Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugsėjis 17 Penktadienis
 

Kaltinamasis A.Drižius įspėtas dėl teismo proceso vilkinimo V.Milinio atminimo paniekinimo po mirties byloje

2013-05-23 12:35 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (200)

Rūta Gajauskaitė ir Aurimas Drižius teisiami dėl Vaido Milinio atminimo paniekinimo po mirties. KK nuotr.

Vilniaus miesto apylinkės teismas ir vėl negalėjo pradėti nagrinėti „Laisvo laikraščio“ leidėjui Aurimui Drižiui bei buvusiai AT deputatei Rūtai Gajauskaitei iškeltos baudžiamosios bylos dėl Vaido Milinio atminimo paniekinimo po mirties, nes Aurimas Drižius per tris savaites nesugebėjo susirasti advokato.

„Aš manyčiau, kad teismas turėtų būti atidėtas“, – šiandien teismo posėdyje pareiškė kaltinamasis Aurimas Drižius. – „Aš esu nuteistas keturiose bylose, dėl įsiteisėjusių sprendimų mano visos sąskaitos yra areštuotos, todėl kreipiausi į Valstybinę teisinės pagalbos tarnybą, kad būtų skirtas valstybės advokatas“.

A.Drižius teismui sakė, jog bandė ieškoti ne valstybės apmokamo advokato, tačiau nesurado, nes neturi pinigų, o advokatai nesutiko atstovauti be atlygio ir palaukti apmokėjimo vėliau.

Teismo paprašytas išvardyti advokatų, į kuriuos kreipėsi, pavardes, A.Drižius paminėjo tik vieną – Ališauską.

Nors teismas prieš daugiau nei tris savaites padarė pertrauką būtent pagal A.Drižiaus prašymą, nes jis išreiškė pageidavimą baudžiamojoje byloje dėl V.Milinio vardo paniekinimo po mirties turėti advokatą, paaiškėjo, kad kaltinamasis A.Drižius per daugiau nei tris savaites kreipėsi tik į vieną advokatą, o į Valstybinę teisinės pagalbos tarnybą kreipėsi tik vakar – teismo posėdžio išvakarėse.

„Kaltinamojo pareiga buvo susirasti gynėją ir ta pareiga nebuvo įvykdyta. Kreiptasi tik į vieną advokatą, o dieną prieš teismo posėdį – į Valstybinę teisinės pagalbos tarnybą. Tenka konstatuoti, kad kaltinamasis nepadarė visko, kad susirastų advokatą“, – konstatavo teismas.

„Kaltinamieji, iš esmės vilkinate procesą. Daugiau posėdžiai nebus atidėliojami“, – pareiškė teisėja, padarydama byloje pertrauką ir A.Drižiui suteikdama dar vieną galimybę susirasti advokatą.

Rūta Gajauskaitė turėti byloje gynėją nepageidavo.

“Tai, kad teismo posėdis atidėtas, be galo skaudu, nes noriu, kad kuo greičiau tai užsibaigtų. Tai mūsų šeimai yra didžiulė kančia, nes tas visuomenės paniekinimas labai skaudžiai slegia. Norėjau, kad išaiškėtų, jog Vaidas neturėjo jokio ryšio su pedofilija. Bet kaltinamieji, kaip ir prieš vykusiuose posėdžiuose, manau, tiesiog vilkina bylą ir tyčiojasi iš manęs”, – po neįvykusio teismo posėdžio redakcijai sakė nužudyto Vaido Milinio motina Marija Milinienė.

Baudžiamoji byla iškelta pagal V.Milinio motinos Marijos Milinienės skundą dėl „Laisvame laikraštyje“ paskelbtos R.Gajauskaitės publikacijos „Aidas ar Vaidas?“. Šiame straipsnyje, išspausdintame „Laisvame laikraštyje“ neužilgo po buvusio Kauno apygardos teismo pirmininko A. Milinio sūnaus nužudymo, Vaidas Milinis siejamas su garsiąja Kauno pedofilijos byla – neva jis galėjęs būti mergaitės minėtas „Aidas“. „Labai vienodai skambantys vardai (Aidas bei Vaidas) ir 3-4 metukų vaikui turėtų būti neatskiriami“, – savo straipsnyje „Aidas ar Vaidas?“ apie buvusio Kauno apygardos teismo pirmininko A.Milinio įsūnio Vaido Milinio nužudymą rašė R.Gajauskaitė.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Itakinga teisininku gimine, turinti atstovu net prezidenturoje- sugalvojo susidoroti su nekalta moterim, atimti is jos mylima vaika be jokios sazines grauzaties sugalvojo pedofilijos burbula, mat Aidas(?) Venckus pats geriausias pedofilu advokatas. Na jiems sekesi, kadangi pats Aidas yra dirbes policijoj, todel turejo draugeliu- medziotoju ir seip bendrininku. Kas vyksta su ‘byla’ nuolatos tardavos ir perduodavo kas ka ruosiasi daryti. Tuo tarpu seimoje ikalinta mergaite buvo mokama nekesti motinos, net sulaukdavo fiziniu bausmiu. Teismui nusprendus grazinti vaika motinai toliau buvo delsiama- visos institucijos mokykla, vaiku teises…pataikavo Venckienei, nors zinojo- vaikui ten blogai, bet kas jiems tas svetimas vaikas…
  Prie mergaites teroro prisidejo nepilnametis Vencku sunus- kuri apklausus isplepetu, todel pasislepusi Venckiene moko ka sakyti ir kaip apgauti visus, kad patiketu kokie buvo geruciai naslaitei…
  Tuo tarpu policija ir toliau neiesko, o gal net zino kur, nes isvykimas yra fiksuojamas ir suzinoti pareigunams yra vienas juokas, matyt toks pat metodas, kaip ieskojo zmogzudzio kedzio- ejo pulkais ir nerado, nors jis slepesi pas gimines…matyt ir toliau bendrauja su seiminele ir planuoja tolimesnius zingsniu.
  Gali buti, kad susitars su saugomu auku virsininkai, leis (Laimutes prasymu) isvykti i uzsieni, kur ju lauks prazutis, nes kito kelio nera- per daug auksti pareigunai i tai isivele ir itakinga gimine kito kelio neturi…
  Uzjauciu Stankunu seima, nes tik dievas atligims uz dukru, ju vaiku suzlugdytus gyvenimus. Venckams per sunku suprasti kokiai kanciai pasmerktas ju sunus ir gimines vaikai uz tevu sukurta kruvina burbula…

  Thumb up 0 Thumb down 2

 2. gerb.Dryziui ir gerb.Gajauskaitei tvirtybes! o tai milinienei ,tai turetu buti geda!!! kazkas lietuvoje ne taip /manau veliau viskas prades aisketi….

  Thumb up 2 Thumb down 0

 3. Vienas klausimas , kuris galėtų atskleisti tiesą nenagrinėjamas šiame teismę, t.y. kodėl ir kas nužudė jauną vaikiną ir dar tokiom aplinkybėm (sąvatę išlaikę kažkokiam sandėliuke) ir pametę ginklą prie jo mašinos ( labai jau pažįstamas braižas). Tuo tarpu Milinienė drąsiai šmeižia Venckienę , suprask dėl jos mesto įtarimo šešėlio jog vakis buvo pedofilas jį nužudė “Violetiniai”. Vai, vai…

  Thumb up 2 Thumb down 0

 4. jeigu miliniene motinu motina tai as anglijos karalius. jeigu butu buvusi gera motina nebutu leidusi suneliui taip gyventi. kaip draugai kurie jy pazinojo nieko gero apie jy negali pasakyti. nereikia akleisti nesamoniu. matomai miliniene kazko labiau pasitiki tais kurie gina pedofilus. kodel?

  Thumb up 4 Thumb down 2

 5. kad po mirties gal ir nereiktu niekinti bet kad pati motinele kelia jy is numirusiu. nu kaip ten bebutu a a sunelis tikrai buvo ne auksinis o atvirksciai. jeigu ne tevo pareigos butu senai sedejes kaliuzej. bet visi kaip susitare apie tai tyli. nu o kvailoka miliniene isvis nereikia leisti y etery nes zmonems jos nesamones kelia alergija.

  Thumb up 5 Thumb down 0

 6. Kas gi čia blogo-Aidas ar Vaidas. Kiekvienas taip pagalvotų. Ar Lietuvos teisėsauga neturi rimtesnio darbo?????O ta ponia miliniene tegul neieško kaltų ne ten, kur jie yra. Kokį sūnelį išsiauklėjo, toks ir buvo, vargšas…

  Thumb up 13 Thumb down 0

 7. ko cia laika gaista su tuo Dryzium Geriau valstybe uzsiimtu nesugaunamais milijonieriais aferistais ,apie kuriuos raso l.rytas, tai daugiau naudos butu . O gal ta nauda velniai gaudo…

  Thumb up 9 Thumb down 1

 8. Susidaro įspūdis,kad motina,praradusi sūnų ,nenori pilno tyrimo apie savo sūnaus žūties aplinkybes nuo “A” iki “Z”.Kažkodėl užstrigo ant violetinės versijos ir basta.Nors kai pasižiūri akyliau į violetinių veidelius,tai supranti,kad jiems geriausia sekasi melstis,verkti ir giedoti giesmes.Per šturmą šie žmoneliai leidosi daužomi į kiaušus,sutiko būti purškiami dujomis,nesipriešino velkami basi iš namų,leido pjauti savo namo duris.

  Thumb up 10 Thumb down 6

 9. didžiuojamės JUmis
  gerbiam
  palaikom
  tikimės
  linkim stiprybės
  kedvenckiams neturi būti ramybės niekada ir jų klapčiukams

  Thumb up 8 Thumb down 14

 10. kad teismai neduoda ramybės tiems brudams,geros žinios,turi atsakyti visi patvoriniai.

  Thumb up 3 Thumb down 8

 11. Durniui
  2013-05-24 – 21:04

  teismas, alia, Stankūnaitės, niekada ir neteisė, nes jai jokie kaltinimai pareikšti nebuvo, smirdžiau, ar žinai? Jei nežinai, tai skaityk Panevežio teismo kolegijos nutartį, galutinę ir neskundžiamą. O, A, Ūso byloje- VISKAS AIŠKU, jau įsiteisėjo teismo sprendimas, kad žmogus apšmeižtas, o vaikas sekso patirtį įgijo tėvo namuose. kas tau neaišku, abeli?
  Sysalas “mire” -bet jo mintys GYVOS

  Thumb up 7 Thumb down 6

 12. Kuo toliau tuo idomiau traukiami vis nauji faktai,skundziamasi,kad kazkas gresia,leidziamos valstybes mokesciu moketoju lesos situ Miliniu apsaugai,WCkauskienes seimos apsaugai,Stankunaites apsaugai kartu su ikalinta mergaite,kuriai pastoviai daromas psichiatrinis poveikis ir niekas neatskleidzia tai kas gi gresia is tikruju ir kas tie grasintojai,juk turime VSD,policijas,prokurorus ir kitokius orus,kurie neva tai dirba ir viska zino.Ar ne laikas nustoti zaisti slepiniu,mulkinant visus ir visas aplinkui.Miliniene sugalvojo dar ir pasipinigauti,mat kiti zmones negali del nieko tureti savo nuomones,ar kitaip reiksti savo mintis,o ji gali ka nori kalbeti viesai per tv ir laikrascius,smeizdama N.Venckiene,D.Kedi ir kitus zmones,kas ji per asaba,kad jai viskas galima.Kaip ji isaugino ta savo a.a.suneli,kuris mego slaistytis su ginklu ir dar grasinti nekaltiems zmonems.Is kur toks naglumas.Ar del to,kad jis Milinio isunis,tai turi tvirta stoga.Geda.Baikite tuos cirkus ir dvigubu standartu taikyma,jei galioja nekaltumo prezumpcija,tai niekas ir nieko neturi teises izeidineti ir skleisti erezijas,tas pats istatymas turi galioti ir poniai Milinienei.Dabar jau Stankunaite nori nesti kudasiu i nezinia brukdama ir vargse mergaite,kuriai nusikalteliai noretu net plastine neva tai operacija padaryti,ar tai ne siaubo teatras,vaiko teisems ir musu visai valdziai tai priimtina,niekas neleidzia mergaites pamatyti net nepriklausomiems vaiko gydytojams,tai leidziama tik VSD patiketiniams,,darbuotis”su mergaite.Tokio siaubo,kai tyciojamasi is mazo beteisio vaiko ir jo globejos bei uzauginusiu ja seneliu ,dar neteko regeti.Kokie vis delto yra svarbus valstybeje tie elitiniai iskrypelia,pagal kuriu scenarijus ir viskas vyksta.Ko dar sulauksime ??? Dieve padek N.Venckienei kuo greiciau uzvesti tarptautine teisine sistema Lietuvos pulines sistemos paleisto buldozerio stabdymui.

  Thumb up 16 Thumb down 8

 13. Kaip ne keista, bet tarp bylos dalyvių nėra nuo Milinio nukentėjusio Algimanto Rėklio, kuriam jaunuolis grasino ginklu. Apie tai buvo rašyta 2012-07-04 “Laisvas laikraštis” straipsnyje ” Vaido Milinio nusikaltimus pridengė jo tėvas Kauno apygardos teismo pirmininkas Albertas Milinis”.

  Thumb up 6 Thumb down 3

 14. Galima tikrinti / violetiniu pageidavimu/ Milinio isklotines telefonines/ kiek is spaudos – istirtos/ . Galima ieskoti vainiko dejiko / jis violetinis , psichiskai atsilikes , kali Rokiskyje/. Galima daug sudo violetinio sukraut ant Milinienes ir jos sunaus , bet FAKTAS – nuotrauka , pagal kuria fotorobotas darytas , paimta is duomenu bazes, padedant policininkams . APKAKOJO JAUNUOLI atsakanciai, yra Skucienes rasteliai, nurodant sekti…..ZINOT , jeigu Henriko Daktaro sunu taip apkakotu- neliktu slapios vietos nei is Vencku , nei is visu IKI VIENO patvoriniu….

  Thumb up 6 Thumb down 3

  • venckakedinis klanas turi gilias šaknis teisėsaugoj, tarp politikų ir tarp mafijozų.
   daktariniai jau seniai ne visagaliai.
   didelis klausimas kas ką…
   aišku, patvorinei venckinės patrankų masei linksma nebūtų. bet tam jie ir venckinė partrankų masė

   Thumb up 6 Thumb down 4

 15. motina savo sunaus po mirties tikrai neniekina. o sita sukele ermideli ir iesko klecku uzanty. milinien eik i baznycia ir melskis uz vaika o ne po teismus pinigaukis. laimes neatnes tokie pinigai begediskai gauti

  Thumb up 7 Thumb down 8

  • kad jūs šlykštūs šmeižikai – niekam ne naujiena.
   o ką reškia šitas tavo šmeižtas apie pinigus ar bet pats sugaudai, išsigimėli?

   Thumb up 5 Thumb down 6

 16. Jeigu tirs miliniuko mirtį kaip nužudymą,byloje turės būti jo pokalbių išklotinės,kompiuterio kietojo disko informacija. Jeigu šios info nebus,kils klausimas kodėl.

  Thumb up 5 Thumb down 2

  • matyt baigei kedžio akademijos garliavos teisės fakultetą.

   Thumb up 6 Thumb down 3

 17. Ar Miliniai žino kas dėjo vainikus su kečupu prie vartų?Kas sekė?Kodėl neskambino 112?
  Kai sūnus dingo irgi ieškojo savo jėgomis.Kodėl nepasitiki policija?
  Su kuo bendravo jų sūnus?
  Keista istorija.
  Man atrodo,kad motina dabar visa esybe yra pritvinkusi keršto .

  Thumb up 7 Thumb down 3

  • jei jūs neprikišitžot savo šūdinų nagų prie šios žmogžudystės, tai ko vaikštot apsišikę iš baimės, bandot šmeižt auką ir mamą, sapaliojat savo idiotiškas versijas, kad tik nukreipt eigą į debesis.
   žmonės, kurie neturi jokio ryšio su nusikaltimas, taip paranojiškai nesidomi ir nesikiša.
   vien savo šlykščiu lojimu išsiduodat, jog jaučiat, kad žudikai iš jūsų bandos.

   Thumb up 6 Thumb down 8

 18. miliniuko telefoninius pokalbius.Kažin kai motinėlė sureaguotų.Vidinė nuojauta sako,kad sūnelio telefoninių pokalbių išklotinių nėra.Gal todėl ir laukė daugiau kaip 2 metus ?

  Thumb up 7 Thumb down 3

  • seniai visos patikrintos iki “blusų”, gal tavo patikrint reikėtų, kad nesiruoši eilinio vainikėlio su kečupu padėt?

   Thumb up 2 Thumb down 3

 19. Šlykštyi sene, melage ir šmeižike, ar atgailauji angelo pozoje kas vakarą, kad Venckiene patikėjai? Tikiu, kad tamstos kūnas išplautas ir nesmirdi :))) Apie liežuvį nekalbu:))))

  Thumb up 6 Thumb down 8

 20. – Brangusis, kas tau labiausiai patinka: mano ideali figūra ar puikus charakteris?
  – Tavo humoro jausmas.

  Thumb up 3 Thumb down 4

  • – Atleisk, pinigų neturiu, jau keturis kartus apsimelavau, visos sąskaitos areštuotos, o tu dar čia su savo 30 tūkst., nenorėk, kad susideginčiau:)))

   Thumb up 1 Thumb down 3

 21. Ponia Miliniene,man atrodo,prie isprotejimo ribos.Maciau vienoje laidoje,jos panose drebejo is isiucio,tokia baisiai pikta ir nervinga moteris.

  Thumb up 12 Thumb down 2

 22. Drižius turėtų pasiimti BK ir pasiskaityti 313 str. 2 d. ir baikti taukšti nesąmones apie “šmeižtą”, nes tas BK nėra šmeižtas, o “mirusiojo asmens paniekinimas”. “tas, kas viešai paskleidė…” O kas paskleidė? Gajauskaitė? Kur jinai būtų paskleidusi savo rašliavą, jeigu Drižius nebūtų suteikęs tribūbos?

  Thumb up 1 Thumb down 6

  • ” jeigu Drižius nebūtų suteikęs tribūbos”.
   Tikrai.Juk gali (negalejo) ateit i Teise Zinoti,ar pas Gaideni Uz Tvoros,Ar policijos departamente vietoj Stankes,ar kamsamolkej,kaip Kuzia.Ar mazai vietu,kur negalejo? Juk galima LAISVAI zmeizti kaip Klinkius su dede Puliniu.
   Galima,tai galima,jei Pikeliskis ar Kleboniskio markizas Nori.

   Thumb up 8 Thumb down 0

 23. COPYGerai isiskaitykite.Stai kaip bandoma violetinius,nekaltus zmones padaryti zudikais, 2013-05-23 13:20

  Karinio saugumo infiltrantas – pagalba „pagaminant“ Vaido Milinio žudiką ir persekiotoją?

  Apie tai, kad minimas infiltrantas atvažiavo (ar buvo atvežtas) į vieną kavinę, kur buvau, 2011 spalio 29 dieną, ir praktiškai perspėjo, jog iš Gedimino Aiduko bus „daromas“ Vaido Milinio žudikas, rašiau straipsnyje, kurį RR buvo patalpinęs, o galimai po M.Milinienės skambučio – išėmė.

  2011 m. spalio 29 dieną tas agentas man aiškino, jog viskas jau aišku, jog Vaidą Milinį sekė Gediminas Aidukas, jog aš turiu juo netikėti, nes jo autobusiuke yra pasiklausymo įranga. Jis visus kitus sekė, tu patikėk – bandė mane įtikinti šis infiltrantas, tuo metu, kaip pasirodo, jau buvęs M.Milinienės „priežiūroje“, davęs kažkokius parodymus ir prieš Neringą Venckienę.

  2011 m. lapkričio 2 dieną Gediminas Aidukas pašaukiamas į apklausą pas Kauno rajono kriminalinės policijos tyrėją Audronę Gecevičienę. Dėl viso pikto, užvažiuoja pas mane. Pasiimu teisininkės diplomą, kad galėčiau atstovauti byloje. Man pasirodžius, kyla baisi suirutė. Kabineto gale sėdi du vyrai. „Pavardė, vardas, pareigos, nutarimo numeris – kuris leidžia čia jums sėdėti“,- griežtai pareikalauju. „Dariušas Sinkėvičius ir Vitalij Vitkovskij, kriminalistai, mes čia būsime per apklausą.“ „Parodykite dokumentą,“ – pareikalauju. Nepateikia.

  Marija Milinienė pradeda kažką aiškinti, jog jinai atpažįstą Gediminą Aiduką – nors niekas jos neprašo jokių atpažinimų, be to, Gediminas Aidukas sėdi į Milinienę nugara!

  A.Gecevičienė, matydama, jog kaista atmosfera, liepia M.Milinienei nusiraminti, ir priima tarpinį sprendimą – reikia kelių dienų surašyti nutarimą dėl mano atstovavimo. Esą, policininkai nerašys, reikia persiųsti prokurorei.

  Už kelių dienų G.Aidukas vėl pašaukiamas. D.Sinkėvičiaus ir V.Vitkovskio nebėra – aš pakėliau skandalą, kurio metu paaiškėjo, jog jie minėtą karinį infiltrantą apklausinėjo rugpjūčio gale, kai į tyrimo grupę buvo įtraukti tik rugsėjo mėnesį!. Man deja neleidžia atstovauti, nes esą kažkuris byloje liudytojas (greičiausiai, velnių vaikytojas) pareiškęs, jog ir aš galiu žinoti bylai reikšmingas aplinkybes.

  Apklausa vėl neįvyksta. Per tą laiką rašau be sustojimo raštus į Generalinę prokuratūrą, nes abu su G.Aiduku matome, jog jį bandoma padaryti atpirkimo ožiu – žmogus yra, liudijimai galimai iš infiltranto, irgi yra. Tarp apklausų jam netgi paskambina garsioji sudžiūvusioji žurnalistė, ir bando įkalbinėti, jog manimi nepasitikėtų. Manau, jog vien dėl to, kad pagal mano skundus ir prašymus “purtė” visus šiuos veikėjus, ir buvo sustabdytas buldozeris. Su G.Aiduku susisiekia ir velnių gaudytojas, ir įkalbinėja kuo greičiau duoti parodymus, labai gražiai kalba apie M.Milinienę. “Ji tik nori tiesos, pamatysi, kaip viskas paaiškės”.

  Beje, tą baisią savaitę, kai niekuo dėtą žmogų buvo galimai bandyta “atpažinus” suimti, ir vėliau apkaltinti dar ir V.Milinio nužudymu, RR redaktorė su manimi nesikalba. Netalpina nei vieno straipsnio apie G.Aiduko persekiojimą, nes “aš neginsiu Venckienės”. Ji viską mato tik Venckienės plotmėje. Paskui, “nuleidusi gazą”, “pasiklausinėjusi šaltinių”, pripažįsta, jog G.Aiduką bandyta padaryti visų šių nusikaltimų “atpirkimo ožiu”, pagal jo autobusą – nes M.Milinienė prie namų matė tokios pat spalvos autobusiuką. Vėliau paaiškėja šitas galimai paranojinio kliedesio, o ne rimto liudijimo, priežastys – Miliniai turi kaimyną, kuris turi labai panašų autobusiuką. Ant to autobusiuko yra lipdukas “STOP pedofilams”, o jo numeris beveik identiškas G.Aiduko autobusui.

  Tačiau, kaip suprantame iš TV laidų, Marija Milinienė negali nusiraminti – ji gi “pati ieško sūnaus žudikų”, ir yra įsitikinusi, jog jie – iš “violetinių” tarpo.

  Praeitą rudenį, lygiai už metų, vėl organizuojamas Gedimino Aiduko “atpažinimas”.

  Šį kartą situacija klostosi kiek kitaip – Kauno tyrėjai nebešokinėja aplink M.Milinienės versijas, o prigrasina liudytojus, jog jiems bus keliamos baudžiamosios bylos, jeigu atpažįstant meluos. Grožio salono “Akropolyje” darbuotojos pripažįsta, jog tarp atrinktų asmenų nėra to, kuris sekė Vaidą Milinį.

  Apie visa tai juk TV nutyli – kaip M.Milinienė galimai iš paskutiniųjų bando, kad tik būtų pasodintas nekaltas žmogus, kad tik būtų toliau purvais drabstoma Venckienė, neva ji kažką kažkam liepė sekti.

  Nepavykus apkaltinti nužudymu – vis tiek baudžiamoji byla

  Nors Gediminas Aidukas, policininko vaikas (aš, pagaliau pašaukta liudyti po metų pas A.Gecevičienę, jai ir pasakiau – kad čia per sistema: nuo kada policija doroja policininkų vaikus? Juk ne tokia “taisyklė”! Apie G.Aiduko persekiojimą neseniai papasakojau ir V.Telyčėnui), Garliavoje buvo grynai savo iniciatyva, su infiltrantais nelabai draugavo, ir bičiuliavosi, tačiau nepavykus jo sudoroti per “ožines” bylas (kai keli nusikaltimai “nurašomi” ant pasirinkto žmogaus), jam iškelta byla už 2012 gegužės 17-ąją – neva jis „įžeidinėjo anstolę“.

  Vaizdo medžiagose, kurios yra gausios, matyti, jog kovotojai su šalmais ir kipiruote paimta Gediminą Aiduką, ir meta per visą kiemą. Jis nukrenta ant medinių suolų – tik dėl to nesusilaužo stuburo, metimo jėga buvo nežmoniška.

  Iš kitų vaizdo medžiagų matyti, jog Gediminas Aidukas ramiai stovi vienoje vietoje, nesako nieko. Vienu momentu prie žmonių priartėja anstolė, ji pradeda kažką šnekėti. Su ja niekas nešneka.

  Prokuroras R.Gailevičius savo surašytuose įtarimuose teigia, jog neva G.Aidukas padarė nusikaltimą. Įdomiausia, jog kai buvo pašaukas liudyti – prokuratūroje buvo daroma jo nuotrauka. Iki apklausos teisėsauga neva nežinojo jo tapatybės – nors prieš metus bandė apkaltinti V.Milinio bylose.

  Spaudoje jau pasirodė informacija, paskelbta be G.Aiduko sutikimo (autorė – sudžiūvusi žurnalistė, informaciją gaunanti tiesiai iš teisėsaugos), jog po Garliavos šturmo G.Aidukui buvo suteikta medicininė pagalba. Jį buvo ištikęs šokas, jis verkė. Prokurorai, kurie privalo turėti specialiųjų žinių psichologijoje ir medicinoje, turėtų labai pasistengti, kad įrodytų, jog tuo pačiu metu galima ir verkti, ir kažką įžeidinėti. Agresija ir depresija yra dvi priešingų polių emocijos, deja, jos nepasireiškia kartu. Čia reikia būti totaliu analfabetu, kad turint vaizdo medžiagas, kur matosi, kad G.Aidukas nieko neįžeidinėja, o ramiai stovi, paskui yra numetamas kovotojo per visą kiemą ant nugaros, pareikšti įtarimus „įžeidinėjus antstolę“.

  Tiesa, iš to dėmens, jog yra dorojamas policininko sūnus, akivaizdu, jog veikiantieji „aktoriai“ – ne policininkai. Būtent karininkija negerbia policijos, laiko ją žemesne.

  Būtent karinis ir paprastas saugumas nekentė ir Kriminalinės policijos biuro, laiko šitą biurą „konkuruojančia firma“. Todėl gali būti, jog patys davė nurodymus siautėti Garliavoje, patys davė nurodymus organizuoti Žalimą ir Ivanauską, ir patys su šiomis istorijomis taip pasitvarkė, jog nebeliko Kriminalinės policijos biuro.

  Ar iš tiesų M.Milinienė nori surasti tiesą sūnaus nužudymo byloje?

  Man jau nusibodo klausytis nesibaigiančiuose TV šou M.Milinienės kaltinimus Seimo narei N.Venckienei ir jos šalininkams.

  Iš pateiktos Gedimino Aiduko dorojimo istorijos, akivaizdu, jog šiai moteriai visiškai nesvarbu, kaip ir kokiomis priemonėmis, bet būtinai sudoroti Seimo narę Neringą Venckienę.

  Thumb up 16 Thumb down 2

 24. Jei kas nori oponuoti Pikasiukui dėl K.Jovaišos nerišlaus komentaro, tai siūlau tą daryti argumentuotai.

  Thumb up 4 Thumb down 2

  • Kas gali oponuoti idiotui – tau – dėl tavo rašliavų?
   Pripeizi nesamonių ir prašaisi dėmesio.
   Narcizo kompleksas.

   Thumb up 2 Thumb down 3

   • kad tų argumentų- daugiau nei reikia, tik, tamstele, tų jų nematai, ar matyt nenori? Suprantu, sunku pripažint, kad esi idiotas.

    Thumb up 0 Thumb down 1

 25. baisu ziureti i ta miliniene/ko ji taip siauteja po teismus??o Gajauskaitei didziausia pagarba! ir Dryziui/laikykites/

  Thumb up 12 Thumb down 2

 26. Vyriausiasis pedu tribunolas Pranesa:
  -teismas ale isteisino stankunaite ir usa.-

  Thumb up 4 Thumb down 2

  • teismas, alia, Stankūnaitės, niekada ir neteisė, nes jai jokie kaltinimai pareikšti nebuvo, smirdžiau, ar žinai? Jei nežinai, tai skaityk Panevežio teismo kolegijos nutartį, galutinę ir neskundžiamą. O, A, Ūso byloje- VISKAS AIŠKU, jau įsiteisėjo teismo sprendimas, kad žmogus apšmeižtas, o vaikas sekso patirtį įgijo tėvo namuose. kas tau neaišku, abeli?

   Thumb up 0 Thumb down 4

 27. Sakai, mergaitė minėjo Aidą? Asmuo tokiu vardu jos aplinkoje buvo nuolat iki jos paėmimo iš Klonio gatvės. Ko tai neteko girdėti, kad tas asmuo būtų net apklausiamas.

  Thumb up 3 Thumb down 3 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
3 patarimai, norintiems puikiai pasiruošti anglų kalbos valstybiniam brandos egzaminui
Kaip pasirinkti plautuvę virtuvei?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...