Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Sausis 23 Sekmadienis
 

Kas šalina nereikalingus liudininkus D.Kedžio nužudymo byloje?

2010-05-05 19:10 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (364)

Kuo toliau, tuo labiau stiprėja įspūdis, kad pati baisiausia ir žiauriausia organizuota nusikalstama grupuotė Lietuvoje - tai prokuratūra (KK nuotr.)

Jonas – toks vardas žvejo, kuris ketvirtadienį, bežvejodamas naktį, matė, kaip atvažiavo įtartinas automobilis tamsintais stiklais, iš jo išlipo du vyrai ir kažką numetė.

Po dviejų dienų toje vietoje per akciją „Darom“ buvo rastas Drąsiaus Kedžio kūnas, o netyčia pamatęs, „kaip du vyrai, atvažiavę įtartinu autobusiuku, kažką išmetė“, Jonas atsidūrė Žiegždrių psichiatrinėje ligoninėje.

„Prisidengus rūpesčiu čia gydomų ligonių privatumu, Jonas čia buvo slepiamas nuo artimiausių žmonių. Niekas negalėjo sužinoti, kodėl ir kaip čia buvo gydomas Jonas“, – šiurpius faktus išsiaiškino TV3 laida „Prieš srovę“.

Paklaustas, ar Jonas prisimena, kas Žiegždrių psichiatrinėje ligoninėje buvo daroma, vyras atsakė: „Man suleido vaistus. Raminčius“.

„O stipriai raminančius?“ – teiravosi TV3 laidos „Prieš srovę“ kūrėjai.

„Du švirkštus suleidžia, paskui vaistų, kad ramiai miegočiau“, – prisimena Jonas.

„Bet jūs atsimenat, ką jums leido?“

„Aš nežinau, kokie tie vaistai… Paskui vėl tokius pačius vaistus suleido… Kad man po du švirkštus leisdavo – ryte, per piet ir vakare“, – TV3 laidai „Prieš srovę“ pasakojo Jonas.

Šiurpu? Labai. Labai, labai, nes jau 21 nepriklausomybės metus skaičiuojančioje Lietuvoje žmogus, atsidūręs ne toje vietoje ir ne laiku, gali atsidurti psichiatrinėje ligoninėje, ir negali sužinoti nei kuo buvai gydomas, nei kas su tavimi buvo daroma. Tai – valstybės paslaptis.

„Tai kaip jums gydytojai paaiškino, kodėl jūs čia gulite toj ligoninėj?“

„Nu, tai aš paaiškinau – liepė man nesakyt dėl to Kedžio“, – šiurpią tiesą atskleidė Jonas.

Nežinia, kaip viskas būtų baigęsis Jonui, balandžio 15 d. naktį žvejojusiam ir pamačiusiam įtartiną automobilį, iš kurio išlipo du vyrai ir kažką išmetė toje vietoje, kur po kelių dienų buvo rastas Drąsiaus Kedžio kūnas, jei ne žmonės.

Į TV3 laidos „Prieš srovę“ redakciją paskambino iš matymo Joną pažįstanti moteris. Ji suprato, kad Jonas jau kelios dienos dingęs, o giminės per daug įbauginti, kad kur nors kreiptųsi.

„Jisai žvejojo ir kažką pamatė. Policija pagavo: „Tu matei kažką tai?“ Jisai matė, kaip atvažiavo juoda mašina, tamsinti langai ir du vyrai išlipo iš mašinos ir kažką išmetė toje vietoje. Ir policija paklausė: „Tu matei, ką išmetė?“ Jisai sako: „Mačiau“… O dabar jisai vaistų privarytas specialiai, kad nieko nepasakytų“, – kalbėjo į laidos redakciją paskambinusi moteris.

Šiandien Jonas jau laisvėje. Tačiau iš jo kalbos dar šiek tiek justi vaistų poveikis. Mat, kaip papasakojo Jono sesuo, savo brolį ji vos atpažino, kai rado jį psichiatrinėje.

„Jį, žinokit, tiek prigirdė vaistų, tiek prileido, kad, kai atėjom su mama, tai jis prie mamos tik taip – ir krenta, ir viskas – ir nukrito. Jeigu ne tos kėdės, Jonas viskas – būtų ant žemės“, – pasakojo Jono sesuo.

