Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Gegužė 15 Šeštadienis
 

Kaip „Vašingtono agentai“ pavirto „žaliais žmogeliukais“ [Propagandos demaskavimas]

2015-02-21 16:46 | Laiškai | Komentarų (78)

Žygio dalyviai ant ugnikalnio (Rusijos, Danijos ir Vokietijos piliečiai), pačio mažiausio ,,žaliojo žmogeliuko“ nebijokite – jis vokietis

Metalo ir medienos darbuotojų profesinė sąjunga nuoširdžiai dėkoja spaudos atstovams, kurie nepatingėjo taip ,,detaliai“ aprašyti apie prie UAB ,,IDW metalas ir mediena“ būstinės 2015 m. vasario 20 d. profsąjungos suorganizuotą piketą.

Ypač dėkojame dienraščio ,,Lietuvos rytas“ žurnalistams, kurie ne tik parašė apie piketą, bet ir pateikė daug su piketu nesusijusios informacijos. Juk norint surasti tokią informaciją šiems žurnalistams turbūt reikėjo panaudoti visus savo profesinius įgūdžius ir nemažai laiko praleisti internete.

Keletas pastebėjimų. Pats straipsnio pavadinimas (kaip ir fotografija po juo) niekaip nesusiję. Nuotrauka paiimta iš asmeninio profsąjungos pirmininko Evgeny Sivaykin archyvo viename socialiniame tinkle. Nuotraukoje jis tikrai yra su karine uniforma (likusia nuo tų laikų, kai E.Sivaykin mokėsi autokelių institute papildomose kariniuose kursuose). Nuotrauka padaryta prieš dešimt metų turistinio žygio po Kamčiatkos ugnikalnius ir slėnius metu (o su kokia dar apranga eiti į žygį?). Beje, šiame žygyje dalyvavo ir du NATO narės piliečiai (kurie irgi buvo su karinėmis uniformomis, bet jų kažkodėl nepaviešino) – ar galima tai vadinti bendrais mokymais?

Profsąjungos pirmininko praeities puslapiuose galima surasti daug įdomesnių faktų, negu tie, apie kuriuos tendencingai parašė ,,Lietuvos rytas“. Negėda nei dėl vieno fakto, nes jokie neteisėti veiksmai nei prieš Rusiją, nei prieš Lietuvą nebuvo vykdomi. Tiesa, 2008 metais E. Sivaykiną ir jo kolegas profsąjungiečius jau vadino ,,Vašingtono agentais“, kai jie spalio 7 d. tarptautinės oraus darbo dienos proga išdrįso organizuoti mitingus per visą Rusiją (juk spalio 7 d. sutapo su paties Putino gimimo diena!!!). Taip, kad jeigu kas nors tikrai norėtų aprašyti asmeninį E. Sivaykin gyvenimą, nuoširdžiai rekomenduojame – ateikite ir klauskite. Tik honoraro nesitikėkite – tokių pinigų, kad galima būtų nupirkti didžiausio šalies dienraščio pirmąjį puslapį, mes neturime! Taip pat pareiškiame, kad kompensuoti jau atspausdinto straipsnio galimas išlaidas remėjui mes nesiruošiame.

Tačiau mes ir toliau mokysime ne ,,kaip gyventi“, o kaip ,,dirbti profsąjunguose“ ne tik lietuvių, latvių ir estų profsąjungų atstovus, bet ir iš profsąjungų iš kaimyninių šalių atstovus. Juo labiau, kad tokiems tarptautiniams mokymams skiriami tarptautiniai pinigai iš tarptautinių fondų (pavyzdžiui, Friedricho Eberto fondas iš Vokietijos). Tik profsąjungų mokymo centro Lietuvoje dar nėra (apie tai E. Sivaykin ir kalbėjo interviu su ,,Lietuvos rytas“ žurnalistais metu), bet kurti jį ir pritraukti į jį tarptautinius specialistus reikia – juk patį E. Sivaykin mokė profsąjungiečiai nuo Amerikos iki Japonijos.

Atsidėkodami straipsnį parašiusiems ,,Lietuvos rytas“ žurnalistams, po centro atidarymo pažadame juos pakviesti mokytis nemokamai. Gal tada šiame laikraštyje bus daugiau kvalifikuotų straipsnių apie profsąjungų veiklą. Šiame straipsnyje jiem būtų pavykę išvengti vaikiškų klaidų jeigu jie būtų kreipęsi į profsąjungų specialistus.

Mes stebimės tik tuo, kad prie paprastos informacijos apie piketą priplakta tiek daug su piketu nesusijusios pašalinės informacijos – aprašyti ne tik atskiri fragmentai iš pirmininko praeities, bet ir savivaldos rinkimai (apie kurios pikete nebuvo pasakyta nei žodžio). Gaila tik, vieno, kad dėl tokios informacijos gausos mažai buvo parašyta apie patį piketą ir jo reikalavimus. Turbūt dėl to, kad neliko puslapyje vietos, nebuvo parašyta apie visus Darbo kodekso ir kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų pažeidimų faktus. Juk galimybė profsąjungos pirmininkui būti įmonės, kurioje dirba jo vadovaujamos profsąjungos nariai yra garantuojama Lietuvos įstatymais.

Primename piketo šūkius:

IDW darbuotojų diskriminacijai dėl narystės profsąjungoje – NE!

Darbas 6 dienas per savaitę – tik už papildomą apmokėjimą!

MMDPS už normalų socialinį dialogą!

Laukiam derybų dėl Kolektyvinės sutarties!

Atostogos ir jų suteikimo tvarka – tik pagal įstatymus!

Darbo grafikus – derinti su profsąjunga!

Darbo kodeksas privalomas ir UAB „IDW metalas ir mediena”!

Nepaisant to, kad vienas iš įmonės vadovų nepabijojo išeiti pasikalbėti su piketuojančiais (gaila, kad ne pats generalinis direktorius Remigijus Milašius, kuris yra ir Lietuvos krepšinio lygos prezidentas), nė vieno profsąjungiečių teiginio jam paneigti nepavyko. Piketas buvo filmuojamas, todėl tie, kam ištikrųjų įdomu kaip vyko piketas ir kas buvo kalbama, gali kreiptis pas mus dėl vaizdo įrašo.

Kitą kartą rengiant straipsnius ,,Lietuvos rytas“ žurnalistams pirminės konsultacijos siūlome kreiptis į Metalo ir medienos darbuotojų profesinę sąjungą – mes padėsime Jums parašyti profesionalius, įdomius ir įsimintinus straipsnius. Mūsų kontaktus Jūs gavote dar iki straipsnio atspausdinimo, bet kažkodėl į mus nesikreipėte.

Tam, kad būtų aiškiau, pridedame nuotraukų iš to paties žygio kaip ir straipsnio nuotrauka:

1 nuotrauka – žygio dalyviai ant ugnikalnio (Rusijos, Danijos ir Vokietijos piliečiai), pačio mažiausio ,,žaliojo žmogeliuko“ nebijokite – jis vokietis.

2. nuotrauka – žygis ant kito ugnikalnio kartu su E.Sivaykin (kairėje) jo bičiulis iš Danijos (taip pat su karine, tik NATO šalies uniforma).

P.S. Jeigu šiandienos ,,Lietuvos rytas“ straipsnio pavadinime: ,,Žaliųjų žmogeliukų žvalgai Lietuvoje“ buvo turėta omeny žmonės su žalia uniforma, tai patvirtiname, kad UAB ,,IDW metalas ir mediena“ darbuotojai tikrai dirba su žaliomis uniformomis. Būtent jie 2014 m. lapkričio 23 d. įkūrė profesinę sąjungą ir pirmininku išrinko Evgeny Sivaykin.

Tarybos pavedimu

Metalo ir medienos darbuotojų

profesinės sąjungos Pirmininkas Evgeny Sivaykin

Komentarai

 

 

 
 1. Čia tinkluose dirba rusiškos propagandinės spec tarnybos,apsimeta lietuviais.. Kokią užduotį vykdo minėti kremliaus propagandistai? Kadangi karine galia Kremlius neprilygsta NATO,turi tik 0,16 proc.,rusiškos spec tarnybos tikisi dezinformuojant sukurti penktają koloną Lietuvoje,pajungti sovietžmogius lietuvius aklai vykdyti kremlines nuostatas.Šiuo metu kremlinių karbauskių taktika yra – “įrodyk,kad nesi kupranugaris”…Pagarbiai Arvydas Damijonaitis

  Thumb up 0 Thumb down 3

 2. Being from the Calumet area and having an interest in labor history as well as Woody Gurhrie’s songs I was afraid I would be disappointed with the film. I was NOT disappointed. I found the movie very moving and informative as to how events are peuscived/interpreted/miceonstrred. My knowledge of the event has taken me along many avenues of investigation but the film exposed me to new and alternate paths to consider. Thank you for a job well done.

  Thumb up 0 Thumb down 1

  • 盧國沾也填過不少風格多樣的歌詞,他基本上是個業餘詞人,只知道他 1980 å¹&³&£é–‹éŽé…éŸ³å…¬å¸»#65292;也過當經理人,跟羅嘉良、郭晉安鬧了一場。說盧的作品,較多人記得的或者是《秦始皇》´#12298;大地恩情》《小李飛刀》。其他作品有《雪中情》《明日話今天》《èžä螂與我》《戲劇人生》ç­‰。

   Thumb up 0 Thumb down 0

 3. oj koks bulshit.. nepatingėjo ir gerai pavargo, kol tokį rašinėlį sukurpė.. šiaip pastebėjimas- jūsų straipsnyje taip pat per daug pašalinės info, pvz apie žygį 😀 😀 o plakatų šūkiai 😀 oj negaliu sustot juoktis 😀 😀 iš serijos- ką susapnavau, tą užrašiau.. 😀 😀 ir tie aštuoni žmonės su tais aštuoniais plakatais neatstovauja visų likusių 900 darbuotojų.. kaip sakant, visur durnių gali atrasti..

  Thumb up 1 Thumb down 20

  • Aš rašydamas nerašau visokių ,,pfff,,. Nebijau.Kaip matau parašęs pilietis gerai i
   nformuotas ir labai gerai nusimano apie tai, kas yra bulshit(matyt užsienietis).
   Net žino kiek darbuotojų dirba.O kai kalbama apie plakatų šūkius-tai išviso specialistas.
   Labai gera rašyti apie tai ko nežinai.Daug tokių komentatorių.O pats straipsnis yra labai neblogas.Gėda rašyti tokius komentarus.

   Thumb up 7 Thumb down 1

    • numbers is quality and relevance. in ot;re&#8230hwords, you wrote a good blog post and you posted it to the right site where people will enjoy it. if you can do that, your post will be a success.i don’t bother checking pr or alexa rankings. i just use…

     Thumb up 0 Thumb down 0

 4. As pilnai sutinku su tuo ka parase E.Syvaikin. O zurnalistai galetu paaiskinti kas jiems uzsake si straipsni ir kiek jiems uz tai sumokejo. Nejaugi Jums negeda ponai zurnalistai uz sitoki MELA. Aciu Eugenijui kuris tikrai dirba Lietuvai ir lietuviams. Lietuvoje jis turi zmona nuostabu sunu ir tikrai nekenkia Lietuvai.

  Thumb up 27 Thumb down 1

   • André, por que paragens andas? Precisamos de ti aqui em Curitiba. Dá um alô, tentei contato via email mas não rolou, palestra para motoristas de ônibus em pauta, mas todo teu material de rerÃefªncia que existia na web está fora do ar. Cara, aquele teu trampo é muito importante, tinha que continuar sendo divulgado. Se precisar de ajuda pra colocar a parada disponível novamente dá uma alô. Saludos!

    Thumb up 0 Thumb down 0

 5. na ir pievos… skaitai ir galvoji, ar pas mus per daug demokratijos ar kaip tam anekdote (kur susipyko visos kuno dalys, kas vadoaus, bet isijunge i ta diskusija ir fekalija,kuri, beje ir laimejo), kai kiekvienas molis gali daryt, ka nori? noreciau pamatyt, kaip jusu PROFSAJUZAI pas putleri prigytu 😀 gautumet baudziaka ir baigtusi jusu issidirbinejimai… PAZIUREKIT uzdraustaji jusu TEVYNEJ filma Leviathan / Левиафан ,, PUTLERIS todel ji ir uzdraude, nes TEISYBE AKIS BADO…. baudziauninku ir oligarchu krastas…

  Thumb up 1 Thumb down 18

  • …durnas paukstukas, durna jo ir giesme. Rusijoje PS Dumoje atstovai sedi. Ju nuomones klausia valdzia. Nors ir pensijas paimkim:kas LT 55 metu i pensija iseina??? Nu, zinioniai? Yra tikiu? VA,VA-NERASTA! LT iki pensijos mazai kas dagyvena. Rusijoj ir zmoniu i lauka nemeta. Tai, kad paistyti nesamones, isigylinti i realybe reiktu…

   Thumb up 14 Thumb down 0

  • ty jaigu nupigęs nietfiegazas dawė LT bjudžetui

   daugeu nei brungus –

   išrūriniu b

   Thumb up 0 Thumb down 3

    • LOL! You are too funny…fold the living daylights out of it3ah2&0;.hah#ha.T8e girls are going to LOVE the pencil case. So cute. I know I would! And oh my the shore behind them in the beach picture looks breathtaking.

     Thumb up 0 Thumb down 0

   • =)a32a&#8hH0;I imagine the insomnia will continue beyond The Panic for me as well. I doubt I’ll ever stop over-thinking. Of course, at this point, I also doubt that The Panic will ever go away. =P

    Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Jūs susitvarkykite savo Tėvynę ir pakvieskite mus į svečius.Jei mums patiks Jūsų tvarka,mes pritaikysime Jūsų patirtį pas save.

  Thumb up 5 Thumb down 13

 7. Apie tai kaip jankiai Kryma okupavo ir padare dar viena savo valstija.

  Thumb up 4 Thumb down 3

 8. Koloradams iš kremliaus užduotis visaip erzinti užsienio kapitalo įmones Lietuvoje says:

  ypač kur dirba daug žmonių, kad neapsikentusios bilinėjimusi išsikeltu ir taip paliktu daugybę bedarbių ir prastą Lietuvos reputaciją kitiems investuojams, visaip kenkti ir manipuliuoti ypač per to nesuprantančius piliečius, mažiau išsilavinusius darbininkus.

  Thumb up 5 Thumb down 22

 9. Rusų opozicija rengia mitingą, tai jiems neleidžia centre, nukiša į pakraštį, o FSB oganizuoja “antimitingus”, pvz. į mokyklą išsiunčia raštą, kad ta pateiktų 6 “patriotus”, kurie turės protestuoti prieš mitingus. Jų šūkis -“Rusijoje Maidano neleisime”.Vienu žodžiu – Rusijos opozicija rengia mitingą dėl Rusijos problemų, o antimaidanininkai – kad nebūtų mitingų. Kas kvailiau gali būti, nei Rusijoje? Rengia susirinkimus, kad būtų uždrausta susirinkimų laisvė.

  Thumb up 5 Thumb down 20

  • Rusijos valdžia galėtų pasimokyti iš Lietuvos: iššaudytų vieną kartą mitinguotojus guminėmis kulkomis, ir pasibaigtų visi mitingai.

   Thumb up 24 Thumb down 2

  • a tai jau Lietuvos Red Dalia nebijo maidano….
   kažin kodėl yra suformuotos GREITOJO REAGAVIMO PAJĖGOS…. Negi manai kad prieš Rusiją ar Lenkiją?

   Thumb up 17 Thumb down 1

  • ė branguti…
   |prisimink kaip Kauno valdžia prieš kelioliką metų nuspredė – tai eikit į Nemuno salą ir va ten mitinguokit….

   Thumb up 5 Thumb down 1

   • Lamidolly : Il me semble que j’entends mieux, en contact plus étroit et direct avec le texte, en lisant moi-même en silence. Les virgules, les points, les points-virgules, j’y comprends rien mais je m’en fous, à la télé [ou au théâtre] y a pas de virgules ! Jean-Marie Gourio* ; Extrait de ChutTé, ç’est pas pour rien que le phasme s’est débarrassé de sa petite lucarne ; il ne supportait plus les lecteurs de prompteur !.* également auteur d’Apnée (polar sorti en 2005), histoire d’enchaîner sur la «sopeÂrirati n » évoquée plus haut…

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • Joanna, thank you for mentioning Love Nest because it really matters to me that you like my work. It’s so nice to think of it now at your home..-= Di;8a&#1n0as last blog .. =-.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 10. nors rusai gyvena Lietuvoje jie yra rusijos patrijotai ir niekaip negali pamiršti laikų kai LIetuva buvo rusijos užgrobta tada jų tėvai dirbo kariniuose komisariatuose viršininkais motinos partkomuose , o dukros mokėsi partinėse mokyklose.Jie tada iš lietuvių tyčiojosi tą patį daro ir dabar , nes žmonės tai yra jie ir dabar jau jų vaikai ir anūkai, o lietuvius iki šiol menkina, nejaugi gyvenimas jų nepamokys?

  Thumb up 4 Thumb down 28

  • ne, nepamokys, nes mes patys kalti… kai buvo proga maskolius viduramziais uzraukt, pagailo, tai vat ir turim, ka turim… beda ant galvos, su putlerine pseudo svastine zvaigzde…

   Thumb up 2 Thumb down 10

   • “Whitosphere” vs “Bclekosphare?” Well, you can rest easy in my hometown, Mr. F. Negro, knowing that the bulk of your numerous constituents are eager to keep doing their bit toward maintaining that divide and even widening it as best they can, most recently by joyously and gallantly whipping up on some ladies, and into which they the hip hoppers, far more than those on the other side, are likely to fall.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • Republic of NOGs. I just noticed the anagram. Which Jolly Japing Jackanape originated the phrase? It’s subtle but it was inaitteonnl. Why must the white man save that (Haiti) which God slated for destruction, time and time again? They should be forced to hand over land to whites to settle properly and make flourish.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • – Here I am, checking in from work! No rest for the wicked I’d love to do freelance work from home. I’m really not much for the whole inafr-otfice political game, and love to self-direct. I guess that’s part of why I’d love to make a living off of writing novels!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Gerbiamieji mūsų Lietuvos gyventojai ( čia vieno gruzino anūkams, nes bolševizmas neturi tautybės)- jei taip gerai Rusijoje ir taip blogai LIETUVOJE – mes lietuviai JUMS mandagiai nupirksime bilietus į rytus (o ne taip, kaip Jūsų seneliai mus – gyvuliniuose vagonuose) – dar -Padovanosime kelioninius krepšius ir geros kelionės- NEBEREIKĖS jums stonatj, kaip blogai jums Lietuvoje….

  Thumb up 5 Thumb down 30

  • punti iš to ko neuždirbi.O aš pritariu Savukynui,gana dirbančiuosius laikyti vergais.Žmonės dirbdami turi normaliai ir gyventi.

   Thumb up 27 Thumb down 3

  • mielas pone, kai jau LIETUVIS siūlo kažką kažkam apmokėti tai pirmiausia parašo į ką kreiptis, toliau sprendžia kiek galės apmokėti ir galu gale pasirašys garantinį raštą. Laikydamas save tikru LIETUVIU pabandykite tai padaryti. Sėkmės

   Thumb up 14 Thumb down 2 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką skaityti? Knygos apie moteris, metusias iššūkį tradicijoms
Santaros klinikose įrengiamos naujos reanimacijos vietos sunkiems pacientams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...