Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Lapkritis 24 Antradienis
 

Jonavos r. apylinkės teismas nenagrinės L.Stankūnaitės prašymo sugrąžinti dukterį

2010-03-04 20:53 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (107)

Iš kokių pinigų L.Stankūnaitė samdosi A.Ūso advokatę ir iš ko L.Stankūnaitė išlaikys mergaitę, jei oficialiai teigia pragyvenanti iš 390 Lt valstybės pašalpos? (KK nuotr.)

Teisėja Neringa Venckienė gavo Jonavos r. apylinkės teismo nutartį, kad Jonavos r. apylinkės teismas nusišalino nuo Laimos Stankūnaitės prašymo sugrąžinti dukterį nagrinėjimo, todėl kovo 8 d. turėjęs įvykti teismo posėdis neįvyks.

Nuo šio klausimo sprendimo Jonavos r. apylinkės teismas nusišalino L.Stankūnaitės advokatės L.Kraujutaitienės prašymu. Jonavos r. apylinkės teismas šią bylą perduos Lietuvos Apeliaciniam Teismui, kuris paskirs kitą teismą, nagrinėsiantį L.Stankūnaitės prašymą.

„Karštam komentarui“ pavyko susipažinti su šioje byloje esančia Kauno miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus pateikta Laimos Stankūnaitės apklausa dėl mergaitės ateities, jei ji būtų sugrąžinta motinai.

Štai kur ir iš ko, susigrąžinusi mergaitę, rengiasi gyventi Laima Stankūnaitė.

„… Nuo 2009 m. spalio 5 d. aš esu saugoma Lietuvos kriminalinės policijos biuro darbuotojų. Kadangi esu saugoma, jeigu nustatytų dukters gyvenamąją vietą su manimi, gyventume kartu saugomoje vietoje. Ateityje, pasikeitus situacijai, galėtume gyventi pas mano tėvus.

Anksčiau aš dirbau pagal individualios veiklos pažymėjimą (valymo paslaugos). Nuo 2009 m. spalio mėn. mano veikla nutrūko, nes dėl susiklosčiusių aplinkybių aš negaliu dirbti. Pažymėjimą uždariau, tai yra veiklos pažymėjimą nutraukiau 2010 m. sausio mėn., tikslios datos nepamenu.

Mano gaunamos pajamos iš valstybės yra 390 Lt, o taip pat man padeda tėvai. Jeigu mergaitė gyventų su manimi, prašyčiau padidinti pinigų sumą. Šiai dienai man pragyventi vienai 390 Lt pakanka“, – teigia L.Stankūnaitė.

Kaip rodo byloje esantis dokumentas, Laima Stankūnaitė šiuo metu gyvena parazitinį gyvenimą – iš valstybės biudžeto jos apsaugai skiriama kas mėnesį po 40 tūkstančių litų, papildomai pragyvenimui mokama po 390 Lt.

Laima Stankūnaitė pastaruoju metu tik mėgaujasi žiniasklaidos dėmesiu, vaidina šou žvaigždę ir niekur nedirba (kadangi kirpėja ar valytoja galėtų dirbti ir saugoma).

Jei mergaitė jai būtų sugrąžinta, ji gyventų pas Laimos Stankūnaitės tėvus – tuos pačius, kurių tėvystės ir motinystės teises dėl girtavimo per teismą siekė apriboti Laimos Stankūnaitės nužudytoji sesuo Violeta Naruševičienė, kai Laima Stankūnaitė buvo nepilnametė.

KK inf.

2010-03-04

Komentarai

 

 

 
 1. anksciau sios istorijos, bet kuo toliau, tuo labiau palaikau Laimute. Ji prasydama sugrazinti dukra, net neprase is tevo islaikymo. Nelygios jos jegos su teiseja Venckiene, bet labai tikiu, kad teisybe nugales.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Tautiečiai, jau praėjo 5 dienos kai be paliovos budime Klonio gatvėje, kad galėtumėm visi kartu užtikrinti mergaitės gerovę. Dar kartą prašome Jūsų nenuleisti rankų, o kas dar nebuvo atvykę į Klonio gatvę, ar negalite čia praleisti daug laiko, atvykite čia nors simboliškom keliom minutėm. Mums reikalinga visų Jūsų parama ir palaikymas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. PRASOME VISU ZMONIU KURIE NEABEJOJA MAZAJA MERGAITE !!! ATVYKTI!!!
  Rasti lengva – is pagrindines Garliavos gatves isukti i Artoju gatve. Ties sia gatve dega zvakeles is pakabintas plakatas su Drasiaus nuotrauka.
  Is Petrasiunu puses galima atvaziuoti Marijampoles keliu, ties Raziskiu kaimu sukant i desine, ir paskui sankryzoje ties betoniniu kryziumi – i kaire asfaltuotu keliu, pateksite tiesiai i
  Artoju gatve.
  Vilnieciai irgi gali rinktis posuki "Garliava 20" nuo autostrados ties Ramuciu kaimu, pervaziuoti Hesa, vaziuoti tiesiai Marijampoles keliu ir ties
  Raziskemis (is tolo matysis tirauksciai Jonuciu miestelio pastatai) sukti tuo paciu nurodytu zvyrkeliu i desine, o paskui asfaltu – i kaire………..
  MAISTU IR VISKUOM BUS PASIRUPINTA!
  P.S. Labai prasau kam skauda siela – padekite platinti! Dekui!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Sita ziurke dar saugo uz musu pinigus!! O kai pasalpas padidinti praso vaikai,pensinikai ar soceliai remtinos seimos!!! Atsakymas krize biudzete nera pinigu!!! Apsurdas kazkoks!! Ziurke isgama tokia ir dar saugoma valstybes!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. pamenu jos pasakyma..meginu susigrazinti dukra..mes buvom su drasium susitare,kad jis laikinai ja patures kol as mokausi..toks briedas…as mokiausi…dirbau..bet dukros net laikinai tevui neatidaviau…o kai po visko ji pareiskia,kad drasius paskutinis narkomanas…as su juo susipazinau po jos…i toki jis nenese..o tas jo pareiskimas tik parodo,kad ji pati savo mele jau susipainiojo..mat melagis turi tureti itin gera atminti:D..kuri motina patiketu vaiko globa tevui,visiskam narkomanui…?daug ka pasako ane?antra net nesukurus vaikui gyvenamos aplinkos nori ja susigrazinti?nesu girdejus tokio absurdo..mano pazistama,kad atgauti vaika atiduota kitiems zmonems globoti..kryziaus kelius turejo nueiti…ir darba gera gauti,kad uztektu ir jai ir vaikui…ir buta..ir tinkamas namu salygas…ir tai dar ne taip lengvai atidave…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. 100% kad Drąsius Kedys buvo nužudytas. Ir tarp kitko labai paprastai, kad jokie ekspertai nebeįrodytų, jog Jis nužudytas. Kokius tyrimus bedarytų, visi rodys tą patį ”užspringo skrandžio turiniu”. CITUOJU: ”Tarnavau savo laiku sovietų elitiniuose daliniuose ”osobovo naznacienija” . Taigi, priklausėm KGB ir mokėmės, be pagrindinių dalykų reikalingų užsienio žvalgybininkui, ir kovos menų bei įvairių gudrybių. Taigi, tai, kas padaryta su Kedžiu, vadinama natūralios mirties imitacija. Labai paprastai padaroma: alkanam žmogeliui duodama pavalgyti, po to keli žmonės jį laiko ir užspaudus nosį į burną pila degtinę. Kvėpuoti nėra kaip, tau pila degtinėlę į burną ir nieko negali padaryti. Savaime suprantama, žmogus nuo didelio kiekio alkoholio tampa visiškai girtas. Tuomet, kad žmogus užspringtų skrandžio turiniu, reikia tik gerai suspauti pilvą, ir vėlgi laikyti užspaustą nosį. Viskas. Žmogus pradeda vemti ir taip užspringsta skrandžio turiniu ir miršta. Mirtis natūrali, nieko neras jokie ekspertai. Žinoma, bus įvairių įdrėskimų, sumušimų, nes juk suprantama, kad žmogus spyriojasi. O tie sumušimai ir įbrėžimai atrodo kaip paprasčiausiai girtas žmogus nugriūtų ir susibrozdintų kažkur veidą ar kokią kitą kūno dalį. Taigi, viskas atrodo panašiai ir primityviai, net ginklas šalia pamestas, iš kurio du žmonės nužudyti. Na, čia jau neprofesionalu, bet žinant, kad visvien niekas netirs – taip greičiau.” Mielieji, manau šis komentaras viską įrodo. Mano tėtis taip pat pasakojo, kad jo draugas tarnavo tuose sovietiniuose daliniuose ir jie žinojo šį lengvą ir visiškai paprastą būdą kaip nužudyti žmogų, kad niekas nesuprastų, jog jis buvo nužudytas. Manau į šį koemntarą mes ypatingai turime atkreipti dėmesį. Juk viskas taip sutampa! Drąsius Kedys užspringo skrandžio turiniu. Ant jo veido rasta įdrėskimų ir sumušimų – jis spyriojosi, taigi jam buvo kelis kartus suduota per veidą. Ir štai, jų pasidarbavimu Drąsius užspringsta ir miršta. O juk jo batai buvo visiškai švarūs. Tai jeigu jis pats eitų ten gerti, juk eiti reikėjo per purvynus, tai logiškai pagalvojus – batų padai turėjo būti visiškai purvini. O jie buvo visiškai švarūs! Vadinasi Kedys būtent šiuo būdu nužudytas kažkur ir tada atvežtas į tą vietą ir išmestas. Kitas pastebėjimas. Tos vietos žvejai kalba, kad jie matė, jog kažkokia ”krūta” mašina, berods caravele, atvežė kažkokį didelį juoda maišą ir išmetė į tą vietą. Žvejai pagalvojo jog tai šiukšles kažkas išmetė, todėl nekreipė dėmesio. O juk Drąsius ir buvo rastas gulintis ant ilgo juodo palto! Žmonės, tai viską įrodo! Būkite geri ir nelikite abejingi. Platinkite šį komentarą visur, kur tik įmanoma. Reikia, kad jį pastebėtų

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. NUO KO TĄ PADARĄ DAR SAUGO UŽ MŪSŲ PININGUS?KEDŽIO TAI NĖRA.MATYT ŽMONĖS TURĖS ATSISAKYTI OKĖTI MOKESČIUS,KAD JŲ PININGAI NEBŪTŲ ŠVAISTOMI VĖJAIS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Manau paciai Stankunaitei reikia nueiti pas psihologa,nes tai ka ji padare yra nenormalu…Anuke turi augti su seneliais

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Na jei ta Laima is nekokios seimos, tai gal ir ji kai buvo vaikas turejo santykiu su tais paciais tik tada dar jaunais ir pradedanciais pedofilais, tai jie cia visi ja taip ir rupinasi, saugo…Uzsiaugino ja "SAU" nuo mazu dienu…Gal sesuo "savadautoja" ja jau tada pardavinejo…nes stengesi net tevu teises seseriai apriboti…gal ju "vistu smegenyse" atrodo , kad yra normalus seksas su pedofilais…PRAGARAS ISSIGIMELIAMS!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Mielas Žmogau,
  Nebūk abejingas mažų vaikų seksualiniam išnaudojimui ir prievartai. Padėk apginti jų teises prieš Lietuvos pedofilų ir prokurorų klaną. Ateik 2010m. balandžio 10d. šeštadienį 13val. į Vienybės aikštę Kaune (prie Karo muziejaus ). Tavo atvykimas reikš : PEDOFILAMS-NE !
  Mitingo organizatoriai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. sakai skystablauzdziai? o kas noretu triju i pilva ir vieno i galva? jeigu pati prezidente viska po kilimu suslave, galvoji cia juokai?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. O kas tas Aidas, kurio nebejiesko??? Zmones minejo, kad zinomas…. Gal jis susijes su privacia saugos tarnyba???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Ir vėl spec.tarnybos… Mes neturime spec.tarnybų – turime kostiumuotų nusikaltėlių gaują veikiančią valstybiniu lygiu. Mums nepavyks su šiais nusikaltėliais kovoti nes turime skystablauzdžius tyrėjus, kai kuriuos žurnalistus ir kitus. Be to, niekas nefinansuos tokios kovos nes visos Valstybės lėšos – tų pačių nusikaltėlių "rankose"

  Deja

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...