Pasak jos, brolis viską prisimena – kad leido vaistus, kad saujom tabletes šėrė.

„Jūs gi Jono artimieji – galit paprašyti ligos istorijos?“, – pasiteiravo laidos kūrėjai.

„Nieko nerodo, viską slepia“, – atsakė Jono sesuo.

„O dabar grįžkime į lemtingą Jonui naktį – iš ketvirtadienio į penktadienį. Susiviliojęs geresniu kibimu, Jonas susiruošė prie netoliese esančių marių žvejoti. Būtent naktį“, – įvykių priešistorę primena laida „Prieš srovę“.

„Tai jūs penktadienį ryte policijai pasakėt, kad matėt įtartiną mašiną?“

„Taip“, – sako Jonas.

„Paskui šeštadienį paaiškėja, kad toj vietoj rastas Drąsius Kedys?“

„Taip, pasakė, kad Kedys, bet man pasakė jau tas žmogus…“

„Bet jūs penktadienį policijai jau pranešėt, kad matėt įtartiną mašiną?“

„Aš skambinau… Po to policija vežė mane į tą vietą, kur aš žvejojau, matavo, kiek metrų atstumas nuo tos mašinos…“ – visas detales, ką darė policija, papasakojo Jonas. Net akinius namie apžiūrėjo – ką Jonas galėjo pamatyti…

„Žodžiu, policija viską išmatavo, viską nufilmavo. O kodėl jie taip darė, Jonai? Nieko nepaaiškino?“

„Jie išvis liepė man tylėt ir mamai nesakyt nieko“, – nors ir prigąsdintas, tačiau pareigūnų neišsigandęs tiesą atskleidė žvejas Jonas.

„Tai jie jus prigrasino? Sakė tylėt?“

„Taip, sakė: „Tylėk!“ Tylėt liepė“, – TV3 laidai „Prieš srovę“ sakė Jonas.

Nepaisant gąsdinimų, Jonas prisipažino, kad buvo ir mušamas – į guminę lazdą buvo įsuktas medvaržtis, ir su ta lazda Jonas buvo mušamas. Skaudžiausia, sakė Jonas, buvo, kai pataikė į kojos kaulą…

Laikraštyje „Karštas komentaras“ yra išspausdintos nuotraukos, kuriose užfiksuotos žymės ant Drąsiaus Kedžio kūno. Viena didelė mėlynė užfiksuota ir ant Drąsiaus Kedžio kairės kojos. Tačiau Vilniuje atliekant D.Kedžio kūno ekspertizę, kaulas iš kojos toje vietoje, kur matosi didžiulė mėlynė, buvo išimtas…

Taigi, kas ir ką bando šioje juodoje istorijoje paslėpti?

KK inf.

2010-05-05

Komentarai

 

 

 
 1. Ponia Matoniene, nebesvaikite.Visoje Lietuvoje į psichiatrines ligonines guldoma be jokių leidimų ir siuntimų.Labai norėtų Lietuva sužinoti, kiek turite registracijos knygų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Tai va matote, nei Janutiene, nei Krivickas, nei Kudabiene nepaskelbe L a i m o s K e d i e n e s saskaitos numerio. Ar Jus dar nesuprantate, jog tai sukciu darbas? Tik vienintele Goriene sugebejo paskelbti saskaita savo tinklapyje. O jus aukokite pinigelius jei esate visiski dundukai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Matote mielieji, Žiegždrių psichiatirinės direktorė Matonienė neigia faktą, kad Kedys galėjo būti slepiamas toje ligoninėje. O kas yra Matonienės vyras? Oi negaliu patikėti, ogi Kauno Kriminalinės Policijos biuro viršininkas – Matonis. Ar dar kyla klausimų? O jei dar pasidomėti Matonio "darbu" tai dar ne tiek oi ir ai išltystų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Esate absoliuciai teisus, as tikras idiotas, nes nakti tikrai nieko nematau ,tik seselius

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. kas gi valdo LT? Deja, nezinom kas! Tik zinia , kad jie tratina vaikus ir zudyt bei guldyt i psichuske gali ka nori! Valdo banditai, pries kuriuos daktarai, tulpiniai ir kt atrodo kaip isdyke vaikuciai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. labai idomus direktores teiginys – kad zmogaus negalima pries jo valia uzdaryti i psichiatrine ligonine – tai tegul paaiskina nonsensa kaip a.a. Kedzio dukryte atsirado vaiku raidos centre, be artimuju zinios, ir kaip jos ziegzdriu ligonineje atsidure zvejys Jonas ir kodel niekas nepaaiskina nuo ko ir kokiais vaistas jis buvo gydytas?
  ir labai gaila, kad siais demokratijos laikais stebuklu salyje LT tai patys blogiausi dalykai, kurie gali nutikti zmonems.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Dar turiu klausima musu kylanciai zvaigzdei jidi-m. Gerbiamas jidi-m, kas Jums moka uz pasistovejima su plakatais? Juk gyventi tai is kazko reikia, pinigu be reikalo niekas neduoda. Sprendziant is Jusu dazno pasirodymo komentaruose ir TV ekranuose kyla itarimas, jog tamsta niekur nedirbate. Gal Jus irgi zmona islaiko kaip islaiko musu zvaigzde Arnolda Krusinska? Busiu dekinga uz atvira atsakyma tik be jokiu ei tu pedofile, Use, Stankunaite ar dar kokia kita atmata.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Man sito Jono pasakojimas labai patiko, bet vis vien tureciau uzduoti Jonui kelis klausimus: 1. Kokiu atstumu Jonas buvo nuo tos vietos, kurioje lavonas buvo numestas? 2. Kodel tas Jonas po to, kai nuvaziavo tas automobilis kaip jis sako "prakasais" neatejo ir nepaziurejo ka ten tie vyrukai ismete:-) 3. Kodel Jonas apie toki keista ivyki pranese policijai tik penktadieni? 4. Kodel Jonas nepapasakoja kas atvaziavo jo paimti ir "nuveze" i ligonine? Ir aplamai – nemoka Jonas meluoti. O kas yra keisciausiai tai, kad visus "liudininkus" jungia savotiskas giminystes rysys ar pazystamu ratas. Sis Jonas yra geras Teisucio Markausko draugas. O kaip gi nepadesi bedoje savo draugui, juolab kad ir sumokama nebloga suma. O originaliausiai yra tai, kad tai jau trecia versija apie tai, kaip vargso Kedzio kunas atsirado toje vietoje. Pirmiausiai tai buvo taip, kad zvejai zvejojo is valties ir pamate, kaip atvaziavo BALTA Caravelle ir du zmones ismete kuna, tad zvejai pamane, jog siuksles ismete ir paskambino gamtos apsaugai… Nevykusi versija… Kita versija ir vel "zveju", bet si karta jau nakti atplauke kateris ir net 4 zmones ismete juoda maisa. Ir stai dabar sito Jono versija, kad atvaziavo juoda masina su tamsintais langais ir su "prakasais" isleke. Irgi nevykusi versija. Bet nei vienas is Jusu nesusimastete, kad prie tos vietos, kur rado Drasiuka su jokiu automobiliu neprivaziuosi! Tad dedes "zvejai" nustokite meluoti, uzkniso juodai. Kiek Kudabienei ir Krivickui yra mokama uz tokias laidas?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. teoriškai neįmanoma žmogaus prieš savo valią uždaryti į psichiatrine , o praktika byloja visai ką kitą. Tai kokia čia teisinė valstybė ? Teoriškai teisinė, o praktiškai tai – gulagas, su viską valdančiu pedofilų klanu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. desiniame kamputyje yra renkamas menesio Kauno zmogus. Prabalsuokite uz Drasiu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. žiegždriai ir taip neturi jokio gero prestižo. Senelį sergantį alzhaimeriu parsivežėm iš ten tokį, kad ojoj. Nukritęs svoris, pilona kraujosruvų, žmogus grįžes namo nebežinojo nei kaip tualetų naudotis, nei ką nors pažino, sunkiai kalbėjo. Po mėnesio pabuvęs namie atsigavo ir kalba, ir svoris grįžo ir visus atpažįsta, ir wc naudojasi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. nu as jau nebezinau kas cia darosi banditai su unoformom pedikai siauteja ,as prezidentes vietoj ivesciau tiesiogini valdyma, nes jau zinot perzengtos visos imanomos ribos,toliau jau nera kur.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. tokiu idiotu da paieskot reiktu, jei nesugeba atskirti kuo tamsintais siklais automobilis atidarant dureles skiriasi nuo paprasto 😀

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. durni tie prokurorai visai, kam jie taip isiduoda>? juk paleido anti kad daktaru vyrai pasidarbavo, tai galejo ir toliau tirti kad daktariniai ir kuna ismete…o dabar isikaziolino su savo grasinimais…!!!!gal ponas jonas butu ir pamanes kad cia banditai, o ne mentai aa drasiu pamary paliko…

  Siaip sekmes p. Jonui, nepabugusiam viska papasakoti…ar klounas betingis nesiruosia apsaugos zvejui skirti>? praktiskai reiketu…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Jai butum normalus tau suprastum kad labai puikiai matosi tamsinti stiklai tuo metu kai automobilyje atidarant duris uzsidega sviesos. Bet kadangi toks esi tai nesupranti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. "Gerbiama redaktore, svarbu ,labai svarbu sužinoti TEISYBĘ, bet skaitant "bežvejodamas naktį, matė, kaip atvažiavo įtartinas automobilis tamsintais stiklais" – tiesiog darosi liūdna. Atsiprašau "

  Laidoje Jonas aiskino, kad mate kaip sviecia lemputes atidarius masinos duris. Taip yra visose masinose. Lemputes yra masinos viduje, ir pro tamsintus langus visai kitaip sviecia. Kad tai pastebeti genijumi buti nereikia.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Man idomu ivykiu eiga pagal laika, nelabai supratau as is tos laidos. Tai yra ismestas kunas nakti, ryte zvejys pranesa, kada ji apklausia, kada randamas kunas, kada jis uzdaromas i psichiatrine. Reikia sudelioti visa eiga pagal laika, bus idomu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Gerbiama redaktore, svarbu ,labai svarbu sužinoti TEISYBĘ, bet skaitant "bežvejodamas naktį, matė, kaip atvažiavo įtartinas automobilis tamsintais stiklais" – tiesiog darosi liūdna. Atsiprašau

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. gal galite papasakoti ka jus tokio jau esate nuveike..? pirma karta apie tokius girdziu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. ateina galas, bet juos reiks pries suimant nusauti…tai yra pasielgti ju paciu metodais…psd usui ir kitiems issigimeliams pareina

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Tautos Ateities Forume internete taf(taškas)lt mes veikiame Žmonių vardu ir vardan Žmonių prieš mafiją teisėsaugoje,kviečiame į mitingus Kaune gegužės 8d.12v.Vienybės
  Aikštė,Vilniuje 13d.17v.Taurakalnyje.Apsilankykite svetainėje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. toj Lietuvoj, ar yra dar kur nors taip,pagaliau cia tik pilstymas o nereguoja niekas kas turetu reaguoti…pedofilai prokurorai valdo

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kaip pasirinkti EURO padėklus?
Kokybiški indai kiekvieniems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
„Premier“ lygos lenktynės: bėganti „Man City“ ir įnirtingos kovos 
Stipriausia Anglijos ir bene Europos nacionalinė futbolo lyga „Premier“ lyga jau beveik įpusėjo...

Kam reikalingi pastoliai? 
Žmonėms, kurie nedažnai susiduria su statybomis ar darbų atlikimu aukštyje, neretai gali iškilti...

Kaip apsaugoti telefoną nenaudojant dėklo? 
Suprantama, kad kai kurie telefonų savininkai nekenčia apsauginių dėklų. Telefonų gamintojai stengiasi sukurti...

Kokios ypatybės slepiasi už grindjuosčių pasirinkimo? 
Grindys yra vienos iš svarbiausių namų interjero elementų. Atlikus grindų dangos darbus bei...

Kviečia prisidėti prie gerumo akcijos 
Kviečiame prisijungti geros valios žmonių prisidėti prie gerumo akcijos. Labdaros akcija „Su Kalėdų...

Mėgstate egzotinius vaisius? Štai ką reikėtų žinoti apie ananasus 
Tikra tiesa, kad egzotinių vaisių mylėtojams rūpi į savo mitybos racioną įtraukti vis...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (5)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...