Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Birželis 20 Sekmadienis
 

Kas kaltas ir ką daryti?

2015-01-23 21:35 | Nuomonių ringas | Komentarų (115)

Ukrainiečių kario "kiborgo" tėvas prašo paleisti sūnų. Stop kadras

Šiandien internete radau “Maidano” televizijos, Hromadske.tv, vaizdo įrašą, kuriame ukrainiečio kario “Kiborgo” tėvas kreipiasi į sukilėlių vadą Zacharčenką dėl savo sūnaus, kuris papuolė į nelaisvę Donecko oro uoste. Neslepiamo skausmo atodūsis ir prašymas pasiimti jį vietoj sūnaus.

Tėvas sako, kad visada auklėjo sūnų elgtis teisingai ir todėl, kai vaikas gavo šaukimą į karinį komisariatą, jis tuojau pat (skirtingai nei Ukrainą valdančių chazarų vaikučiai) nuėjo tarnauti.

Tėvas sako, kad jau septynias dienas nieko nebevalgo ir surūkė tiek, kiek per visą gyvenimą nebuvo rūkęs. Jis prašo paleisti sūnų ir pasiimti jį patį vietoj sūnaus, nes jo motina jau net nebeturi ašarų verkti.

Baisus kreipimasis, kai pastatai save į to tėvo vietą.

Peržiūrėjęs šį vaizdo įrašą aš perskaičiau mūsų šalyje labai gerbiamo profesoriaus Vytauto Lansbergio straipsnį “Tavo bočiai prie Giedraičių kirtos…”. Šiame straipsnyje buvęs sovietinis marksizmo leninizmo dėstytojas be užuolankų Lietuvos jaunimą kursto: “….kad pirmą kaukėtą įsibrovėlį neaiškia uniforma, taip pat svetimą ginkluotą kareivį „be atpažinimo ženklų“, lendantį, kur nereikia, dera nušauti nedelsiant (estų receptas), ir kad jo sėbrai tai žinotų. Juokų laikai baigėsi.”

Štai taip mielieji, pagal geriausias chazarų bolševikų tradicijas: “Без суда и следствия, к стенке” (Be teismo ir tyrimo, prie sienos).

Argi po to dar kam nors nėra aišku, kodėl geri Lietuvos vaikinai, kurie gyveno normalų gyvenimą ir ankščiau niekada nebuvo žiaurūs, nei iš šio, nei iš to, ypatingai žiauriai nužudo žmogų, vien už tai, kad jis atsako (nesvarbu, nuoširdžiai ar juokaudamas), jog jam patinka Putinas. Kas labiau kaltas: ar jaunuoliai, kurie nužudė Tomą Dobrovolskį ar valdžią ir įtaką turintys asmenys, kurie per visas žiniasklaidos priemones kursto: “čia ne žmonės, o teroristai, “vatnikai”, “koloradai”, todėl juos reikia nudėti nedelsiant”?

Įsivaizduoju šių jaunuolių ir jų tėvų skausmą, nes jų gyvenimas, ateitis ir svajonės sunaikintos negrįžtamai, todėl šiuo atveju kurstytojai užmušė ne tik Tomą Dobrovolskį, bet sunaikino dalies mūsų bendruomenės žmonių gyvenimus.

Įdomu, kiek dar tokių nužudytų žmonių ir sunaikintų gyvenimų bus ateityje, nes šie žmonės nesustoja, jie tik didina kurstymų apimtis ir keičia formas.

Nė vienas iš mūsų nebėra saugus, nes naudojantis socialinės inžinerijos įrankiais, per socialinius tinklus ir žiniasklaidą kurstytojai kuria informacinę aplinką, kurioje net geriausi žmonės nejučiomis virsta monstrais, kol kas tik internete komentaruose besidžiaugiančiais Odesoje gyvais sudegintų žmonių mirtimis ir ruselių “koloradų”, “vatnikų” žudynėmis Donecko ir Lugansko srityse.

Kas bus toliau, jei mūsų bendruomenė nesustabdys šių kurstytojų? Kiekvienas turi atsakyti sau į šį klausimą, nes jei jiems pavyks įplieksti karo ugnį, tuomet jau bus vėlu.

P.S. Kažkas iš senovės išminčių yra pasakęs: “Jei kariai žinotų, už ką jie kariauja, nebūtų kam kariauti”. Už ką kariauja Ukrainos kareiviai? Siūlau pasižiūrėti dar vieną hromadske.tv reportažą iš Kijevo karo ligoninės, į kurią atvyko vyriausiasis JAV Sausumos pajėgų vadas Europoje. Atkreipkite dėmesį į be rankos likusio kareivėlio prašymą: “Mano rankos protezavimui reikėtų apie 100 tūkstančių eurų, tokių pinigų aš neturiu”. Į tai amerikietis nusišypso ir įteikia invalidui, JAV karinių pajėgų Europoje atminimo ženkliuką, kurio kitoje pusėje išgraviruota, jog ženklelį įteikė pats vyriausias JAV pajėgų Europoje vadas. Kai delegacija išėjo pas kitus Herojus, likęs palatoje su žurnalistu kareivėlis, vartydamas rankoje šį ženkliuką sako, kad jo vaikams tai bus atminimas apie tai, jog jų tėvas buvo HEROJUS.

Vladimiras Troščenka

Komentarai

 

 

 
 1. na to baisaus senio ‘dedules’ mintys kitokios ir negali buti,bet jus mielieji paziurekit ir i kitus valdzioje esanciu storapilvius juk jie jaunima kviecia zudyti,giriasi ir siuncia nusuke nuo visu musu vargsu pinigus,saudmenis ir tik vieninteliam tikslui,kad Ukrainoje butu kuo daugiau sunaikinta paprastu zmoniu ,o laisvai jaustusi ir turtetu Poroscenka,Timosenko ir t.t.,nes pas mus valdzioje tas pats tik aklas gali nematyti.Jei prie blogiecio ruso milijonieriu nebuvo,nebent kuris vyresnio amziaus isdirbes vadovaujanti darba gyveno geriau,turtingiau,tai dabar kiek milijonieriu,net 30-40 m.Pagalvokit is kur tokie pinigai,man atrodo komentaru nereikia

  Thumb up 6 Thumb down 3

 2. Publikuota: 2015 sausio 6d. 17:04 15min

  V.Landsbergis : Rusai mus anksčiau skriausdavo, bet dabar esame Europos Sąjungoj, tad jaučiamės saugesni. Rusija dėl to pyksta. Rusams patinka, kai jų kaimynai nesaugūs, tada rusams geriau.

  Lietuvoje yra tesėsauga teisėtvarka policija prokuroras?
  Juk tai elementarus tautinės neapykantos kurstymas….
  Ką manot – beretai?
  Pasodins senį ant senatvės į kalėjimą….
  TSRS profesorius turėtų atsiminti istorija ir kad 1941 metais TSRS sudėtyje buvo 11 broliškų valstybių apart Moldovos Lietuvos Latvijos ir Estijos…. Tad Raudonoji armija buvo sudaryta iš šių visų valstybių piliečių… Ar beretai mano kad raudonojoj armijoj buvo vien rusų tautybės kareiviai?
  TSRS profesoriui turbūt tėvas papasakojo kokios tautybės buvo šlovingosios TSRS vadas Stalin? Jo pavardė buvo Džiugašvili ir jis buvo gruzinas… Gal beretai mano kad Stalinas buvo rusas?
  TSRS profesorius žino bet nesako kokios tautybės buvo saugumo šefas Berija… Teks man pasakyti – gruzinas….
  TSRS profesorius gal mano kad Dzeržinskis buvo rusas? O ne… Jis buvo Vilniaus lenkas….
  Gal TSRS profesorius nežino kad šiandien Rusijos federacija sudaryta iš daugybės tautelių ir jų gynybos ministras yra tuvis?
  Kodėl puls tik rusų tautybės kariai?
  Nesuprantu….
  Laikas anūkui stabdyti senelį….

  Thumb up 7 Thumb down 5

  • Šiandien tiesose skaičiau, kad V.L. labai bijo ir prašo kurti armiją.Tik va, bėda, niekas nesutinka saugoti oligarchų turtų ir į armiją nebeliko ką kviesti…paskaitykit, patiks, ypač komentarai prie straipsnio.

   Thumb up 9 Thumb down 3

   • Viešas Tatos kreipimasis į savo liaudį:
    Jei kur pamatysite žalia maskuojančia apranga be atpažinimo ženklų apsirengusią žmogystą ir neturėsite su savimi ginklo, tai išsilaužkite iš artimiausios tvoros (tik šiukštu – ne iš Paulausko) štakietą, net vardo nepaklausę, tyliai prislinkę iš nugaros, tvokite iš viso vieko į galvą, o nukritusį sutrypkite į miltus, ir už tai jums nieko nebus, o gal dar būsite ir kubiloidų patronės apdovanoti, nes nužudysite garantuotai vieną iš Putino pasiųstų teroristų okupuoti Lietuvą.
    Va taip va… ar panašiai…

    Thumb up 7 Thumb down 1

    • klausimas – pmačius pamiškėj žmogystas su kamufliažais ir šautuvais privalu skambinti 112 ar geriau saugumui kad areštuotu?
     Mėgsta abugeliai medžiotojai kamufliažines fufaikas – gal susirūpinam?
     Tuo labiau maskuojantys raštai priklauso krašto apsaugai…

     Thumb up 7 Thumb down 0

 3. Durnių laivas su Grybauskaitės palaiminimu atplaukė spalio 27d., už dieną jo stovėjimo mes mokame 500 tūkst. litų per dieną – už 90 d. jau sumokėjome 45,0 milijonų litų. Valio!!! Kiek iš tos sumos atsiplovė sau per ofšorus lansberginiai, kubiliniai ir grybauskiniai valdžiažmogiai??? Ruoškite pinigines prastuoliai, varguoliai ir runkeliai!!!

  Thumb up 12 Thumb down 0

 4. Na ir priperde Rusijos uztarejai eiline doze.Europos vidury,Rusija uzvire kara,vien del to kad ukrainieciai pagaliau nutare atsikratyti savo korumpuotu prorusisku vadu ir stengtis integruotis i Europa.Putino nervai neislaike tokio pazeminimo.Kada komentatoriai neturi logisko paaiskinimo Rusijos vykdomam terorizmui Ukrainos atzvilgsniu,pradedama kaip visada svaicioti apie geopolitika ir bloga Amerika.Susidaro ispudis kad jus lankote Kisieliovo ir Solovjovo propogandos kursus.

  Thumb up 2 Thumb down 10

  • Ukraina patapo siu laiku Vietnamu kur Rusija su Amerika aiskinasi savo galias. Be abejones kariauja Rusijos savanoriai su Amerikos samdiniais ir instruktoriais, na ukrainieciai kariai tai patranku mesa.

   Thumb up 2 Thumb down 4

  • Na as ziuriu Kiseliovo ir Solovjovo laidas,bet man smegenu jie nepraplove,Man idomios tos laidos.As susidariau ispudi apie ukrainos ivykius,kas kaltas del civiliu zmoniu zuciu…..

   Thumb up 6 Thumb down 2

 5. Tai tik menka Putino ir Rusijos teroristu pergale . Ka jus darysite , kai naftos kainos kris iki 40 doleriu uz bareli ? Rusija ne Lietuva .Jai reikes ismaitinti virs simto milijonu zmoniu .Ar jus pamirsote cccp likima ? cccp tada nekariavo jokio karo , kai gedingai zlugo , o Rusija pradejo kara su ukraina .Tai atsieina jai visumoje simtais milijardu doleriu , o pajamos KATASTROFISKAI MAZEJA , nes visos pajamos – tik is gamtiniu resursu .Tai kaip jus manote , kolorado vabalai , kiek laiko Rusija patems sitokia nasta ? Ar palaidoje ir apverke cccp nesiruosiate laidoti Rusijos ?

  Thumb up 3 Thumb down 10

   • Tai, kad Krymas nuo Ukrainos buvo atplėštas ne tik pažeidžiant visus tarptautinius susitarimus, bet ir klasta panaudojus jėgą neslepia ir Kremliaus statytiniai. Antai buvęs separatistų Ukrainoje lyderis ar bent jau veidas Igoris „Strelkovas“ Girkinas diskusijų laidoje „Politinis ringas“ nė nemėgino slėpti, kad Krymas buvo prijungtas jėga.

    Thumb up 3 Thumb down 9

     • Vatnikų propaganda yra puikiai veikiantis melo ir fantazijų mechanizmas (faktiškai tai Gebelso svajonių įgyvendinimas realybėje). Tad nieko nuostabaus, kad daugybė idiotų tiki rusų skleidžiamu melu ir eina kovoti ir mirti už šėtoną, sėdintį kremliuje.

      Thumb up 2 Thumb down 9

   • Rytų Ukrainoje jau vyksta ne hibridinis, o pats tikriausias karas. Per televizorių kasdien rodomos per ukrainiečių žemę šliaužiančios rusiško vermachto šarvuočių kolonos.

    Thumb up 2 Thumb down 8

 6. Dievas kantrus, bet baudžia rūsčiai… Kas laukia Rusijos už tokias piktadarybes? Valstybė, kurios sostinės širdyje guli nepalaidotas šėtonas, anksčiau ar vėliau nugarmės į pragarą! Įdomu iš kur pas terorusus gradai ir tankai? Gal garaže turėjo?

  Thumb up 4 Thumb down 9

 7. Jūs paskaitykit rusų komentarus ir pasidarys viskas aišku…net pravoslavų popas kirilas žmonių žudymus laimina ir nesmerkia,banditų tauta mėgaujasi žudydami ukrainiečius. Ir nuo kada svetimos šalies armija ir samdiniai su karine technika turi teisę būti suverenios šalies teritorijoje? Visose šalyse gyventojai visuomet nepatenkinti valdžia,taip buvo ir taip bus. Bet šiuo atveju Rusija akiplėšiškai kariauja ir žudo Ukrainoje. Prakeikta ta rusija jau amžiais

  Thumb up 4 Thumb down 9

 8. Konfliktai ir saugumas
  ESBO stebėtojai jau nustatė, kas raketomis apšaudė Mariupolį

  Thumb up 2 Thumb down 2

  • Chuilo humanitarinis konvojus koloradui atveze cisterna spirito. Dabar savaite chuliganis.

   Thumb up 2 Thumb down 8

 9. interneto troliams jau nebe mediniais rubliais moka, kad taip uzsivede, gal jie is nuostalgijos, aplos ir apkandzios, kad tik isiteikti savo seimininkui…. nelokite ir nesikandziokite, vistiek jums nesumokes, tik jumis pasinaudos ir tiek ziniu, visi jus jau gerai zino ir pazista, tik dar labiau gadinate savo ir taip beverti varda, ir dar labiau save zeminate ir menkinate, nes aiskios tos jusu okupacines daineles ir debiliskos sapaliones apie vakarus ir banderas, i savo kraugerius geriau pasiziurekite, i stalina , tai visi kiti kartu sudejus net keliu procentu nesudaro, kiek rusai savo pilieciu issaude istreme , sunaikino, palauze, nudebilino, psichusken uzdare, ar siaip nugirde, eitumete geriau jau savo kamabari susitvarkyti, nes nebus kur deti mediniu rubliu, reikes vietos ciumodanams , nes keityklos nedirba sekmadieni…

  Thumb up 4 Thumb down 7

   • Visas pasaulis mato Ukrainoje rusišką ginkluotę, rusijos armiją. Kas, kad ji – be skiriamųjų ženklų. Banditams, atvykstantiems į svetimą šalį žudyti, nėra nieko šventa. Kaip ir trirubliniams, garbinantiems XXI-ojo amžiaus marą – raudonąjį fašizmą. Vaikų vaikai ir anūkai nenusiplaus tokios gėdos. Karma sugadinta septynioms kartoms į priekį.

    Thumb up 3 Thumb down 9

    • Kurie apžiūrėdami ką pridarė angliškai prašo nefilmuoti jų veidų,ir kitas burbuliuodamas angliškai,neša kudašių nuo kamerų.Tik klausimas,kodėl tie “rusai”dėvi Ukrainos armijos uniformas.

     Thumb up 6 Thumb down 5 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kodėl geras klientų aptarnavimas toks svarbus?
Į Lietuvą bandė įvežti trąšų falsifikatą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...