Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 17 Trečiadienis
 

Kada maudysimės naujajame Pagėgių baseine?

2021-01-08 16:04 | Naujienos | Komentarų (12)

Pagėgių baseiną atidarys tik... prieš rinkimus?

Motiejus Sinkevičius

Dar 2016 metais, vykdant Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą „Dėl švietimo įstaigų modernizavimo programos patvirtinimo“, Pagėgių savivaldybės taryba nusprendė rekonstruoti Pagėgių pradinės mokyklos pastatą ir naujame 611 kvadratinių metrų priestate įrengti baseiną bei sporto ir reabilitacijos patalpas.

Tais pačiais metais iš Švietimo ir mokslo ministerijos sugebėta pritraukti 103 tūkstančius eurų šiam projektui. Likusias lėšas įsipareigojo skirti Pagėgių savivaldybė.

Priestate turi būti įrengta 15 metrų trijų takelių baseinas, baseinas ikimokyklinio amžiaus vaikams, treniruoklių salė, reabilitacijos patalpos – garinė pirtis ir sauna, masažinė (jacuzzi) vonia. Tai pat vaikų žaidimų kambarys su kitomis būtinomis patalpomis plaukimo ir reabilitacijos funkcijomis vykdyti.Pagal pirmuosius pažadus baseinas jau turėjo veikti 2018 m. rugsėjo 1 d. Vėliau, kuluaruose buvo kalbama, kad apie 2019 m. pavasarį. O po rinkimų buvo pareikšta, jog darbai sustojo ir laukiama naujų rangovų.

Šiandien prieš akis jau 2021 metai, o baseinas taip nepajudintas ir stovi. Čia apsilankius, kiekvienam akivaizdu, jog didžioji dalis darbų jau padaryta, trūksta, kaip liaudies išmintis byloja, „Marytės plauko“. Tačiau jokių žymių, jog darbai vyksta nėra.

Kada galėsime maudytis naujajame baseine, paklausėme savivaldybės vicemero Edgaro Kuturio.

„Planuojame kitais metais biudžete numatyti lėšas darbų pabaigimui. Buvome numatę ir šiais metais, tačiau konkurso nugalėtojai norėjo dvigubai didesnės sumos nei numatyta, todėl ir nepabaigėm”, – sakė vicemeras.

Paklaustas, kiek dar pinigų reikia, E.Kuturys tikslios sumos neįvardino: „Skaičiuojam, kad užbaigti reikėtų apie 150 – 200 tūkstančių. Kiek ta kaina skaičiuojamojoje programoje pakils ar nepakils, iki kitų metų negaliu pasakyti, bus matyti“.

Pagėgiškiams geriau maudytis važiuoti į Šilutę?

Sunku įsivaizduoti, kaip norintys išmokti plaukti pradinukai, arba vakare po darbų pasisveikatinti nutarę pagėgiškiai šoks į autobusus, kurie nevažiuoja, arba į automobilius ir važiuos 40 km į Šilutę arba 30 km į Tauragę maudytis, o po to atgal.

Tačiau Šilutėje gyvenantis Pagėgių savivaldybės vicemeras Edgaras Kuturys paatviravo, jog, jo nuomone, tokio baseino Pagėgiams išvis nereikia: „Mano komentaras būtų, kad Pagėgiams baseino tikrai nereikia, aplinkui statosi visi tuos baseinus. Manau, tai turėtų vykti regioniniu principu, vieno baseino užtektų visam regionui, kad tik išsilaikytų. Tačiau kadangi jau jis pradėtas, tai pabaigti statyti reikėtų“.

Maudysimės per rinkimus

Kada visgi galėsime jau maudytis beveik pastatytame baseine? Pasak E. Kuturio, “tikrai norime kuo greičiau pabaigti ir, kaip žinote, covidas truputį gali sujaukti planus, tačiau per metus ar du pabaigsime, tikrai iki naujų rinkimų baseinas bus atidarytas“.

Taigi, mieli skaitytojai, naujausias pažadas – kitų rinkimų naktį galėsime sutikti Pagėgių baseine. O nuo „Karšto komentaro“ redakcijos norime politikams palinkėti – pažadus įgyvendinti operatyviau, nes supykę gyventojai besimaudydami naujajame baseine gali netyčia ir valdančią daugumą „paskandinti“…

Komentarai

 

 

 
 1. Atrodo,kad atėjo gelbėtojas Kęstas y Pagėgius išsitraukė iš savo kišenės ir atstatė,išgražino,darbo vietų sukūrė dahują PagėgiuoseBažnyčią pastatė vargšas kiek vargo,bet liko ir jam Rūmus išsistatė,ne durni žinom! Ant galų galo dar kaip kiaulė ant altoriaus užsiropštėper mišias pasėdėjo!Kuturys kaip povas po Pagėgius vaikštoTegul vaikšto ir Kęstas kas jam neleidžia,tik kad jau kaip nuplikęs,apipešiotas gaidys atrodo!!! Nėra y ką jau net mergom akių paganyt

  Thumb up 72 Thumb down 2

  • Puiku. Lai tegul Kuturys be vaikščiojimo, kaip mini ne savo pinigais kažką pastato Pagėgiuose, sukuria ar išvis ką nors padaro. Tegul pavargsta, nes pakolkas apart pituho išvaizdos jokio turinio nėra nei pas jį nei pas jo galu varomus gerbėjus.

   Thumb up 72 Thumb down 1

 2. Kad Kuturys nepradėjo baseino tai supratome. Ir kad užbaigt jis jo nelabai nori irgi supratome. Ir pridedant – Kuturys tiesa pasakius nieko nepradėjo, nieko nepastatė, nieko nepritraukė. Visa jo veikla tai politinė kekšystė ir vaikščiojimas Pagėgių gatvėmins kaip pasipūtusio ir susireikšminusio gaidžio po vištidę.

  Blogas tas Komskis, geras ne mano reikalas, ne mano jis tėvas…. Bet padarė Pagėgiams daug. Ir gatvės sutvarkytos ir kultūros namai ir bažnyčia ir arena ir renovacijos pastatų… tas pats baseinas pradėtas jo ir t.t.. Tiesa pasakius broliukui kuris ilgus metus buvo meru kaip Kęstas buvo Seime, nepasakyčiau kad taip sekėsi… Jei ne tas pats Kęstas vargu ar čia apskritai būtų ka nors dares… Turbūt todėl Virgis ir dabar puikiai darbuojasi su tuo pačiu Kuturiu būdamas administracijos vadovu. O šiaip ne mano reikalas kokie Komskio pinigai, aš svetimų nemėgstu skaičiuot. Žinau, kad Pagėgiams padarė daug, kitos tokios savivaldybės panašaus dydžio ir statuso dar akmens amžiuje palyginus su Pagėgiais gyvena…

  Thumb up 72 Thumb down 3

 3. Nu jau nu jau! Kuturys nepradėjo to baseino visų pirma,o visų antra jūs tikrai tokie buki visi ir naivūs,manydami,kad čia šitos valdžios kaltė bėl visų šitų baseinų,komunalinių ir t.t Meras ir nauja valdžia be Komskio Kęsto nagų suleistų y valdiškus pinigus nėra nė poros metų kaip dirba! Viceras tuo labiau,jau matau vaizdą kaip po poros metų lakstys gerasis Komskis girdydamas kaimiečius,juk tas tai nemoka gyventi be valdiškų eurų!!!

  Thumb up 72 Thumb down 2

  • Viceras puikia vadovavo Juridiniam skyriu prie Komskio ir jo pavedimus vykdė. Meras amžinas Komskių aministracijos direktorius. Administracijos pavduotojas- buvo ilgametis TT koalicijos pratneris. Ka čia tu š… mali, brangusis?

   Thumb up 72 Thumb down 1

 4. Dar tokio, veikėjo kaip Kuturys, neesu mates 😀 Jau visus išbandė ir darbiečius ir liberalus ir kiek girdėjau laisvės partijos steigimą organizavo žmones ir komitete buvo, dabar jau valstietis 😀 tiką keikė visus valdančiuosius, o dabar su jais kartu naikina Pagėgius

  žodžiu prastitutė kaip reta 😀

  Thumb up 72 Thumb down 1

 5. Grybą pjauni Kutury, rinkėjų nebeturėsi sekantiems rinkimams. Po sekančių rinkimų neši,, MIELES” pats iš savivaldybės,kai nieks už tave nebebalsuos.
  PAGĖGIAI patys jį išsirinkote su didžiuliais pažadais!

  Thumb up 72 Thumb down 1

  • O tu tai kankiny garantuotai Komskio pakalikas ir balsavai nes 10e gavai už šikinyko kampo!Tokie pimpagalviai ir bybianosiai lb dievina tuos dievukus kurie juos valdo ir nuperka! Pats nešk MIELES kokio velnio tupi Pagėgiuose jei taip blogai

   Thumb up 72 Thumb down 3

   • Tik neprdėk aiškinti kam kur gyvent.
    O tiesa pasakius Kuturys pats vedžiojo žmogelius už parankių į rinkimines apylinkes. Matyt patį irgi vedė. Žiūrėk laikai tokiems kaip pačiam pagerės, laisvės partija gėjų santuokas priims, galės tave kuturys ne tik iki apylinkės atvest, bet ir į civilinės metrikacijos skyrių.

    Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Kažkur skaičiau, kad Smetonos laikais mokyklą pastatė per 1 metus 😀 Nebuvo nei betonvežių. nei prfratorių, makitų ir ko tik nori :DDD

  Dabar priestatą mokyklos stato nuo 2016, jau 2021, žada per rinkimus kitus baigt t.y. 2023 😀 Nevykėliai ir lūzeriai visiški :DDD Gėda

  Thumb up 72 Thumb down 1 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Elektriniai katilai plačiam pasirinkimui
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras