Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Rugpjūtis 11 Ketvirtadienis
 

Kas šalina nereikalingus liudininkus D.Kedžio nužudymo byloje?

2010-05-05 19:10 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (364)

Kuo toliau, tuo labiau stiprėja įspūdis, kad pati baisiausia ir žiauriausia organizuota nusikalstama grupuotė Lietuvoje - tai prokuratūra (KK nuotr.)

Jonas – toks vardas žvejo, kuris ketvirtadienį, bežvejodamas naktį, matė, kaip atvažiavo įtartinas automobilis tamsintais stiklais, iš jo išlipo du vyrai ir kažką numetė.

Po dviejų dienų toje vietoje per akciją „Darom“ buvo rastas Drąsiaus Kedžio kūnas, o netyčia pamatęs, „kaip du vyrai, atvažiavę įtartinu autobusiuku, kažką išmetė“, Jonas atsidūrė Žiegždrių psichiatrinėje ligoninėje.

„Prisidengus rūpesčiu čia gydomų ligonių privatumu, Jonas čia buvo slepiamas nuo artimiausių žmonių. Niekas negalėjo sužinoti, kodėl ir kaip čia buvo gydomas Jonas“, – šiurpius faktus išsiaiškino TV3 laida „Prieš srovę“.

Paklaustas, ar Jonas prisimena, kas Žiegždrių psichiatrinėje ligoninėje buvo daroma, vyras atsakė: „Man suleido vaistus. Raminčius“.

„O stipriai raminančius?“ – teiravosi TV3 laidos „Prieš srovę“ kūrėjai.

„Du švirkštus suleidžia, paskui vaistų, kad ramiai miegočiau“, – prisimena Jonas.

„Bet jūs atsimenat, ką jums leido?“

„Aš nežinau, kokie tie vaistai… Paskui vėl tokius pačius vaistus suleido… Kad man po du švirkštus leisdavo – ryte, per piet ir vakare“, – TV3 laidai „Prieš srovę“ pasakojo Jonas.

Šiurpu? Labai. Labai, labai, nes jau 21 nepriklausomybės metus skaičiuojančioje Lietuvoje žmogus, atsidūręs ne toje vietoje ir ne laiku, gali atsidurti psichiatrinėje ligoninėje, ir negali sužinoti nei kuo buvai gydomas, nei kas su tavimi buvo daroma. Tai – valstybės paslaptis.

„Tai kaip jums gydytojai paaiškino, kodėl jūs čia gulite toj ligoninėj?“

„Nu, tai aš paaiškinau – liepė man nesakyt dėl to Kedžio“, – šiurpią tiesą atskleidė Jonas.

Nežinia, kaip viskas būtų baigęsis Jonui, balandžio 15 d. naktį žvejojusiam ir pamačiusiam įtartiną automobilį, iš kurio išlipo du vyrai ir kažką išmetė toje vietoje, kur po kelių dienų buvo rastas Drąsiaus Kedžio kūnas, jei ne žmonės.

Į TV3 laidos „Prieš srovę“ redakciją paskambino iš matymo Joną pažįstanti moteris. Ji suprato, kad Jonas jau kelios dienos dingęs, o giminės per daug įbauginti, kad kur nors kreiptųsi.

„Jisai žvejojo ir kažką pamatė. Policija pagavo: „Tu matei kažką tai?“ Jisai matė, kaip atvažiavo juoda mašina, tamsinti langai ir du vyrai išlipo iš mašinos ir kažką išmetė toje vietoje. Ir policija paklausė: „Tu matei, ką išmetė?“ Jisai sako: „Mačiau“… O dabar jisai vaistų privarytas specialiai, kad nieko nepasakytų“, – kalbėjo į laidos redakciją paskambinusi moteris.

Šiandien Jonas jau laisvėje. Tačiau iš jo kalbos dar šiek tiek justi vaistų poveikis. Mat, kaip papasakojo Jono sesuo, savo brolį ji vos atpažino, kai rado jį psichiatrinėje.

„Jį, žinokit, tiek prigirdė vaistų, tiek prileido, kad, kai atėjom su mama, tai jis prie mamos tik taip – ir krenta, ir viskas – ir nukrito. Jeigu ne tos kėdės, Jonas viskas – būtų ant žemės“, – pasakojo Jono sesuo.

Pasak jos, brolis viską prisimena – kad leido vaistus, kad saujom tabletes šėrė.

„Jūs gi Jono artimieji – galit paprašyti ligos istorijos?“, – pasiteiravo laidos kūrėjai.

„Nieko nerodo, viską slepia“, – atsakė Jono sesuo.

