Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

Kas pažabos saugumą Lietuvoje?

2011-01-17 08:49 | Naujienos | Komentarų (109)

Šitos kontoros veikla nematoma, tačiau labai puikiai jaučiama (KK nuotr.)


Giedrė Gorienė

Šią redakcijos skiltį padiktavo vienos skaitytojos komentaras mūsų laikraščio internetinėje svetainėje komentaras.lt: „Sausio 13-osios byla nėra tokia svarbi, palyginus su Drąsiaus Kedžio byla. Nes, jei nebus išaiškinta, kas nužudė J.Furmanavičių , V.Naruševičienę, D.Kedį, A.Ūsą ir atsitiktinius liudininkus, kas trukdė bylos tyrimui, kas vilkino, reiškia, kad tada, 1991 m. sausio 13 d., mes pralaimėjome. Man svarbiau ne tai, kas kaltas dėl Sausio 13-osios žudynių, o kad tai būtų Pergalės diena, o Lietuva būtų demokratine parlamentine respublika, o ne kokiu Pedolifilistanu, valdomu iš Rytų…“

Žiaurūs ir skausmo kupini žodžiai, kuriuose – labai daug tiesos. Nes 1990-aisiais vietoj lietuviškojo VSD įkūrus „KGB filialą“, labai greitai radusį bendrą kalbą su JAV CŽV (nes korupcija tautybės neturi), visus dvidešimt nepriklausomybės metų viešojoje erdvėje mes tik ir tematėme VSD vidaus intrigų spektaklius, pridengtus viešaisiais ryšiais (juodosiomis technologijomis). Kaunasi vienas VSD sparnas su kitu VSD sparnu – o mes matome vieną ar kitą iškeliamą ar „suvalgomą“ politiką, įkuriamą ar sugriaunamą partiją arba judėjimą, vieną ar kitą rezonansinę bylą, galiausiai – „nuimamą“ Prezidentą ar sugedusius VRK kompiuterius per Prezidento rinkimus…

Kai 2009 metų spalį nugriaudėjo šūviai Kaune ir sprogo pedofilijos skandalas, o gruodį buvo rengiamas „pogromas“ visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose (kad būtų pakartota sausio 16-oji ir sudarytos prielaidos pirmalaikiams Seimo rinkimams), aš parašiau: tai juodosios technologijos, nukreiptos prieš Lietuvos Prezidentę Dalią Grybauskaitę. Tai juodojo saugumo (taip pavadinau vieną sparną mūsų Valstybės saugumo departamente) operacija, siekiant destabilizuoti padėtį Lietuvoje, sukelti „revoliuciją“ (po mitingų priedanga), kaip katalizatorių naudojant didžiulį rezonansą visuomenėje sukėlusią pedofilijos bylą, inspiruojant žudynes (kad būtų didesnis rezonansas), – kad būtų inspiruoti priešlaikiniai Seimo rinkimai, kuriuos laimėtų VSD juodojo sparno remiamos politinės jėgos, kurios arba atstatydintų LR Prezidentę Dalią Grybauskaitę, arba „įstatytų“ ją į griežtus rėmus – taip, kad ji Daukanto aikštėje tylėtų ir pagal naujojo Seimo dūdelę šoktų.

Ir šioje plotmėje, akivaizdu, prieš mūsų Prezidentę veikia dviejų užsienio žvalgybų tarnybos. Veikimas prieš D.Grybauskaitę – bendra Rusijos FST ir Amerikos CŽV operacija.

Kodėl rusams ir amerikiečiams reikia kito Lietuvos Prezidento?

Nes Dalia Grybauskaitė, kaip buvusi ES komisarė, išrinkta Lietuvos Prezidente, vykdo JAV geopolitikos interesams priešingą politiką – mūsų užsienio politika orientuojasi į Europą, o ne į JAV ar Rusiją.

Pareikalavusi iš Vyriausybės žingsnių energetikos srityje – kad nebūtume priklausomi tik nuo vieno dujų tiekėjo iš Rusijos, inspiravusi suskystintų dujų terminalo statybos pradžią, Dalia Grybauskaitė užrūstino dujų tiekimo monopolininkus iš Maskvos.

Prakalbusi apie slaptų CŽV kalėjimų statybas Lietuvoje – pradėjus dėl to net ikiteisminį tyrimą, Dalia Grybauskaitė užrūstino JAV CŽV. Kaip Lietuvos, kurioje JAV CŽV elgėsi kaip savo smėlio dėžėje, Prezidentė išdrįso iškelti klausimą apie CŽV kalėjimus Lietuvoje? O dar tas Prezidentės atsisakymas priimti į Lietuvą du kalinius iš Gvantanamo kalėjimo… Ne, prie V.Adamkaus to niekada nebūtų buvę. V.Adamkus nei slaptais CŽV kalėjimais Lietuvoje domėtųsi, nei alternatyvų Rusijos dujų monopolininkui ieškotų – kaip sakoma, V.Adamkus tinka ir tiems (JAV CŽV), ir tiems (Rusijos FST).

Tik, va, kaip dabar tą D.Grybauskaitę iš LR Prezidento posto iškrapštyti ir V.Adamkų atgal į tą postą pasodinti?

Elementaru – kadaise vienas KGB sparnas vardan savo interesų buvo inicijavęs Sąjūdį, tai kodėl dabar vardan tokių kilnių interesų (jeigu D.Grybauskaitė nebus išversta ir neleis VSD dalyvauti spalvotųjų revoliucijų (pvz., Baltarusijoje) eksporte, įsivaizduojate, kokie milijonai, skiriami mūsų saugumiečiams Baltarusijos opozicijos „apmokymų“ rengimui „užsitrauks“?) neinicijuoti kokios „oranžinės revoliucijos“ pačioje Lietuvoje?

Kas tam gali pasitarnauti? Aha… Peržiūrėkime prokuratūroje bylas: yra čia tokia viena pedofilijos byla…

Paaukota penkių metukų mergytė? Keturios mirtys pedofilijos byloje? Na, ir kas? Argi jūs matėte kur nors revoliuciją be aukų? Tik mirtys, tik baisus sukrėtimas gali išjudinti mūsų visuomenę ir, padarius „vimdomąją“ viešųjų ryšių kampaniją (metus laiko vykęs A.Ūso ir L.Stankūnaitės gynimas LNK televizijoje ir „Lietuvos ryte“), galima pasiekti tą „piką“, kad visuomenė, pasipiktinusi, išeitų į gatves. O tada – tik techninis darbas, kaip dėl netiriamų nužudymų ir „nutirtos“ pedofilijos bylos pasipiktinusią „minią“ nukreipti Daukanto aikštės link…

Na, patys pagalvokit. Ar daug šalininkų turėjo Kęstutis Čilinskas, protestavęs prie Prezidento institucijos prieš D.Grybauskaitės susitikimą su A.Lukašenka Lietuvoje? Ne. A.Lukašenka daugeliui mūsų žmonių – „kietas“ pavyzdys, kaip reikia kovoti su korupcija ir valstybiniais banditais.

O jeigu, pvz., Garliavoje yra įaudrinta kelių tūkstančių žmonių „minia“, pasiryžusi neatiduoti mergaitės pedofilų klanui, kas tada? Tada tereikia tik vieno saugumiečio provokatoriaus, kuris pasakytų: „o dėl pederastų eitynių tai prezidentė pasisakė? Tai kodėl dėl Kedžio dukrelės tyli, a?“, ir link Prezidentės nukreipta įsiutusi „minia“ galėtų būti tuo katalizatoriumi, kuris sukeltų „oranžinę revoliuciją“ Lietuvoje – prie „violetinės minios“ prisijungtų visokios profsąjungos, visokie smulkieji verslininkai ir t.t. Ir tada saugumo sparnui tereikėtų laiku ir vietoje gražiai spaudyti savo mygtukus…

Taigi, sakiau prieš metus, pakartosiu tą ir dabar: tiek pedofilijos byla, tiek prisidėjusi ir Eglės Kusaitės byla buvo reikalingos VSD sparnui, kad pradėtų „oranžinę revoliuciją“. Per šias bylas yra siekiama, kad būtų išryškintos figūros, trukdančios kitam sparnui, todėl visa tai, kas dabar vyksta Lietuvoje – tai VSD tarpusavio kova ir kol kas nevykę mėginimai sukelti „oranžinę revoliuciją“: gegužės mėnesį Garliavos įvykiai gražiai buvo „nugesinti“ Panevėžio apygardos teismo sprendimu – sustabdyti skubų teisėjo B.Varsackio nutarties (sugrąžinti mergaitę L.Stankūnaitei) vykdymą.

