Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Lapkritis 26 Ketvirtadienis
 

K.Prunskienė: “Nebijokime būti pavadinti prorusiškais”

2009-12-05 19:01 | Politikų tribūna | Komentarų (89)

Lietuvos liaudies sąjungos pirmininke vienbalsiai išrinkta prof. K.Prunskienė. Nuotraukoje - tarp Kaliningrado vicepremjero J.Šalimovo (kairėje) ir Rusijos Dūmos tarptautinių reikalų komiteto pirmininko K.Kosačiovo (nuotraukos V.Gorio)

Šiandien netoli Vilniaus esančiame viešbutyje “Le Meridien Villon” įvyko steigiamasis Lietuvos liaudies sąjungos suvažiavimas, o naujai įkurtos partijos pirmininke vienbalsiai išrinkta prof.Kazimiera Prunskienė.”Antrą kartą savo karjeroje dalyvauju partijos kūrime. Pirmą kartą – savo partijos “Vieninga Rusija”, antrą kartą – pas jus”, – taip šiandien įvykusiame steigiamajame Lietuvos liaudies sąjungos suvažiavime sakė aukštas svečias – Rusijos Dūmos tarptautinių reikalų komiteto pirmininkas Konstantinas Kosačiovas.

K.Kosačiovas naujos partijos lyderei perdavė partijos “Vieninga Rusija” tarybos pirmininko, Rusijos Dūmos pirmininko Boriso Gryzlovo sveikinimą ir dovanų įteikė Rusijos simbolį – meškiną.

“Šitas meškinas yra nusiteikęs draugiškai ir lietuvių jis nenuskriaus”, – įteikdamas prof. K.Prunskienei dovaną sakė Rusijos Dūmos tarptautinių reikalų komiteto pirmininkas K.Kosačiovas.

Be jo, šiandien įkurtos Lietuvos liaudies sąjungos suvažiavime dalyvavo ir prof. K.Prunskienės su naujos partijos įkūrimu atvyko pasveikinti valdančiosios Rusijos partijos “Vieninga Rusija” atstovas K.Petričenko, Kaliningrado srities vicepremjeras J.Šalimovas, Lenkijos, Kazachstano ambasadų Lietuvoje atstovai, Rusijos ambasadorius Lietuvoje Vladimiras Čchikvadzė, atstovai iš Baltarusijos. Iš Kazachstano K.Prunskienės atvyko pasveikinti ir Kazachstano valdančiosios partijos atstovai. Lenkijos ambasados Lietuvoje antrasis sekretorius naujai įsikūrusią partiją ir jos pirmininkę pasveikino rusiškai.

Tikimasi politinio klimato atšilimo

“Manau, kad šitoks gausus užsienio delegacijų dalyvavimas čia neatsitiktinis – tai reiškia būsimą bendradarbiavimą”, – atkreipdamas dėmesį į užsienio svečių gausą sakė Rusijos Dūmos tarptautinių reikalų komiteto pirmininkas K.Kosačiovas.

Jis tikisi, kad Lietuvos liaudies sąjunga ir valdančioji Rusijos partija „Vieningoji Rusija“ ateityje bendradarbiaus ir ne tik keisis politine patirtimi, bet ir padės stiprinti santykius tarp šalių.

“Deja, daugelis Lietuvos partijų savo politines platformas Rusijos atžvilgiu kuria ant antagonizmo, Rusijos, kaip Lietuvos kaimynės, demonizacijos. Savaime suprantama, su tokiomis partijomis mums nėra apie ką kalbėti“, – sakė svečias.

Nebijoti prorusiškumo – “politinis vyriškumas”

K.Kosačiovo nuomone, K.Prunskienės veiksmai šiandieniniame politiniame Lietuvos kontekste reikalauja “politinio vyriškumo”, nes “jus, aišku, apkaltins, kad esate Kremliaus ranka ar spec.tarnybų agentė”.

Taip Rusijos Dūmos tarptautinių reikalų komiteto pirmininkas K.Kosačiovas reagavo į K.Prunskienės įžanginę kalbą, kurioje ji nubrėžė aiškią naujai įkurtos partijos užsienio politiką: “Būtina liautis demonstruoti priešiškumą svarbioms mūsų ekonominėms partnerėms – Rusijai ir Baltarusijai, ir abipusiai naudingiau bendradarbiauti įvairiose srityse”.

Lietuvos liaudies sąjungos pirmininkė K.Prunskienė teigė nesibaiminantis, kad partija bus vadinama prorusiška, nes “šia kryptimi ir reikia ieškoti strateginių santykių, siekiant šaliai naudos”.

Kaliningradas – “stiprus petys Lietuvai”

Lietuvos liaudies sąjungos įkūrimą Kaliningrado srities vicepremjeras J.Šalymovas pavadino istoriniu įvykiu. Svečio manymu, Kaliningradas – tai geras, stiprus petys kaimynui.

” Šiandien matome, kad abiejų šalių verslininkai labai glaudžiai bendradarbiauja, ir ta ekonomika, kurią mes vystome, padės sukurti ateitį”, – sakė J.Šalymovas.

Svečiai iš tolimojo Kazachstano

Kazachstano valdančiosios partijos “Nur Otan” (“Tėvynės šviesa”) vienas iš vadovų Muchtar Erman į Lietuvą pasveikinti K.Prunskienės atskrido per Vokietiją.

Jis perskaitė partijos vadovybės sveikinimą ir įteikė dovaną (žr. nuotr).

“Nespėjusi gimti, Lietuvos liaudies sąjunga jau turtėja – kaip gausėja dovanos”, – neslėpė geros nuotaikos priimdama dovanas K.Prunskienė.

Kuriasi nauja ekonominė sąjunga?

Minsko verslininkų ir darbdavių sąjungos pirmininkas V. Kariaginas teigė, kad jiems ne vis vien, kas vyksta Lietuvoje.

“Lietuvoje apsilankė Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukošenka, kuriamos bendros Lietuvos ir Baltarusijos įmonės, verslo kontaktai auga kiekvieną dieną”, – sakė svečias iš Baltarusijos.

Pasak jo, prieš keletą metų Baltarusijoje verslininkai ir darbdaviai nusprendė nesiginčyti, kas svarbesnis, o kurti bendrą nacionalinę verslo platformą. Tai labai pagerino sąlygas verslui Baltarusijoje. “Prieš keletą metų niekas nebūtų patikėjęs, kad dabar Baltarusijoje įmonę galima įregistruoti per vieną dieną”, – sakė V.Kariaginas.

“Mes siekiame patekti į Europą, tačiau ne per ryšių su Rusija nutraukimą”, – sakė svečias iš Baltarusijos.

Šiuo metu kuriama Baltarusijos, Rusijos ir Kazachstano verslininkų sąjunga. Tikimasi, kad į ją įsilies ir Lietuvos verslininkai.

V.Uspaskich palinkėjo “paimti” valdžią

Darbo partijos pirmininko, europarlamentaro Viktoro Uspaskich nuomone, naujos partijos sėkmė – tai lyderio sėkmė. “Ir jeigu jūsų lyderis sėdi prieš jus, tai sėkmė lydės jūsų partiją. Jūsų pirmininkė – tai geriausias tiltas tarp Rytų ir Lietuvos politikų”, – sveikindamas K.Prunskienę sakė V.Uspaskich.

Jis pastebėjo, kad nauja partija kuriasi labai sudėtingu – krizės laikotarpiu, o dabartinė valdžia nesugeba šitos krizės įveikti.

“Užimkit pačią didžiausią valdančiosios daugumos vietą – jums užteks rinkėjų balsų. Konservatoriai užpyktų, bet jau bloga darosi nuo to, kas vyksta”, – šiuos V.Uspaskich palinkėjimus palydėjo audringi plojimai.

“Kai mes eisime į valdžią, tai ir jus kartu pakviesime”, – į Darbo partijos pirmininko V.Uspaskich sveikinimus atsakė K.Prunskienė.

“Kadangi liaudis išsirinko artistus į Seimą, ir tie artistai blogai dainuoja, būtų pats laikas liaudžiai užimti artistų vietas”, – naujai susikūrusią partiją į valdžią kvietė Socialdemokratų partijos pirmininko pavaduotojas A.Sysas.

Naujosios sąjungos pirmininko pavaduotojas V.Pliusnis teigė, kad Kazimiera Prunskienė – neeilinė asmenybė Lietuvos politinėje padangėje. “Ir jos patirtis bus naudinga ne tik partijai, bet ir Lietuvai”, – mano socialliberalas.

Kodėl atsirado nauja partija?

Prof. K.Prunskienės teigimu, vienu iš motyvų steigti naują partiją, nepaisant jų gausybės, yra siekis telkti politikos užribyje likusius profesionalus.

“Žiūrint į tai, kaip klostosi reikalai pastaruosius metus, sunku likti nuošalyje, sunku daugeliui profesionalų sėdėt ant atsarginių suolelio, kai visa eilė mėgėjų žaidžia visos Lietuvos likimu”, – sakė K.Prunskienė.

Jos manymu, du trečdaliai nesėkmių, kurie ištiko Lietuvą šiemet, yra susijęs su dabartinės valdžios sprendimais, su neįsiklausymu į profesionalų, tiek ekspertų, tiek politikos senbuvių pasiūlymus.

Lietuvos liaudies sąjungos steigiamajame suvažiavime už LLS įkūrimą balsavo 1089 steigėjai (įskaitant įgaliojimus). Lietuvoje norint įregistruoti politinę partiją reikia ne mažiau 1000 steigėjų.

Nepriklausomos Lietuvos pirmosios premjerės K.Prunskienės teigimu, naujai įkurta partija bus centro kairės krypties.

“Karšto komentaro” inf.

2009-12-05

Komentarai

 

 

 
 1. turekit kantrybes – tuoj savo kailiu patirsim nauja molotovo-ribentropo pakta. dirva jau ruosiama tu aferistu konservu rankomis, po to jie aisku reks – parduota lietuva, okupuota lietuva ir vel gales vadintis patriotais. tpfu! slykstynes lansbergistai.
  o nauja partija tegu buna tokia kilni ir issilaiko is savo nariu mokesciu, be valstybes finansavimo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. lietuviškai reiškia tik tai, kad nepriklausoma nauja kapitalistinė Rusija nebus naujos partijos laikoma "sovietine",kurioje niekas nepasikeitė ir kurią reikia kiekviena proga niekinti,kandžioti, žnaibyti ir daryti visokias kitokias smulkias niekšybes, net Europą papiktinant. O sulaukus už tai atitinkamo atkirčio, dar labiau užsiši-ti. Aš tai sveikinu tos partijos kursą į santykių normalizavimą ir jų vystymą, nes ir alternatyvos nėra, kada AE Europos subinėn sukišti paskubėjom. Ir ne aš vienas ją palaikysiu, gal net perstosiu iš kitos partijos. Nusibodo matyti, kaip už nugaros parsiduodama Rusijai, vietoj normalaus abipusiai naudingo atviro bendravimo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Rusai po karo, kai viskas buvo sugriauta, kai žmonės buvo pripratę prie žiaurumų, netekę artimųjų, turto, neturėjo ką valgyti, pradėjo viską nuo nulio. Nuo 1945 metų iki 1965 metų (per 20 metų) buvo sukurta galingiausia valstybė pasaulyje. Nuo LR nepriklausomybės paskelbimo 1991 metais, kai Lietuva buvo normali valstybė, iki dabar 2009 metų jau praėjo 20 metų. KAS PER TUOS 20 METŲ SUKURTA NEPRIKLAUSOMOJ LR ???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. tai bent, atvaziavo geri dedes net is rusijos pencinykei kniagynei nauja partija sukurt?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Neesu nusistates prieš Rusiją, bet ir neesu jos fanas.
  Tik idomu butu žinoti ka atstovauja naujai iškepta partija.
  Duodu kišenią priš…. , liaudis tikrai neturi tiek pinigų,kad viešbutije patalpas samdyti, o jau partijos aplaistimui pas liaudį tik "kaukolinis-pilstukas".

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Jūs turėtumėt nieko nelaukęs apie savo jausmus pranešti pačiam Putinui asmeniškai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Jeigu man labai patinka Putino, kaip prezidento ir premjero veiksmai, tai galiu aš apie tai pasakyti, ar tai yra nusikaltimas. Koks straipsnis man gręsia, kiek metų kalėti ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Nebijokime daryti išvados: pasirinkimą mes turime tik vieną pakeisdami kitu tokiu pačių, naiviai tikėdamiesi, kad jis gal būt bus geresnis

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Štai ką rašo vienas penktos kolonos išminčius,<"Vytautai – 2009 12 06 13:43
  na nemysk,kiek zinau tai tau isvis nera tokiu zmoniu kurie atstovautu tavo "ideologijai"nebent jankiai,na nesyk i kelnes viskas bus gerai,juk mes niekada nemokejom patys tvarkytis,gal kas ir pades apsitvarkyti,nuo psiaudo patrijotu",>jis/i net nomokėdamas/a rašyti lietuviškai durnija žmones.Nepasiduokime V-ai kolonai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Dar nepamirskit Liuberto ir Grigaraviciaus – jie yra sitos partijos krikstateviai, stovintys seselyje ir nelendantys i viesuma, juk pirmasis iniciatyvines grupes susirinkimas buvo pas Grigaraviciaus pavaduotoja Navicka – jo zmona yra Prunskienes "freilina".

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Sutinku, kad Prunskienė kaip vienas atskiras politinis vienetas nėra pavojinga, tačiau krūvoje su Paulausku, revoliucijų specialistu Audriumi Butkevičiumi bei V.Uspaskichu tai nėra Lietuvai nepavojingas darinys.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. na nemysk,kiek zinau tai tau isvis nera tokiu zmoniu kurie atstovautu tavo "ideologijai"nebent jankiai,na nesyk i kelnes viskas bus gerai,juk mes niekada nemokejom patys tvarkytis,gal kas ir pades apsitvarkyti,nuo psiaudo patrijotu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. turėjau omeny – Seimo nario, Sąjūdžio pirmininko R.Kupčinsko sūnaus A.Kupčinsko vadovaujami konservatoriai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. O aš manau, kad Prunskienė yra mažesnė blogybė už Andrių Kubilių, nes Prunskienė kalba tik apie ekonominį ir kultūrinį bendravimą su kaimynais, o Kubiliaus konservatoriai tyliai Lietuvą "Gazpromui" pardavinėja. Pažiūrėkit, ką išdarinėja Kauno savivaldybėje konservatoriai ir pamatysit, kad Prunskienė yra tik pumpuriukai, palyginus su jais. Nes mūsų verslininkams padėti per savo ryšius plėsti eksportą Rusijoje šimtą kartą yra geriau negu energetiką atiduoti į vienas – Gazpromo rankas, ką taip sėkmingai Kaune daro R.Kupčinsko vadovaujami konservatoriai. Todėl prieš kapodami Prunskienę, iš pradžių sukapokite "didžiuosius patriotus". Tai dėl politikos. O kalbant apie asmenines savybes, tai reikia pripažinti, kad Prunskienė turi savybę artimiausius žmones išduoti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Būkime, budrūs- V kolona Lietuvoje siautėja. Jau kiršinimo politika prasidėjo . Numatė, kad šis neramus laikas jiems bus naudingas.Ką galvoja mūsų valdžia, žiūrėdama į šį cinišką akibrokštą? Visi tyli.Mūsų valstybėje siautėja politruchai , kurie deda ant mūsų valstybės, ir visiems nei šilta , nei šalta. Iš vis reiktų iš Prunskieneis atimti pilietybę, už prorusiškos partijos kūrimą.,,Nebijokime būti prorusiška partija."Tegul kunigaikštienė pabando įkurti prolietuvišką partiją Rusijoje. Pažiūrėsime, kaip ponas Putinas sureaguos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Nesakiau, kad Hansas ir Džonas neturi Ivano "gerųjų" savybių. Tiek Šatrija, tiek Uspaskichas yra pakankamai protingi, kad galėtų pakeisti daugelį dabartinių, tačiau Jums iš to nebūtų naudos. Jų protas tarnauja jų naudai, o ne Jūsų ar Lietuvos naudai. Apie šiuos žmones sprendžiu iš asmeninių kontaktų su jais, o ne iš pasakojimų apie juos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. su vilku supainiojote, o Ivanui priskiriate tai, kas ir Hansui ir Janui, o paskutiniu, Antavilių atveju, ir Džonui būdinga. Visi silpnumu, kvailumu ar savanaudiškumu naudojasi. O Šatriją, pavydėję jai didelio proto, savu mėšlu kai kas pastoviai tėpliojo, kiaule vadino, tai ji ir kriuktelėjo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Tik Ivanas toks jau yra, kad kaip vilkas pirmiausiai į vežimą vieną koją įkelia, po to kitą ir galiausiai visas įlipa, o išprašyti labai sunku, nes Ivanas pradeda galvoti, kad vežimas jo nuosavybė. Apetito trūkumu Ivanas niekada nesiskundė. O Šatrija yra pasiruošusi bet kam, nes neturi kitos vilties patekti į valdžią

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Rusai sako maždaug taip: kam popas patinka, o kam -popienė. Kodėl reikšti simpatijas imperialistinei Amerikai (JAV) privalu, o imperialistinei Rusijai, jau vos ne nusikaltimas? Su abiejomis reikia būti atsargiems, bet bendrauti reikia su abiejomis. Kadangi rusofobija yra lietuvių kraujuje, tai nemanau, kad meilė Rusijai nueis per toli. Gal Ivanas vamzdį atkimš ir dalnoboiščikų nekamuos, kada padoriai su juo elgsimės…Svarbiausia – nemokyti jo gyventi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Pagaliau,Rusija Lietuvoje įkūrė savo rusišką partiją į kurią
  galės užsirašyti visa penktoji kolona ir jai prijaučiantys.Kaip nekeista šita Rusijos partija įkurta nepasipriešinus Lietuvos "teisėsaugai".Akivaizdu ,kad Lietuvos "teisėsauga" su penktaja kolona.Štai prie ko privedė Lietuvos prosovietinė "teisėsauga".Kaip nekeista to "nemato" Prezidentė,Seimo pirmininkė ir Premjeras.Kam dirba šitos ponios ir ponas?-Akivaizdu,kad vieną gražią dienelę kriminalinis "seimas" pradės giedoti Rusijos himną.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Ar kada nors, kas nors, Nepriklausomoje Lietuvoje, taip aiskiai, kaip K.Prunkskiene su savo naujaja ‘RUS NARODOideja’, driso piktnaudziauti nostalgijos rusams [ar SSSR laikams], korta, kad tik paimti LT valdyma i savo rankas ?! Na nezinau ar pavojingesne situacija yra buvusi LT ?!
  …Dabar pasirodo tikrai, labai itikimas jos ‘SATRIJOS’ agentes slapyvardis ir visa kita…
  Kur draugu ieskote ponia Kazimiera ?!
  Daug vakarietiskos laisves, idealiosios demokratijos pasekeju, netekote…ir is karto…- jau dabar !!!
  Ar tai tie dalyviai ir ju pasekejai rusiskomis pavardemis, yra geriausi demokratijos nesejai,…is rytu ?!
  ‘PRIE KO’ jie Lietuvai ??!! ..”PRI CIOM’ ??!! Suprantate rusiskai ?! …
  {{{{As sutinku, kad normalu yra bendrauti verslo, mokslo ir kitiems bet kuriems zmonems, organizacijoms.., bet politinems partijoms Lietuvoje, kurtis rusiskuju ideologiju ir partiju pagrindu…ir dar demonstratyviai, apstojus rytu pasiuntiniu atstovams… ??!! [[kas gebat; komentuokite be emociju… :))) ..- eina jinai kakot !!!]] }}}}
  Ar vakaruose ju nerandate ?!
  Na taip; aisku, kad SSSR laiku KPSS ‘profesionalai’ parodys ka moka dar uzsilikusiems Lietuvoje nusivylusiems zmonems…!!!
  Kad tik ‘geretu’ gyvenimas, jie turbut dabar ir satanistu partijai atiduotu valia gelbeti katalikiska Lietuva…’Marijos zeme” :)))…[[o f…(keiksmazodis)]]
  Ka ?! …paskui mums isvykeliams, reiks remti NATO, LT bombardavima, lyg kokio Irako ir gal net patiems vykti vaduoti nuo raudonuju lietuviu-naujuju atviruju kolaborantu…?!
  As neturiu nieko pries socialdemokratija ir tiesa apie dabartine MAFIJINE IR KRAUGERISKA LT VALDZIA, bet kuo cia susmirsta ?!
  Aisku, kad tiesmukisku ir ciniskiausiuoju prorusizmu !!!…
  ”NARODNAJA PARTIJA” ar ”PARTIJA NARODA”, bus Lietuvoje !!!
  ..antraip, kam tiek sveciu is placiuju slavisku krastu ?!
  Pajunkime LT valdzia ju partiju ‘filialui’,…- vel visiskai pajungsime ir Lietuva platiesiems Rytams…
  Nenustebciau jei naujieji ‘driskiai’ laimes 😉 …juk netgi teisuolis V. Uspaskich, rinkeju balsu rekordininkas, remia…
  SUNKIAUSIU LIETUVAI METU, PAKYLA ISDAVIKAI…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Minčių straipsnyje yra visokių: prastų ir vertų dėmesio, tik "atlikėjai" scenoje jokio pasitikėjimo nekelia. Nei ponia ŠATRIJA, išsireikalavusi rentą, nei ponas BUTKEVIČIUS, pusę svieto aplakstęs, privačiai revoliucijas darydamas, nei sveikintojas VIKTORAS su seniai išoperuota sąžine.
  Gana mulkint žmones, juk visi buvot valdžioje, turėjot puikių progų įrodyt kokie šaunūs esat ir ką galit padaryt gero Lietuvai. Kalbėtojų ir taip netrūksta… Pasigendat gyvenimo prie lovio?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Na, matome ,kad už Šatrijos ir kunigaištienės titulus dar neatidirbta.Ir tikrai ne Lietuvos ,o buvusios okupantinės valstybės labui.Kaip ją dar Lietuvos žemelė paneša? Tikriausiai naują raudoną saulę tikisi parsivežti …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Yra sena tiesa, kad išvaduotojai išvaduoja ir išeina, o okupantai pasilieka. Beje gal patikslintumėte konkrečiau, kurie kaimynai mums padėjo vaduotis ne karo metu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. vadinčiau kaimynus. Na, tuos, kurių nepasirinksi. Na, su kuriais sienas turime. Kai kas iš jų, patys vaduodamiesi, ir mums padėjo (ne karo metu, o ne taip seniai).

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. kad mūsų kaimynais taps tie, su kuriais turime sienas, o ne tik tie, kurie mums "padėjo" pūstis prieš kaimynus, kaip varlei prieš jautį.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
PSO atstovė: tarptautinė žiniasklaida neteisingai suprato audinių keliamą grėsmę COVID-19 plitimui
Sveikatos ekspertų taryba: būtina saugoti visuomenės emocinę sveikatą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Plaukų kaukėms sudarant daugiatūkstantinį pasirinkimą, svarbu žinoti, į ką atkreipti dėmesį 
Kad plaukų kaukės yra viena svarbiausių priemonių, kurią verta naudoti, norint turėti sveikus...

Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva toliau grimzta į skolas:  vidaus rinkoje pasiskolino 30 mln. eurų
Finansų ministerija informavo, kad Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta...
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...