„O dabar grįžkime į lemtingą Jonui naktį – iš ketvirtadienio į penktadienį. Susiviliojęs geresniu kibimu, Jonas susiruošė prie netoliese esančių marių žvejoti. Būtent naktį“, – įvykių priešistorę primena laida „Prieš srovę“.

„Tai jūs penktadienį ryte policijai pasakėt, kad matėt įtartiną mašiną?“

„Taip“, – sako Jonas.

„Paskui šeštadienį paaiškėja, kad toj vietoj rastas Drąsius Kedys?“

„Taip, pasakė, kad Kedys, bet man pasakė jau tas žmogus…“

„Bet jūs penktadienį policijai jau pranešėt, kad matėt įtartiną mašiną?“

„Aš skambinau… Po to policija vežė mane į tą vietą, kur aš žvejojau, matavo, kiek metrų atstumas nuo tos mašinos…“ – visas detales, ką darė policija, papasakojo Jonas. Net akinius namie apžiūrėjo – ką Jonas galėjo pamatyti…

„Žodžiu, policija viską išmatavo, viską nufilmavo. O kodėl jie taip darė, Jonai? Nieko nepaaiškino?“

„Jie išvis liepė man tylėt ir mamai nesakyt nieko“, – nors ir prigąsdintas, tačiau pareigūnų neišsigandęs tiesą atskleidė žvejas Jonas.

„Tai jie jus prigrasino? Sakė tylėt?“

„Taip, sakė: „Tylėk!“ Tylėt liepė“, – TV3 laidai „Prieš srovę“ sakė Jonas.

Nepaisant gąsdinimų, Jonas prisipažino, kad buvo ir mušamas – į guminę lazdą buvo įsuktas medvaržtis, ir su ta lazda Jonas buvo mušamas. Skaudžiausia, sakė Jonas, buvo, kai pataikė į kojos kaulą…

Laikraštyje „Karštas komentaras“ yra išspausdintos nuotraukos, kuriose užfiksuotos žymės ant Drąsiaus Kedžio kūno. Viena didelė mėlynė užfiksuota ir ant Drąsiaus Kedžio kairės kojos. Tačiau Vilniuje atliekant D.Kedžio kūno ekspertizę, kaulas iš kojos toje vietoje, kur matosi didžiulė mėlynė, buvo išimtas…

Taigi, kas ir ką bando šioje juodoje istorijoje paslėpti?

KK inf.

2010-05-05

Komentarai

 

 

 
 1. i 10 :) 90%zmoniu nepasitiki Lietuvos teisesauga o jie vis dar dirba savo juoda darba toliau. D.Kedys buvo teisus…jie jau priejo liepto gala…uz tai Kedys buvo profesionaliai nuzudytas:) O ta gala vis dar kazkas laiko isikabines is paskutiniuju jegu:)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Džiaugiuosi, kad kažkas bando kovoti už teisingumą. Pagarba Vladui Lukoševičiui. Tik niekaip nesuprantu kurioje "barikadų" pusėje mūsų Prezidentė. Labai ja nusivyliau, nes tikrai daug vilčių turėjau.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. VIEŠAS LAIŠKAS LR PREZIDENTEI DALIAI GRYBAUSKAITEI

  LR Prezidente, Dalia Grybauskaite, aš kreipiausi į jus net tris kartus su skundais, kuriuose pateikiau labai daug irodymų, jog prieš mane ir mano mažamečius vaikus buvo organizuotas valstybinis teroras kurį organizavo IŠKRYPĖLIS – ŽUDIKAS ALGIRDAS KATKUS .
  1. Jums buvo pateikti irodymai jog buvo organizuoti trys pasikėsinimai nužudyti mane, 1999, 2003, 2008m. (prokurorai viską bando nuslėpti)
  2. Aš jums pateikiau irodymus, jog buvo naudojamas savivaldybės socialinis būstas, kad organizuoti terorui prieš mane ir mano mažamečius vaikus, kurį vykdė neteisėtai, savivaldybės socialiniame būste specialiai apgyvendintas provokatorius GRIGORIJ ULEVIČ. Kuris nekartą buvo sumušęs mane ir nėščią , antros grupės invalidę R. Androsovą. (šis iškrypėlis net prostitucija užsiiminėjo, prokurorai viską bando nuslėpti).
  3. Jums buvo pateikti irodymai, jog aš kreipiausi nekartą į LRGP , kad būčiau iškviestas liūdytoju saugumiečio V. POCIŪNO nužudymo byloje kurią LRGP nekartą bandė nutraukti. Po šių kreipimusi buvo organizuotas užpuolimas ir pasikėsinimas nužudyti. Įra pakankamai irodymų, jog V. POCIŪNO nužudymas buvo organizuotas aukščiausiame lygyje, ir šio nusikaltimo bendrininkai įra prokurorai bei teisėjai.
  4. Jums buvo pateikti irodymai, jog mano vaikų motina R. ANDROSOVA kartu su vaiko teisių kontroliere R. VALANČIENE ir buvusia LRS vaiko teisių kontrolierė R. ŠALAŠAVIČIŪTE vykdė nusikaltimus prieš mano mažamečius vaikus. Visi šie nusikaltimai buvo nuslėpti su Vilniaus m. 1 apylinkės teismo teisėjos R. KASIMOVIENĖS pagalba.
  5. Jums buvo pateikti irodymai jog po paskutino skundo į LRP kanceliariją , su kurio aš kreipiausi į JUS , kad būtų pradėti tyrimai , dėl nusikalstamų veikų prieš mane ir mano mažamečius vaikus, buvo organizuoti 3 plėšimai, 7 užpuolimai, tyčiojimaisi iš vaikų, buvo pateikti irodymai jog G. BERTULIS specialiai ivykdė autoivykį, partrenkė moterį, vos nesuvažinėjo vaikų, ir po šio autoįvykio grasino susidorojimu, man kaip liūdininkui, buvo bandoma 2 kartus suklastoti man baudžiamą bylą, pasodinti mane ir nužudyti. Visus šiuos nusikaltimus ivykdė G. BERTULIS kartu su žudike ANIA CHOMIAKOVA.
  6. LR PREZIDENTE; Aš pateikiau LRGP visų šių nusikaltimų įrodymus, pateikiau audio irašus kuriuose žudikė ANIA CHOMIAKOVA prisipažino jog nužudymas buvo organizuotas, prokuratūrai buvo pateikti audio irašai jog A. CHOMIAKOVA organizavo kartu su G. BERTULIU dar 2 pakartotinius pasikėsinimus nužudyti, bet jokie tyrimai neatlikti, ir viską bandoma nuslėpti.
  LR PREZIDENTE, KAIP DABAR PAAIŠKINSITE VISUOMENEI SAVO NUSIKALSTAMĄ NEVEILUMĄ ? O GAL BANDYSITE PASITEISINTI SAVO PATARĖJŲ NEKOMPETENCIJA ?
  GAL VISUS ŠIUOS FAKTUS NORĖTŲ PAKOMENTUOTI EX PREZIDENTAS VALDAS ADAMKUS, KURIAM BUVO PATEIKTI VISŲ ŠIŲ NUSIKALTIMŲ IRODYMAI, O GAL PONIA ADAMKIENĖ NORĖTŲ PAKOMENTUOTI VIEŠAI NUSIKALTIMUS PRIEŠ VAIKUS ?
  LR PREZIDENTE;
  Kodėl jūs neišėjote pažiūrėti D. Kedžio motinai į akis, kai ji kreipėsi į jus pagalbos, kurios sūnus dabar nužudytas. O gal norite pažiūrėti jo dukrai į akis, kurią dabar bandoma grąžinti ją pardavinėjusiai motinai, ir kuri neteisėtai saugoma už mokesčių mokėtojų lėšas. O gal jūs norite pažiūrėti į akis vaikam iš Pikeliškių vaikų namų, iš kurių buvo tyčiojimasi, ir vienas iš jų liko invalidu. Gal norite pažiūrėti L. Pociūnienei į akis, kurios vyras buvo nužudytas. O gal jūs norite pažiūrėti į akis mano trims vaikams iš kurių buvo tyčiojimasi ir grasinama susidorojimu, ir kurie pažysta vienas kitą tik iš nuotraukų ?
  LR PREZIDENTE, KODĖL GI JŪS NEATSAKĖTE Į VIEŠĄ LAIŠKĄ, SU KURIUO Į JUS KREIPĖSI „ LAISVO LAIKRAŠČIO“ REDAKTORIUS A. DRYŽIUS ?
  KOKS JŪSŲ RYŠYS SU PEDOFILŲ TINKLU ?
  Tai, kodėl gi jūs nepapasakojote Lietuvos žmonėm prieš rinkimus kaip pardavėte „Lietuvos Kurą“ už 1 Litą PEDOFILUI, žydui M. KLABINUI kuris suklastojo dokumentus, ir kuriam išmokėjote 18 milijonų litų. O vėliau valstybei reikėjo padengti dar 50 milijonų litų nuostolių. Šis iškrypėlis 1967 m. Kaune buvo nuteistas už našlaitės, nepilnametės išžaginimą , o vėliau pabėgo iš Lietuvos, kuriam vėliau EX Prezidentas A. Brazauskas suteikė LR pilietybę už nuopelnus Lietuvai.
  LR PREZIDENTE, AŠ JAU KREIPIAUSI Į VISUS 750 EUROPARLAMENTARUS SU PAGALBOS PRAŠYMU, IR SU PETICIJA Į EUROPARLAMENTĄ . MANO PETICIJAI SUTEIKTAS NUMERIS, ŠIUO METU JAU SIUNČIAMI NUSIKALTIMŲ ĮRODYMAI. NEPAVYKS NUSLĖPTI TIKROSIOS PADĖTIES LIETUVOJE, KUR PEDOFILAI ORGANIZUOJA NUŽUDYMUS , O PROKURORAI JUOS BANDO NUSLĖPTI.
  PREZIDENTE, KREIPIUOSI I JUS, KAD PAVESTUMĖTE ATITINKAMOM INSTITUCIJOM ATLIKTI TYRIMUS ;
  1. DĖL ALGIRDO KATKAUS VEIKLOS, KURIS ORGANIZAVO PROKURORO BIRŠTONO, SAUGUMIEČIO POCIŪNO NUŽUDYMUS, TERORĄ PRIEŠ MANO MAŽAMEČIUS VAIKUS, BEI 4 PASIKĖSINIMUS NUŽUDYTI MANE.
  2. DĖL EX LR GENERALINIO PROKURORO A. VALANTINO, (kurį jūs paskyrėte teisėju) BEI JO PAVADUOTOJŲ NUSIKALSTAMOS VEIKLOS , KURIE IRA AUKŠČIAU IŠVARDINTŲ NUSIKALTIMŲ BENDRININKAI.
  3. DĖL LR SEIMO VAIKO TEISIŲ KONTROLIERĖS RIMANTĖS ŠALAŠAVIČIŪTĖS NUSIKALSTAMOS VEIKLOS, KURI SLĖPĖ NUSIKALTIMUS PRIEŠ MANO VAIKUS, BEI ORGANIZAVO MANO DUKROS VIRGOS LUKOŠEVIČIŪTĖS GROBIMĄ, KURIĄ BUVO BANDOMA PARDUOTI . VISUS ŠIUOS NUSIKALTIMUS PRIEŠ MANO VAIKUS BANDOMA NUSLĖPTI SU KORUMPUOTOS 1 APYLINKĖS TEISMO TEISĖJOS, RENATOS KASIMOVIENĖS PAGALBA.
  4. DĖL VILNIAUS APYGARDOS VYRIAUSIOJO PROKURORO R. JANCEVIČIAUS NUSIKALSTAMOS VEIKLOS, KURIS 1997 m. BANDĖ SUKLASTOTI BAUDŽIAMĄ BYLA, A. KATKAUS NURODYMU, KURIĄ TYRĖ NUŽUDYTAS 2003m. PROKURORAS T. BIRŠTONAS (dėl išprievartavimo, turto prievartavimo, ir pornografijos platinimo). ŠI BYLA DINGO , O PROKURORAS R. JANCEVIČIUS NETEISĖTAI BUVO PAAUKŠTINTAS PAREIGOSE, TAPO VILNIAUS APYGARDOS VYR. PROKURORU.
  5. DĖL VILNIAUS m. 1 APYLINKĖS TEISMO TEISĖJOS D. MICKEVIČIENĖS, IR APYGARDOS TEISMO TEISĖJŲ D. P. ZALECKIENĖS, A. KARTANIENĖS, IR L. ŽUKAUSKO NUSIKALSTAMŲ VEIKSMŲ, KURIE KLASTOJO IR SLĖPĖ IRODYMUS BAUDŽIAMOJE BYLOJE Nr. 1A-35/2009. KAD IŠSUKTI ŽUDIKES NUO ATSAKOMYBĖS.

  el.pastas, vl55755@gmail.com
  tel, 867704339

  VLADAS LUKOŠEVIČIUS.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. 1. 1990 m. Lietuva tampa nepriklausoma, tačiau po 50 metų trukusios okupacijos korumpuota sovietinė tvarka išlieka Seime, Prezidentūroje, teismuose, prokuratūroje, policijoje ir kitur. Komunistai toliau dalyvauja politikoje, kagėbistai toliau dirba saugume (VSD) ir teisėsaugoje. Korumpuoti sovietiniai teisėjai toliau dirba teismuose. Sovietinė korupcija įgauna neregėtus mastus kapitalizmo sąlygomis.
  2. Korumpuotam kagėbistų elitui tampa pavojingas per daug žinantis teisėjas F., per daug kovojantis Kedys. Moteris N. bus nužudyta tam, kad antroji mergaitė būtų sėkmingai išvežta iš Lietuvos.
  3. Vyksta pasiruošimas: paskiriami 2 profesionalūs žudikai (vairuotojas ir šaulys). Juodojoje rinkoje įsigyjamas dujinis ginklas „Baikal Iž 79-8“, kuris perdirbamas į kovinį, o kagėbistų elitas parūpina šiam ginklui duslintuvą. Iš fizinio asmens nuperkamas baltos spalvos autobusiukas „VW Transporter“ (numeris HSR 427) su draudimu ir galiojančia technine apžiūra, tačiau žudikai pirkimo sutarties neįformina ir neregistruoja transporto priemonės savo vardu. Automobilis apklijuojamas „Kauno keliai“ lipdukais, kurie užsakomi ir nuperkami prisistatant Drąsiaus Kedžio vardu. Ant autobusiuko stogo uždedamas geltonas švyturėlis, kad žudant teisėją galima būtų apsimesti kelininkais. Beje panašus baltas autobusiukas naudojamas Kedžio darbovietėje, kuris yra registruotas Kedžio vardu. Žudant panašus baltas autobusiukas bus naudojamas tam, kad apkaltinti Kedį. Vėliau bus ieškomas Kedžio vardu registruotas autobusiukas, tačiau ne tas, kuriuo buvo įvykdytas nusikaltimas. Taip pat gaunamos dvi kelininkų uniformos. Netoli Ūso namų, prie apleisto namo, dieną prieš žudynes paliekamas lengvasis automobilis, o jame kasdieniai žudikų rūbai.
  4. Ankstyvą pirmadienio rytą žudikai su „VW Transporter“ (HSR 427) autobusiuku privažiuoja prie Kedžio namų, kur laukia jo išeinančio. Gali būti, kad Kedys yra informuojamas apie tai, kad su juo bus susidorota pirmadienį, todėl jis išsinuomoja kambarį viešbutyje ir paima abu savo ginklus iš seifo, tačiau prie namų yra sugaunamas ir įkišus į maišą patalpinamas į autobusiuko galą. Transporto priemonė patogi žmogaus pergabenimui.
  5. Kedžio ginklai „Beretta“ ir „Winchester“ žudikų rankose.
  6. Kedys nuvežamas į saugią vietą, kuri nepraleidžia garso ir kurios sienos yra paminkštintos, kad Kedys savęs nesužalotų. Kedžio rankos surakinamos arba ant jo užmaunami tramdomieji marškiniai. Jeigu jis patalpinamas psichiatrijos ligoninėje, tai ne sunkiai yra gaunami tramdomieji marškiniai, patalpa su garso izoliacija, kuri dar yra ir paminkštinta, kad pacientas savęs nesužalotų. Pistoletą „Beretta“ žudikai pasiima su savimi, o „Winchester“ palieka būstinėje.
  7. Žudikai skubiai važiuoja prie teisėjo F. namų. Žudoma bus tokiu metu, kai policijos dieninė ir naktinė pamaina keičiasi.
  Skaityti toliau. pratęsimas —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….::::::::::::::::::—–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….::::::::::::::::::

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. blogis traukia blogi, geriui susivienyti reikia energijos. Bukim energingi. Tegul Dievas mus veda.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. gali buti, kad tuose mitinguose irgi buvo VSD ar teisesaugos stumiku, BUKIME BUDRUS.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. tai NATO veikia isvien su KGB ir turi zmogzudziu dalinius, kurie ‘ikrikstinami’ kai jie sekmingai nuzudo atsitiktinius zmones…beje visi NATO generolai yra homoseksualai ir be abejo zmogzudziai…kam idomu tegu pasiklauso vieno tokio NATO zmogzudzio biseksualo zmonos (kuri pazinojo ir busus ir kisindzerius ir klintonus asmeniskai)… === video.google. com/videoplay?docid=-341031042963487862 === video.google. com/videoplay?docid=9137016279925999679

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. AR ILGAI TYLESIM, AR SUVOKIAT ZMONES KAS VYKSTA!!!! TAI JAU NE VIENOS MERGAITES TRAGEDIJA!!!AR SUVOKIAT, KAD TEISESAUGININKAI, TIE, KURIE TURI SAUGOTI TEISINGUMA IR ZMOGAUS TEISES IS ESMES BET KOKIAIS BUDAIS BANDO JA CIAUPTI. AR MES TURIM ISVAZIUOTI IS LIETUVOS, AR TIE ISKRYPLEIAI TURI BUTI PASODINTI???

