irodyma ir kaip nereikalinga

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Man pradeda patikti l.e.p. Petrauskas. Jis iškėlė baudžiamąją bylą iškrypėlių-gėjų ir kitų parado Vilniuje organizatoriams. Petrauskas gerai žino įstatymus, kad jei įstatymai prieštarauja Dievo įstatymams, kurie buvo įgyvendinti Sodomos ir Gomoros miestuose- Vilniui to nelinki. Petrauskas tikintis. Valio. Ištvirkėlių parado nebus įstatymiškai.
  Padėkokime Dievui ir pasimelskime už Petrausko teisinę kvalifikaciją.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Jei Kedi nužudė tai tik tie, kas bijojo, kad Kedys kažko nepapasakotų. O jis galėjo pasakyti gal ,kad jis teisėjo nežudė, o gal jis žinojo kas ir dėl ko žudė. Kas Kedžiui liepė per TV galima grasinti pedofilams? Tas kas jam liepė grasinti, po to galėjo Kedžio vardu ir žudyti arba organizuoti tai.Be to nenatūraliai atrodo Kedžio ginklas prie Naruševičienės, antras ginklas prie paties Kedžio. Viskas pradedant nuo grasinimų iki abiejų ginklų numetimo , sudėliota taip,kad Kedys būtų kaltas dėl žudynių. O faktiškai Naruševičienė Kedžio neturėjo įsileisti, Kedys legalaus ginklo neturėjo pamesti, antro nelegalaus ginklo taip pat neturėjo nešiotis,autobusiuko prie Ūso neturėjo palikti, su ginklais nenatūraliai dingti iš namų taip pat negalėjo.Lyg kažkieno tyčia stengtasi, kad Kedys būtų kaltas…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. to Jeronimas Emigra – 2010 05 06 00:53

  Susisiek del kompo, jei rimtai itari. Pasiulysiu ekspertus, kurie patikrins. Nereiks nei vezti.
  CrimeRangers@gmail.com parasyk skype ar telef. bei tinkama laika, kada gali but prie kompo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Bezdantis meskene :-) Koks gi tu stengiesi pasirodyti gudrus, nupasakoji teritorija, kur rastas Kedys taip kaip rodyta per TV. Pasistatyt masina aiksteleje… bla bla bla, nuo kada lietuvaiciai tapo tokie geruciai, kad i norima vieta eina pesciomis jeigu gali davaziuoti? Is kur toks isitikinimas, kad kunas buvo atveztas butent is aiksteles puses? Pats vezei? O gal su Jonuku kartu buvai imdamas parodymus ir matuodamas kur jis buvo, kur buvo masina? O po to ir i ziegzdrius palydejai? Sakai, kad man toli iki paprasto policininko tyrejo? NU IR ACIU DIEVUI,NEI PAPRASTU NEI NEPAPRASTU STRIBU BUTI NETROKSTU! Kas liecia saskaita, tai siulau ateiti geguzes 8d. i mitinga ir pasiklausti pas Kedzio mamos seses kas atidare saskaita

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. tai jonas mate, kad du vyrai numete maisa ir ta pacia nakti policijai pranesė? tai policija gi rašo lyg ten tikrino ka jonas mate, tai kaip jau tada policija lavono nerado?

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (1)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (6)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...