Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Spalis 28 Trečiadienis
 

K.Michailovas: „Nejaugi teisingumo įvykdymui vietoje tikrųjų žudikų atsakomybės Lietuvos žmonėms užtektų vien tik formalaus pirmo pasitaikiusio asmens nuteisimo?“

2012-07-30 19:08 | Medininkų byla | Komentarų (49)

K.Michailovas tvirtina, kad Vilniaus apygardos teismas dėl Medininkų žudynių nuteisė ne tą asmenį. KK nuotr.

Iki gyvos galvos dėl Medininkų žudynių nuteistas Konstantinas Michailovas kreipėsi į Jos Ekscelenciją Prezidentę, Seimo pirmininkę, Seimo narius ir Apeliacinio teismo pirmininką, teigdamas, jog yra tapęs 1991 m. liepos 31 d. įvykių Medininkuose tyrimo atžvilgiu vykdomos politikos įkaitu.

„Kreipiuosi į Jus dėl savo likimo, kuris dėl nesuprantamų ir iki šiol nepagrįstų priežasčių yra 1991 m. liepos 31 d. įvykių Medininkuose tyrimo atžvilgiu vykdomos politikos įkaitu.

Apgailestauju, kad esu priverstas vėl kreiptis į Jus, prašydamas įsigilinti į šios bylos ir paties jos tyrimo, kurio išdavoje aš buvau nepagristai nuteistas, nesant tam reikalaujamų pagrindų bei įrodymų, aplinkybes, o Lietuvos valstybė ir visuomenė iki šiol neturi galimybės sužinoti istorinę tiesą apie Medininkų tragediją.

Nesinori tikėti, kad teisingumo įvykdymui vietoje tikrųjų žudikų atsakomybės Lietuvos žmonėms užtektų vien tik formalaus pirmo pasitaikiusio asmens, t.y. manęs, nuteisimo.

Viso proceso metu aš ir mano advokatai neigėme ne bukai-aklai, o labai kruopščiai ir išsamiai pagrįstai atskleidėme visą man pareikštų kaltinimų nepagrįstumą ir absoliutų jų neįgalumą.

Pagrįstai prašėme atlikti visą eilę tardymo veiksmų, paskirti ir atlikti ekspertizes, apklausti ekspertus, specialistus bei liudytojus, kas, vadovaujantis elementaria tyrimo logika, savaime turėjo būti padaryta ne tik iki nusprendžiant mano suėmimo klausimą, o pilnai atlikta dar pirmomis tyrimo dienomis, pirmaisiais mėnesiais ir metais.

Tačiau Vilniaus apygardos teismas priėmė nuosprendį, neatsižvelgdamas į elementarius kriminalistikos, tyrimo proceso eigos, Lietuvos įstatymų ir Europos žmogaus teisių Konvencijos reikalavimus, taip ir nesurinkęs mano kaltės, kurios nėra ir būti negali, įrodymų, bet ir nenustatęs visų nužudymo aplinkybių, išskyrus patį septynių Lietuvos pareigūnų nužudymo ir pono Tomo Šerno sunkaus sužalojimo faktą.

Daugiau byloje nieko nenustatyta, neištirta ir neišsiaiškinta. Tačiau neatsižvelgiant į tai, kas išdėstyta aukščiau, aš pripažintas kaltu.

Dėl šios priežasties įtikinamai prašau Jūsų visų atsakyti sau patiems ir Lietuvos visuomenei: ar tai yra teisėtas teisingumas, ir nejaugi Valstybė bei jos teisingumas, istorija gali būti kuriami grindžiant akivaizdžiausiu Melu?“ – į aukščiausius šalies vadovus, parlamentarus ir Apeliacinio teismo pirmininką keripėsi K.Michailovas.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Vakar Info TV parodė reportažą, po kurio neliko jokių abejonių dėl to, kad Medininkų bylą išskirtinai politiškai sufabrikuota.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 2. Teisti reikia tuos intrigantus, kurie siuntė neginkluotus pareigūnus “saugoti” sienos!

  Thumb up 1 Thumb down 0

 3. VISA TIESA, LIEČIANTI DIVERSIJAS PRIEŠ MŪSŲ ŠALĮ, SLEPIAMA. IR SAUSIS, IR TAS PASIENIS…BEJE,YRA RIMTŲ DUOMENŲ, JOG IR ČERNOBYLIS, IR LAIVO ADMIRAL NACHIMOV SKENDIMAS BUVO DIVERSIJOS. PASAKYSIU TIEK,KAD TUOS ĮVYKIUS NEVA TYRĖ GORBAČIOVO STATYTINIS GEIDARAS ALIJEVAS… TOLIAU MĄSTYKITE PATYS…

  Thumb up 0 Thumb down 1

 4. Niekas nesužinos ,kas tikrieji žudikai.Svarbiausia,kad “žudikas” nuteistas ir galai vandenyje.Ko čia beieškosi…….Bet istorijos neapgausi-galai vistiek išlįs-ankskščiau ar vėliau.

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • Gali ir neišlįsti. Per daug čia rimti dalykai.
   Už to siūlo galo patraukus, megztinis pradės irti. O kad jį numegzti, darbo daug įdėta…

   Thumb up 1 Thumb down 0

 5. Formalus teisingumas, formali ekonomika, formalus pragyvenimo lygis. Kur tai girdėta ir matyta, ar ne Lietuvoje? Ar pati valstybė, tuomet nėra grynai formali?

  Thumb up 1 Thumb down 0

 6. Keistos tos kalbos apie kaltininką, kurio kaltės įrodyti nesugebama. Kalbėt, kalbama, o įrodymų, kaip nėr, taip nėr. Kuris norėtų sutikti būti nuteistu be įrodymų iki gyvos galvos?

  Thumb up 1 Thumb down 0

 7. krecia cirkus ,jam smagu buvo saudyti i Lietuvos muitininkus ,tegul dziaugiasi ,kad panaikinta mirties bausme ,o tai sudziu dukart susaudyti permaza .

  Thumb up 0 Thumb down 1

  • Grynos emocijos. Jos veda į niekur. Įrodyti nesugebama, nes įrodymų nėra, bet kažkas visdar pliupia apie žmogaus kaltę be įrodymų? Tai kur tie įrodymai?

   Thumb up 1 Thumb down 0

  • Norint nuteisti, reikia turėti pagrindą pripažinti kaltu. Norint pripažinti kaltu, reikia nustatyti neabejotiną kaltę. Norint nustatytio neabejotiną kaltę, reikia turėti įrodymus. Norint turėti įrodymus, reikia juos surinkti. Norint surinkti įrodymus, reikia mokėti tą padaryti… O šiuo atveju nieko to nėra, nei kvapo. Tai apie ką galima kalbėti?

   Thumb up 1 Thumb down 0

   • reikia ne tik mokėti surinkti įrodymus, bet dar ir norėti tai padaryti. Šito, kaip taisyklė, ir nebūna.

    Thumb up 1 Thumb down 0

 8. siulo gala pagriebti pavyko -o iki galo byla istirti-ne musu teisesaugos nosiai.visi sitie reikalai kuruojami-FSB.

  Thumb up 0 Thumb down 1

 9. VIS ŠĖLSTA DEMONO PUOTA,
  PIRMYN NIEKŠYBĖ EINA… ,
  TODĖL NUTILK,BRANGI DAINA,
  PIRKTA NELAISVĖS KAINA

  KENTĖK,TĖVYNĖ PAVERGTA,
  PIRMYN NĖRA NŪN KELIO,
  PIKTAI ĮSIUTUS VELNIAVA,-
  TAU LĖMĖ VERGĖS DALIĄ..

  Thumb up 0 Thumb down 1

 10. Gaila žuvusiųjų artimųjų, gaila mūsų visų, ilgai kvailintų. Gaila to ruso, nežinia už ką ir dėl ko paversto “atpirkimo ožiu”. Gaila mūsų ateities kartų, nežinosiančių istorinės teisybės. Gaila Lietuvos, kad nieko nesugebame.

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • BEJE,JIS LATVIS. MICHAILOVS. BET,AIŠKU,TAI ESMĖS NEKEIČIA. O TEISYBĖ VISVIEN NUGALĖS. IR IŠAIŠKĖS,KAIP BEBŪTŲ JI SLEPIAMA. TAI ĮVYKS, BET TIK TADA,-KAI PATYS TAPSIME TO VERTI… BET…AČIŪ,DRAUGE.

   Thumb up 1 Thumb down 0

 11. o kaip buvo tikrovėj? 2009-09-15 11:27

  2006 m. liepos 29 d. interviu dienraščiui “Lietuvos Rytas” ponas vyriausias prokuroras Algimantas Kliunka pareiškė, kad “su Medininkų žudynėmis susiję mažiausiai 20 žmonių. Tai ne tik Rygos, bet ir Vilniaus OMON būrio milicininkai. A.Kliunkos teigimu, nusikaltimą įvykdė mažiausiai septyni omonininkai”.
  ___________________________________
  TAI KAIP TEN BUVO TOJ TIKROVĖJ ???

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • O nuteistas vienas, nors, pasak viešo info šaltinių nužudyme dalyvavo mažiausiai 7, o su nužudymu susiję net 20 žmonių? Tokiam pareiškimui padaryti, reikėjo visų 27 žmonių vardus ir pavardes žinoti mažiausiai ir ką konkrečiai kiekvienas iš jš padarė.?

   Thumb up 1 Thumb down 0

 12. Kam visa tai naudinga? Kam naudinga, kad, nežiūrint į nieką, būtų nuteistas bet kas šitoj byloj?

  Thumb up 1 Thumb down 0

 13. labiausiai glumina tas, kad jei tikrai tiesa, kad šitoje Medininkų byloje niekas neištirta, tai ne t nebežinia ką būtų galima besakyti apie prokuratūros ir teismų darbą?

  Thumb up 1 Thumb down 0

 14. ir pedofilijos byloje tikruosius nusikaltelius globoja saugo o N.Venckienei klastoja irodymus ir byla :) cia Lietuva cia nebaudziamai taip daroma jau 20m. :)

  Thumb up 1 Thumb down 0

 15. Jei nori klastoti istorija, teisinguma tai istatymu uzdrausk ta ivyki neigti ar tyrineti jei nori suzinoti teisybe. Taip yra su cholakaustu su sausio=13.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 16. KADAIS GIRDĖJAU,KAD T-RIEJI TAMSAUS GYMIO BUVO. O ČIA LIKĘS JŲ VADAS …AUKŠTĄ LAIPSNĮ GAVO…

  Thumb up 0 Thumb down 1

  • Kai po šitiekos metų padtis yra tik tokia, tai ką gali žinoti? Tikrai į tiesą panašu darosi.

   Thumb up 1 Thumb down 0

 17. VISI REŽIMAI, KURIŲ GIMIMO PROGA BŪDAVO KLASTOJAMA ISTORIJĄ, VISADA KLASTODAVO BYLAS. PRISIMINKIME REIHSTAGO PADEGIMĄ. IR VĖL…AR NEGALI ISTORIJA FARSU KARTOTIS ? DARO VIENI ,O NUTEISIAMI KITI… PRAEITIES ŠMĖKLOS NŪDIENOJ ATSIKURIA…

  Thumb up 1 Thumb down 0

 18. O ką tada reikia teisti? Vieną prokurorai paleido, nes ponas Kliunka nepatikėjo Tomo Šerno paliudijimu, prieš kitą, pasirodo, jokių įrodymų nesurinkta… Tai kas tie žudikai? Kas darosi?

  Thumb up 1 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...