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. zurnalistai, nemeluokit, jonas ten nezvejoja, ieskokite kito zvejo – d..,kurio jonas tinklus saugo, ir ziegzdiuose jis daznai nuo alkagolio pasigydo, savaite paguli – laselinem atstato, jis ir vel cia…, o policijos ishsigando, todel kad tinklais zvejoti nelegalu, draudziama, matyt pagasdino barzda gerai, tai mala sh…nakti jis mate..xa xa xa, jis ir diena prastai mato -6 dioptrijos, akinukai dar sovietiniai, nezinau, kam tokias nesamones pylti.
  na bet sekmes

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Manau, kad ne G.G. blokuoja, nes uzblokavo del mano frazes —-> ””’saziningi kom…. nutolo..’, kuri ir yra kaip uzblokavimo priezastis nurodyta ”’virga – 2010 05 09 15:29 ”’. Is pradziu i G.G.-pirmaja tema apie Kedzio nuzudymo vieta, as siunciau savo ”’EIDZI – 2010 05 09 14:39 ”’, tik su mineta fraze apie saziningus kom…, o paskui, kai man ismete toki mano klaidos uzblokavima, tai as padariau pakeitima ”’kiti kom….nutolo”’, bet ir ta uzblokavo ir isejo toks pat israsas draudimo priezasties, kaip ir ”’virga – 2010 05 09 15:29 ”’, bet tik vietoje zodzio ”saziningi” —> ”kiti”. Tada as ta sakini isvis ismeciau ir ta rasinuka ‘ikaliau’ cia. Buvo viskas ok. ……………………..Tad; viso to istorija yra gili ir manau, kad ta klaida-sakinys yra blokuojamas jau bent keli metai. Tai mano ”perliukas”. Tada mane uzblokavo gal net ZINIU RADIJO SVETAINEJE, kai parasiau lygiai ta pat [jei teisingai menu kur blokavo]. Matyt kad kazkur ‘auksciau’ sedi ta fraze, kaip draudziama..arba ji yra atnesta kaip draudimas is tu laiku, kai as rasiau kitur-ZR Svetaineje. Manau, kad ja galejo atnesti zmogus atejes is ten i ”kitur” ir matyt i KK :) . …………….. Paaiskinu ta savo perliuka, kurio deka matyt visiems uzkirto priejima i KK pora temu.. …………. As esu isitikines, kad nors tarnauti kgb snipu ar kitaip..ir tarnauti kpss kokiu nors vadovu ar eiliniu, yra KOLABORAVIMAS su okupantu, bet visvien gyvenimiskai ziurint, vieni ju stojoi tas org. su blogu tikslu kitiems [ypac kgb], kiti su karjeros tikslu, o dauguma komunistu su tikslu pralobti, tureti nauda. As juos skiriu ir tuos savanaudzius vadinu nesaziningais dvejopai; politiskai bei materialiai. Jie ir toliau ejo tuo keliu-niokojo Lietuva, po 1988-ju.., kai daugelis kitu pasuko darbo, KITOKIAI Lietuvai keliu.. Gi KGB buvo kiek kitaip; didele dalis buvus aktyvi anksciau ir pavojinga Naujajai Lietuvai, nes ivalde polit ir kitokio teroro mena..taike ji ir toliau tarnaujant kitai saliai..[ar salims]. Dalis kgb’istu, nors ir tarnave KREMLIUI, bet senai turejo abejoniu esamems komunistines ideologijos, o ir savo veiklos sritims ir pakitus santvarkai, pasuko dirbti paprasta darba ar isvyko i Rusija. As juos vadinu ‘saziningais’ ta prasme, kad jie nustojo uzsiimti kenksminga veikla kitu saliu, o ir savo tautos atzvilgiu.. Ju buvo nedaug, nes kgb centrinis stabas dar ilgai turejo vadeles i ju CV ir kompromata pries juos.. Tad tiek esminio mano aiskinimo-pasiaiskinimo. ……..Tai kas vyksta neturetu buti, nes yra rasanciuju blokavimas del ideologiniu priezasciu.. To nera ES, JAV..Vakaruose.. Lietuva blokuoja uz tokius paprastus zodzius.. Juk nera nuteisti ir pasmerkti pasaulinio ar Euro tribunolo tie, kas buvo ‘kitokie’ komunistai ir kgb’istai…, kurie turejo bent tiek samones, kad nevogti, negrobti tai kas ne ju..ir nevykdyti zmoniu laisviu ribojimo funkcijos, kai tai nebuvo jiems butina daryti..- po SSSR isirimo.. Tokiu tikrai buvo..ir jie, juk, Lietuvoje sudaro dali Seimo, ir vadinamu patriotinemis ar krikscioniskomis, partiju nariu..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. abu: G.G ir Pūkas pasinaudojo J.D.J prisiviliot žmones į savo "kitoką Lietuvą", po to atsiskyrė ir naiviai mano, kad žmonės eis toliau paskui juos? Kas norėtų gyventi jų- Lietuvoje?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. aišku, kad redakcija blokuoja, nes tuose komentaruose ryškinamas negražus pūko veidas ir Giedrutės parsidavėliškumas tam, iš kurio delno ji lesa

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Ten dabar G.G trintukas darbuojai :) negi manot kad laikys tokius malonius komentarus…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Teisingai sakai, jau 2 straipsnius uzlauze.Tik ,idomu, KAS ar TIE ar redakcija???????

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. norejau paskaityti "D.Kedzio nuzudymo vietoje – kryziai, geles ir zvakes" straipsni placiau, bet nuspaudus ant zodzio placiau pamatau – Karštas komentaras

  « Error »

  Etomite encountered the following error while attempting to parse the requested resource:
  « Execution of a query to the database failed »
  SQL: SELECT * FROM `hotcomment_hot`.etomite_site_snippets WHERE `hotcomment_hot`.etomite_site_snippets.name=’saziningi komunistai bei kgb’istai nutolo..’;
  [Copy SQL to ClipBoard]

  Parser timing
  MySQL: 0.0321 s s (41 Requests)
  PHP: 0.1889 s s
  Total: 0.2210 s s

  Ka tai reiskia?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Kitoje temoje uzblokavo mano komentara del dvieju zodziu, tad cia skelbiu be ju;;;;;;;;;;………………….Puikiai pagaliau parase —> ””Nereikia – 2010 05 09 14:11-Kokie mes esame pikti, o mūsų priešai tuo naudojasi. Yra kaip yra, bet nepulkim šitaip. Kažkam reikia atitraukti mūsų dėmesį į kitą pusę,….””………………IR IS TIKRO, AS SAKAU JUMS;;; ZINOKITE, ISISAMONINKITE, KAD PLUSDAMI, KEIKDAMI, BJAURODAMIES NIEKADA IR NIEKO GERO NEPASIEKSITE, NES NET IR DALIS PANASIU I JUS PAGALVOS, KAD ESATE BLOGI ZMONES, NEIS SU JUMIS, NES NETIKES GERAIS JUSU NORAIS !! TAIP TIK PRITRAUKSITE VISOKIAUSIO ‘PLAUKO’ BLOGIECIUS, NES JUK JIE ‘SAVUS’ ATSKIRIA PAGAL ELGESI IR ”TOLERANCIJU” POBUDI… ……………..!!!! PVZ. TOLERAVO SIGNATARAI SU V.Landsb. PRIESAKYJE, EKSKOMUNISTUS BEI EKSKGBISTUS [[nes ”savi” !!]] BEI GRUBU ELGESI SU OPONENTU, TAD IR SUPRATO KAIP SAUKIMA BEI LEIDIMA ATEITI PAS JUOS, VISI KITI AFERISTINIAI KGB’ISTAI IR KOMUNISTAI, SUKCIAI SU BEIZBOLO LAZDAS NESINAIS SAVO APSAUGINIAIS.. TODEL IR NAUJA VSD, PROKURATURA, RINKIMU STABAS, SEIMAS, VYRIAUSYBE, VERSLO MONOPOLIJOS IR PRIVATIZACIJA, PARTIJOS IR T.T. IR T.T. ..IR NETGI KONSTITUCINIS TEISMAS [KARTAIS] DIRBO IR VYKO, NE PAGAL TEISE BEI KONSTITUCIJA, SAZINE, MORALE, ETIKA.. ………… TAD JEI JUS IS TIKRO TURITE GERU KETINIMU TAI EIKITE IR ELKITES TAIP, KAD JUSU IMIDZAS ‘NEBADYTU’ AKIU IR KLAUSOS TIEMS, KIENO PAGALBOS TIKITES !!!! NEPAMIRSKITE IR TAUTOS PATRIARCHU, INTELIGENTIJOS BEI DEMOKRATIJOS PRADININKU LIETUVOJE !! ;;; – JUK JIE NEI KEIKESI, NEI TURTU GVIESESI, NEI KITUS TAIP BEATODAIRISKAI NIEKINO..JIE BUVO DOROS BEI GERO TONO PUOSELETOJAI. AR TAI JUMS JAU TIK..SENOVE ?! BETGI TA LT ”NAUJOVE” POPLAIKAI IR MORALES BEI ETIKOS DEVIACIJA ZEMYN IR PADARE JUSU GYVENIMA TOKIU, IS KURIO DABAR NORITE ISEITI.. PAMASTYKITE IR BAIKITE SMERKTI TA, KURIS TURI DAUGIAU ATSAKOMYBES IR KULTUROS.. O JEI ISITIKINE KLYSTA, TAI PROTINGAI, O NE GRUBIAI ”ATVERSKITE”, ….NEAPDERKITE IR NENUSKANDINKITE TAME..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. lryte nesekmingai bandziau parasyti komendara priesinga pedofilams. 3 kartus bandziau. neleido… mistika galvoju. luzo inetas. kurgi. kitka daryti galejau. ir ties kitais srt. komentuot galejau.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Paskaicius kitu portalu komentarus issigandau.Vien pedofilu marazmai.kas cia darosi,ko jie taip suaktyvejo?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Spėju, atliekant ekspertizę daugybę klaidų padarė. Tereikia sulaukti, kada bus visiškai baikta ekspertizė, o tada su nepriklausomų ekspertų pagalba negailestingai smogti. Žodžiu, viską apibendrinus, prokurorai jau nebeturi šansų sausi iš šios istorijos išeiti. Man įdomu, kokie bus jų argumentai jau vien dėl to dingusio kaulo. Jau vien dėl jo galima bylinėtis su prokurorais arba netgi pačiais ekspertais. Jei ekpsertai nieko dėti ir norės likti sausi, tai galbūt gindamiesi nurodys, kieno nurodymu taip darė. Žodžiu, kaip jau sakiau, prokurorai žuvę…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Viskas labai elementaru, kad numirusio Drąsiaus batai švarūs. Pijokavo pas dėdę namuose, kur neaiškiomis aplinkybėmis nenusisekė ir numiro, paspringęs vėmalais..Tada dėdė Teisutis ir pasakė, kad " turi problemų" , nes tuo metu su Venckumi rengėsi nuvežti Drąsiaus kūną prie marių…Gražiai paguldė ant paltuko, rankas sunėrė…O kad būtų įtikinama SĄMOKSLO apie " primestas" žmogžudystes" teorija-prie kūno ir ginklus numetė..O dėl to žvejo Jono dar nieks neaišku-arba jis pasamdytas Kedžių, arba jį su jų pagalba ir patalpino psichūškėn, kol įsitikino, kad Venckaus balso vargšelis nepažino

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. tai ne tik pedofilų mafija, tai valstybininkų mafija .tarpjų dar galir like keliatyas sąžinę nepraradusių , bet jie tik nikštukai ir niekados nesukilsprieš savo bosus. Vienintelis kelias tai Liaudies tribunolas specialus organas auksčiausių valstybės pareigunų teisimui. Visos kitos priemonės yra be viltiškos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Visa tai yra siaubinga. Kedžio savaimine mirtim tiki tik tie, kurie niekada nėra susidūrę su "klanu", kurie niekada nėra bandę kovoti prieš bet kokią sistemą arba net sistemėlę. Pabandyk surinkt įrodymus, kad tavo įmonės direktorius – vagis. Ką pasieksi? Tave atleis. Pabandyk įrodyt gydytojui, kad jis tave "nugydė" – jis įrodinės, kad tu trenktas, arba simulioji. Teisybės nesurasi, nes visuomet atsiras "lidininkų". Paaiškės, kad darbdavys yra akcininko tolimas giminaitis, o tau koją vietoje rankos amputavęs medikas – Sveikatos ministro pusbrolis. Ir absoliučiai nieko tu čia neįrodysi, nieko nepasieksi. Tavo įrodymai niekam nebus įdomūs, juos bandys paneigt, sunaikint, netgi užves prieš tave bylą. Tokia yra realybė. O čia buvo sujundintas toks klanas, kad net 33 Kedžiai su 333 liudininkais nieko nebūtų pakeitę. O gal jis su niekuo nekovojo, gal tiesiog bande apgint savo vaiką? Mano giliu įsitikinimu, jis ne tik kad nieko nešaudė, bet to net ir daryti neketino . Didžiausią siaubą man kelia tai, kad žmogus mūsų visuomenėje nieko, absoliučiai nieko nereiškia. Jei esi kitoks nei visi, jei nesitaikstai su neteisybe, jeigu esi drąsus ir bandai kažką pakeisti, o svarbiausia – jei nebijai pastoti kelio labai įtakingiem žmonėm, būk pasiruošęs viskam: šmeižtui, bandymams įrodyti, kad esi narkomanas, "autas" ar šiaip geras psichas. Vistiek neišsigandai? Tuomet mirk, pageidautina – "savaimine" mirtim.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. Gyvenu ne Lietuvoj vaikus auginau ir mokiau kaliau i galvas kad tokios Lietuva salie daugiau nera ji pati graziausia, bet pasirodo klydau,Nejaugi visi tokie nemato Uso veido jis issigimes pedofilas.Ger Kedziai nenuleiskit ranku JUS SAUNUOLIAI kovokit uz teisybe jusu sunus buvo nuzudytas, mes visi zinom kas nuzude…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. Oi panasu,kad leks daug heroju is savo kedziu i Lukiskes.Juk vistiek atsiras normalus prokuroras,kuris nepabijos visam sitam gala padaryt

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. AS NESUPRANTU NEJAUGI NIEKO NEIMANOMA PADARYTI, KAIP SUSIDOROTI SU TA PEDOFILU MAFIJA,

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras