Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Balandis 3 Penktadienis
 

Jonavos r. apylinkės teismas nenagrinės L.Stankūnaitės prašymo sugrąžinti dukterį

2010-03-04 20:53 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (107)

Iš kokių pinigų L.Stankūnaitė samdosi A.Ūso advokatę ir iš ko L.Stankūnaitė išlaikys mergaitę, jei oficialiai teigia pragyvenanti iš 390 Lt valstybės pašalpos? (KK nuotr.)

Teisėja Neringa Venckienė gavo Jonavos r. apylinkės teismo nutartį, kad Jonavos r. apylinkės teismas nusišalino nuo Laimos Stankūnaitės prašymo sugrąžinti dukterį nagrinėjimo, todėl kovo 8 d. turėjęs įvykti teismo posėdis neįvyks.

Nuo šio klausimo sprendimo Jonavos r. apylinkės teismas nusišalino L.Stankūnaitės advokatės L.Kraujutaitienės prašymu. Jonavos r. apylinkės teismas šią bylą perduos Lietuvos Apeliaciniam Teismui, kuris paskirs kitą teismą, nagrinėsiantį L.Stankūnaitės prašymą.

„Karštam komentarui“ pavyko susipažinti su šioje byloje esančia Kauno miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus pateikta Laimos Stankūnaitės apklausa dėl mergaitės ateities, jei ji būtų sugrąžinta motinai.

Štai kur ir iš ko, susigrąžinusi mergaitę, rengiasi gyventi Laima Stankūnaitė.

„… Nuo 2009 m. spalio 5 d. aš esu saugoma Lietuvos kriminalinės policijos biuro darbuotojų. Kadangi esu saugoma, jeigu nustatytų dukters gyvenamąją vietą su manimi, gyventume kartu saugomoje vietoje. Ateityje, pasikeitus situacijai, galėtume gyventi pas mano tėvus.

Anksčiau aš dirbau pagal individualios veiklos pažymėjimą (valymo paslaugos). Nuo 2009 m. spalio mėn. mano veikla nutrūko, nes dėl susiklosčiusių aplinkybių aš negaliu dirbti. Pažymėjimą uždariau, tai yra veiklos pažymėjimą nutraukiau 2010 m. sausio mėn., tikslios datos nepamenu.

Mano gaunamos pajamos iš valstybės yra 390 Lt, o taip pat man padeda tėvai. Jeigu mergaitė gyventų su manimi, prašyčiau padidinti pinigų sumą. Šiai dienai man pragyventi vienai 390 Lt pakanka“, – teigia L.Stankūnaitė.

Kaip rodo byloje esantis dokumentas, Laima Stankūnaitė šiuo metu gyvena parazitinį gyvenimą – iš valstybės biudžeto jos apsaugai skiriama kas mėnesį po 40 tūkstančių litų, papildomai pragyvenimui mokama po 390 Lt.

Laima Stankūnaitė pastaruoju metu tik mėgaujasi žiniasklaidos dėmesiu, vaidina šou žvaigždę ir niekur nedirba (kadangi kirpėja ar valytoja galėtų dirbti ir saugoma).

Jei mergaitė jai būtų sugrąžinta, ji gyventų pas Laimos Stankūnaitės tėvus – tuos pačius, kurių tėvystės ir motinystės teises dėl girtavimo per teismą siekė apriboti Laimos Stankūnaitės nužudytoji sesuo Violeta Naruševičienė, kai Laima Stankūnaitė buvo nepilnametė.

KK inf.

2010-03-04

Komentarai

 

 

 
 1. anksciau sios istorijos, bet kuo toliau, tuo labiau palaikau Laimute. Ji prasydama sugrazinti dukra, net neprase is tevo islaikymo. Nelygios jos jegos su teiseja Venckiene, bet labai tikiu, kad teisybe nugales.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Tautiečiai, jau praėjo 5 dienos kai be paliovos budime Klonio gatvėje, kad galėtumėm visi kartu užtikrinti mergaitės gerovę. Dar kartą prašome Jūsų nenuleisti rankų, o kas dar nebuvo atvykę į Klonio gatvę, ar negalite čia praleisti daug laiko, atvykite čia nors simboliškom keliom minutėm. Mums reikalinga visų Jūsų parama ir palaikymas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. PRASOME VISU ZMONIU KURIE NEABEJOJA MAZAJA MERGAITE !!! ATVYKTI!!!
  Rasti lengva – is pagrindines Garliavos gatves isukti i Artoju gatve. Ties sia gatve dega zvakeles is pakabintas plakatas su Drasiaus nuotrauka.
  Is Petrasiunu puses galima atvaziuoti Marijampoles keliu, ties Raziskiu kaimu sukant i desine, ir paskui sankryzoje ties betoniniu kryziumi – i kaire asfaltuotu keliu, pateksite tiesiai i
  Artoju gatve.
  Vilnieciai irgi gali rinktis posuki "Garliava 20" nuo autostrados ties Ramuciu kaimu, pervaziuoti Hesa, vaziuoti tiesiai Marijampoles keliu ir ties
  Raziskemis (is tolo matysis tirauksciai Jonuciu miestelio pastatai) sukti tuo paciu nurodytu zvyrkeliu i desine, o paskui asfaltu – i kaire………..
  MAISTU IR VISKUOM BUS PASIRUPINTA!
  P.S. Labai prasau kam skauda siela – padekite platinti! Dekui!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Sita ziurke dar saugo uz musu pinigus!! O kai pasalpas padidinti praso vaikai,pensinikai ar soceliai remtinos seimos!!! Atsakymas krize biudzete nera pinigu!!! Apsurdas kazkoks!! Ziurke isgama tokia ir dar saugoma valstybes!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. pamenu jos pasakyma..meginu susigrazinti dukra..mes buvom su drasium susitare,kad jis laikinai ja patures kol as mokausi..toks briedas…as mokiausi…dirbau..bet dukros net laikinai tevui neatidaviau…o kai po visko ji pareiskia,kad drasius paskutinis narkomanas…as su juo susipazinau po jos…i toki jis nenese..o tas jo pareiskimas tik parodo,kad ji pati savo mele jau susipainiojo..mat melagis turi tureti itin gera atminti:D..kuri motina patiketu vaiko globa tevui,visiskam narkomanui…?daug ka pasako ane?antra net nesukurus vaikui gyvenamos aplinkos nori ja susigrazinti?nesu girdejus tokio absurdo..mano pazistama,kad atgauti vaika atiduota kitiems zmonems globoti..kryziaus kelius turejo nueiti…ir darba gera gauti,kad uztektu ir jai ir vaikui…ir buta..ir tinkamas namu salygas…ir tai dar ne taip lengvai atidave…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. 100% kad Drąsius Kedys buvo nužudytas. Ir tarp kitko labai paprastai, kad jokie ekspertai nebeįrodytų, jog Jis nužudytas. Kokius tyrimus bedarytų, visi rodys tą patį ”užspringo skrandžio turiniu”. CITUOJU: ”Tarnavau savo laiku sovietų elitiniuose daliniuose ”osobovo naznacienija” . Taigi, priklausėm KGB ir mokėmės, be pagrindinių dalykų reikalingų užsienio žvalgybininkui, ir kovos menų bei įvairių gudrybių. Taigi, tai, kas padaryta su Kedžiu, vadinama natūralios mirties imitacija. Labai paprastai padaroma: alkanam žmogeliui duodama pavalgyti, po to keli žmonės jį laiko ir užspaudus nosį į burną pila degtinę. Kvėpuoti nėra kaip, tau pila degtinėlę į burną ir nieko negali padaryti. Savaime suprantama, žmogus nuo didelio kiekio alkoholio tampa visiškai girtas. Tuomet, kad žmogus užspringtų skrandžio turiniu, reikia tik gerai suspauti pilvą, ir vėlgi laikyti užspaustą nosį. Viskas. Žmogus pradeda vemti ir taip užspringsta skrandžio turiniu ir miršta. Mirtis natūrali, nieko neras jokie ekspertai. Žinoma, bus įvairių įdrėskimų, sumušimų, nes juk suprantama, kad žmogus spyriojasi. O tie sumušimai ir įbrėžimai atrodo kaip paprasčiausiai girtas žmogus nugriūtų ir susibrozdintų kažkur veidą ar kokią kitą kūno dalį. Taigi, viskas atrodo panašiai ir primityviai, net ginklas šalia pamestas, iš kurio du žmonės nužudyti. Na, čia jau neprofesionalu, bet žinant, kad visvien niekas netirs – taip greičiau.” Mielieji, manau šis komentaras viską įrodo. Mano tėtis taip pat pasakojo, kad jo draugas tarnavo tuose sovietiniuose daliniuose ir jie žinojo šį lengvą ir visiškai paprastą būdą kaip nužudyti žmogų, kad niekas nesuprastų, jog jis buvo nužudytas. Manau į šį koemntarą mes ypatingai turime atkreipti dėmesį. Juk viskas taip sutampa! Drąsius Kedys užspringo skrandžio turiniu. Ant jo veido rasta įdrėskimų ir sumušimų – jis spyriojosi, taigi jam buvo kelis kartus suduota per veidą. Ir štai, jų pasidarbavimu Drąsius užspringsta ir miršta. O juk jo batai buvo visiškai švarūs. Tai jeigu jis pats eitų ten gerti, juk eiti reikėjo per purvynus, tai logiškai pagalvojus – batų padai turėjo būti visiškai purvini. O jie buvo visiškai švarūs! Vadinasi Kedys būtent šiuo būdu nužudytas kažkur ir tada atvežtas į tą vietą ir išmestas. Kitas pastebėjimas. Tos vietos žvejai kalba, kad jie matė, jog kažkokia ”krūta” mašina, berods caravele, atvežė kažkokį didelį juoda maišą ir išmetė į tą vietą. Žvejai pagalvojo jog tai šiukšles kažkas išmetė, todėl nekreipė dėmesio. O juk Drąsius ir buvo rastas gulintis ant ilgo juodo palto! Žmonės, tai viską įrodo! Būkite geri ir nelikite abejingi. Platinkite šį komentarą visur, kur tik įmanoma. Reikia, kad jį pastebėtų

