Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Gegužė 28 Ketvirtadienis
 

Kas šalina nereikalingus liudininkus D.Kedžio nužudymo byloje?

2010-05-05 19:10 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (363)

Kuo toliau, tuo labiau stiprėja įspūdis, kad pati baisiausia ir žiauriausia organizuota nusikalstama grupuotė Lietuvoje - tai prokuratūra (KK nuotr.)

Jonas – toks vardas žvejo, kuris ketvirtadienį, bežvejodamas naktį, matė, kaip atvažiavo įtartinas automobilis tamsintais stiklais, iš jo išlipo du vyrai ir kažką numetė.

Po dviejų dienų toje vietoje per akciją „Darom“ buvo rastas Drąsiaus Kedžio kūnas, o netyčia pamatęs, „kaip du vyrai, atvažiavę įtartinu autobusiuku, kažką išmetė“, Jonas atsidūrė Žiegždrių psichiatrinėje ligoninėje.

„Prisidengus rūpesčiu čia gydomų ligonių privatumu, Jonas čia buvo slepiamas nuo artimiausių žmonių. Niekas negalėjo sužinoti, kodėl ir kaip čia buvo gydomas Jonas“, – šiurpius faktus išsiaiškino TV3 laida „Prieš srovę“.

Paklaustas, ar Jonas prisimena, kas Žiegždrių psichiatrinėje ligoninėje buvo daroma, vyras atsakė: „Man suleido vaistus. Raminčius“.

„O stipriai raminančius?“ – teiravosi TV3 laidos „Prieš srovę“ kūrėjai.

„Du švirkštus suleidžia, paskui vaistų, kad ramiai miegočiau“, – prisimena Jonas.

„Bet jūs atsimenat, ką jums leido?“

„Aš nežinau, kokie tie vaistai… Paskui vėl tokius pačius vaistus suleido… Kad man po du švirkštus leisdavo – ryte, per piet ir vakare“, – TV3 laidai „Prieš srovę“ pasakojo Jonas.

Šiurpu? Labai. Labai, labai, nes jau 21 nepriklausomybės metus skaičiuojančioje Lietuvoje žmogus, atsidūręs ne toje vietoje ir ne laiku, gali atsidurti psichiatrinėje ligoninėje, ir negali sužinoti nei kuo buvai gydomas, nei kas su tavimi buvo daroma. Tai – valstybės paslaptis.

„Tai kaip jums gydytojai paaiškino, kodėl jūs čia gulite toj ligoninėj?“

„Nu, tai aš paaiškinau – liepė man nesakyt dėl to Kedžio“, – šiurpią tiesą atskleidė Jonas.

Nežinia, kaip viskas būtų baigęsis Jonui, balandžio 15 d. naktį žvejojusiam ir pamačiusiam įtartiną automobilį, iš kurio išlipo du vyrai ir kažką išmetė toje vietoje, kur po kelių dienų buvo rastas Drąsiaus Kedžio kūnas, jei ne žmonės.

Į TV3 laidos „Prieš srovę“ redakciją paskambino iš matymo Joną pažįstanti moteris. Ji suprato, kad Jonas jau kelios dienos dingęs, o giminės per daug įbauginti, kad kur nors kreiptųsi.

„Jisai žvejojo ir kažką pamatė. Policija pagavo: „Tu matei kažką tai?“ Jisai matė, kaip atvažiavo juoda mašina, tamsinti langai ir du vyrai išlipo iš mašinos ir kažką išmetė toje vietoje. Ir policija paklausė: „Tu matei, ką išmetė?“ Jisai sako: „Mačiau“… O dabar jisai vaistų privarytas specialiai, kad nieko nepasakytų“, – kalbėjo į laidos redakciją paskambinusi moteris.

Šiandien Jonas jau laisvėje. Tačiau iš jo kalbos dar šiek tiek justi vaistų poveikis. Mat, kaip papasakojo Jono sesuo, savo brolį ji vos atpažino, kai rado jį psichiatrinėje.

„Jį, žinokit, tiek prigirdė vaistų, tiek prileido, kad, kai atėjom su mama, tai jis prie mamos tik taip – ir krenta, ir viskas – ir nukrito. Jeigu ne tos kėdės, Jonas viskas – būtų ant žemės“, – pasakojo Jono sesuo.

Pasak jos, brolis viską prisimena – kad leido vaistus, kad saujom tabletes šėrė.

„Jūs gi Jono artimieji – galit paprašyti ligos istorijos?“, – pasiteiravo laidos kūrėjai.

„Nieko nerodo, viską slepia“, – atsakė Jono sesuo.

„O dabar grįžkime į lemtingą Jonui naktį – iš ketvirtadienio į penktadienį. Susiviliojęs geresniu kibimu, Jonas susiruošė prie netoliese esančių marių žvejoti. Būtent naktį“, – įvykių priešistorę primena laida „Prieš srovę“.

„Tai jūs penktadienį ryte policijai pasakėt, kad matėt įtartiną mašiną?“

„Taip“, – sako Jonas.

„Paskui šeštadienį paaiškėja, kad toj vietoj rastas Drąsius Kedys?“

„Taip, pasakė, kad Kedys, bet man pasakė jau tas žmogus…“

„Bet jūs penktadienį policijai jau pranešėt, kad matėt įtartiną mašiną?“

„Aš skambinau… Po to policija vežė mane į tą vietą, kur aš žvejojau, matavo, kiek metrų atstumas nuo tos mašinos…“ – visas detales, ką darė policija, papasakojo Jonas. Net akinius namie apžiūrėjo – ką Jonas galėjo pamatyti…

„Žodžiu, policija viską išmatavo, viską nufilmavo. O kodėl jie taip darė, Jonai? Nieko nepaaiškino?“

„Jie išvis liepė man tylėt ir mamai nesakyt nieko“, – nors ir prigąsdintas, tačiau pareigūnų neišsigandęs tiesą atskleidė žvejas Jonas.

„Tai jie jus prigrasino? Sakė tylėt?“

„Taip, sakė: „Tylėk!“ Tylėt liepė“, – TV3 laidai „Prieš srovę“ sakė Jonas.

Nepaisant gąsdinimų, Jonas prisipažino, kad buvo ir mušamas – į guminę lazdą buvo įsuktas medvaržtis, ir su ta lazda Jonas buvo mušamas. Skaudžiausia, sakė Jonas, buvo, kai pataikė į kojos kaulą…

Laikraštyje „Karštas komentaras“ yra išspausdintos nuotraukos, kuriose užfiksuotos žymės ant Drąsiaus Kedžio kūno. Viena didelė mėlynė užfiksuota ir ant Drąsiaus Kedžio kairės kojos. Tačiau Vilniuje atliekant D.Kedžio kūno ekspertizę, kaulas iš kojos toje vietoje, kur matosi didžiulė mėlynė, buvo išimtas…

Taigi, kas ir ką bando šioje juodoje istorijoje paslėpti?

KK inf.

2010-05-05

Komentarai

 

 

 
 1. as irgi mokykla lankiau ir ale Zenono demagogiju prisiklausiau per akis. bet ne viskas pinigais matuojama

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Atrodo, kad sitas mano komentaras labai erzina komentatorius pedofilus. Tai pasikartosiu: reiketu mums Jonui surast dora advokata ir paduoti tuos, kuriu zinioje jis buvo priverstinai uzdarytas i psichuske, i teisma.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Ką Zenonas pirmas pradėjo, ieškoti pašnekovų prie aludės? Jo kultūra ir išsilavinimas tam per aukštas. Jūsų žiniai, "kas privalo būt", nurodyta Konstitucijoje ir kituose žmogaus teises užtikrinančiuose teisės aktuose ir moraliniuose principuose. Dabartinė grietinėlė tik laikinai gali įvesti korupcija, vagystėmis ir savo nebaudžiamumu paremtą tvarką. Atejus laikui už viską teks brangiai sumokėti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. reikia suzlugdyti kiaules uso seimos versla – imones "Eurotechnika" veikla. Boikotuojam!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Jeigu Zenonas jums per protingas, pasiieškokite pašnekovų prie aludės pagal savo intelektą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Visi stalinistinės epocos požymiai su žmonių žudymais, kankinimais ir įkalinimais psichiatrinėse. Petrauskinė ir betinginė gauja iš kailio neriasi, varydama dezinformaciją ir kurdama planus įvesti policinės valstybės rėžimą. Tokiomis sąlygomis teks ginti savo konstitucies teises ir laisves visomis priemonėmis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. sutinku su jusu pozicija ir gerbiu tai. bet man vis tiek juokinga: lietuvis negali nekovoti. kazkoks tamsta per protingas atrodote… vis tiek viskas bus taip, kaip but privalo

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Atsakymas į "Kalbos sklinda, kad Orintai buvo operuota isange o ne Deimantei. Kedys Deimantes neveze atlikti fizines ekspertizes, atliktos buvo tik psichologines ekspertizes. Kazkas sake samdyti Jonui advokata taigi yra Aidas Venckus, Sonata ir galu gale Kedienes saskaitoje jau turbut yra pakankamai pinigu nusisamdyti pati kieciausia advokata. Tik vargu ar kas nors ka nors samdys. Jau turejo proga pasisamdyti eksperta is Lenkijos ar ta pati is Vilniaus Drasiaus kuno apziurai bet deja atsisake. Ar tai ne nuostaba keliantis poelgis? Tai jei reikia aiskumo, tai prasom ir padarykite viska, kad butu aisku."

  Labai išsamiai seku šią bylą žiniasklaidoje. Venskienė vienoje televizijos laidoje minėjo, kad "MERGAITEI juk vis gi buvo išoperuota išangė", taičiau tai buvo išimtas sakinys iš viso konteksto, kuriam buvo kalbėta apie abi pusseseres. Tai kuriai mergaitei, patikslinta nebuvo. Ekspertizės atsisakė ne VEnskienė su Venskum, ar pusseserė Sonata, o Laimutė Kedienė. Tas, kuris nors kartą laidojo savo vaiką, supras kodėl – skausmas nepakeliamas. O laidoti sūnų, kurį nužudė tik dėl to, kad gynė savo mažametę dukterį, jų anūkėlę – yra dar didesnis košmaras, nes šalia praradimo fakto labai aiškiai išmyra bejėgiškumo ir nevilties momentas – PRARASIM IR MERGAITĘ! Juk byla keliauja būtent ta kryptimi, klanas aiškiai parodė, kaip jie tvarkosi su tais, kurie juos užkabina. Be to, pusseserė Sonata aiškiai viename interviu pasakė, kad leidimui bei svariems nepriklausomo eksperto uždokumentuotiems liudijimams reikia gauti PROKURORŲ sutikimą! Jeigu sutikimo nebuvo gauta elementarioje pirminėje kūno peržiūroje, kai nepriklausomo eksperto parodymai galėjo būti lemiami, dabar tai netenka prasmės. Tą patvirtino net du į penciją išėję kriminalistai – kūne, geriausiu atveju, ras kelias smurtines žymes, ir balzamavimo skystį, kuriuo buvo "praplautas" kūnas.
  Pabaigai retorinis klausimas, KURIS IŠ JŪSŲ SUGEBĖTŲ IŠLAIKYTI TĄ PSICHOLOGINĮ KRŪVĮ, KURIS ŠIANDIEN TENKA VENSKIENEI?! Juk pirmose fronto linijose, nuo tos sekundės, kai dingo Kedys, stovėjo ji. Medžiu Dievo, kad ši drąsi moteris nepalūžtų, ir tikiu, kad DIavas ir teisybė JOS ir MERGAITĖS pusėje. Tai rodo eilė atsitiktinumų, kaip rastas Kedžio kūnas morge, išviešinta žvejo Jono istorija psichiatrijos ligoninėje, drąsių kriminologų palaikymas ir komentarai. Ir daugiau nei pusė Lietuvos su užsienio lietuviais! Ne Venskienė mus įtikino savo teisumu, o įvykiai ir prokurorų veiksmai patys save demaskavo gėdingai beslėpdami nusikaltimo faktus ir susidorodami su jiems neparankiais žmonėmis!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. kopija
  gaila jo vaiku man, jie tikrai nekalti Dialogas; tete kodel mus vaikai mokykloj skriaudzia? nezinau vaikucei! o kodel sako kad tu pedofilas? nezinau vaikucei? tete kodel tu mum meluoji? nezinau vaikucei! tete sako kad tu pisi vaikus! na taip buvo keleta kartu vaikucei! o kodel taip darai tete? smagu vaikucei! tete tai kaip mum gyventi ir augti? nezinau vaikucei! tete tai mus nusaus! GAL ne vaikucei, svarbu kad manes nenusautu, ir isteisintu o visa kita pochui! ate tete!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Re: "to Zenonas 00:26 – 2010 05 07 03:52

