Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugsėjis 17 Penktadienis
 

Kaltinamasis A.Drižius įspėtas dėl teismo proceso vilkinimo V.Milinio atminimo paniekinimo po mirties byloje

2013-05-23 12:35 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (200)

Rūta Gajauskaitė ir Aurimas Drižius teisiami dėl Vaido Milinio atminimo paniekinimo po mirties. KK nuotr.

Vilniaus miesto apylinkės teismas ir vėl negalėjo pradėti nagrinėti „Laisvo laikraščio“ leidėjui Aurimui Drižiui bei buvusiai AT deputatei Rūtai Gajauskaitei iškeltos baudžiamosios bylos dėl Vaido Milinio atminimo paniekinimo po mirties, nes Aurimas Drižius per tris savaites nesugebėjo susirasti advokato.

„Aš manyčiau, kad teismas turėtų būti atidėtas“, – šiandien teismo posėdyje pareiškė kaltinamasis Aurimas Drižius. – „Aš esu nuteistas keturiose bylose, dėl įsiteisėjusių sprendimų mano visos sąskaitos yra areštuotos, todėl kreipiausi į Valstybinę teisinės pagalbos tarnybą, kad būtų skirtas valstybės advokatas“.

A.Drižius teismui sakė, jog bandė ieškoti ne valstybės apmokamo advokato, tačiau nesurado, nes neturi pinigų, o advokatai nesutiko atstovauti be atlygio ir palaukti apmokėjimo vėliau.

Teismo paprašytas išvardyti advokatų, į kuriuos kreipėsi, pavardes, A.Drižius paminėjo tik vieną – Ališauską.

Nors teismas prieš daugiau nei tris savaites padarė pertrauką būtent pagal A.Drižiaus prašymą, nes jis išreiškė pageidavimą baudžiamojoje byloje dėl V.Milinio vardo paniekinimo po mirties turėti advokatą, paaiškėjo, kad kaltinamasis A.Drižius per daugiau nei tris savaites kreipėsi tik į vieną advokatą, o į Valstybinę teisinės pagalbos tarnybą kreipėsi tik vakar – teismo posėdžio išvakarėse.

„Kaltinamojo pareiga buvo susirasti gynėją ir ta pareiga nebuvo įvykdyta. Kreiptasi tik į vieną advokatą, o dieną prieš teismo posėdį – į Valstybinę teisinės pagalbos tarnybą. Tenka konstatuoti, kad kaltinamasis nepadarė visko, kad susirastų advokatą“, – konstatavo teismas.

„Kaltinamieji, iš esmės vilkinate procesą. Daugiau posėdžiai nebus atidėliojami“, – pareiškė teisėja, padarydama byloje pertrauką ir A.Drižiui suteikdama dar vieną galimybę susirasti advokatą.

Rūta Gajauskaitė turėti byloje gynėją nepageidavo.

“Tai, kad teismo posėdis atidėtas, be galo skaudu, nes noriu, kad kuo greičiau tai užsibaigtų. Tai mūsų šeimai yra didžiulė kančia, nes tas visuomenės paniekinimas labai skaudžiai slegia. Norėjau, kad išaiškėtų, jog Vaidas neturėjo jokio ryšio su pedofilija. Bet kaltinamieji, kaip ir prieš vykusiuose posėdžiuose, manau, tiesiog vilkina bylą ir tyčiojasi iš manęs”, – po neįvykusio teismo posėdžio redakcijai sakė nužudyto Vaido Milinio motina Marija Milinienė.

Baudžiamoji byla iškelta pagal V.Milinio motinos Marijos Milinienės skundą dėl „Laisvame laikraštyje“ paskelbtos R.Gajauskaitės publikacijos „Aidas ar Vaidas?“. Šiame straipsnyje, išspausdintame „Laisvame laikraštyje“ neužilgo po buvusio Kauno apygardos teismo pirmininko A. Milinio sūnaus nužudymo, Vaidas Milinis siejamas su garsiąja Kauno pedofilijos byla – neva jis galėjęs būti mergaitės minėtas „Aidas“. „Labai vienodai skambantys vardai (Aidas bei Vaidas) ir 3-4 metukų vaikui turėtų būti neatskiriami“, – savo straipsnyje „Aidas ar Vaidas?“ apie buvusio Kauno apygardos teismo pirmininko A.Milinio įsūnio Vaido Milinio nužudymą rašė R.Gajauskaitė.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Galai nesueina:
  1. Mergaite minejo pedofila aida
  2. Pedofilijos nebuvo
  Seip ispudis kad KK patys straipsnius raso, patys komentarus kuria, diskusijos palaikymui.
  Panasu sunku is zurnalistikos isgyventi.
  Sveikinu KK isiliejus i kupreviciaus/janutienes kompanija.
  Pinigai nekvepia, ane?

  Thumb up 10 Thumb down 2

  • tu nori pasakyti, kad kol janutienė dirbo venckienei, pinigai kvepėjo? jeui janutienė parsidavėlė, tai reiktų atmesti viską, ką paskleidė. tuo atveju iš beveik visų jūsų mitų nieko nebelieka.
   venckakedynas žviegė net apie 4 vardus – andrius, aidas, jonas, frančeskas. tau galai sueina, jei dabar apie kitus net užsimint bijot (kaip įrodyta, furmonavičius jokio ryšio neturi su jokiom pedofilijom ir net venckakedynas nerdrįsta apie tai cypčiot.
   tau galai sueina, kad liko tik vienas, bet ir teismuose įrodyta, jog niekuo nekaltas?
   na ir kaip visada. mergaitė niekad nieko neminėjo, o tik atsakinėjo į daugybę kartų pedofilo kedžio kartojamus klausimus, jo filmuotuose, venckienės režituose pormo filmuose.

   Thumb up 6 Thumb down 5

 2. “K. Jovaišas. N. Venckienės „dovana“ – bolševikų teisės klonas” (“Delfi”)

  KOMENTARAS
  Perskaičius rašliavos preambulę galima pagalvoti, kad tai tik eiliniai K.Jovaišos kliedesiukai, kuriuos jis mėgsta viešoje erdvėje barstyti į kairę ir į dešinę. Giliau pažvęlgus į sudėliotą visumą – nustebti galima kur kas labiau. Pasirodo, kad kriminalinis lobizmas gali skverbtis netgi į Seimą, bandydamas įtakoti įstatymų pataisų rezultatus. Šį kartą pasitelkta kova prieš lytinių nusikaltimų prieš nepilnamečius bei mažamečius bausmių padidinimą ir senaties termino pailginimą. Tos veikos priskirtinos pedofilinių nusikaltimų grupei, kuri tokiu pavadinimu nebuvo išskiriama sovietinėje teisėsaugoje.

  Visos tos K.Jovaišos manipuliacijos, menančios stalininį ar postalininį laikotarpį – sena istorija. Kur kas daugiau akcentų galima pastebėti brežnevinio laikotarpio baudžiamosiose nuostatose. Per pastaruosius dešimtmečius kai kurios nuostatos ir požiūriai gerokai keitėsi. Dar 1978m. BK 122str. skelbia, kad vyro santykiavimas su vyru baudžiamas laisvės atėmimun iki trijų metų, o panaudojant smurtą nuo 3 iki 8 metų. Tvirkinamieji veiksmai nepilnamečių atžvilgiu iki 3 metų. Išžaginimas, jeigu tai padarė grupė asmenų, taip pat ta veika prieš nepilnametę – nuo 8 iki 15 metų arba mirties bausme (pagal BK 118 str.). Pedofilijos termino tuometiniame kodekse net nebuvo, tačiau tai esmės nekeičia. Tyčinis nužudymas net aštuoniais įvairiais (dėl savanaudiškų, chuliganiškų paskatų ir t.t.) atvejais – nuo 8 iki 15 metų arba mirties bausme (pagal BK 105 str.)

  Tad teisininkui nederėtų iškraipyti buvusių bausmių dydžius, pasirenkant stalininio laikotarpio nuorodas. Istorija gerai išnagrinėjusi kokią galią tada turėjo teismų “trojkos” pasiuntusios šimtus tūkstančių niekuo nekaltų asmenų ilgiems lagerio metams (7-25) ar net mirčiai.

  N.Venckienė atkreipė dėmesį į tai, kad maži vaikai apskritai gali nesuvokti nusikaltimo sudėties ir jos pavojingumo jiems patiems bei visuomenei. Tik po ilgesnio laikotarpio pedofiliniai nusikaltimai tampa jiems aiškiau suvokiami, tad ir atsakomybės terminą, Seimo narės nuomone, būtina pratęsti. Tai, manau, pakankamai logiškas motyvas… Beje, pagal mergaitės iš Klonio gatvės parodymus ji ir jos pusseserė buvo ne tik tvirkinamos bet ir prievartaujamos grupės asmenų, tad ir bausmės už tokias veikas, teisėsaugai tai įrodžius, turi būti adekvačios.

  Jei K.Jovaišas bando tapti tokio tipo nusikaltėlių lobistu, tai verta sužinoti ar jis apiformino tokią savo veiklą pagal LR įstatymus, moka atitinkamus mokesčius ir t.t. O gal tai tik nyki saviveikla, bandant kam nors konkrečiai padėti išsisukti nuo atsakomybės. Negali pasimiršti žiniasklaidoje nuskambėjusios klaikios istorijos apie situacijas vaikų namuose. Negi bandoma apginti tuos, kurie buvo tų veikų “herojai”? Nemanau, kad visuomenė turi teisę pridengti tokius lytinius nusikaltimus senaties terminais.

  Thumb up 7 Thumb down 5

  • paskaičius tavo kliedesius, puikiai matosi, kad čia eilinė tavo rašliava, bukai įrodinėjanti, kad balta yra juoda.
   teisininkas jovaišas konkrečiai argumentuotai įrodo absurdiškų venckinės siūlymų bolševistinį lygį, jos nesusigaudymą bausmių išbalansavime, o tu aklai įrodinėji kad bolševistiniai staliniai metodai – puikūs.
   ir taip darai vien iš principo, kad apdergt tau neįtinkantį.
   vien jau pirmi žodžiai parodo tavo aklą neapykantą ir visišką nesusigaugymą apie ką kalbama.
   “Griežčiausia bausmė už žmogaus nužudymą sunkinančiomis aplinkybėmis įskaitant ir mažamečio nužudymą (BK 129 str. 2 d.), yra laisvės atėmimas iki dvidešimties metų arba iki gyvos galvos, o už mažamečio tvirkinimą (BK 153 str.) – iki penkerių metų. Taigi, nors maksimali bausmė už mažamečio nužudymą yra nuo 4 kartų didesnė nei maksimali bausmė už jo tvirkinimą, N. Venckienė už kvalifikuotą nužudymą nesiūlo netaikyti senaties.
   Vadinasi, tas, kas tvirkino mažametį, pavyzdžiui, rodydamas pornografinį filmą, bus Temidės persekiojamas iki gyvos galvos. Ir, atvirkščiai, tas, kas žiauriai kankindamas jį nužudė arba visam gyvenimui pavertė prie invalido krėslo prikaustyta vegetuojančia daržove, galės dangstytis senaties skydu. Pagal violetinių lyderės logiką, žinoma.
   Dėsninga, kad po tokių išminties perlų kyla natūralus klausimas: ar tik išimtinai bolševikai pastatė teisėje beprotnamį ir vykdė teisingumą pagal beprotnamio dėsnius?”
   “Taigi, jeigu mažametis asmuo dėl sužalojimo netektų klausos, regos, jam būtų nepataisomai subjaurotas veidas arba visam gyvenimui jis taptų psichikos ar kūno kankiniu, tai kaltininkui realiai gresiančios bausmės vidurkis būtų septyneri metai. Tuo tarpu už mažamečio asmens išžaginimą, nesukėlusį ilgalaikės žalos, tokios bausmės vidurkis būtų dvigubai didesnis – keturiolika metų. Pagal „geležinę“ N. Venckienės logiką, savaime suprantama”
   savo sapalionėse tu net nebandai užsiminti apie konkrečius venckinės absurdus, o tiesiog įprastai šlykščiai bandai apdergti oponentą.
   kai tik tu tu bandai apsimesti, kad turi nors menką supratimą teisėje, gaunasi superkliedesiai. visada be išimties.
   savaime aišku, tokios absurdiškos ir antikontitucinės, bk išbalansuojančios venckienės pataisos net svarstomos nebus, nes jokie teisininki savo ekspertizėse jų nepraleis. o tu vėl asailiškai bliausi, kad skriaudžiama venckinė, nes kgb trukdo jos užmojui taisyti bk.

   Thumb up 6 Thumb down 7

   • Pasikeitus KK linijai, pasikeitė ir komentatorių aplinka”. Net “Delfyje” prie šio rašinio santykis ką tik buvo 37 / 5. Pastebėjau R.Gajauskaitės rašinį. Teigiau, kad su tokiais teiginiais “nereikia skubėti”, nes “nėra jokių įrodymų”. Kas dar kam neaišku? Visada turi laimėti tiesa. V.Milinio žudikai privalo būti nustatyti ir teismo įvertinti. Visada tą pabrėždavau ir ne kitaip.

    Thumb up 5 Thumb down 1

    • pats patvirtini, kad tavo peizalai ir prišiktos paklodės rūpi tik saujelei atmatų – tavo vencknei sektai

     Thumb up 0 Thumb down 2

    • Šlykšti sene, šmeižike, ar jau angelo pozoje guli vakarais ir atgailauji, kad Venckiene patikėjai? Tikiu, kad pačios kūnas išplautas ir nesmirdi :))))

     Thumb up 0 Thumb down 3

     • Duok ,Dieve , visiems būnant tokių metų ,kaip Gajauskaitė turėti tokį šviesų protą ir padorumą.Tamstai jos metų nebeis nė į tvorą įsikibus pasysioti,o alzhaimeris gali visiškai smegenis pabaigti griaužti,nes pagal komentaro turinį ,matosi,kad nebedaud smegenėlių belikę.

      Thumb up 1 Thumb down 0

  • Net sunku suprasti, kuris kvailesnis. Ar Venckienė, teikdama tokius absurdiškus siūlymus, ar tu, bandydamas demagogiškai ją apginti.
   Matosi, kad tu neturi žalio supratimo teisėje, bet užtat kupinas bolševistinio kovos siekio ir fanatiškos ištikimybės Venckinei.
   Pats rimčiausias tavo “argumentas” – Jovaišo straipsnį išvadinti “kliedesiukais ir rašliava”. Tuo visa tavo argumentacija prasideda. Toj pat vietoj ir baigiasi.
   Taip apgailėtinai elgdamasis išstatai save atvirai pajuokai.

   Thumb up 6 Thumb down 8

   • nekalbesiu apie tavo profaniskus kliedesius del venckines pasiulymu ir slykstaus tavo ispuolio pries aukstos kvalifikacijos tyeisininka.
    tik apie viena momenta.
    kaip visada, tu atmeti bet kokuius faktus, nuosprendžius, liudijimus, kurie neįtinka venckiniams ir bukai kartoji seniai p[aneigtus venckinius melus, smeiztus. tavo metodas.
    nors yra teismu sprendimai, tu kaip niekur nieko skleidi slykstu mela apie prievartautus vaikus.
    nors jokiu parodymu mergaite niekad niekam nedave, o yra tik kedzio pornofilmai (kaip irodyta- suklijuoti sumontotuoti, tvirkinantys) kuriuose vaikas atsakineja i nurodonuosius, daug kartu kartojamus klausimus, tu ta mita vis tiek bandai paversti tiesa ir kartoji, kartoji..
    aisku, kad ir kiek kokiu sprendimu yra irt bus, akliems fanatikams kaip tu, galioja tik jusu paciu susikurti kliedesiai.
    tikiuosi, kartodamas tuos smeiztus, greitai atsidursi teisiamuju suole, i kuri tik per plauka nepakliuvai.
    to ir linkiu..

    Thumb up 4 Thumb down 6

    • Pikasiau, ar tik ne pats, tamstele, perskaitęs tos senos bobos kliedesius apie Vaidą – Aidą LL, savo demagoginiuose komentaruose jau pristatinėjai tai, kaip “faktą”, remiantis būtent šita publikacija? Ar ne pats pasigavęs tą “antį” platinai ir eskalavai tą mitą apie nužudytą jaunuoli, kad jis gali būti “pedofilas” Aidas? Ar ne dėl tamstos grafomaniškų rašinėlių, kuriuos tiražavai kopijuodamas į visas komentarų skiltis, buvai kviečiamas prokurorų, ir ar atsakei į klausimą, o žinios, tai iš kur? Ko nepasakoji? Esi tamsta, Venckienės paklotas, kuris visas žurnalistines antis įvilkinėja į demagoginį apvalkalą, savaip interpretuoji ir pristatinėji kaip “faktą”. Referato apimties triedalai ir išvedžiojimai aferistų neišgelbėjo, kaip matai, ir sveikos visuomenės dalies nesuklaidino. Viskas labai paprasta, Laimutės mergaitės gyvenime, ne tik, kad Aidų – Vaidų nebuvo, aplamai nebuvo jokių pedofilų, o tik kerštingo ir arogantiško psichopato įtakojimas su ciotkos žinia. Vaikas sex patirtį įgijo Kedžių namuose, ir tai pasakė, net dvi teismų kolegijos, Pikasiau. Tai va, čia , tikras FAKTAS.

     Thumb up 3 Thumb down 5

     • truputį klysti.
      aidas visada figūravo mergaitės aplinkoj. aidas venckus – venckienės vyras.
      kaip žinoma, absoliučią daugumą vaikų tvirkina ir prievartauja artimos aplinkos asmenys, giminės, pažįstami.

      Thumb up 3 Thumb down 3

    • “aukštos kvalifikacijos teisininkas”-sujuokinai arklio pasagas.Ar nematai,kad nuo durnos galvos ir plaukai pabėgę.

     Thumb up 0 Thumb down 0

  • uzsikask po lapais, marazmatike pikasai pries TEISININKO STRAIPSNI! Jo straipsnis yra argumentuotas nuo pradzios iki galo, tavo paklodes – pilstymas is tuscio i kiaura. Prisikarksesi ir tu kada nors, nebepades pazliumbimas pas prokurorus, teks atsakyti viena karta rimciau uz smeiztus ir demagogija.

   Thumb up 2 Thumb down 6

  • Gerb.Pikasai,užerzinai susmirdusius iškrypėlius ir jų pakalikus,net viduriuodami loja.Sėkmės Jums,tegul tie susmirdę iškrypėliai dirba prie kompo-vaikai lengviau atsikvėps.O gal jie susinervinę,kad jų mūzą ruošias išgabenti į…

   Thumb up 1 Thumb down 0

 3. Del jauno vaikino zuties a.a. Milinio tikrai labai baisu. Realiai niekas net nesieja sio zmogaus su pedofilijos byla,nebent tik nesveikos psichikos zmones. baisi nelaime seimai, reikia rasti zudikus.

  Thumb up 11 Thumb down 0

  • Tikrai geras komentaras.Nuo saves tik dadesiu,kad M.Miliniene daro viska, ka sugeba,kad nieks ne tik zudiku neieskotu,bet ir niekada nerastu.Ja,kaip Stanke, isveda i tv,kai ant Venckienes lot reikia.Bet,kadangi “vartojimui netinka” -tai net “nesaugo”.Ta siunta.

   Thumb up 5 Thumb down 7

   • Kaip nesieja, dar ir kaip sieja. Ar ne Milinis buvo isterikės teisėjos viršininku? Tai va, reikia išsiaiškinti kuo jis neįtiko šitai gaujai, kad net jo įsunis buvo padarytas “pedofilu”. Reikia išsiaiškinti kas sukūrė tokį mitą, kas platino paskalas, kas sekti skatino, ir kas tai vykdė, tuomet bus prieita ir prie žudikų- vykdytojų. Esu tikra, kad violetinės pėdos nuves tiesiai pas organizatorius, ir motyvas bus vistiek kada nors įvardintas, esu tikra, kad tyrėjai viską išpainios. Belieka tik kaip reikalas pakratyt Garliavos šutvę.

    Thumb up 1 Thumb down 0

 4. Gerą vardą ir garbę reikia nusipelnyti,o neteismuose ieškoti ko nepametus.Ką išauklėjo tą ir turi.Pilnas internetas apie “sūnelio” darbelius.

  Thumb up 15 Thumb down 5

  • pliurptelėjai įprasto jūsų šmeižto, tikėdamasis kad taip apgini venckienę. tai vienintelis jūsų būdas.
   savaime aišku, jokių “darbelių” nenurodysi. nes juk tu remiesi tuo, ką pats ir skleidi – šmeižtu.

   Thumb up 1 Thumb down 6

 5. O didziausia psichine ligone esi tu, rita. Ant v isu pili pamazgas. Kiek skaiciau tavo komentaru, visi i vienus vartus. Tu labai
  tinki KK. Laisvas laikrastis ne tavo nosiai, issigimele. Tu, matosi, stankes chebra., esi uzsakyta p;edofilu, kad smeiztum Venckus ir Kedzius. Tau iki ju toli, kale. Sunys loja, karavanas eina.

  Thumb up 9 Thumb down 5

  • tikras venckinis lygis, venckinis mentalitetas, venckienės leksika. na ir truputis standartinio venckinio šmeižto.
   o po to venckiniai stebisi, kodėl žmonės jų neknčia ir bijosi.

   Thumb up 2 Thumb down 4

 6. Na, karštam komentare dar galima apsilankyti .Ne visai dar degradavęs .Ir dėl Garliavos istorijos bando reabilituotis ,pradeda suprasti ,kad ši istorija -tai susidorojimas su neįtikusiais ,baisus keršto planas ir tiek .Na ,o ”laisvas laikraštys ”tai …..visiški nusikalbėjimai į vienus vartus .Tiek autoriai ,ten rašantys ,tiek komentatoriai .Kai paskaitau kartais ,rodos atsiduriu psichinėje ligoninėje.Todėl tikrai būtų malonu ,kad iš vis uždarytų tą bepročių laikraštį.Ji ir reikia vadinti tikru vardu -”psichikos sutrikimų laikraštis”.O Milinienei ir kitiems šios istorijos dalyviams ,kurie nukentėjote dėl kedžio ir venckų ego -linkiu sėkmės ir sveikatos ,kovojant -nepasiduokit .

  Thumb up 6 Thumb down 8

  • Dviejų tiesų nebūna.Yra tik chameleonai,keičiantys spalvas.Ir tikroji pirma.Ką pirmą kartą pamatei,taip ir yra,o persivertimas jau yra prievartinis,prašytinis,nupirktinis.

   Thumb up 4 Thumb down 1

 7. Cia nervuojas,bet tu,nuo kompo nepasitraukdama pili visa suda ant viso svieto,sustok atsipeikek,sprogsi,nueik i seimo viesbuti atsigaus sirdis ir siela,prisisauksi tu dievo kersto,jaubaisu ka tu isdarineji.

  Thumb up 5 Thumb down 0

 8. Nesuprantu, kodėl milinienė neieško kaltininko, kuris nužudė sūnų, o kabinėjasi prie žodžių. Juk kai suras kaltininką, tai ir sužinos, buvo jis iškrypėlis ar tik linkęs nusikalsti. Milinienė turėtų paaiškinti kodėl neaugino savo vaiką esant mažam, skaičiau kad buvo atidavusi į valdiškus namus o tik kai ištekėjo už milinio pradėjo augint. Jei tai tiesa, ar ne pati sugadinai, miliniene savo sūnaus gyvenimą? Nežinia, gal vaikų namuose koks iškrypėlis tenkino savo aistras, todėl ir buvo nepaklusnus savo motinai ir įtėviui, gal net ir iškrypėliu patapo? Palik Miliniene tu ramybėje tuos garbingus žmones ir ieškok sūnaus žudiko. Gyvenk Miliniene šventai, laikykis 10 Dievo įsakymų, elkis elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad kiti su tavimi kiti elgtusi ir tikrai būsi dar laiminga, o ne tik turtinga.

  Thumb up 17 Thumb down 6

 9. Pedu radijus katik pranase,kad pedofilijos (kurios nebuvo) byla jau istirta,todel svarbi pedofilijos (kurios nebuvo) bylos liudytoja Stanke ruosiasi isvykt i “uzsieni”.

  Thumb up 15 Thumb down 5

  • Nevaidink šaunuolį, kuris “supranta”, kokie visi kas palaiko Kedžių aukas ir teisingumą, yra “kvaili” Esi paskutinis durnius, iškrypėlis kuriam būtinai reikia svajoti apie dviejų mažū mergaičių prievartavimą, nes be tos svajonės gyventi nepajėgi. Matom mes tave kiauriai, iškrypėli.

   Thumb up 6 Thumb down 16

    • “Lietuvos RytoTV”taip pat pranešė vakar ,kad ruošiasi išvykti į užsienį.Tikriausiai susmirdę iškrypėliai panikuoja ir stengiasi pradanginti pagrindinę “veikėją” ir auką Iš akiračio…

     Thumb up 8 Thumb down 2

 10. 3-4 metu vaikui isgirstas vardas “Alvydas” gali skambeti kaip “Aidas” arba “Vaidas”. Pabandykite greitakalbe istarti zodi “Alvydas”. Ka girdite?

  Thumb up 8 Thumb down 4

  • kad venckiniai visada naudojasi svetimu vaiku, kaip skydu pridengdami savo nusikaltimus.
   vienu žodžiu, aplinka kalta, vaikas kaltas o ne diržiai, venckienės, gajauskaitės, piksasi, lobovai…

   Thumb up 4 Thumb down 18

 11. net uz smeiztus isgamom advokato nepasamdo? iskrypeliu gauja! gajauskaite ar dar sliauzioji?

  Thumb up 4 Thumb down 24

 12. gal tu Giedrute nelabai supranti situacijos rimtuma.Nepamirsk,kad tamsta mokejai buvusiai bendradarbei Kristinai tik 70 litu/men,gal tu galvoji,kad ..slovini..Dalyte,tai gali su savo darbuotojais,kaip nori,taip elgtis,kiek nori,tiek moketi/pamirsai Raseiniu grazuole,kad yra tokia mokesciu inspekcija,o del to ,kad anot taves Kristina ..senmerge..nenusimink,nuvaziuos i kaliuze ras kokiu tik sirdis geidzia.

  Thumb up 12 Thumb down 3

 13. 1- Drizius barasi su Goriene , pasitelkdami Apanaviciute. O Apanaviciute pyksta , nes jai mokejo po 70 litu per men. , ejo i visokias maudynes, Kristinos i kompanija neeme……2- seneliai Kedziai ir toliau skundzia ir skundzia , nori pasimatyt su anuke , bet nenori su anuku….3- Stankunaite ruosiasi isvykt is Lietuvos , ir jai laimes linki visi , kas netingi….

  Thumb up 0 Thumb down 2

 14. Aktualijos
  Kedžiai nepasiduoda: toliau reikalauja susitikimų su anūke

  Thumb up 17 Thumb down 2

  • nes mato, kad pasibaigė jų įteigimo galiojimas, jog vaikas neturi mamos, o tik šlykštynę melagę pedofilę laimą.
   vėl norėtų net žodį mama išmušti iš vaiko galvos.
   nepavyks.
   tegul reikalauja susitikimo su venckiuku

   Thumb up 6 Thumb down 14

  • Miliniene skundžiasi vyrui:
   – Mes niekur su tavimi neiname!
   – Gerai, rytoj nešiu šiukšles, pasiimsiu ir tave.

   Thumb up 17 Thumb down 2

   • mėgstu, kai venckiniai rodo svo lygį.
    o paskui stebisi, kodėl į juos nepalankiai žiūri žmonės.

    Thumb up 6 Thumb down 10

    • stanke ir abi sysako zmonos,wc kauskiene ir wc cernius,egzotinis ir zalimas,visos ciniskos kandraskos ir atvesaite.

     Thumb up 6 Thumb down 4

 15. O kiek kartu tu teista, tu visa laika pageltus nuo tulzies,melo,intrigu,taip tu butum laiminga,kad Aurimas suzlugtu,gi jisai vienintelis raso apie tavo prezidente ir siaip jis padeda zmonems,kaip tu dabar dziaugies,bet pagalvok ar kartais viskas neatsisuks pries tave,nuvaryti arkliai nenaudingi.Dar tave siutas ima kad Kristina pabego nuo taves.

  Thumb up 15 Thumb down 4

  • iš proto kraustosi, kad jų laivas skęsta :) gal šok per langą, tik nepamiršk parašiuto :)

   Thumb up 5 Thumb down 2

  • ekologę išmetė, o ne ji pabėgo.
   net ji pati skundžiasi, kad “atleido paštu”.
   todėl dabar ta senmergė ir drąskosi.
   kadangi tu jos fanas, tai ir pats matai, kad visose ekologės rašliavose tik jos šūdas pilamas ant kk

   Thumb up 4 Thumb down 6

 16. Sadeckas namą areštavo? juk dabar ir žmonos vardu užrašytą turtą galima areštuoti

  Thumb up 4 Thumb down 2

 17. Drižius putojasi :) cha cha cha :) galėtų savo teisininkės pasiklausti, kad kol teismas nepripažino, kad parodymai buvo melagingi, tol parodymai ne melagingi :) cha cha cha :)

  Thumb up 4 Thumb down 10

 18. a kur violetinių palaikymo komanda? Kur Skučienė, Malinauskienė ir kitos -ienės su palaikymo plakatais ir piketais????

  Thumb up 4 Thumb down 15

 19. tai ką sako Gajauskaitė, iš kur jinai ištraukė tą Vaidą ir kodėl susiejo būtent su Miliniu?

  Thumb up 6 Thumb down 10

  • kaip ir visi venckiniai fanai, ignoruoja faktus ir pliurpia standartinius venckinius šmeižtus.

   Thumb up 4 Thumb down 13

 20. teistas keturis kartus, ai su juo viskas aišku, tik keista, kaip dar nesėdi, matyt, turi stogą

  Thumb up 2 Thumb down 11

  • autore samoningai meluoja ir iskraipo faktus del Drizio teistumo. Jis teisme, kuriame ir GG dalyvavo, visai ne taip sake. Teistas buvo del melagingu Sadecko parodymu ir del tu parodymu net buvo teismo nurodymas pradeti prokuraturai tyrima, ko jie iki siol nepadare. Geda sitaip akiplesiskai iskraipyti faktus

   Thumb up 19 Thumb down 3

   • taip kad taip jis teisme sakė. tik kaip ir kiekvienas nusikaltėlis pridūrė, kad kaltas ne jis, kiti.
    ir jis ne teistas keturis kartus, op nuteistas keturis kartus už šmeižtus. teistas dar daugiau.
    tu aklai tiki užkietėjusio šmeižiko paistalas, pats šmeiži, o nenurodai kur čia straipsnyje melas.
    šmeižikai tik taip ir ginasi

    Thumb up 3 Thumb down 10

 21. FAKTAI- VERŽLUSIS VEIKSNYS
  Aš nekalbu apie tai, – buvo ar nebuvo pedofilijos faktas. Bet…Juk ir “violetinė komanda” gerokai supainiojo bylą, kompromituodama savo versijas,,,
  1. Iš pradžių buvo tik vienas įtariamasis. Buvo Kedžio skundai, buvo Kedžio nenoras atlikti bešališką ekspertizę ir t.t. Aišku, stebina ir teisėsaugos pernelyg didelis dėmesys įtariamajam, juk mirtingasis jau būtų “užkardytas”, o čia….Tačiau…Kodėl Venckienės aplinka po metų nuo “įvykių pradžios” nutarė “prisegti prie bylos” teisėją ir dar kitą asmenį? Kodėl? “Apetitas atsiranda beragaujant” ?…
  2. Toliau dar gražiau. Byloj yra Venckienės aplinkos narės ranka rašytas raštelis su “pedofilų ” pavardėmis…Taigi, buvo jau savivaldžiaujama, buvo sukurta kažkokia laukinė “pedofilų paieškos” strategija….O mistinio Aido “fotoroboto” kūrimas “pagal mergaitės pasakojimą”, o iš tikrųjų nuo Vaido Milinio nuotraukos, parūpintos kito “šeimos nario” ? Paskui tas nužudymas…
  Štai tokiame kontekste reikėtų nagrinėti ir šią bylą “Laisvam laikraščiui”. Kas čia buvo? “Visuomenės informavimo” apie “violetinės pedofilų paieškos rezultatus” forma? Tas Gajauskaitės straipsnis- savotiška “ataskaita” visuomenei apie tai, kas buvo sumanyta ir….?
  Na, o V.Milinio nužudymo bylos tyrimas tikrai pernelyg lėtas. Ar jis tik nepradėtas skaldyt į “epizodus” ? AR TAS LL STRAIPSNIS ŠIAIP SAU PASIRODĖ???? Būtų mano valia- PRIJUNGČIAU PRIE BYLOS !

  Thumb up 7 Thumb down 7

  • Labai teisingas pastebėjimas – tas straipsnis apie Vaidą ar Aidą turi būti prijungtas prie Vaido Milinio nužudymo bylos

   Thumb up 5 Thumb down 5

   • kokios dar nuzudymo bylos? taigi prokuratura nusprende, kad tai buvo savizudybe. Motina del to bangu irgi nebekelia, ji dabar uzsiemusi pusei Lietuvos smeizto bylas iskelt :)

    Thumb up 17 Thumb down 1

 22. Paskutini karta kartoju Dirziau,jeigu nenori tureti teistuma,del smeisto..susapnuok..tai ka reikia usakovui,truputi apibudinsiu ..usakova..-jis oligarchas,ir viena karta cazino taip ..prisiliuobe,kad ji teko vesti i Vasaros5,profilaktiskai patikrinti-supratai,jeigu..teisingai ..sapnuosi..manau netik,kad nenuteis,bet dar galesi,gauti is jo..arbatpinigiu.

  Thumb up 2 Thumb down 6

  • parašytų;
   visa lietuva, piliečiai, emigracija, dori žmonės, mes, tautas, canada, visi, kiekvienas, akela ir skučienė

   Thumb up 4 Thumb down 9

   • agrastus,konservatorius,lesbes,majorus,socialdemokratus,biurokratus.kontrabandistus,Miliniene,muitininkus ir keliu policininkus,kamsamolka ir Garneliene.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Nenorime, kad tas “Laisvas laikraštis” iš viso būtų leidžiamas….Tada ir Drižius mažiau teistumų turėtų…

  Thumb up 4 Thumb down 18

 24. Pirmiausia reikėjo baigti pedofilijos bylą ,o tik po to pradėti teismus su Gajauskaite ir Drižium,o tikriausia, jų ir teisti nereikėtų.Reikia skaityti interviu su danu Jan Vium “Po galais tai buvo atgrasu ir nedovanotina.Iš šio interviu matosi kas kalti.

  Thumb up 20 Thumb down 3

  • O tai kuo čia dėtas Vaidas Milinis? Kaip galima pateisinti tokius straipsnius?

   Thumb up 3 Thumb down 6

  • Paskaityk kitą interviu su tais pačiu danais. Lygiai prieš metus (2012.05.17). Gal suprasi kuo gyvenimas skiriasi nuo plasmasinės propagandos.
   Nors tada kaip tik turėjo lietis emocijos, jie absoliučiai šaltai aiškina, kad nieko nežino apie šią bylą ir net žodeliu neužsimena apie tos pačios dienos rytą, kai buvo vaikas gražintas motinai.
   “Danų specialistų požiūriu, jeigu taikių sprendimų paieškai trukdo galiojantys teisės aktai, juos būtina pakeisti naujais. Vis dėlto jie pripažino beveik nieko nežinantys apie konkrečią Garliavos pedofilijos bylą.
   „Mes nežinome šios bylos, nesame susipažinę su faktais, – sakė M. Martensonas. – Tačiau mes galime pasakyti, kad Danijoje sprendimus priimame kartu su tėvais, deramės su jais.“
   Danų socialinių pedagogų delegacijos nariai pabrėžė, kad Lietuvos socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje ketvirtadienį vykęs susitikimas nebuvo skirtas aptarti įvykių Garliavoje. Esą juos labiausiai domina bendra vaiko teisių padėtis Lietuvoje bei konkretūs projektai, kurie šiuo metu, bendradarbiaujant su kitų Šiaurės šalių socialiniais pedagogais, yra vykdomi Kaune, Jonavoje ir kitose vietovėse.”
   Tuo tarpu, praėjus metams, jis “atsiminė”, kaip emocingai reagavo, kaip vos nešaukė “sustabdykit tai”, kaip keikėsi net atsakydamas žurnalistui: „Fuck off, fuck off …”
   Nenuostabus toks atminties prašviesėjimas. Juk klausinėjanti žurnalistė bando teigti, kad danas kalba apie “Masinį valdžios smurtavimą Garliavoje..”, “smurtaujant prieš Garliavos mergaitę..” Tuo tarpu interviu nėra jokių dano žodžių apie smurtą Garliavoj
   Čia nuoroda į prieš metus buvusį straipsnį: clck.ru/8ejGA
   O čia nuoroda, kaip Danijoj įgyvendinami sprendimai. clck.ru/8ej7d

   Thumb up 4 Thumb down 6

   • O tu pats ar turi galvą,jausmus,meilę artimam,ar įsigilinai į žmonių mirtis šioje istorijoje????Ar norėtum būti vietoj Venckienės ,Deimantės vietoj,o galų gale kas kaltas šioje begalinėje istorijoje?Laimos Stankūnaitės ir nepavydėtina padėtis-tokia sistema ,aplaidumas ,abuojumas,pinigai ir dideli pinigai,tai va kodėl mus visus verčia ginčytis ir ieškoti tiesos.

    Thumb up 9 Thumb down 1

  • Venckiniai atmeta visus faktus.
   Net ir tą, kad ta byla jau baigta.
   Bet kuriuo atveju, jums niekas nesikeičia, nes kaldrytė vietoj smegenų leidžia tik rėkti – aš tikiu venckiene.

   Thumb up 9 Thumb down 9 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
3 patarimai, norintiems puikiai pasiruošti anglų kalbos valstybiniam brandos egzaminui
Kaip pasirinkti plautuvę virtuvei?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...