Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Sausis 23 Sekmadienis
 

Kas šalina nereikalingus liudininkus D.Kedžio nužudymo byloje?

2010-05-05 19:10 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (364)

Kuo toliau, tuo labiau stiprėja įspūdis, kad pati baisiausia ir žiauriausia organizuota nusikalstama grupuotė Lietuvoje - tai prokuratūra (KK nuotr.)

Jonas – toks vardas žvejo, kuris ketvirtadienį, bežvejodamas naktį, matė, kaip atvažiavo įtartinas automobilis tamsintais stiklais, iš jo išlipo du vyrai ir kažką numetė.

Po dviejų dienų toje vietoje per akciją „Darom“ buvo rastas Drąsiaus Kedžio kūnas, o netyčia pamatęs, „kaip du vyrai, atvažiavę įtartinu autobusiuku, kažką išmetė“, Jonas atsidūrė Žiegždrių psichiatrinėje ligoninėje.

„Prisidengus rūpesčiu čia gydomų ligonių privatumu, Jonas čia buvo slepiamas nuo artimiausių žmonių. Niekas negalėjo sužinoti, kodėl ir kaip čia buvo gydomas Jonas“, – šiurpius faktus išsiaiškino TV3 laida „Prieš srovę“.

Paklaustas, ar Jonas prisimena, kas Žiegždrių psichiatrinėje ligoninėje buvo daroma, vyras atsakė: „Man suleido vaistus. Raminčius“.

„O stipriai raminančius?“ – teiravosi TV3 laidos „Prieš srovę“ kūrėjai.

„Du švirkštus suleidžia, paskui vaistų, kad ramiai miegočiau“, – prisimena Jonas.

„Bet jūs atsimenat, ką jums leido?“

„Aš nežinau, kokie tie vaistai… Paskui vėl tokius pačius vaistus suleido… Kad man po du švirkštus leisdavo – ryte, per piet ir vakare“, – TV3 laidai „Prieš srovę“ pasakojo Jonas.

Šiurpu? Labai. Labai, labai, nes jau 21 nepriklausomybės metus skaičiuojančioje Lietuvoje žmogus, atsidūręs ne toje vietoje ir ne laiku, gali atsidurti psichiatrinėje ligoninėje, ir negali sužinoti nei kuo buvai gydomas, nei kas su tavimi buvo daroma. Tai – valstybės paslaptis.

„Tai kaip jums gydytojai paaiškino, kodėl jūs čia gulite toj ligoninėj?“

„Nu, tai aš paaiškinau – liepė man nesakyt dėl to Kedžio“, – šiurpią tiesą atskleidė Jonas.

Nežinia, kaip viskas būtų baigęsis Jonui, balandžio 15 d. naktį žvejojusiam ir pamačiusiam įtartiną automobilį, iš kurio išlipo du vyrai ir kažką išmetė toje vietoje, kur po kelių dienų buvo rastas Drąsiaus Kedžio kūnas, jei ne žmonės.

Į TV3 laidos „Prieš srovę“ redakciją paskambino iš matymo Joną pažįstanti moteris. Ji suprato, kad Jonas jau kelios dienos dingęs, o giminės per daug įbauginti, kad kur nors kreiptųsi.

„Jisai žvejojo ir kažką pamatė. Policija pagavo: „Tu matei kažką tai?“ Jisai matė, kaip atvažiavo juoda mašina, tamsinti langai ir du vyrai išlipo iš mašinos ir kažką išmetė toje vietoje. Ir policija paklausė: „Tu matei, ką išmetė?“ Jisai sako: „Mačiau“… O dabar jisai vaistų privarytas specialiai, kad nieko nepasakytų“, – kalbėjo į laidos redakciją paskambinusi moteris.

Šiandien Jonas jau laisvėje. Tačiau iš jo kalbos dar šiek tiek justi vaistų poveikis. Mat, kaip papasakojo Jono sesuo, savo brolį ji vos atpažino, kai rado jį psichiatrinėje.

„Jį, žinokit, tiek prigirdė vaistų, tiek prileido, kad, kai atėjom su mama, tai jis prie mamos tik taip – ir krenta, ir viskas – ir nukrito. Jeigu ne tos kėdės, Jonas viskas – būtų ant žemės“, – pasakojo Jono sesuo.

Pasak jos, brolis viską prisimena – kad leido vaistus, kad saujom tabletes šėrė.

„Jūs gi Jono artimieji – galit paprašyti ligos istorijos?“, – pasiteiravo laidos kūrėjai.

„Nieko nerodo, viską slepia“, – atsakė Jono sesuo.

„O dabar grįžkime į lemtingą Jonui naktį – iš ketvirtadienio į penktadienį. Susiviliojęs geresniu kibimu, Jonas susiruošė prie netoliese esančių marių žvejoti. Būtent naktį“, – įvykių priešistorę primena laida „Prieš srovę“.

„Tai jūs penktadienį ryte policijai pasakėt, kad matėt įtartiną mašiną?“

„Taip“, – sako Jonas.

„Paskui šeštadienį paaiškėja, kad toj vietoj rastas Drąsius Kedys?“

„Taip, pasakė, kad Kedys, bet man pasakė jau tas žmogus…“

„Bet jūs penktadienį policijai jau pranešėt, kad matėt įtartiną mašiną?“

„Aš skambinau… Po to policija vežė mane į tą vietą, kur aš žvejojau, matavo, kiek metrų atstumas nuo tos mašinos…“ – visas detales, ką darė policija, papasakojo Jonas. Net akinius namie apžiūrėjo – ką Jonas galėjo pamatyti…

„Žodžiu, policija viską išmatavo, viską nufilmavo. O kodėl jie taip darė, Jonai? Nieko nepaaiškino?“

„Jie išvis liepė man tylėt ir mamai nesakyt nieko“, – nors ir prigąsdintas, tačiau pareigūnų neišsigandęs tiesą atskleidė žvejas Jonas.

„Tai jie jus prigrasino? Sakė tylėt?“

„Taip, sakė: „Tylėk!“ Tylėt liepė“, – TV3 laidai „Prieš srovę“ sakė Jonas.

Nepaisant gąsdinimų, Jonas prisipažino, kad buvo ir mušamas – į guminę lazdą buvo įsuktas medvaržtis, ir su ta lazda Jonas buvo mušamas. Skaudžiausia, sakė Jonas, buvo, kai pataikė į kojos kaulą…

Laikraštyje „Karštas komentaras“ yra išspausdintos nuotraukos, kuriose užfiksuotos žymės ant Drąsiaus Kedžio kūno. Viena didelė mėlynė užfiksuota ir ant Drąsiaus Kedžio kairės kojos. Tačiau Vilniuje atliekant D.Kedžio kūno ekspertizę, kaulas iš kojos toje vietoje, kur matosi didžiulė mėlynė, buvo išimtas…

Taigi, kas ir ką bando šioje juodoje istorijoje paslėpti?

KK inf.

2010-05-05

Komentarai

 

 

 
 1. Praėjo šitiek mėnesiųi po šūvių, o apie Aido fotorobotą tyla. Apie pačias jo paieškas taip pat nei žodžio. Kas atsakingas?

  To Aido net ieškot nereikėjo.Tik papurtyt Laimutę. Ir jie, kadangi ją saugo, tai ir žino viską…tik neišduos. Nes jei jau išduos trečią,tai dar ir negalės neigti, kad buvo ir antras – J. Furmanavičius.

  Pirmas prie nužudyto J. Furmanavičiaus pasirodo gen. Prokuratūros pavaduotojas G. Jasaitis. Pikti liežuviai net iš buvusių VSD kalba, kad atsiimt VSD kasečių, kuriose pats esąs aktorius.

  Nepraėjus nei 2 valandom po pirmų šūvių, be jokio tarnybų svarstymo į spaudą vieninteliu įtariamuoju paskelbiamas D. Kedys…

  V. Naruševičienei nebuvo suteikta apsauga, nors prašymas tam buvo paduotas prieš mėnesį iki žmogžudysčių? Kodėl po pirmosios žmogžudystės nebuvo pasirūpinta svarbios liudininkės V.N. saugumu?

  Ar realu buvo D.Kedžiui ar jo tariamiems bendrininkui(-ams) prieiti prie sekančios aukos V.N.(Laukimas pasaloje, kai bet kuriuo metu gali atvykti pareigūnai neįtikėtinas, kaip ir namo šturmas). V.N. prisileisti prie savęs galėjo tik žmogų, kuris kėlė pasitikėjimą, ypač po sesers skambučio apie nužudytą J. F.

  A.Ūsas paskelbtas įtariamuoju dėl tvirkinimo, tačiau L. Stankūnaitė įtariamąja net ir po 3 mėnesių nepaskalbiama. Kaip A.Ūsas kelis metus galėjo tvirkint 3metų mergaitę be prižiūrinčiojo žinios, klausymų tyrėjams nekyla.

  Bylos nespartina ir tai, kad prieš 7 metus „Lietuvos“ viešbutyje Ūsas jau buvo pagautas kaip pedofilas.Kleboniškio parko porelių reketuotojas Paulius Sakalauskas (kitas Algimantas Babilas) galėtų patvirtint ( jei jiems būtų motyvuojama) apie A.Ūso 2000Lt kyšį jiems už pagautą kartu su kitu vyru. Kokią informaciją galėtų suteikt kitas vyras? P.Sakalauskas patvirtina, kad yra daugiau tyrėjų žinančių apie tai. Faktai rodo A.Ūso santuoką buvus priedanga
  /is Delfi komentaru/.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Įdomu,kiek „neršai“ atsiėjo tas žvejo matymas? Ką jau ką, bet akytes tas žvejas Jonas turi klasiškas. Dvyliktą nakties per puskilometrį įžiūri tamsintus mašinos stiklus. Tokiam prie konvejerio tik mikroschemas surinkinėti, o ne pamariais naktimis trainiotis. O va „nerša“ nors ir medalininkė, bet daro klaidą po klaidos. Paprasčiausiai sudega ant elementarių detalių. Nepaiškino vaikui kokios spalvos iš dydelių sysalų kremas bėga, ta ir pasakė, kad raudonas. Nepasakė, kad tik bepročiai triese vienu metu kremintų ir laižytų, ta ir sako kad visi kartu laižė. Daug ko neapgalvojo. Iš vis koks durnius eis pas teisėjos ir advokato dukterėčią kremintis, nepagalvodamas apie pasekmes? Va ir tam žvejui Jonui užmiršo pasakyti, kad nesileisk į detales, tai tas ir varo, kad įtikinamiau atrodytų. Reikėjo kur kas detaliau prakonsultuoti. O kad prokuratura pasimetusi ir skęsdama už „šiaudų“ graibosi, tai nenuginčijamas faktas. Kas jau kas, bet nei „prokurorai“, nei „pedofilai“ nei Jono, nei Violetos nei Drąsiaus nežudė. Žudė „tadas“. Ir prižastis buvo visai ne ta, kuri pateikta publikai. Prokurorai tik labai profaniškai ieško kam visą tai užkabinti. Bet apie tai kitą kartą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ..chunta, klanas, pedofilai, kremai, sysalai, psichushkes, perversmai, vemalai, nupjauti lavonu kaulai, didvyriai zvejai, recidyvistai, debilai,…tuo sitas laikrastelis ir gyvena.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Man blondinei svetimu pinigu nereikia,o tuo labiau melu uzdirbtu. Dar tokios komedijos neteko matyti. Du tiesos ieskotojai Kudabiene ir Krivickas ir atsitik tu man taip, kad abu sitaip apsiziolpintu, viena apie Jonuka pasakoja ir automobili, o kitas apie kateri :-) Tai palaukite, gal ten rado du Drasiukus, bet vienas issiblaive ir nuejo miegoti, o kitam liudniau baigesi? Taip, as buvau ten su vyru nuvaziavusi, viska apziurejome ir Jonuko pasakojimu visiskai netikime. Nuvaziuok pats cia nelojas. Nusibodote papirkti arba logini mastyma prarade versiju vartytojai. Tiesa isaiskes bet zinoma vis vien bus tokiu, kurie sakys kad tai melas. Bet kokiu atveju nebus vieningos nuomones 😉

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Ne,prokurorai nelaiko Lietuvos zmones debilais – tiesiog jie ant tiek suprato savo nebaudziamuma bet kuriuo atvieju,kai jie gina valdanti klana,kad net nesistengia sukurti "itikinama versija".Jie zino,kad ka jie bedarytu ju nieks niekad neteis,kol jie klano puseje…na tik nesupranta,kad uzsidirbe sau labai sunkia karma labai ir labai nukentes del to – net neisivaizduoja kaip.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Susirask per googla "Tor Browser" ir jo pagalba tavo ip nieks nesuseks – galesi rasyt drasiai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. o tu turbut nuvaziaves matavai kad zinai? Urzgianciais sunimis vadiniesi, bet pats daug urzgi. O ko? Pavydi kad Krivickui, Kudabienei moka o tau ne? Matai, "protinguoli" jiems moka bet jie ir randa, o vat tavo minetam Gaiveniui ieskoti nereikia, jis vagia is kitu siuzetus ir varo protu nesuvikiama kompromata kartu su Lavaste. Zinok Venckai visiem moka kas juos gina. Ir Gajauskaitei, ir Garmai viesiem ir man sumokejo del to ir neurzgiu.
  Gal grisk tu ten to atstumo ir toliau matuoti, gal ka rasi naudingo :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Gyvenam (dekui Dievui) ne LT ir su kolegomis stebim visa sita "cirka" nuo pat pradziu.. Kyla vienintelis klausimas: AR PROKURORAI LIETUVOS ZMONES (ATSIPRASANT) TOKIAIS DEBILAIS LAIKO???? Ekspertai, kriminologai, vaiku psichologai (net is uzsienio) mato jog viskas taip aisku ir akivaizdu, kad mergaite traumuota, kad Drasius su smurto zymem ir visa kt. o tie leidzia sau "paleisti" i eteri, gimines slepe, patys nuzude, numete, kunas nuriedejo, gere degtine su sokoladu ir paspringo. Tai jau nebe absurdas, tai zmoniu zmonemis nelaikymas, o gal tik PROKURORAI – ZMONES?

  Netikiu kad taip zmones tyles ir leisis "durninami" Dieve mano ir uz kokia LAISVE tas jaunimas Sausio 13 kovojo? PEDOFILU????

  Ir dar idomu, juk tie kas dangsto visa sita kraupia istorija juk turi taip pat seimas. Ponas Sileika, Palaima tas koks ten kuris teige "kad numires kunas nuriedejo", idomu ka ju zmonos jiems sako, kaip jie ziuri i savo vaiku akutes? Juk gal ir vienmeciu su Drasiaus mergaite turi? Sakysit tokiem neidomu, tokiu zmonom taip pat. Nesinori tiketi…

  Bet jei jau taip, tai busiu nekrikscione, bet labai linkeciau tokiem to bumerango grizimo, visiem zinantiem ir tylintiem, pardavusiem save ir kitus, nes MERGAITES LIKIMAS KABO. Bet kad tas bumerangas butu labai skausmingas, nesvarbu po kiek metu. O taip ir bus!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Aciu tiems kolegoms komentatoriams,kurie aiskinasi ,nesedi ranku sudeje.As nebekomentuosiu,nes dingsta komentarai,o ir su kompu vienos bedos.Nesu specialistas,bet po keliu komentaru toks jausmas,kad mano kompa kazkas valdo,bet ne as.Ir vistik tikiuosi ,kad tiesa paaiskes.Visiems geros valios zmonems linkiu sekmes.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Urzgiantis sunie :-), kas del Kedienes saskaitos tai man tik norisi suzinoti kas iskele ta ideja. KK dar vis yra komentaras po straipsniu kuriame aiskiai parasyta: Mes papraseme KK kad atidarytu saskaita Laimos Kedienes vardu. Ar ne keistai skamba? Kas tie mes ir kodel nepaprase pacios Laimos Kedienes, o Gorienes? Kas del Jonuko, tai tu piktas sunie pats nuvyk į Slienava, pasistatyk masina stovejimo vietoje ir nukulniuok i ta vieta, kur buvo rastas Drasiukas, pamatuok atstuma nuo paliktos savo masinos iki lavono radimo vietos, gerai apsidairyk prie tos vietos ir atsakyk man i klausimus – ar nors vienas automobilis patektu iki tos vietos, kur rastas lavonas? Kur turejo tupeti Jonukas, kad galetu nevarzomai pamatyti automobili? Kaip automobilis "ismetes" lavona gali is tos vietos pasak Jonuko "prakasais" isvaziuoti? Vat kai atsakysi man i siuos klausimus, tuomet galesi pezeti apie Jonuka ir apie tai, kaip ji ateiviai pagrobe ir nuskraidino iki Ziegzdriu. Tau dar toli iki paprasto policininko tyrejo :-) Slykstu ziureti i tokius zurnalistus kaip Krivickas, Kudabiene… Kas jiems moka? Gaidenis tai jau aisku – atidirbineja pederastams ir kitiems iskrypeliams, bet kas uzsako Krivicko su Kudabienes laidas… Venckai?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Jei tikėti žveju Jonu, Kedys, nuo ketvirtadieno gulėjo pakrantieji. Kas prisimena , ar nuo tada iki suradimo dienos buvo lietus? Jei buvo, tai aišku kodl drabužiai šlapi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Tai, kad Kedys buvo atgabentas į pakrantę, įrodo tai, kad krajosruva ant Kedžio veido yra išdiuvusi, nensitrinusi, neišmazojusi jam veido. Jei Kedys griutų į žemę su šviežia kraujosruva, ji nusitrintų.
  Be to, nemanau, kad žvejy Joną, šiap sau patalpintų į psichuškę. Matomai kai kas tikrai sunerimo, išsigando Jono parodymų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. O kas cia neaiskaus?pedofilai valdo musu teisesauga…aciu Dievui,kad dar tokie profesoriai kaip Garmus ar daktare Gajauskaite labai aiskiai ir be baimes nusviecia situacija.Lenkiu galva pries siu zmoniu drasa ir teisinguma.Dieve saugok JUOS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. teko bendrauti su zmogumi dirbusiu vilniuje vasaros 5, atrodo, sovietiniais laikais, tai va visokiems riausininkams, suleisdavo amnezino, zmogu slopindavo , dingdavo atmintis,praktiskai suluosindavo

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. baisu kad mergaitei buvo duodami kazkokie vaistai, ir jau jie gali atsiliept ateityje , ji gali tapti neigali,ir kai suaugs, kad ir nores papasakot teisybe,tai ja nebetikes.
  as nezinau,nesu susidures,tik girdejau,kad yra vaistu,kuriais zmones padaromi nevisaprociais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Kova tęsiasi vv vv vv. dkedys.tk ; ; vv vv vv. dkedys.tk ; ;Kova tęsiasi vv vv vv. dkedys.tk ; ; vv vv vv. dkedys.tk ; ;Kova tęsiasi vv vv vv. dkedys.tk ; ; vv vv vv. dkedys.tk ; ;Kova tęsiasi vv vv vv. dkedys.tk ; ; vv vv vv. dkedys.tk

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Bukit geri kas nueikit i Lietryti,straipsnis "Ekspertai aiškinasi, ar D.Kedys nebuvo nužudytas "Vienas protingas zmogus is uzsienio nori prisijungti prie musu kk,bet mane uzblokavo,neleidzia jam parasyti nuorodos. Jo nikas bagyyyyra. Kas nors gal parasykit !Isgamos blokuoja,jokio komentaro nebeleidzia parasyti!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Saveljevas su Gaiveniu tada suvaidino spektakli. G. buvo tuomet perdaug apsivietes ir pradejo listi saugumo galai. Tuomet kilo skandalas su Saveljevu. Tai vadinasi uzlegendavimu. Saveljevas isejo dirbti po priedanga (Laisves pr. 60), legenda suveike ir toliau viska zinot.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. sutinku su jumis ,nes viskas cia perdaug paprasta ir perdaug akivaizdu netikiu kad spec. tarnybos ir visi klanai butu tokie nuspejami net kiekvienam lt pensininkui, cia yra kazkas dar ,manau kad su buvusiais nukentejusiais is VSD kaip minimas Saveljevas pakalbeti yra apie ka

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Bukuti, o su kuria vieta tu klausei? "Kai masinos durys atsidaro svieseles uzsidega" – sitos frazes negirdejot?ar masinos niekada gyvenime nematet ir nesuprantat ka ji reiskia? Ir ar taip jau svarbi ta masinos spalva? Del manes tai jinai ir salotine su bordavais taskeliais gali buti, faktas tas, kad zmogus mate ta masina, is jos du zmones kazka isnese ir ismete toje vietoje kur veliau rastas Kedzio kunas, o pats liudininkas "paslaptingai" patalpintas i durnyna. Ir aisku nei kas patalpino nei kodel nesuras, o jei suras kas sveika zmogu ikiso i durnyna nieko nenuteis, kaip ir mergaites patalpinimo i durnyna atveji pedokratura tirti atsisake

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. O tamstele nenoretum is svetimos pinigines islipti? Koks tavo svarbalas kam ir kiek zmones aukoja? Kaip tikra lietuvaite konvulsijos tampyt pradeda is pavydo? Netiki kad Kedzio mamos atidaryta saskaita, atnesk savo pavydu uzpakali i mitinga geguzes 8d ir pasiklausk tetu Drasiaus, atsakys ir galesi miegoti ramiau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Matau,imta kalbėti,kad Žiegždrių vyr.gydytojos vyras,garsusis Matonis.Kažkaip pernelyg viskas paprasta.Kažkas tyčia bando suklaidinti ir nukreipti visų dėmesį į Žiegždrius.Asmeniškai man atrodo,kad už visko stovi VSD.Gaivenis yra VSD klapčiukas dar nuo tada,kai kažkieno prašymu sukompromitavo nusipelniusį VSD veteraną Valerijų Saveljevą.Juk pats V.Saveljevas,"nutekindavo" informaciją iš VSD Gaiveniui,kai tas buvo naudinga saugumiečiams.Tuomet VSD vadovavo Mečys Laurinkus.Koks žurnalistas vardan nedidelės sensacijos kompromituos ir atskleis vertingos informacijos šaltinį,tokioje žinyboje kaip VSD?Jei kažkas iš VSD ar artimų jam žmonių nenorėtų atsikratyti Saveljevu,jo susimovimas būtų tyliai užglaistytas ir tas reportažas niekada nepatektų į eterį.
  Ar tik ne todėl Gaivenis ir jo "kūrybinė" grupė yra lyg šventosios karvės ir disponuoja visa operatyvine medžiaga,kokios tik jam reikia?Juk prokurorai neturi jokių techninių galimybių,tik juridines,bet jie simbiotiniais ryšiais susiję su VSD.Šaltiniai policijoje taip pat nėra patikimi dėl korupcijos ir dažnos kadrų kaitos.O VSD,lyg neįveikiamas bastionas,po šiai dienai veši sau nekliudomas.
  Keista,kodėl kilus Kauno pedofilijos skandalui,nei vienas žurnalistas nepakalbino Saveljevo?Jis nenoriai dalina interviu,bet tikriausiai galėtų labai daug papasakoti.Juk žadėjo kada nors prabilti.Šimtą metų jam sveikatos ir kad tik nesugalvotų niekšai jo užčiaupti!!! O pakalbinti reikėtų vien dėl to,kad Gaivenis su chebra dabar pritilęs matyt todėl,kad ruošia kažkokią bombą,sensaciją,paremtą VSD operatyvine medžiaga,gauta galimai neteisėtais būdais,ar provokaciją.Ir teismų dėl šmeižto visiškai nesibaimina todėl.Saveljevas galėtų papasakoti,ko reikia tikėtis iš jų artimiausiu metu?
  Liūdna,kad prezidentės pastangos reformuoti VSD,kolkas neduoda jokių vaisių.Kažkas labai gerai pastebėjo,kad kai Grina buvo paskirtas VSD vadovu,neužilgo rastas ir Kedžio lavonas.Tai sutapimas,ar…?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Bukime budrus !!!Dabar visu musu demesys turetu buti nukreiptas i pedofila usa ir padara laima !Negalime leisti,kad usas issisuktu nenubaustas ,o laimai butu pateikti kaltinimai !!!Mes turime testi Drasiaus kova !!!Turime apginti jo dukrele !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Pskaicius visa iskrypeliu byla ir jos eiga, susidaro ispudis, kad Prezidente, seimas, teisesauga pries Lietuviu tauta. Man idomiausia kas tokia Grybauskaite kas ja paskyre i Prezidento posta?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. jei is tikro policija pasiule Teisuciui isgerti ir pakiso stikliukus, kad paskui butu galima perkelt kur tik jiem reikia pirstu antspaudus, tai ta fakta Teisutis turetu paliudyt viesai, kad pedokratura paskui nenumuilinto sito dalyko, nes paskui nesmurtiskai pasprings vemalais ir nieko nebeirodysi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. nieko nebus….kol visa svyta vadovaujama K.Betinningio UAB.nepasitrauks…visi… mes nustebe šitokiu vadovavimų..nuo pat patekimo,,,bet turejome prisitaikiti…apsiprast..iega yra iega..Marijampoliečiai-šaunuoliai.Ir Kedžio gailą.ir kitų,,,o ju dauk…ir tikiosi neveltui kentė.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kaip pasirinkti EURO padėklus?
Kokybiški indai kiekvieniems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
„Premier“ lygos lenktynės: bėganti „Man City“ ir įnirtingos kovos 
Stipriausia Anglijos ir bene Europos nacionalinė futbolo lyga „Premier“ lyga jau beveik įpusėjo...

Kam reikalingi pastoliai? 
Žmonėms, kurie nedažnai susiduria su statybomis ar darbų atlikimu aukštyje, neretai gali iškilti...

Kaip apsaugoti telefoną nenaudojant dėklo? 
Suprantama, kad kai kurie telefonų savininkai nekenčia apsauginių dėklų. Telefonų gamintojai stengiasi sukurti...

Kokios ypatybės slepiasi už grindjuosčių pasirinkimo? 
Grindys yra vienos iš svarbiausių namų interjero elementų. Atlikus grindų dangos darbus bei...

Kviečia prisidėti prie gerumo akcijos 
Kviečiame prisijungti geros valios žmonių prisidėti prie gerumo akcijos. Labdaros akcija „Su Kalėdų...

Mėgstate egzotinius vaisius? Štai ką reikėtų žinoti apie ananasus 
Tikra tiesa, kad egzotinių vaisių mylėtojams rūpi į savo mitybos racioną įtraukti vis...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (5)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...