Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Birželis 26 Sekmadienis
 

Karių teisių gynimo centras: Atviras laiškas J.Olekui ir D.Grybauskaitei

2015-09-03 16:29 | Krašto apsauga | Komentarų (39)

Rugpjūčio pabaigoje Prezidentė pasveikino pirmuosius privalomąją karo tarnybą pradėjusius karius. Nuotr. iš www.lrp.lt

Turime nusiskundimų iš profesinės karo tarnybos (toliau – PKT) karių, kad, sušaukus šauktinius, PKT kariai dabar privalo būti nuo 6 ryto (šauktiniams mankštų vedimas, rikiuotės) iki 21 val. vakaro daliniuose, vesti užsiėmimus, likti savaitgaliais. PKT kariams ant pečių gulė visas šauktinių auklėjimas, tačiau nebuvo išspręsta PKT karių aprūpinimas ir jų viršvalandžių apmokėjimas.

Karo tarnybos statutas nurodo, kad įprastas tarnybos laikas per dieną yra 8 val., 40 val. per savaitę, tačiau, esant poreikiui laikas yra neribojamas, bet vėliau per 1 mėn. viršvalandinis darbas turi būti kompensuojamas laisvomis dienomis, nes kariai turi atgauti jėgas, pailsėti, atstatyti sveikatą, sumažinti įtampą ir stresą.

Lietuvos kariniuose daliniuose yra nesilaikoma karo tarnybos statuto (toliau – KTS), kadangi viršvalandinis tarnybos laikas yra nekompensuojamas laisvomis dienomis ar pinigais. Dar blogiau yra tai, kad formaliai galimai tyčia klastojant laiko apskaitos žiniaraščius, rašant tik 8 tarnybos valandas per dieną, kada įprastai ji trunka net 15 val., yra vengiama mokėti kariams už viršvalandžius bei tokiu būdu yra slepiami įrodymai, kurių pagrindu PKT kariai gali reikalauti laisvos dienos už viršvalandžius.

Taip pat nėra sprendžiamas budėjimo laikas, kada įprastai budėjimas trunka 24 val., po kurio priklauso kariui dvi dienos, poilsio – jei tai savaitgalis trys dienos. Tačiau ir šio režimo nėra laikomasi.

Daliniuose budėjimas su pasikeitimu trunka iki 30 val., tačiau kariui suteikiamas tos pačios pamainos pabaigos dienos dalis ir kitos dienos ryte reikalaujama vėl stovėti rikiuotėje. Tai nėra normalu, nes yra nesilaikoma įstatymo reikalavimų, numatytų KTS ir KDS, jei to nereglamentuoja KTS.

Panaši situacija buvo 2002 – 2003 metais Lietuvos kariuomenės Arsenale, kada buvo įvesta vado tvarka PKT kariams likti daliniuose iki 22 val. Kada karys pateko į nelaimingą atsitikimą, Krašto apsaugos ministerija atsisakė mokėti išmoką, kadangi oficialiai karys buvo tarnyboje tik iki 17 val.

Kaip matome, šiandien, po 12 metų, ir 11 metų buvimo Europos sąjungoje ir 10 metų NATO, nieko nepasikeitėme. Apie kokią galima kalbėti gerą tarnybą kariuomenėje, kada yra leidžiama kuopos kai kurių vadų ir dalinio vadų savivalė?

Profesinės karo tarnybos kariai ir toliau yra nepatenkinti ir jų moralė papildomai žlugdoma, kada dabar, kol šauktiniai dėmesio centre ir visokios komisijos lankosi, dėl akių yra viskas daroma, kad atrodytu gražu, smagu ir puiku, nors iš esmės pati KAS tarnybos problema yra tik gilinama, kadangi PKT karių moralė yra žlugdoma, nors būtent tie žemesnės grandies PKT kariai ir turi mokyti šauktinius.

Tad, p. D. Grybauskaite, p. J. Olekai, pradžiai sureguliuokite karių viršvalandžius, sustabdykite, o neužmerkite akis į neteisėtą vadų piktnaudžiavimą, pildant tarnybos laiko apskaitos dokumentus daliniuose, kada yra galimai klastojami laiko apskaitos žiniaraščiai įrašant vienas valandas, nors PKT kariai tarnauja kur kas ilgiau. Spręskite karių sveikatos apsaugos ir rūpinimosi jų šeimomis problemas, kadangi viršvalandžiai kenkia ne tik karių sveikatai, bet ir šeimos gerovei.

Galiausiai iki šiol nėra sprendžiamas kelionpinigių ar kuro klausimas kariams, kurie priversti važinėtis iki tarnybos vietos nuo namų kas dieną pirmyn ir atgal iki 400 km. Nes tai mažina šeimos biudžeto lėšas ir dėl to kenčia karių šeimos, karių pačių gerovė, nes PKT kariai gaudami 552 eurų atlyginimą yra priversti dar 100-150 eurų išleisti kelionei į dalinius. Nuo kada PKT kariai turi finansuoti KAM?

Jaunesni kariai, informavę vadus apie tokias problemas, sulaukia priekaištų, būna apšaukti, tačiau tai yra neteisėta ir pažeidžia karių teises. Karininkai privalo kontroliuoti, kad taip nevyktų, tačiau ne visi tai supranta, todėl yra visos sąlygos egzistuoti neteisėtiems veiksmams daliniuose ir pažeidinėti PKT karių teises. O tai yra labai blogai, o ypač yra blogai būtent KAM ministro J. Oleko ir prezidentės D. Grybauskaitės abejingumas.

Galiausia šiai dienai niekaip nėra sprendžiamas klausimas dėl karių atlyginimų pakėlimo. VšĮ „Karių teisių gynimo centro“ pozicija yra aiški ir ne kartą išsakyta – privaloma kelti juos. Būtina pakelti:

1. J. eilinių atlyginimus – 200 eurų,

2. Eilinių atlyginimus – 200 eurų,

3. Grandinių atlyginimus – 200 eurų,

4. Seržantų atlyginimus – 200 eurų,

5. Vyr. seržantų – 200 eurų,

6. Viršilų atlyginimus – 150 eurų,

7. Leitenantų atlyginimus – 200 eurų,

8. Vyr. leitenantų atlyginimus – 200 eurų,

9. Kapitono atlyginimus – 150 eurų.

Šią problemą spręsti tapo dar labiau aktualu, kadangi neseniai buvo prailginti tarnybos metai iki kito aukštesnio laipsnio suteikimo, todėl yra didelė grėsmė, kad ypač žemesnės grandies PKT kariai nenorės 5 metus tarnauti gaunant 500 eurų algą.

Gerbiama Prezidente ir Ministre, nebedarykitės PR su šauktinių reklaminiais plakatais, spręskite problemas iš esmės, nes dabartinis Jūsų abejingumas ir karių teisių pažeidimams, taip pat Jūsų tolerancija griauna mūsų Lietuvos kariuomenę iš vidaus.

Nustokite, gerb. Prezidente D.Grybauskaite, gerb. KAM ministre J. Olekai, daryti parodiją iš kariuomenės ir pradėkite realiai stiprinti kariuomenę, pradedant nuo karių moralės didinimo ir teisingo ir teisėto su kariais elgesio. Kadangi kariai nebeturi jokio asmeninio gyvenimo!

Pagarbiai,

Laimonas Jakas

Generalinis direktorius

VšĮ “Karių teisių gynimo centras”

Komentarai

 

 

 
 1. Kasmaro statytiniai izdavikai fabrikus gamyklas izgriaiauti Lietuvos zmones isvyti duoneliauti,o likusiem nupirkti senovisku strelku,tankeciu nurasytu,jus domekites kodel isterija kurema,karas da karas,cia kaskam reike,bet ne Lietuvai,kam moketi pinigus kurie siunciami mirti greiciau jaunus vyrukus po zeme pakisti planai,kad Tautu neliktu laikas atsipeiketi……

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Gerb.Laimonai Jakai,jei esate kiek nors kariškis, tai pasirašykite laipsnį, tik nesivadinkite GENERALINIU DIREKTORIUMI. ir ne vieša įmone. Niekada netikėsiu, kad įmonių direktoriai ką nors gintų.

  Thumb up 72 Thumb down 2

 3. Atšaukti Lietuvos kariūnus iš karštų taškų. Uždrausti Lietuvos kariuomenei palikti Lietuvos teritoriją ir kištis į karinius konfliktus ne NATO šalių teritorijoje. Didelę dalį pinigų skirtų gynybai, investuoti į naujo būsto statybą skirtą kariškiams.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Generalinis direktorius! Šudamalių kontoros,geriau pasivadinti generalisimo!!! Tada skambėtų,o čia matai viešą kontora…
  Pilna tokių kontorų!

  Thumb up 72 Thumb down 10

 5. Pirmiausia reikia sutvarkyti ubagiškus policininkų atlyginimus. Vienareikšmiškai.

  Thumb up 72 Thumb down 7

  • Lai sau mitinguoja darbininkai. O policija geriau savo darbais uzsiimtu, uzuot zmones saude guminem kulkom ar vandens patranka.
   Isgamos, iskrypeliai ir alkoholikai, kas norit zmoniu pasaudyt staciai prie Parlamento?!

   Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Tai visgi tuo klausimu niekas nepasikeitė,jauciu ne ka geresnė situacija ir kitais klausimais.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. rusai puola,būkime patriotai, neskaičiuokime niekingų viršvalandžių,jokių algų didinimų.

  Thumb up 72 Thumb down 4

 8. Vyriausybės posėdyje pritarta Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos siūlymams nuo liepos 1 dienos padidinti pensijas ir minimalią mėnesinę algą (MMA).

  Minimali mėnesinė alga didės 25 eurais ir sieks 325 eurus. Tam 2015 m. biudžete numatyta skirti apie 14,4 mln. eurų.

  Posėdyje pritarta Valstybinę socialinio draudimo bazinę pensiją didinti 3 eurais (nuo 105 iki 108), einamųjų 2015 metų draudžiamąsias pajamas – taip pat 3 eurais (nuo 431 iki 434).

  „Vidutinė senatvės pensija, paskirta turint būtinąjį stažą, padidėtų apie 5 eurus (vid. 16,54 Lt),“
  —————————————
  Tai va, veltedziams pensinykams DIDINA net vidutiniskai 5-iais eurais (kas gauna daug, gaus 7-9 eurais daugiau, kas mazai 1-3 eurai daugiau).
  Va kur sukisami pinigai!!!!!!
  Todel ir ner is ko padidinti eilinio kareivio alga tik 40 kartu daugiau (200 euru), nei kokiam nusidirbusiam seniui.
  Geda!
  Baisiau nei Rusijoj, kur veltedziais-pensininkais tampama 60-ies metu (moterys – 55-iu) ir pensijos didinamos kasmet.

  Thumb up 72 Thumb down 2

 9. Oficiliai skelbiama, kad aktyvus Lietuvos kariuomenes personalas – 15 000.
  Taigi visiems padididinus atlyginimus 200-ais euru, (200x12x15000) per metus tesusidaro tik 36 milijonai.
  Va, jei skaiciuot litais, tai suma butu negraziai didele – 124 milijonai.
  Pernai karinis biudzetas buvo apie 800 mln litu, siemet (2015 m.) – jau 1 milijardas 200 milijonu. FANTASTISKAS augimas.
  Ir dar vargsiukai siulo didinti 124-ais milijonais litu (36-iais milijonais euru). Dar 15,5% (nuo pernykscio biudzeto) !! Arba dar daugiau kaip 10%.
  Tokio lygio “pasiulymais” gali svaistytis tik visiskas idiotas saldofonas, kuris isivaizduoja, kad valstybe – tai karo poligonas, o civiliai – tik laikinas balastas, kuri skubiai butina isgalabinti. Na arba JAV, kuriu pagrindinis uzsiemimas – doleriu spausdinimas.
  Tur but atkreipet demesi, kad sie skaiciukai – TAI TIK kariskiu algu didinimui.
  Vienas dalykas kuriuo neabejoju, faktinis valstybes vadovas ir jo statytine, tikrai uzsikabins uz sios “idejos”. Nures nuo bet ko, o kariaunai pinigu uzteks iki pakausio.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 10. Kariams butina didinti atlyginimus. BUTINA.
  Taipogi buti didinti karini biudzeta. BUTINA.
  Siemet islaidos karo reikalams padidintos kaip niekad jokioje srityje Lietuvos istorijoj – net trecdaliu.
  Taciau tai tik lasas juroje, matant su kokiu agresyvumu mus kasdien puola rusai.
  Privalome pirkti is musu draugu bent po 2 tankus Grybauskaitei ir Landsbergui (viena iseigini, kita – kasdienini), aliumininius trusikelius visam musu elitui, salmus seimunams.
  Turim statyti 6 m. aukscio gelzbetonine siena, ant kurios butu pastatyta 12 m. aukscio spygliuotu vielu uztvara, kad apsisaugotume nuo ziaurios kasdienines Putino okupacijos.
  Sauniesiems kariams butina padidinti atlyginimus iki europarlamentaro algos dydzio, nes jie kasdien patiria neaposakoma strasa klausydamiesi valdzios kalbu apie puolancius rusus.
  O rezervu daug. Is kiek vienos pensijos atskaicius po 100 euru, is kiekvieno mokytojo, slauges, bibliotekininko, virejo ir panasiu nestresuojanciu veltedziu algu po 200 euru, visai panaikinus visu mokiniu maitinima (nutukimas – zmonijos priesas) ir dar gerai perkracius visa kita, butu galima surinkti milijardus musu slovingajai armijai ir Porosenkos kariaunai.
  Nelabai aisku, kam Lietuvoje asfaltuoti keliai. juk musu garbinamais smetoniniais laikais buvo beveik vien tik zvyrkeliai, bet zmones visada nuvykdavo kur jiems reikia.
  Iskirtus hektara misko, tikrai butu galima menesi delikatesais maitinti stresuojanti karininka.
  Ir t.t. As cia pateikiau tik maza dalelyte tu po kojom besimetanciu pinigu, kuriais butu galima uztikrinti kariaunos klestejima ir Lietuvos suzydejima (turiu omeny – ne tautine prasme, nes lietuviai tuoj liks tik kariuomenej ir emigracijoj).

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • – kažkokie bobiški kliedesiai .. nauji tankai ,betoninės sienos , paulauskas puse metro pastumė savo tvora ne i ta puse , o Lietuvos buduliai jam 10 m. prieš miega doros notacijas skaitė ..dykos rankos palaidi liežiuviai ,.sakyčiau per daug dar gerai gyvename ..reikia mažinti pencijas o ne didinti . Tada ims geriau gyventi tie kuriu rankos nedykos. ..o liežuviai neturi laiko nieku taukšti . Nušvitimas .

   Thumb up 72 Thumb down 10

 11. Liolekas,uzmuses du saulius,yra kaltas.Bet ir “pakabintas” tuo paciu.Paralyzuotas per avarijos byla.Nuolankus Grybosenkos tarnas.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 12. Turi būti tiek ir tiek,tai gal gerbiamieji pasakysite is kur tuos papildymus ir.padidinimus paimti?Iš švietimo.kultūros,socialinės apsaugos ar dar papildomai.skolintis?Iš ko?

  Thumb up 72 Thumb down 1

  • Iš ko, iš ko? Iš visų tų, kurie gyvena iš algų, arba iš pensijų. Jie gi vis tiek vaizduotės neturi, ką su pinigais daryti…
   :))

   Thumb up 72 Thumb down 2

 13. Pagarbus viešos kontoros klerkas šūdą mala!gal jau baikti laikas būtų?
  Šudamaliai kontora!

  Thumb up 72 Thumb down 7

 14. Siulau toki plana :visi kurie isvoge prichatizavo Lietuva pasidare milionieriais tegu jie ir islaiko armija(tinka ir prezidentei) samdo kareivius,apsauga,koks durnius eis saugoti vagiu valstybes! Tik nabagai!Mano nuomone aciu uz demesi!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Nežinau bet man atrodo kad autorius elementarus melagis ,.pučiantis čia savo nebūtus burbulus apie burbulus . 200 Eur. nesiekia net minimumo O tas minimumas yra privalomas bet kokiam kiemsargiui su šluota parėmusiam griūvančia tvora. Laimonai Jakai kuo pagrisite savo pezalus ?

  Thumb up 72 Thumb down 12

  • Stasy, visai nemoki skaityti. Autorius raso, kiek reikia padidinti. Verciu i tamstai suprantama kalba- prie dabartinio atlyginimo prideti 200. Ar dabar understand?

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • ačiu ,.. kaip pats sakote ..undersand stasiui ..:) darbar populiaru prikurti visokios paskirties viešu istaigu su generalinio direktoriaus vakancija . Pridedu ir vieša komentara surasta tos viešos įstaigos atžvilgiu .
    Juste
    2015-08-13 14:49:45 IP 83.188.5.94 Atsakyti
    kariuteises.lt tai organizacija skirta juodinti ir ardyti Lietuvos kariuomenę. Ji pelnosi iš asmenų kurie buvo atleisti iš tarnybos. Pats Laimonas yra buvęs karininkas kuris yra išspirtas iš sistemos. Dėja pats sau padėti negalėjo.

    Thumb up 72 Thumb down 10

     • – butinai atsižvelgsiu kai pati apsikuopsite ..:)

      Thumb up 72 Thumb down 9

    • kad nėra ką juodinti. Jie patys su šitomis nesąmonėmis, vergoviniu darbu, jau seniai skambėjo.

     Thumb up 72 Thumb down 0

   • na
    2015-09-03 – 19:39

    Stasy, visai nemoki skaityti. Autorius raso, kiek reikia padidinti. Verciu i tamstai suprantama kalba- prie dabartinio atlyginimo prideti 200. Ar dabar understand?
    ————————————–
    nesivargink.
    pikasius niekada nepripazista savo melo, klaidu ir t.t.
    nors ir kaip aiskiai paaiskinai, jis i tai net nesureagavo, o ta proga dar savo sudo drebtelejo.

    Thumb up 72 Thumb down 0

  • to “dar kita nuomonė” tai tegul sadistai psirašo kontraktą kad jie sadistai ir jiems malonu žudyti žmones ir mokintis žudyti žmones be algos ir dar pažymą gauna iš medikų kad jie sadistai kad jiems malonus žmonių kraujas, malonu žiūrėti kaip žūsta žmonės, smagu žudyti, smagu čiupinėti žudymo mašinas ir t.t. ir tegul dirba pagal kontraktą abipusiai priimtinomis sąlygomis.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Pirmiausia turi būti sutvarkytas policijos finansavimas. Ne mažiau 1000 į rankas. Vidaus saugumas svarbiausia.

  Thumb up 72 Thumb down 5

 17. Turėtų būti samdoma armija ir ne mažesnis 1000 eur. atlyginimas dėl sveikatai kenksmingų sąlygų- jau vien mokintis žudyti žmogų yra morališkai ir psichologiškai sunku. Kas turi sadistinių polinkių ir yra sociopatas tas tegul ir dirba žudymo darbus ir mokinasdi žudyti.

  Thumb up 72 Thumb down 2 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras