Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Gegužė 28 Ketvirtadienis
 

Kačinskis nusižudė?

2010-04-19 08:57 | Komentarai | Komentarų (36)

Lenkijos prezidentas L.Kačynskis su žmona žuvo praėjus kelioms dienoms po to, kai, atvykęs į Lietuvą, bandė daryti spaudimą - kad Lietuvos Seimas įteisintų lenkų rašybą (president.lt nuotr.)

Klausantis mus valdančios kolūkiečių nomenklatūros atstovų virkavimus per televizijas, skaitant didžiausių Lietuvos dienraščių komentarus, susidaro įspūdis, kad Lenkijos prezidentas Kačinskis su visu Lenkijos elitu buvo tiek įžeisti Lietuvos Seimo atsisakymo įteisinti lenkų rašybą Lietuvių kalboje, kad visi vienu kartu ėmė ir nusižudė. Todėl dabar Lietuvos Seimas privalo atitaisyti savo klaidą, kad tik, neduok Dieve, visi kiti lenkai nenutartų tapti kamikadzėmis.

Šiaip tai jau darosi nebejuokinga. Tai, kad mūsų prezidentė nevyko susitikti su Obama vien dėl to, kad Kačinskis nebuvo pakviestas, yra mažesnis akibrokštas nei tai, kad net nebesislepiant bandoma įteisinti Želigovskio/Pilsudskio Vilniaus krašto okupacijos padarinius. Juokas kam pasakyti – per dvidešimt Lietuvos nepriklausomybės metų gretima valstybė spėjo užsiauginti sau 200 000 žmonių elektoratą mūsų teritorijoje. Tai žmonės, urie nekalba lenkiškai, bet kaip zombiai leidžia savo vaikus į lenkų mokyklas ir vadina save lenkais.

Dabar dėl mus valdančių kolūkiečių.

Visa laiką mąstydavau, iš kur pas mūsų nomenklaturščikus toks patologinis brisiaus sindromas. Kokį postą toks kolūkietis beužimtų, jam būtinas šeimininko batas, prie kurio jis galėtų prisiglausti drebančiomis iš jaudulio lūpomis. Ankščiau buvo Maskvos kerzas, dabar – Varšuvos „pano su terbechka“ vyžuota koja.

Ar suprasite jūs pagaliau, apgailėtini kaimiečiai, kad Lenkijai Lietuva yra daug reikalingesnė nei Lietuvai Lenkija?

Kai lietuviai pagaliau atsikratys juos valdančių svetimų tautų tarnų ir istorijos moksle pastatys žmones, kurie neatstovaus svetimoms interpretacijoms, tokia šalis kaip Lenkija tiesiog nustos egzistavusi. Nes Lenkijos nėra ir nebuvo – tai valstybė, kuri gyvena su vogta istorija. Viskas, kuo lenkai didžiuojasi, yra lietuvių sukurta. Visi mūšiai, kuriuos lenkai pristato kaip savo, yra lietuvių genijaus vaisiai.

Lenkams gyvybiškai būtina polonizuoti Lietuvą, nes be Lietuvos istorijos nebėra Lenkijos mito. Jis tiesiog sprogs, kaip burbulas nusinešdamas ir šiuolaikinį lenkų pasipūtimą, ir melu paremtą visuomenę. Būtent tam yra bandoma visais būdais prastumti „pavardžių rašymą originalo kalba“. Po to, jei lietuviai sutiks, seks logiškas reikalavimas rašyti ir istorinių asmenybių lenkišką transkripciją.

Ar suprantate, kad mes prarasime istoriją, todėl trečias žingsnis bus Lietuvos ir lietuvių inkorporavimas į „didžiąją Lenkiją“.

Ar pasimokysime pagaliau iš istorijos?

Viduramžiais vien tik dėl to, kad lietuviai leido lenkams administruoti Ukrainos žemes, kazokai sukilo ir, nušlavę honorarų lenkų pasipriešinimą, prisijungė prie Maskvos. Kol lietuviai neleido lenkams lįsti į savo žemes, kazokai ramiai ir ištikimai gyveno bendroje mūsų Lietuvoje.

Lygiai tas pats įvyko ir 1940 metais. Apgailėtinų bailių priimtas lenkų ultimatumas suveikė kaip valdžios atmetimo reakcija visoje tautoje. Būtent todėl Maskvos statytiniai taip lengvai, be vieno šūvio perėmė valdymą Lietuvoje.

Dabartinė valdančiųjų klounada ir padlaižūniški pagoniški šokiai aplink lenkų lavonus veda ten pat – vėl į valstybės savižudybę. Atsipeikėkite pagaliau!

Vladimiras Troščenka

2010-04-19

Komentarai

 

 

 
 1. taip berasti,tame ir esme,kad jie yra "prie ko"bet tau sito nesuprasti,esi uriukas ir tiek

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. nesamones kalbi,patrijotas tai beda,o ne laime,skaityk daugiau "patrijote"ir gerbejau ne savo didvyriu,o svetimu,menkysta,taves klausiu uz ka tu ji gerbi ,beprote boba?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. vladimiras,nors vienas atsirado ir parase absoliucia tiesa,tu tikrai esi drasus zmogus,taip ir toliau daryk tuos vergauti pripratusius,kaip ir tas Zara,mat jis iesko kazkokios tolerancijos,naivuolis jis,bet ka padarysi,kad lietuviu toks mentalitetas,be muilo i tam tikra vieta…net nustebau kiek "gerbeju" atsirado,as maniau,kad jie kovos su lenkais,bet deja,bailys ir liks bailiu,triusiu tauta,ar avinu kaip kas yra pasakes…o Vladimirui pagarba,pirma karta per savo 62metus skaitau tiesa…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. negaliu suprasti lenkų noro tas savo pavardes rašyti lenkiškai gyvenant Lietuvoje. Ar jų pavardės pvz. Amerikoje rašomos lenkiškai. Juk gali sau ramiausiai braukti į lenkiją ir lenkintis kiek tik telpa.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Šiaip parašyta tikrai šlykščiai ir įžeidžiančiai, gal teisybės ir daug, bet jau žmogaus kultūra

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Pritariu. Tekstas labiau primena kalbas užustalėje arba įrašą bloge, o ne rimtą straipsnį. Tegul liumpenai savo liumpenizmus pasilieka sau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. ka teisybe akis drasko…..prabuskit uriukai-jus viena karta

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Sutinku su autoriaus issakytomis mintimis. Bet L.Kacinski gerbiau ir gerbsiu kaip asmenybe. Jis buvo savo tautos patriotas, bet gerbe ir kitu apsisprendimo teise. Jei per sitiek amziu lietuviai neismoko gerbt saves, ka tada bepadarysi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Rusijos propagandines galimybes 1000 kartu didesnes nei Lietuvos ,Lenkijos,Latvijos kartu paemus. Taip, kad po 5 metu galime perskaityti panašu straipsni, kad:
  "Apgailėtinų bailių priimtas lenkų ultimatumas suveikė kaip valdžios atmetimo reakcija visoje tautoje. Būtent todėl Maskvos statytiniai taip lengvai, be vieno šūvio perėmė valdymą Lietuvoje". 2015 :( . Ir visi vokečiai, anglai tik supratingai prie alaus tam pritaras. O p.Troščenko išrašines nepabegusiems intelgentams kelialapius i kurortus prie Laptevų jūros.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Vl.Troščenkos žodžiaišventim ir teisingi.Lietuvą senovėje ir šiandien valdo kitataučiai,kurie lietuviškai nekalbėjo tik valgė lietuvių vergų ir baudžiauninkų uždirbtą duoną.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Na…gal ir siurkstokai parasyta bet is esmes mintis aiski ir joje yra kazkiek tiesos. Pernelyg "karstas" Lenkijos palikymas yra ums tiek pat nenaudingas nei pvz. Rusijos ar JAV.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Taigi p. Troscenka, speju esante ukrainietis. Net nejuokinga skaityti si straipsni. Interpretuoti istorija galima visaip. Prie vieno stalo vakaruskoje sedeje pasakoja apie baliu kiekvienas skirtingai ir interpretuoja. Jus turite savo vizija, kiti, tame tarpe ir as – skirtinga nuo Jusu. Kodel turime kelti tarpukario klausima dabar? Prie ko cia tie lenkai dabar? Viskas issisprende musu naudai ir kodel klibinti si reikia? Daug kas turi teritoriniu pretenziju nuo 2 pas. karo ir dar anstesniu laiku. Gal mums reiketu dabar savo "zirgus noreti girdyti" Juodojoje juroje
  Baikit skleisti demagogijas. Kai mirs jusu taip nekenciamas lenkas kaimynas, galesite pasidziaugti, kaip tikras "lietuvis", o valstybiniu lygiu iki turgaus lygio niekas dabar nesileidzia. O jus nusileidote zemiau plintuso su savo straipsniu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Lenkijos Prezidentas turejo 10 sekundziu pamastyti ka daryti, leistis su tikimybe,kad zus arba nesileisti ir paveluoti i minejima. Jis leido Dievui nuspresti kas geriau bus jo tautai. Isake leistis. Zuvo. Jis buvo tikras savo salies patriotas. Lietuvai puse tokio uztektu. Pagarba ir slove Lenkijai. Salis uzaugino puiku sunu. Dievas ji pasieme.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. "L.Dambrauskas. Kovo 11-osios tragizmas
  Daug kas susimąsto, ar Kovo 11-osios Aktas nėra visuomenės apgaulės aktas. Manau, kad to akto galėjome išvengti, jeigu būtume suteikę juridinę teisę 1990metų vasario 7d. Aukščiausios Tarybos nutarimui dėl neteisėto Lietuvos įjungimo į TSRS 1940 metų birželio-liepos mėnesiais. Būtų buvęs milžiniškas ekonominis efektas, nes Kovo 11-osios Aktas tapo pasipelnymo ir spekuliacijos aktu. Būtų atkritę vadinamieji signatarai su savo „nuopelnais“ ir privilegijomis
  …….“ Likimo ironija – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimas buvo patikėtas tarybinių laikų išugdyto mentaliteto veikėjams, kurie, neturėdami nė mažiausio supratimo , kas yra demokratija ir piliečių teisės, pereidami iš autoritarinio režimo sampratų prie demokratinių , paprasčiausiai pačią demokratiją suvulgarino, pagal reikalą ir naudą ją sutapatindami su anarchija
  Visų mūsų nelaimė, kad Kovo 11 -sios Aktą pasirašė ne tie, kurie buvo pasiryžę krauju jį ginti ir gynė, o tarybiniais metais išugdyti, išauklėti, puikiai įsisavinę homo sovieticus visas „proletariato“ diktatūros ekonomines, socialines, demagogines įmantrybes. Socializmo griovėjais tapo tie, kurie daugiausia naudos iš to turėjo ..“
  …….. Žodžiu, pirmasis pagrindinis Kovo 11-osios Akto „nuopelnas“ Lietuvos valstybingumui buvo to valstybingumo pavertimas melžiama karve ir suteikimas įvairaus plauko politiniams spekuliantams signataro pažymėjimo, suteikiančio išskirtines teises tą karvę melžti

  Užtat mūsų ateitimi „nuoširdžiausiai „ rūpinasi lenkai. Lenkams Lietuva Europoje – tas pats, kas naujos redakcijos Liublino unija. Svarbiausia – Europos Sąjungoje nebebus sienų. Nereikės nė gero dešimtmečio, kaip Vilniaus kraštas taps lenkų provincija.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. dar; saugomas lietuviu raaastas, tautos intereeeesai :))) … ir t.t., bet juk patys lietuviai tu paciu siulytoju – saugotoju, agresyviuju !!!! , masiskai vejami is krasto..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. ATIDZIAU PASKAITES PAPILDAU straipsnio vertinima: Istorija kuri buvo, tai buvo…. ir nereikia dirbtinai gilinti jos zaizdu bei saskaitu [pvz. iskelti lietuviu reiksme lenkams….]. Dabar yra dvi atskiros valstybes, kazkuo artimos ir kazkuo tolimos, bet negalima vieniems kitu niekinti ir stumti I zeidzia ar sunkia padeti. Jei net kaimynai taip ir darytu, mums taip negalima. Mes turime issisukti gudriau. Istorija baudzia primityvus.
  Todel atmetant tokia Lenkijos Prezidento ir kitu zymunu zuties interpretacija, kaip dievo bausme ar tendencinga vertinima [‘savizudybe’], lyg kazkoki atpilda…, as bekompromisiskai atmetu ir vis del to pastebeta straipsnio gilinama davatkiska saltaji kara, skelbiama kai kuriu lietuviu sluoksniu remiantis istorijos ”saskaitomis” ar trintimi del lenkisku pavardziu rastmenu. ….. JAV rasomos lenkiskai ir nieks ten taip neburnoja..
  Todel autoriu remiu dalinai. Jis vis del to, ramindamas ‘kolukieti’ del zuties sureiksminimo, pats lyg nukrinta I kita krastutinuma. Tai irgi nera geriau, nes kirsinanciai su Lenkija, vertina istorija ir tai siulo, lyg veiklos vadova.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • raso:Skaitom sakotim Kas kart kokia ?domia mint? randam Jeigu kam nors nuo to bus lengviau moteru, kurioms nereikia pastangu brandziam amziuje yra LABAI LABAI mazai.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Nu jau tu ble, tikras proto bokštas,pasiskaityk komentrus savo dar kartą,šlėkta tu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Nera ka pasakyti:-[ Kai visokie ivanovai/-os zygiuoja susisupe i trispalve ir skanduoja "lietuva lietuviams" tai dar visai juokinga, bet kai kazkokie troscenkos imasi is naujo istorija perrasineti, tai nelabai. Nors man ir suprantamas jusu noras eilini karta mus nuo kazko isvaduoti, bet gal geriau nesivarginkit:

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Amzina atilsi, mano senelis ismintingas zmogus, isgyvenes du karus, pilsudski, bolsevikus, pasake: nei lenkas, nei zydas nebuvo lietuviui draugas ir nebus. Aukso zodziai. Kliedeti apie lenku draugiskuma lietuviams gali tik ju nepazistantys geltonsnapiai. jis tau draugiskas tiek, kiek tu jam naudingas. Viskas prasidejo nuo to, kai lietuvis Jogaila tapo lenku jagielo. Skirtumas tarp lenko ir lietuvio yra tas, kad vienas ieskodamos naudos save sugeba dar ir iskelti, kitas save menkina net ir duodamas. esame apsiseileje mulkiai, kuriuos gali isdurti bet koks spekuliantas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Autorius ispyle daug tiesos; is esmes ji palaikau [gal vakare smulkiau komentuosiu]. ………. Jei taip ir toliau visokie asilai – lietuviai’, taip los, kaip kai kas cia apie ‘dievo pirsta’ lenkams, Lenkijai, tai ir Lietuva skambes kaip amerikieciai sako; …-durnas kaip lietuvis..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. straipsnis visiškai atitinka Karšto komentaro , t.y. ***** lygį. Pasakyk , ką tu rašai , aš pasakysiu ar esi Vladimiras Troščenka.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Maironis

  ŽELIGOVSKIUI VILNIŲ PAGROBUS

  Pavojuj motina-tėvynė;
  Ateina audra iš pietų!
  Tai lenkas, išgama tautų,
  Mums neša pančius ir žudynę,
  Dvarų ieškodams prarastų.

  Dar vakar svetimoj vergijoj
  Prieš caro klaupės dievukus, –
  Prancūzo nūn globoj puikus
  Mums švaisto gautu kalaviju
  Ir mūsų degina laukus.

  Gana po priedanga brolystės
  Mums čiulpė syvus pasalais!
  Kultūros savo skarmalais
  Mums plėšė kalbą dėl lenkystės
  Ir smaugė savo verpalais!

  P.S.
  Įdomu, kaip sureaguotų lenkai, jei lietuviai, gyvenantys Lenkijoje, paprašytų įvesti lietuviškus rašmenis? Šauktų visa gerkle: sramsia- nepodamsia!
  Lenkai, gyvenkime draugiškai. Neieškokite to, ko nereikia. Mylėkime vieni kitus, kaip broliai ir seserys ir padėkime vieni kitiems, esant bėdoje. Žinokite tik viena, kad Lietuvos dabartinis žemėlapis išliks amžiams. Nesiruoškite jo draskyti, pasitelkdami žydų masonų užgaidų.
  Pradėkite tikėti, lenkai, ne Jonu Pauliu antruoju, dėl kurio įvesto modernizmo pasaulyje, dar ilgai kentėsite, bet Kristumi. Laidodami savo prezidentą, nesugebėjote net tikrų Šv. Mišių paaukoti, žudėte Kristų netikra eucharistija prie pridėtinių demono stalų bažnyčiose, iš šaukėte visam pasauliui, kad lenkai žūsta. Už milijonus nužudytų sielų teks daug išpirkos paaukoti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Gryna teisybė.Niekada man tie pšegai nepatiko.O kad nukrito jų lėktuvas tai yra ne kas kitas ,o dievo pirštas.Gėda žiūrėti kaip mūsų valdžios vyrai virkauja per televiziją,mol gėda ,kad nepriėmėm lenkiškų pavardžių.Tai nenuostabu kodėl Lietuva nėra iki šiol savarankiška.Todėl,kad kiša į vieną vietą savo galvą kitiems ,vietoje to,kad naudotų galvą pagal tiesioginę paskirtį ir pradėtų mąstyt ir dirbt Lietuvos naudai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Saule raso:Kai pasizi?ri kok? aukstuomen?s korniku zurnala, atrodo, kad tos LABAI mazai, visos susirinkusios ten Negi jos nieko nevalgo per tuos fursetus, kad tokios k?dos visos?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Straipsnio autorius rimtai sugėdino Lietuvos "didžiavyrius".ir parodė kokie "patriotai" valdo Lietuvą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Keista, pas mane IPTV nikeivea, tiksliau praktiskai nikeivea, kai tik paleidziu kazkoki kanala, iskart router procesorius uzsikrauna 100%, nesvarbu ar per Wifi ar per laida. Ir tada belieka isjungti IPTV ir rebootinti router.

   Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (1)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (6)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...