Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Sausis 28 Penktadienis
 

Kas šalina nereikalingus liudininkus D.Kedžio nužudymo byloje?

2010-05-05 19:10 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (364)

Kuo toliau, tuo labiau stiprėja įspūdis, kad pati baisiausia ir žiauriausia organizuota nusikalstama grupuotė Lietuvoje - tai prokuratūra (KK nuotr.)

Jonas – toks vardas žvejo, kuris ketvirtadienį, bežvejodamas naktį, matė, kaip atvažiavo įtartinas automobilis tamsintais stiklais, iš jo išlipo du vyrai ir kažką numetė.

Po dviejų dienų toje vietoje per akciją „Darom“ buvo rastas Drąsiaus Kedžio kūnas, o netyčia pamatęs, „kaip du vyrai, atvažiavę įtartinu autobusiuku, kažką išmetė“, Jonas atsidūrė Žiegždrių psichiatrinėje ligoninėje.

„Prisidengus rūpesčiu čia gydomų ligonių privatumu, Jonas čia buvo slepiamas nuo artimiausių žmonių. Niekas negalėjo sužinoti, kodėl ir kaip čia buvo gydomas Jonas“, – šiurpius faktus išsiaiškino TV3 laida „Prieš srovę“.

Paklaustas, ar Jonas prisimena, kas Žiegždrių psichiatrinėje ligoninėje buvo daroma, vyras atsakė: „Man suleido vaistus. Raminčius“.

„O stipriai raminančius?“ – teiravosi TV3 laidos „Prieš srovę“ kūrėjai.

„Du švirkštus suleidžia, paskui vaistų, kad ramiai miegočiau“, – prisimena Jonas.

„Bet jūs atsimenat, ką jums leido?“

„Aš nežinau, kokie tie vaistai… Paskui vėl tokius pačius vaistus suleido… Kad man po du švirkštus leisdavo – ryte, per piet ir vakare“, – TV3 laidai „Prieš srovę“ pasakojo Jonas.

Šiurpu? Labai. Labai, labai, nes jau 21 nepriklausomybės metus skaičiuojančioje Lietuvoje žmogus, atsidūręs ne toje vietoje ir ne laiku, gali atsidurti psichiatrinėje ligoninėje, ir negali sužinoti nei kuo buvai gydomas, nei kas su tavimi buvo daroma. Tai – valstybės paslaptis.

„Tai kaip jums gydytojai paaiškino, kodėl jūs čia gulite toj ligoninėj?“

„Nu, tai aš paaiškinau – liepė man nesakyt dėl to Kedžio“, – šiurpią tiesą atskleidė Jonas.

Nežinia, kaip viskas būtų baigęsis Jonui, balandžio 15 d. naktį žvejojusiam ir pamačiusiam įtartiną automobilį, iš kurio išlipo du vyrai ir kažką išmetė toje vietoje, kur po kelių dienų buvo rastas Drąsiaus Kedžio kūnas, jei ne žmonės.

Į TV3 laidos „Prieš srovę“ redakciją paskambino iš matymo Joną pažįstanti moteris. Ji suprato, kad Jonas jau kelios dienos dingęs, o giminės per daug įbauginti, kad kur nors kreiptųsi.

„Jisai žvejojo ir kažką pamatė. Policija pagavo: „Tu matei kažką tai?“ Jisai matė, kaip atvažiavo juoda mašina, tamsinti langai ir du vyrai išlipo iš mašinos ir kažką išmetė toje vietoje. Ir policija paklausė: „Tu matei, ką išmetė?“ Jisai sako: „Mačiau“… O dabar jisai vaistų privarytas specialiai, kad nieko nepasakytų“, – kalbėjo į laidos redakciją paskambinusi moteris.

Šiandien Jonas jau laisvėje. Tačiau iš jo kalbos dar šiek tiek justi vaistų poveikis. Mat, kaip papasakojo Jono sesuo, savo brolį ji vos atpažino, kai rado jį psichiatrinėje.

„Jį, žinokit, tiek prigirdė vaistų, tiek prileido, kad, kai atėjom su mama, tai jis prie mamos tik taip – ir krenta, ir viskas – ir nukrito. Jeigu ne tos kėdės, Jonas viskas – būtų ant žemės“, – pasakojo Jono sesuo.

Pasak jos, brolis viską prisimena – kad leido vaistus, kad saujom tabletes šėrė.

„Jūs gi Jono artimieji – galit paprašyti ligos istorijos?“, – pasiteiravo laidos kūrėjai.

