Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugsėjis 17 Penktadienis
 

Kaip oligarchas B.Lubys „smaugia“ paprastus Lietuvos žmones

2009-09-04 12:57 | Politika | Komentarų (32)

Sotus alkano neužjaučia: B.Lubys maudosi milijonuose, o jo valdoma įmonė verčia badauti 'Raseinių statybos' darbininkus

Jūs statykite, o mes atsiskaitysime „kada nors“. Galbūt po pusės metų. Štai pagal tokį principą, pasirodo, dirba vieno stambiausių Lietuvos oligarchų Bronislovo Lubio valdomas koncernas „Achema“.

Pasirodo, oligarchui Lietuvos įmonės turi dirbti kreditan – už savo pinigus statyti, už savo pinigus mokėti statybininkams atlyginimus ir kantriai laukti, kol užsakovas – stambiausia Lietuvoje verslo grupė – teiksis atsiskaityti už jai suteiktas paslaugas bei pastatytus objektus.

Tačiau – statybos bendrovės finansinė padėtis priklauso nuo užsakovų. Ir jei užsakovas už objekto statybą neatsiskaito, tai ir vykdytojas – objektą statanti įmonė, neturi už ką sumokėti darbininkams atlyginimų. O jie juk turi šeimas, turi mažus vaikus, kuriuos, beje, reikia išleisti į nepigiai šiais laikais kainuojančią mokyklą…

„Tas prakeiktas, prakeiktas Lubys“, – verkė į „Karštą komentarą“ paskambinusi moteris.

Pasirodo, Viduklėje, Raseinių rajone, jau rugsėjo 26 d. bus pabaigti ir priduoti naudojimui koncerno „Achema“ narės „Agrochemos“ skystų trąšų laikymo sandėliai, o juos statantys darbininkai jau tris mėnesius dirba be jokio atlygio. Objektą stato UAB „Raseinių statyba“.

„Paskutinį kartą mano sūnus gavo septynis šimtus litų birželio mėnesį… O jis turi šeimą, mažus vaikus… Už ką gyventi? Už ką į mokyklą vaikučius reikia išleisti?…Nejaugi milijonierius Lubys neturi pinigų? Nejaugi jis galvoja, kad nereikia apmokėti už tokį sunkų darbą?“ – verkė moteris.

Ir iš tiesų, kaip gi neverks – jei ji yra pensininkė, o sūnus, sunkiai dirbdamas statybose ne tik darbo dienomis, bet kartais ir šeštadieniais („kad objektas būtų pastatytas laiku“), neturi už ką pamaitinti savo šeimos?

UAB „Raseinių statyba“: „Atsidūrėme tokioje situacijoje…“

UAB „Raseinių statyba“ generalinis direktorius Julius Daugiala, išgirdęs, kad jam skambina „Karštas komentaras“, iš karto nutraukė pokalbį: „Negaliu dabar kalbėti, vairuoju automobilį“.

Ką gi, skambiname bendrovės komercijos direktoriui Algirdui Gaurilčikui. Gal jis galės atsakyti, kodėl „Raseinių statyba“, statanti „Agrochemai“ trąšų sandėlius, nemoka savo darbuotojams atlyginimų?

Sužinojęs, dėl ko skambiname, A.Gaurilčikas atsiduso: „Gal jūs geriau paskambinkite gamybos direktoriui… Aš tikrai nieko negaliu pasakyti…“

Galiausiai komercijos direktorius vis dėlto prisipažino, kad sutarties sąlygos su „Agrochema“ buvo „labai žiaurios“: „Atsiskaitymas numatytas tik po pusės metų, kai bus pastatytas objektas“.

„Tačiau žmonės atlyginimų negauna. Už ką jiems maitinti šeimas, leisti vaikus į mokyklą?“

„Gal paskambinkite gamybos direktoriui…“

Skambiname.

„Nieko nežinau, skambinkite buhalterei“,- gamybos direktorius Virgilijus Damašauskas iš viso nesileido į kalbas.

O dar sako, kad trečias kartas nemeluoja…

„Laba diena, ar čia kalbame su Ele Dulkiene? „Raseinių statybos“ vyriausia buhaltere?“ – renkame jau ketvirtą „Raseinių statybos“ telefono numerį.

„Taip“, – patvirtina telefonu atsiliepusi moteris.

Paklausėme, ar „Raseinių statyba“ bankrutuoja, ar ne. Nes kas, jeigu ne buhalterė, geriausiai žino įmonės padėtį?

E.Dulkienė patikino, kad „Raseinių statyba“ tikrai nebankrutuoja.

„Tuomet kodėl darbininkams nesumokami atlyginimai?“ – pasiteiravome.

„Atlyginimai neišmokėti už birželio ir liepos mėnesį“, – į redakciją skambinusios moters informaciją patvirtino įmonės finansininkė.

„Bet žmonės tai sunkiai dirba, turi šeimas, vaikus į mokyklą leisti reikia, ką jiems daryti? Juk objektas statomas tai ne bet kam – „Achemai“. Ar čia „Achema“ nesumoka pinigų?“, – pasitikslinome.

„Taip, „Achema“ mus ir įtraukė į šitą baisią padėtį“, – patvirtino buhalterė.

Pasirodo, gegužės mėnesį su „Achemos“ koncerno nare „Agrochema“ buvo pasirašyta sutartis dėl Viduklėje esančios mazuto bazės rekonstrukcijos – ten turi būti įrengti skystų trąšų laikymo sandėliai. Buvo pasirašyta sutartis su „Nordea“ lizingu dėl franšizės suteikimo. Statybos darbai prasidėjo, o liepos 15 d. „Raseinių statyba“ gavo iš banko raštą, kad franšizė „Achemai“ nutraukiama.

„Ir viskas – objektą statyti reikia, iki rugsėjo 26 d. jis turi būti pabaigtas. Todėl, kad objektas būtų pastatytas laiku, darbininkams buvo nemokami pinigai… Čia mus „Agrochema“ įtraukė į tokią baisią situaciją…“ – „Karštam komentarui“ aiškino vyriausioji „Raseinių statybos“ buhalterė E.Dulkienė.

„Agrochemos“ skolos „Raseinių statybai“ – beveik 2,5 milijonų litų.

Taigi, oligarchas Bronislavas Lubys nori įsigyti Rytų Skirstomuosius Tinklus, norėjo dalyvauti „LEO LT“ projekte ir statyti atominę elektrinę, o jo valdomas koncernas neturi 2,5 milijonų litų UAB „Raseinių statyba“ už pastatytus skystų trąšų sandėlius atsiskaityti? Nejaugi milijonieriui B.Lubiui visiškai nesvarbu, kad dėl nesumokėtų už statybas pinigų žmonės neturi ką valgyti, o tėvai vaikų neturi už ką į mokyklą leisti?

„Agrochema“: „Paskambinkite vėliau“

Koncerno „Achemos“ grupei priklausančios „Agrochemos“ vyr.buhalterė, išgirdusi „Karšto komentaro“ klausimą, atsisakė pakomentuoti „Agrochemos“ finansinę situaciją ir atsakyti, kada bus atsiskaityta su UAB „Raseinių statyba“.

„Skambinkite generaliniam direktoriui“, – nukreipė visus klausimus į jį.

Pabandėme prisiskambinti ir jam. Tačiau…

“Šiuo metu generalinis direktorius yra išėjęs….“

„Atleiskite, bet šiuo metu pas jį pasitarimas…“

Turbūt supratote: „prašome paskambinti vėliau“.

Be jokios abejonės, skambinsime. Ir vėliau, ir, jei ne šiandien, tai kitą dieną. Skambinsime vėl ir vėl. Nes iš „Agrochemos“ generalinio direktoriaus Liudo Mediakšos tikrai norėsime išgirsti atsakymą: tai vis dėlto kada bus atsiskaityta su „Raseinių statyba“, kad šios įmonės darbininkai, statantys „Agrochemai“ skystų trąšų sandėlius, pagaliau gautų atlyginimą už savo sunkų vasaros darbą ir galėtų nupirkti duonos savo badaujančioms šeimoms?

"Karštas komentaras"

2009-09-04

Komentarai

 

 

 
 1. o jus atlikite zurnalistini tyrima- nueikite i VMI, VDI, FNTT ir ten tiesiai sviesiai paklauskite, kodel nieks nieko nadaro, kad vairuotojams mokama uz km, o ne kaip priklauso- alga + dienpinigiai. Gal jums duos aisku atsakyma, nes prof. pirmininkas negauna normalaus atsakymo, vairuotojui paklausus, taip pat nieko neatsakoma. Gal i zurnalista sureaguos kitaip. Visi zino apie Europos istatymus, draudziancius moketi uz km, o nieks nieko nesiima. Juk jau 10 metu vairuotojo alga nesikeicia- 1041 Lt ant popieriaus. O kokiais sumetimais leidziama darbdaviui vairuotojo dienpinigius susideti sau i kisene? Is kokiu lesu 10-15 vilkiku savininkai statosi ar jau pasistate pilaites, kainuojancias milijonus

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Pasidomėkit kas darosi mokestinių ginčų komisijoje, kaip vagiamas PVM legaliai ir su buvusių VMI darbuotojų pagalba.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Pats didziausias Lietuvos vagis. Prie Brazausko po seima vaiksciojo kaip po nuosava sklada. Lubys puse Lietuvos turto susikiso i nuosavas kisenes. Tokius kaip Lubi naikinti tada visi Lietuvos zmones gyvens geriau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Kaip oligarchas B.Lubys „smaugia“ paprastus Lietuvos žmones ?
  O ka jisai prismauges?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Zmogus realiai tiek daug uzdirbti ir turto tiek tureti kaip p. Lubys negali. Taip, sistema jam tai leido, bet jis turejo nesusigundyti ir neuzvaldyti visu zmoniu turto(atejom visi is sovietmecio, kur turtas buvo visu nuosavybe, o dabar kazkodel tik Lubio). Palaukime paties baisiausio-Dievo Teismo ir Bausmes. Tada pasidziaugsime, kad nesame lubiai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. O šiaip siūlau "Raseinių statyba" darbuotojams priduoti savo brangią įmonę atitinkamoms instancijoms už laiku nemokamą atlyginimą, kad ateityje žiūrėtų ant ko pasirašinėja.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Šitas geras "Buvo pasirašyta sutartis su „Nordea“ lizingu dėl franšizės suteikimo. Statybos darbai prasidėjo, o liepos 15 d. „Raseinių statyba“ gavo iš banko raštą, kad franšizė „Achemai“ nutraukiama.

  Ar gerbiamas žurnalistas žino, kas tai yra franšizė?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Esmė yra labai aiški: Raseinių statyba nemoka atlyginimų. O Lubio "agrochema" neatsiskaito už darbus. Kas čia ir kam neaišku? Kažkas atrodo skaityti nemoka.
  TISIOG LUBIUI NUSISPJAUT ANT ŽMONIŲ Jam tik svarbiausia, kuo didesni pelnai… Tai jo gyvenimo tikslas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. SUTARTĮ Raseinių statyba pasirašė, ar kažkas kitas už juos tai padarė ????? Kas juos privertė ją rašytis???? O sutarty – apmokėjimas BAIGUS DARBUS (ar net dar po pusmečio?), kas turėtų įvykti rugsėjo 26 d.
  PRIE KO ČIA AGROCHEMA, arba išvis – LUBYS ????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Nesuprantu – taigi parašyta: "Statybos darbai prasidėjo, o liepos 15 d. „Raseinių statyba“ gavo iš banko raštą, kad franšizė „Achemai“ nutraukiama." – Achema taigi ne prie ko, o va bankai, kurie ima ir pakeičia žaidimo taisykles sutarties vykdymo viduryje ir sujaukia visus pinigų srautų planus kažkaip straipsnyje ir liko nepaliesti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. kas užsakė šį straipsnį, juk jame tiesos tik tai, kad nebuvo išmokėtos algos. Kas ir kiek už tai sumokėjo, nes kitaip galvoti, žinant padėtį, neįmanoma. Nejaugi žurnalistė ***** tiek nesigaudo ekonominiuose dalykuose, kad rašytų tokias nesąmones. Ir dar: žinant, kad nebūtų atskleista parašyta komentaruose tiesa, manau, kad šis komentaras vėl bus greitai ištrintas kaip anksčiau visi kiti. Čia gali būti paliekamas tik žmogaus apdrabstymas purvu…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Laikas Lietuvą sudrebinti dideliais streikais,nes visko pertekę darbdaviai taip pat ir valdininkai besipuikuojantys savo turtais,atvirai tyčiojasi iš žmonių,piktybiškai nenorėdami mokėti už darbą daugiau nei minimumas. Minimumas turi būti nemažiau 2000 lt.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Esmė yra labai aiški: Raseinių statyba nemoka atlyginimų. O Lubio agrochema neatsiskaito už darbus. Kas čia ir kam neaišku? Kažkas atrodo skaityti nemoka.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. LIETUVOS RESPUBLIKOS

  ADMINISTRACINIŲ TEISĖS PAŽEIDIMŲ KODEKSAS
  vietoje to, kad samprotauti apie Lubio milijonus, pradeti teisi6kai sviesti visuomene

  II. YPATINGOJI DALIS

  Penktasis skirsnis
  41(4) straipsnis. Darbo užmokesčio apskaičiavimo ir mokėjimo tvarkos pažeidimas

  Darbo užmokesčio apskaičiavimo ir mokėjimo tvarkos, nustatytos Lietuvos Respublikos darbo kodekse, kolektyvinėje arba darbo sutartyje, pažeidimas –

  užtraukia baudą darbdaviams ar jų įgaliotiems asmenims nuo penkių šimtų iki penkių tūkstančių litų.

  Tokie pat veiksmai, padaryti asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio pirmojoje dalyje numatytus pažeidimus, –

  užtraukia baudą nuo penkių tūkstančių iki dešimties tūkstančių litų.

  Tyčinis darbo užmokesčio apskaičiavimo ir mokėjimo tvarkos, nustatytos Lietuvos Respublikos darbo kodekse, kolektyvinėje arba darbo sutartyje, pažeidimas arba darbo užmokesčio bei kitų su darbo santykiais susijusių išmokų, neįtrauktų į buhalterinės apskaitos dokumentus, išmokėjimas –

  užtraukia baudą darbdaviams ar jų įgaliotiems asmenims nuo dešimties tūkstančių iki dvidešimties tūkstančių litų.

  Tokie pat veiksmai, padaryti asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio trečiojoje dalyje numatytus pažeidimus, –

  užtraukia baudą nuo dvidešimties tūkstančių iki penkiasdešimties tūkstančių litų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Gal uir pasimečiau, bet komentaras, kuriame suabejojau žmogaus kreipimosi į ne tą adresatą tikslingumu – tai mano galva VALASTYBĖS reikalas – komentaras tartum dingo. Negerai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. dabar paaiškinti, kad tokia padėtis susidarė dėl to, kad, pasirašius sutartį ir pradėjus vykdyti darbus, bankas atšaukė pasirašytą finansavimo sutartį dėl paskelbto žemo Lietuvos reitingo ir draudiko neigiamo atsakymo.o "Agrochema" savo įsipareigojimą įvykdė. Matyt, žurnalistė nelabai "įkando" pokalbio esmę….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. bet tai juk netiesa. Žurnalistė rašo visai ne tą apie ką buvo kalbėta. Deja, tai jau ne pirmas atvejis, kai kalbi vieną, rašo kitą. Gaila…..

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Romas TGruodis 10, 2010 23:05Ar gali aklas vesti akla? Gali, iki pirmo gvoirio ar stulpo. Ar gali ko nors ismokyti uzguitas mokytojas? Gali, iki PISA tyrimo ar pirmo egzamino.Jei n?ra orumo ir savigarbos pasipriesinti visiskam marazmui valyti savaitgal? sur?dijusius suolus, tai kaip gali vaikai tokius mokytojus gerbti? O jei vaikai negerbia mokytojo, Nekaltinu mokytojos, tik nesuprantu.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Lubys yratas padaras, kuris iš Lietuvos ekonominio, socialinio ir politinio gyvenimo turi būti eliminuotas. Angliškai – fatcat, lietuviškai – pinigų maišas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Ponios ir ponaiGruodis 10, 2010 22:35Gyvename vuitialrame pasaulyje. Bendraujame virtualiai. Meil?s ieskome interneto platyb?se. Kartais pavyksta. Dazniausiai ne. Paskaitai spauda pats pasijauti esas virtualus. Isnyko ribos. Beveik visos. Buvusiu net bendrazmogisku vertybiu pavadinimai tapo keiksmazodziais. Vienas seim?nas profesorius l?kstai pasitycioja is ne profesoriaus kito seim?no. Trecia seim?n?-ministr? trib?noje, paploja. Mato visa Lietuva. Bet viskas galima. Viskas virtualu. Tik nevirtual?s jau ryto meta pavarge vaikai. Bet ir jie netrukus ?sid?ksta. Suspaudes talon?l? b?ga nemokamu pietu. Pavalgo. Laukia parvezant namo geltonojo angelo . Einu namo ir as. Palesinsiu paukstelius. Paskui ruosiuos kitai dienai. Ji tikrai ne virtuali. Ieskosiu kliju skylanciai geldai klijuoti. Gal ir gerai, kad dar galima prisiliesti ir prie tikrenyb?s

   Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Apie kokią sistemą čia kalbat? Mūsų milijonieriai neturi jokio padorumo, todėl taip ir yra.Jie galvoja, kad verčiau nupirks žmonai naujus perlų karolius, o vargšai darbininkai tegul juodos duonos pluta kremta. manau, kad raseiniškiams reikėtų gal pagalvoti, ar jiems ten reikalingi Lubio skystų trąšų sandėliai, juk pavojinga šalia gyventi…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Šventa vieta tuščia nebūna,jūs išmirsite ar emigruosite kiniečiai puikiausiai Lietuvoje augins Pekino kopustus. Jie tikrai didikų kapų neieškos ir jų kaulų su orkestru nelaidos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • bet tu tikari ?domias laidas zi?ri. Vakar ?sijungiu o ten EZOTERINIU mokslu daktar? kalba, parasiusi DISERTACIJA is chiromantikos ka jau mes cia paprasti mirtingieji suprasim

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • MokytojaKovas 31, 2011 20:44Ar direktorius be aiškios priežasties turi teisę aiotutdi mano grupes kolegei ? Tokiu būdu kolegei sudaromas didesnis pamokų krūvis, mano sąskaita.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Jūsų kalbos nieko nevertos – "Lubys,Lubys…Yra Lubys ar bus Bubys visvina bus tas pats. Juk susikūrėte sistemą,kurioje galima už atliktus darbus mokėti ar nemokėti arba,kaip rašote, "kada nors".Štai ir visos paslaptys.Neverskite be reikalo bėdų asmeniui,jei kalta sistema,kurios troškote.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Naujųjų buržujų ir išnaudotojų KREDO: jūs DIRBKIT UŽ MINIMUMĄ, o mes vartysimės jūsų dėka susikrautuose milijonuose, pirksim brangiausius automobilius, milijonus kainuojančias jachtas, statysimės pilis su videokamerom, atostogausim brangiausiuose pasaulio kurortuose, darysimės šimtus tūkstančių kainuojančias perteklinių riebalų nusiurbimo operacijas… Tik jūs neskaičiuokit mūsų pinigų…
  XX a. V-VIII dešimtmečiuose Vakarų valstybes purtė milžiniškos demonstracijos ir streikai. Tenykščiai ponai suprato: jeigu nepradės sąžiningiau dalintis pridėtine verte su dirbančiaisiais, kapitalizmui bus šAKĖS. Lietuviškieji bonzos šito dar nesuvokia. Jie net nesuvokia, jog puikuotis savo neregėta prabanga, didžiuliais turtais ir neribotomis galimybėmis visokiuose "stiliuose", "kosmopolitanuose", brangiai perkamose TV laidose yra tiesiog nepadoru, kai nemažai visą amžių dirbusių pensininkų galo su galu nesuduria.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Ka ir besakyt, po keliasdesimties metu LT nebebus, pensininkai ismirs, jaunimas uzsieniuose…bomzai ir vagiu(lubiu, uspaskichu, muntianu, …) liekanos liks, nes ne visi supranta, kad juos skriaudzia…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • na tai Lietuveles ealtis apsiprekino . Ne viena gyresi aukstuomenes moteryte kad prekinasi tik pas Gelaznika . Na koks ealtis. toks ir pardavejas, negi pirma karta nuo zagr?s gali atskirti originala nuo falsifikato . Seip . gaila man ju, kad mok?jo tooookius pinig?lius ir vaikasto su padielka

   Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
3 patarimai, norintiems puikiai pasiruošti anglų kalbos valstybiniam brandos egzaminui
Kaip pasirinkti plautuvę virtuvei?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...