Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Gegužė 13 Ketvirtadienis
 

Ką JAV žvalgybiniai palydovai pamatė Ukrainoje?

2014-07-21 21:54 | Užsienis | Komentarų (139)

JAV žurnalistas, remdamasis savo šaltiniais CŽV, teigia, kad iš JAV žvalgybinių palydovų gautas detalus vaizdas, kas iš tiesų paleido raketą į Malaizijos lėktuvą. theheraldng.com nuotr.

Savo straipsnyje klausia garsus JAV žurnalistas Robert Parry, atlikęs ne vieną žurnalistinį tyrimą apie JAV slaptųjų tarnybų operacijas užsienyje.

Šį kartą JAV žurnalisto žvilgsnis nukrypo į Ukrainą.

„Žvelgiant į pastarųjų dienų JAV žiniasklaidos karo isteriją – dėl Malaizijos lėktuvo katastrofos prie kryžiaus kalant Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną – profesinio skepticizmo nerasta – kaip jau yra buvę Irako, Sirijos karo ir kt. atvejais,. Pagrindiniai klausimai nebuvo paklausti ir atsakyti“, – rašo Robert Parry.

Pasak JAV žurnalistinių tyrimo profesionalo, pagrindinis klausimas dėl lėktuvo katastrofos Ukrainoje dabar yra: o ką parodė JAV palydovų padarytos nuotraukos?

„Sunku patikėti, kad, esant tokiam JAV žvalgybos dėmesiui, kokį ji yra sutelkusi į Rytų Ukrainą pastarąjį pusmetį, tariamas sunkvežimis su didžiule BUK priešlėktuvine raketų sistema įvažiuotų iš Rusijos į Ukrainą ir išvažiuotų atgal į Rusiją niekur neužfiksuota.

Taip, yra tam tikri apribojimai, ko JAV žvalgybiniai palydovai negali matyti. Bet BUK raketos yra apie 16 pėdų ilgio ir jos paprastai būna įrengtos arba ant sunkvežimių, arba ant tankų.

Malaizijos lėktuvas nukrito po pietų, ne naktį, tai reiškia, kad raketa nebuvo paslėpta tamsos.

Tad kodėl šio klausimo dėl JAV „dangaus šnipo“ nuotraukų – ir ką jos rodo – neužduoda didžioji JAV žiniasklaida? Kaip „Washington Post“ gali sekmadienį pirmame puslapyje paskelbti antraštę „JAV pareigūnas: Rusija davė sistemas“, nepareikalaudamas iš šių JAV pareigūnų detalių apie tai, ką JAV palydovo nuotraukos parodė?“ -klausia amerikiečių žurnalistas Robert Parry.

Jis pastebi: „Vietoj to Michale Birnbau ir Karen DeYoung iš “Washington Post“ parašė iš Kijevo:

„Jungtinės Valstijos patvirtino, kad tai Rusija patiekė sudėtingą priešraketinę sistemą separatistams rytinėje Ukrainoje ir bandė ją pervežti per Rusijos sieną atgal po to, kai ketvirtadienį numušė Malaizijos lėktuvą, pranešė JAV pareigūnas šeštadienį.“

„Mes tikime, kad jie bandė pervežti atgal į Rusiją mažiausiai tris BUK (raketų paleidimo) sistemas“, – pasakė pareigūnas.

JAV žvalgyba „pradėjo gauti signalus… mažiau nei prieš savaitę“, kad rusų raketų paleidimo raketos buvo atgabentos į Ukrainą, pasakė pareigūnas, kurio tapatybės „Washington Post“ neatskleidžia, kadangi pareigūnas kalba apie žvalgybinius dalykus.”

“Tačiau atkreipkite dėmesį į pareigūno žodžių formuluotę: „mes tikime“, „pradėjome gauti signalus“, – rašo amerikiečių žurnalistas.

“Ar mes turėtume patikėti – ir tai būtų labiau patikima, nei tai, kuo „Washington Post“ rašytojai tiki, – kad JAV vyriausybė, turėdama pasaulyje pirmaujančią žvalgybos tarnybą, negali pastebėti trijų didžiulių sunkvežimių, gabenančių dideles vidutinio nuotolio raketas?“ – klausia amerikiečių žurnalistas Robert Parry ir pateikia kitą Malaizijos lėktuvo numušimo versiją, kurią jam papasakojo šaltiniai iš CŽV.

Ką amerikiečių žurnalistui papasakojo šaltiniai iš CŽV?

„Ką man papasakojo vienas šaltinis, kuris man buvo pateikęs tikslią informaciją apie panašius dalykus praeityje, tai JAV žvalgybos agentūra turi detalius iš palydovo gautus vaizdus baterijos, kuri paleido lemtingą raketą, bet, pasirodo, baterija buvo kontroliuojama Ukrainos vyriausybės karių, apsivilkusių panašiomis į ukrainiečių karių uniformas.

Šaltinis sakė, kad CŽV analitikai dar negali pasakyti, ar ten iš tiesų buvo rytinės Ukrainos sukilėliai, panašiomis uniformomis, bet pradinis vertinimas buvo tai, jog ten buvo Ukrainos kariai.

Taip pat buvo manoma, kad kariai buvo nedisciplinuoti ir galimai girti, kadangi iš palydovo gautuose vaizduose matyti aplink išmėtyti alaus buteliai, pasakė šaltinis.

Užuot dariusi spaudimą dėl šių detalių, JAV pagrindinė žiniasklaida paprasčiausiai pasidavė iš Ukrainos valdžios ir JAV valstybės departamento išeinančiai propagandai, kaip pirmenybę teigdama faktui, kad BUK sistema yra „rusų gamybos“, nors tai – nieko vertas faktas, kad jį be perstojo kartotum ir kartotum.

Kažkaip, faktas, kad „rusų gamybos“, tapo pagrindu nuomonei, kad rusai tikriausiai įsivėlę į raketos paleidimą ir lėktuvo numušimą, kas yra akivaizdus klaidinimas, tačiau kas turi įtakos blogai informuotiems amerikiečiams.

„Washington Post“ ir kiti naujienų tiekėjai tikrai žino, kad Ukrainos kariuomenėje yra rusų gamybos karinės sistemos, įskaitant BUK priešlėktuvines raketų paleidimo baterijas, todėl gamybos kilmė jokios įrodomosios galios neturi“, – rašo amerikiečių žurnalistas Robert Parry portale consortiumnews.com.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Mano nuomone turi būti sudaryta tarptautinė specialistų komisija ir viską ištirti. O dabar juntamas visuomenės klaidinimas. Vieni aiškina vienaip, o kiti priešingai. Stebiuosi kažkokias ( pavardžių jų nepamenu) mūsų TV komentatoriais, kurie nėra tos srities specialistai, galimai nežino ir negali žinoti tikros informacijos ir matomai tyčia klaidina visuomenę ir būtinai pasisako prieš Rusiją. Reikia ne plepalais vadovautis, ir ne tuo kad mėgsti Rusiją ar nemėgsti, o objektyviu tyrimu, kurio kiek girdėjau iš spaudos dar nebuvo.

  Thumb up 10 Thumb down 2

 2. Nežinai ką galima padaryt, kad ukrainiečiai ramiai gyventų. O, dėl katastrofos gal nespėliokim. palaukim kol išsiaiškins specialistai. Nors ir dabar aišku-kaltos abi pusės. karo metu žūva daug nekaltų civilių žmonių. Vien palestiniečių kiek jau nužudyta. Kažkodėl JAV neprašo sankcijų Izraeliui

  Thumb up 9 Thumb down 3

 3. kariai girti ir nedisciplinuoti,mėtosi alaus buteliai,na juokinga ką-kaip vokiečiai alučio prisisiurbę…

  Thumb up 2 Thumb down 1

 4. vienintelė nuomonė ,dėl Pūtino…….kokie žmonės toks ir vadas……jiems jis tinka,argi ,tokios galingos valstybės prezidentas,gali išsijuoses meluoti…net veidas tai išduoda…..rusams nesiseka…jau 97 metus valdo ,tyronai ir pajacai…..Kruščiovas rėkaujantis,Brežnevas bučiuojantis su vyrais su išlaikymu,…ar nebuvo aplinkoje,žmonių ,kurie tokį vadą pamokytų???, matyt visi tokie pat…dabar kgb_ėšnikas

  Thumb up 3 Thumb down 13

  • šį kartą tiesiog nepataikėte …… Rusija seniai neturėjo tokio Prezidento. Pacituosiu ką rašo apie Putiną radijo stoties Europa I gendirektoriaus pavaduotojas Fabjen Namias “atsakymų kokybė, pokalbio tempas, jo ritmas buvo virš visokiausių lūkesčių. Mes, bent aš negaliu prisiminti tokio pokalbio nors intervjuvavau ir ne kartą Prancūzijos lyderius. Turiu galvoje atvirumą, sugebėjimą atlaikyti smūgius ir sugebėjimą atsakyti.”Я имею в виду откровенность, умение держать удар и умение парировать», O dabar žvilgterkite į savo paskvilį. Ar ne gėda ? Pagarbiai aAlgirdas

   Thumb up 13 Thumb down 4

 5. Robert Parry knygos:
  Lost History: Contras, Cocaine, The Press & Project Truth (1992)
  Trick or Treason: The October Surprise Mystery (1993)
  The October Surprise X-Files: The Hidden Origins of the Reagan-Bush Era (1996)
  Secrecy & Privilege: Rise of the Bush Dynasty from Watergate to Iraq (2004)
  Neck Deep: The Disastrous Presidency of George W. Bush (2007)
  America’s Stolen Narrative: From Washington and Madison to Nixon, Reagan and the Bushes to Obama (2012)

  Thumb up 4 Thumb down 0

  • Be reikalo stengeisi. Tai ne autoritetas. Komentatorius 10:59 kaip kirviu nukirto. Visus jo darbus.
   :))))

   Thumb up 4 Thumb down 0

 6. Pažiūrėkit NTV VIDEO, ten rusai pateikia palydovines nuotraukas, kuriose matosi, kad ukrainiečiai paleido raketą Buk iš ukrainiečių armijos kontroliuojamos teritorijos….
  Manau, kad olandai Parašenkai nedovanos…, nes juk visdėlto žuvo 180 Olandijos daktarų….

  Thumb up 17 Thumb down 3

  • kaip po šiuo str. pakomentavau vakar, taip ir buvo: DLR perdavė juodąsias dėžes Malaizijos vyriausybei pagal protokolą, užantspauda DLR, Malaizijos vyriausybės atstovas padėkojo DLR vyriausybės atstovui, tai reiškia diplomatijoje jau savotišką pripažinimą.
   Deja, bet šiuo klausimu – kodėl Doneckas neatiduoda dėžių – buvau teisus.
   Ir lavonus atidavė – po DLR antspaudu ir vyriausybės parašu.
   Taigi, čia kur kas didesni žaidimai, nei bukas rėkimas: “neduoda” ir t.t.

   Thumb up 11 Thumb down 1

   • Gerb. jūsų komentaras truputėlį yra netikslus, nes Sukilėliai juodąsias dėžes nesutiko gražinti Ukrainiečiams, tačiau jie su mielu noru jas gražino malaiziečiams. O lavonus, visų pirma, reikėjo surinkti iš labai didelės teritorijos ir nebuvo kur jų dėti, nes ten visi bijo važiuoti, nes aplinkinės teritorijos yra apšaudomos ukrainiečių armijos. Kai sukilėliai lavonus sudėjo į vagoną (šaldytuvą), tada ukrainiečių armija apšaudė bėgius, kuriais tas vagonas turėjo važiuoti. Ukrainiečiai patys šaudo ir patys rėkia, kad niekas neatiduoda palaikų…. O ekspertai taip pat ten nevažiavo, nes ukrainiečiai sako, kad ten šaudo ir yra nesaugu, tačiau juk šaudo patys ukrainiečiai….

    Thumb up 16 Thumb down 5

     • Nebe reikalo pas Kijevo fašistus sėdi geras konsultantas iš Lietuvos… Uoliai ir gerai atlieka savo šeimininkų Obamos ir europsojuzo nurodymus.

      Thumb up 11 Thumb down 3

  • o tu pirma sužinok kiek ten iš tikro buvo daktarų prieš pletkus skleisdamas…Matosi,kad vograuji remdamasis VBS agentūra

   Thumb up 1 Thumb down 3

 7. suzverejusi Kijevo chunta bombarduoja lugansk o miesta.zuvo desimtys zmoniu,sugriauti zmoniu namai.musu sikniasklaidai apie tai nusispjauti,mat jai kruvina kijevo chunta yra sventa.

  Thumb up 18 Thumb down 6

 8. NU TIAP tiap – del visko kalta AMERIKA…………………………………………………JI KALTA DEL Rusijos bardako , lietuvos teisines sistemos , ukrainos ir rusijos BUKU ,- BLOGAM SOKEJUI IR KIAUSINIAI MAISO….siuo atveju , kitais atvejais – kiausiniai – tai Amerika……………………

  Thumb up 4 Thumb down 11

  • JAV
   Ukraina
   Bandera
   Chacholai
   Gėjų lyga
   ES sankcijos
   Nadežda Savčenko
   Makarevič
   Žydai
   Alžyro futbolo rinktinė
   Anastazija Dmitruk
   NATO bazės Rytų Europoje
   Navalnas ir Novodvorskaja
   Televizijos kanalas „Dožd“
   Saakašvili

   Thumb up 5 Thumb down 9

   • Ką tu čia vargsti. Reikėjo parašyti PUTIN-CHUILOx100 ir viskas. Deimantinis argumentas…
    :))

    Thumb up 6 Thumb down 4

  • Robert Parry (born June 24, 1949) is an American investigative journalist best known for his role in covering the Iran-Contra affair for the Associated Press and Newsweek, including breaking the Psychological Operations in Guerrilla Warfare (CIA manual provided to the Nicaraguan contras) and the CIA and Contras cocaine trafficking in the US scandal in 1985. He was awarded the George Polk Award for National Reporting in 1984. He has been the editor of ConsortiumNews.com since 1995.

   Thumb up 4 Thumb down 0

 9. Mestos galingiausios Rusijos žvalgybos ir kgb pajegos kad užmaskuoti kaltininkus ir apkaltinti Ukrainą o subotinas -gaidys o ukrainieciai sukilę pries Rusijos militaristinius šėtonus -Didvyriai!

  Thumb up 4 Thumb down 14

  • aš tai nesuprantu, ko jūs čia draskotės? Juk karas ne Lietuvos? Tegul Amerika su Rusija pati aiškinasi santykius.

   Thumb up 8 Thumb down 5

 10. Putino dukte Maška Olandijoj, Tai tegu išdulkina ir išmeta iš lektuvo, be parašiuto, virš Krymo,

  Thumb up 2 Thumb down 14

  • redakcija,
   ar Jums neatrodo, kad savo portalą reikia gerbti (juk nemanote, kad tai šiukšlių dėžė?) ir todėl užblokuokite šitą unikumą pasivadinusi Zbigniewas
   Pagarbiai aAlgirdas

   Thumb up 7 Thumb down 2

   • Deja, šiuo klausimu svetainės adminas kurčias. Jau bandžiau “prisibelsti”. Kita vertus, gal taip ir geriau? Akivaizdžiai pademonstruojama, kokias padugnes iškelia į paviršių “demokratinė žodžio laisvė”.

    Thumb up 3 Thumb down 0

    • betgi tai nepuošia portalo ir verčia dažną skaitytoją nusisukti nuo jo. Pagarbiai aAlgirdas

     Thumb up 5 Thumb down 2

 11. Stankunaite pastebeta Donecke ,tusinasi su kazokais , ji galejo paspausti mygtuka ,netycia

  Thumb up 9 Thumb down 3

 12. Nesamonių rinkiys, daugiau nieko. Net rusiška propaganda tokių blūdų nedrįsta teigti. Įdomu iš kur redakcija tokias nesamones traukia? Gal pati kuria? Geras vaizdelis – dešimtis milijonų kainuojančią sistemą Ukrainos nac. gvardija su keliais aptarnaujančiais kariais pasiunčia į pačią banditų irštvą, kad pstarieji tas raketas užgrobę, numušinėtų jų pačių lėktuvus?

  Thumb up 7 Thumb down 8

  • Robert Parry (born June 24, 1949) is an American investigative journalist best known for his role in covering the Iran-Contra affair for the Associated Press and Newsweek, including breaking the Psychological Operations in Guerrilla Warfare (CIA manual provided to the Nicaraguan contras) and the CIA and Contras cocaine trafficking in the US scandal in 1985. He was awarded the George Polk Award for National Reporting in 1984. He has been the editor of ConsortiumNews.com since 1995.
   **
   Akivaizdu, kad net neskaitei iki galo, kas parašė ir iš kur.

   Thumb up 5 Thumb down 1

 13. Gražiai šviečia Rusijos saulė tokiose vapalynėse galimai neblogi pinigėliai sukasi:)

  Thumb up 6 Thumb down 9

 14. Putino suniukai apie Ukrainos (ar NATO) naikinuva, loja net nemastydami. Juk lektuvo nuolauzos ir apylinkes vistiek bus istirtos ir nustatyta -sprogo raketa Buk zeme-oras, ar naikintuvo raketa oras-oras. Net jei kovines galvutes ir identiskos (kuo as abejoju) bet juk pacios raketos tikrai skirtingos. Net skirtingose gamyklose pagamintos. O raketu fragmentus tikrai suras.

  Thumb up 6 Thumb down 11

 15. ponia, analitike Jūs tikrai netapsite, nes skaitote tik vienos krypties žinias.

  Thumb up 4 Thumb down 3

  • Visiškai pritariu.
   Visuomenės informavimo priemonių jau seniai neturime.
   Yra tik visuomenės nuomonės formavimo priemonės.
   Tai tokia gan nepigi paslauga – užsakovas apmoka, o paslaugos teikėjas atrenka ir pateikia tik užsakovui palankius faktus, paskalas, netgi visiškas fantazijas.
   Tuo pat metu visiškai ignoruojant oponuojančios pusės argumentus – nes jie juk neapmokėti.
   Čia – tik vienas nedidelis pavyzdėlis.
   Tokių publikacijų dabar – begalės. Iš vienos pusės ir iš kitos.
   Objektyvios analizės niekas net imituoti nebando. Nes neapsimoka.
   -Povilas-

   Thumb up 18 Thumb down 3

  • atsiprašau, ponas, kur jūs čia matote analitiką? Aš matau tik straipsnio vertimą.
   Beje, susiradau internete daugiau šio amerikiečių žurnalisto straipsnių, labai įdomu, Patarčiau ir jums paskaityti.

   Thumb up 6 Thumb down 1

   • Geriau pažiūrėkit.
    Jokio straipsnio vertimo čia nėra.
    Tik citatų rinkinys.
    O gal kratinys…
    -Povilas-

    Thumb up 4 Thumb down 2

 16. 😆 :( ir: :( 😆 Juokas pro ašaras ir ašaros pro juoką. KK, ką reiškia : “JAV žvalgybos agentūra turi detalius iš palydovo gautus vaizdus baterijos, kuri paleido lemtingą raketą, bet, pasirodo, baterija buvo kontroliuojama Ukrainos vyriausybės karių, apsivilkusių panašiomis į ukrainiečių karių uniformas.

  Šaltinis sakė, kad CŽV analitikai dar negali pasakyti, ar ten iš tiesų buvo rytinės Ukrainos sukilėliai, panašiomis uniformomis, bet pradinis vertinimas buvo tai, jog ten buvo Ukrainos kariai.

  Taip pat buvo manoma, kad kariai buvo nedisciplinuoti ir galimai girti, kadangi iš palydovo gautuose vaizduose matyti aplink išmėtyti alaus buteliai, pasakė šaltinis.” ???
  Čia arba tendencinga ištrauka iš konteksto, arba blogas vertimas, arba iš vis klastotė. Kodėl Ukrainos vyriausybės kariai turėtų būti apsivilkę PANAŠIOMIS į ukrainiečių karių uniformas??? Jie neturi uniformų? Neįtikėtina! Ir parodykit nors vieną reguliariąją armiją, kur tarnybos metu kariai būtų girti! Net Rusijoje, manau, to nėra. O, kad teroristai nuolatos girti, pastebėjo ir ESBO nariai ir net Džonas Kerry pranešė visam pasauliui.
  Kažkodėl arba Robert’as Parry, o greičiausiai KK pamiršo nurodyti vietą iš kurios buvo paleista raketa. O raketa žemė- oras buvo paleista iš teroristų kontroliuojamų Donecko srities Snežnojės miesto apylinkių. TERORISTŲ KONTROLIUOJAMŲ!!!

  Nesuvokiama ką ponai KK ir KAM jūs čia bandote įrodyti? Nebent savo putinofilų juodos sąžinės apraminimui? Visi kiti gi nušiurpę nuo Putino kontroliuojamų teroristų vykdomų baisybių, jų paniekos žmogaus gyvybei ir jų nežmoniško elgesio su mirusiais.

  “Премьер-министр Малайзии Наджиб Разак, у которого в катастрофе рейса MH17 погибла пожилая родственница-индонезийка, заявил, выступая в столице Куала-Лумпуре:
  – Мы не могли спокойно смотреть на то, как тела наших соотечественников и единоверцев грубо сваливали в грузовые машины и увозили в неизвестном направлении. Мы надеемся, что останки всех погибших будут идентифицированы и отправлены на родину как можно скорее, до начала Ид аль-Фитра, чтобы мы смогли похоронить их в земле Малайзии. Мы настоятельно призываем мировое сообщество не оставлять эту проблему без внимания. Кроме того, мы настаиваем на том, чтобы над всеми преступниками, совершившими этот ужасающий грех, свершилось правосудие. “/ Атлас Мира/

  “West meets East. Per TV žiūrėti reportažus apie banditų siautėjimą kažkokioje Ex-USSR teritorijoje yra viena. Ir visai kas kita – regėti išdegusiame saulėgrąžų lauke išmėtytus tavo tautiečių daiktus. O tada sužinoti, kad aną ketvirtadienį žuvusio draugo kredito kortele jau atsiskaitinėjama Donecke. Jie vagia velionių daiktus, derasi dėl palaikų perdavimo, o kūnų liekanas išmeta į sąvartyną. Tai – bydla, kuri mūsų valstybę žagino 50 metų. Jos metodai ir mentalitetas susiformavę dar kergimosi su stepių klajokliais laikais, sucementuoti bolševikų ir ištobulinti Putino chuntos. Mūsų tai jau nestebina. Bet štai olandams, australams ir visiems kitiems dainuška Oh, those Russians dabar turėtų skambėti kiek kitokiomis gaidomis.”

  youtube.com/watch?v=kXcnlie9k8w
  Panaši situacija, matyt, buvo ir su rusų Donbaso teroristams duota raketine sistema žeme-oras.

  Thumb up 6 Thumb down 9

 17. nuojauta kužda, kad netrukus Obama turėtų paaukoti Porošenką…. per daug kruvinas… Kas jo vietą užims? Julyčka?

  Thumb up 23 Thumb down 4

   • Istorija tai netgi labai į Medininkų panaši, tik nužudytų skaičius daug įspūdingesnis. Ir viską bandoma seilėmis prilipdyti Putinui.
    Protingų, aktyvių ir kovojančių už savo valstybę niekas nemyli.

    Thumb up 15 Thumb down 4

 18. Atėjo laikai, kai viskas paremta tikėjimu. Dievo niekas nematė, bet visi tiki, kad jis yra. Tikėjome raganų burtais ir deginome jas ant laužų, be jokių įrodymų. Tikime, kad Medininkus užpuolė rusai ir darome viską, kad tai patvirtinti be jokių įrodymų. Tikime, kad Paksas pats didžiausias politinis nusikaltėlis ir apribojame jo pilietines teises iki gyvos galvos, nors jokios Laurinkaus sapalionės nepasitvirtino. Tikime, kad Kiesų nužudė Panevėžio banditai iš asmeninių sumetimų. Tikime, kad B.Dekanidzė buvo sušaudytas, o ne prezidentiniu laineriu išskraidintas į užsienį. Tikime, kad Bražuolės tiltą susprogdino vaikai, o J.Abromavičius pats susisprogdino. Tikime, kad Pociūnas besišlapindamas pats iškrito per langą. Tikime, kad Deimantę Kedytę laižė keturi maktingi dėdės, ir kamšė savo sysalus jai į ausis. Tikime Kedienės ir Venckienės nekaltumu. Tikime kiekvienu Landsbergio ir Juknevičienės šventu žodžiu. Tikime, kad rusai kasdien mus puola. Tikime kad Putinas pašovė Malaizijos lėktuvą, nors neturime net menkiausio įrodymo. Tikime… Ir kuo mes tik netikime? Kas ką pasako, tuo ir aklai, net nesusimąstydami tikime. Įkalčiai ir konkretūs įrodymai išėjo iš mados. Jų vietoje dabar aklas tikėjimas. Jei tikime tuo kas paskelbiama, reiškia tai ir tiesa. Kaip netikėsi, jei televizorius taip sako.

  P.s. Žiūrėjome šiandien laidą „Lietuva tiesiogiai“. Labai apgailėtinai atrodė persisunkęs landsbergine dvasia iki pat kaulų čiulpų, žurnalistas Laurinavičius. Anksčiau lyg ir buvo protingesnis. Net sudomino – už pinigus ar iš idėjos? Net pralenkti poną profesorių, puolime ant Rusijos, taikosi.
  Įdomu, su kokia „taikos“ misija po Juodąją jūrą plaukioja Obamos lėktuvnešis su keturių kreiserių palyda? Bet apie tai mūsų žiniasklaida – nei mur mur…

  Thumb up 19 Thumb down 5

 19. Jau pirmą dieną, kai nukrito lėktuvas, Delfis rašė, kad amerikonai paskelbė, jog nustatė šiluminį efektą po raketos paleidimo ir kad bus paskelbta, kas numušė lėktuvą, gavus palydovo nuotraukas. Kažkaip amerikonai užtilo ir nuortraukų nerodo. Tą pačią dieną Potrošenka sakė, kad NATO ir JAV turi padėti Ukrainai ginkluote ir kariais – mat atsirado pretekstas. Dabar per visą pasaulį amerikonai klykia, jog rusai numušė lektuvą, o nuotraukų nerodo. Matyt neparankios . O yra tokia patarlė – šimtą kartų pameluok, šimtas pirmąjį patikės, kad tai tiesa. Amerikonai ir jų subinlaižiai puikiai tuo naudojasi, be to jie moka savo “prekę” siūlyti.

  Thumb up 19 Thumb down 5

  • O rusai daug nekaltindami šiandien rodė radarų schemas ir palydovų bei liudininkų darytas nuotraukas. Šiaip jau viskas aišku, bet palaukim amerikiečių įrodymų. Smalsu, kuo remiantis negalima bus viešinti.

   Thumb up 12 Thumb down 4

  • mato mato :) ir dar girdėjo rusiškai dainuojant gazmanovo dainą apie čy čy čy py :)

   Thumb up 9 Thumb down 3

  • O tai jus stebina? Jūsų žiniai, kariniai palydovai “mato” degtukų dėžutės dydžio “objektus”. Čia jums ne google maps palydovas. :))

   Thumb up 3 Thumb down 0

 20. 50 metų gyvenom prie sovietinės “tiesos”, dabar priversti kentėti amerikonišką “tiesą”

  Thumb up 22 Thumb down 7

 21. Tada man pasakykit,koel teroristai neatidave “juoduju deziu”,kodel jas slepe,kodel buvo trukdoma net surinkti laonus,kodel isvezamos lektuvo nuolauzos,kodel Maskvos vadai liepe teroristams nieko neatiduoti? Ar blaiviai mastanciam zurnalistui nepakanka sau atsakyti i siuos klausimus? Manau,jeigu butu ukrainieciu darbas,tai rusai butu atveze patys ekspertus ir klyke ant viso pasaulio,kad tai padare fasistai…

  Thumb up 13 Thumb down 13

  • DLR pasaulyje nepripažįstama. Tačiau lavonų tarptautiniai specialistai turi važiuoti ne į Kijevą, o į DLR. Išduodant antspaudai bus ne Kijevo, o DLR. Be to, kol bus tarptautiniai ekspertai, Porošenka nerizikuos b0pmbarudoti Donecko civilių su tarptauriniais ekspertais.
   Kuo daugiau užsieniečių atvažiuos, tuo sukilėliai jiems daugiau ekskursijų padarys, kaip Porošenka žudo civilius.
   O ir juodas dėžes atiduos tarprautiniams ekspertams su DLR antspaudu.
   Taigi, labai gudru, tik tu, durniuk, nieko nesupranti.

   Thumb up 12 Thumb down 6

   • Vemt verčia,kai samdinius iš visų pakampių ir dirbančius karštuose taškuose už pinigus,vadina sukilėliais.Kiek paima į nelaisvę ukrainiečiai,tai vis kitų šalių piliečiai….Apie subalamutintus ir prigąsdintus vietos gyventojus ,gaunančius informaciją tik iš Rusijos TV,aš nekalbu…Dingsta merginos,kurios atsiduria šių samdinių stovyklose .Ten ne tik alumi mėgaujasi samdiniai,o ir narkotikais ..Jų toks gyvenimo būdas karštuose taškuose .Nereikia leliuoti ,kad jie gina rusakalbius..Jei juos nusamdys kiti,tai lygiai taip pat pjaus kitą pusę…Jie dangstosi gyvenamuose kvartaluose už paprastų žmonių nugarų nes jiems nusispjaut į jų saugumą ,o paskui patys rėkia dėl civilių žmonių aukų…Lietuvoje irgi būtų lygiai tas pats jei rusai sugalvotų pradėti invaziją …Kol kas jie čia veikia būtent per savo agentūrą,skleisdami propagandą ir įtakodami rinkimus ,tikėdami padaryti šliaužiantį perversmą legaliu būdu…Tai akivaizdu iš naudojamų priemonių viešojoje erdvėje:skleidžiama dezinformacija , agresyviai puolami ir žeminami turintys savo požiūrį į akivaizdžius faktus ..

    Thumb up 1 Thumb down 3

    • tinkamai pasirinkote niką ….. esate tikras praeivis šiame procese. Pagarbiai aAlgirdas

     Thumb up 3 Thumb down 2

     • Protingas žmogus pasirinko protingą niką. Nepagarbiai. Zosė

      Thumb up 1 Thumb down 3

     • Mat kaip gavosi. Jis – protingas(?) žmogus, o tu – zosė…
      :)))

      Thumb up 2 Thumb down 1

  • bukas padare nekalbek nesamoniu visas tas debiliskas kalbas jau senai pati ESBO paneige niekas nieko netrugde pats girdejau ESBO pareigunu pasisakimus – va cia yra tikra propoganda varo hunta savo nors tu ka kaip sako nors “kuola tasyk ant galvos” Kaip Amerikonai numuse Irano lektuva prieš pora desimtmeciu sumokejo 60 mln. doleriu bet vistik nepripazino, o tai cia yra izulumo lygis ir i ka mes ligiuojames???

   Thumb up 12 Thumb down 5

   • Pritariu. Kai bus kam atiduoti, tai ir atiduos. Siūlė Maskvai, bet Maskva atsisakė. Nenori rankų į tą kruviną reikalą teptis. Ir taip iš visų pakampių visi ant jos puolą, nors jau pradeda lįsti galai, kad tai pačios ukrainietiškos kariuomenės padaryta klaida.

    Thumb up 8 Thumb down 6

  • Na, ką tau galima būtų atsakyti? Gal tiktų, chi-chi-chi? :))
   Kam tu norėtum, kad tos “juodosios dėžės” būtų atiduotos? Kijevui? Kuris galimai ir atsakingas už civilinio lėktuvo sunaikinimą? Štai to ir nebus. Dėžės bus atiduotos tam, kam ir priklauso tirti tokio pobūdžio katastrofas.
   Ar bent pasidomėjai, kas liepė nieko neliesti katastrofos vietoje? Akivaizdu, kad ne. Bet kadangi “nacgvardijos” galavariezai nelabai paiso Ukrainos Porošenkos nurodymų, o ir tie buvo duoti tik vakar, tad Rytų Ukrainos kovotojams nebuvo kitos išeities kaip surinkti lavonus ir sukrauti į vagonus šaldytuvus, kad galiausiai atvykę ekspertai dar galėtų dirbti. Kas iš jų būtų likę tokiame karštyje, jei jie būtų likę vietoje?
   Gal galėtum patikslinti, kurie tie Maskvos “vadai” ir kada liepė nieko neatiduoti?
   Ir kokius ekspertus turėjo atvežti rusai? Yra tam reikalui tarptautinės tarnybos.

   Thumb up 3 Thumb down 0

  • Na, ką tau galima būtų atsakyti? Gal tiktų, chi-chi-chi? :))
   Kam tu norėtum, kad tos “juodosios dėžės” būtų atiduotos? Kijevui? Kuris galimai ir atsakingas už civilinio lėktuvo sunaikinimą? Štai to ir nebus. Dėžės bus atiduotos tam, kam ir priklauso tirti tokio pobūdžio katastrofas.
   Ar bent pasidomėjai, kas liepė nieko neliesti katastrofos vietoje? Akivaizdu, kad ne. Bet kadangi “nacgvardijos” galavariezai nelabai paiso Ukrainos Porošenkos nurodymų, o ir tie buvo duoti tik vakar, tad Rytų Ukrainos kovotojams nebuvo kitos išeities kaip surinkti lavonus ir sukrauti į vagonus šaldytuvus, kad galiausiai atvykę ekspertai dar galėtų dirbti. Kas iš jų būtų likę tokiame karštyje, jei jie būtų likę vietoje?
   Gal galėtum patikslinti, kurie tie Maskvos “vadai” ir kada liepė nieko neatiduoti?
   Ir kokius ekspertus turėjo atvežti rusai? Yra tam reikalui tarptautinės tarnybos.

   Thumb up 2 Thumb down 0

 22. kas nuo stogu Kijeve saude i vienus ir kitus dienos metu neikas nemate ir nemate.Ka ten is kosmoso gali matyti

  Thumb up 7 Thumb down 3

    • Į tokį komentarą reiktų atitinkamai reaguoti. Bet kadangi čia vieša erdvė, o tu pats ir be to žinai ko tesi vertas, tad …

     Thumb up 2 Thumb down 1

    • Ne tik butelis. Buvo dar vinimi pabraižytas su kažkokio omonovco inicialais po trijų dienų padėtas laikrodis. Labai didelė tikimybė, kad Butkevičius ras tose nuolaužose ir vinimi pabraižytą raketos galvutės skeveldrą su paties V.Putino inicialais, nes visiems to oi kaip labai reikia.

     Thumb up 7 Thumb down 2 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką skaityti? Knygos apie moteris, metusias iššūkį tradicijoms
Santaros klinikose įrengiamos naujos reanimacijos vietos sunkiems pacientams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...