Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Gegužė 31 Sekmadienis
 

JAV/NATO priėmė mirties nuosprendį Sirijos prezidentui Asadui. III-iojo Pasaulinio karo link.

2014-09-27 20:01 | Užsienis | Komentarų (132)

Sirijos Prezidentas Bashar al Assad


Ramūnas Alaunis

2014 rugsėjo 10 d. Obamos kalba

2014 m. rugsėjo 10 d. Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas Barakas Obama kreipdamasis į Amerikos žmones pranešė savo strategiją, kaip susidoroti su IS teroristine grupe. Jo kalboje buvo užkoduotas „režimo pakeitimas“ Sirijoje ir užslėpti karo motyvai.

Savo kalboje Obama pasiuntė pavojingą žinią – jis patvirtino, kad karinėse operacijose Amerikos jūrų pėstininkai nedalyvaus. Tačiau tai tik vienintelis ribojimas. Tai reiškia, kad visa kita – galima, įskaitant specialiąsias pajėgas, sunkiuosius bombonešius, sparnuotąsias raketas, bepiločių lėktuvų antskrydžius ir t.t.

Taigi, rugsėjo 10 d. JAV oficialiai paskelbė žinią apie būsimą karą Sirijoje. Atsižvelgdamas į Ukrainos režimo pralaimėtą karą rytų Ukrainoje ir JAV prarandamą strateginę iniciatyvą prieš Rusiją, Pentagonas matė tiesioginį galimybių langą galutinai realizuojant valstybinio perversmo viziją Sirijoje. JAV surinko NATO šalių koaliciją tariamam karui „prieš terorizmą“ siekiant savo tikslų. Vietoj to, kad bendradarbiautų su Sirijos vyriausybe, JAV siekia nuversti Sirijos vyriausybę, nuo kurios priklausantys Kurdai ir Sirijos kaimyninės NATO šalys tai padarys. Tuo tarpu JAV suteiks strateginę karinę oro pagalbą ir panaudos taktines specialiąsias pajėgas, kurios palengvins valstybinį perversmą.

Vis dėlto JAV ir NATO šalys yra ne toje globalinio karo prieš terorizmą pusėje, kadangi jų veiksmai daugiau išaugino teroristų ir žlugusių šalių.

2014 rugsėjo 15 dieną Paryžiuje įvyko konferencija dėl kovos prieš Islamo Valstybę ISIS – teroristinės grupuotės pasiskelbtą Islamo valstybę Irake, kurioje dalyvavo beveik 30 šalių iš Šiaurės Amerikos, Europos ir Artimųjų Rytų. Tačiau Paryžiaus konferencijos tikrasis tikslas buvo Sirijos vyriausybės nuvertimas pasitelkiant NATO šalių pajėgas. JAV pasinaudojo galimybe suburti „anti-teroristinę“ koaliciją tariamam karui prieš Islamo teroristus Sirijoje, vėlesniame etape paverčiant šias karines operacijas į Sirijos valstybinio perversmo karinę misiją, nuverčiant Sirijos prezidentą Assadą.

Tikrasis JAV antskrydžių tikslas – nuversti Sirijos prezidento Assado valdymą

Rugsėjo 24 dieną Obama neteisėtai įsakė bombarduoti ISIS teroristines grupuotes Sirijoje. Tik JT Saugumo Tarybos nariai gali duoti teisę kariauti ir tik savyginai. Likus kelioms dienoms iki atakų JAV Valstybės sekretorius John Kerry dar kartą melagingai pareiškė, kad karinės operacijos Sirijoje yra “būtinos JAV nacionaliniam saugumui užtikrinti.”

JAV oro antskrydžiai Sirijoje jau nusinešė ir nekaltų civilių gyvybių.

Tikroji kovotoja su terorizmu – Sirija

Sirija jau nuo 2011 metų kariauja su JAV remiamais gerais ginkluotais ir šalį iš užsienio užplūdusiais religiniais teroristais, pasivadinusiais save Sirijos sukilėliais, siekusiais nuversti Assado vyriausybę.

Iš karto po 2011 metų NATO karinių operacijų nuvertus “Libijos režimą”, prisidengiant “humanitarine intervencija”, tie patys ginkluoti religiniai samdiniai, kuriuos apginklavo, finansavo ir iš oro dengė NATO Libijoje, per NATO sąjungininkės Turkijos šiaurinę dalį buvo greitai permesti į Siriją.

Šie teroristai, kurie Libijoje JAV Valstybės departamento buvo priskirti prie teroristinių organizacijų, Sirijoje tapo “nuosaikiais sukilėliais” ir įsiliejo į JAV/NATO remiamos taip vadinamos “Laisvosios Sirijos Armijos” kovotojų gretas, siekiančias nuversti Assadą.

Dar Sirijos prezidento Assado tėvas Hafezas al-Assadas nuo 1976 iki 1982 metų kovojo su religine-karine grupuote “Musulmonų Brolija”. Iš Sirijos “Musulmonų Brolija” pabėgo ir vėliau Jungtinių Valstijų ir Saudo Arabjos buvo reorganizuota į Al-Qaeda Afganistane karui pries Tarybų Sąjungos įvestą kariuomenę.

Tad Sirija jau seniai kariauja prieš imperialistinių šalių remiamas gerai ginkluotas teroristines grupuotes, kuriomis prisidengiant dabar vėl norima nuversti Sirijos vyriausybę. Vienintelė šalis Artimųjų Rytų regione, kovojanti su ISIS teroristais, yra Sirijos Arabų Armija (SAA).

JAV bombardavo tuščius ISIS pastatus

JAV karinių lėktuvų oro smūgiai žiniasklaidoje atrodė įspūdingai. Tačiau trečiadienį JAV įvykdytos atakos Sirijos Raqqa mieste buvo paprasčiausiai atakos prieš tuščius pastatus, o ne prieš ISIS teroristus.

JAV CNN žurnalistė Artimiesiems rytams Arwa Damon atskleidė, kad ISIS teroristai dar prieš maždaug 15-20 dienų iki JAV atakų paliko palliko visus ISIS pastatus, kuriuose buvo įsitvirtinę, ir įsiliejo tarp vietinių gyventojų.

Todėl Vašingtono pranešimai apie nukautus ISIS teroristus greičiausiai yra perdėti. Tai buvo JAV karo jėgos demonstravimas, kuris visai nesumažino ISIS karinių pajėgumų Sirijoje.

Manoma, kad ISIS/ISIL agentai iš anksto buvo įspėti apie būsimus JAV oro antskrydžius. Perspėjimas galėjo ateiti iš JAV CENTCOM pajėgų Kataro mieste Dohoje arba iš ISIS/ISIL finansinių rėmėjų Saudo Arabijos ir Kataro.

III-ojo Pasaulinio karo link

Buvęs CŽV darbuotojas Steven Kelley duodamas interviu portalui Benswann.com sakė, kad ISIS yra “vieša paslaptis” ir patvirtino, kad CŽV apmoko ir apginkluoja ISIS ir sukilėlių grupes. Jis apibūdino bendrą vaizdą, kas galėtų nutikti Sirijoje, ir prognozuoja, kad tai gali būti naujas karas, kuris gali išsirutulioti į III-ąjį Pasaulinį karą. „Tai savižudybė… Mes neišeisime iš šio karo gyvi“, sakė Kelley.

Komentarai

 

 

 
 1. Naujas puikus ir labai aktualus D.Pancerovo straipsnis lryte.
  “Ką turėtumėte daryti, jeigu Lietuvą užgriūtų Rusijos agresija?”
  Taip pat būtinai perskaitykit ir ankstesnį jo straipsnį.
  “Kaip suprasti, kad jus bando užverbuoti rusų šnipas?”

  Thumb up 3 Thumb down 8

  • Jei pas mus būtų tokia valdžia, kuri nelįstų į jokias “priešakines linijas”, o rūpintųsi savo valstybe kaip nepriklausoma šalimi, o ne kaip karo lauko apkasu, -tai nereikėtų ir nuogąstauti dėl karų bei okupacijų.
   Pavyzdžiui, Baltarusijoje niekas maisto ar vaistų atsargų po grindimis nekaupia…

   Thumb up 4 Thumb down 4

 2. Aiškėja, kad Garliavoje veikė savotiškas seklių klubas ! Visi ginsime Astuonranki, WC ir Murki. Ura

  Thumb up 1 Thumb down 2

 3. aAlgirdui
  Rašote: “KIJEVO RUSSIA – tai okraina, bet RUSIJOS. Tikras Faktas

  Dar šiek tiek istorijos:
  “Pirmoji didelė slavų valstybė regione buvo Kijevo Rusia, susikūrusi apie 850 m. Ši valstybė išsiplėtė apimdama visas rytų slavų ir didelę dalį baltų žemių (Galinda driekėsi nuo Smolensko iki Maskvos), tačiau XII a. suskilo į dalines kunigaikštystes. Susiformavo trys pagrindiniai centrai: Vladimiras, Volynė ir Novgorodas. (…)
  XIV amžiuje, nors ir mongolų kontroliuojama, sustiprėjo Maskvos kunigaikštystė. Ivanas IV Rūstusis (1533–1584) tapo pirmuoju Rusijos caru, o kunigaikštystė prisijungė Kazanės ir Astrachanės chanatus bei retai gyvenamą Sibirą.”
  Tai kuri valstybė čia senesnė ir kas kam galėtų reikti pretenzijas? Kijevo Rusia (dabartinė Ukraina), ar net keliais šimtmečiais jaunesnė, Maskvos kunigaikštystė (dabartinė Rusija).
  Kaip šitoje vietoje taikome “NUGALĖTOJO TEISĘ …. nuo senovės”. 😉

  Thumb up 4 Thumb down 4

  • turiu padėklti už ganėtinai išsamią info, kuri ,beje, ir parodo stipresnis sprendžia…….. Juk pati vadinate Kijevo Rusia, nebuvo Ukrainos o buvo tik
   atskiri įvairių atamanų valdomi būriai, kuriuos suvienijo (užmiršau vardą) ir pasirašė bendros valstybės sutartį ir tik Tarybų valdžia grąžino Ukrainai nepriklausomybę (tiesa tarybinę)…..Taigi ar Jums neatrodo, kad ukrainiečiai provalo būti dėkingi Taryboms už savo sąlyginę laisvę ( juk dar dabar jie neturi oficialiai įteisintos sienos su Rusija). O viskas ,kas vyksta dabar — tai JAV noras bet kokiom priemonėmis sunaikinti Rusiją ( per Gudiją nepavyko, nusprendė per Ukrainą ) Pasirodo irgi sunkoka, nes po Kosovo atidavimo slavai susirūpino savo likimu ( matyt žinote, kad Kosove istorinės pravoslavų šventyklos. Tokia tad trumpa ekskursija, primenant JUms ,kad Jūsų dėstomoje istorijoje derėtų rasti ir vietą LDK, panagrinėjus kodėl gi ji žlugo. Pagarbiai aAlgirdas

   Thumb up 6 Thumb down 4

   • “kad ukrainiečiai provalo būti dėkingi Taryboms už savo sąlyginę laisvę” man neatrodo. Nes ne gera valia jie tą laisvę suteikė, bet todėl, kad patys subyrėjo, tai u- ką čia dėkoti? Ir kodėl sąlyginę? Jei Rusija (Jelcino Rusija) yra pripažinusi Ukrainos suverenitetą be jokių sąlygų.
    O tai, kad už įvykdytą dirbtiną golodomorą (kurio metu iš bado mirė apie 7 milijonus Ukrainos valstiečių) ukrainiečiai TSRS teisių paveldėtojai Rusijai gali reikšti pretenzijas – atrodo. Bet nereiškia, tik nori atsikratyti tos “malonios” Rusijos priežiūros, atsižegnoti nuo Rusijos ir patys spręsti savo likimą.
    Ir atsikratys, su nuostoliais kraujo praliejimu, tačiau, tikiu, atsikratys.

    Thumb up 5 Thumb down 5

 4. Vakar Patvoriniai su NATO veliava Charkove nuverte ruskiu meno sedevra. Bet Vilniuje rusiskus balvonus ant Zaliojo tilto, mes ginsim!

  Thumb up 5 Thumb down 4

 5. galva reiktu perkrauti! Gal jie MATRICOS prisiziūrėjo?! Nelabai suprantu… Prie ko čia Vašingtonas??? Maskoliai susipyko su visu pasauliu! Paleiskite estų pareigūną, Lietuvos laivą, baikite pažeidinėti kaimyninių valstybių oro erdvę, negasdinkite kitų valstybių atominiu ginklu, atlaisvinkite Krymą ir rytų Ukrainą, Gruzijos trečdalį, Padniestrę ir t.t. ir t.t. Galima vardinti ir vardinti! Nejaugi čia visur Vašingtonas??? Tiesiog, rusija, gyvenkite taikoje ir ramybėje! Nesikiškite į kitų valstybių reikalus, norus, laisvę ir pasirinkimą! Spėju, kad sankcijos lavrovui su putinoido OZERO batus pradėjo spausti, kad pračiulbo mongoloidas!

  Thumb up 5 Thumb down 12

  • bet viską apie ką čia susamprotavai reikia apversti aukįttyn kojon, nes VISKĄ pradėjo JAV ir ES ( viena su NATO kita su Rytų partneryste ). Atsek įvykius pagal chronologiją, pradėdamas įvairiom spalvotom revoliucijomis, neužmiršdamas Pekino aikštės ir Lukašenkos Kas tuomet gausis ?

   Thumb up 5 Thumb down 4

   • Tokia biškį problemikė: tai tavo galvelėje viskas aukštyn kojomis sudėliota. Kažkodėl. Priežastys sveiku protu nesuvokiamos.

    Thumb up 3 Thumb down 3

    • Sveiko proto tu jau seniai nebeturi. Taip, kad net ir paaiškinti tau jau nieko nebeįmanoma. “Putin chuilo” ir “slava ukraini”. Štai ir viskas, kas liko iš tavo smegeninės…

     Thumb up 4 Thumb down 3

 6. Pagaliau terorizmo propaguotojai pradeda blaivytis, jau “perkrovimo” panoro… O taip “maikes plėšė”. Gal jau atseit neveikiančios sankcijos pradėjo kasyti?

  Thumb up 7 Thumb down 2

 7. JIE BAUGINA BEI GRASINA….UŽ KĄ JIE TAIP SU MUMIS?

  Iš žiniasklaidos:
  “„Siūlau pasižiūrėti „YouTube“ vaizdų iš Ukrainos konflikto ir tada analizuoti, kas laukia tokiu atveju. Reikia pasiruošti nepritekliams, mobiliojo ir interneto ryšio nebuvimui, gal elektros, vandens trūkumui. Sutriks maisto tiekimas. Visa tai sukurs slogią ir neigiamą atmosferą. Nesitikėkite teisingumo. Bus išdavysčių. Bus banditizmo. Visko bus ir reikia nusiteikti tai pergyventi“, – kalbėjo patyręs karininkas.
  Apžvalgininkas R.Sadauskas-Kvietkevičius pabrėžė, kad svarbu visiškai nebendradarbiauti ir netgi nebendrauti su okupantais ir vietiniais jų talkininkais.
  „Reikėtų jau dabar diskutuoti, ar esame pasiruošę žiemoti be rusiškų dujų ir elektros, perskirstyti biudžetą, ne 2, o 20 proc. skiriant krašto apsaugai….”

  MANO KOMENTARAS: . Pasiimkite ir 20, ir visą šimtą procentų! Negi jūs mūsų klausite? Tik nevarykit infarktų senukams, tarp kurių yra ir jūsų tėvelių, ir senelių…

  Thumb up 10 Thumb down 6

  • Si vis pacem, para bellum – Jei nori taikos, ruoškis karui.

   Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė, kad panorėjęs galėtų pasiųsti Rusijos pajėgas į Baltijos valstybes, Lenkiją ir Rumuniją, ne tik Ukrainą, /„Suddeutsche Zeitung“/

   Škia, iki dantų ginkluotos valstybės Putinas grasinti gali, o mes net išsigąsti neturime teisės? Ypač neturėtų bijoti senukai, iš kurių dažnas yra patyręs tremtį, pokario baisybes, ar net pabuvojęs pabuvoję lageriuose. Nes išsigandę gali prisipirkti vaistų, kruopų, o jei karo nebus vaistai ir produktai pasentų. Tik lietuvių liaudies išmintis sako: “Atsargos ant kupros nenešioji”, “Atsarga kojų nepainioja”. 😉

   Thumb up 4 Thumb down 4

   • Senukai bijos pirmiausiai dėl savo vaikų bei anūkų, o ne dėl savęs.
    Ir dar. Yra dar viena nebloga tiesa ( posakis)- ko labiausiai bijoma, tas ir nutinka.
    Na, o dėl kitko…Jei pas mus būtų tokia valdžia, kuri nelįstų į jokias “priešakines linijas”, o rūpintųsi savo valstybe kaip nepriklausoma šalimi, o ne kaip karo lauko apkasu, -tai nereikėtų ir “išsigąsti”.
    Pavyzdžiui, Baltarusijoje niekas maisto ar vaistų atsargų po grindimis nekaupia…

    Thumb up 3 Thumb down 3

 8. SKAITINIAI KONSERVATORIAMS PRIEŠ MIEGĄ

  Iš žiniasklaidos:
  “Jeigu Lietuvoje prasidėtų karas arba, neduok Dieve, okupacija, jau dabar reikia susitaikyti su ta mintimi, kad teisingumas išnyks.
  Dalis žmonių paliktų Lietuvą, gatvės ištuštėtų, dalis patarnautų okupantams, būtų išdavysčių ir parsidavimo. Gatvėse būtų nesaugu, siaustų svetimi kariai, nusikaltėliai vykdytų apiplėšimus, vagystes. Prasidėtų linčo teismai, kuriuos laimėtų ne gerieji, bet išdavikai…”

  MANO KOMENTARAS: Na, o dabar, kol teisingumo turime tiek, kad lenda pro ausis, kol žmonės Lietuvos nepalieka, gal galima iškelt retorinį klausimą- o ar negali būti taip, kad jokio karo nebus, o “linčo teismus”, t.y. susidorojimus su nepatinkančiais žmonėmis, sukels ši nepaliaujama karo psichozė? Štai ir “Leiba” jau grasinasi kažką “nudėti”….

  Thumb up 11 Thumb down 3

 9. Čia vienas toks laukinis iš tundros klausia -a kas atsitiko ukrainiečiams?
  Atseit pamišo lygioj vietoj.
  Tikriausiai.
  Iš neturėjimo ką veikti.
  A-a-a-a, tiesa buvo dar vienas kitas smulkus, nereikšmingas faktelis:
  Maidane 100 užmuštų, pora tūkstančių sužeistų. Smulkmena dėl kurios rusai, pavyzdžiui, nesinerintų.
  Dar buvo pagrobta keliasdešimt ukrainiečių, Maidano aktyvistų. Vienas kitas atsirado – žiauriai, sadistiškai nukankinti. Tačiau keletas net gi išgyveno. O todėl nėra ko psichuoti -džiaugtis reikia.
  Vėliau ruskiai pasiuntė “mandagius” savo kariuomenės smogikus ir mandagiai užgrobė Krymą. Ukrainiečių reakcija aiškiai neadekvati – ruskiai elgėsi mandagiai, o ukrainiečiai, va -isterikuoja. Juk pasakyta -mandagiai mušė, mandagiai šaudė, mandagiai šturmavo, plėšė ir prievartavo. Man-da-giai. Reikia būti visišku nevispročiu, kad reikšti kažkokias pretenzijas.
  Po to ruskių Fiureris taikia ir geranoriškai aneksavo tą Krymuką.
  Nu, aneksavo tai juk ne kažkoks kinas ar amerikonas -brolis ruskis aneksavo. Normalūs žmonės siųstų padėkos laiškus, dėkotų ir šlovintų. Ukrainiečiai, (ot kiaulės), – ukrainiečiai niekada nepadėkos. Kažkokia psichinė patalogija, matyt.
  Po krymo Rytų Ukrainos miestuose ruskiai ėmė grobti administracijos pastatus, pasiskelbė kuriantys Ukrainos teritorijoje kažkokią novorosiją. Bliamba, ukrainiečiai vėl isteriškai klykia -vis jiems negerai.
  Vietoje to kad džiaugtųsi, jog iš jų atiminėjama teritorija nesivadins novokitajumi -ukrainiečiai ėmė draskyti akis, puolė protestuoti kaip išprotėję. Kaip mandagūs ir psichiškai stabilūs rusai turėjo reaguoti? Aišku ruskiams teko pašaudyti, teko atimti iš ukrainiečių mašiniukus, teko išplėšti parduotuves ir be abejo paprievartauti ukrainiečių mergas ir bobas.
  Ir ką? Jūs tik įsivaizduojate, koks tų ukrainiečių, psichų atsakas? Jie surengė kažkokią antiteroristinę operaciją. Prieš ką, užką?
  Kad ruskiai teisingais genais apsėklinom vietines chacholes?
  Taigis -turėjo padėkoti už rasės pagerinimą ir suteiktą malonumą.
  Ir taip nuolat.
  Ukrainiečių liguistumui nėra ribų.
  Tarkim, vien iki rugsėjo vidurio ruskiai užmušė apie 150 ukrainiečių karininkų, užmušė apie tūkstantį ukrainiečių kareivių ir virš 3000 sužeidė.
  O juk galėjo būti atvirkščiai 3000 užmuštų.
  Kas nepatyyyynka?
  Sąžinės turėtų turėti tie ukrainiečiai – neteko keleto tūkstančių civilių, tai dabar baigia užkimti berėkdami.
  O juk Fiureris Putleris juk galėjo liepti numesti atominę bombą ant Kijevo.
  Ar supranta paršai ukrainiečiai, kokį mielaširdingumą parodė ruskiai?
  Ne, ukrainiečiai nesupranta.
  Nepataisomi, nepagydomi.
  Tokius tik kapai pataisys.
  Kas belieka ruskiams?
  Gelbėti ukrainiečius – naikinti ukrainiečius kol galutinai neišprotėjo.
  Tokia sveika kiekvieno tikro ruskio logika.
  Kas su tokia logika nesutinka, tas yra vyyysiškas durnius.

  Thumb up 6 Thumb down 17

 10. “KARO EKSPERTAI” PATARIA…

  Iš žiniasklaidos:
  “Žmonės, kurie yra priklausomi nuo vaistų, turėtų sukaupti atsargas. Atokiau nuo miestų gyvenantys piliečiai turėtų pagalvoti ir apie maisto, kuro, degalų atsargas…”

  Taigi, pulkim į parduotuves, į vaistines! O jei karo vis dėlto nebus, tai…bus masiškai vartojami pasenę vaistai. Tiesa, gydytojai lig šiol kategoriškai rekomenduodavo saugotis pasenusių vaistų, bet negi žmonės juos išmes? Na, juk karas nurašys viską. Karo propaganda- irgi…

  Thumb up 5 Thumb down 5

  • Vistik yra ir geru patarimu.
   Lipuckos reikia nusipirkti.
   Ir stiklus tinka apklijuot, o jei atliks…
   -Baba prie Pakso

   Thumb up 4 Thumb down 4

 11. KARO PSICHOZĖ KURSTOMA TOLIAU. Arba,-“ĮSIGYKITE KALAŠNIKOVĄ”

  Iš žiniasklaidos:
  “Karybos ekspertas A.Bačiulis sako, kad tie, kurie nori karo atveju imtis ginklo, turi jau šiandien, kol dar yra laiko, gauti leidimus ginklui ir nusipirkti kokį šturmo karabiną – pusiau automatinį, su didele dėtuve, „Kalašnikov“ ar M-16 tipo.
  Vienas patyręs Lietuvos kariuomenės karininkas, kurio pavardės neminėsiu, sakė: „Yra kategorija piliečių, kurie priklauso medžiotojų būreliams ir jau turi ginklą namie. Dažnai net graižtvinį, su optiniu taikikliu. Manau, tokie žmonės praverstų gynyboje. Jei neklystu, mes Lietuvoje turime keliasdešimt tūkstančių medžiotojų.“…”

  P.S. O kad ginkluotų žmonių perteklius gali sukelt nepataisomų pasekmių, “ekspertai” neva nenutuokia. Juk ginklai lieka ginklais, o kulka, kaip sakoma, yra kvaiša…Ir tam nereikia jokios “rusų agresijos”…

  Thumb up 4 Thumb down 5

  • Ką turėtumėte daryti? -drg. Kirkilas zino, ka daryti. Nunestu Subinkai geliu.
   Na o runkelis? O runkeliui tas pats, kas klausia:
   -Kas tavo kelnese?
   -visvien Bybis!

   Thumb up 1 Thumb down 3

  • Kovotume ir su didesniais ar mažesniais nuostoliais laimėtume. Tuomet pasielgtume taip, kaip darėme po 1992 metų. Pripažintume, kad asmenys kovoję už Lietuvos nepriklausomybę iš tiesų kovojo/juos ir jų šeimų narius pasiųstume po velnių, prieš tai suteikę kovotojų statusus/ bandžiusius okupuoti Lietuvą ar aktyviai dirbusius su mūsų naikintojais skirtume (kaip AMB) Prezidentais, KT teisėjais, teisėjais, LRS nariais, sudarytume jiems sąlygas kurtu bendraminčių sambūrius, įvardintus partijomis; suteiktume tik jiems galimybes vadovauti verslams ir bankams, žiniasklaidos priemonėms…

   Thumb up 6 Thumb down 0

  • ka daryciau kilus karui ?
   pirmiausia pasinaudojes truksmu nudeciau kiek pajegciau buvusiu ir esanciu valdzioje, teiseju, prokuroru, mentu, o jau tik tuomet eiciau kariaut su ruskiais

   Thumb up 12 Thumb down 4

 12. Kam Amerika gyventi trukdo?
  Adolfui, Mikado, Huseinui ir Chuilo.
  Kompanija nevielka, ale bardzo psijemna.
  zydiskai: -pasakyk kas tavo draugai ir as pasakysiu ar tu…
  -koloradas.

  Thumb up 4 Thumb down 10

 13. Negi sunku Putin-Huylo pasakyti osvabadyteliu rusu kariuomenei ir Ruskij-Mir teroristams ir tam Ruskij-Mir zmoniu kontingentui su vergo mentalitetu kurie nekencia Ukrainos plzduljte namo i mylima Putin-Hytlo Rashka is Donecko, Luhansko skriciu ir atiduokite Kryma Ukrainai. Bent jau Viagros tiekima JAV atnaujins, tai yra Perkraus Rashkos paslstojimo klausima.

  Thumb up 5 Thumb down 12

 14. Lavrovas: „Ryšiams su Vašingtonu reikia naujo „perkrovimo“ says:

  O praėjo dar tik tiek mažai laiko nuo rimtų sankcijų įvedimo :) Laikas visam pasauliui kolektyviškai užspausti Rusijos ekonomiką ir po to pradėti jos teritorijų dalybas, tai išeitų į naudą paprastiems gyventojams.

  Thumb up 3 Thumb down 7

  • Kam tas perkrovimas? Jūs gi tokie stiprūs, bebaimiai. Su jumis visas pasaulis( pažangusis). Tik, tiesa, patys rusai, jei tik gali, neša kudašių iš valstybės-monstro. O pasakyk Lietuvoj gyvenančiam ruskiui- koloradui, kad į tėvynę grįžtų, isterijos iš nevilties priepuoliai ištinka. Kai atotrūkis nuo Vakarų vis didėja, belieka menamus raumenis demonstruot ir prieš pačių nustekentus kaimynus jėgą demonstruot…

   Thumb up 3 Thumb down 6

   • Panašu, “nefašistinėje” Rusijoje jau prasideda etninis valymas
    ” Россия предлагает евреям покинуть страну ” (Rusija siūlo žydams palikti šalį)
    Šaltinis: jtimes.ru/news/world/6036-rossiya-predlagaet-evreyam-pokinut-stranu

    Thumb up 4 Thumb down 4

    • miela ponia
     galu gale ar jau bent kiek atsirenkate ką skaityti ….. da CARO Rusijoje gyvavo šūkis … bei žydov spasaj Rosiju .. bet ar tai buvo ?

     Thumb up 4 Thumb down 2

     • Buvo buvo, kaip nebuvo! Didžiausi žydų pogromai vyko carinėje Rusijoje.

      Thumb up 4 Thumb down 4

     • Dar didesni -pocarineje.
      ir veliau,.. Tarybu Lietuvos radijus apie 1960 metus kone kasryt dziaugsmingai raportavo apie naujus “teismo” nuosprendzius zydukams. VMN. Aciu aciu, dziaugesi tarybu lietuvos darbo zmones.
      Aukso “turrrejo!” zyderos! Baiiisus nusikaltimas.

      Thumb up 3 Thumb down 3

 15. Susimildami, jei norit , kad jūsų komentarą kas nors skaitytų – jį išverskite, nes jau atpratome ir sunkiai skaitosi. Ačiū

  Thumb up 8 Thumb down 3

 16. Tie JAV, Izraelio, Anglijos ir Prancūzijos remiami ir apmokomi banditai Sirijoje ir Irake ruošiami karui su Iranu.

  Thumb up 8 Thumb down 3

 17. aAlgirdui į komentarą rašytą 12:57

  ” net jei ten vyko masiniai rusiškai kalbančių žmonių žudymai, vien todėl, kad jie kalba rusiškai.” Ar bent suvokiate kiek nusišnekėjote?
  Žinoma kad:
  Rusija neturėjo teisės kištis į Pietų Osetijos konfliktą, į situaciją Ukrainoje.

  Nežinau apie kokias pasaulio dalybas kalbate, tačiau civilizuotame pasaulyje, valstybių sienos yra nustatomos gretimų valstybių sutartimis. Gyvename ne gilioje senovėje, bet XXI-ame amžiuje, o valstybės siena tarp Ukrainos ir Rusijos buvo nustatyta 1991 metų sutartimi ir abiejų valstybių parlamentų ratifikuota.
  Rašote: “Nugalėtojas visada diktuoja savo valią nugalėtąjam – tai istorinė tradicija besitęsianti iš gylios senovės. Vakarų logikoje Rusija neturi teisės reikalauti NATO plėtimosi į Rytus nutraukimo, neturi teisės dėl PRO sistemos talpinimo Europoje ir t.t.”
  Pagal jus išeitų: stipresnė Rusija turi teisę kelti silpnesnei Ukrainai reikalavimus, o stipresnės Vakarų valstybės ir jų gynybinė sąjunga NATO kažkodėl turi tylėti ir tenkinti jai nepriimtinus silpnesnės Rusijos reikalavimus? Įdomu kodėl? Vien tai, kad Rusijai kažkodėl Ukrainą laiko savo nuosavybe priežastis nepakankama. Problematiška ir nenuspėjama Rusija po Ukrainos savo nuosavybėn gali panorėti įsigyti Pabaltijį, Lenkiją, Suomiją, Švediją ir taip toliau. Kas gali atspėti Putino ir jo valdinių apetitus? Tik nusileisk jiems, gali užaugti iki pat Dublino o po to dar toliau. Kodėl Vakarai turėtų rizikuoti, kas juos privers? Nebent tik jų pačių kvailumas bet tikrai ne Rusija, nepaisant jos pasipūtimo ir viduramžiškos jos vado mąstysenos- šansų jokių.
  Tai va tep va. 😀

  Thumb up 5 Thumb down 13

  • miela ponia, ar Jūs suprantate ką skaitote…. juk parašiau.. NUGALĖTOJO TEISĖ …. nuo senovės. Jūsų manymu ..”nustatomos sutartimi” … yra legalu, pagal stipresnis visada teisus (LTSR buvo priim.ta į TSRS sudėtį savo prašymu). Atsiprašau ar supratote ? Siena tarp Rusijos Federacijos ir Ukrainos nėra nustatyta dar ir šiandien. Vėlgi – ar supratote.? Rusija niekada nemanė, kad Ukaina nėa Rusijos dalis, nes tokios šalies NIEKADA nebuvo.Ar supratote, kas tokią šalį sukūrė Tarybų Rusija, turėdama jau tik savo šalies interesus. Atsiprašau, bet dar kvailiau samprotauti apie Rusijos pretenzijas į Baltijos ir ypač Skandinavijos šalis. Skaitykite ir galvokite. aAlgirdas

   Thumb up 4 Thumb down 5

   • Jūsų istorijos žinios, švelniai kalbant, gluminančios.
    “Ukrainà (ukr. Україна) – didžiausia Europos valstybė (neskaitant Rusijos), išsidėsčiusi Rytų Europoje. Pietuose ribojasi su Juodąja jūra, rytuose su Rusija, šiaurėje – Baltarusija, vakaruose – Vengrija, Lenkija ir Slovakija, o pietvakariuose – Rumunija ir Moldova.

    Valstybės modernioji istorija prasidėjo IX a., Ukrainai tapus senovės rytų slavų civilizacijos centru. Ši šalis, žinoma kaip Kijevo Rusia, tapo didžiausia ir galingiausia Europoje, tačiau XII a. iširo. Iškilus LDK, tapo jos dalimi., o XIX a. didžioji teritorijos dalis buvo įjungta į Rusijos imperijos sudėtį, mažesnioji – prijungta prie Austrijos-Vengrijos. Po chaotiško periodo, pilno nepertraukiamų kovų ir keleto nepasisekusių bandymų paskelbti nepriklausomybę (1917–1921), Ukraina 1922 m. tapo SSRS respublika. 1945 m. Ukrainos SSR tapo viena pirmųjų Jungtinių Tautų narių. [3] Ukraina atgavo nepriklausomybę sugriuvus SSRS 1991 ” (ištrauka iš Vikipedijos)

    Siena tarp Rusijos Federacijos ir Ukrainos nustatyta dar 1991 metais (žiūr: Угода між Урядом України і Урядом Російської Федерації
    про трудову діяльність і соціальний захист громадян
    України і Росії, які працюють за межами кордонів
    своїх країн
    Дата підписання: 14.01.1993
    Tik šiandien, dėl Rusijos vykdomo nepaskelbto karo rytinės sienos dalies Ukraina nekontroliuoja.
    DAR nekontroliuoja. Tačiau Ukrainos Radoje JAU priimtas įstatymas tarp Rusijos ir Ukrainos statyti sieną iš spygliuotos vielos, per kurią tekės elektros srovė, o šalia bus iškastas apsauginis griovys. Iš “dėkingumo” Tarybų Rusiai atsitvers nuo “brolių”, skant, aklinai. 😀

    Thumb up 4 Thumb down 4

   • NUGALĖTOJO TEISĖ …. nuo senovės. 😀
    Yra ir PAPROTINĖ TEISĖ… nuo senovės.
    Pavyzdžiui: neištikimą žmoną vyras sumušdavo, po to nurengdavo nuogai, pasodindavo ant mėšlo vežimo ir pervežęs per visą kaimą (būtinai), už kaimo ribos išversdavo su visu vežimo turiniu lauk. Atgal sugrįžti moteriai nebuvo galima niekada.
    Tačiau šiandien toks elgesys neįmanomas ir net į galvą niekam neateitų.

    Nors, TT toks terminas yra, tai Karo ir taikos teisė. Daugiausia naudojamas teisiant karo nusikaltėlius Tarptautiniame Teisingumo Teisme.

    Thumb up 3 Thumb down 2

 18. Dar Mikaldos pranašystėse buvo pranašaujama,kad karas,kuris sunaikins žmoniją, kils Tarpupio teritorijoje.Viskas taip ir vyksta.

  Thumb up 4 Thumb down 0

  • “karas,kuris sunaikins žmoniją” -perduok kolegei Mikaldai, kad maskolija,
   -tai dar ne žmonija, o tarptautinis Pajuokos Objektas.

   Thumb up 4 Thumb down 13

 19. Так вот, моя гипотеза заключается в том, что неадекватностью — в тяжелой форме — страдает в России власть. А неадекваты всех мастей и всех уровней плотности чуют это, как животные чувствуют приближение землетрясения, — и реагируют.

  Thumb up 3 Thumb down 4

 20. до 2008 года энергетическая стратегия Путина исходила из того, что Кремль будет вертеть Европу на своей газовой трубе и иметь от этого массу денег и удовольствия. Благодаря сланцевому газу эта стратегия накрылась медным тазом, и радужная тема «мы вам месторождения — вы нам газопроводы» сменилась другой: «кругом враги».

  Единственным объектом для газовой колонизации теперь для «Газпрома» вместо Европы и даже стран СНГ является сама Россия: цены на газ и электричество в ней стремительно растут, лишая производство последних надежд на окупаемость, а глава «Газпрома» по-прежнему твердит про «сланцевый пузырь». И эти его высказывания, кажется, сделали его легкой мишенью для г-на Сечина.

  Thumb up 3 Thumb down 4

 21. Liberijoj išsilaipino 3000 nato karių.išsilaipinimo tikslas-kova prieš ebolos virusą…

  Thumb up 11 Thumb down 2

 22. то тут сказать? Если инфантильный левак Сноуден действительно хотел стать героем, ему бы следовало вернуться в США: распять не распяли бы, но десятку дали бы. Пятерку бы отсидел.

  Но Сноуден хотел стать цифровым Христом, а на кресте не висеть. Теперь г-н Сноуден проведет не пять лет, а всю жизнь в гостях у ФСБ.

  Не сомневаюсь, что за последний месяц Сноуден узнал, что такое настоящий контроль. Тотальный контроль. Когда ты сидишь на даче ФСБ и не имеешь права сказать, где ты сидишь. Когда ты не властен ни над своими перемещениями, ни над своим поведением. Когда твои кураторы диктуют тебе глупости, которые ты должен говорить, и привозят тебя на встречу с псевдоправозащитниками. И г-н Сноуден не торопится, как мы видим, об этом настоящем контроле рассказывать. Вместо этого он явно озвучивает то, что хотят слышать кураторы.

  На мой взгляд, Владимир Путин нечаянно сделал США лучший подарок. Он дискредитировал Сноудена окончательно. Он показал всему миру, как ведет себя инфантильный левак, мечтающий о лаврах разоблачителя, — не тогда, когда ему противостоят невегетарианские США, а когда ему по-настоящему страшно.

  Thumb up 3 Thumb down 5

 23. Принципиальный борец за электронную нравственность Эдвард Сноуден попросил в России политического убежища от кровавого американского режима, прослушивающего своих граждан.

  Сейчас в Кирове идет процесс над лидером российской оппозиции Алексеем Навальным. В ходе этого процесса были озвучены прослушки Навального. Мало того что они были сделаны без санкции суда, так они вообще были сделаны за несколько лет до того, как Навальный стал лидером оппозиции. ФСБ, не стесняясь, продемонстрировала, что в России пишут всех.

  Сейчас в Екатеринбурге идет другой процесс — над Аксаной Пановой, бывшей владелицей крупнейшего новостного агентства Урала «Ура.ру».

  Более того, Панова, которую допрашивали по нескольку раз в сутки, потеряла ребенка. Через полчаса после того, как Панова сообщила эту новость по телефону, ей перезвонили: «Это правда?»

  Но и это еще не все! Пока готовился суд над Пановой, в Екатеринбурге по другому делу арестовали киллера. И у него дома нашли биллинги и материалы слежки за Пановой и Ройзманом.

  Ничего удивительного в этом нет. Во время следствия по убийству Анны Политковской выяснилось, что официальная милицейская «наружка» в Москве подрабатывала, выполняя заказы киллеров: полицейские в служебное время на служебных машинах следили за будущей жертвой и передавали данные киллерам. Один раз даже киллер, сидящий в полицейской машине, начал стрелять.

  Thumb up 4 Thumb down 2

 24. Выступая в ООН, президент Обама назвал лихорадку Эбола главной угрозой для человечества. Президент Путин на этой олимпиаде угроз занял всего лишь второе место, а исламский халифат — третье.

  Знаете, что является при Эболе одним из векторов? Первоначальным источником заражения? Мясо наших двоюродных братьев — шимпанзе и орангутанов. Это — практически людоедство: шимпанзе обладает интеллектом 4-летнего ребенка. Вы будете есть 4-летнего ребенка? А в Конго едят, и не только обезьян, но и пигмеев тоже.

  Знаете, сколько убила Эбола во время нынешней, действительно самой большой в истории вспышки? 2900 человек из 6200 заболевших. Знаете, сколько, по данным той же ВОЗ, в год погибает от гриппа? 250—500 тысяч человек.

  Итого: что мы имеем? Мы имеем нищие африканские страны, в которых да, тяжелая, да, опаснейшая, Эбола является всего лишь одним из симптомов социальной болезни, известной как failed state. Мы имеем международную бюрократию, которая в силу своей неповоротливости не регистрирует лекарства и вакцины, а потом кричит: «Дайте Нам Денег, Чтобы Спасти Человечество от Гибели!» И мы имеем президента Обаму, который не может совладать с реальными проблемами — с 50 млн американцев на продуктовых карточках, с исламским халифатом, с Путиным — и объявляет главной проблемой лихорадку Эбола, которая ни с какого боку не угрожает Америке.

  Когда вы не умеете решать настоящих проблем, надо выдумать фальшивую. Ее проще решать.

  Поэтому исламисты вместо нищеты и невежества борются с Америкой. Путин вместо воровства и коррупции борется с Америкой. А Обама вместо Путина и исламистов борется с Эболой.

  Thumb up 5 Thumb down 2

 25. vis tik mažai skaitote, bet bent norite, tik kažkaip gal skaitote ne tą. Taigi. kadangi vis tik neįveikiate Naomi Klein “Šoko doktrinos”, gal įvertinsite tai –“JAV nuolatinė atstovė SNO Samanta Pauel pareiškė savo vizavi Vitalijui Čiurkinui — Jūs – pralaimėjusi pusė, ir neturite užmiršti apie tai”
  Ką tai galėtų reikšti ? Pagarbiai aAlgirdas

  Thumb up 8 Thumb down 4

  • Manau reiškia tai ką Samanta Pauer ir pasakė: ” „Rusija turi liautis meluoti, turi liautis kursčius šį konfliktą“.
   “Melas ir klasta – kvailių ir bailių ramstis.”/ F. Česterfildas/
   “Melo trumpos kojos /Lietuvių liaudies patarlė/
   Taigi, prisiminus žmonijos patirtį, taip ir išeina: “Jūs (Rusija) – pralaimėjusi pusė, ir neturite užmiršti apie tai”. 😉

   Thumb up 8 Thumb down 14

   • o dabar paaiškinsiu kką tai reiškia ištirkųjų. Taigi “iNugalėtojas visada diktuoja savo valią nugalėtąjam – tai istorinė tradicija besitęsianti iš gylios senovės. Vakarų logikoje Rusija neturi teisės reikalauti NATO plėtimosi į Rytus nutraukimo, neturi teisės dėl PRO sistemos talpinimo Europoje ir t.t.
    Pagal šią logiką Rusija neturėjo teisės kištis į Pietų Osetijos konfliktą, į situaciją Ukrainoje. Neturėjo teisės , net jei ten vyko masiniai rusiškai kalbančių žmonių žudymai, vien todėl, kad jie kalba rusiškai. A supratote, kad TAIP buvo ir TAIP yra ir nėra šioje situacijoje jokio MELO. Domėkitės karų istorija ir pokario pasaulio dalybomis. Sėkmės aAlgirdas

    Thumb up 13 Thumb down 6 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...