Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugsėjis 17 Penktadienis
 

Kaltinamasis A.Drižius įspėtas dėl teismo proceso vilkinimo V.Milinio atminimo paniekinimo po mirties byloje

2013-05-23 12:35 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (200)

Rūta Gajauskaitė ir Aurimas Drižius teisiami dėl Vaido Milinio atminimo paniekinimo po mirties. KK nuotr.

Vilniaus miesto apylinkės teismas ir vėl negalėjo pradėti nagrinėti „Laisvo laikraščio“ leidėjui Aurimui Drižiui bei buvusiai AT deputatei Rūtai Gajauskaitei iškeltos baudžiamosios bylos dėl Vaido Milinio atminimo paniekinimo po mirties, nes Aurimas Drižius per tris savaites nesugebėjo susirasti advokato.

„Aš manyčiau, kad teismas turėtų būti atidėtas“, – šiandien teismo posėdyje pareiškė kaltinamasis Aurimas Drižius. – „Aš esu nuteistas keturiose bylose, dėl įsiteisėjusių sprendimų mano visos sąskaitos yra areštuotos, todėl kreipiausi į Valstybinę teisinės pagalbos tarnybą, kad būtų skirtas valstybės advokatas“.

A.Drižius teismui sakė, jog bandė ieškoti ne valstybės apmokamo advokato, tačiau nesurado, nes neturi pinigų, o advokatai nesutiko atstovauti be atlygio ir palaukti apmokėjimo vėliau.

Teismo paprašytas išvardyti advokatų, į kuriuos kreipėsi, pavardes, A.Drižius paminėjo tik vieną – Ališauską.

Nors teismas prieš daugiau nei tris savaites padarė pertrauką būtent pagal A.Drižiaus prašymą, nes jis išreiškė pageidavimą baudžiamojoje byloje dėl V.Milinio vardo paniekinimo po mirties turėti advokatą, paaiškėjo, kad kaltinamasis A.Drižius per daugiau nei tris savaites kreipėsi tik į vieną advokatą, o į Valstybinę teisinės pagalbos tarnybą kreipėsi tik vakar – teismo posėdžio išvakarėse.

„Kaltinamojo pareiga buvo susirasti gynėją ir ta pareiga nebuvo įvykdyta. Kreiptasi tik į vieną advokatą, o dieną prieš teismo posėdį – į Valstybinę teisinės pagalbos tarnybą. Tenka konstatuoti, kad kaltinamasis nepadarė visko, kad susirastų advokatą“, – konstatavo teismas.

„Kaltinamieji, iš esmės vilkinate procesą. Daugiau posėdžiai nebus atidėliojami“, – pareiškė teisėja, padarydama byloje pertrauką ir A.Drižiui suteikdama dar vieną galimybę susirasti advokatą.

Rūta Gajauskaitė turėti byloje gynėją nepageidavo.

“Tai, kad teismo posėdis atidėtas, be galo skaudu, nes noriu, kad kuo greičiau tai užsibaigtų. Tai mūsų šeimai yra didžiulė kančia, nes tas visuomenės paniekinimas labai skaudžiai slegia. Norėjau, kad išaiškėtų, jog Vaidas neturėjo jokio ryšio su pedofilija. Bet kaltinamieji, kaip ir prieš vykusiuose posėdžiuose, manau, tiesiog vilkina bylą ir tyčiojasi iš manęs”, – po neįvykusio teismo posėdžio redakcijai sakė nužudyto Vaido Milinio motina Marija Milinienė.

Baudžiamoji byla iškelta pagal V.Milinio motinos Marijos Milinienės skundą dėl „Laisvame laikraštyje“ paskelbtos R.Gajauskaitės publikacijos „Aidas ar Vaidas?“. Šiame straipsnyje, išspausdintame „Laisvame laikraštyje“ neužilgo po buvusio Kauno apygardos teismo pirmininko A. Milinio sūnaus nužudymo, Vaidas Milinis siejamas su garsiąja Kauno pedofilijos byla – neva jis galėjęs būti mergaitės minėtas „Aidas“. „Labai vienodai skambantys vardai (Aidas bei Vaidas) ir 3-4 metukų vaikui turėtų būti neatskiriami“, – savo straipsnyje „Aidas ar Vaidas?“ apie buvusio Kauno apygardos teismo pirmininko A.Milinio įsūnio Vaido Milinio nužudymą rašė R.Gajauskaitė.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Yra žmonės, tipai ir tipeliai….Kai aš eilinį kartą ėjau pro patriotų kavinę, ėjau ten atsitiktinai,- patriotai man nurodė ateity rašyt tik į LL. Sakė, kad ten teisinės pagalbos reikės…Tai dabar ten mėginsiu tvarką daryti pagal atvaizdį savąjį…Jau visas mano kaimas mane skaito, va ! Aš juk baigiau tris aukštuosius, tuoj ketvirtą baigsiu..Bet tik va…Kai aš redaktoriui pasakiau, kad aš esu žurnalistė- mano redaktorių ištiko drugys….

  Thumb up 4 Thumb down 7

 2. KAIP APSIGINTI NUO NIEKIENO NEKONTROLIUOJAMŲ NEDESOVIETIZUOTŲ KOLABORANTŲ, TEISMO KLANO VAGIŲ IR NETIRIAMŲ TEISĖJŲ NUSIKALTIMŲ, MELO IR NETEISINGUMO? says:

  Prezidentė korumpuotą, degradavusią, posovietinę teisinę-teisminę sistemą viešai įvardijo KLANU, kalbėjo, kad teismai turi būti sąžiningi, objektyvūs ir nešališki, tačiau, niekieno nekontroliuojamas, melo ir neteisingumo KLANAS tebeegzistuoja.
  KLANAS TEISME PAVOGĖ MANO RAŠYTINIUS ĮRODYMUS – DOKUMENTUS, kuriuos aš įteikiau LVAT’ui. Į mano prašymus atstatyti bylose pavogtus įrodymus arba man juos gražinti, LVAT’o pirmininkas R.Piličiauskas ir jo pavaduotojai atsirašinėja, akivaizdžiai sukčiaudami, meluoja, pavogtų įrodymų man negražina.
  Generalinis prokuroras D.Valys, turintis išskirtinę teisę ir pareigą, netyrė mano skundo dėl dokumentus pavogusių teisėjų veiksmų, o VAT teisėjas Stasys Lemežis (buvęs sovietinis vyr. prokuroras) įteisino dokumentų vagystę ir neteisėtus prokurorų veiksmus.
  KLANAS nusavino nuosavybę, kurią statė mano tėvas „Katalikų kronikos“ bendražygis, pripažintas Lietuvos nepriklausomybės gynėjas – savanoris, televizijos studijos ir bokšto gynėjas, žydų gelbėtojas, KGB‘istų persekiotas ir terorizuotas, Valstybės apdovanotas ir pagerbtas ne vieno muziejaus stenduose.
  Remdamasis reikiamos galios registro dokumentais, teisingumo, aš ieškojau visose įmanomose KLANO pakopose: Registrų centro (RC) Komisijoje, Vyriausioje administracinių ginčų komisijoje (VAGK), Teisingumo ministerijoje (TM) ir visuose įmanomuose teismuose. Ginčijau akivaizdžiai suklastotus išvestinius RC dokumentus. Bylą tarp manęs ir TM, kurio sūnus T ministro patarėjas Tomas Baranovas, nenusišalinęs nagrinėjo buvęs Komunistų partijos nomenklatūrininkas, kolegijos pirmininkas Anatolijus Baranovas. KLANAS įteisino akivaizdžiai suklastotus RC išvestinius dokumentus.
  Tai primena pasakėčią „Vilkas ir ėriukas“ apie ėriuko bylinėjimąsi su vilku vilkų teisme.
  KLANAS tapo irštvomis nedesovietizuotiems kolaborantams KGB‘istams, komunistams ir jų giminaičiams.
  Prezidentės paskirtas LVAT’o pirmininkas R.Piličiauskas, nereaguoja į mano prašymą dėl teikimo procesui atnaujinti.
  R.Piličiauskas LVAT’o pirmininku paskirtas pagal Prezidentės vienasmenišką išskirtinę privilegiją, jis Seime neprisiekė, jo paskyrimo procedūroje Seimas nedalyvavo, todėl LVAT’as bylose ignoravo Seimo kontrolierių išvadas ir sprendimus, kuriais nustatyti RC direktoriaus K. Sabaliausko ir T ministro pažeidimai, jiems taikytos poveikio priemonės, tačiau besikeičiantys ne‘Teisingumo ministrai, turėdami įstatymuose įrašytas prievoles kontroliuoti RC ir Teismų vadovų administracinę veiklą, jų nekontroliuoja.
  Administraciniai teismai negina piliečio-žmogaus nuo valstybės institucijų tarnautojų savivalės ir biurokratizmo, bet dangsto dokumentų suklastojimo faktus, vykdo neteisingumą, dubliuoja bendrosios kompetencijos teismus, kuriuose taip pat nagrinėjamos administracinės bylos, mano atveju ginčijasi su jais dėl bylų teismingumo, stumdo jas tarp savęs ir vilkina nagrinėjimą. Būtina administracinius teismus panaikinti (reorganizuoti į bendrosios kompetencijos).
  Konstitucinis teismas nuolat pažeidinėja Konstitucijos 5 str. 3 d., aš neturiu teisės į jį kreiptis dėl teismų ir teisėjų įvykdytų Konstitucijos pažeidimų. Teismas netenkino mano prašymo kreiptis į KT.
  EŽT Teisme, TM deleguoti Lietuvos atstovai, mano pareiškimą cenzūravo.
  Esu beteisis prieš KLANĄ, kuris savo „vidiniais įsitikinimais“ pamynė Konstituciją, kitus įstatymus, teisingumą, sąžiningumą, savo garbę ir pareigas.
  IŠ NETEISĖS PADARYTA TEISĖ, NES NEDAVIAU KYŠIO.
  KAS TEIS TEISĖJUS IR VALSTYBĖS „TARNAUTOJUS“, MANE AKIVAIZDŽIAI APVOGUSIUS, KURIUOS AŠ BRANGIAI IŠLAIKAU?
  KAS GRĄŽINS LVA TEISME NEVIENĄ KARTĄ PAVOGTUS MANO ĮRODYMUS-DOKUMENTUS IR NUOSAVYBĘ, NUSAVINTĄ IŠ AKLO, VISIŠKOS NEGALIOS, BUVUSIO BEJĖGIŠKOJE BŪSENOJE, ŽMOGAUS?
  Atsiprašau už konkretų nevilties šauksmą tyruose.

  Thumb up 3 Thumb down 1

 3. Buvęs FNTT vadovas Seimo narys V.Gailius: Valstybės saugumo departamentas yra už Konstitucijos ribųnuotraukos (25)

  „Visus valstybėje informavau, kad yra šiurkščiai pažeidinėjama Konstitucija ir tai daro Valstybės saugumo departamentas. Tai sisteminis šios institucijos požiūris, ne vienkartinis atvejis. Tai yra struktūra, kuri nežinia ką veikia mūsų valstybėje, nežinia už ką atsakinga, neturi aiškių veiklos krypčių.

  Thumb up 11 Thumb down 1

 4. Skaitau ir skaitysiu tik Karštą komentarą. Tas laisvas laikraštis- idiotizmų kratinys. Laisvam laikraščiui mano kraštiečiai yra alergiški, nuo jo tik migrena prasideda….

  Thumb up 4 Thumb down 13

 5. Skaitykite laikrašti “karštas komentaras” popierinį variantą pats geriausias mano nuomone laikraštis Lietuvoje…

  Thumb up 3 Thumb down 11

  • ten dabar toks ekologės kliedesys, kad net justas pilyponis grabe iš pavydo vartosi.
   skaityti būtina

   Thumb up 4 Thumb down 10

 6. Aidas ar Vaidas – tai naturalus klausimas, kuris gali kilti kiekvienam žmogui, be to, dar pasvarstant apie 3-4 metų vaiką.Tai koks čia pasityčiojimas ar pažeminimas?Kitas dalykas, jei kas nors teigia, kad, va, tas Vaidas ir yra , būtent, tas pats Aidas.Ar Gajauskaitė yra taip teigusi?Art viešumoje žmonės nebegali aptarinėti įvairių variantų?

  Thumb up 12 Thumb down 3

  • Kai dėl tokių venckinių “pasvarstymų” nužudomi žmonės.
   Pagrindinis jūsų būdas – dengtis svetimu vaiku, naudoti svetimą vaiką kaip skydą savo niekšybėms ir nusikaltimams pridengti.

   Thumb up 6 Thumb down 14

   • “Kai dėl tokių venckinių “pasvarstymų” nužudomi žmonės.”

    Jeigu, kaip teigiama, straipsnis parašytas PO Milinio mirties, straipsnis su nužudymu nieko bendro neturi.

    Thumb up 12 Thumb down 2

   • 2010-12-11 nužudytas Vaidas Milinis
    2012-12-26 paskelbtas R.Gajauskaitės straipsnis “Aidas ar Vaidas”

    Jeigu datos tikslios (paties straipsnio jau nerandu), R.Gajauskaitės straipsnis išėjo jau PO Vaido Milinio mirties ir dėl jo mirties R.Gajauskaitė negali būti apkaltinta.

    Thumb up 15 Thumb down 1

    • niekas jos nekaltino nei dėl jokios mirties.
     kaltina už šmeižtą, mirusiojo paniekinimą.
     o žmogus kalba, apie to kius “svarstymus’, kad kažkas tiek ‘nusisvarstė”, jog nužudytas žmogus.
     bet kuriuo atveju, bandymas slėptis už mažo svetimo vaiko – irgi be galo šlykštus, bet venckiniams natūralus dalykas.

     Thumb up 4 Thumb down 7

 7. šioje baudžiamojoje byloje už šmeižtą galėjo būti teisiamas ir pikasas.
  snargliuodamasis ir liedamas ašaras, keliais šliaužiojo, atsiprašinėjo, žadėjo nebešmeižti, graudeno, kad žmona ligota, pensija maža tai nors taip vaistams prisiduria. nao rimčiausias jo “pasiteisinimas”, kad ne vaikas, o jis – pikasas – netyčia painiodavo “v’ ir”a”
  tai buvo pernai rudenį irt pikasas porą mėnesių tylėjo pirštą į šikną įsikišęs, kad net nepirsteltų.
  dabar vėl po truputį įsisiautėja, tik šmeižia gerokai atsargiau ir vis prikergia klaustukų, žodžių “galimai”, kas galėtų paneigt”, atrodo”, žmonės šneka”, perkopijuoja senus kitų šmeižtus..
  matyt, tikisi kad teisiamas nebus. o aš jam linkiu atsisėsti greta kolegų gajauskaitės, diržio ir kitų šmeižikų. nes tikrai vieną kartą prieis liepto galą, kad ir kaip savo šmeižtus maskuos.

  Thumb up 7 Thumb down 13

  • Jau seniai paskaitinėju panašias paskalas. Negi neįkyrėjo jas kartoti. Niekados nieko nesu apšmeižęs ir nesiruošiu to daryti ateityje. Jūsų viešai skleidžiamas chamizmas atskleidžia jūsų etiką ir mentalitetą. Apgailėtinas esate…

   Thumb up 15 Thumb down 4

   • saugai kaip suo kaula.
    vos spejo parasyt, tu iskart pliurptelejai savo peizaliuka.
    koks skirtumas ka tu cia anonimiskai apie save sapalioji, jei yra faktai.
    “Šioje byloje apklausta ir nemažai interneto komentatorių, kurie netrukus po V.Milinio mirties suskubo visam pasauliui skelbti, kad nėra jokios abejonės, jog 24 metų jaunuolis yra D.Kedžio ieškotas, bet taip ir nerastas trečiasis pedofilas.
    Vienas jų – Kaune gyvenantis pensininkas, savo komentarus pasirašantis Pikaso slapyvardžiu.
    Drąsus prie kompiuterio ekrano per apklausą vyras pasirodė esantis bailus. Jo rankos drebėjo, verkšlenančiu balsu jis aiškino, kad Vaidą pavadindamas Aidu netyčia suklydo.
    Vyras prašė jo nebausti, nes esą nebus kam prižiūrėti sunkiai sergančios žmonos.
    Pikaso likimas kol kas neaiškus. Jo parodymai analizuojami, po to bus sprendžiama, ar šiam asmeniui pradėti ikiteisminį tyrimą dėl šmeižto.
    Teisiamųjų suolas dėl šio nusikaltimo jau laukia kriminologe save vadinančios Rūtos Gajauskaitės. ”

    o galybe kitu tavo smeiztu ir klastuociu argumentuotai irodyta daugybes komentatoriu.
    tikrai apgailetuinai atrodai, koliodamas tuos, kurie atskleidzia tavol nieksiska esybe. apie tavo mentaliteta net sneket neverta.
    save isimylejes, be galo kompleksuotas narcizas-smeizikas

    Thumb up 6 Thumb down 13

    • CITUOJU: “Buvau tas, kuris vienas iš pirmųjų pareiškiau užuojautą V.Milinio tėvams ir išsakiau savo abejones dėl Vaido Milinio susiejimo su ” D.Kedžio istorija” . Kai viešumoje pasklido aiškinimai, kad Vaido vardas galėjo būti neteisingai išgirstas, komentare pareiškiau, kad su tokiais teiginiais ” nedera skubėti” , nes tam ” nėra jokių įrodymų” . Pritariau M.Milinienės ir A.Milinio spaudoje ir televizijoje išsakytai nuostabai apie tyrėjų vangumą ir nekompetenciją nustatant Vaido mirties priežastis. “

     Thumb up 5 Thumb down 4

     • kai šmeižikas “pareiškia užuojautą” – tai cinizmo viršūnė.
      vienintelis dalykas, ką tu privalėjai tuo atveju padaryt, nekiauksėt ir sėdėt uodegą pabrukęs, o ne demonstruot savo daugiaveiškumą.

      Thumb up 4 Thumb down 9

   • “Niekados nieko nesu apšmeižęs ir nesiruošiu to daryti ateityje.”
    Nors tu ir su kiaulės akytėmis, bet pasirodo turi neblogą jumoro jausmą.
    Prajuokinai. Ačiū

    Thumb up 5 Thumb down 6

 8. čia geras…. 4 kartus teistas? Leidėjas neturi už ką advokato pasisamdyti? Nu gal baikit jumorą

  Thumb up 5 Thumb down 12

 9. Didziausia pagarba Paskutiniam Mochikanui.
  O likusieji jau pagaidinti.Jau su Burokeviciute gieda Internacionala.

  Thumb up 7 Thumb down 1

 10. Turetu buti teisiama pirmiausia Miliniene,uz Venckienes ir kitu jos seimos nariu viesai pareiksta apkaltinima nuzudzius jos sunu.Teismas to nera pripazines.Ir antra byla jai turetu buti iskelta kartu su prokurorais,kurie siai “kovotojai” leido sifruoti ir persispausdinti pedofilijos bylos medziaga.Apie koki teisinguma,ir apie koki dar sazininga tyrima po viso to galima kalbeti? Mano nuomone,Miliniene zino kas sunaus zudikas ar zudikai,bet supranta,kad siuos paviesinus ,isaisketu labai daug neskaniu dalyku visos jos pacios seimos pusen.O kad vis giriasi,kad pati issiaiskino,tai kas jai neleidzia visa issiaiskinima pateikti prokurorams Juk visa prokuratura su ja,sujos vyru viena burna valgo ir viena sikna bezda? Pagaliau visa laika visose tv laidose,vis saukia as issiaiskinaui,bet as ne vieno zodzio negirdejau,ka ji issiaiskino.Man tiesiog ikyriai lenda mintis,ir kiek pamenu,tai pati motina ir pirmoji pagarsino ,sunu susiedama su pedofilija .Labai gaila,kad net ir cia teisingumo ne su sakaliu nerasi.O vistik,kada prokurorai iskels baudziama byla uz Vencku smeizta? Ar teisesaugoje pripazystamas futbolas i vienus vartus?

  Thumb up 18 Thumb down 6

  • užtenka pirmo sakinio.
   milinienė niekad nei viešai, nei neviešai nieko neapkaltino.
   ir tolimesnė tavo venckinė tryda paremta tik seniai nuvalkiotais venckiniais šmeižtais. tai vientelis ginklas, kuriuo jūs naudojatės gindami savo sektos vadaivą, visą nužmogėjusį venckakedyną ir venckinę tiesą.
   o paskui apsimetat nustebę, kodėl jus teisia už šmeižtą, mirusių niekinimą, klastotes.
   turėsi progą vėl stebėtis, kai tu ir tokie kaip tu etatiniai, sėsit į teisiamųjų suoplą

   Thumb up 8 Thumb down 11

 11. Ka pasake Ruta Gajauskaite,ta ir as pagalvojau.
  Nebezino zmones paprociu? Kaune?
  Prie vieno zmoniu neprileido atsisveikint su Nekaltuoju,antra laidojant mamyte berniuko portreta atsinese (nors bernas jau buvo nemazas).O kas juos zudo -chuntai “da lempy”.Net Apygardos teiseja?
  Tipo -lai kedofilai tiria…

  Thumb up 11 Thumb down 4

 12. Idomu kaip jis išsilaiko jeigu jam sąskaitos aręstuotos? Pažiurėjos kaip čia pavadinus i jo turinį – tai matosi Uspaskio morda remema ir Paksinkos Ir Imbrasėlio idomu kaip tie veikėjai tada moka – gal vokeliuose? tai tada turetu VMI FNTT pasidometi dėl neteisėtos veiklos?

  Thumb up 6 Thumb down 11

 13. toks įspūdis iš žiniasklaidos kad tik pati motina žemina savo sūnaus atminimą, gedinti motina taip nesielgia, ji gi pinigus iš nelaimės nori išspaust, begėdė

  Thumb up 16 Thumb down 4

  • Pagarba motinai, kuri kovoja dėl dergiamo sūnaus atminimą, o tą kontorą seniai reikėjo uždaryti

   Thumb up 8 Thumb down 12

  • tu čia gerai sukūrei.
   jei mama siekia apginti savo nužudyto sūnaus gerą vardą, tai tik kediniu supratimu, ji elgiasi blogai.
   mat kedžiai net piršto nepajudino, kad reabilituotų savo sūnų, nors prokuratūra oficialiai paskelbė jog turi daugiau negu reikia įrodymų, kad kedys žudikas. lygiai taip, rašydami pluoštus skundų ir pareiškimų, venckakedžiaui net nepypteli dėl kedžio žudikų paieškos, nors be perstojo bliauna, kad tas pedofilas nužudytas.
   tu, venckine šlykštyne, nurodyk, kokius pinigus mama spaudžia, jei ji nori tik šmeižikų nubaudimo, o ne materialinio atlyginimo.
   vėl analogija su vemnckiene. ji ėmė pionigus už mergaitės globą tol, kol uodegos neprispaudė, nors jos globa buvo panaikinta ir mergaitė gyveno su mama. ir dabar venckienė gauna po 6000 kas mėnesį (sumažintas atlyginimas + veiklos išlaidos), nors slapstosi nuo atsakomybės už nusikalttimus ir rinkėjams, seimui, lietuvai rodo špygą.
   susirask senius kedžius, venckienę ir juos gėdink.

   Thumb up 7 Thumb down 13

   • kas jau ten besuras koks pas ji vardas “geras” ar “negeras”,viska tik dievas zino

    Thumb up 3 Thumb down 3

    • o tu bandai įrodyt esas dievas, kaip ir visi venckiniai?
     jei pavestumėt tokius reikalus dievo teismui, tai nešmeižtumėt ir nebūtų žemiškų teismų.

     Thumb up 4 Thumb down 3

 14. Kiek kartu tave nuteise giedre uz smezta del sadecko,kiek jam ismokejai pinigeliu,bet paskui stebuklingai tie teistumai tavo ir ieskiniai buvo panaikinti,uz kokius nuopelnus lietuvai tau panaikintos visos bylos?

  Thumb up 13 Thumb down 2

  • pats supranti, kad šmeiži.
   bet šmeižtą bandai pridengti klaustukais.
   va matot, aš neteigiu, aš tik nekaltai klausiu. ar paklaust negalima, ane?

   Thumb up 4 Thumb down 8

 15. kaip čia dabar gaunasi? PVZ Rusijoje tiek kartu na ir yra jau Lietuvoje skaičiau net dvieju teistumų užtenka,kad pripažintų įpatingai pavojinga recidivista,o rusijoje jau kaip ir gaunasi “vor zakone” o čia “šmeižyk zakone?”:)

  Thumb up 4 Thumb down 8

  • “titulas” recidyvistas, “suteikiamas” ne pagal teistumų skaičių.
   reikia kad ne mažiau kaip tris kartus būtų nuteistas pagal tą patį straipsnį (pvz – už tris vagystes, už tris apiplėšimus….). ir ne pagal visus straipsnius nuteisti tampa recidyvistais, o tik už apysunkius, sunkius, ypač sunkius nusikaltimus.

   Thumb up 3 Thumb down 4

 16. Svarbiausia- kam dirba Drižius ir kas paskatino ‘kriminologę” Gajauskaitę parašyt tą šmeižikišką straipsnį?….

  Thumb up 5 Thumb down 10

 17. Tiek teistumų ir nrsėdi kas jis toks Gal stoga turi gera pirmakart gyvenime matau,kad tiek bylų teistumų ir nesėdi kas čia per asba?

  Thumb up 4 Thumb down 8

  • nežinau ar gyvatės,o jeigu gyvatės tai labai kvailos nes gyvatės buna gudrėsnės, čia manau galėtu buti kokios nors paveldėtos lygos simtomai – pagal visa tai kas toje šuvėje renkasi ir kokias nesamonęs peizelioja, manau save gerbentis žmogus tikrai ta mato ir supranta ir beleika tik nusišipsoti:) nes kaip sakoma ant lygonių pykti nereikia,o juos tik gyditi ir jiems padėti reikėtu…visalaika galima žmogu pažinti kuris turi problemų jis be galo aktivus viska supranta viska galį ir kas ne pagal jį jis begalo atsiduoda ta žmogu šmeisti juodinti ir visaip kitaip derkti….Ar jus nematote panašumų gerbemieji?

   Thumb up 2 Thumb down 6

   • tu cia gerai pavarei,pats budamas ligoniu ir aiskina,kad “ant ligoniu pikti negalima”,kada palatoj atjungs interneta?

    Thumb up 4 Thumb down 0

 18. Kristina turi teisini isilavinima ir puikiai zino, kad rasydama mela rizikuoja teismu, Kristina budama tiek laiko salia redaktores puikiai perprato ta asaba.

  Thumb up 9 Thumb down 7

  • gajauskaitė kažkada gavo kriminologo diplomą.
   tik praktiškai niekad to darbo realiai nedirbo, o jau 31-mi metai (nuo 1982), kai neturi absoliučiai jokio ryšio nei su kriminologija, nei su teise.
   tačiau tai netrukdo jai pa savo šmeižikiškom rašliavom pasirašimėti kriminologe, o “ekspertizes” daryti paskaičius venckinės raštus.
   apanavičiūtė kažkada baigė teisę ir turi tik teorinį studentišką supratimą apie teisę. taipogi niekad nedirbusi teisininkės darbo. bet pasirašinėja teisininke. tas jos teisinis supratimas – kvailiausi liapsusai ir begalė absurdų. vienas dalykas, kuri etnologė įsisavino, kuo dažniau rašyti žodį “galimai”. tuo ji ir tikisi pasiremti, kad rašo ne faktus, o – galimai nuomonę.

   Thumb up 7 Thumb down 9

 19. Nebludik – ir nevaidink,kad baigus mokslus,o gal papraciausiai tevelis padejo isigyti??? Manau turėtu teisėsauga atlikti isamu tyrima – nes isilavines žmogus tokių nesamonių nepaisto?

  Thumb up 2 Thumb down 6

 20. Kodėl teisininkė Apanavičiūtė nenori ginti jos paskvilius spausdinančio Drižiaus? Ar ji irgi nemokamai nedirba? O gal nujaučia, kad ir jai pačiai advokato reikės?…..

  Thumb up 8 Thumb down 14

 21. O tai jeigu nuteistas 4 kartus ir nuosprendžiai isiteisėje tai jau gal ir recidivictu pripažintas tas veikėjas?

  Thumb up 4 Thumb down 12

 22. Ponia Giedre, jei tiesa , ka raso Kristina apie tamsta , tai ar turamiai gali miegoti, prisidirbusi , kad net dvokia.Teko matyti per Drasiaus laidotuves, atrodei , kad esi KOVOTOJA uz teisybe, o po straipsnio Kristinos, aiskeja , kam dirbi.Dieve,dieve, kada nubausi visus isdavikus ir parsidavelius Lietuvoje, nes nesinori gyventi , todel irbega zmones i uzsieni. Teko skaitytitamstos straipsnius , kuriuose minedavai , kad gautos zinios is aukstupareigunu, tad aiskeja is kokiu. As manau,kad judo sidabriniai , niekam laimes neatnese , todel neatnes ir paciai .

  Thumb up 17 Thumb down 6

 23. Rūtai Gajauskaitėi ir Aurimui Drižiui – Stiprybės, kantrybės ir sveikatos….ten su ta kita nuskriausta puse viskas kaip ant delno, įskaudintai mamai ir pelėdžiukas yra pats gražiausias, ją galima suprasti, tik negalima suprasti prokurorų, kurie tą moteriškę kūrsto ir tuo laimingai naudojasi…gėda mūsų teisėsaygai kuri šitiek ir šitaip dirba, patys sudaro paslaptigiausias situacijas ir jų didvyriškai netiria….. :(

  Thumb up 20 Thumb down 6

 24. Na va, stengiausi, stengiausi jiems, o jų partija man net advokato neparūpina…Ir kam stengiausi, kokie jie vis dėlto nedėkingi….Daugiau neginsiu violetinių, vieni nuostoliai per juos…

  Thumb up 6 Thumb down 15

  • Venckienė papustė padus ir jai visiškai dzin, kad čia teisiamas kažkoks Drižius

   Thumb up 6 Thumb down 10

 25. giedrute pamiršo paminėti, kad aš teisme sakiau, kad nuteistas keturis kartus pagal melagingus sadecko parodymus, ir teismas yra nurodęs kelti byla sadeckui. tikras raudonas ruporas

  Thumb up 23 Thumb down 6

  • giedrute pamiršo paminėti, kad aš keturis kartus nuteistas ne už ką kitą, bet būtent už šmeižtus.
   savaime aišku, aš visada teisus, o mene apšmeižia kiti. tikras raudonas ruporas

   Thumb up 15 Thumb down 3 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
3 patarimai, norintiems puikiai pasiruošti anglų kalbos valstybiniam brandos egzaminui
Kaip pasirinkti plautuvę virtuvei?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...