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. NUO KO TĄ PADARĄ DAR SAUGO UŽ MŪSŲ PININGUS?KEDŽIO TAI NĖRA.MATYT ŽMONĖS TURĖS ATSISAKYTI OKĖTI MOKESČIUS,KAD JŲ PININGAI NEBŪTŲ ŠVAISTOMI VĖJAIS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Manau paciai Stankunaitei reikia nueiti pas psihologa,nes tai ka ji padare yra nenormalu…Anuke turi augti su seneliais

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Na jei ta Laima is nekokios seimos, tai gal ir ji kai buvo vaikas turejo santykiu su tais paciais tik tada dar jaunais ir pradedanciais pedofilais, tai jie cia visi ja taip ir rupinasi, saugo…Uzsiaugino ja "SAU" nuo mazu dienu…Gal sesuo "savadautoja" ja jau tada pardavinejo…nes stengesi net tevu teises seseriai apriboti…gal ju "vistu smegenyse" atrodo , kad yra normalus seksas su pedofilais…PRAGARAS ISSIGIMELIAMS!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Mielas Žmogau,
  Nebūk abejingas mažų vaikų seksualiniam išnaudojimui ir prievartai. Padėk apginti jų teises prieš Lietuvos pedofilų ir prokurorų klaną. Ateik 2010m. balandžio 10d. šeštadienį 13val. į Vienybės aikštę Kaune (prie Karo muziejaus ). Tavo atvykimas reikš : PEDOFILAMS-NE !
  Mitingo organizatoriai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. sakai skystablauzdziai? o kas noretu triju i pilva ir vieno i galva? jeigu pati prezidente viska po kilimu suslave, galvoji cia juokai?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. O kas tas Aidas, kurio nebejiesko??? Zmones minejo, kad zinomas…. Gal jis susijes su privacia saugos tarnyba???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Ir vėl spec.tarnybos… Mes neturime spec.tarnybų – turime kostiumuotų nusikaltėlių gaują veikiančią valstybiniu lygiu. Mums nepavyks su šiais nusikaltėliais kovoti nes turime skystablauzdžius tyrėjus, kai kuriuos žurnalistus ir kitus. Be to, niekas nefinansuos tokios kovos nes visos Valstybės lėšos – tų pačių nusikaltėlių "rankose"

  Deja

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (2)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (2)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...