Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Lapkritis 24 Antradienis
 

Juodasis prokuratūros scenarijus tęsiasi. Veiksmo vieta – Kėdainių teismas

2010-03-16 18:33 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (84)

Prieš kelias savaites Kaune įvyko pirmas legalus mitingas prieš prokurorų veiksmus pedofilijos byloje. Tačiau tai - tik pradžia: suplanuotos tiek vietinės, tiek tarptautinės akcijos. 'Be teisybės mes nenurimsim', - sako visuomenė supuvusiai prokuratūrai (KK nuotr.)

Trečiadienį, kovo 17 d., 14 val., Kėdainių r. apylinkės teismas nagrinės Laimos Stankūnaitės pareiškimą dėl dukrelės susigrąžinimo iš Neringos Venckienės, nors pedofilijos byla, kurioje L.Stankūnaitės buvęs finansinis globėjas A.Ūsas įtariamas jos mažametės dukters tvirkinimu, dar neišnagrinėta ir neatsakyta į klausimą, kaip A.Ūsas be L.Stankūnaitės žinios galėjo prieiti prie mergaitės.

Kaip žinia, prokuratūra skuba kuo greičiau sugrąžinti D.Kedžio dukrą L.Stankūnaitei ir išsiųsti jas abi iš Lietuvos, nes mano, jog tik taip Lietuvoje bus galima užgniaužti garsiąją pedofilijos bylą. Atseit nebus mergaitės, nebus ir antipedofilinių televizijos laidų bei straipsnių, o taip pat pasibaigs ir antipedofiliniai mitingai.

Tačiau tiesos ieškojimo džinas jau paleistas iš butelio, ir prokuratūra šito džino atgal į butelį nesukiš.

Spalio 5 d. sprogęs pedofilijos bylos pūlinys parodė, kad Lietuvos prokuratūros sistema – visiškai supuvusi, kad Lietuva neturi nė vienos teisėsaugos institucijos, kuri tartų žodį įstatymo vardu.

Kadangi Lietuvos prokuratūra yra neįgali ir negali pati savarankiškai, objektyviai, nešališkai priimti sprendimų, tarnauja klanui ir griauna valstybės pamatus (nes valstybės pamatas yra teisingumas), ir niekas iš valdžios negali šito klano sustabdyti, į Lietuvos piliečių gretas kovoje už prokuratūros išlaisvinimą ir prokurorų atsivertimą įsijungia ir kunigai.

KK inf.

2010-03-16

Komentarai

 

 

 
 1. VIEŠAS LAIŠKAS LR PREZIDENTEI DALIAI GRYBAUSKAITEI

  LR Prezidente, Dalia Grybauskaite, aš kreipiausi į jus net tris kartus su skundais, kuriuose pateikiau labai daug irodymų, jog prieš mane ir mano mažamečius vaikus buvo organizuotas valstybinis teroras kurį organizavo IŠKRYPĖLIS – ŽUDIKAS ALGIRDAS KATKUS .
  1. Jums buvo pateikti irodymai jog buvo organizuoti trys pasikėsinimai nužudyti mane, 1999, 2003, 2008m. (prokurorai viską bando nuslėpti)
  2. Aš jums pateikiau irodymus, jog buvo naudojamas savivaldybės socialinis būstas, kad organizuoti terorui prieš mane ir mano mažamečius vaikus, kurį vykdė neteisėtai, savivaldybės socialiniame būste specialiai apgyvendintas provokatorius GRIGORIJ ULEVIČ. Kuris nekartą buvo sumušęs mane ir nėščią , antros grupės invalidę R. Androsovą. (šis iškrypėlis net prostitucija užsiiminėjo, prokurorai viską bando nuslėpti).
  3. Jums buvo pateikti irodymai, jog aš kreipiausi nekartą į LRGP , kad būčiau iškviestas liūdytoju saugumiečio V. POCIŪNO nužudymo byloje kurią LRGP nekartą bandė nutraukti. Po šių kreipimusi buvo organizuotas užpuolimas ir pasikėsinimas nužudyti. Įra pakankamai irodymų, jog V. POCIŪNO nužudymas buvo organizuotas aukščiausiame lygyje, ir šio nusikaltimo bendrininkai įra prokurorai bei teisėjai.
  4. Jums buvo pateikti irodymai, jog mano vaikų motina R. ANDROSOVA kartu su vaiko teisių kontroliere R. VALANČIENE ir buvusia LRS vaiko teisių kontrolierė R. ŠALAŠAVIČIŪTE vykdė nusikaltimus prieš mano mažamečius vaikus. Visi šie nusikaltimai buvo nuslėpti su Vilniaus m. 1 apylinkės teismo teisėjos R. KASIMOVIENĖS pagalba.
  5. Jums buvo pateikti irodymai jog po paskutino skundo į LRP kanceliariją , su kurio aš kreipiausi į JUS , kad būtų pradėti tyrimai , dėl nusikalstamų veikų prieš mane ir mano mažamečius vaikus, buvo organizuoti 3 plėšimai, 7 užpuolimai, tyčiojimaisi iš vaikų, buvo pateikti irodymai jog G. BERTULIS specialiai ivykdė autoivykį, partrenkė moterį, vos nesuvažinėjo vaikų, ir po šio autoįvykio grasino susidorojimu, man kaip liūdininkui, buvo bandoma 2 kartus suklastoti man baudžiamą bylą, pasodinti mane ir nužudyti. Visus šiuos nusikaltimus ivykdė G. BERTULIS kartu su žudike ANIA CHOMIAKOVA.
  6. LR PREZIDENTE; Aš pateikiau LRGP visų šių nusikaltimų įrodymus, pateikiau audio irašus kuriuose žudikė ANIA CHOMIAKOVA prisipažino jog nužudymas buvo organizuotas, prokuratūrai buvo pateikti audio irašai jog A. CHOMIAKOVA organizavo kartu su G. BERTULIU dar 2 pakartotinius pasikėsinimus nužudyti, bet jokie tyrimai neatlikti, ir viską bandoma nuslėpti.
  LR PREZIDENTE, KAIP DABAR PAAIŠKINSITE VISUOMENEI SAVO NUSIKALSTAMĄ NEVEILUMĄ ? O GAL BANDYSITE PASITEISINTI SAVO PATARĖJŲ NEKOMPETENCIJA ?
  GAL VISUS ŠIUOS FAKTUS NORĖTŲ PAKOMENTUOTI EX PREZIDENTAS VALDAS ADAMKUS, KURIAM BUVO PATEIKTI VISŲ ŠIŲ NUSIKALTIMŲ IRODYMAI, O GAL PONIA ADAMKIENĖ NORĖTŲ PAKOMENTUOTI VIEŠAI NUSIKALTIMUS PRIEŠ VAIKUS ?
  LR PREZIDENTE;
