Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Sausis 28 Penktadienis
 

Kas šalina nereikalingus liudininkus D.Kedžio nužudymo byloje?

2010-05-05 19:10 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (364)

Kuo toliau, tuo labiau stiprėja įspūdis, kad pati baisiausia ir žiauriausia organizuota nusikalstama grupuotė Lietuvoje - tai prokuratūra (KK nuotr.)

Jonas – toks vardas žvejo, kuris ketvirtadienį, bežvejodamas naktį, matė, kaip atvažiavo įtartinas automobilis tamsintais stiklais, iš jo išlipo du vyrai ir kažką numetė.

Po dviejų dienų toje vietoje per akciją „Darom“ buvo rastas Drąsiaus Kedžio kūnas, o netyčia pamatęs, „kaip du vyrai, atvažiavę įtartinu autobusiuku, kažką išmetė“, Jonas atsidūrė Žiegždrių psichiatrinėje ligoninėje.

„Prisidengus rūpesčiu čia gydomų ligonių privatumu, Jonas čia buvo slepiamas nuo artimiausių žmonių. Niekas negalėjo sužinoti, kodėl ir kaip čia buvo gydomas Jonas“, – šiurpius faktus išsiaiškino TV3 laida „Prieš srovę“.

Paklaustas, ar Jonas prisimena, kas Žiegždrių psichiatrinėje ligoninėje buvo daroma, vyras atsakė: „Man suleido vaistus. Raminčius“.

„O stipriai raminančius?“ – teiravosi TV3 laidos „Prieš srovę“ kūrėjai.

„Du švirkštus suleidžia, paskui vaistų, kad ramiai miegočiau“, – prisimena Jonas.

„Bet jūs atsimenat, ką jums leido?“

„Aš nežinau, kokie tie vaistai… Paskui vėl tokius pačius vaistus suleido… Kad man po du švirkštus leisdavo – ryte, per piet ir vakare“, – TV3 laidai „Prieš srovę“ pasakojo Jonas.

Šiurpu? Labai. Labai, labai, nes jau 21 nepriklausomybės metus skaičiuojančioje Lietuvoje žmogus, atsidūręs ne toje vietoje ir ne laiku, gali atsidurti psichiatrinėje ligoninėje, ir negali sužinoti nei kuo buvai gydomas, nei kas su tavimi buvo daroma. Tai – valstybės paslaptis.

„Tai kaip jums gydytojai paaiškino, kodėl jūs čia gulite toj ligoninėj?“

„Nu, tai aš paaiškinau – liepė man nesakyt dėl to Kedžio“, – šiurpią tiesą atskleidė Jonas.

Nežinia, kaip viskas būtų baigęsis Jonui, balandžio 15 d. naktį žvejojusiam ir pamačiusiam įtartiną automobilį, iš kurio išlipo du vyrai ir kažką išmetė toje vietoje, kur po kelių dienų buvo rastas Drąsiaus Kedžio kūnas, jei ne žmonės.

Į TV3 laidos „Prieš srovę“ redakciją paskambino iš matymo Joną pažįstanti moteris. Ji suprato, kad Jonas jau kelios dienos dingęs, o giminės per daug įbauginti, kad kur nors kreiptųsi.

„Jisai žvejojo ir kažką pamatė. Policija pagavo: „Tu matei kažką tai?“ Jisai matė, kaip atvažiavo juoda mašina, tamsinti langai ir du vyrai išlipo iš mašinos ir kažką išmetė toje vietoje. Ir policija paklausė: „Tu matei, ką išmetė?“ Jisai sako: „Mačiau“… O dabar jisai vaistų privarytas specialiai, kad nieko nepasakytų“, – kalbėjo į laidos redakciją paskambinusi moteris.

Šiandien Jonas jau laisvėje. Tačiau iš jo kalbos dar šiek tiek justi vaistų poveikis. Mat, kaip papasakojo Jono sesuo, savo brolį ji vos atpažino, kai rado jį psichiatrinėje.

„Jį, žinokit, tiek prigirdė vaistų, tiek prileido, kad, kai atėjom su mama, tai jis prie mamos tik taip – ir krenta, ir viskas – ir nukrito. Jeigu ne tos kėdės, Jonas viskas – būtų ant žemės“, – pasakojo Jono sesuo.

Pasak jos, brolis viską prisimena – kad leido vaistus, kad saujom tabletes šėrė.

„Jūs gi Jono artimieji – galit paprašyti ligos istorijos?“, – pasiteiravo laidos kūrėjai.

„Nieko nerodo, viską slepia“, – atsakė Jono sesuo.

„O dabar grįžkime į lemtingą Jonui naktį – iš ketvirtadienio į penktadienį. Susiviliojęs geresniu kibimu, Jonas susiruošė prie netoliese esančių marių žvejoti. Būtent naktį“, – įvykių priešistorę primena laida „Prieš srovę“.

„Tai jūs penktadienį ryte policijai pasakėt, kad matėt įtartiną mašiną?“

„Taip“, – sako Jonas.

„Paskui šeštadienį paaiškėja, kad toj vietoj rastas Drąsius Kedys?“

„Taip, pasakė, kad Kedys, bet man pasakė jau tas žmogus…“

„Bet jūs penktadienį policijai jau pranešėt, kad matėt įtartiną mašiną?“

„Aš skambinau… Po to policija vežė mane į tą vietą, kur aš žvejojau, matavo, kiek metrų atstumas nuo tos mašinos…“ – visas detales, ką darė policija, papasakojo Jonas. Net akinius namie apžiūrėjo – ką Jonas galėjo pamatyti…

„Žodžiu, policija viską išmatavo, viską nufilmavo. O kodėl jie taip darė, Jonai? Nieko nepaaiškino?“

„Jie išvis liepė man tylėt ir mamai nesakyt nieko“, – nors ir prigąsdintas, tačiau pareigūnų neišsigandęs tiesą atskleidė žvejas Jonas.

„Tai jie jus prigrasino? Sakė tylėt?“

„Taip, sakė: „Tylėk!“ Tylėt liepė“, – TV3 laidai „Prieš srovę“ sakė Jonas.

Nepaisant gąsdinimų, Jonas prisipažino, kad buvo ir mušamas – į guminę lazdą buvo įsuktas medvaržtis, ir su ta lazda Jonas buvo mušamas. Skaudžiausia, sakė Jonas, buvo, kai pataikė į kojos kaulą…

Laikraštyje „Karštas komentaras“ yra išspausdintos nuotraukos, kuriose užfiksuotos žymės ant Drąsiaus Kedžio kūno. Viena didelė mėlynė užfiksuota ir ant Drąsiaus Kedžio kairės kojos. Tačiau Vilniuje atliekant D.Kedžio kūno ekspertizę, kaulas iš kojos toje vietoje, kur matosi didžiulė mėlynė, buvo išimtas…

Taigi, kas ir ką bando šioje juodoje istorijoje paslėpti?

KK inf.

2010-05-05

Komentarai

 

 

 
 1. mano kompas ka tik patyre atakas, pradingo daug svarbiu duomenu, nepatenku i savo pasta.gal kas zinote kaip galima viska atstatyti?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. idomu, kad nakti pastebejo juoda masina…. kodel nusprende kad butent juoda ir dar tamsintais stiklais? nakti beveik visos tamsios spalvos masinos bus juodos.. o jau tamsintus langus izvelgti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. taip pat idomi versija… tu versiju visur vis daugeja ir faktai keiciasi. tikrai keistas jonas. zinoma, kad nenuejo paziureti suprantama, jus nebijotumete pamate kad ismete kazka (ir itariamai zmogu) eiti dar ir tikrinti? sedetumet ir tyletumet… paskui ir nese mesas.

  versiju daug, bet pilnai tikiu ir ta versija, kad visa tai gali buti ir vencku ar kokiu giminiu afera, kuri gali pelnyt net metu ar net amziaus afera.

  man truputi keista, kad venckai teisejai advokatai, bet nieko pasiekti negali, nuomones keicia kai kur, ir pan.? per daug itartina. jie zino labai daug istatymu, taip pat turi rysiu. taigi atmesti kazkokios blogybes ir is ju puses negalima. plius: o gal teisesauga spec. laido tokias nelogiskas klaidas ir meta jaukus, kad pagauti tikrus nusikaltelius. man kazkodel nezinau, bet kartais kyla negeru minciu ir ant vencku.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Baudžiamajame kodekse, ir mūsiškiame, yra straipsnis, numatantis atsakomybę už neteisėtą laisvės atėmimą. Ir į psichuškę talpinti net ir nesveiką, yra nustatyta tvarka, reikalingas artimųjų prašymas ar sutikimas. Jei Jonas nemeluoja, jis patalpintas be teisėto pagrindo, priedo buvo priimtas ir medikų farširuotas medikamentais, slepiant nuo artimųjų, vartojant smurtą ir grasinant neliudyti, ką matė. Išeitų, kad dvi žinybos manomai padarė bukietą teisės pažeidimų, gal nusikaltimų. Dabar tik šių žinybų tarnybiniai patikrinimai ir rezultatų paviešinimas atstatys prestižą. O nutylėjimas būtų suprastas kaip padėjimas nusikaltimui, bent aš taip manau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. davaj jona padarom didvyriu.iskart du per trumpa laika isitaisysim-drasius ir jonas!slove didvyriams!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Prezidente pati pakabinta sioje byloje ir numanau kaip.. apgavo ja velniai kaip mergaite.. Kubilius man tikrai nera geras, bet geresnio i jo vieta siandien nera.. BBL sutriuskinimas ir tolimesnis judejimas i ta puse yra sveikintinas.. dabar svarbiausia neprileisti Paulausku su visokiais J D J ,Vagnoriais ar komunistais.. tegu konservai issisunkia iki galo, o tada valdzia gris i zmoniu rankas. o kai gris zmonems tada visokie aferistai generolai ar buve gen prokurorai ne i pensijas iseidines , o lukiskese kales.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. prokurorai yra arba pedofilai arba taip susidirbe,kad bijo ka nors prasitarti,kad pries juos kompromatas nebutu ismestas. situacija ziauri. reikia visus iki vieno atleisti ir studentu i ju vietas prikisti. blogiau tikrai nebus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Jei kubilius ir prezidente "dirba" tai tikrai arba nesupranti arba labai uzsiciklines. Dar karta aiskinama. Apie ka kalbejo prezidente su valantinu 3val? Kodel valantinas dabar teisejas? Kodel petrauskas "dirba skaidriai ir informuoja visuomene" o prezidente patenkinta jo darbu? Daug tokiu KODEL. Ji pati aiskiai sake, kad patenkinta prokuroru darbu, tik reik viesumo. Stai ta "viesuma" ir pila petrauskas. Jei ji tokia gera, pasikviestu generalini ir paklaustu, kodel seka pasakas, kuriomis net pedofilu uztarejai netiki. Isvis cia aukojamas vaikas, kad gerai atrodyti, nes jei ardyti klana, tai pas jos patarejus nesilankytu A. Miezelis, kuris buves VSD su bloga reputacija. Taip pat klaniniu daug URM (ambasadoriai) bet nueme tik viena ir ta pati is gruzijos, nes jai reikia geru santykiu su rusais. Rasoma grynai kad islaikyti sita (idiotu) valdzia. Nesinaudok vaiko ir tevo nelaime. Klanui JOKIO skirtumo kas valdo. Ju "atstovai" turi itakos visose valdzios sferose

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Dabar aišku, kaip buvo nutildyta Naruševičienės dukros mokyklos psichologė, kuri žurnalistams buvo prasižiojusi, kad žinojo apie mergaitės tam tikrą problemą. Jai turbūt pagrasino Žiegždriais. Kokia laimė, akd yra tokių dorų žmonių kaip žvejas Jonas arba ta moteris, kuri jo pasigedusi paskambino į televiziją ir papasakojo, kaip įbauginti jo artimieji. Tik tokie žmonės šitoje klaikioje situacijoje dar gali atvesti į tiesą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. dar labai ydomu-teisucio paaky fanaras.ar ne nuo grumtyniu su drasium bebeigiantis isnykti.ir dar-kaip dave policijoj 2 stikliukus teisuciui isgert,kad nuimt pirstu antspaudus ir perkelt kazkur.tai reikejo teisuciui negert policijoj,ar jau toks pachmas ziaurus buvo,kad negalejo atsisakyt

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. as stebiu visus zurnalistus, stebiu ir asmeniskai su kai kuriais bendrauju.. labai nesunku atskirti kas laidas kuria tam ,kad uzdirbti daugiau pinigeliu, nuo tu kurie visa tai daro is sirdies. aiskiai matosi ,kad pirmine siu bylu informacija ateina i KK. tai reiskia,kad KK turi didziausia Drasiaus seimos pasitikejima. todel ir as asmeniskai labiausiai pasitikiu KK.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Matote mielieji, Žiegždrių psichiatirinės direktorė Matonienė neigia faktą, kad Kedys galėjo būti slepiamas toje ligoninėje. O kas yra Matonienės vyras? Oi negaliu patikėti, ogi Kauno Kriminalinės Policijos biuro viršininkas – Matonis. Ar dar kyla klausimų? O jei dar pasidomėti Matonio "darbu" tai dar ne tiek oi ir ai išltystų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Revoliucija butent ir bus pries tokius kaip Paulauskas , Vagnorius, Kirkilas ir visa ju chunta.. seimo niekas paleidineti nesiruosia. Sis seimas bent jau minimaliai padeda Prezidentei dirbti. Revoliucija uztikrins salyje politini stabiluma ir atsaldys nora CHUNTAI paleisti seima, nes jie tuo atveju tikrai iki seimo nedasliaus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. prokurorai liepe jonui net mamai nesakyt,o jis kudabienei atsivere-kiskis drasuolis.o kodel krivickas savo filmuke rode katery,jei jonas aiskiai pasake-masina tamsintais langais.zmogus nakty yzvelge tansintus langus