Taigi, maniau ir lieku prie savo nuomonės: šitos rezonansinės bylos yra užsienio spec.tarnybų (NATO, CŽV, FST) plano įgyvendinimas (vykdytojas – VSD sparnas). Tik retas žino, kad užsienio spec.tarnybos yra suaugusios, o bendra jų operacija prieš mūsų Prezidentę – akivaizdus tokio suaugimo pavyzdys (mūsų Prezidentės užsipuolimas dėl Baltarusijos, kur savų interesų turi tiek Rusija, tiek JAV, – labai puikiai byloja apie tai).

… Po Baltarusijos prezidento rinkimų (ketvirtą kartą Baltarusijos prezidentu tapus A.Lukašenkai) kadenciją baigęs prezidentas V.Adamkus pareiškė, kad D.Grybauskaitės politika Baltarusijos atžvilgiu – katastrofa.

…Seimo narys konservatorius M.Adomėnas atsiprašė baltarusių už …tai, kad Lietuvos Prezidentė palaikė A.Lukašenką.

… Sausio mėnesį Kėdainių r. apylinkės teismas nuspręs, su kuo gyvens D.Kedžio dukrelė – su savo teta, globėja Neringa Venckiene, ar su L.Stankūnaite.

Tam, kad žmonės vėl būtų kovinėje parengtyje ir susirinktų į Garliavą, Klonio gatvę prie Venckų namų, ir kad įsiutusius žmones būtų galima nukreipti link Prezidentės, juodajam saugumo sparnui reikia, kad: 1) Kėdainių r. apylinkės teismas nuspręstų, kad D.Kedžio dukrelė turi gyventi su L.Stankūnaite; 2) Prezidentė turi pasirašyti dekretą dėl N.Venckienės atleidimo iš teisėjų. Įtampa visuomenėje turi būti nuolat kaitinama, nes… Kaip čia dabar yra: KGB dėl savo interesų sugebėjo inicijuoti Sąjūdį, o dabar net dviem užsienio tarnybom tarnaujantys VSD sparnai nesugeba inicijuoti elementarios oranžinės revoliucijos ir „išsprogdinti“ D.Grybauskaitę iš LR Prezidento posto kibinimatj?…

“Karštas komentaras” Nr.1, 2011 01 07-21

Komentarai

 

 

 
 1. Ar gali būti didesnis nusišnekėjimas, kad KGB sukūrė Sąjūdį? Gal ir Romo Kalantos susideginimą inicijavo KGB? Kai kas iš didelio rašto išėjo iš krašto. Žmonių susirinkimą klonio gavėje, pasirodo, taip pat inicijuoja VSD??? Išvada viena, sėdėkim ir tylėkim, nes tik taip sustiprinsim Prezidentės ir Seimo pozicijas, nes juos nori nuversti VSD. Išeitų, kad VSD blogas, veikiantis prieš Lietuvą, tarnaujantis dviems užsienio spec. tarnyboms, o dabartinis Seimas yra geras, veikiantis už Lietuvą, o ne už lovį ir tarnaujantis Lietuvos žmonėms. Jeigu taip, ką veikia ir kam tarnauja KK, kritikuodamas tokio gero Seimo įvestą tvarką? Kaip suprasti, kad KK redaktorė pirmame plane dalyvauja antipedofiliniuose mitinguose, jei juos inicijuoja VSD, įgyvendindama juodas technologijas?

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • KGB Sąjūdžio nesukūrė, bet siekiant kontroliuoti ir nukreipti sovietams naudinga kryptimi vykstančius procesus, nuo pat susikūrimo pradžios infiltravo savo agentus, kurie sėkmingai dirba Respublikos valdžios bei teisėtvarkos struktūrose iki šių dienų.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Algimantas Matulevičius jis jau daug buvo padręs A.Pocių išvarė ir būtų sutvarkęs visą “valstybininkų”klaną tik Adamkus su Kirkiliu tyliai pritariant Kubiliui ir Lansbergiui jam sutrukdė

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Algimantas Matulevičius ŽMONES GAVO DIDŽIULES SAKAITAS UŽ ŠILDYMĄ
  TAUTOS ATEITIES FORUMAS taf(taškas)lt ŽINO KODĖL :
  -ŠILUMOS ŪKIS NETEISĖTAI ATIDUOTAS AFERISTAM
  -LIETUVOS ŽMONES NEMOKA PAKOVOTI UŽ SAVE
  KĄ DARYTI?
  …-MASINĖS PILIETINĖS AKCIJOS ,PIKETAI, MITINGAI
  – REIKALAUJANT KAD VALSTYBĖ SUSIGRAŽINTŲ VISĄ ŠILUMOS ŪKĮ IR JĮ TVARKYTŲ

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras