Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Kovas 31 Antradienis
 

Kas geriau išmano „Karo meną“?

2010-02-19 12:35 | Redakcijos skiltis | Komentarų (115)

Giedrė Gorienė

Kai prezidentė po tris valandas trukusio susitikimo su Generalinės prokuratūros vadovybe (per savo atstovą spaudai) pareiškė, kad ji pasitiki generaliniu prokuroru ir jis gali toliau eiti generalinio prokuroro pareigas, pirma mintis, kuri šovė tuomet į galvą, buvo tokia: prezidentė padarė pirmą rimtą klaidą. Nes barškuolė gyvatė, kad ir kaip tu ją bevadintum ar kaip gražiai prieš ją belinkčiotum, vis tiek savo prigimtimi yra barškuolė ir, pasitaikius progai, įkąs. Mirtinai įkąs. O netrukus po Generalinės prokuratūros vadovybės susitikimo su prezidente sekę įvykiai parodė, kad mūsų prezidentė įkliuvo į gudriai jai prokurorų paspęstus spąstus, ir kad tas barškuolės mirtinas įkandimas – tik laiko klausimas. Pavasarį jis bus ar vasaros pradžioje?

Taigi, klaida. Rimta klaida, nes – prezidentės kortos Generalinės prokuratūros vadovybei žinomos, tuo tarpu, ką ponai prokurorai planuoja, prezidentė nežino. Ir niekas iš jos patarėjų jai nepasakys. Nes kai kurie patarėjai, vadinkim daiktus tikrais vardais, atstovauja ne prezidentės D.Grybauskaitės interesams, bet yra klano įkišti. Kad valdytų informaciją, kontroliuotų situaciją ir planuotų ėjimus į priekį – taip, kaip reikia ne prezidentei, bet jiems. Pirmiausia – padaryti prezidentę D. Grybauskaitę įtariamojo pedofilo Andriaus Ūso „stogu“ ir susidorojimo su teisėja Neringa Venckiene Teisėjų taryboje įrankiu. Kodėl? Nes pastatyk šiandien šalia pedofilija įtariamo A.Ūso prezidentę, ir jos reitingai momentaliai nukris. O tuomet jau bus galima realizuoti ir prezidento apkaltos idėją kitos sudėties (po priešlaikinių Seimo rinkimų) Seime (apie ką jau subtiliai užsimena vadinamiems „valstybininkams“ tarnaujanti žiniasklaida) – nes kas eis ginti „pedofilus globojančios“ ir „su D.Kedžio seserimi teisėja N.Venckiene susidorojusios“ prezidentės? Gal tik A.Ūsas su L.Stankūnaite ir Generalinės prokuratūros vadovybės korpusu – kad prezidentės apkalta praeitų sklandžiau. Nes – kad ir kiek Generalinės prokuratūros vadovybė vaidintų ikiteisminį tyrimą M.Laurinkaus, D.Dabašinsko ir A.Pociaus atžvilgiu, nors ir kaip prokurorai trimituotų, kokią kardomąją priemonę (rašytinį pasižadėjimą neišvykti) jie ruošiasi M.Laurinkui skirti, negalima pamiršti vieno: dabartinė Generalinės prokuratūros vadovybė yra vadinamojo „valstybininkų“ klano, kuriam priklauso tas pats M.Laurinkus, D.Dabašinskas ir A.Pocius, dalis. Ir greičiau jau bus nuversta šita Vyriausybė, paleistas šitas Seimas, surengti priešlaikiniai Seimo rinkimai ir surengta prezidentės D.Grybauskaitės apkalta, negu prokurorų „valstybininkų“ korpusas leis sėsti į teisiamųjų suolą dėl slaptų CŽV kalėjimų vienam iš savų – juo labiau vienai iš šitos „valstybininkų“ klano hidros galvų.

Tai, kad garsioji pedofilijos byla, kurios paveiksle šalia pedofilija įtariamo A.Ūso prezidentės D.Grybauskaitės patarėja Solveiga Cirtautienė pastatė ir pačią Lietuvos Respublikos prezidentę, nėra tik eilinė mažos mergaitės išprievartavimo byla, rašiau iš karto po kruvinųjų spalio 5 d. įvykių. Tai byla – įrankis, kuriuo turi būti kaitinama visuomenė, keliama įtampa ir provokuojamos riaušės. Riaušės, daug riaušių visur Lietuvoje, nes tik taip galima išprovokuoti visuomenę sukilti ir nuversti šitą pedofilinį (su Generalinės prokuratūros vadovybe pedofilijos byloje nesusitvarkantį) Seimą. Tam, kad konservatorių vietą naujame Seime ir Vyriausybėje po priešlaikinių Seimo rinkimų užimtų tie, kurie šiandien, išspirti iš politikos, Gaivenio laidose prieš miegą seka tautai pasakas apie pedofilija įtariamo A.Ūso ir D.Kedžio dukrelės mamos L.Stankūnaitės meilę…

„Prezidentė turbūt neįsivaizduoja, su kokia jėga ji susidūrė“, – po trečiadienio prezidentės susitikimo su generaliniu prokuroru man pasakė viena signatarė.

Neįsivaizduoja, nes tai – hidra. Nukirsk vieną galvą, ir vietoj jos netrukus išaugs kita. Tuo tarpu apie kraujagyslių, maitinančių šitos hidros galvas, perkirtimą niekas nekalba. Bet juk tik perkirtus jas, hidros galvos pačios nukris – nes nebus, kas jas daugiau maitina. Štai čia ir yra esmė – hidrą maitinančios kraujagyslės, o ne hidros galva!

Pagrindinės kraujagystės, šiandien maitinančios vadinamųjų „valstybininkų“ hidrą, – tai Valstybės saugumo departamentas ir Generalinė prokuratūra. Visi faktai rodo, kad mes, valstybė, neturim jų. Nes valstybės ir jos žmonių gerovė iš esmės priklauso nuo šalies slaptųjų ir teisėsaugos tarnybų. Jos blogai veikia – valstybės nėra. Viena tarnyba daro nusikaltimus – kita dengia. Taigi uždaras ratas, kuriame žodžio „valstybė“ nėra. Ir, kaip rodo pastarųjų mėnesių įvykiai, dar ilgai nebus…

Jei mes būtume turėję Valstybės saugumo departamentą, tiksliau – jei būtume turėję Lietuvos valstybei, o ne „tai rankai, kuri maitina“ tarnaujantį saugumą, šiandien turėtume pelningai dirbančią „Mažeikių naftą“, kuri uždirbtų mūsų biudžetui milijonus. Jei būtume turėję saugumą, tai uždarius Ignalinos atominę eletrinę, valstybė būtų sukaupusi rezervą naujos elektrinei statybai – už 6 ct savikainą gaminusi elektros energiją, pardavinėjo ją juk po 35 ct… Jei būtume turėję Lietuvos saugumą, po 20 nepriklausomybės metų šiandien būtume gyvenę kaip švedai, tačiau, deja… Jei islamo šalyse Vakarų slaptosios tarnybos kaip įrankį prieš šalį naudoja religiją, tai Lietuvoje – duokit pinigų ir mažų vaikų. Nes orgijos, ištvirkimas ir visiškas moralės nebuvimas yra aukščiau už įstatymo raidę ir tai, ką vadiname LIETUVA…

Kas valdo Lietuvą? Kas tie jie? Aiškėja – pedofilų klanas, dirbantis su supuvusiomis Vakarų slaptosiomis tarnybomis išvien. Tai ne tik slapti CŽV kalėjimai, spalvotosios revoliucijos Gruzijoje, Ukrainoje ir Baltarusijoje, kurių metu mūsų supuvusiems saugumiečiams buvo puiki proga užsidirbti milijonus, bet ir „Mažeikių nafta“ – atiduota Vakarų slaptosioms tarnyboms, kad, išsiplovus pakankamą sumą pinigų, ji atitektų tikriesiems pirkėjams – už Michailo Chodorkovskio stovintiems Rotšildams… Tai, kad amerikiečių slaptųjų tarnybų milijonai, skirti spalvotosioms revoliucijoms Ukrainoje, Gruzijoje ir Baltarusijoje, galėjo būti mūsų pinigai, amerikiečių ir britų slaptųjų tarnybų išplauti iš „Mažeikių naftos“, prielaida gana reali. Nes – mūsų „Mažeikių nafta“ buvo išplauta amerikiečių ir britų slaptųjų tarnybų, o spalvotųjų revoliucijų apmokymai opozicijoms tai vyko Lietuvoje… Viskas vietoje, ar ne?

„Aš tikrai žinau, kad už G.Kiesaus žmogžudystės stovi saugumas“, – prieš keletą mėnesių „Karštam komentarui“ sakė buvęs saugumo agentas Kęstutis Vilkauskas. Tas pats, kurį Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas A.Anušauskas išvadino „grafomanu“ – mat K.Vilkauskas užsigeidė, kad A.Anušauskas sudarytų Seime komisiją, kuriai jis, K.Vilkauskas, pateiktų visus įrodymus apie juodąjį mūsų saugumą ir dar juodesnius jo darbelius…

Tačiau A.Anušauskui – ir slapto CŽV kalėjimo klumpakojo su Mečiu Laurinkumi yra į valias. Todėl Seimo NSGK ištyrė, kad prielaidos slaptam CŽV kalėjimui egzistuoti buvo, tačiau ar ten buvo laikomi įtariami teroristai – nežinia. Apie operacinės stalus ir sutartis teikti skubią reanimacinę pagalbą – taip pat tylu. Jei išlįstų mūsų saugumo galai dar ir privatizuojant „Mažeikių naftą“ ar įvykdant fizines likvidacijas, tada jau „kaput“ – paleisti visą saugumą ir pradėti komplektuoti iš naujo. Tik naujų kadrų priėmimą būtų galima palengvinti – išbandyti visus kandidatus urmu. Vietoj 200 klausimų testo pasiūlyti vieną – pedofilinį. Klaipėdoje, „Fazanyne“. Išprievartaus jauną berniuką – darbui saugumo departamente tinkamas. Atsisakys dalyvauti orgijose – iš devinto aukšto. Tokių viešbučių ir Lietuvoje yra. Nes jeigu į Valstybės saugumo departamento vadovus iš tiesų pareina Linas Petronis, visos prezidentės pradėtos permainos VSD ir kalbos apie VSD reorganizaciją sugrįžta į pradinį lygmemį ir tampa visišku apvaliu nuliu. Slaptųjų tarnybų hidra, stačiusi slaptuosius CŽV kalėjimus, maitinusis „Mažeikių naftos“ pinigais ir taškiusi „kremus“ ant Lietuvos vaikų, turės naują galvą – sulyg L.Petronio atėjimu hidros kraujagyslė nebus nukirsta. Bus pasikeitusi tik galva…

Taigi mozaika dėliojasi tokia. Kol kas prezidentės aplinkoje svarstomos VSD generalinio direktoriaus kandidatūros – tos pačios hidros tik skirtingos galvos. Generalinės prokuratūros vadovybei suteiktas laikas atsitraukti, persigrupuoti, pasikaustyti padus gerais kompromatais, baudžiamosiomis bylomis ir smogti – smogti per Seimo narius. Nes strateginė šito klano kryptis aiški – priešlaikiniai Seimo rinkimai. Įtampos visuomenėje kėlimas ir auginimas per D.Kedžio dukrelės bylą – tai tik viena iš taktikos rūšių, kurią pasirinko klanui tarnaujanti Generalinė prokuratūra ir VSD.

„Kovo mėnesį Seimo opozicija inicijuos interpeliaciją premjerui Andriui Kubiliui“, – norintieji valžios neslepia savo planų.

Tuomet logiška – Jonavos rajono apylinkės teismas, kuriam vadovavo dabartinis generalinis prokuroras A.Valantinas, vasario pabaigoje – kovo pradžioje turėtų priimti sprendimą grąžinti D.Kedžio dukrelę pedofilija įtariamo Andriaus Ūso „meilei“ – L.Stankūnaitei (tai pačiai, kuri „nežinojo“, kad jos „mylimasis“, kaip pasakojo pati mergaitė, tampė savo „sysalą“, tepė „kremais“ mažą mergaitę, laižė ją). Nes teisinių kliūčių sugrįžti mergaitei pas motiną neliko – prokuratūra L.Stankūnaitės atžvilgiu nerado jokios nusikaltimo sudėties.

„Jūs įsivaizduojat, kas kils visuomenėje, kai mergaitė bus sugrąžinti šitai motinai?“ – tai klausimas vienoje diskusijų laidoje.

Be abejo, įsivaizduojam – riaušės. Revoliucija. Juk to reikia VSD ir Generalinės prokuratūros vadovybei, kad įvyktų priešlaikiniai rinkimai ir į Seimą kuo greičiau ateitų jie. Tokie patys, kaip ir anie. Anų atspindys. Nes konservatoriai – daugiau mažiau politikai. O atėjęs į Seimą buvęs generalinis prokuroras ar eksmilicininkas viską matuoja tik Baudžiamuoju, Civiliniu ir Administraciniu kodeksu. Kitko jiems nesuprast. Ir, be jokios abejonės, dar prievarta, naudota prieš „antisovietinius elementus“ senais tarybiniais laikais. Todėl dabartinei valdančiajai daugumai reikėtų pamąstyti – jei Generalinė prokuratūra ir VSD per D.Kedžio dukrelės bylą inspiruoja naujus priešlaikinius Seimo rinkimus, ar nevertėtų Seimo posėdžių salėje vietoj Seimo pirmininko stalo ir vietoj Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko stalo pastatyti operacinės stalus? Na, kaip slaptame CŽV kalėjime. Nes kiekvienas juk turi daryti tai, ką moka – jei eksprokuroras ar eksmilicininkas moka „tardyti“, tegul „tardo“. O Juozas Olekas galės skubią reanimacinę pagalbą eksprokuroro ar eksmilicininko nukankintai aukai suteikt…

Taigi, vaizdelis – aiškus. Todėl prezidentei D.Grybauskaitei dabar reikėtų vyti visus ją šalia A. Ūso pastačiusius patarėjus į šoną ir pasiimti į rankas „Karo meną“, nes kitaip – tas laikas, kurį prezidentė davė Generalinės prokuratūros vadovybei, veikia tik prezidentės ir valstybės nenaudai. Nes – ta byla nėra paprasta pedofilijos byla. Tai įrankis – išprovokuoti priešlaikinius Seimo rinkimus ir į valdžią atvesti tuos, kurie ambasadoriumi į Gruziją išsiuntė Mečį Laurinkų, statė slaptus CŽV kalėjimus ir organizavo Gedemino Kiesaus žmogžudystę, kad neišlįstų juodi „Mažeikių naftą“ privatizavusių amerikiečių ir britų, bei jas dengusio juodojo Lietuvos saugumo galai. VSD vadovu tada buvo Mečys Laurinkus – tas pats, kurį D.Grybauskaitė buvo įsakiusi atšaukti iš Gruzijos per 24 valandas. Bet V.Ušackas neatšaukė. Ir neteko posto. „Nuimdama Ušacką, ji labai daug sumaišė kortas. Ir daug kas pyksta ant jos“, – prasitarė vienas aukštas prokuroras.

Taigi, ar supranta prezidentė, su kuo ji šiandien turi reikalą Lietuvoje?

„Karštas komentaras“ Nr.3, 2010 m. vasario 5-19 d.

Komentarai

 

 

 
 1. Sveiki , nuolat naudojamas patikrinti svetainės pranešimų , čia anksti ryte , dienos šviesoje , nes i love to sužinoti daugiau ir daugiau .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Tikrai neįmanoma pateisinti tokių kainų už šildymą, vandenį, elektrą, kitas komunalines paslaugas esant tokioms super mažoms pensijoms, algomsv, bei masiškai bedarbystei. Negalima pateisinti apmokestinto mokslo, didžiulės valdininkų armijos ir griaunamos švietimo, sveikatos sistemų, oligarchų-monopolistų siautėjimo, vaikų tvirkinimo ir teisėsaugos nebaudžiamumo. Tik mes, piliečiai, turime galimybę patys susitvarkyti savo šalyje. Norintys ir nebijantys jungiasi į TAF – Tautos Ateities Forumą. Parašykite- Algimantas@taf.lt prisijunkite prie mūsų facebook‘o grupėje ! Arba užeikite į http://www.taf.lt

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Pritariu,už prezidentės kažkas tikrai stovi,tikėkimės tik,kad gero norintys.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Tarsi prezidento apkalta toks baisus dalykas. Pašalino Paksą, ar kas nors atsitiko?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. teisingai,rusai daug geresni zmones ,negu lietuviai,arba zydai,tai jau sena tiesa,ka ir dabar matome-savi savus mausto ir nemirksi

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Skaitant komentarus, susidaro įspūdis, kad čia rašo ne delfio pienburniai, o rimti, protingi žmonės, aukšto intelekto.Nesvarbu, kad nuomonės kertasi. Nesuprantu tik vieno: kodėl taip liaupsinama prezidentė? Visus rinkimus:seimo, prezidento ir kt.perka juodasis klanas.Neįleis neparankių jiems žmonių.Tas klanas-KGB.Vadinkime savais vardais-ne STT, o KGB.Pakeistas tik pavadinimas.Sovietmečiu dirbę KGB neišmirė, neemigravo.Kur dabar tie asmenys, o jų buvo labai daug:ir etatinių, ir neetatinių.Visi jie liko dirbti kaip dirbę, ir nurodymus klauso iš "Motinos rusijos".Ar Grybauskaitė ne jų dukrą?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Man patiko ir Jūsų versija. Jei Prezidentė turi paruoštą pateikimui kompromatą prieš klaną, o šie kontrkompromatą, tai įvykiai galėtų vystytis dviem scenarijais. Pirmas: vieni ir kiti tyli ir tik imituoja kažką žmonėms nuraminti. Antras: Prezidentė įvedinėja savo tvarką, duodama suprasti, kad šantažo nebijo. Arba tiesiog pasako, kad jei degs, tai degs visi kartu. Aš už antrą variantą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Gali buti kad niekas uz jos nestovi. Ji pasinaudojo ju paciu ginklu KOMPROMATU. Konservatoriai, mazeikiu nafta. komunistai buvo savi, tai zino dar daugiau. Jei leks jos galva del kompromatu, gali griuti ir abi pagrindines (mafiozines) partijos. Kaip zinia ji irgi nesventa (lietuvos kuras ir kiti melavimai) todel visi ir laukia kas bus. Kyla mintis, kad gal del to ir kirsinama liaudis, kad nuverstu prezidente, del ju paciu islikimo. Jie tik "stoves" ir ziures.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Nuo pat išrinkimo kyla įtarimai, kad Grybauskaitė į rinkimus ėjo su Europos Sąjungos jėgų palaikymu. Todėl Kubilius gana klusniai vykdo jos nurodymus, net tada, kada ji net nebuvo prezidente, "valstybininkų" jėgos gana pasimetusios, besugeba tik pakiauksėti spaudoje, nes tikriausiai nebeturi ankstesnės paramos iš užsienio. Kad Europos Sąjungos jėgos siekia savo interesų, o ne gėrio Lietuvai irgi turėtų būti savaime suprantama. Aišku kai kurie interesai sutampa, tada Lietuvai naudinga. Tai yra tik versija :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. As tikiu Prezidente. Kas uz Jos nugaros bestovetu Lietuvos zmonems Ji stengiasi padeti. Baisesniu kokius mateme nebegali buti. Baisesniu uz velnius nera.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Na, nemanau, kad reikia patiems sau stengtis įsivaryt visiško nepilnavertiškumo kompleksą. Yra kitų kas noriai pdės.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Manau, kad Lietuva ir lietuviai niekam išskyrus mus pačius niekam neidomi, ir neverta taip susireikšminti

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Logiškas klausimo suformulavimas – tiesiausias kelias į atsakymą…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Neduoda ramybės viena mintis. Mūsų prezidentė dažnai elgiasi gan braviūriškai, kartais net atvirai įžūliai jei žvelgsim iš oficialiosios bei šešėlinės Lietuvos valdžios pozicijų. Ji nėra kvaila, todėl turėtų turėti tikrai tvirtą užnugarį, jei jau leidžia sau būti tokia drasia. Lietuvoj to rimto užnugario bent jau aš nesugebu įžvelgt. Todėl labai tikėtina, kad Grybauskaitę palaiko (o gal valdo?) gan rimtos jėgos, esančios ne Lietuvoj. Tai patvirtina ir svaiginanti jos karjera Europarlamente. Nežinia tik, ar tos jėgos siekia gero Lietuvai ir lietuviams. Ką manote apie šią hipotezę?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. tada Jus zinojote kas yra draugai, o kas priesai.. zinojote pries ka ir uz ka kovojate..o kas dabar? visagalis doleris viska valdo.. net teismuose teisybe pardavinejama kaip zuvis turguje..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Ps. Dar del zodzio laisves. Tie kuriuos eme i armija 75-77m, turetu atsiminti (nes ateidavo visi klausyti) kai sededamas su ir dainuodavo zmogelis (as) daina:
  oi gaila gaila, lietuvos jaunimo,
  kad ji neteisetai i karuze ima.
  Daina ilga, bet gale tokie zodziai:
  geltona, zalia ir raudona,
  tai musu laisves veliava.
  Sugriz is usienio Smetona ir vel bus laisva Lietuva.
  Viskas buvo prie ruso, ir kai nebijai, jie pradeda bijoti. Zinoma buvome sekami. Bet matyt mate kad neisiritulioja daugiau tai ir neliete. Bijojp liesti, nes galejo pasikartoti 75m geguzes ivikiai. Jaunimas stojo muru vieni uz kitus, buvom patriotai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Tai kaip cia gaunasi? Iseina kad mes prie ruso turejom daugiau laisves (ir zodzio) negu dabar. Kokio velnio as sedejau, salau su savo MAZu, pakrautu smelio, kad uztverti kelia tankam prie seimo? Jei buciau zinojes, buciau pavares i sona ir dar kelia pas landsbergi parodes. Tai juokas, nes ejom ne uz ta zydeli (garbatyj) bet uz LT. As jau virs 12m gyvenu skandunavijoje ir nors negyvenu tame brude (demokratijoje). Net laiko nera grizti aplankyti LT, nes "krize", darbo daug. O del jaunimo galima pasakyti paprastai, paprasciausias abejingumas ir nusyvilimas. Jei taip blogai, tai ir turi jie daryti sau kelia i geresni gyvenima.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. nesakyk taip,kad visas jaunimas abejingi ir tik savo subines ziuri.. gera Jums tada buvo hipiais buti, grodavot su gitarom, rukydavot visokiausias zolytes ir prisigalvodavot is neturejimo ka veikti visokiu kovu pries valdzia uz nepriklausomybe…nueidavote su 3rubliais kiseneje i parduotuve ir vynui ir batonui uztekdavo..o ka dabar jauniems zmonems daryti? busto paskolos, paskolos uz mokslus, i darbus be rysiu ir tarybiniu stogu papult neimanoma..nebera laiko tom kovom su vejo malunais.. o dar tokie velniai "valstybininkai" kaip Kurys per televizoriu aiskina,kad mitinguojanti piketuojanti tauta yra degradavusi, o jis gi musu salies konstitucija kure, jo zodziai turetu buti sventi..be to jis dar desto ateities teisininkams.. vienu zodziu daznai pagalvoji,kad pakeist nieko nebeimanoma.. susidegintum dabar, kaip tada Kalanta padare, tai ne tik beprociu butum pripazintas , bet ir visa gimine i psichiatrine butu uzdaryta.. vaikus kurie pasako,kad juos prievartavo dedes i psichiatrines uzdarineti pradejo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Kalanta buvo normalus bachuras. Ir pakalbet buvo galima apie viska, ne tik apie mergas. Budavo (tai buvo hipiu laikai) suvaziuoja is latvijos, rusijos ir kalbedavom apie viska. Jau tada turejom stukaciu savo tarpe, bet neemem i galva, nes komunistai (KGB) neskaite tuo rimtai. Isvaikydavo is vienos vietos, sueidavome kitoje. Jis tai tikrai nemego komunistu valdzios ir mokedavo atskirti pelus nuo grudu. Jei dabar butu jaunimas nors siek tiek panasus i ji, senai seimas ir GP butu isvaikyta. Mes nebijojom kalejimu, kazkodel labai norejom laisves. Dabar ziurint i jaunima, tai abejingu ir ziurinciu tik savo subiniu zmoniu grupe. Visame pasaulyje tai varomoji jega, kuri pries neteisybe. LT jaunimas nuo pat pradziu "mokomas" (pratinamas) prie baimes. Nesupranta jie, kad 10 zmoniu galima nubausti. 1000 zmoniu gali nubausti juos, sistema.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (1)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...