Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 18 Penktadienis
 

Ką JAV žvalgybiniai palydovai pamatė Ukrainoje?

2014-07-21 21:54 | Užsienis | Komentarų (139)

JAV žurnalistas, remdamasis savo šaltiniais CŽV, teigia, kad iš JAV žvalgybinių palydovų gautas detalus vaizdas, kas iš tiesų paleido raketą į Malaizijos lėktuvą. theheraldng.com nuotr.

Savo straipsnyje klausia garsus JAV žurnalistas Robert Parry, atlikęs ne vieną žurnalistinį tyrimą apie JAV slaptųjų tarnybų operacijas užsienyje.

Šį kartą JAV žurnalisto žvilgsnis nukrypo į Ukrainą.

„Žvelgiant į pastarųjų dienų JAV žiniasklaidos karo isteriją – dėl Malaizijos lėktuvo katastrofos prie kryžiaus kalant Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną – profesinio skepticizmo nerasta – kaip jau yra buvę Irako, Sirijos karo ir kt. atvejais,. Pagrindiniai klausimai nebuvo paklausti ir atsakyti“, – rašo Robert Parry.

Pasak JAV žurnalistinių tyrimo profesionalo, pagrindinis klausimas dėl lėktuvo katastrofos Ukrainoje dabar yra: o ką parodė JAV palydovų padarytos nuotraukos?

„Sunku patikėti, kad, esant tokiam JAV žvalgybos dėmesiui, kokį ji yra sutelkusi į Rytų Ukrainą pastarąjį pusmetį, tariamas sunkvežimis su didžiule BUK priešlėktuvine raketų sistema įvažiuotų iš Rusijos į Ukrainą ir išvažiuotų atgal į Rusiją niekur neužfiksuota.

Taip, yra tam tikri apribojimai, ko JAV žvalgybiniai palydovai negali matyti. Bet BUK raketos yra apie 16 pėdų ilgio ir jos paprastai būna įrengtos arba ant sunkvežimių, arba ant tankų.

Malaizijos lėktuvas nukrito po pietų, ne naktį, tai reiškia, kad raketa nebuvo paslėpta tamsos.

Tad kodėl šio klausimo dėl JAV „dangaus šnipo“ nuotraukų – ir ką jos rodo – neužduoda didžioji JAV žiniasklaida? Kaip „Washington Post“ gali sekmadienį pirmame puslapyje paskelbti antraštę „JAV pareigūnas: Rusija davė sistemas“, nepareikalaudamas iš šių JAV pareigūnų detalių apie tai, ką JAV palydovo nuotraukos parodė?“ -klausia amerikiečių žurnalistas Robert Parry.

Jis pastebi: „Vietoj to Michale Birnbau ir Karen DeYoung iš “Washington Post“ parašė iš Kijevo:

„Jungtinės Valstijos patvirtino, kad tai Rusija patiekė sudėtingą priešraketinę sistemą separatistams rytinėje Ukrainoje ir bandė ją pervežti per Rusijos sieną atgal po to, kai ketvirtadienį numušė Malaizijos lėktuvą, pranešė JAV pareigūnas šeštadienį.“

„Mes tikime, kad jie bandė pervežti atgal į Rusiją mažiausiai tris BUK (raketų paleidimo) sistemas“, – pasakė pareigūnas.

JAV žvalgyba „pradėjo gauti signalus… mažiau nei prieš savaitę“, kad rusų raketų paleidimo raketos buvo atgabentos į Ukrainą, pasakė pareigūnas, kurio tapatybės „Washington Post“ neatskleidžia, kadangi pareigūnas kalba apie žvalgybinius dalykus.”

“Tačiau atkreipkite dėmesį į pareigūno žodžių formuluotę: „mes tikime“, „pradėjome gauti signalus“, – rašo amerikiečių žurnalistas.

“Ar mes turėtume patikėti – ir tai būtų labiau patikima, nei tai, kuo „Washington Post“ rašytojai tiki, – kad JAV vyriausybė, turėdama pasaulyje pirmaujančią žvalgybos tarnybą, negali pastebėti trijų didžiulių sunkvežimių, gabenančių dideles vidutinio nuotolio raketas?“ – klausia amerikiečių žurnalistas Robert Parry ir pateikia kitą Malaizijos lėktuvo numušimo versiją, kurią jam papasakojo šaltiniai iš CŽV.

Ką amerikiečių žurnalistui papasakojo šaltiniai iš CŽV?

„Ką man papasakojo vienas šaltinis, kuris man buvo pateikęs tikslią informaciją apie panašius dalykus praeityje, tai JAV žvalgybos agentūra turi detalius iš palydovo gautus vaizdus baterijos, kuri paleido lemtingą raketą, bet, pasirodo, baterija buvo kontroliuojama Ukrainos vyriausybės karių, apsivilkusių panašiomis į ukrainiečių karių uniformas.

Šaltinis sakė, kad CŽV analitikai dar negali pasakyti, ar ten iš tiesų buvo rytinės Ukrainos sukilėliai, panašiomis uniformomis, bet pradinis vertinimas buvo tai, jog ten buvo Ukrainos kariai.

Taip pat buvo manoma, kad kariai buvo nedisciplinuoti ir galimai girti, kadangi iš palydovo gautuose vaizduose matyti aplink išmėtyti alaus buteliai, pasakė šaltinis.

Užuot dariusi spaudimą dėl šių detalių, JAV pagrindinė žiniasklaida paprasčiausiai pasidavė iš Ukrainos valdžios ir JAV valstybės departamento išeinančiai propagandai, kaip pirmenybę teigdama faktui, kad BUK sistema yra „rusų gamybos“, nors tai – nieko vertas faktas, kad jį be perstojo kartotum ir kartotum.

Kažkaip, faktas, kad „rusų gamybos“, tapo pagrindu nuomonei, kad rusai tikriausiai įsivėlę į raketos paleidimą ir lėktuvo numušimą, kas yra akivaizdus klaidinimas, tačiau kas turi įtakos blogai informuotiems amerikiečiams.

„Washington Post“ ir kiti naujienų tiekėjai tikrai žino, kad Ukrainos kariuomenėje yra rusų gamybos karinės sistemos, įskaitant BUK priešlėktuvines raketų paleidimo baterijas, todėl gamybos kilmė jokios įrodomosios galios neturi“, – rašo amerikiečių žurnalistas Robert Parry portale consortiumnews.com.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Kodėl lėktuvo Malaizijos Boeing 777 koridorius buvo nukreiptas per 480 km šiauriau nei įprastai juolab kad šioje zonoje vyskta karas? Kam tai gali būti naudinga? Kodėl Kievo dispečeriai nepatraukė, neįspėjo Lėktuvo iš karinės zonos? Kodėl net ir šiame oro koridoriuje lėktuvas pasuko dar 14 km šiauriau link sukilėlių teritorijos? Toks pasitraukimas gali būti sankcionuotas tik iš dispečerinės. Kur Kievo dispečerinės įrašai? Kodėl apie juos tylima? Kokiu tikslu tą pačią dieną Ukrainos kariškiai įjungė 9 Buk radarus? Juk sukilėliai neturi jokios aviacijos.

  Atkreipkite dėmesį, kad nerodo paprastų žuvusiųjų giminaičių. Nėra artimųjų ašarų visai! Žuvusiųjų puslapiai tik su nuotraukomis facebooke, be draugų, be straipsnių, be komentarų, be patikusių puslapių visi (!) sukurti tą pačią dieną, 2013 m. sausio 21 d. Sutapimas ar ne, bet ankščiau dingo Malaizijos taip pat Boeing 777 su serijiniu numeriu 9M-MRO. 2014 kovo 8 dieną naktį su 239 asmenimis, kuris oficialiai nerastas iki šiol. Įdomu, kad šis lėktuvas vežė virš 2 tonų nedeklaruotų krovinių (pusšimtis lavonų?). Nukritęs lėktuvas sukilėlių teritorijoje yra su serijiniu numeriu 9M-MRD. Nepatingėjo tik O perkalti į D? Istorija primena Rugsėjo 11 istoriją su broliais dvyniais.

  Thumb up 5 Thumb down 0

 2. …….cia vadinasi is serijos “priejo kindziulis(ukras)ir tare”………

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Papasakosiu, kaip buvo, negriukas dave uzsakyma ir pinigiuku kad nupirktu bombike ir nufotkino ar pinigiuku nepasisavino. Va tai taip :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Kas cia per sudina propoganda ? JAV kalta ,kad nepamate,o kompleksas is dangaus nukrito. Nusibodo sio puslapio sudina Rusikoji propoganda. Idomu ar tik ne is Maskvos sis puslapis gauna jo egzistencijai buitinas lesas ?

  Thumb up 2 Thumb down 9

 5. Nesuprantu. Nejaugi negalima patikrinti visų Ukrainos BUK sistemų ir identifikuoti iš kurios buvo šauta? Tada jau bent viena versija atkristų.

  Thumb up 5 Thumb down 1

  • viską galima. tik kad esmė ne tame.
   reikia ieškoti ne kas kaltas, o pagal nurodytą versiją surasti nurodytos pusės kaltės įrodymus. arba netinkamus faktus nuslėpti.
   kaip kad medininkų atveju.
   turėtu žinoti, kas ir kada pateikė nuosprendį. paršenka – po valandos, obama su landsbbauskaite – kitą dieną (landsbauskaitės balsas nulio vertės, bet dėl skaičiaus tinka).
   kaip tu manai, kas išdrįs tikrint paršenkos buk? užtenko to, kad jis pasakė: “mes nešaudėm, mamoj klianus”

   Thumb up 9 Thumb down 1

 6. Nematau jokios dirvos ginčams.
  Dar 2014-07-18 – 11:47 Pikasas pateikė tikrai genialius faktus, įrodančius, kad Rusija numušė šį lėktuvą:
  1. gan vieninga Pasaulio visuomenės nuomonė dėl šiurpios katastrofos
  2. Melo ir blogio imperija
  3. Rusijos imperijos agresija
  4. Lenino paminklai
  5. rusiškasis neonacizmą ir jo fašistinė propagandą
  6. Čečėnija, Gruzija, Sirija, Ukraina
  7. sovietinis režimas parodė savo aštrius nagus
  8. Kremliaus karinių maitvanagių grupuotė
  9. Rusijos karinių raumenų auginimas
  10. neofiureris Putinas ir jo aplinka
  11. visa atsakomybė tenka Kremliui
  12. Ir pagrindinis: PUTIN – CHUILO

  12-as faktas tai Betos vulgarės štampas, patvirtinantis Pikaso pateiktus faktus.
  Prieš faktus- visi bejėgiai. Todėl privaloma sutikti, kad prakeikti ruskiai kacapai specialiai numušė šį lėktuvą, dalyvaujant ir asmeniškai vadovaujant neofiureriui, carui, kruvinajam okupantui imperialistui putinui (būtinai iš mažosios raidės, nes tai vienas iš faktų, kuriais remiasi Beta vulgaris).
  Gali būti, kad pats putinas ir reikiamą mygtuką spustelėjo. Mat visi žinom, kad tai KGB stilius.
  Ačiū pikasas, ačiū vulgarias.
  Su tokiais faktais net Landsbauskaitė jaučiasi įprastai visada teisi, teisinga ir neklystanti.

  Thumb up 9 Thumb down 2

  • Ir tai dar ne viskas. Iš to Putino, matomai, ir šaulys nekoks. Todėl jis prieš paspaudžiant tą raudoną mygtuką, dar paprašė Porošenkos dispečerio patraukti tą lėktuvą arčiau Rusijos sienos, nuleisti keliais tūkstančiais pėdų žemiau ir pakoreguoti kursą taip, kad pašautas nukristu būtinai į separatistų teritoriją, nes tai sudarytų pretekstą kaltę suversti separatistams, o Porošenkai kreiptis pagalbos į NATO dėl susidorojimo su teroristais. O, sakysite, kokia iš to nauda Putinui? Putinui – jokios. Bet jis jokių naudų ir neieško. Negi sunku padėti kaimynui susidoroti su žmonėmis, kurie nori būti laisvi bei nepriklausomi ir kuria savo respubliką.

   Thumb up 7 Thumb down 2

   • Čia jau tavo argumentai.
    O visi 11-ka pirmųjų punktų – Pikaso. Visi nukopijuoti iš jo “įžvalgos” prie greta esančio straipsnio (Lėktuvo katastrofa Ukrainoje – lietuviškų Medininkų variantas ar kariaujančiųjų pusių klaida? (Prezidentės pozicija: “tai buvo teroro aktas”; nuolat pildoma) 2014-07-18 01:39).
    12-as, tai daug kartų naudotas Betos vulgario.
    Taip kad tu savo sapaliones nepainiok su grynas mąstytojų pateikiamais faktas. Būdama paprasta baba nesistenk prilygti elitui, didiesiems.
    P.S. Tai tik dalis Pikaso, Vulgario ir kitų patriotų pateiktų faktų. Jei juos visus pradėt kopijuot, jaučio odos neužtektų. tiesa, iš esmės, tai tie faktai visi vienodi, taik žodžiai vietomis sukeičiami. Na o labiausiai priklauso, ką parašo pancerovai, kuznecovaitės, vinokurai, procenkos ir pan. Mat mūsų žymieji pikasai, kaip tik iš ten semiasi savo išmintį.
    Sėkmės jiems ir gero vakaro.

    Thumb up 2 Thumb down 0

  • Ačiū, viskas aiškiai išdėstyta, o dabar lauksim rytinių Betos vulgaris žinių iš tvartelio.PUTIN – CHUILO :)

   Thumb up 3 Thumb down 0

  • Ukrainos teritorijoje numuse rusai :) Reiskia lietuvos teritorijoj irgi gali numusti lenkai, latviai. nesirkim rusofobija, o mastykim.

   Thumb up 3 Thumb down 0

 7. Apreiškimas Jonui

  Didžioji ištvirkėlė

  Apr 17

  1 Tuomet atėjo vienas iš septynių angelų, turėjusių septynis dubenis, ir užkalbino mane: „Eikš, aš tau parodysiu teismą didžiosios ištvirkėlės, sėdinčios ant didžių vandenų. 2 Su ja ištvirkavo žemės karaliai, ir jos ištvirkimo vynu pasigėrė žemės gyventojai.“ 3 Ir jis dvasios galia nusinešė mane į dykumą. Ten aš išvydau moterį, sėdinčią ant skaisčiai raudono žvėries, pilno piktžodžiavimo vardų, turinčio septynias galvas ir dešimt ragų. 4 Moteris buvo apsivilkusi purpuru ir raudonu drabužiu, išsipuošusi auksu, brangakmeniais ir perlais. Ji laikė rankoje aukso taurę, pilną ištvirkimo šlykštybių ir nešvarumų. 5 Ant jos kaktos buvo užrašytas vardas, slėpinys: „Didžioji Babelė, ištvirkėlių ir žemės šlykštybių motina.“ 6 Mačiau tą moterį, girtą nuo šventųjų ir Jėzaus liudytojų kraujo. Ją matydamas, aš labai stebėjausi. 7 O angelas man tarė: „Ko stebiesi? Aš tau atskleisiu slėpinį moters ir ją nešančio žvėries, kuris turi septynias galvas ir dešimt ragų.

  8 Žvėris, kurį tu regėjai, buvo, bet jo nebėra; jis ruošiasi iškopti iš bedugnės, tačiau eina į pražūtį. Žemės gyventojai, kurių vardai neįrašyti gyvenimo knygoje nuo pasaulio sutvėrimo, stebėsis, žiūrėdami į žvėrį, kad jis buvo ir jo nebėra, ir jis vėl pasirodys. 9 Čia reikia proto, apšviesto išminties! Septynios galvos reiškia septynias kalvas, ant kurių moteris sėdi. Taip pat yra septyni karaliai; 10 penki žlugo, vienas tebėra, o vienas dar neatėjo; kai jis ateis, turės trumpam pasilikti. 11 O žvėris, kuris buvo ir kurio nebėra, tai yra aštuntasis, bet vienas iš septynių, ir jis eina į pražūtį. 12 Tie dešimt ragų, kuriuos matei, yra dešimt karalių, kurie dar negavo karališkos valdžios, bet jie gaus ją vienai valandai kartu su žvėrimi. 13 Jie turi vieną sumanymą ir savo galybę bei valdžią atiduoda žvėriui. 14 Jie kovos su Avinėliu, bet Avinėlis juos nugalės, nes jis yra viešpačių Viešpats ir karalių Karalius, ir su juo visi pašauktieji, išrinktieji ir ištikimieji.“

  15 Angelas toliau man sako: „Vandenys, kuriuos regėjai, kur sėdi ištvirkėlė, yra žmonės, minios, tautos ir kalbos. 16 Tie dešimt ragų, kuriuos matei, ir žvėris, ­ jie ims nekęsti ištvirkėlės, nuplėš jos drabužius ir paliks ją nuogą, ės jos kūną ir ją pačią sudegins ugnyje. 17 Mat Dievas įkvėpė jų širdyse norą vykdyti jo sumanymą, siekti vieno tikslo ­ atiduoti savo karališką valdžią žvėriui, kol išsipildys Dievo žodžiai. 18 Ta moteris, kurią regėjai, yra didysis miestas, valdantis žemės karalius.“

  Thumb up 2 Thumb down 1

  • Ar kas nors bent supratote, kas čia parašyta ar norėta pasakyti? Mudvi su Antaniene – absoliučiai nieko. Ką bendro turi kažkokia tai ištvirkėlė (kad ir perkeltine prasme) su teroro aktu ir beveik trimis šimtais žuvusių nekaltų žmonių?
   Ir kodėl nėra „Amen+++++++“?

   Thumb up 0 Thumb down 1

   • todėl, kad tai permanentinis reiškinys. tęsis be galo.
    o “amen” būna gale.
    suprast nereikia, svarbu paskelbt. o kad perskaitėt – molodecės, didmoterės.

    Thumb up 2 Thumb down 0

 8. pamatė JAV palydovai Ukrainoje?

  Priminkime:
  Savo ir Ukrainos bendrai sukurtą falšą. ir pamatė Rusijos Gynybos ministerijos generolą- atstovą- pavarde KARTA…- Žemėlapį. Žemėlapis; h t t p://vk.com/video1265333_169260040
  Tai Dievo ženklas, kad Amerikai bus sunku melu ir apgaulė III Pasauliniame kare. Šis generolas pavarde KARTA…. Žemėlapis jau ruošiamas nuo gimimo šiam įvykiui su Boeing 777, 07 mėnesio, 17 dienai, 17 valandai.
  Ženklų Įvadas į Apokalipsės 17 dalį. aukštai Skambant Septintam Viešpačio skambučiui Karštam Komentare, toks Žemėlapis KARTA… pasaulio.

  Taip rašo ir 15 min.lt :Lemtingas numušto Malaizijos lainerio skaičius – 17

  Thumb up 1 Thumb down 1

 9. Kol rusai kariauja su ukrainiečiais ,susidarė puikios sąlygos skelbti REFERENDUMĄ dėl Šiaurės Kaukazo Šariato respublikos įkūrimo.
  Putkai turėtų patikti demokratiniai rinkimai.
  Ura ,tovarišči.

  Thumb up 2 Thumb down 7

  • Tikrai.
   Bet įdomu, kas galėtų skelbti? Tik Kaukazo imaratas, kurį JAV paskelbė teroristine organizacija ir JAV (būtent JAV, o ne Rusijos) priešu.
   Nenustebčiau, jei JAV staiga pripažintų, kad Kaukazo imaratas tapo dorais sukilėliais. Nenustebčiau nes žinau JAV “demokratines vakarietiškas vertybes”

   Thumb up 4 Thumb down 2

  • Mūsų kaime tai yra toks pulkelis pensininkių, kurios per dienų dienas sėdi ant suolelio, nieko neveikia, tik pliotkus renka ir gyvena svetimus gyvenimus, savų nematydamos. Tai tip top Beta …ai, ai kaip Beta ten tiktų. Beje, jos irgi serga rusofobija, lyg jų gyvenimas priklausytų nuo Rusijos prezidento.

   Thumb up 8 Thumb down 2

   • Su Beta viskas tvarkoj. O putinoidai daugiausia psichine negalią turintys žmonės , gyvenantys iš Lietuvos valstybės išmokamų neįgalumo pašalpų

    Thumb up 2 Thumb down 7

     • Kodėl nesąmones? Asmeniškai pažįstu net tris tokius mirštančius dėl putlerio. Visi trys dėl psichinės negalios išlaikomi Lietuvos valstybės

      Thumb up 0 Thumb down 2

     • šaipytis galima iš sveikų.
      proto invalidus reikia užjausti. todėl geriau duoti betoms kelią.
      jie čia išsilieja ir gatvėse tampa mažiau pavojingi žmonėms.

      Thumb up 4 Thumb down 1

 10. Daliai komentuojančių:prašau atleisti už netaktiškumą,bet kitaip negaliu jūsų vadinti,kaip kvailiais.”Jei rusai nebūtų numušę,tai nebūtų keturias dienas smardinę lavonų”.Ar bent įsivaizduojate kaip ir kur visi jie buvo išmetyti ir kiek reikia laiko juos surinkti?Manote,kad mūsų kompetetingi organai tai padarytų greičiau?Absoliutus nemąstymas.Supraskite,pagaliau,ten vyksta karas ir žiaurus karas,kuriame žūsta žmonės,kuriame abi pusės nepasitiki viena kita.Kas numušė lėktuvą – svarbu,bet dar svarbiau – kodėl tai padarė.Jei tai klaida – vienas dalykas,jei tai sąmoningas veiksmas – visai kas kita.Be to,kodėl rusai neaglai padėti sukilėliams?juk mes (Vakarai)pripažįstame ir remiame Sirijos sukilėlius.Rėmėme Libijos,Egipto ir dar daugelio šalių maištininkus prieš savo šalių vyriausybes.Vis dar tebemanome,kad mums tai daryti galima,o rusams ar kiniečiams ne?Praėjo tas laikas.Šie taipogi turi tokias teises,jei jas pripažįstame sau.

  Thumb up 12 Thumb down 10

   • neperkelkite savo problemų kitiems. Pačios supratimas apie tarptautinę teisę prasideda ir baigiasi Lietuvos žiniasklaida. Gaila, bet tai faktas, kurį patvirtina pačios pamąstymai. Pagarbiai aAlgirdas
    P.S. ir vis tik siūlau vietoj rašymo susiraskite knygą Naomi Klein “Šoko doktrina”
    tikrai padarysite pirmą žingsnį link tarptautinių reikalų supratimo

    Thumb up 10 Thumb down 5

    • vulgarių, pikasų ir pan. supratimas apie tarptautinę ir visas kitas teises yra būtent toks, kaip parašė vincas: “Vis dar tebemanome,kad mums tai daryti galima,o rusams ar kiniečiams ne?”
     tai ir tikrosios tokių berečių “vakarietiškos vertybės”.
     putin – chuilo. va ir visi argumentai. galvą dedu, tokių pikasinių-vulgarinių “argumentų” niekas nepaneigs.

     Thumb up 5 Thumb down 3

 11. Tikiu.
  Juk rusų generolas patvirtino,kad iš vis jokių ginklų seperatistams netiekia.
  Tikėkite,kad jie RANDA pagrioviuose ir savavališkai pervaro per sieną.
  Gal ,sakau,jau metas uždrausti rusų lėktuvams kirsti kitų šalių oro erdvę,o tai netyčia koks keleivinis įskris su atomke bagaže.

  Thumb up 6 Thumb down 10

  • kur kas gauna ginklų, tegul išeina Obama su Putinu į ringą ir tegul aiškinasi, čia ne mūsų daržas, ne mūsų pupos. 4 metus Lietuvą skaldė pedofilijos istorija, dabar Ukraina. Mes ir savų problemų turime.
   O su tais strelkovais ir kitokiais “ovais” kam reikia ir išsiaiškins: kas jie per paukščiai ir kieno giesmę gieda, ir apskritai iš kur jie ten atskrido, kaip tame Donecke atsirado.

   Thumb up 5 Thumb down 2

  • Ir apskritai, didelis klausimas, kur tas Strelkovas dabar randasi, ar pats yra gyvas, o gal jau atšauktas kur nors?

   Thumb up 1 Thumb down 0

  • generolas pasakė tai – ką jis žino…. Jis nedavė komandos tiekti ginklų….
   Tai nereiškia kad kitas generolas nedavė įsakymo ginklus tiekti… nu panašiai kaip su pedarasų byla Lietuvoje- teisėjui versackui davė duomenis… O jis pagal tus duomenis priemė sprendimą kad pedofilijos nebuvo…

   Thumb up 1 Thumb down 1

 12. Jei ukrainiečiai būtų numušę,tai rusai nebūtų 4 dienas smardinę lavonų.

  Thumb up 10 Thumb down 11

 13. Panašu, kad straipsnį redagavo perbėgėlis pas Putiną Snoudenas.
  Snoudenu sunku patikėti, kad jis saakytų tiesą.
  Įtariu, kad straipsniai, palaikantis putininę politiką būna gerai apmokami…

  Thumb up 5 Thumb down 13

   • O už ką tamsta taip mylite teroristą Nr1 Putiną? Lyg žindoma jo būtumėte.

    Thumb up 7 Thumb down 14

    • Atsiprašau, padariau klaidą: “putinas” yra rašomas iš mažosios raidės.

     Thumb up 5 Thumb down 11

     • Telieka tik apgailestauti, kad Tamsta per aklą neapykantą realybės jausmą praradote. Akla ne tik meilė, bet dar aklesnė nemotyvuota neapykanta. Su tokia išankstine nuostata ir persismelkusia iki kiekvienos kūno ląstelės neapykanta ne tik savo gyvenimą bereikalingai trumpinate, bet ir kritinį mąstymą prarandate, realybėje nebesusigaudote. Užjaučiu.
      Mano patarimas būtų toks: nebėkime prieš traukinį. Laikas parodys, kas teisus, ir kas nusikaltėlis. O kas visą tą politinę košę užvirė, maišo ir kas ją srebia, manau, kad ir Tamstai jau turėtų būti aišku. Juk ne Putinas tą „maidaną“ pradėjo…

      Thumb up 10 Thumb down 6

     • P.s. Šiaip tai pagal gramatikos taisykles visi tikriniai daiktavardžiai (t.s. ir pavardės bei vardai) rašomi iš didžiosios raidės, nepriklausomai nuo to myli tu tą žmogų ar nekenti.
      Čia tarp kitko.

      Thumb up 10 Thumb down 4

     • O Maidanas, tai kelintas putino reikalas? Kai Maskvoje vyksta protesto akcijos, Ukraina karo rusijai neskelbia ir teritorijų neokupuoja, kiek man žinoma.
      P.S. putinas ne tikrinis daiktavardis. Tai Ch**lo. O čia jau rašoma iš didžiosios raidės.

      Thumb up 7 Thumb down 12

     • Kaip skelbia viena didžiausių pasaulyje verslo ir finansinių naujienų agentūrų bei informacijos apie finansų rinkas tiekėjų Bloomberg, laikas ne rusijos naudai. Netgi pačiu artimiausiu laiku iš to išsigimėlius gimdančio dvigalvio erelio gali likti tik šlapias, visai leisgyvis viščiukas. Vidutiniškai, rusijos akcijos kasdien krenta po 5,4 procento. Per savaitę iš jų rinkos pasitraukė 47 milijardai dolerių užsienio ir jų pačių kapitalo. Laivas skęsta…

      Thumb up 6 Thumb down 10

     • Tarp kitko, ir Rusija niekam jokio karo nepaskelbė. O Krymo gyventojai patys referendumu nusprendė jungtis prie Rusijos. Tai artimiausioje ateityje padarys ir Luganskas su Donecku, o gal ir dar kelios teritorijos.
      Tarp kitko, o Tamsta tame skęstančiame Rusijos laive randiesi, kad taip pergyveni dėl to laivo skendimo?

      Thumb up 8 Thumb down 8

     • Kelintas tavo reikalas kas kur skęsta? Tu gi ne prie papo prisirišęs , Beta

      Thumb up 7 Thumb down 4

     • Žinoma, kad nepaskelbė karo. Jie gi net “nekariauja”. Jie iš viso niekuo dėti, jie angelais virš Ukrainos skraido ir keleivinius lėktuvus numušinėjančiais. Tai žinoma, kad Krymas perėjo rusijai teisėtai, surengus “referndumą”. Tik dėl rezultatų niekaip nesutaria; vieni skelbia, kad “Už” prisijungimą prie rusijos balsavo 115% Krymo gyventojų, o oficialus rusijos vyriausybės tinklalapis, kad 15%. Bet tai dėmesio neverta smulkmena, kaip ir tai, kad pasaulis nei to referendumo, nei Krymo aneksijos nepripažįsta. putinui ir Babai- px.

      Thumb up 6 Thumb down 6

     • Mano reikalas tai toks: kad tik kuo greičiau ta pabaisa svetimu krauju užspringtų ir priburbuliuotų. Pasaulis lengviau atsikvėptų. Šviesiau pasidarytų.

      Thumb up 6 Thumb down 6

     • O ta pabaisa, kuri turėtų užspringti krauju, tai kas – Barakas Obama, Audrius Butkevičius ar Petro Porošenka?

      Thumb up 7 Thumb down 7

  • Na, mergiotės, judvi čia visai be reikalo susipliekėt (nors mažai tikiu, kad judvi abi mergiotės).
   Šitame kare ir Ukraina ir Rusija – jau pralaimėtojos.
   Abi.
   Nepriklausomai nuo to, kaip viskas baigsis. Juolab, kad nuoskaudos bet kuriuo atveju liks dešimtmečiams ir šimtmečiams.
   Laimėtojai ramiai sau sėdi ofisuose ir skaičiuoja būsimą pelną, vis neištardami raidės “R”.
   Pelnas turėtų būti neblogas, nes supjudžius nepaklusniuosius slavus tarpusavyje, galima bus perimti visiškon savo kontrolėn nemenką gabalą to rutulio, Žeme vadinamo.
   Kiek ten Putinas ar Porošenko anų interesams dirba, priklauso nuo jų sugedimo laipsnio, arba nuo nesupratimo (kas mažai tikėtina).
   Bet visvien ne jie muziką užsakinėja.
   Jie tik šokėjai.
   Ryškūs ir pastebimi, bet tik šokėjai.
   Kai dirigentui prireiks, šoks kiti šokėjai.
   Mūsų rolė čia – tik statistai masinėse scenose. Nes mes iškart savanoriškai prisiėmėm pralaimėtojų statusą.
   O vienas ktas žuvęs… tik skiedros mišką kertant.
   -Povilas-

   Thumb up 9 Thumb down 1

 14. ko as juodasiknis Obama visur kisasi,tegul paziuri kiek jo paliepimu visam pasaily zuvo nekalu zmoniu,kad ir Sirijoj,jei ne Puinas butu sunku prognuozuoti

  Thumb up 14 Thumb down 6

  • Šitos visos nuostatos (ypač Lietuvoje) prieš V.Putiną labai primena uzbekų liaudies pasakėlę „Senelis,anūkas ir asiliukas“. Ką tas Putinas bedarytų, vistiek viskas ne taip ir viskas blogai. Ir kas ką bepadarytų, visada kaltas Putinas. Gal čia iš pavydo, kad patys taip tvarkytis nesugeba? Gal kad jis už visus tuos smerkiančius ir kritikuojančius žymiai pranašesnis? Gal kad jis nedaro taip, kaip tie visi smerkėjai norėtų? Gal kad nešokinėja pagal kiekvieno obamos dūdelę?
   Rolandą Paksą taip pat už kažkokį kvailą „Leidimo suprasti“ išmįslą jau dešimt metų kaip smerkia ir tyčiojasi vien todėl, kad net ir menkystos supranta, jog jam būnant valdžioje, daugeliui visokios landos prie valstybės biudžeto užsidarytų. Ir daugelio politinių nesąmonių, kurios dabar daromos pagal JAV užsakymus, būtų išvengta.
   Atrodo, kad kiekvienam turėtų būti aišku, jei koks žmogus savanaudžių menkystų nekaltai taip puolamas, reiškia kad tikrai tas žmogus už tuos smerkiančius puolėjus visa galva aukštesnis ir vertas būti prie valstybės vairo. Deja. Vairą dažniausiai sukinėja rėksniai ir veidmainiai parsidavėliai, kuriems savo piliečiai rūpi mažiausiai.

   Thumb up 9 Thumb down 6

    • ir be reikalo.
     durniams įrodinėti – pačiam durnium pavirsti.
     na kaip įmanoma paneigti ar patvirtinti vienintelį jų argumentą: putin – chuilo?

     Thumb up 2 Thumb down 1 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...