Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Lapkritis 17 Sekmadienis
 

K.Prunskienė: “Nebijokime būti pavadinti prorusiškais”

2009-12-05 19:01 | Politikų tribūna | Komentarų (89)

Lietuvos liaudies sąjungos pirmininke vienbalsiai išrinkta prof. K.Prunskienė. Nuotraukoje - tarp Kaliningrado vicepremjero J.Šalimovo (kairėje) ir Rusijos Dūmos tarptautinių reikalų komiteto pirmininko K.Kosačiovo (nuotraukos V.Gorio)

Šiandien netoli Vilniaus esančiame viešbutyje “Le Meridien Villon” įvyko steigiamasis Lietuvos liaudies sąjungos suvažiavimas, o naujai įkurtos partijos pirmininke vienbalsiai išrinkta prof.Kazimiera Prunskienė.”Antrą kartą savo karjeroje dalyvauju partijos kūrime. Pirmą kartą – savo partijos “Vieninga Rusija”, antrą kartą – pas jus”, – taip šiandien įvykusiame steigiamajame Lietuvos liaudies sąjungos suvažiavime sakė aukštas svečias – Rusijos Dūmos tarptautinių reikalų komiteto pirmininkas Konstantinas Kosačiovas.

K.Kosačiovas naujos partijos lyderei perdavė partijos “Vieninga Rusija” tarybos pirmininko, Rusijos Dūmos pirmininko Boriso Gryzlovo sveikinimą ir dovanų įteikė Rusijos simbolį – meškiną.

“Šitas meškinas yra nusiteikęs draugiškai ir lietuvių jis nenuskriaus”, – įteikdamas prof. K.Prunskienei dovaną sakė Rusijos Dūmos tarptautinių reikalų komiteto pirmininkas K.Kosačiovas.

Be jo, šiandien įkurtos Lietuvos liaudies sąjungos suvažiavime dalyvavo ir prof. K.Prunskienės su naujos partijos įkūrimu atvyko pasveikinti valdančiosios Rusijos partijos “Vieninga Rusija” atstovas K.Petričenko, Kaliningrado srities vicepremjeras J.Šalimovas, Lenkijos, Kazachstano ambasadų Lietuvoje atstovai, Rusijos ambasadorius Lietuvoje Vladimiras Čchikvadzė, atstovai iš Baltarusijos. Iš Kazachstano K.Prunskienės atvyko pasveikinti ir Kazachstano valdančiosios partijos atstovai. Lenkijos ambasados Lietuvoje antrasis sekretorius naujai įsikūrusią partiją ir jos pirmininkę pasveikino rusiškai.

Tikimasi politinio klimato atšilimo

“Manau, kad šitoks gausus užsienio delegacijų dalyvavimas čia neatsitiktinis – tai reiškia būsimą bendradarbiavimą”, – atkreipdamas dėmesį į užsienio svečių gausą sakė Rusijos Dūmos tarptautinių reikalų komiteto pirmininkas K.Kosačiovas.

Jis tikisi, kad Lietuvos liaudies sąjunga ir valdančioji Rusijos partija „Vieningoji Rusija“ ateityje bendradarbiaus ir ne tik keisis politine patirtimi, bet ir padės stiprinti santykius tarp šalių.

“Deja, daugelis Lietuvos partijų savo politines platformas Rusijos atžvilgiu kuria ant antagonizmo, Rusijos, kaip Lietuvos kaimynės, demonizacijos. Savaime suprantama, su tokiomis partijomis mums nėra apie ką kalbėti“, – sakė svečias.

Nebijoti prorusiškumo – “politinis vyriškumas”

K.Kosačiovo nuomone, K.Prunskienės veiksmai šiandieniniame politiniame Lietuvos kontekste reikalauja “politinio vyriškumo”, nes “jus, aišku, apkaltins, kad esate Kremliaus ranka ar spec.tarnybų agentė”.

Taip Rusijos Dūmos tarptautinių reikalų komiteto pirmininkas K.Kosačiovas reagavo į K.Prunskienės įžanginę kalbą, kurioje ji nubrėžė aiškią naujai įkurtos partijos užsienio politiką: “Būtina liautis demonstruoti priešiškumą svarbioms mūsų ekonominėms partnerėms – Rusijai ir Baltarusijai, ir abipusiai naudingiau bendradarbiauti įvairiose srityse”.

Lietuvos liaudies sąjungos pirmininkė K.Prunskienė teigė nesibaiminantis, kad partija bus vadinama prorusiška, nes “šia kryptimi ir reikia ieškoti strateginių santykių, siekiant šaliai naudos”.

Kaliningradas – “stiprus petys Lietuvai”

Lietuvos liaudies sąjungos įkūrimą Kaliningrado srities vicepremjeras J.Šalymovas pavadino istoriniu įvykiu. Svečio manymu, Kaliningradas – tai geras, stiprus petys kaimynui.

” Šiandien matome, kad abiejų šalių verslininkai labai glaudžiai bendradarbiauja, ir ta ekonomika, kurią mes vystome, padės sukurti ateitį”, – sakė J.Šalymovas.

Svečiai iš tolimojo Kazachstano

Kazachstano valdančiosios partijos “Nur Otan” (“Tėvynės šviesa”) vienas iš vadovų Muchtar Erman į Lietuvą pasveikinti K.Prunskienės atskrido per Vokietiją.

Jis perskaitė partijos vadovybės sveikinimą ir įteikė dovaną (žr. nuotr).

“Nespėjusi gimti, Lietuvos liaudies sąjunga jau turtėja – kaip gausėja dovanos”, – neslėpė geros nuotaikos priimdama dovanas K.Prunskienė.

Kuriasi nauja ekonominė sąjunga?

Minsko verslininkų ir darbdavių sąjungos pirmininkas V. Kariaginas teigė, kad jiems ne vis vien, kas vyksta Lietuvoje.

“Lietuvoje apsilankė Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukošenka, kuriamos bendros Lietuvos ir Baltarusijos įmonės, verslo kontaktai auga kiekvieną dieną”, – sakė svečias iš Baltarusijos.

Pasak jo, prieš keletą metų Baltarusijoje verslininkai ir darbdaviai nusprendė nesiginčyti, kas svarbesnis, o kurti bendrą nacionalinę verslo platformą. Tai labai pagerino sąlygas verslui Baltarusijoje. “Prieš keletą metų niekas nebūtų patikėjęs, kad dabar Baltarusijoje įmonę galima įregistruoti per vieną dieną”, – sakė V.Kariaginas.

“Mes siekiame patekti į Europą, tačiau ne per ryšių su Rusija nutraukimą”, – sakė svečias iš Baltarusijos.

Šiuo metu kuriama Baltarusijos, Rusijos ir Kazachstano verslininkų sąjunga. Tikimasi, kad į ją įsilies ir Lietuvos verslininkai.

V.Uspaskich palinkėjo “paimti” valdžią

Darbo partijos pirmininko, europarlamentaro Viktoro Uspaskich nuomone, naujos partijos sėkmė – tai lyderio sėkmė. “Ir jeigu jūsų lyderis sėdi prieš jus, tai sėkmė lydės jūsų partiją. Jūsų pirmininkė – tai geriausias tiltas tarp Rytų ir Lietuvos politikų”, – sveikindamas K.Prunskienę sakė V.Uspaskich.

Jis pastebėjo, kad nauja partija kuriasi labai sudėtingu – krizės laikotarpiu, o dabartinė valdžia nesugeba šitos krizės įveikti.

“Užimkit pačią didžiausią valdančiosios daugumos vietą – jums užteks rinkėjų balsų. Konservatoriai užpyktų, bet jau bloga darosi nuo to, kas vyksta”, – šiuos V.Uspaskich palinkėjimus palydėjo audringi plojimai.

“Kai mes eisime į valdžią, tai ir jus kartu pakviesime”, – į Darbo partijos pirmininko V.Uspaskich sveikinimus atsakė K.Prunskienė.

“Kadangi liaudis išsirinko artistus į Seimą, ir tie artistai blogai dainuoja, būtų pats laikas liaudžiai užimti artistų vietas”, – naujai susikūrusią partiją į valdžią kvietė Socialdemokratų partijos pirmininko pavaduotojas A.Sysas.

Naujosios sąjungos pirmininko pavaduotojas V.Pliusnis teigė, kad Kazimiera Prunskienė – neeilinė asmenybė Lietuvos politinėje padangėje. “Ir jos patirtis bus naudinga ne tik partijai, bet ir Lietuvai”, – mano socialliberalas.

Kodėl atsirado nauja partija?

Prof. K.Prunskienės teigimu, vienu iš motyvų steigti naują partiją, nepaisant jų gausybės, yra siekis telkti politikos užribyje likusius profesionalus.

“Žiūrint į tai, kaip klostosi reikalai pastaruosius metus, sunku likti nuošalyje, sunku daugeliui profesionalų sėdėt ant atsarginių suolelio, kai visa eilė mėgėjų žaidžia visos Lietuvos likimu”, – sakė K.Prunskienė.

Jos manymu, du trečdaliai nesėkmių, kurie ištiko Lietuvą šiemet, yra susijęs su dabartinės valdžios sprendimais, su neįsiklausymu į profesionalų, tiek ekspertų, tiek politikos senbuvių pasiūlymus.

Lietuvos liaudies sąjungos steigiamajame suvažiavime už LLS įkūrimą balsavo 1089 steigėjai (įskaitant įgaliojimus). Lietuvoje norint įregistruoti politinę partiją reikia ne mažiau 1000 steigėjų.

Nepriklausomos Lietuvos pirmosios premjerės K.Prunskienės teigimu, naujai įkurta partija bus centro kairės krypties.

“Karšto komentaro” inf.

2009-12-05

Komentarai

 

 

 
 1. turekit kantrybes – tuoj savo kailiu patirsim nauja molotovo-ribentropo pakta. dirva jau ruosiama tu aferistu konservu rankomis, po to jie aisku reks – parduota lietuva, okupuota lietuva ir vel gales vadintis patriotais. tpfu! slykstynes lansbergistai.
  o nauja partija tegu buna tokia kilni ir issilaiko is savo nariu mokesciu, be valstybes finansavimo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. lietuviškai reiškia tik tai, kad nepriklausoma nauja kapitalistinė Rusija nebus naujos partijos laikoma "sovietine",kurioje niekas nepasikeitė ir kurią reikia kiekviena proga niekinti,kandžioti, žnaibyti ir daryti visokias kitokias smulkias niekšybes, net Europą papiktinant. O sulaukus už tai atitinkamo atkirčio, dar labiau užsiši-ti. Aš tai sveikinu tos partijos kursą į santykių normalizavimą ir jų vystymą, nes ir alternatyvos nėra, kada AE Europos subinėn sukišti paskubėjom. Ir ne aš vienas ją palaikysiu, gal net perstosiu iš kitos partijos. Nusibodo matyti, kaip už nugaros parsiduodama Rusijai, vietoj normalaus abipusiai naudingo atviro bendravimo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Rusai po karo, kai viskas buvo sugriauta, kai žmonės buvo pripratę prie žiaurumų, netekę artimųjų, turto, neturėjo ką valgyti, pradėjo viską nuo nulio. Nuo 1945 metų iki 1965 metų (per 20 metų) buvo sukurta galingiausia valstybė pasaulyje. Nuo LR nepriklausomybės paskelbimo 1991 metais, kai Lietuva buvo normali valstybė, iki dabar 2009 metų jau praėjo 20 metų. KAS PER TUOS 20 METŲ SUKURTA NEPRIKLAUSOMOJ LR ???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. tai bent, atvaziavo geri dedes net is rusijos pencinykei kniagynei nauja partija sukurt?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Neesu nusistates prieš Rusiją, bet ir neesu jos fanas.
  Tik idomu butu žinoti ka atstovauja naujai iškepta partija.
  Duodu kišenią priš…. , liaudis tikrai neturi tiek pinigų,kad viešbutije patalpas samdyti, o jau partijos aplaistimui pas liaudį tik "kaukolinis-pilstukas".

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Jūs turėtumėt nieko nelaukęs apie savo jausmus pranešti pačiam Putinui asmeniškai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Jeigu man labai patinka Putino, kaip prezidento ir premjero veiksmai, tai galiu aš apie tai pasakyti, ar tai yra nusikaltimas. Koks straipsnis man gręsia, kiek metų kalėti ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Nebijokime daryti išvados: pasirinkimą mes turime tik vieną pakeisdami kitu tokiu pačių, naiviai tikėdamiesi, kad jis gal būt bus geresnis

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Štai ką rašo vienas penktos kolonos išminčius,<"Vytautai – 2009 12 06 13:43
  na nemysk,kiek zinau tai tau isvis nera tokiu zmoniu kurie atstovautu tavo "ideologijai"nebent jankiai,na nesyk i kelnes viskas bus gerai,juk mes niekada nemokejom patys tvarkytis,gal kas ir pades apsitvarkyti,nuo psiaudo patrijotu",>jis/i net nomokėdamas/a rašyti lietuviškai durnija žmones.Nepasiduokime V-ai kolonai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Dar nepamirskit Liuberto ir Grigaraviciaus – jie yra sitos partijos krikstateviai, stovintys seselyje ir nelendantys i viesuma, juk pirmasis iniciatyvines grupes susirinkimas buvo pas Grigaraviciaus pavaduotoja Navicka – jo zmona yra Prunskienes "freilina".

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Sutinku, kad Prunskienė kaip vienas atskiras politinis vienetas nėra pavojinga, tačiau krūvoje su Paulausku, revoliucijų specialistu Audriumi Butkevičiumi bei V.Uspaskichu tai nėra Lietuvai nepavojingas darinys.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. na nemysk,kiek zinau tai tau isvis nera tokiu zmoniu kurie atstovautu tavo "ideologijai"nebent jankiai,na nesyk i kelnes viskas bus gerai,juk mes niekada nemokejom patys tvarkytis,gal kas ir pades apsitvarkyti,nuo psiaudo patrijotu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. turėjau omeny – Seimo nario, Sąjūdžio pirmininko R.Kupčinsko sūnaus A.Kupčinsko vadovaujami konservatoriai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. O aš manau, kad Prunskienė yra mažesnė blogybė už Andrių Kubilių, nes Prunskienė kalba tik apie ekonominį ir kultūrinį bendravimą su kaimynais, o Kubiliaus konservatoriai tyliai Lietuvą "Gazpromui" pardavinėja. Pažiūrėkit, ką išdarinėja Kauno savivaldybėje konservatoriai ir pamatysit, kad Prunskienė yra tik pumpuriukai, palyginus su jais. Nes mūsų verslininkams padėti per savo ryšius plėsti eksportą Rusijoje šimtą kartą yra geriau negu energetiką atiduoti į vienas – Gazpromo rankas, ką taip sėkmingai Kaune daro R.Kupčinsko vadovaujami konservatoriai. Todėl prieš kapodami Prunskienę, iš pradžių sukapokite "didžiuosius patriotus". Tai dėl politikos. O kalbant apie asmenines savybes, tai reikia pripažinti, kad Prunskienė turi savybę artimiausius žmones išduoti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Būkime, budrūs- V kolona Lietuvoje siautėja. Jau kiršinimo politika prasidėjo . Numatė, kad šis neramus laikas jiems bus naudingas.Ką galvoja mūsų valdžia, žiūrėdama į šį cinišką akibrokštą? Visi tyli.Mūsų valstybėje siautėja politruchai , kurie deda ant mūsų valstybės, ir visiems nei šilta , nei šalta. Iš vis reiktų iš Prunskieneis atimti pilietybę, už prorusiškos partijos kūrimą.,,Nebijokime būti prorusiška partija."Tegul kunigaikštienė pabando įkurti prolietuvišką partiją Rusijoje. Pažiūrėsime, kaip ponas Putinas sureaguos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Nesakiau, kad Hansas ir Džonas neturi Ivano "gerųjų" savybių. Tiek Šatrija, tiek Uspaskichas yra pakankamai protingi, kad galėtų pakeisti daugelį dabartinių, tačiau Jums iš to nebūtų naudos. Jų protas tarnauja jų naudai, o ne Jūsų ar Lietuvos naudai. Apie šiuos žmones sprendžiu iš asmeninių kontaktų su jais, o ne iš pasakojimų apie juos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. su vilku supainiojote, o Ivanui priskiriate tai, kas ir Hansui ir Janui, o paskutiniu, Antavilių atveju, ir Džonui būdinga. Visi silpnumu, kvailumu ar savanaudiškumu naudojasi. O Šatriją, pavydėję jai didelio proto, savu mėšlu kai kas pastoviai tėpliojo, kiaule vadino, tai ji ir kriuktelėjo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Tik Ivanas toks jau yra, kad kaip vilkas pirmiausiai į vežimą vieną koją įkelia, po to kitą ir galiausiai visas įlipa, o išprašyti labai sunku, nes Ivanas pradeda galvoti, kad vežimas jo nuosavybė. Apetito trūkumu Ivanas niekada nesiskundė. O Šatrija yra pasiruošusi bet kam, nes neturi kitos vilties patekti į valdžią

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Rusai sako maždaug taip: kam popas patinka, o kam -popienė. Kodėl reikšti simpatijas imperialistinei Amerikai (JAV) privalu, o imperialistinei Rusijai, jau vos ne nusikaltimas? Su abiejomis reikia būti atsargiems, bet bendrauti reikia su abiejomis. Kadangi rusofobija yra lietuvių kraujuje, tai nemanau, kad meilė Rusijai nueis per toli. Gal Ivanas vamzdį atkimš ir dalnoboiščikų nekamuos, kada padoriai su juo elgsimės…Svarbiausia – nemokyti jo gyventi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Pagaliau,Rusija Lietuvoje įkūrė savo rusišką partiją į kurią
  galės užsirašyti visa penktoji kolona ir jai prijaučiantys.Kaip nekeista šita Rusijos partija įkurta nepasipriešinus Lietuvos "teisėsaugai".Akivaizdu ,kad Lietuvos "teisėsauga" su penktaja kolona.Štai prie ko privedė Lietuvos prosovietinė "teisėsauga".Kaip nekeista to "nemato" Prezidentė,Seimo pirmininkė ir Premjeras.Kam dirba šitos ponios ir ponas?-Akivaizdu,kad vieną gražią dienelę kriminalinis "seimas" pradės giedoti Rusijos himną.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Ar kada nors, kas nors, Nepriklausomoje Lietuvoje, taip aiskiai, kaip K.Prunkskiene su savo naujaja ‘RUS NARODOideja’, driso piktnaudziauti nostalgijos rusams [ar SSSR laikams], korta, kad tik paimti LT valdyma i savo rankas ?! Na nezinau ar pavojingesne situacija yra buvusi LT ?!
  …Dabar pasirodo tikrai, labai itikimas jos ‘SATRIJOS’ agentes slapyvardis ir visa kita…
  Kur draugu ieskote ponia Kazimiera ?!
  Daug vakarietiskos laisves, idealiosios demokratijos pasekeju, netekote…ir is karto…- jau dabar !!!
  Ar tai tie dalyviai ir ju pasekejai rusiskomis pavardemis, yra geriausi demokratijos nesejai,…is rytu ?!
  ‘PRIE KO’ jie Lietuvai ??!! ..”PRI CIOM’ ??!! Suprantate rusiskai ?! …
  {{{{As sutinku, kad normalu yra bendrauti verslo, mokslo ir kitiems bet kuriems zmonems, organizacijoms.., bet politinems partijoms Lietuvoje, kurtis rusiskuju ideologiju ir partiju pagrindu…ir dar demonstratyviai, apstojus rytu pasiuntiniu atstovams… ??!! [[kas gebat; komentuokite be emociju… :))) ..- eina jinai kakot !!!]] }}}}
  Ar vakaruose ju nerandate ?!
  Na taip; aisku, kad SSSR laiku KPSS ‘profesionalai’ parodys ka moka dar uzsilikusiems Lietuvoje nusivylusiems zmonems…!!!
  Kad tik ‘geretu’ gyvenimas, jie turbut dabar ir satanistu partijai atiduotu valia gelbeti katalikiska Lietuva…’Marijos zeme” :)))…[[o f…(keiksmazodis)]]
  Ka ?! …paskui mums isvykeliams, reiks remti NATO, LT bombardavima, lyg kokio Irako ir gal net patiems vykti vaduoti nuo raudonuju lietuviu-naujuju atviruju kolaborantu…?!
  As neturiu nieko pries socialdemokratija ir tiesa apie dabartine MAFIJINE IR KRAUGERISKA LT VALDZIA, bet kuo cia susmirsta ?!
  Aisku, kad tiesmukisku ir ciniskiausiuoju prorusizmu !!!…
  ”NARODNAJA PARTIJA” ar ”PARTIJA NARODA”, bus Lietuvoje !!!
  ..antraip, kam tiek sveciu is placiuju slavisku krastu ?!
  Pajunkime LT valdzia ju partiju ‘filialui’,…- vel visiskai pajungsime ir Lietuva platiesiems Rytams…
  Nenustebciau jei naujieji ‘driskiai’ laimes 😉 …juk netgi teisuolis V. Uspaskich, rinkeju balsu rekordininkas, remia…
  SUNKIAUSIU LIETUVAI METU, PAKYLA ISDAVIKAI…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Minčių straipsnyje yra visokių: prastų ir vertų dėmesio, tik "atlikėjai" scenoje jokio pasitikėjimo nekelia. Nei ponia ŠATRIJA, išsireikalavusi rentą, nei ponas BUTKEVIČIUS, pusę svieto aplakstęs, privačiai revoliucijas darydamas, nei sveikintojas VIKTORAS su seniai išoperuota sąžine.
  Gana mulkint žmones, juk visi buvot valdžioje, turėjot puikių progų įrodyt kokie šaunūs esat ir ką galit padaryt gero Lietuvai. Kalbėtojų ir taip netrūksta… Pasigendat gyvenimo prie lovio?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Na, matome ,kad už Šatrijos ir kunigaištienės titulus dar neatidirbta.Ir tikrai ne Lietuvos ,o buvusios okupantinės valstybės labui.Kaip ją dar Lietuvos žemelė paneša? Tikriausiai naują raudoną saulę tikisi parsivežti …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Yra sena tiesa, kad išvaduotojai išvaduoja ir išeina, o okupantai pasilieka. Beje gal patikslintumėte konkrečiau, kurie kaimynai mums padėjo vaduotis ne karo metu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. vadinčiau kaimynus. Na, tuos, kurių nepasirinksi. Na, su kuriais sienas turime. Kai kas iš jų, patys vaduodamiesi, ir mums padėjo (ne karo metu, o ne taip seniai).

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. kad mūsų kaimynais taps tie, su kuriais turime sienas, o ne tik tie, kurie mums "padėjo" pūstis prieš kaimynus, kaip varlei prieš jautį.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (7)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (2)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (1)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (1)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (3)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (1)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (3)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (2)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...