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Gerb. jidi-m, o kas bus po revoliucijos? Ar ne Paulauskas ir Co butent ir siekia revoliucijos? Kas bus, kai paleisite Seima? Kas uzims ju vietas, Cilinskas ir Co., Prunskiene ir Co., Vagnorius ir Co.? Goriene ir Co.?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Tai gerb. jidi-m arba Mariau, taip ir neatsakete i mano paprasta klausima: kas Jums moka uz pilna darbo diena? Gal Goriene? Matote, visi taip liaupsina Krivicka su Kudabiene o sie ima ir nepaskelbia saskaitos :-) Tikri kovotojai uz tiesa, juokas ima, kas moka – tam ir kuria publicistines laidas. Juk ne veltui vadinamos – publicistines laidos. Dkedys.tk svetaine gali buti ikurta to pacio porno karaliaus Krusinsko (pedofilija.lt) arba Mindaugo Austinsko (crimerangers.com)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. pasakau nuosirdziai- Krivickas asmeniskai tik viena karta mate Drasiaus seima, jis truputi daugiau aktorius nei isijautes i nelaime, zmogus, srovems buvo per velai PRANESTA, o del grineviciutes tai net nezinau. gali but net taip,kad televiziju savininkai neleidzia. bet kokiu atveju saskaita televizijose atsiras. GREITU LAIKU BUS PASKELBTA – REVOLIUCIJA.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Nezaliuoju nei trupucio, tai gal tu zaliuoji su savo musulmonu sededama savo Danijoje pabegusi nuo gedos is Lietuvos? Ten juk visiem viskas dzin, gali negras su baltaode arba baltaodis su negru, vyras su vyru, mergina su mergina, mergina su sunimi, vyras su vista ir t.t. ir pan. Jau geriau ir toliaus burk is savo kavos tirsciu ir mesk kortas. Matyt viena ryta atsibudai ir radai rasteli: Ujexala na vsegda i bolshe ne vernus. Tvoja liubimaja – krysha.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Atsargiai: komentaruose reklamuojama D.Kedžio vardo internetinė svetainė gali būti įkurta spec tarnybų, kadangi D.Kedžio artimieji niekam leidimo naudoti D.Kedžio vardą svetainei atidaryti nėra davę.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Matote mielieji, Žiegždrių psichiatirinės direktorė Matonienė neigia faktą, kad Kedys galėjo būti slepiamas toje ligoninėje. O kas yra Matonienės vyras? Oi negaliu patikėti, ogi Kauno Kriminalinės Policijos biuro viršininkas – Matonis. Ar dar kyla klausimų? O jei dar pasidomėti Matonio "darbu" tai dar ne tiek oi ir ai išltystų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. noriu visiems aiskiai pasakyti. Nera jokio portalo ar internetines svetaines kuri butu ikurta Drasiaus seimos iniciatyva. Nenoriu jokios geros iniciatyvos izeisti, bes siuliciau niekam nieko nerasineti i jokias Drasiaus vardu sukurtas svetaines. pedofilija lt yra prokuraturos projektas kartu su tuo porno karaliumi. jie surenka informacija ir po to nutildo liudininkus. laukite, greitu laiku atsiras internetine svetaine kuria valdys Drasiaus gimines.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Na gerai, atsiprasau, paskelbe KK ir Kauno Diena, kodel nepaskelbiama per TV? Kodel per Nomedos laidas yra skelbiamos saskaitos o stai sitoje situacijoje per TV nei cypt. Beje as ne Usas ir ne Stankunaite nors moteriskos gimines :-) Tai kas man atsakys, kodel TV neskelbia sios saskaitos? Vadovai neleidzia, jei neleidzia tai kodel? Pedofilai neleidzia? Jei neleidzia pedofilai, vadinasi visi bijo ju. Jus manote, kad Krivickas su Kudabiene eis iki galo ir atliks pilna sios bylos tyrima? Jie neturi tiek smarves, kiek turejo Vitas Lingys, bet gaila, kad jis sumokejo savo gyvybe uz tokius tyrimus. Daugiau nebuvo nei vieno tokio Zurnalisto kaip a.a. Vitas Lingys. Galite drebti toliau mesla ant manes, man visiskai nusispjauti i Jusu sapaliones.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Antraštė tiesiai į dešimtuką. Čia ne mafijos Lietuvoje reikia bijoti, ar nusikalstamų grupuočių, o teisėsaugos perliukų… BAISU! Tu Lietuvoje esi absoliutus NIEKAS! Nieko vertas yra tavo mažametis vaikas – gali prievartauti kiekvienas, o ginti po šios bylos nesiryš niekas. Nieko verta yra tavo paties gyvybė – arba padarys bepročiu, arba nužudys. "Sutvarko" net prezidentus – kiekvieną savaip. Panašu, kad V.Adamkus kažkaip sugebėjo rasti savo saugią vietą "toje" sistemoje, deja Paksas NE… Pažiūrėsim, kaip seksis D.Grybauskaitei. Aš tikiu ja! TIK, VIENAS LAUKE NE KARYS!, ypač jei tiesa yra ta, kad jos patarėjų komadoje yra asmenų, šokančių tą pačią polką su prokuratūros grandais, toliau akivaizdžiai gesinančiais Kedžio dukrytės bylą, dabar užsimokjusiais "užgesinti" ir aktyvią IR OJEKTYVIAI bandančią būti žinasklaidą. Labai gerbiu kiekvieną, kuris turėjo galimybę TYLĖTI ir NUSLĖPTI, bet pasirinko KALBĖTI! P.Jonai, LENKIU PRIEŠ JUS GALVĄ už tai, kad nepbūgote rizikuoti, net ir esant tokioms aplinkybėms!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. zinau,kad Krivickas zinojo apie saskaita.nepaskelbe . tai tik dar karta irodo,kad Karstas Komentaras yra drasiausias ir arciausiai seimos esantis laikrastis. Bravo G I E D R E I.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. As galiu atsakyti i si svarbu klausima- yra jau susikurusi tokia slapta brolija,kovojanti su visais pasaulio pedofilais, pagr bustine pietu Irane Istfvagane,taip pat yra prisijunge,,Pilkieji vilkai, ir pietu amerikos ,,cartelitos,,.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Viskas, ką reikėtų žinoti apie universalias padangas
Kaip pasirinkti EURO padėklus?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
„Premier“ lygos lenktynės: bėganti „Man City“ ir įnirtingos kovos 
Stipriausia Anglijos ir bene Europos nacionalinė futbolo lyga „Premier“ lyga jau beveik įpusėjo...

Kam reikalingi pastoliai? 
Žmonėms, kurie nedažnai susiduria su statybomis ar darbų atlikimu aukštyje, neretai gali iškilti...

Kaip apsaugoti telefoną nenaudojant dėklo? 
Suprantama, kad kai kurie telefonų savininkai nekenčia apsauginių dėklų. Telefonų gamintojai stengiasi sukurti...

Kokios ypatybės slepiasi už grindjuosčių pasirinkimo? 
Grindys yra vienos iš svarbiausių namų interjero elementų. Atlikus grindų dangos darbus bei...

Kviečia prisidėti prie gerumo akcijos 
Kviečiame prisijungti geros valios žmonių prisidėti prie gerumo akcijos. Labdaros akcija „Su Kalėdų...

Mėgstate egzotinius vaisius? Štai ką reikėtų žinoti apie ananasus 
Tikra tiesa, kad egzotinių vaisių mylėtojams rūpi į savo mitybos racioną įtraukti vis...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (5)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...