Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Lapkritis 12 Antradienis
 

K.Michailovas: „Nejaugi teisingumo įvykdymui vietoje tikrųjų žudikų atsakomybės Lietuvos žmonėms užtektų vien tik formalaus pirmo pasitaikiusio asmens nuteisimo?“

2012-07-30 19:08 | Medininkų byla | Komentarų (49)

K.Michailovas tvirtina, kad Vilniaus apygardos teismas dėl Medininkų žudynių nuteisė ne tą asmenį. KK nuotr.

Iki gyvos galvos dėl Medininkų žudynių nuteistas Konstantinas Michailovas kreipėsi į Jos Ekscelenciją Prezidentę, Seimo pirmininkę, Seimo narius ir Apeliacinio teismo pirmininką, teigdamas, jog yra tapęs 1991 m. liepos 31 d. įvykių Medininkuose tyrimo atžvilgiu vykdomos politikos įkaitu.

„Kreipiuosi į Jus dėl savo likimo, kuris dėl nesuprantamų ir iki šiol nepagrįstų priežasčių yra 1991 m. liepos 31 d. įvykių Medininkuose tyrimo atžvilgiu vykdomos politikos įkaitu.

Apgailestauju, kad esu priverstas vėl kreiptis į Jus, prašydamas įsigilinti į šios bylos ir paties jos tyrimo, kurio išdavoje aš buvau nepagristai nuteistas, nesant tam reikalaujamų pagrindų bei įrodymų, aplinkybes, o Lietuvos valstybė ir visuomenė iki šiol neturi galimybės sužinoti istorinę tiesą apie Medininkų tragediją.

Nesinori tikėti, kad teisingumo įvykdymui vietoje tikrųjų žudikų atsakomybės Lietuvos žmonėms užtektų vien tik formalaus pirmo pasitaikiusio asmens, t.y. manęs, nuteisimo.

Viso proceso metu aš ir mano advokatai neigėme ne bukai-aklai, o labai kruopščiai ir išsamiai pagrįstai atskleidėme visą man pareikštų kaltinimų nepagrįstumą ir absoliutų jų neįgalumą.

Pagrįstai prašėme atlikti visą eilę tardymo veiksmų, paskirti ir atlikti ekspertizes, apklausti ekspertus, specialistus bei liudytojus, kas, vadovaujantis elementaria tyrimo logika, savaime turėjo būti padaryta ne tik iki nusprendžiant mano suėmimo klausimą, o pilnai atlikta dar pirmomis tyrimo dienomis, pirmaisiais mėnesiais ir metais.

Tačiau Vilniaus apygardos teismas priėmė nuosprendį, neatsižvelgdamas į elementarius kriminalistikos, tyrimo proceso eigos, Lietuvos įstatymų ir Europos žmogaus teisių Konvencijos reikalavimus, taip ir nesurinkęs mano kaltės, kurios nėra ir būti negali, įrodymų, bet ir nenustatęs visų nužudymo aplinkybių, išskyrus patį septynių Lietuvos pareigūnų nužudymo ir pono Tomo Šerno sunkaus sužalojimo faktą.

Daugiau byloje nieko nenustatyta, neištirta ir neišsiaiškinta. Tačiau neatsižvelgiant į tai, kas išdėstyta aukščiau, aš pripažintas kaltu.

Dėl šios priežasties įtikinamai prašau Jūsų visų atsakyti sau patiems ir Lietuvos visuomenei: ar tai yra teisėtas teisingumas, ir nejaugi Valstybė bei jos teisingumas, istorija gali būti kuriami grindžiant akivaizdžiausiu Melu?“ – į aukščiausius šalies vadovus, parlamentarus ir Apeliacinio teismo pirmininką keripėsi K.Michailovas.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Vakar Info TV parodė reportažą, po kurio neliko jokių abejonių dėl to, kad Medininkų bylą išskirtinai politiškai sufabrikuota.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 2. Teisti reikia tuos intrigantus, kurie siuntė neginkluotus pareigūnus “saugoti” sienos!

  Thumb up 1 Thumb down 0

 3. VISA TIESA, LIEČIANTI DIVERSIJAS PRIEŠ MŪSŲ ŠALĮ, SLEPIAMA. IR SAUSIS, IR TAS PASIENIS…BEJE,YRA RIMTŲ DUOMENŲ, JOG IR ČERNOBYLIS, IR LAIVO ADMIRAL NACHIMOV SKENDIMAS BUVO DIVERSIJOS. PASAKYSIU TIEK,KAD TUOS ĮVYKIUS NEVA TYRĖ GORBAČIOVO STATYTINIS GEIDARAS ALIJEVAS… TOLIAU MĄSTYKITE PATYS…

  Thumb up 0 Thumb down 1

 4. Niekas nesužinos ,kas tikrieji žudikai.Svarbiausia,kad “žudikas” nuteistas ir galai vandenyje.Ko čia beieškosi…….Bet istorijos neapgausi-galai vistiek išlįs-ankskščiau ar vėliau.

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • Gali ir neišlįsti. Per daug čia rimti dalykai.
   Už to siūlo galo patraukus, megztinis pradės irti. O kad jį numegzti, darbo daug įdėta…

   Thumb up 1 Thumb down 0

 5. Formalus teisingumas, formali ekonomika, formalus pragyvenimo lygis. Kur tai girdėta ir matyta, ar ne Lietuvoje? Ar pati valstybė, tuomet nėra grynai formali?

  Thumb up 1 Thumb down 0

 6. Keistos tos kalbos apie kaltininką, kurio kaltės įrodyti nesugebama. Kalbėt, kalbama, o įrodymų, kaip nėr, taip nėr. Kuris norėtų sutikti būti nuteistu be įrodymų iki gyvos galvos?

  Thumb up 1 Thumb down 0

 7. krecia cirkus ,jam smagu buvo saudyti i Lietuvos muitininkus ,tegul dziaugiasi ,kad panaikinta mirties bausme ,o tai sudziu dukart susaudyti permaza .

  Thumb up 0 Thumb down 1

  • Grynos emocijos. Jos veda į niekur. Įrodyti nesugebama, nes įrodymų nėra, bet kažkas visdar pliupia apie žmogaus kaltę be įrodymų? Tai kur tie įrodymai?

   Thumb up 1 Thumb down 0

  • Norint nuteisti, reikia turėti pagrindą pripažinti kaltu. Norint pripažinti kaltu, reikia nustatyti neabejotiną kaltę. Norint nustatytio neabejotiną kaltę, reikia turėti įrodymus. Norint turėti įrodymus, reikia juos surinkti. Norint surinkti įrodymus, reikia mokėti tą padaryti… O šiuo atveju nieko to nėra, nei kvapo. Tai apie ką galima kalbėti?

   Thumb up 1 Thumb down 0

   • reikia ne tik mokėti surinkti įrodymus, bet dar ir norėti tai padaryti. Šito, kaip taisyklė, ir nebūna.

    Thumb up 1 Thumb down 0

 8. siulo gala pagriebti pavyko -o iki galo byla istirti-ne musu teisesaugos nosiai.visi sitie reikalai kuruojami-FSB.

  Thumb up 0 Thumb down 1

 9. VIS ŠĖLSTA DEMONO PUOTA,
  PIRMYN NIEKŠYBĖ EINA… ,
  TODĖL NUTILK,BRANGI DAINA,
  PIRKTA NELAISVĖS KAINA

  KENTĖK,TĖVYNĖ PAVERGTA,
  PIRMYN NĖRA NŪN KELIO,
  PIKTAI ĮSIUTUS VELNIAVA,-
  TAU LĖMĖ VERGĖS DALIĄ..

  Thumb up 0 Thumb down 1

 10. Gaila žuvusiųjų artimųjų, gaila mūsų visų, ilgai kvailintų. Gaila to ruso, nežinia už ką ir dėl ko paversto “atpirkimo ožiu”. Gaila mūsų ateities kartų, nežinosiančių istorinės teisybės. Gaila Lietuvos, kad nieko nesugebame.

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • BEJE,JIS LATVIS. MICHAILOVS. BET,AIŠKU,TAI ESMĖS NEKEIČIA. O TEISYBĖ VISVIEN NUGALĖS. IR IŠAIŠKĖS,KAIP BEBŪTŲ JI SLEPIAMA. TAI ĮVYKS, BET TIK TADA,-KAI PATYS TAPSIME TO VERTI… BET…AČIŪ,DRAUGE.

   Thumb up 1 Thumb down 0

 11. o kaip buvo tikrovėj? 2009-09-15 11:27

  2006 m. liepos 29 d. interviu dienraščiui “Lietuvos Rytas” ponas vyriausias prokuroras Algimantas Kliunka pareiškė, kad “su Medininkų žudynėmis susiję mažiausiai 20 žmonių. Tai ne tik Rygos, bet ir Vilniaus OMON būrio milicininkai. A.Kliunkos teigimu, nusikaltimą įvykdė mažiausiai septyni omonininkai”.
  ___________________________________
  TAI KAIP TEN BUVO TOJ TIKROVĖJ ???

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • O nuteistas vienas, nors, pasak viešo info šaltinių nužudyme dalyvavo mažiausiai 7, o su nužudymu susiję net 20 žmonių? Tokiam pareiškimui padaryti, reikėjo visų 27 žmonių vardus ir pavardes žinoti mažiausiai ir ką konkrečiai kiekvienas iš jš padarė.?

   Thumb up 1 Thumb down 0

 12. Kam visa tai naudinga? Kam naudinga, kad, nežiūrint į nieką, būtų nuteistas bet kas šitoj byloj?

  Thumb up 1 Thumb down 0

 13. labiausiai glumina tas, kad jei tikrai tiesa, kad šitoje Medininkų byloje niekas neištirta, tai ne t nebežinia ką būtų galima besakyti apie prokuratūros ir teismų darbą?

  Thumb up 1 Thumb down 0

 14. ir pedofilijos byloje tikruosius nusikaltelius globoja saugo o N.Venckienei klastoja irodymus ir byla :) cia Lietuva cia nebaudziamai taip daroma jau 20m. :)

  Thumb up 1 Thumb down 0

 15. Jei nori klastoti istorija, teisinguma tai istatymu uzdrausk ta ivyki neigti ar tyrineti jei nori suzinoti teisybe. Taip yra su cholakaustu su sausio=13.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 16. KADAIS GIRDĖJAU,KAD T-RIEJI TAMSAUS GYMIO BUVO. O ČIA LIKĘS JŲ VADAS …AUKŠTĄ LAIPSNĮ GAVO…

  Thumb up 0 Thumb down 1

  • Kai po šitiekos metų padtis yra tik tokia, tai ką gali žinoti? Tikrai į tiesą panašu darosi.

   Thumb up 1 Thumb down 0

 17. VISI REŽIMAI, KURIŲ GIMIMO PROGA BŪDAVO KLASTOJAMA ISTORIJĄ, VISADA KLASTODAVO BYLAS. PRISIMINKIME REIHSTAGO PADEGIMĄ. IR VĖL…AR NEGALI ISTORIJA FARSU KARTOTIS ? DARO VIENI ,O NUTEISIAMI KITI… PRAEITIES ŠMĖKLOS NŪDIENOJ ATSIKURIA…

  Thumb up 1 Thumb down 0

 18. O ką tada reikia teisti? Vieną prokurorai paleido, nes ponas Kliunka nepatikėjo Tomo Šerno paliudijimu, prieš kitą, pasirodo, jokių įrodymų nesurinkta… Tai kas tie žudikai? Kas darosi?

  Thumb up 1 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (6)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (2)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...