„Nieko nerodo, viską slepia“, – atsakė Jono sesuo.

„O dabar grįžkime į lemtingą Jonui naktį – iš ketvirtadienio į penktadienį. Susiviliojęs geresniu kibimu, Jonas susiruošė prie netoliese esančių marių žvejoti. Būtent naktį“, – įvykių priešistorę primena laida „Prieš srovę“.

„Tai jūs penktadienį ryte policijai pasakėt, kad matėt įtartiną mašiną?“

„Taip“, – sako Jonas.

„Paskui šeštadienį paaiškėja, kad toj vietoj rastas Drąsius Kedys?“

„Taip, pasakė, kad Kedys, bet man pasakė jau tas žmogus…“

„Bet jūs penktadienį policijai jau pranešėt, kad matėt įtartiną mašiną?“

„Aš skambinau… Po to policija vežė mane į tą vietą, kur aš žvejojau, matavo, kiek metrų atstumas nuo tos mašinos…“ – visas detales, ką darė policija, papasakojo Jonas. Net akinius namie apžiūrėjo – ką Jonas galėjo pamatyti…

„Žodžiu, policija viską išmatavo, viską nufilmavo. O kodėl jie taip darė, Jonai? Nieko nepaaiškino?“

„Jie išvis liepė man tylėt ir mamai nesakyt nieko“, – nors ir prigąsdintas, tačiau pareigūnų neišsigandęs tiesą atskleidė žvejas Jonas.

„Tai jie jus prigrasino? Sakė tylėt?“

„Taip, sakė: „Tylėk!“ Tylėt liepė“, – TV3 laidai „Prieš srovę“ sakė Jonas.

Nepaisant gąsdinimų, Jonas prisipažino, kad buvo ir mušamas – į guminę lazdą buvo įsuktas medvaržtis, ir su ta lazda Jonas buvo mušamas. Skaudžiausia, sakė Jonas, buvo, kai pataikė į kojos kaulą…

Laikraštyje „Karštas komentaras“ yra išspausdintos nuotraukos, kuriose užfiksuotos žymės ant Drąsiaus Kedžio kūno. Viena didelė mėlynė užfiksuota ir ant Drąsiaus Kedžio kairės kojos. Tačiau Vilniuje atliekant D.Kedžio kūno ekspertizę, kaulas iš kojos toje vietoje, kur matosi didžiulė mėlynė, buvo išimtas…

Taigi, kas ir ką bando šioje juodoje istorijoje paslėpti?

KK inf.

2010-05-05

Komentarai

 

 

 
 1. naujas straipsnis laisvaslaikrastis lt Yra A.Miezelio nuotrauka ir keletas intriguojanciu dalyku pamastymui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. o tu buk irgi toks geras ir atsakyk man, kodel prokurorai visa laika meluoja, kuria visokias istorijas? Kodel iki siol A.Uso byla nepasiekia teismo? Nors Valanatinas dar praejusi rudeni sake, kad byla pasieks teisma iki Nauju, o jau ir geguze…Kodel A. Uso namuose nebuvo atlikta kratos? Kodel Furmunaviciui buvo reikalingi 10 telefonu? Kodel nera telefonu pokalbiu isklotiniu?Kodel prokurorai prisigalvodavo visa laika D.Kedi juodinanciu istoriju? Jei pagal tave D.Kedys yra zudikas, tai kodel jis zude Furmunaviciu, bet ne Usa? Kodel D.Kedzio kuno skrodima darantys "ekspertai" nepanaoro, kad dalyvautu,laisvas ir nepriklausomas medicinos ekspertas? Ir cia tik keletas klausimu, o ju yra simtai i kuriuos prokurorai nesugeba ir nenori atsakyti….prokurorai "sugeba" meluoti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Na netampyk tu ta savo sysalo, kas perdaug tas nesveika. Tiek jau to, atsakysiu i tavo klausimus klausimais, gal uzeisi ant kelio ir mastyt pradesi. 1. Ar yra skirtumas tarp keturiu metu vaiko ir rujojancios lytiskai subrendusios sesiolikmetes pateles? Kur baigiasi istvirkimas ir prasideda pedofilija? 2. Fakta apie daryta aborta pateike tik pati Laimute ir apie viena, o ne kelis, kaip rasai. Toks cia ir faktas, dar keista, kad ji neapkaltino Venskienes saukstu jos iscius isgramdzius. Klausimas: Net jei taip ir buvo, tai ka, Laimos kaltes tame ne laso? Kai jot ant b-bio tai pirma, kai pasekmes – tai nekalta?O gal nezinojo nuo ko pastojo ir pati ta aborta pasidare? 3. Nezinau ar Venskus cepsejo gindamas kaltinamaji uzsiiminejusi prostitucija. Bet, pasirodo, nekoks advokatas is to Venskaus, nes nuteistas jo gynamasis takart buvo ir dar priteista mergaitem moraline zala. Toks advokato darbas, Usa gi irgi kazkas gina. Tai ka Uso, Stankunaites advokatu giminiu vaikus galima irgi tvirkinti iseitu? Puolame komentuoti ir aiskinti Kedzio heroizma, nes jis vienintelis nepabugo istempti i dienos sviesa pedofilojos, pasakyti apie gresme musu visu vaikams. Jis tikrai nera pirmas tevas, kurio vaikas buvo tvirkinamas, bet kur tie kiti? Bijo, palauzti ir sugniuzdyti? Na ir pasigardziavimui atsakau i esmini klausima: Taip, tamstai, gali atrodyti Kedziu ir Vensku istorija neitikinama. Kylanti abejone yra variklis ieskoti atsakymu, ieskoti tiesos. Bet va man klausimas irgi iskilo: Ir kaip tokiam mastanciam zmogui kaip tamsta nekyla ne maziausios abejones, kad Uso ir Stankunaites versija kur kas neitikinamesne?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. 1. D.Kedys neprievartavo Stankunaites, viskas vyko su tevu zinia…o jei tamstai nera jokio skirtumo tarp nepilnametes ir mazametes, tai jau negerai…2.Is kur tokie faktai apie liepima darytis abortus? Nesamone…jei butu liepes, tai nebutu susilauke dukros…3. visi kas dabar gina Usa ir jo bendrazygius pedofilus, kabinasi uz Venckaus kaip advokato profesijos…Tai pagfal tave iseitu, kad A.Uso advokatai visi yra pedofilai…Ir tamstai toli grazu iki Drasiaus, nes miznius esi…tu nesugebetum savo vaiko apginti pries poedofilu klana, o ir net nebandytum, nes kelnes vietoj primyztum is baimes…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. 1. Tvatino 16 metu jos pacios noru todel jokiems istatymams nenusizenge.
  2.Abortu darytis Kedys neliepe. Daresi pati, o sesuo viska organizavo ir i ligonine veze.
  3. Advokatai gina visus, net zmogzudzius. Kraujutaitiene irgi pedofila gina.
  4. Kedzio herojizmas pasireiske jo kovoje pries sistema, nepriklausomai nuo to, zude jis ka nors ar ne.
  5. Pedofilai su moterimis taip pat isdykauja. Vienas dalykas kitam nepriestarauja.
  6. Istorija abejoti galite, tik paremkite savo teiginius argumentais.
  7. Kremo varvinti nebutina. Isgerkit stikline silto pieno, atsipalaiduokit, nusiraminkit. Viskas bus gerai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Bukite geri paaiskinkit tikrai noriu suprast:
  1. Drasiu sita Laima tvatino dar malalietke? Cia kiek suprantu faktas nenuneigtas, tai noriu paklausti, kuo istvirkelis Kedis skiriasi nuo Kedzio " kovotojo" su pedofilija?
  2. Kiek supratau jis ja priverte darytis abortus? Cia faktas irgi nenuneigtas. Tai klausiu, kodel pries tai kelis vaikus nuzudyti privertes Kedis dabar tapo staiga geru ir pagarbos vertu?
  3. Kiek supratau Venskienes vyras pries kelis metus gyne pedofila ir net cepsejo matydamas pinigus, tai kodel zmogus dabar staiga praregejo ir suprato, kad pedofilija blogai? Ir siaip dar daug kyla klausimu, kodel tas zmogus cia staiga tapo didvyriu. Cia visi rekia, kad ne jis nuzude, o jei ir nuzude, tai juo buvo pasinaudota, klausimas, tai jei nezinote aplinkybiu, kodel puolate komentuoti ir aiskinti apie jo cheroizma. Beje, esminis klausimas ar man gali atrodyti Vensku ir Kedziu istorija neitikinama? Ar mano abejones mane iskarto nuraso i pedofilus? Nors moteris as labai myliu ir su jomis isdykauju daznai, bet kiek supratau, tai nekriterijus, svarbu prisiekti meile Kedziui. ZInau, kad i klausimus karsti sio vyrisko gerbejai neatsakys, todel jau einu traukti savo sysala ir jo kremu teptis, nes kiek supratau sita komentara seks tik tokie pasiulymai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Prastas tu Kedziuko gerbejas ir neziuri visu laidu, tai ko spirgi, reikejo ziureti Ruteles ir Kudabienes laida ir butum pamates tuo liudytojus ir dar reikejo klausyti Krivicko, kuris irodinejo, kad kunas plukdytas laivu. Nu vienu zodziu patys painiojates…:)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Iš kur tu žinai, kokius vaistus leido Jonui ir kad tai buvo vaistai, kad jis nieko neatsimintų, jeigu ligos istorijos nerodo net artimiesiems? Pas kokius liudytojus skiriasi parodymai dėl mašinos spalvos, jei buvo tik vienas liudytojas Jonas, kuris matė juodą mašiną? O dėl jūrų flotilės tau balti arkliai papasakojo? Na matai, o dar kitus vadini priedurniais, kuriančiais teorijas, kurios elementarios kritikos neatlaiko.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. MELAS pralaimės.Kodėl?Melo atstovų daug ir jie vienas žino ir saugo po paslaptį apie kitą atstovą.O jeigueigu TIESOS atstovas ištardytų vieną MELO dėmenį nelegaliu būdu?MELAS prarastų pusiausvyrą ir prasidėtų grandininė griūtis visoje melo sistemoje.Išvada:klanas yra tarsi kortų namelis.Jie dabar agonijoje,nes nežino kuri korta bus pajudinta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Melo atstovai susipynė į gniužulą kaip askaridės prieš nudvėsdamos.
  Tiesos atstovams reikia tik vieną askaridę paimti ,pakurti ir užmesti degančią ant šio gniužulo.Supleškėtų visos ir netgi jų kiaušinėliai,nes riebalai degdami išvysto aukštą temperatūrą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Na kai nebera tiems uztarejams ka pasakyti, tai belieka durninti visus. Jau puse metu stengiates kvailinti zmones, bet neisejo, nesigavo, kaip norejosi. O del Jono, tai teisesauga visiskai manau issigandusi. Kaip jie tai bandys isrutuliuoti net neisivaizduoju. Yra juk tel. isklotines, kai jis 04.16d skambino i policija, o policijoje ir viso tel. pokalbio irasas turi buti, ten viskas irasoma. Tik manau sis irasas jau bus dinges ir ne kiek nenustebsiu jeigu prokurorai pasakys, kad paskambino zmogus nakti ir saukdamas kvietesi pagalbos, nes ji uzpuole krokodilas. :) O kad pakol kas tyla, tai dar versija nesukurta matyt.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Tiek privare Jonui vaistu, kad nieko neatsimintu, bet viska papasakojo minute i minute ir dar visai Lietuvai :) beprociai jus ir jusu Jonas neviso proto :)

  O geriausia, tai kai tuo paciu metu rodoma Jatautienes ir Kudabienes laida kalbina skirtingus ekpertus. Vienas is ju kalbedamas apie rasta pistoleta "Baikal" sako, kad cia oho koks ginklas specnazas naudoja, o kita kliedi, kad nu zinai zinant Kedi, tai toki lieva pistoleta jis tikrai nebutu galejes pasiimti su savimi. Ai dar automobiliu ismetusiu lavona spalva pas kiekviena liudininkaa skiriasi, o pagal Krivicko versija, tai Kedzio kuna visa Lietuvos juru flotile plukde is Ziegzdriu psichiatrines. Priedurniai jus priedurniai kuriat teorijas, kurios elementarios kritikos neatlaiko.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Siūlau nereaguoti į tokius išsigimėlius kaip Joe, neatsakinėti jiems ir su jais nesusirašinėti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Kas gi tuomet atsitiko Prezidentei? Prarado balsą? Kas turi žmonių palaikymą, Prezidentė ar "pe" klanas? Kas jai trukdo kreiptis į visuomenę, jei prieš ją kažkas ruošiama? Valantinas, Jasaitis, Barkauskas ir kiti veikėjai: jiems reikia naujų pareigų ar apkaltos ir baudžiamojo proceso?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Buvo įdomu skaityti "K.komentarą", bet dabar kai dergia šis pabaisa "Joe" ir kiti pedikai, tai net nesinori skaityti. Matyt toks jų tikslas, viską apjuodinti, apteršti ir pabandyti padaryti švarios sąžinės žmones tokios pat sielos kaip jie patys. Ir kokie tėvai pagimdo tokius padugnes, su tokia juoda sąžine ir pritvinkusius pykčio padoriems žmonėms? Kur tik tokie pridurkai pasirodo, ten diskusijoms, spėlionėms, analizavimui vietos nėra.Šio padaro vienintelis tikslas – išprovokuoti ir priversti žmones nusileisti iki jo lygio.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Nemanau, kad Prezidentė užmigo, tik , atrodo, kad tas "pe" klanas kažką ruošia Prezidentei. Viskas sudėta į krūvą – gėjų eitynės, žmonės pavargę nuo patyčių, "susirūpinęs staiga Petrauskas žmonių saugumu".

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. pamirsau pridurti, kad jauciu labai didelį malonumą, kai man į isange kisa banana. smagumelis

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Kur Prezidentės pažadėtas teisėsaugos pertvarkymas gegužės mėnesį? Prezidentė vėl užmigo? Ar tų pačių perkėlimas į kitas pareigas toje pačioje teisėsaugoje ir yra pažadėtos permainos? Valantino, susikompromitavusio genprokuroro pareigose, perkėlimas į teisėjus yra pertvarkymų sudėtinė dalis? O Jasaitis, Barkauskas ir kiti veikėjai, aatsakomybės jiems nebus?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. o man vis tas bananas, su isugtu varztu is galvos neiseina, kaip smagu but , kad man jy y isage pakaisiotu ziegzdriu spec. personalas..:)pazinot mane ? na gerai prisipazinsiu, aleksandras as :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Pirmiausia esu ne Zenonas, o dėl pėdų pergyvena tik tokie bailiai, kaip jūs. Ir už moralinių principų nesislapstau, nes esu ne deputatas, ne politikas ir ne prokuroras.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. elkites pagal sazine ir nereiks sleptis uz ‘teises aktu’ ir ‘moraliniu principu’. veikite, jei norite veikti, tik per daug nepritepnokite. paliktos pedos ne visada yra gerai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Ką ir kada Zenonas matavo pinigais? Jums nepatinka demagogija? Man taip pat. Todėl reikia veikti, o ne šnekėti. Bet Zenonas kaip tik ir kviečia veikti. Kas tuomet jame jums nepatinka?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. toks valstybes ir teisesaugos -teistvarkos supuvimo ir degradavimo lygis ,kad baisu net pagalvoti, kaip pedofilu klanas isigalejes ,prezidentura ,seimas ,vyriausybe visi skystablauždžiai ,pedofilams -pyderstams padeda ir palaiko

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Pasakysiu tik viena: tikrai nevergausiu šiai sistemai, kuri dirba ne Lietuvos naudai, kaip parašė Vincas Kudirka himne. Dėsiu visas pastangas, kad vėliau sukurtume demokratišką valstybę su į piliečius orientuota politika. Mūsų protėviai kovojo iki mirties, aš irgi kovosiu. Man ši sistema yra iššūkis gyvenimui, nes emigruoti visam gyvenimui iš Lietuvos nežadu. Čia pedofilai ir kiti banditai tikrai negyvens, bet gyvens dori žmonės

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Viskas, ką reikėtų žinoti apie universalias padangas
Kaip pasirinkti EURO padėklus?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
„Premier“ lygos lenktynės: bėganti „Man City“ ir įnirtingos kovos 
Stipriausia Anglijos ir bene Europos nacionalinė futbolo lyga „Premier“ lyga jau beveik įpusėjo...

Kam reikalingi pastoliai? 
Žmonėms, kurie nedažnai susiduria su statybomis ar darbų atlikimu aukštyje, neretai gali iškilti...

Kaip apsaugoti telefoną nenaudojant dėklo? 
Suprantama, kad kai kurie telefonų savininkai nekenčia apsauginių dėklų. Telefonų gamintojai stengiasi sukurti...

Kokios ypatybės slepiasi už grindjuosčių pasirinkimo? 
Grindys yra vienos iš svarbiausių namų interjero elementų. Atlikus grindų dangos darbus bei...

Kviečia prisidėti prie gerumo akcijos 
Kviečiame prisijungti geros valios žmonių prisidėti prie gerumo akcijos. Labdaros akcija „Su Kalėdų...

Mėgstate egzotinius vaisius? Štai ką reikėtų žinoti apie ananasus 
Tikra tiesa, kad egzotinių vaisių mylėtojams rūpi į savo mitybos racioną įtraukti vis...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (5)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...