Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Spalis 27 Antradienis
 

Jeigu išsiskyrė Prezidentės ir L.Balsio požiūriai, tai turėjo atsistatydinti Prezidentė, ne L.Balsys?

2011-06-13 14:29 | Naujienos | Komentarų (22)

Kai kuri žiniasklaida taip aprauda Prezidentės Dalios Grybauskaitės atstovo spaudai atsistatydinimą, kad susidaro įspūdis, jog išsiskyrus L.Balsio ir Prezidentės požiūriams į politiką, turėjo atsistatydinti ne L.Balsys, o Prezidentė (Prezidentūros archyvo nuotr.)


Giedrė Gorienė

Kai kuri žiniasklaida sunerimusi: iš Prezidentės atstovo spaudai ir vyriausiojo patarėjo posto pasitraukė „ištikimiausias ginklanešys“ Linas Balsys – matote, neatlaikė vargšeliui nervai, o Prezidentė, įsivaizduokite, nesiteikė šitokio metų įvykio (ką čia metų – tiesiog amžiaus sensacijos!) pakomentuoti. Tuo tarpu tas vargšelis, Prezidentės visiškai užguitas ir neišlaikęs nervų su tokia Prezidente dirbti Linas Balsys savo pasitraukimą pakomentavo: „nesutampa jo ir prezidentės požiūris į visuomenės bei politikos reiškinius“.

Iš L.Balsio atsistatydinimą apraudančių straipsnių viename dienraštyje galima susidaryti įspūdį, kad šioje situacijoje turėjo būti visiškai kitaip: jei nesutampa Prezidentės ir jos atstovo spaudai požiūriai į visuomenės bei politikos reiškinius, tai iš Prezidentės posto turėjo pasitraukti Dalia Grybauskaitė – kad būtų galima surengti priešlaikinius Prezidento rinkimus ir kad klanų ir oligarchų iki šiol valdyta Lietuva vėl turėtų tokį Prezidentą/Prezidentę, kuris savo nuomonės neturėtų, o į politikos bei visuomenės reiškinius turėtų tokį požiūrį, kokį nurodys patarėjas ar atstovas spaudai. Tačiau – įsivaizduokite, koks įžūlumas! – išsiskyrus Prezidentės Dalios Grybauskaitės ir jos atstovo Lino Balsio požiūriams, pasitraukė ne Dalia Grybauskaitė, o … Linas Balsys. Pasak Prezidentę ir jos pasirinktą generalinį prokurorą Darių Valį nuolat pliekiančio dienraščio, – patyręs žurnalistas, viešosios nuomonės formavimo profesionalas, kuriam Prezidentė turėtų būti dėkinga už savo aukštus reitingus.

Taigi, susidaro labai paradoksali situacija: dienraštis, kuris nuolat pliekdavo Prezidentę – tiek tiesiogiai, tiek per jos pasirinktą generalinio prokuroro kandidatūrą, verkia dėl Lino Balsio – jos vyriausiojo patarėjo. Prezidentė bloga, tačiau jos vyriausiasis patarėjas – geras. Paradoksas? Anaiptol – jei prisimintume, kaip „Karštas komentaras“ dar G.Kirkilo vadovavimo Vyriausybei laikais aprašė vieną netyčia užmatytą rimtų vyrukų susitikimą viename bute Tilto gatvėje Vilniuje. Į tą namą įeinantis buvo matytas „valstybininkų tėvu“ vadinamas Albinas Januška, o taip pat ir to dienraščio, kuris aprauda Lino Balsio posto Prezidentūroje praradimą, vyriausiasis redaktorius… O turint omenyje ir tai, kad vienoje Užupio kavinėje „Karšto komentaro“ šaltiniai matė gražiai besišnekučiuojančius A.Janušką ir „patyrusį žurnalistą, viešosios nuomonės formavimo profesionalą“, galima susidaryti pagrįstą prielaidą, kad Linas Balsys be darbo tikrai neliks – pasikeisdamas su Mečiu Laurinkumu galės apie „blogą Prezidentę“ opusus viename dienraštyje rašyti…

Komentarai

 

 

 
 1. Kažkaip dar vieno KK didžiojo ,,autoriaus” Stulpino po A.Teismo sprendimo nesigirdi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Kolkas matau prezidentės darbuose tik gležnus “želmenėlius”. Ar iš jų išaugs valstybės valdymo medis parodys ateitis. Pradžiai pakaks ir VILTIES.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Gėdingas tas Dalytės metinis pranešimas.Jau nekalbant apie šios didžios ekonomistės akiplėšišką melą dėl išaugusio vidaus vartojimo (litais),kai parduotuvėj taip išaugo kainos.Tiek Seime net dėdė Pulinys neprimelavo.Seimo nariai abiem atvejais tyli-nežvengia.Visa likusi Kalba labai priminė drg.Brežnevo “kalbas”.Tie kas tada tam Liolikui džiugiai pritarė,paskui ne mažiau vieningai ir apspiaudė.Bet laikai pasistūmėjo.Ir p.Balsys pasiuntė…ir Savaitės Komentaras kelis politikos apžvalgininkus parodė,bet geriausia tai buvo pabaiga,kai kažkoks senelis su tapkėm-aiškiai turistas iš Meksikos-josios Kalbą pakomentavo.Vos keliais žodžiais,bet viskas kaip mat išryškėjo.Bet tai kiekvienam pačiam pamatyti reikia.Būtent pamatyti,ne paklausyti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Numanau,koks laikraštis verkia,o gal griežia redaktoriaus dantimis dėl savo agento žlugimo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • nera ko stebetis, sios “ziniasklaidos” akcininkai labai galingi. Viskas valdoma per pinigus. Toks nenormlus varymas ant prezidnetes tikrai neatsitiktinis, kad ir kaip kom tiesa stengiasi mus itikinti keistais atsitiktinumais.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Jeigu Lietuvos vadovai nori,kad dirbtų šiandieninė čekistinė teisėsauga ,-tai turi padaryti visiems ,be išimties ,teisėįsaugininkams labai rimtą atestaciją,o tai Kryževičiaus čekistai Lietuvą kaip mat parduos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Nemanau, kad Balsys nusileis iki Laurinkaus lygio. Man Balsys atrodo tikrai rimtas žmogus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. ALITOS pardaveja su zala Lietuvai 35 mln. litu, isteisino, ta pacia diena, kaip buvo metinys BLA.. BLA seime!!! DIDZIUOJAMES???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. prezidentes pranesimo, Adamkevicio zodziai : PREZIDENTE suprato, kad vienas zmogus nieko negali, nors ir prezidentas… Kaip ta suprasti??? JI jau ne viena???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. jei sekretorės nuomonė nesutinka su direktoriaus tai sekretorė kvaila arba tyliai ieškosi naujo darbo

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • …kazkoks pereigybiu nesupratimas, nezinojimas kas yra kas ir kieno:) Prezidentes atstovas spaudai atspindi, issako Prezidentes nuomone visuomenei, o ne Prezidente taikosi prie atstovo spaudai nuomones. Keista, kad yra suprantanciu kitaip ar paprasciausiai nezinanciu, nesigaudanciu etatuose.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Vis gi reikia matyt kas dedas Lietuvoj. Jei eilinį pensininką teismai baudžia 35 tūkstančių litų bauda už kelis pakelius kontrabandinių cigarečių, tai nemato kur n milijonai/milijardai neskaidriai vaikšto. Reiškia Alitos byla teismuose kaltų nėra -nors valstybė neteko virš 35 milijonų litų -reiškia viskas tvarkoj. Vėl per Vilniaus m. tarybą perleistos savivaldybės įmonės akcijos Rubicon dukterinei firmai -kad ta galėtų imt n milijardų paskolų investicijoms svetur -ko ir neslepia. Vėl dėl Iganalinos atominės statymo kur vertė apie 20 milijardų litų net ekspertai neišlaikę perspėja dėl grėsmių valstybei… Kodėl viso to nemato ir nestabdo? Kodėl nenorima matyt evakuacijos… ir valstybės besaikio praskolinimo turtingų interesų naudai?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Svekiname Prezidente!Didziuojames , kad tauta turi issilavinusia, stipria, pragmatiska ir darbscia asmenybe!Saunu, kad Prezidente pabreze savo veikla ir idejas , neprisileidzia i savo komanda zemos morales ir trumparegiu politiku, kuriu yra apstu salyje.Musu seimos ir draugu nuomone-tai pati geriausia Prezidente is visu turetu lietuvoje.Stiprybes ir sekmes, visada palaikysime Tiesa, Vertybes ir savo Prezidente!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. musu prezidente irode visiems , kad imasi atsakomybes, o ne suvercia jam kitiems ant peciu.Patikekit tokiu kalbu ir vadovu Lietuvai ir reikia, nes jau isivyravo tikra anarchija visose gyvenimo srityse.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. norėčiau , kad Lietuvoje būtų prezidentinis valdymas, kad prezidentė galėtų visokius aferistus(valdininkus , tarnautojus…) pagal nuopelnus , be jokių teismų bausti taip, kad niekam nekiltų net minčių apvoginėti paprastus žmones.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...