  aciu uz pilietine pamoka, tamsta mokytojau". Galima apsieiti ir be ironijos. Aš ankstesniame savo komentare norėjau pasakyti, kad kovodami prieš blogį ir toje kovoje naudodami netinkamas priemones – žmonės lyg ir įteisina to blogio "teisę" būti lygiaverčiu (normaliam žmonių elgesiui) visuomenės gyvenimo reiškiniu. Tai yra iš esmės klaidinga pozicija.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Kaip jums sitas komentaras is delfio:
  "Cia ziuriu idomiu dalykeliu parasyta, cituoju "Matote mielieji, Žiegždrių psichiatirinės direktorė Matonienė neigia faktą, kad Kedys galėjo būti slepiamas toje ligoninėje. O kas yra Matonienės vyras? Oi negaliu patikėti, Kauno Kriminalinės Policijos biuro viršininkas – Matonis. Ar dar kyla klausimų? O jei dar pasidomėti Matonio "darbu" tai dar ne tiek oi ir ai išltystų.". Manau butu gerai Krivickui sia info perduoti, tai turetu papildomos medziagos savo laidos kurimui, gal kas zinot Krivicko el. pasto adresa, perduokit"
  Ka manot?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Malda.
  Viešpatie, Tavo išrinktąją žemę- Lietuvą apsėdo šėtoniškosios struktūros: pedofilai, gėjai, lesbietės, homoseksualai ir kiti ištvirkėliai, gausiai remiami užsienio ES šėtoniškųjų struktūrų. Joms tarnauja parsidavę valdžios, teisėsaugos ir teisėtvarkos struktūros, kurios už nešvarų grąšį, Tavęs, Dieve, neturėjimo savojoje širdyje, gali parduoti Tavąjį Žodį- Amžinąjį palikimą ir Nuorodą: „eikite ir dauginkitės!“ Jie toliau ištvirkauja ir rodo tokį pavyzdį kitiems, grubiai pažeisdami dieviškas Amžinas nuorodas.
  Sustabdyk, Viešpatie, Lietuvoje šėtonijos plėtrą. Pasiųsk šėtonui tarnaujančius į Babelę ir sudegink juos savąja ugnimi. Amen.
  60 Tėve Mūsų. 1 Garbė Dievui Tėvui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Turkijoje yra miestas Kaunos. Ten ir senovine tvirtove Akropolis yra. Daug turistu, kurie viska fotografuoja ir visiems sypsosi. Gal Usas atostogu ispudzius pasakojo?:)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. siaip esu labai skupus, bet matydams pedobear lojima nebeiskenciau, pervedziau 200Lt Kedienei.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. sake kad yra globalus samokslas pries normalius zmones ir kad mus valdo pedi ku satanistu-kabalistu mafija

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Andrius…nu ka visi dabar zinot kur gyvulys gyvena

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. nuzude visus tris zmone, o be to ir per ja yra organizuotas ne tik czv kalejimu bet ir tarptautinis narkotiku ir pedofilijos tinklas…ta pati mafija nuzude ne tik princese Diana ar Dzeksona, bet ir Kenedi

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. ei kas ten i isgamos uso broli sratu paleido?ar jis cia prisikure ,kad gaiveniu butu ka veikti?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Klausykit, gal kas zinot, kur tas Kaunas, kuriame Usas gyvena:-o ? Tame Kaune turetu but Akropolis, bankas, na ir gatviu ten yra, ten visur vaiksto Usas isdidziai, puikuojasi, nieko nebijo. ir dar ten draugiski zmones, labai palaikantis, Usas su jais fotografuojasi, jie jam stiprybes suteikia…
  Ot, fantazija! :-))) Net E.Jakilaitis veizolus ispute ir niekaip negalejo patiket, kad yra toks Kaunas :-)))
  Ir koks tikras Uselis bylos baigtimi, zino, kad isteisintas bus.(Na cia nieko keisto, susimokejo gi, o ir dirba savi.) Toliau idomiau, nes usas ateity Lietuvoj galvoja ramiai gyventi, zmones cia tokie geri, kur geresniu jis jau berastu.
  Mistika kazkokia, nes tame Kaune, kuri as zinau, jis triju zingsniu nenueitu, palaikyt ne moraliskai ,ko gero, ji tikrai reiktu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. ..atsirinkot visdelto..pazanga…ir 100% SUTINKU KAD ATSISUKSIM VEIDU I TAI KAIP GYVENOM IR GAUSIM TA KO NUSIPELNEM!!! siaip tuo ir gyvena lt "ziniasklaida", vrgsai sena diana "kas moka tam ir soku" tik nesikeikit pats dirbau ir zinau…aciu likimui jau nebe.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. ……….bet tik siandien, buduliai budi ir bando delioti pazystsmus lt zodzius, jei as tureciau kvapo…bet rytoj prizadu:)))))kuznecovaite :))) tavo redaktoriaus vietoj visai nejuokinga…nu tau tai kas, tu tik "poete"…uz pinigelius kaip ir visi sielos ubageliai – nezinau net ar smerkt? gal tau sunku …finansiskai?? moraliskai??- bet ne, tik ne moraliskai…sorry ..cia tamstos pasirinkimas arba pinigai arba tiesa…SEKMES

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. ten buvo ne 1nas zvejas.. ten buvo visa valtis…karosu nebuvo…tik kedys paskendes vemaluose… sarmata…seimai..nepijokaikailiupardavinotojai…bet [pyst) ir pasishiko drasius …gal milteliu truko…who zhino??? arba degtienies..??? cia skucienei pazoras…visko buvo o ant galo pritruko kad net apsiveme…priminkit saskaita nusiusiu kokius 2litus kad kvepuotu…t.y. neuzhdustu vemaluose…venskiene nu didvyriui tai jau aiskiai ata, didvyriui saskaitos kaip ir ner…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Nenusibodo visa diena ta savo pedopropaganda varyt? Visa diena, isikando kaip suva kaula ir tusys kol nesuciulps. Nedaryk gedos sau su debiliskom savo fantazijom, eik miegot. Usas tau dosniai sumokes, kad sauniai gini pedofilus "v zakone"

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Atsirado maslus mastytojas is menulio iskrites. Savo usofilines mintis pasilik sau. Sitie tavo uzduoti klausimai senai ir milijonus kartu atsakyti. Kodel nebuvo lauktas ekspertas atsakyta dar pries Kedzio laidotuves, susirask yra ne vienam portale ikelta video, kur Venckus atsako, kas kodel ir kaip. Tavo manymu Venckus arba Zukauskiene antzmogiai, kurie gali persiplesti ir dirbti keliais frontas keliose skirtingose bylose? Issipildytu sena pedokraturos svajone, ju demesi isblaskyt i kitokias smulkesnes byleles. Del saskaitos, tai ne tamstos svarbalas kiek ten surinkta. Ka nuspres daryti artimieji su tais pinigais tas ir bus daroma, ne jusu rupestelis skaiciuoti suaukota suma (gal pastatys paminkla ant kapu). Jei klausytumeis su ausimis o ne ta vieta ant kurios sedi neklausinetum milijonini karta tu paciu kvailu klausimu.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (1)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (6)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...