  Kodėl jūs neišėjote pažiūrėti D. Kedžio motinai į akis, kai ji kreipėsi į jus pagalbos, kurios sūnus dabar nužudytas. O gal norite pažiūrėti jo dukrai į akis, kurią dabar bandoma grąžinti ją pardavinėjusiai motinai, ir kuri neteisėtai saugoma už mokesčių mokėtojų lėšas. O gal jūs norite pažiūrėti į akis vaikam iš Pikeliškių vaikų namų, iš kurių buvo tyčiojimasi, ir vienas iš jų liko invalidu. Gal norite pažiūrėti L. Pociūnienei į akis, kurios vyras buvo nužudytas. O gal jūs norite pažiūrėti į akis mano trims vaikams iš kurių buvo tyčiojimasi ir grasinama susidorojimu, ir kurie pažysta vienas kitą tik iš nuotraukų ?
  LR PREZIDENTE, KODĖL GI JŪS NEATSAKĖTE Į VIEŠĄ LAIŠKĄ, SU KURIUO Į JUS KREIPĖSI „ LAISVO LAIKRAŠČIO“ REDAKTORIUS A. DRYŽIUS ?
  KOKS JŪSŲ RYŠYS SU PEDOFILŲ TINKLU ?
  Tai, kodėl gi jūs nepapasakojote Lietuvos žmonėm prieš rinkimus kaip pardavėte „Lietuvos Kurą“ už 1 Litą PEDOFILUI, žydui M. KLABINUI kuris suklastojo dokumentus, ir kuriam išmokėjote 18 milijonų litų. O vėliau valstybei reikėjo padengti dar 50 milijonų litų nuostolių. Šis iškrypėlis 1967 m. Kaune buvo nuteistas už našlaitės, nepilnametės išžaginimą , o vėliau pabėgo iš Lietuvos, kuriam vėliau EX Prezidentas A. Brazauskas suteikė LR pilietybę už nuopelnus Lietuvai.
  LR PREZIDENTE, AŠ JAU KREIPIAUSI Į VISUS 750 EUROPARLAMENTARUS SU PAGALBOS PRAŠYMU, IR SU PETICIJA Į EUROPARLAMENTĄ . MANO PETICIJAI SUTEIKTAS NUMERIS, ŠIUO METU JAU SIUNČIAMI NUSIKALTIMŲ ĮRODYMAI. NEPAVYKS NUSLĖPTI TIKROSIOS PADĖTIES LIETUVOJE, KUR PEDOFILAI ORGANIZUOJA NUŽUDYMUS , O PROKURORAI JUOS BANDO NUSLĖPTI.
  PREZIDENTE, KREIPIUOSI I JUS, KAD PAVESTUMĖTE ATITINKAMOM INSTITUCIJOM ATLIKTI TYRIMUS ;
  1. DĖL ALGIRDO KATKAUS VEIKLOS, KURIS ORGANIZAVO PROKURORO BIRŠTONO, SAUGUMIEČIO POCIŪNO NUŽUDYMUS, TERORĄ PRIEŠ MANO MAŽAMEČIUS VAIKUS, BEI 4 PASIKĖSINIMUS NUŽUDYTI MANE.
  2. DĖL EX LR GENERALINIO PROKURORO A. VALANTINO, (kurį jūs paskyrėte teisėju) BEI JO PAVADUOTOJŲ NUSIKALSTAMOS VEIKLOS , KURIE IRA AUKŠČIAU IŠVARDINTŲ NUSIKALTIMŲ BENDRININKAI.
  3. DĖL LR SEIMO VAIKO TEISIŲ KONTROLIERĖS RIMANTĖS ŠALAŠAVIČIŪTĖS NUSIKALSTAMOS VEIKLOS, KURI SLĖPĖ NUSIKALTIMUS PRIEŠ MANO VAIKUS, BEI ORGANIZAVO MANO DUKROS VIRGOS LUKOŠEVIČIŪTĖS GROBIMĄ, KURIĄ BUVO BANDOMA PARDUOTI . VISUS ŠIUOS NUSIKALTIMUS PRIEŠ MANO VAIKUS BANDOMA NUSLĖPTI SU KORUMPUOTOS 1 APYLINKĖS TEISMO TEISĖJOS, RENATOS KASIMOVIENĖS PAGALBA.
  4. DĖL VILNIAUS APYGARDOS VYRIAUSIOJO PROKURORO R. JANCEVIČIAUS NUSIKALSTAMOS VEIKLOS, KURIS 1997 m. BANDĖ SUKLASTOTI BAUDŽIAMĄ BYLA, A. KATKAUS NURODYMU, KURIĄ TYRĖ NUŽUDYTAS 2003m. PROKURORAS T. BIRŠTONAS (dėl išprievartavimo, turto prievartavimo, ir pornografijos platinimo). ŠI BYLA DINGO , O PROKURORAS R. JANCEVIČIUS NETEISĖTAI BUVO PAAUKŠTINTAS PAREIGOSE, TAPO VILNIAUS APYGARDOS VYR. PROKURORU.
  5. DĖL VILNIAUS m. 1 APYLINKĖS TEISMO TEISĖJOS D. MICKEVIČIENĖS, IR APYGARDOS TEISMO TEISĖJŲ D. P. ZALECKIENĖS, A. KARTANIENĖS, IR L. ŽUKAUSKO NUSIKALSTAMŲ VEIKSMŲ, KURIE KLASTOJO IR SLĖPĖ IRODYMUS BAUDŽIAMOJE BYLOJE Nr. 1A-35/2009. KAD IŠSUKTI ŽUDIKES NUO ATSAKOMYBĖS.

  el.pastas, vl55755@gmail.com
  tel, 867704339

  VLADAS LUKOŠEVIČIUS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Aš manau, kad jeigu atsitiktų taip, kad vargšė Stankūnaitė mergaitę atgautų, jas išsiųstų iš Lietuvos ir būtų abi sunaikintos. Kam pedofilams reikia liudininkų, nes pritrūkus pinigų Stankūnaitė šantažuotų pedofilus. Manau, kad Stankūnaitė priversta "giedot" parašytą pedofilų dainelę. Ir kas ją dabar gintų, jei ji pasakytų tiesą – tėvai pijokai, leido jai jaunai parsidavinėt, didžiausia vertybė – pinigai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. kam leisti motinai filmuoti mergyte?-protu nesuvokiama-tik toliau foto pardavinejimui pedofilams -irnekitaip! ar teismai Lietuvoje NEIGALUS?- tai juk mes esame Europpos sajungoj-KVIESKIME NESALISKUS TEISEJUS PROKURORUS ir per savaite viskas bus ISNAGRINETA!( o dabar uuuuusas A, grasina zuznalistam,gyd,grasina visiem,kad jauy darosi netik aisku,kas vyksta…-aiskiai pedofilu klanai apraizge VALSTYBES PAMATUS!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Pagarba Venckams N. ir A!Aciu ,kad yra saziningu,daug yra ,bet reikia uzkirsti keliatokiems kai kraujutaitiene(paulausko mokine jinai)-matosi puikiausiai.Kas laukia Lietuveles?Daug jaunu,puikiai suprantaciu ,kas siuo metu vykstateisesaugoje—ateina JAUNOJI ISSILAVINUSI KARTA!-gal gal gerb .Prezidente bus ryztinga-(juk ja blokuoja(laurinkiniai paulauskiniai grigaraviciniai,vosokie BBl-eliniai…kirkiliniai olekiniai sacharukiniai mzuokinia ir begalo ….ju daug…////o stanunaite su usu butinai turi patekti…aisku tik ne i Afrika,kjaip kie svajoja

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. to Algirdas Kav
  Jus pasigedote A.Matuleviciaus straipsnio.Ji galite rasti skyriuje "Politiku tribuna".
  Kas liecia mergytes globa,bijau,kad ji gali buti grazinta L.S.jau tas faktas,kad leidziama Stank.-ei mergyte fotografuoti,filmuoti daug ka pasako…pedofilai pradejo labai drastiskai reikstis.Reikia visiems iseiti i mitingus-tik taip galima dar kazka laimeti gal.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. dar norėčiau paprašyti anonimės – gal galėtum ateity kur nors kitur anonizuotis?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. tai taip iseina tik atiduotu mamai mergaite,tai ji ja iskart iskrypelim?tai kas dar ja prievartauja?usas saugomas.furmanavicius nusautas,aidas dinges.ei,visaziniai,isduokit paslapty

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Iskrypeliai su generaline prokuratura, visais imanomais budais nori atgauti mergaite, kad ja vel galetu prievartauti. Teisineje valstybeje, visi teisininkai kurie ciupinejo iskrypeliu byla, sedetu teisiamuju suole prie uso.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. ieva – 2010 03 17 18:07
  teigiamai,tai cia tipo pas venckus?pagal mane teigiamai tai pas mama
  ——————————————–pas mama, kuri pardavineja savo vaika??? Rusu kalboje yra geras zodis tokiai "mamai" apibudinti – tvarj. Atitikmuo "padaras" per svelnu, taip sakant komplimentassliundrai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Kunigai tariamai įsijungė į kovą prieš pedofiliją, kad jų pačių ausys ir sysalai neišlįstų. Aišku, būna išimčių. Bet pasaulyje katalikų bažnyčia labiau kovoja už pedofilijos nuslėpimą, negu atsivėrimą ir priežasčių šalinimą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. "Va, tik kompas svepluoja, nepereina i lietuviska srifta "
  ——————–
  Cha! Cha! Cha! Kad tik tiek bedos butu ….Mano taip pat neraso lietuviskai. Tikimes ir mes, t.y. mano draugai,artimieji,kad viskas bus gerai,kad mergaite liks pas ponus Venckus ir t.t. ir t.t.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Atkreipkite demesi i vakardienos ivikius. Krito salaseviciute ir dar du veikejai susitepe is ivairiu zinybu. Dar anksciau teigiamai issisprende sodininku elektros reikalai,nespresti metu metais. Vyksta kazkokie ir teigiami pokyciai, ko nebuvo daugeli metu. Gal tai Prezidentes teigiama itaka reiskiasi. Gal sventoji dvasia reiskiasi valddzioje. Va, tik kompas svepluoja, nepereina i lietuviska srifta, o siaip, yra vilciu i gera.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. KAD MERGAITE DAR LIEKA PAS VENSKUS. DABAR REIKIA GALINGU MITINGU, TOKIU KAIP GRAIKIJOJ!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. tegul seneliai isvaziuoja su mergaite dabar is lietuvos ir praso prieglobscio, kad ir lenkijoj, kad ir koks sprendimas butu, bent jau laikinai butu apsaugota.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. ..galvoju,kad mergaite liks pas ponus Venckus. galvokime visi teigiamai,siuskime mintimis savo teigiama energija. …..atleiskite,bet man tikrai "ne vis vien"….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Lietuva prazude,kur klounu dabartiniu biblija.?Lietuviai uz savo ziopluma moka vaiku gyvybemis.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...